Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Εβιτακι με το καλο κοπελα μου και με πολυ λιγους και μικρους πονους σου ευχομαι,γιατι με εναν δυσκολο,ασε που αν ειναι μεγαλος δεν συμφερει... :D χοανιτα,η μετρηση για τη διαστολη κι εμενα μου λεγαν οτι ποναει πολυ κλπ αλλα τελικα ειναι ποιος την κανει ή ποσο αναισθητη εισαι ή και τα 2,εγω δεν πονεσα καθολου και την εκανα 3 φορες μεχρι που γεννησα,ουτε στην πρωτη που δεν ειχα διαστολη,ουτε στην τελευταια πριν την επισκληριδιο με διαστολη 3.Μαρια εσυ εισαι η επομενη μαλλον??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εβιτάκι μου με το καλό κουκλίτσα μου και με έναν πόνο....περιμένουμε νέα σου!!!! να πάνε όλα καλά!!!!!!

:x:-*:x:-*:x:-* πολλά πολλά φιλάκια και σε σκεφτόμαστε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιαιαια εγω ειμαι η επομενη!!! εχω πολυ πολυ αγωνια!!! σημερα πηγαμε στον γιατρο! 3200 γρ ο μπεμπης!

πριν ειχα για μια ωρα συσπασεις με πονο στην κοιλια, και μερικες φορες και πονακια περιοδου! το σκεφτομαι συνεχεια.... αφου λεω λες να τις δημιουργω με το μυαλο μου??? εχθες στον καρδιοτοκογραφο δεν ειχα ουτε μια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά!!!

Εβιτάκι και Mariapappa με το καλό, περιμένουμε νέα σας!!! Μπαίνουμε όλες στην τελική ευθεία :):):)

Σοφάκι τι ωραία η φώτο!!! Twiggy και η δικιά σου με τη γιόγκα, είπαμε ζεν ;););) Σφηνάκι μην πάρεις, είναι άχρηστο, κουβερτούλα στο πλάι και θα είσαι μια χαρά. Εγώ στο Νικόλα έβαζα λαδάκι για να είναι ενυδατωμένο το δερματάκι γιατί από τα πολλά πλυσίματα ξηραίνει. Από την οργανική σειρά που σου είπα, δεν έχουν χημικά.

Κική να ζήσετε!!! Τα μωράκια σας θα είναι ό,τι καλύτερο για να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

Bourique μια χαρά η μικρή!!! Καλέ πολλές επισκέψεις... Πως αντέχεις;;; Εγώ δεν θα θέλω κανέναν, μόνο καμιά φίλη μου για καφεδάκι...

Rose έτσι τα κανουν, κι εμείς το είχαμε πάθει πολλές φορές μέσα στη νύχτα... :?:?:? φεύγανε κάτι ρουκέτες μουσταρδί αλλο πράγμα :lol::lol::lol: Η μπεμπούλα όμως μια χαρά, θηλάζεις και αποκλειστικά, όλα καλά.

Τζένη γιατί θα σκοτώσεις τον άντρα σου;;; :o:o:o

Εγώ έχω την πέμπτη γιατρό και θέλω να δω τι θα μου πει, πάντως η κοιλιά είναι τούρλα και δεν αντεχω πολλά πολλά. Το Σάββατο θα φτιάξω και βαλίτσα και ευελιπιστώ να τελειώσω όλα τα πλυντήρια του μωρού γιατί μου χάλασε το πλυντήριο και περιμένω άλλο την Παρασκευή... Οπότε μια βδομάδα ακόμη την χρειάζομαι... Μην βιάζεσαι νινάκι μου, έχω δουλειές ακόμη :):):)

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλο Εβιτα μου "ευκολα και γρηγορα",να κρατας αυριο το μπεμπακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!

Αντε να ετοιμαζεται η επομενη :lol::lol::lol:

Κικη μου να ζησετε,οτι καλυτερο σας ευχομαι!!!Εμεις το Μαιο κλεινουμε 8 χρονια μαζι και 2 χρονια γαμου τον ιουνιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw ti euxarista nea einai auta?.evitaki me to kalooooo!!!euxomai h empeiria pou tha mas grapseis se liges mere me to kalo, na einai i kaliteri pou tha exeis zisei sti zwi sou!!na pane ola teleia k na exete grigora to mpempaki sas agalitsa!!!

Kiki mou na ta xiliasete!!!oi pio eutixismenes stigmes erxontaiiiiiii!!!!!!!tou xronou tha giortasete epaiteio me ta antrakia sas!!!!

Tzenaki vara alipita....k rikse to stis ormones meta :D:D

Aaa k ligo kathisterimena, eua mou xronia polla!!!

Egw akoma sinexizw douleia kanonika k valitsa akomi den exw etoimasei!!!

Erwtisi...ti valitsa me ta mwroudiaka na ti[*] kathariswlio eswterika me oinopneuma gia polimansi ή einai ipervoliko??v

Asxeto,vrika ena site- mporei na to kserete idi- to eimaimama.gr k metaksi allwn exei para polles foto apo paidika dwmatia opou mporeite oses psaxnet gia autokollit na parete ideoules!!!

Autaaaa....sas filw k sas kalinixtw giati to prwi exw rantevou nwris nwris...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ Σ ΚΑΤΕΡΙΝΑ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΙΣΕΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΧΑΡΗΚΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ...

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΤΠΤ....ΑΛΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΑ Κ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΞΕΡΕΙ) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ Κ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΕΓΜΕΝΟ ΠΑΝΑΚΙ....ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΤΠΤ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.....

ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ....ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ....ΑΝ Κ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ ΟΜΩΣ Η ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ...Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΕΣ...ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημέρα!!!!που ειστε κορίτσια! βαριέμαι! ευτυχως σε λίγο αρχίζουν τα πρωινάδικα για να χαζέψουμε λιγάκι. Το Εβιτάκι λετε να εχει γεννήσει? μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Εβίτα με το καλό το μωράκι σου! Περιμένουμε νέα!

Κική αυτό που οι άντρες εκνευρίζονται και βρίζουν όταν δυσκολεύονται να κάνουν κάτι νομίζω είναι τυπικό της αντρικής συμπεριφοράς. Ο δικός μου πάντως το κάνει. Στην αρχή νευρίαζα αλλά πλέον με πιάνουν τα γέλια!!!

Δηλαδή κορίτσια μερικές είστε με τους άντρες σας από τα 18 ε??? Γλυτώσατε ερωτικές απογοητεύσεις και χωρισμούς! Με τον άντρα μου είμαστε μαζί 4,5 χρόνια και παντρεμένοι μόλις από τον περασμένο Νοέμβριο (με πολιτικό λόγω το μωρού).

Για πείτε, πως γνωριστήκατε, να ακούσουμε μερικές ιστοριούλες? Εμείς δουλεύαμε στο ίδιο γραφείο. Καθόμασταν και στο ίδιο γραφείο (έπιπλο) λόγω έλλειψης χώρου (ήταν βέβαια μεγάλο, χωρούσε άνετα 2 θέσεις εργασίας. Είχαμε ένα διακριτικό παιχνίδι και 2 μήνες από τη μέρα που ήρθε στο γραφείο (εγώ ήμουν πιο παλιά) βγήκαμε "ραντεβού" και από τότε είμαστε μαζί. Ήταν και στα γενέθλιά του και τον πειράζω ότι του έκανα το καλύτερο δώρο! :D Στη δουλειά δεν είπαμε και δεν δείξαμε ποτέ τίποτα. Ακόμα και όταν εγώ έφυγα από το γραφείο (εδώ και 3,5 χρόνια) και πάλι δεν το φανερώσαμε. Το είπε ο άντρας μου πριν μερικούς μήνες μια και έπρεπε να πει ότι περιμένει παιδί και έπαθαν όλοι εγκεφαλικό. Είχε πολύ πλάκα :D .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!! Ευχομαι η Εβιτα μας να ειναι ηδη αγκαλια με το μωρακι της!!! :):)

Μαρια ετοιμασου.. αρχισαν οι συστολες καλο σημαδι!!

Ναν μου δεν πας για λιγο περπατημα μεχρι να ξεκινησουν τα πρωιναδικα να κατεβει κι ο μικρουλης?!! ;);)

Νινακι νομιζψ ο μπεμπης θα περιμενει λιγο ακομα, να εχει και τα ρουχαλακια του πλυμενα ετοιμα!! ;)

Κατερινα νομιζω ενα απλο πλυσιμο με πανακι εσωτερικα ειναι οκ για τη βαλιτσα, εγω σκεφτομαι τα μωρουδιακα να τα βαλω και σε μια μαξιλαροθηκη για εξτρα προστασια χωριστα απο τα υπολοιπα.. Και σταματα τη δουλεια, φτανει πια .. ασε τους ολους να κουρευονται!!!! :P:P

Ιωαννιτα στα μαθηματα μας ειπαν οτι οι συσπασεις μπορει να ξεκινησουν πολυ πολυ νωριτερα απο τον τοκετο..Χαλαρωσε και συνεχισε σαν να μην τρεχει τιποτα μεχρι να γινουν πολυ συχνες και εντονες.. Εισαι στην τελικη ευθεια παντως,μια χαρα ερχεται το μπεμπινο!!

πολλα φιλια σε ολες, εγω εχω οδοντιατρο σημερα.. θα σας βρω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!

Λοιπόν λογικά το Εβιτάκι θα κρατάει αγκαλίτσα τώρα το μωρούλι του!!!

Κικη μου εχετε τις καλύτερες ευχές μου!!! Ελπίζω να περάσατε πολυ όμορφα

Βλέπω ολες σχεδον ειμαστε πολλα χρόνια με τους καλούς μας!!! Εμείς το Μαιο κλεινουμε 10 χρόνια κ συζούμε τα 9. Πριν 4 περίπου χρόνια παντρευτ΄καμε. Τι να κάνουμε με τύλιξε τελικά :D .

Σήμερα εχω γιατρό,΄λογικά θα μου κλεισει κ καρδιοτοκο.. να δούμε τι γίνετε..

Το παρα πολυ σε 10 μερες πάντως κορίτσια θα εχω γεννήσει, ακόμα δεν το πιστεύω..

Τζενούλα, μην μασας ανωτεροτητα!!! Αντρες είναι τι περιμένεις :lol:

Παω για μαγειρεμα, μπιφτεκάκια με πατατούλες κ λαχανικα στον φούρνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....

ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ????

TWIGGY ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑ...

ΚΟΡΙΝΑ...ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΜΟΛΙΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ...Κ ΜΟΛΙΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ Κ ΜΟΛΙΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ!!!!ΝΙΟΠΑΝΤΡΟΙ.....

ΕΜΕΙΣ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΧΩΡΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ....Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΕΠΙΣΗΣ, ΕΧΕΙ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ...ΚΑΡΜΙΚΟ????? ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟ....(ΑΝΘΟΥΛΑ)..ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΔΛΔ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ....

ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Κ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΡΕΙ ΚΑΘΑΡΟΥΣ Η ΜΠΕΜΠΑ...ΧΙΧΙΧΙ...Κ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΡΑΧΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΤΟΥΣ ΧΑΖΕΥΩ....ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΑΑΑ..ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Κ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΙΑΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

τι κανετε???

κατερινα και εγω το βρισκω λιγο υπερβολικο! με ενα νωπο πανακι και μια χαρα! τα ρουχα του μπεμπη τα εβαλα μεσα σε μια μαξιλαροθηκη και στην δικη μου βαλιτσα!

εμεις με τον αντρα μου γνωριστηκαμε και ειμαστε μαζι απο την 3η λυκειου! ειμαστε μαζι 10 χρονια!

θα παω βολτουλα στο εκπτωτικο χωριο!!! μονο ετσι περπαταω πολυ!!!

θα τα πουμε το μεσημερακι!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

εβιτακι με το καλο κουκλα μου και με κανενα πονο..........

αντε περνετε θεσεις ολες σιγα σιγα.......αχ!!!!!!!!!!τι ωραιες στιγμες..........

για τις επισκεψεις που λετε τι να κανω.........αλλα χθες τσακωθηκα με τον αντρα μου......ερχεται στις

9 το βραδυ απο την δουλεια και με το που μπαινει μεσα μου λεει θα ερθει ενα φιλος μου.......εγινε χαμος.

και φυσικα δεν ηρθε..........δεν αντεχω αλλο.......θελω να ειμαι λιγο ησυχη και δεν μπορω...........ασε που η μικρη απο τις 6 κοιμαται στις 12 το βραδυ και ειμαι off........και θελει ολη την ωρα αγκαλια η βυζι......ε!!!δεν εχω ορεξη να ειναι ολοι εδω..........μου τη σπαει..........τεσπα...........σημερα το πρωι ειχα πολλα υγρα και ηταν ελαφρως καφετια...........θα τις κοψω τις φλεβες μου αν ερχεται περιοδος..........λετε να κανω ωορεξια;;;;;;;;;;ουφφφφφφφφφ.......στον ιασονα μου ηρθε περιοδος 13 μηνες μετα.............θα ειναι πολυ ξενερα λεμε..........

εμεις με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 9 χρονια........τα τελευταια 8,5 χρονια μενουμε μαζι και ειμαστε παντρεμενοι 4,5 χρονια....

αυτα κουκλες............τα φιλια μου σε ολες............\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Εβιτακι με το καλο το μωράκι σου, αν και τώρα θα πρέπει να το έχεις αγκαλιτσα!!!! Περιμένουμε νεα!!!!

Μαρίαπαππα έρχεται και για σένα η πιο μεγάλη ώρα!!!! Τέλεια!!!!

Κικη μου, αν πάς Χασιακο ρώτησε για το Ρεα!!!!

Σήμερα έχω τον μικρο στο σπίτι, απο χθες έχει πυρετό και βρασιμο!!!!! Και το χειρότερο είναι ότι μου φαίνεται ότι τριγυρναει κι εμένα!!!! Λέτε να γενναω με πυρετό;; Γιατι και η δική μου ώρα δεν είναι μακρυά!!!!

Σας φιλω πολυ γιατι ο μικρός μου τραβάει τον υπολογιστή απο τα χερια :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!!! Τζενάκι είμαστε τα 2 πουρά :lol::lol: εγώ τον γνώρισα μόλις ήρθς Ελλάδα για σπουδές, όπως σας έχω πει γεννήθηκα και μεγάλωσα Γερμανία...... σε ένα πάρτυ ενός κοινού φίλου, (τα φιλαράκια μας ήταν ζευγάρι και από το ίδιο χωριό με τον άνδρα μου)..... ο λιγούρης μου είχε γίνει κολιτσίδα και εγώ περίμενα να τελειώσει το πάρτυ να πάμε στα ΤΕΙ που είχε άλλο πάρτυ γιατί είχα μάθει ότι θα ερχόταν και ο πρώην εκεί...... μας έγινε λοιπόν κολιτσίδα όλο το βράδυ, και όλο προσπαθούσε να με πλησιάσει και εγώ η ξενέρωτη ψαχνόμουνα στο πλήθος :lol: τεσπα δεν τον βρήκα τον πρώην (ήταν γραφτό τελικά) και έτσι άρχισα να του δίνω λίγη σημασία του καημένου ;) τελικά βρεθήκαμε την επόμενη μέρα τον καλέσαμε σε ένα άλλο πάρτυ ενός συμφοιτητή μας και αφού πήγαμε μαζί και καθόμασταν όλο το βρ'άδυ μαζί, ξαφνικά βλέπω μια καργ....ίτσα να τον παίζει, του ζήτησε να χορέψει και βγήκαν και στο μπαλκόνι .... τα νεύρα μου εμένα λέω τον καραγκιόζη και πήρα την παρέα μου να φύγουμε, ήρθε βέβαια και αυτός μαζί μας και στο δρόμο άρχισε να με παρακαλάει να πάμε για ποτάκι σε ένα μπαράκι, εγώ βέβαια αρνήθηκα και του είπα ότι δεν αισθανόμουν πολύ καλά.... ε τότε δεν άντεξε μου μίλησε για την άλλη ότι του την έπεσε, εγώ έπαιξα την ενθουσιασμένη, αλλά ότι δεν του άρεσε αυτή γιατί του αρέσω εγώ.... τεσπά το έπαιξα 1 εβδομάδα δύσκολη και μετά όπως λένε τα πιτσιρίκια τα φτιάξαμε :lol::lol: τι να πω κορίτσια εξελίχθηκε σε μέγάλο έρωτα κάθε μέρα μαζί, δεν μείναμε στιγμή μόνη, 18 εγώ, 19 αυτός... περάσαμε πολλά σκαμπανεβάσματα και πολλές δυσκολίες, αλλά πάντα ενωμένοι!!!!! :x:x:x όταν υπάρχει αγάπη όλα ξεπερνιούνται... και τώρα πλέον θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας με τα αγγελουδάκια που περιμέναμε 10 χρόνια!!! Καλέ πόσα έγραψα? σας ζάλησα .... :lol::lol: άμα πάρω φόρα δεν σταματάω, βιβλίο γράφω :shock:

Στα δικά μας τώρα..... το Εβιτάκι μας σίγουρα θα έχει γεννήσει!!!!! Μαράκι είσαι η επόμενη.....ΝΑΝ κάνε καμιά βολτίτσα μπας και σκάσει μύτη ο μπόμπηρας!!!

Μπουρίκ οι άνδρες είναι αναίσθητη...και μενα χθες κατά τις 01 το βράδυ μίλαγε με έναν φίλο του στο facebook και ήθελε να του πει να ρθει σπίτι....τα νεύρα μου :twisted: του έβαλα τις φωνές και τελικά δεν του είπε.....

joannita τι ωραία που είναι να σε περιποιούνται και εσύ να κάθεσαι ε?

Φροσύνα οδοντίατρο ε? ο εφιάλτης μου...πρέπει να πάω και εγώ κάποια στιγμή :cry::cry:

Τζενάκι και εγώ έχω γιατρό σήμερα!!!!! άντε με το καλό να δούμε τα μπεμπάκια μας και ακούσε καλά νέα!!!!

Μαράκι να περάσεις καλά στην βολτούλα σου!!!!

Κατερίνα εγω έβαλα 2 μικρούς σάκους και τους έπλυνα στο πλυντήριο επειδή τους είχα στο υπόγειο .... το δικό μου σάκο τον έφτιαξα χθες..... σήμερα θα φτιάξω και για τα αντράκια μας!!!!!!

ΤΙ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ με έπιασε καλέ :shock::shock: σας αφήνω να βάλω φαγητό γιατί νηστική θα μείνουμε ....φακές έχει το μενού!!!!! Μάκια θα τα πούμεα αργότερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou ti kanete???arghsa ligo na sas grapsw giati den exw xrono polu na mpw..mia-duo fores pou mphka na sas grapsw to afhsa sthn mesh giati h mikroula mou h8ele na faei..

loipon ti na pw petame sta sunefa!!!fantastikh emphria!!parte kouragio loipon oses den gennhsate akomh giati opws eipa ta kalutera erxontai..

h istoria mas arxizei apo thn deutera ta kshmerwmata 3:30 pou arxisan ta ponakia alla htan oxi polu entona opote eixa mperdeutei kai egw mhpws htan apla ponakia...kai perimena na dw pws 8a ekselhx8oun..stis 5:15 niw8w enan entono pono kai tote sigoureutika oti htan ths gennas..shkw8hka kai egw na anapsw ton 8ermosifwna gia na kanw mpanio kai na ksuristw kai tote eniwsa na trexoun ugra...ekana kai egw to mpanio mou kai tote ksupnhsa ton antroulh mou o opoios pexthke san elathrio gia na fugoume :lol::lol::lol::lol: egw pali polu xalarh feeeeta..phgame loipon sto attikon kai mas evalan sthn ai8ousa odunwn me okutokinh ston oro gia na voh8hsoume thn diastolh h opoia htan mono 2-3..siga siga arxisa na ponaw kai tote o giatros mou ekane episklhrhdio h opoia htan swthrio..(oses eixate amfivolia koritsia mhn to skefteste)gennhsa stis 15:04 kai otan eida thn mpompou mou, thn opoia mou dwsane amesws na krathsw agkalia,exasa ton kosmo!ena fantastiko moutraki pou eklege sthn agkalia mou htan to paidi mou..den to pisteua oti kratousa to diko mou dhmiourghma..nai htan h mpempa mou giati mono auth 8a mporouse na einai toso tsaousa san emena kai travouse me to xeri ths ton swlhna ths anarwfhshs pou ka8arizoun thn mutoula apo ta ugra :lol::lol::lol:=))=))=)) twra eimaste spiti kai 8hlazoume kanonika kai parolo pou anevasame ligo iktero den xreiastike na mas krathsoun parapanw sto maieuthrio..h mikrh moiazei me ton mpampa ths kai mou fainetai panemorfh..8a sas valw foto sto mammy sto fb pou to vlepoume mono emeis..

euxomai loipon auth thn xara pou ezhsa egw na thn niwsete oles sas me ta mwra sas.

filakia polla polla se oles sas kai sta mwrakia ths pareas mas..

den exw prolavei na diavasw ta nea sas alla opws vlepw h evita phre seira..

me to kalo evitaki mou!!

filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα να σας ζησει η τσαουσα κορη,εμενα ευτυχως την αναποδια μου δεν την πηρε(οχι σε μεγαλο βαθμο τουλαχιστον :D )γιατι θα δεινοπαθουσαμε...Τι μου θυμησατε με τις ιστοριες σας,εμεις ειμαστε μαζι 4 χρονια και κατι και παντρεμενοι ενα χρονο και τεσσερις μηνες και οσο για τη γνωριμια μας,ηταν το πιο ωραιο πραγμα που εχω να θυμαμαι απο την προηγουμενη σχολη μου,ειχα χωρισει λιγο καιρο πριν απο την πρωτη μου "σοβαρη" σχεση(μεναμε και μαζι σχεδον,μολις δευτερο ετος στη σχολη)και δεν ημουν σε φαση που ψαχνομουν γενικα,ισα ισα ημουν ακομα κολλημενη με τον πρωην(κι εγω :D ),ενα βραδυ κανονισαμε να βγουμε μεγαλη παρεα με παιδια απο τη σχολη και αλλα ατομα,μαζευτηκαμε ετσι εγω με μια φιλη και την κουμπαρα μου,η φιλη εφερε τον φιλο της και συμφοιτητη μου,αυτος τον ξαδερφο του(και αντρα μου)κι αυτος με τη σειρα του ενα φιλο του,ηταν αλλα παιδια απο τη σχολη κι ετσι μαζευτηκαμε καμια 20ρια ατομα,ο αντρας μου αργησε λιγο(κλασσικα,απο τοτε επρεπε να το περιμενω)κι εβρεχε κιολας(εγω ειχα νευριασει κιολας,ηθελα να φυγω)και με το που ερχεται και ξεκιναμε για τη ταβερνα(αθανατη Αθωνος)τον βλεπει η κουμπαρα μας και τον αρχιζει(χωρις να τον ξερει)εσυ φταις που αργησαμε και αν δεν βρουμε τραπεζι που θα παμε κλπ κλπ,αυτος μενει κοκκαλο φυσικα(ποια ειναι η αγνωστη που μου τα χωνει οεο?)και μετα ξεκινησαμε να μιλαμε(για ποσο καιρο μετα τη φοβοταν την κουμπαρα μας :lol: ),αφου καθησαμε ακριβως απεναντι σε ενα τεραστιο τραπεζι,η κουμπαρα μας του μιλουσε,αυτος μιλουσε σε μενα που με το που τον ειδα τα εχασα(εκεινο το βραδυ εφαγα μισο κεφτεδακι και ενα δυο κολοκυθακια τηγανητα μονο)και αφου στο τελος μειναμε πολυ λιγα ατομα κανονισαμε να με παει σπιτι μια που ηταν στο δρομο του(Ευοσμος-Χορτιατης,καμια σχεση)και ειπαμε να ξαναβγουμε,τελικα δεν εκατσε ποτε αυτο αλλα κανονισε ο ξαδερφος του αλλη φορα και βγηκαμε ζευγαρια αυτος με τη φιλη μου κι εγω με τον αντρα μου,οπου τελικα κατσαμε και σε διαφορετικα τραπεζια και μιλουσαμε με τις ωρες,τελικα ξαναβγηκαμε αλλη μια φορα μονοι μας και αυτο ηταν,δεσαμε..εκεινη τη μερα ηταν το πρωτο μας φιλι κι εκεινη τη μερα γιορταζουμε ακομα και σημερα σαν πρωτη μερα της σχεσης μας,τον πρωτο μηνα μαλιστα μου ηρθε με ενα τριανταφυλλο ροζ(τα αγαπημενα μου)και μου κρατησε και μουτρα που ξεχασα την επετειο του πρωτου μηνα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα γεννησες????να σου ζησει και σενα και να το χαιρεστε!!!!!

εβιτα ελπιζω να ειναι ολα καλα και να εχεις το παιδακι σου αγκαλια..

οι υπολοιπες γεννατε γιατι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m ti xaraaaaaaaaaaa evitaki ta kalutera euxomai sigoura 8a exei gevvnsei twra kwn/na m kaln n tsaousa s e??????ax 8eloume k emeis edw photoooooooo

snmera pnga sto ika mexri stigmns pairnoume kanonika epidomata opoia 8elei leptomereies as m pei mn sas prizw...

polu omorfes kai romantikes oi istories agapns sas emena.....eixe er8ei stn douleia m volta na dei enan filo tou,douleua me t kollnto t,kala egw molis t eida emeina m arese polu vevaia kiouria oute p edei3a kati alla k o kalos m mono t filo tou d eide...ntav sunexws sto grafeio m kai milousame kai xaxaxaxax xaxanizame san paidakia...eee liges meres meta 3ekivnse ta tnl stn douleia kapoia stigmn t edwsa t kin m kai suvexise ekei ta tnl kai...1o rantevou,afou t skeftomai kai lew ston eauto m bravo koritsaki m eixes megaln autopepoi8nsn,gia mpanio 8alassa stnv psa8a...eleos 1o rantevou me magio ma kala ti skeftomoun xaxaxxaxaxaxaxaxaxaax eee me eide kai epa8e xaxaxaxxaxaaxa kai apo tote eimaste mazi kai twra 18iouniou pavtreutnkame kai twra perimenoume kai tis korakles mas...4xronia sxesn kai proxwrame ston 8omnva gamou kai egkumosuvns aytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaa snmera asxeto m nr8an ta formakia p parnggeila apo JoJoBeBe pou sas eipa einai uperoxa ta pio malaka pou exw piasei mexri twra kai pnga kai benetton na parw ena dwraki mias p nmoun e3w gia ika kai pnra kai 2 forematakia mia stalitsa kai lew m'ayta me t kalo na vgoun ap't maieutnrio na kanw mia erwtnsn gt ftiaxnete valitsa sta mwra sas??????mono ta rouxalakia e3odou otan ta parete d 8a xreiastoun???kai malista arxika skeftomoun ma3ilaro8nkn kai stn valitsa m alla oloi m lene na ta exw diale3ei klp kai na ta ferei o mpampas tn mera p 8a vgoun......ugra snmera polla ugra diafana eutuxws

pollla eipa k egw filakiaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου να σας ζησει η μπουμπου!!!! Πολυ συγκινηση με επιασε παλι και με τη δικη σου ιστορια ... Αρχισατε να γεννατε κι εμεις παιρνουμε σειρα σιγα σιγα, μας δινετε κουραγιο . Εμενα ακομα δεν με εχει πιασει ανυπομονησια, το αντιθετο θα ελεγα :oops: εχουμε λιγο αγωνια , ο φοβος του αγνωστου καταλαβαινετε... Σημερα ομως βρηκα και ενα βιβλιο σε προσφορα ,με φωτογραφιες που δειχνουν τις πρωτες μερες στο σπιτι με το μωρο.. πως το πιανεις, πως το αλλαζεις κλπ, οποτε εχουμε μελετη!! Πηραμε και απο το ΙΚΕΑ μια χαριτωμενη κουκλα σε μεγεθος μωρου για να κανουμε προβα λεει ο καλος μου!! :lol::lol:

Πολυ ωραιες οι ρομαντικες ιστοριες γνωριμιας σας..

Εμεις κλεινουμε φετος 15 χρονια σχεση :o (αρχαιολογια) και 5 χρονια γαμου. Ειμασταν 19 χρονων οταν γνωριστηκαμε , στο πλαισιο παρεας φυσικα.. Μολις ειχα μετακομισει στη γειτονια του, δεν ηξερα κανεναν και τρελο νιατο οπως ημουν πηγαινα συχνα σε ενα μπαρακι της περιοχης με την αδερφη μου γιατι βαριομασταν! Σκεφτειτε εδινα δευτερη φορα πανελληνιες και ημουν χαλαρη...Τελικα γνωρισα καποια παιδια και τα εφτιαξα και με εναν τυπο για 1 χρονο. Τον αντρα μου τον ειχα γνωρισει αλλα δεν του εδινα και πολυ σημασια, μαλιστα τον θεωρουσα λιγο βαρετο και ηταν στην παρεα με τους λιγο πιο μικρους- σε σχεση με τον τυπο που εβγαινα! Ειχε κι αυτος μια σχεση...Τελοσπαντων!! Μετα απο καιρο αρχισαμε και καναμε περισσοτερο παρεα, εγω ημουν πια μονη και αυτος το ιδιο και μας .. προεκυψε στα ξαφνικα ! Μετα βεβαια κολλησαμε για τα καλα, δεν μπορουσαμε στιγμη χωριστα!! Ηταν και οι τρελες ορμονες στο φουλ!!! :P Ε εχουμε περασει πολλα απο τοτε.. σπουδες στο εξωτερικο, φανταριλικι, συγκατοικηση, γαμος.. δυσκολιες σε πολλα επιπεδα με αποκορυφωση την υπογονιμοτητα .. Αλλα η αγαπη ολα τα νικα και τωρα να, ειμαστε στην πιο χαρουμενη φαση μας και περιμενουμε τη μικρη μας... :D

Ειναι πολυ σημαντικο να βρεις τον ανθρωπο σου, να μοιραζεσαι τα παντα, να εχεις στηριγμα στη ζωη και μαζι του να προχωρας...

Ευακι με γεια τα πραγματακια!! Δεν νομιζω οτι χρειαζεται εξτρα βαλιτσα για το μωρο, μονο τα ρουχα εξοδου και ο,τι αλλο θεωρεις απαραιτητο να εχεις μαζι σου- στα ιδιωτικα τουλαχιστον .Ρωτα κι στο μαιευτηριο σου..

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια!!!

Διαβαζω διαβαζω και στο τελος δε θυμαμαι τιποτα.....τελεια!!! :lol:

Κωνσταντινα μου να σας ζησει το μπουμπουκακι σας,τα καλυτερα σας ευχομαι!!!Αντε ανυπομονουμε και εμεις οι υπολοιπες για τη δικη μας σειρα!Χθες ειχα υπερηχο,ολα μια χαρα ειπε ο γιατρος και απο τον τραχηλο μου ειπε οτι μαλλον θα εχω ευκολη γεννα και μπορει να μην παρω ολο τον 9ο,μακαρι...για να δουμε!Οσο για τα δωματια το ικα μου ειπε οτι καλυπτει ενα μεγαλο ποσο,ανεξαρτητα με το δωματιο που θα πας αλλα εγω λογω και της ασφαλειας που εχω τελικα σε μονοκλινο η΄ λουξ θα μεινω,οποτε θα μενει μαζι μου και ο αντρουλης μου!Θα μου πει και την αλλη βδομαδα τιμες για το Ιασω αλλα πλεον ειναι πολυ λιγα τα χρηματα,ρωτηστε και εσεις τους δικους σας γιατρους!Τα ρουχαλακια και εγω σε μαξιλαροθηκη ελεγα να τα βαλω αλλα θα δουμε...μεχρι την αλλη βδομαδα θα φτιαξω βαλιτσουλα!

Φιλακιααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα,

Λοιπον εγω ενα καταλαβα με το που μου τελειωνει η καρτα του ιντερνετ ανοιγετε τα απιστευτα θεματα :lol: διαβαζω 2 ωρες τωρα τις υπεροχες ιστοριουλες σας!!

Κωνσταντινα μου πολυ συγκινηθηκα με την εμπειρια σου να σου ζησει η μικρη τσουπρα σου τσαουσακι ε? φτου φτου,

Εβιτακι ευχομαι ηδη να κρατας το μικρο σου στα χερια σου και να πετας στα συνεφακια :)

Εγω κλεινω τα 6 χρονια με τον καλο μου στις 2/3 οποτε αν καθυστερησει 2 μερουλες να αφιχθει ο μπεμπακος απο την πητ θα ειναι πανω στην επετειο μας χιχιχι φανταζεστε ?

ειμαι δυο χρονια παντρεμενη και νιωθω οπως πρωτα δεν εχει αλλαξει τιποτα...

Εμεις κρυφογουσταριζομασταν απο την 2 λυκειου οπου ειμασταν συμαθητες ρεμαλι εγω με αφανα το μαλι και αρβιλες και πιπινακι ποδοσφαιριστης αυτος ,πως στραβωθηκε και του αρεσα δεν ξερω :lol::lol: σε μακροχρονια σχεση εγω το ιδιο και αυτος οποτε ποτε δεν εδειξε ο ενας στον αλλο τι νιωθαμε...εγω αραβωνιαστηκα και χωρισα εκεινος σε σχεση με την ιδια κοπελα ακομα με ξαναειδε στο παρτι γενεθλιων του κολητου μου και επαθε πλακα διοτι ειχα αλλαξει πολυ πια απο το λυκειο ειχα γινει μαναρι να ουμε χιχιχιχ με μια δικη μου κουβεντα καταλαβε οτι του αρεσα και εριξε τη σποντα να βγουμε καμια μερα για καφε....κι εγω η δυσκολη ειπα ναι οκ αν τυχει μιλαμε...την επομενη μερα ειχα κανονισει να βγω για καφε με τον κολιτο μου ο οποιος εντελως τυχαια ειναι και δικος του κολλητος ξαφνικα λαμβανω ενα μυνημα απο (τον αντρα μου )να βγουμε και του λεω αααα δεν μπορω εχω κανονισει με τον κολλητο μου ο οποιος παρεπημπτοντος ειναι και δικος του κολλητος ,μετα απο 10 λεπτα εντελος τυχαια με παιρνει ο κολλητος μου και μου λει οτι ακυρο ο καφες κατι του τυχε(πραγμα που δεν ειχε ξαναγινει ποτε) κατι ψιλιαζομαι χαχαχαχ το τσουτσεκι ο δικος μου τα χε κανονισει και ακυροσε τον κολλητο μου για να με ξεμοναχιασει ....κι απο εκτοτε ειμαστε μαζι 8-)8-) .και παραδεχτηκε οτι μολις εμαθε για το καφεδακι πηρε τον κολλητο του και του ειπα ουτε να το σκεφτεσε να πας για καφε με τη Σοφια χαχαχαχαχ ακυρωσε τωραααα!!!χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπερασμα,Οτι ειναι γραφτο να γινει γινεται !!απο τη 2 λυκειου που γουσταριζομασταν τελικα τα φτιαξαμε μετα απο 10 χρονια και μεσολαβισε αρααβωνας δικος μου με αλλον και παρολιγον αραβωνας δικος του ;)

Εγω τα ρουχαλακια του μπεμπακου τα εβαλα στην βαλιτσουλα την δικια μου σε ναηλον θηκη την οποια φυσικα και περασα με οινοπνευμα χαχαχαχα mr Monk!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...