Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια και απο εδω...

ποπο ρε κοριτσια τι ειναι αυτα που λετε....εγω ουτε στον υπνο μου δεν μπορω να το κανω με τον ανδρα μου....και εκει μου φευγει!!!!μηπως να καλεσω και εγω τον μαυρο???? :):):):)

εγω ελεγα να μην παρω μαζι σερβιατες αλλα με αυτα μου λετε μαλλον λεω να παρω και καμμια TENA.

αχαχ ρε κοριτσια μου εχει πει ο γιατρος οτι μεχρι την αλλη εβδομαδα θα γεννησω και δεν κρατιεμαι.....θελω να την δω επιτελους...εχω πιασει και κανω δρομολογια, δουλειες,δουλειες και παλι δρομολογια μπας και αποφασισει να μας επισκευτει....για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία Νο 4!!!!!! άντε με το καλό να γεμήσει με πολλές πολλές γέννες και πολλά πολλά μωράκια!!!!!!!

Pappy άντε με το καλό, μάλλον είσαι η επόμενη, αν δεν σε προλάβει το Τζενάκι (σε έχει φοβηθεί το μάτι μας) :lol::lol:

Ο μαύρος έκανα θαύματα σήμερα!!!!!!

Άντε κορίτσια καλό βράδυ, όνειρα γλυκά, δεν λέω απονήρευτα....να είναι πονηρά :lol::lol: μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα!!!!!!

Φιλάκια πολλά κοιλουμπίτσες, μανούλες και μικρά πατουσάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γράψατε πάλι... Τι να πρωτοθυμηθώ η εγκυμονούσα :?:?:?

Σοφία μα με μαύρο;;; :o:o:o:o Ωραιότατα...

Κωνσταντίνα μου να σου ζήσει η μπεμπούλα!!! Να είναι πάντα γερή!!!

Άντε ποια θα είναι άραγε η επόμενη;;; Το Τζενάκι βλέπω αν και τα δρομολόγια πάνε και έρχονται :):):)

Φροσύνα κι εγώ σήμερα για ψώνια ήμουν πάλι ;););) Αλλά βελουτέ δεν βρήκα... Θα κάνω και μία τελευταια βόλτα την Δευτέρα και μετά τέλος. Θα ξεκινήσω τα πλυσίματα, σίδερο και τακτοποίηση.

Κική μοναχούλα ήσουν σήμερα;;; Δεν είσαι και κοντά μου να βρισκόμασταν :roll::roll::roll:

Καλό βράδυ girls

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωω........ καλοριζικο!!!!!!! πολλες ομορφες και ευκολες γεννες να εχουμε!!!!!!

αντε να δουμε ποια θα το εγκαινιασει......!!!!!!!!

pappy γιατι σου εχει πει οτι θα γεννησεις μεχρι την αλλη εβδομαδα? 37η δεν εισαι? ετσι λεει το τικερακι σου τουλαχιστον!!!

καλο βραδυ και απο εμενα κοριτσακια.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταματήστε με τους μαύρους μικρές γιατί δε λέει να απατήσω τον άντρα μου μετά απο μια 20ετία... ούτε στον ύπνο μου χαχαχαχα

Καλά εγώ θα δείτε με τα καψώνια που μου κάνει στο τέλος θα είμαι η τελέυταία που θα γεννήσει!!

Άντε σας καληνυχτώ... κι αν δω τίποτα περίεργο στον ύπνο μου τη βάψατε!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia!!xathika k pali gia poli kairo alla diavazw kathimerina ta nea sas k oles tis ekselikseis!!!skiourski k rose k pali na sas zisoun ta mpempakia !!!de prolavainoume ta euxarista...mpravo mpravoooo!!!tzenaki sas koroideuei o mpempis mou fainetai...olo plakoules sas kanei...simera otan diavasa stin arxi o ksanampikes kliniki xarika para poli giati noiza oti tha ixame euxarista....telika mas tin ekase pali!! :lol:

Sofaki d paizesai....ti sterimeni??siga emeis oi xortates!!!pikra o sexualikos tomeas...pikra!!!alla oi ormones varane kokkino..!!!

Kiki mou exeis varinei me ta didimakia e??? Edw ena exw k ton lipamai to kakomoiri etsi opws strimwxnetai!! Fantasou ta 2!!! Kourazesai dipla alla meta tha exeis dipli xara!!!

I foto sas apo voltoula einai super!!!eiste oles glikaaaa!!!

De thimmi poia psaxni veloute formakia....koita premaman ,zara kid, jumbo....exoun arketa!!!

Egw akoma pigainw grafio mpas k prolavw na kleisw ekkremottes na mi me zalizoun meta!!!ton exw trelanei to mpempako mou!!!niwthw tipsis kathe vradi...!!!

Twiggy mou k korina kserete gia tsmede pou eimai k egw an prepei na kanoume kapoia diadikasia prin ti genna projeimenou na paroume ta xrimata??? Tosa mas pairnoun kathe xrono...na dw tha mas dwsoun tipota twra???

A koritsia n rwtisw kati.... Exete parei endoepikoinwnia gia mwro??kserete oideuteromanoules poio einai kalitero?to ensirmato???kamia marka pouna aksizei???

Valitsa lew na ksekinisw ti kiriaki...einai nwris lete???

Sas filwwwwwww!!!!!oneira glikaaaa k poniremena!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααααααααααααααα

Λοιπον μαύρο δεν είδα στον ύπνο μου.... αλλά....αν έκανα με τον άντρα μου τόσο σεξ όσο έκανα χθες βράδυ στο όνειρό μου όχι 3... 13 παιδιά θα είχα χαχαχαχαχαχα :oops::oops:

Κατερινάκι ενδοεπικοινωνια πηρα, είχα και στα μεγάλα παιδιά. Τότε είχα ασύρματη και δεν ήμουν ευχαριστημένη, τώρα πήρα ενσύρματη και οι δοκιμές δείχνουν ότι δουλεύει τζάμι. Δεν είναι γνωστή μάρκα οπότε τσάμπα θα στην πω αλλά μείνε μακριά από τις chicco μέχρι στιγμής δεν έχουν βγει και πολύ καλές.

Να η δικιά μου και επειδη ακριβως την ίδια είχε κ μια φίλη μου είπε ότι έμεινε υπερ-ευχαριστημένη, χωρίς να είναι και πανάκριβη http://www.electrohoros.gr/more_details ... _prod=5501

Άλλο τι νέα? Πως πάτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες κ απο Πάτρα..Εδω γεννάμε εμαθα,,,όπότε ειδα φως κ μπήκα :lol: !!!Καλορίζικο!!!

ΛοιπόνΤζενάκι, ελα να πέφτουν τα στοιχήματα, εγω λεω οτι μετά τις 37 εβδομάδες θα ξεμπουκάρει ο μάγκας..παμε τώρα που γυρίζει :lol: ..

Απο ενδοεπικοινωνία εχω νομίζω μια της chicco, που εχει κ οπτικο ερέθισμα, αλλα δεν εχω ξετρελαθεί.. Δεν την χρησιμοποιησα όμως κ παρα πολυ γιατι παρόλο που το σπίτι είναι πολυ μεγάλο, με το κιχ που εκανε η μικρή πεταγόμουν πριν την αναμετάδοση της ενδοεπικοινωνίας, οποτε λυπάμαι δεν εχω κάτι συγκεκριμένο να προτείνω. Πάντως Κατερίνα βαλιτσούλα να ξεκινήσεις, γιατι μετά βαρένουμε κ είναι πιο δύσκολο.. Επίσης καλό είναι απο κάποιες εβδομάδες κ μετά να είμαστε σιγα -σιγα σε ετοιμότητα ;)

Η μικρή μαιμου τρώει τα δημητριακά της κ βρήκα ευκαιρία να μπω..

Σήμερα βάζουμε κ το αιρ κοντισιον στο δωμάτιο του μπέμπη κ παει κ αυτο :) . Βασικα το δωμάτιο είναι ετοιμο εδω κ 1,5 μήνα, το μονο που λειπει είναι κουρτίνες κ το χαλι.. Ομορφο είναι!!! Στην αρχή για αρκετο καιρο θα είναι στο δικο μας δωμάτιο στο λικνο, αλλα καλύτερα να είναι ετοιμο,γιατι μετά δεν υπήρχε περίπτωση να προλαβω να το κάνω με ησυχία..

Πάντως αυτά τα ονειρα είναι σύνηθες στην εγκυμοσύνη. Δυστυχώς σε εμένα δεν εχουν κάνει ακόμα την εμφάνιση τους :lol: , αλλα που θα μου παει θα προλάβω να δω κ εγω κανένα καλο μέχρι να γεννήσω ;) ..Οταν ημουν εγκυος την μικρη μαιμου πάντως θυμάμαι οτι ειχα δει μερικα καλα ;) κ τα ελεγα το πρωι στον αντρα μου κ γελούσαμε πολυ (απίστευτα σενάρια :roll: ).

Καλημέρα κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζένη στο σπίτι βάλανε στοίχημα ότι μέχρι Δευτέρα 30/1 (τα γενέθλια του γιου μου) θα έχω γεννήσει. συμπτωματικά είναι και η μέρα που κλείνω την 37η εβδομάδα και μπαίνω στην 38η .. για να δούμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koukles m

jennaki zorikos o mourgos se trexei apo twra etsi o antras o swstos :lol:

koritsakia snmera d eimai kala....bon8nste me plssssssss t prwi p pnga sto mpavio eida sto eswrouxo m kafe sav vlenna alla kafeti....o dr m eipe 3apla k na t parw pali t mesnmeri va t pw...3erete ti einai auto??konteuw na trela8w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! ολες καλα βλέπω είμαστε!!! Μπράβο, μπράβο.

Τζενακι τ´ι γυμνάσια είναι αυτα που σας κάνει ο μικρός!!!! Πάντως όσο μένει στην κοιλιτσα σου καλο του κάνει!!! Κι ας είναι μεγαλουτσικος ;) εμένα πάλι την περασμένη Κυριακή που πήγα στον γιατρο ήταν 2500γρ. Μου είπε ο γιατρός ότι θα γεννηθει γύρω στα 3 κιλά. Ο γιος μου είχε γεννηθει 3700γρ και η αλήθεια είναι ότι μου κακοφανηκε λίγο που θα βγει τόσο μικρούλα, δεν ξ´ερω γιατι να βγει με τόση διάφορα απο τον μεγαλο :shock::shock: .

Εχθές το βράδυ βγήκα με κάτι συναδέλφους για φαγητο, πέρασα πολυ ωραία, γελασαμε πολυ, αλλα σήμερα έχω έναν απίστευτο πονοκέφαλο και έχω και δουλειές να κανω, μάλλον θα πάρω παναντολ. Τις τελευταίες μερες έχω αρκετούς πονοκεφάλους , η εγκυμοσύνη θα φταίει αλλα μου έχει σπάσει τα νεύρα, μέχρι και το μάτι μου δακρυζει :shock:

Ευακι μου, καταρχήν ηρεμησε!!!! Αν δεν ήταν πολυ το αίμα, μπορει να ήταν κάποιο αγγειακι που μπορει να έσπασε στον τραχηλο. Το είχα πάθει κι εγω γύρω στον τέταρτο μήνα. Μπορει να συμβεί αν εχθές πχ έκανες σεξ!! Αλλα εγω δεν είχα κάνει... Μάλλον απο την πίεση της κοιλιας έσπασε. Λίγες ώρες μου κράτησε και σταμάτησε. Κάτσε ξαπλα και όλα θα πάνε καλα, μη ξεχνάς ότι έχεις δυο μωράκια και όσο να ναι ο οργανισμός καταπονειται περισσότερο απο ότι σε μας. Όλα καλα θα πάνε, μην μου αγχωνεσαι, ναι;;;

Αυτα απο μένα πρός το παρόν. Πάω να κανω καμία δουλεια γιατι με πήρε η μπάλα....

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι εξάλλου και οι γιατροί λένε ότι όταν είναι καφέ και όχι κόκκινο τότε είναι παλιό αίμα και δεν είναι ανησυχητικό.. ξεκουράσου και μην στενοχωριέσαι.

Φλωριανα κι εμένα οι πονοκέφαλοι αυτές τις μέρες... ΦΟΥΛ !! Και καλά έκανες και πήγες βολτούλα χθες.. κι εγώ θέλω γιατί έσκασα στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!! Καλοριζικο το ποστ μας και με πολλα πολλα μωρακια!!! :):):)

Ειμαι σιγουρη οτι θα παμε στο Νο5 με τετοια πολυλογια :lol: , ειμαστε και καποιες που αργουμε ακομα να γεννησουμε...

Εγω κοιμηθηκα τελεια εχθες, ουτε πονος στη μεση, ουτε ξυπνησα τη νυχτα...μια χαρα!! Απο ονειρα τιποτα ομως, παλι κατι σπαστικα :evil: Που θα παει θα επανελθω... παντως εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης ενα διαστημα εβλεπα συνεχεια οτι εκανα σεξ σε δημοσιους χωρους, παντα με τον καλο μου βεβαια!! χεχε Μαλλον ειχε να κανει με τη δημοσιοποιηση των νεων τωρα που το σκεφτομαι...Μια χαρα περνουσαμε παντως! ;)

Τζενακι αντε να δουμε τι θα γινει με τα στοιχηματα!! Ειστε πολλες τωρα, δεν θα σας προλαβαινουμε!!

Κατερινα φτιαξε σιγα σιγα την βαλιτσα να εισαι ησυχη...Για το ΤΣΜΕΔΕ ξερω οτι ολα τα κανουμε μετα , δες κι εδω http://www.tsmede.eu/%CE%A0%CE%B1%CF%81 ... ault.aspx.. θα επικοινωνησω την αλλη βδομαδα μηπως εχει αλλαξει κατι..

Ευακι ελπιζω να μην ειναι τιποτα και να εισαι καλυτερα το μεσημερι.. Ισως κουραστηκες λιγακι..

Φλωριανα κουραγιο με τους πονκεφαλους κι εμενα επανηλθαν τελευταια!

Ανθρωπακι με το καλο να τελειωσει το δωματιο να δουμε φωτος!

Εγω ενδοεπικοινωνια δεν θα παρω, ειναι πολυ μικρο το σπιτι..

Νινακι εγω πηρα ενα βελουτε απο h&m , εχω παραγγειλει ενα απο redoute που ελπιζω να ερθει εγκαιρως και ειχα παρει και καποια απο jumbo που με δελεασαν οι τιμες. Μηπως να επαιρνες τελικα εκεινο το σετ των 3 που ειχαμε δει στα πρεναταλ? Κι εγω απο βδομαδα αρχιζω πλυσιματα να τελειωνουμε!

πολλα φιλια σε ολες, τα λεμε αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

ευακι αφου σου ειπε ο γιατρος οτι δεν ειναι τιποτα να μην ανησυχεις! θα κουραστηκες λιγο παραπανω μωρε....

κατερινα εγω ενδοεπικοινωνια πηρα αυτην http://www.ebaby.gr/disney-1/photo-hold ... riete.html αν θα χρειαστει δεν ξερω...φανταζομαι το καλοκαιρι που θα καθομαι πιο πολυ στον κηπο!

λες τζενακι να γεννησεις την ημερα που ειχες γεννησει και τον αλλον σου γιο?

ωωωω...εχω σιδερο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλοριζικο το 4 ποστακι βλεπω ηδη απο χθες 2 σελιδουλες μια χαρα παμε και για 5ο χαλαρα :D

Τζενουλα ο μικρος μαγκακος θελει να κανει γκραντε εμφανιση φανταζεσε να πεσει ιδια μερα με τον αλλο σου γιο?αντε υπομονη μερικα δρομολογιακια ακομα και θα το παρει αποφαση χαχααα

Κοριτσια εγω στον υπνο μου κανω σεξ με ολους εκτος απο τον αντρα μου τι στο καλο?δεν του λεω τιποτα γιατι ειναι ικανος να ζηλεψει και τα ονειρα ο γκρινιαρης :lol::lol:

σημερα ειμαι ελαχιστα καλυτερα αλλα απο πονοκεφαλους καλα κρατουν,κι εγω κοιμηθηκα λιγο καλυτερα σημερα...αν και ξαπλωσα με αναγουλες :cry:

Εβακι ελπιζω να μην ειναι τιποτα αλλα παντος και η κουμπαρα μου που ειχε διδυμακια ειχε που και που εδω κι εκει λιγο καφε αιματακι....ξεκουραση κι οτι σου πει ο γιατρος

Φλωριανα μου περαστικα με τους πονοκεφαλους

εμενα ενδοεπικοινωνια μου δωσανε δεν την εχω τεσταρει αλλα τωρα που το πατε θα την δοκιμασω αλλα απ οτι ειδα ενσυρματη ειναι.....εχω ομος μια σταλια σπιτι οποτε δεν νωμιζω να την πολυχρειαστω

παπυ αντε με το καλο για να δουμε πια θα κοψει το νημα εσυ ή η τζενουλα !!

Εγω στοιχημα δεν παω με τον κολωτουμπα σου ειναι απροβλεπτος το χω χαμενο στανταρτ :lol::lol::lol:

Εχει ωραια μερα σημερα για βολτουλα λεω να παω να ριξω μια ματια για καμια πιτζαμα να τελειωνω και με τη βαλιτσα καποτεεε ουφ,

αντε σας αφηνω θα μπω αργοτερα παλι τσουπρες μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nr8e n evdoepikoivwvia mas ...loipon philips avent einai ligo akrivn 156€

alla deixnei 8ermokrasia dwmatiou ugrasia klp k exei k radiofwnaki einai polu kaln tnv exei k mia filn mas paei stn geitonissa dipla na parei kati k tnv mikrn tns tnv akouei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Καλοριζικο το νεο μας ποστακι,ευχομαι να γεμισει με γεννητουρια και χαρες!!!Τι κανετε?Εμενα με εχει πιασει μια βαρεμαρα αυτες τις μερες,εχω τελειωσει και με τα μωρουδιακα,οποτε τωρα...καθισιο :lol: ,τη βαλιτσα θελω να ετοιμασω μεσα στην αλλη βδομαδα να ειναι ετοιμη και αυτη!Χθες πηρα αλλη μια νυχτικια με κουμπακια και μια ρομπιτσα σαν ζακετουλα,πολυ ομορφα απο το intimissimi,οποτε τελειωσα και με τα δικα μου πραγματακια!Μου εκανε δωρο και ο καλος μου μποτες ugg που ειχα δει και ελεγα μηπως τις παρω,παρα πολυ ανετες και ζεστες!!! :D

Εχθες εγω παντως τον εμετουλη δεν τον γλυτωσα,ειχα να κανω και καιρο....και μετα με επιασε ενας πονος στη μεση,αστα να πανε!

Οσο για ενδοεπικοινωνια εμεις πηραμε της topcom με εγχρωμη καμερα παρακολουθησης,γιατι ειναι και μεζονετα το σπιτι οποτε θα χρειαστει σιγουρα αλλα αρκετα ακριβη,νομιζω καπου 300Ε :shock:

Αντε ποια θα ειναι η επομενη που θα παρει σειρα...??? :D:D:D

Φιλακιααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!!! τι κάνετε? έχει πολύ ωραία μέρα σήμερα!!!!!

Σήμερα θα πάω jumbo για τευλευταία ψώνια.... περιμένω και από την chicco τα δείγματα μου έστειλαν mail ότι θα τα φέρουν σήμερα!!!!

ΝΑΝ σου ήρθαν τα πράγματα από laredoute? αμάν και αυτοί πολύ αργούν :( αυτό το κακό έχει η Αθήνα της αποστάσεις ρε γαμώτο αν είμασταν σε πιο μικρή πόλη θα βρισκόμασταν πιο συχνά ;)

Πάλι βολτούλες ε? δεν πας και μια βόλτα στα motherbaby? αν θυμάμαι καλά είχε βελουτέ και σε αρκετά καλές τιμές....h&m πήγες?

Κατερίνα πολύ κούραση, πλέον κουράζομαι και να σηκώνομαι από τον καναπέ :lol: γι' αυτό και θέλω να τελειώνω με τις δουλειές μέχρι την άλλη Πέμπτη που θα έρθουν και οι κούνιες να είμαι μετά ήρεμη..... Εγώ είδα μία ενδοεποικοινωνία τις fisher price στα jumbo με 40 ευρώ και μου φάνηκε αρκετά καλή.....

=))=))=)) γειάσου ρε Τζένη σεξοβόμβα =))=)) εγώ σήμερα είδα όνειρο ότι μου έφυγαν πολλά υγρά και έλεγα κουτουρήθηκα ή γεννάω τώρα (επηρεάστηκα από 'σενα μάλλον)

Ανθρωπάκι καλά έκανες και το ετοίμασες από τώρα και εγώ με αυτήν την λογική το βιάστηκα, γιατί μετά που χρόνος με 2 ζουζούνια :lol::lol:

Αχ Εβάκι μην μου στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι (μια κουβέντα είναι και αυτή) δεν θα είναι τίποτα έχει δίκιο η Τζένη για το καφέ, να ξεκουραστείς, και όλα καλά θα πάνε....

Φλωριάννα ξεπορτίσαμε χθες? βολτούλες ε? μια χαρά καλά έκανες.....

Ο καλός είπε ότι κανόνισαν γύρω στις 10/2 να κόψουν την πίτα και μάλλον θα έχουν και τον Καρρά και δεν ξέρω αν θα αντέξω....ρε γαμώτο ζηλεύω :cry::cry:

Φροσύνα και εγώ όσα βλέπω πάντα με τον καλό μου και στο τρίο που είδα 2 φορές ήταν και αυτός τον άλλο όμως δεν τον είδα :roll::oops: λέτε να είναι αποθυμένα αυτά :lol::lol: ο δικός μου με κοίταγε με ανοιχτό το στόμα δεν το πίστευε :lol::lol:

Σοφάκι καλή βολτίτσα!!!!!

Ελινάκι εμετούς ε? τι μου θύμισες τώρα :( ούτε να τα σκέφτομαι να ξαναεμφανιστούν!!!! τι γλυκούλης ο αντρας σου....μεγειά μεγειά.......

Κοριτσια πάω να βάλω φαί , ψαράκια με πουρε΄έχει το μενού σήμερα και τα λέμε μετά......ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Πριν λίγο τελείωσα με τις δουλειές και εφαγα κοτοπουλακι!!!

Πριν 2 ωρες πήρα παναντολ για τον πονοκεφαλο και τωρα άρχισε να με ξαναπιάνει :shock::? . Παω να ξαπλωσω μεχρι να ερθει ο μικρος απο τον παιδικο σταθμο μπας και μου περασει λιγάκι!!!!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
    • Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...