Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ .... ΒΡΟΧΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε????

ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΜΑΣ.... ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ , ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ 2,3 ΔΑΧΤΥΛΑ Κ ΜΑΛΑΚΟ ΤΡΑΧΥΛΟ... Κ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΠΙΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΔΙΠΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΜΕΣΑ... ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ... ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ... ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ... ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια,

Φροσυνα μου ειδες τι κακο αυτα τα μικρα σπιτακια, ναι ναι στου Τριτση να ρχεσαι κι εσυ ειναι πανεμορφο παρκο και με υσηχια και καθόλου καυσαεριο,στο Αρεως συχναζουν περιεργες φατσες :lol::lol::lol: εδω εχει και ενα καφενε οτι πρεπει για ουζακια και ποικιλιες 8-)8-)

Καλε Κικι ο Γκιρκιρης ειναι πελατης μας :lol::lol::lol: στην εταιρεια που δουλευω εισαγουμε ταπετσαριες ,υφασματα δαπεδα και προμηθευουμε τους χονδρεμπορους στην Ελλαδα, αν ειχα μεγαλο σπιτι θα εκανα παπαδες αλλα.....τι να κανω στην τρυπουλα.....

Φλωριανα μου κι εγω το sticky θα σου προτεινα για ριξε μια ματια και σε μαγαζακια με ταπετσαριες μπορεις να βρεις απλα τα αυτοκολιτα καρτοον δεν υπαρχουν σε ολα εμεις ας πουμε εχουμε μονο ζωακια τυπου ψαρακια κλπ αλλα οχι καρτοον...

Εμενα αποστειρωτη μου εχουν δωσει με 6 θεσεις και ειναι chico και κανει κι εμενα 20 λεπτα :cry: θα μου πεις τσαμπα το πηρες μη μιλας καθολου...

κι εγω πηρα διαφορα προιοντα της φρεζυ λαδακι,αφρολουτρο,κρεμα συγκαματος μονο λοτιον ενυδατικη δεν πηρα γιατι λεω ε τι στο καλο θα του βαζω πια .....

Ροσε τι καλη η μικρη σου κανει καψωνια χαχαχαχα φτου φτου φτου...

Τζενουλα μου φαινεται ο μικρος σου εχει τηλεπαθεια με τον δικο μου το τι κλωτσια και σφηνωμα στα πλευρα εχω αυτες τις μερες δεν λεγεται αν τα βαλουμε διπλα παιζει να παιξουν μπουνιτσες οι αληταμπουρες

Περιμενω το κρεβατακι αλλα τιποτα ακομα με τετοια βροχη και κινηση να δω θα μου το φερουν....

Μαρακι κατι που ειπες και θυμηθηκα κι εμενα δεν μου εβγαινε στην αρχη να του μιλαω στην κοιλιτσα αλλα να σου πω καλυτερο ειναι αυτο που κανεις ειναι σημαντικοτερο να στελνεις θετικα συναισθηματα νομιζω αυτα τα λαμβανουν και τα καταλαβαινουν καλυτερα!!

Εβιτα τι τελεια !!! με το καλο κοριτσακι μου να πανε ολα καλα να εχεις πολυ συντομα στα χερακια σου το μικρο θαυματακι

Αυτα προς το παρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ακομα φουσκωμενη....μαλλον δεν θα ειμαι εγω η επομενη...αργω ακομα ειπε ο γιατρος...απο δευτερα θα δουμε...θα μπω μετα να τα πουμε, να κανω καμμια δουλεια τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

εχθες ημουν ολη μερα εξω βολτα και κουραστηκα πολυ!!!! αλλα ευχαριστηθηκα τον αντρουλη μου!!!!!! καναμε και το nst και ολα καλα...!!!!

ευακι χρονια πολλα για εχθες!!!!!! οτι επιθυμεις!!!!!

h&m με παιδικα εχει και στο καταστημα στο χαλανδρι για οσες σας βολευει!

ελενακι πως ηταν το πρωτο βραδυ με τον μπεμπακο????? :D:D:D:D

αποστειρωτη και εγω της nuk εχω παρει!

μιμη τι τελειο το μουσταρδειτ.... :lol::lol::lol: υπεροχες στιγμες με την κορουλα!!!!!!

το πρωι ξυπνησα και ειχα ασπρες βλεννες στο εσωρουχο και ηταν ακετα βργμενο! πειρα τον γιατρο και λεει δεν ειναι τιποτα! αλλα τι μπορει να ειναι? σε ολη την εγκυμοσυνη δεν το εχω ξαναδει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκωκοιλίτσες και μανουλίτσες!!!!! όντως βροχερή μέρα σήμερα.....

εγώ τώρα ξύπνησα :oops: , στις 3 κοιμήθηκα και στις 6 με έπιασαν κάτι καούρες, αφήστε που βάραγαν τα χρυσά μου,δεν ξέρω τι είχαν πάθει, αλλά με πήρε μετά πάλι κατά τις 7.30........

Φροσύνα μια χαρά το babyavenue, θα είδες και τις δικές μου κούνιες οι πιο απλές σκέτο ανοιχτό ξύλο με άσπρα κάγκελα.... αχ ανυπομωνώ να έρθει η Πέμπτη να μας τις φέρουν!!!!! και αύριο Ντόπλερ!!!!!

Ελινάκι με γεια τα πραγματάκια!!!

Μπουρίκ μας έλειψες!!!!

Εβιτάκι ήρθε η ώρα? τι ώρα ....με το καλό κουκλίτσα μου και με έναν πόνο!!!!! περιμένουμε νέα σου!!!!!

Σοφάκι μ' αρέσει η φωτό που έβαλες!!!! ;) κρίμα που δεν μπορώ να πατήσω like θα πάταγα πολλά like :lol:

όντως έχει πάρα πολύ ωραία πράγματα και καλές τιμές!!! δεν θυμάμαι κάποια κοπέλα από δω μεσα μας είχε στείλει την σελίδα στην αρχή που φτιάχναμε τα δωμάτια και την είχα κρατήσει......

Αχ Μαράκι και εσύ ετοιμάζεσαι σιγά σιγά έρχεται η μεγάλη ώρα....αισθάνομαι ότι αυτή και η άλλη εβδομάδα θα έχει αρκετές γέννες!!!!!!!

Εμείς έχουμε επέτειο σήμερα κορίτσια.... 15 χρόνια μαζί (πουρέψαμε) :lol::lol: έχει και αδειούλα ο καλώς μου, θα με περιποιηθεί με την μαγειρική του γιατί δυστυχώς για έξω δεν είμαστε...άτιμη κρίση ..... αλλά θα είναι η πιο ωραία επέτειο θα είμαστε με τα μπεμπάκια μας παρεούλα και θα κάνουμε μια ανασκόπηση 15 χρόνων....πωπω το λέεω και ανατριχιάζω...βρε γέρασα....μπουμπούκι με πήρε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΑΡΕΣ.......

ΕΒΙΤΑΚΙ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ?????

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ ΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑΣ.....

ΠΑΠΠΥ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ....

ΕΒΙΤΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Σ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ???ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΟΛΕΣ....ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗ ΔΙΚΙΑ Σ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΑΦΗΣΑ Κ ΧΘΕΣ...ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΜΙΑΣ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ....!!!ΟΣΟΙ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ, ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ.. ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 6 ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΞΙΝΟΜΗΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΗΡΕΜΗΣΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ!!!ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ Μ ΜΕ ΤΑ ΞΙΝΟΜΗΛΑ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα αλλη παλι και τουτη γερασα λεειιιιιιι,να ζησετε κοριτσακι μου να ειστε παντα ερωτευμενοι κι ευτυχισμενοι οπως και πριν απο 15 χρονια ποπο πολλα ε? να περασετε πολυ ομορφα ευχομαι σημερα !!!!!!!!

πολλα μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!

Εβιτακι τι ωραια!!! Με το καλο , ολα να πανε μια χαρα και με ενα πονο!!!!! Ιωαννιτα και σε σενα τα καλυτερα.... Ερχονται μωρακια... :):) Παππυ υπομονη... Και η Ναν φανταζομαι πλησιαζει..

Σοφακι μια χαρα θα βολευτουμε με οσα μας δωσανε, δεν το συζητω!!

Κικη μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! και με το καλο τα μωρακια να ολοκληρωσουν την οικογενεια! Κι εμεις που ειμαστε τοσα χρονια μαζι ετσι μας λεω...αρχαιους!! :lol: Να περασετε σουπερ σημερα!!!

Μαριαπαπα μπορει να ειναι λιγο απο την τραχηλικη βλεννη αυτο που ειδες.. πλησιαζεις κι εσυ!!

Ανθρωπακι κι εγω αυτο σκεφτομουν... ποσα πια θα βαζουμε πανω τα μωρα??δεν παιρνω ενυδατικη εκτος κι αν προκυψει μετα αναγκη.

Ολο το πρωι μετρουσα αποδειξεις :o σκυλοβαρεθηκα!! Ολα τα 'χαμε... Τουλαχιστον ξεμπερδεψα με αυτο! Παω να κανω καποια ψωνια στη γειτονια και να μαγειρεψω.. σας φιλω γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas geia sas geia sas

kiki m na ta xiliasete panta mazi eutuxismenoi kai erwteumenoi k euxomai t'antrakia sas na sas kanoun akoma pio agapisiarides

evitaaaaaaaaaa ante koritsaki m eisai n epomevn ante me t kalo m'enan pono!!!!!!!!!!

egw aposteirwtes pipiles klp d exw parei akoma........snmera d eixa apolutws tpt opote pisteuw siga siga na mporesw na paw gia pswnia...8a perimenw skeftomai na me dei prwta o giatros kai meta na 3ekivnsw

ex8es d kaname kati idiaitero egw o kalos m kai n kollntn m me t agori tns oi upoloipoi kruwmenoi kai tous eipa na katsoun spitia tous xaxa

gelasame gt m efere o antras m mia tourta katakokkivn me mia asprn kardia kai egrafe "kaln eleu8eria mana twn paidiwn mou"xaxaxaxaxa

elinoulini megeia ta dwrakia tns giagias!!!!

bourique se xasameeeeeeeeeeeeeee

ap'tnv kwn/na d exoume kanena neo e koritsia????????

joannita exw dokimasei kai exw faei t kosmou ta mnla d m pernaei mono ligo me t gala kai t pasteli...nomizw kapoia t eixe pei kai t dokimasa kai pragmatika m pernaei

mprizolitses 8a psisw snmera patatoules sto tefal kamia pitoula kai salata

aytaaaaaaaaaaaaaaa makia moukia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου........

εβιτακι μου αντε με το καλο κουκλα να παρεις αγκαλιτσα το αντρακι σου.........τι καλα.......

αχ!!!!!!!κοριτσια και μενα μου λειψατε παρα πολυ.........αλλα να...παλι χθες ειχαμε επισκεψεις........απο τις 6 το απογευμα κατι θειοι μου εφυγαν στις 9 και μιση και μετα απο κανα μισαωρο ηρθαν οι νονοι της μικρης που ειναι και ξαδελφια μου και φυγανε στις 12.....

παω μπας και προλαβω να διαβασω τιποτα γιατι οπου να ναι θα ξυπνησει και η μικρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλημέρα και απο εμένα απο την βροχερή Κορινθο.

Απο εμενα μην περιμένετε σύντομα νέα βλέπω να τον παίρνω όλο τον μήνα σαν τον γιο μου. Ειναι ψηλά το μωρό ακόμα. Εχθες βγηκα το πρωι βόλτα στην αγορά και περπάτησα έκανα και τα ψωνακια μου για εμενα ενα ζευγαρι μποτουλες. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα και πολυ καλα γιατί ξύπνησα στις 2μιση και ξανακοιμήθηκα στις 5 και ξυπνησα στις 6.

Σήμερα εχουμε τα γενέθλια του ανιψιου μας και την Πεμπτη παντρεύεται με πολιτικο η αδελφή μου και μετα για φαγητό, οπότε ειναι μια εβδομαδα με αρκετα πράγματα.

Ολα καλά απο όλες με το καλό γλυκό Εβιτάκι με ένα πόνο και με κανένα μην σου πω φτάνει η ώρα!

Φλωριαννα υπομονη τι άλλο να πω ατιμες εγκυμοσύνες! αχ!

Κική μου να ζήσετε να ευτυχίσετε! νομιζω οτι με τοση ευτυχία με τα δύο μωράκια καμιά κρίση δεν μας πτοει! Αλλά ε'ιδες πως περνανε τα χρόνια! Εμεις κλεινουμε το 2012 τα 13 χρονια και ενω είναι πολλά δεν μου πολυφαινονται!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!!!!!! Τι να κάνουμε βρε πέρασαν τα χρόνια, αλλά πραγματικά δεν το αισθάνομαι καθόλου....είμαστε όπως είμασταν στην αρχή σαν μικρά παιδιά...... Φροσύνα σκέτη αρχαιολογία:lol::lol:

Διδυμομανούλα μην παίρνεις πολύ αέρα, είπαμε χαλαρά κάτσε να σε δει ο γιατρός πρώτα και μετά πας για τα υπόλοιπα ψώνια και χαλαρά χαλαρά ε? πότε έχεις τώρα γιατρό? τι γλυκούλις ο άντρας σου....ωραία η τούρτα!!!

Μπουρίκ πλάκωσε το σόι ε να δουν την μπουμπού? εμείς ευτυχώς δεν έχουμε εδώ στην Αθήνα σόι, μόνο ο αδερφός μου και 2-3 αλάνια ξαδέρφια μπακούρια

:lol::lol: οπότε θα τα γλυκώσουμε στην αρχή, μετά όμως τον Ιούνη που θα ανέβω στο χωριό δεν θα τα γλυτώσουμε αυτά........

ΝΑΝ με γεια με γεια!!!!!! άντε σε περιμένει μια γεμάτη εβδομάδα δεν θα καταλάβεις πως θα περάσει!!!!

Και εμείς μοσχαρίσιες μπριζολίτσες έχουμε!!!!!!

joannitaκαι εμένα δεν με βοηθάει τίποτα με τις καούρες, μόνο η υπομονή ;)

Α μου ήρθαν χθες τα δειγματάκια της chicco..... τι να σας πω άπειρα πράγματα :o ......ένας μικρός φάκελος με δύο μπεμπιλίνα..... ουστ από δω τσιγκούνιδες skroutz..... τι να δεις με 2 αν σε ικανοποιούν.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiki78 να ζησετε...οχι και πουρεψατε...και εμεις 9 χρονια ειμαστε μαζι...εεε και τι να λεει αν εχεις βρει τον ανθρωπο σου....σου ευχομαι να γερασετε μαζι γεροι και ευτυχισμενοι καμαρωνωντας τα υπεροχα παιδακια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ Κ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ CHICCO Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΜΕ 2 ΜΟΝΟ ΠΑΝΕΣ????ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΕΣ???Η ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ?ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ?

ΕΒΑΤΣΙ ΑΠΟ ΤΑ PAMPERS ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ Κ ΣΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑΝ Η ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΠΛΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΑ PAMPERS ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ.....

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΔΩ ΓΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ????ΠΩΠΩΠΩ..ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ...ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ 3 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 8 ΦΛΕΒΑΡΗ......ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: καλά λέω εγώ πουρό.....10 χρόνια παντρεμένη.... σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια..... pappy έτσι είναι όταν βρίσκεις τον άνθρωπο σου..... ο παλιάνθρωπος ώρες ώρες με νευριάζει τόσο πολύ που μου ρχεται να του πάρω το κεφάλι να το βαράω στον τοίχο.....΄τον έβαλα σήμερα να μου βγάλει τα συρτάρια που έχω τα σεντόνια μου και παπλωματοθήκες να τα τακτοποιήσω, γιατί τους τελευταίους μήνες έχουν βάλει πολύ χέρι και μου τα έχουν μπερδέψει και γίνεται ένα μπάχαλο (σαν Παρθενάκι και εγώ παράξενη :lol: ) και δεν μπορούσε να τα βάλει πάλι γιατί έχουν ροδάκια και έβρυζε, έτοιμος να τα σπάσει...πωπωπω μηδέν υπομονή... τι να τον κάνω όμως .....

Ναι βρε κορίτσια τσιγκούνιδες, εγώ όταν πήρα στα πάμπερς μου είπαν ότι θα μου τα δώσουν στο νοσοκομείο και αν δεν μου τα φέρουν εκεί τότε να τους πάρω να τα φέρουν στο σπίτι....καλά μου φαίνεται ότι θέλουν κάνουν, αναλόγως ποιον θα πετύχεις στο τηλ......Επίσης κορίτσια γραφτήτε στις επιθυμίες στέλνουν κάθε 3μηνο νομίζω κουπόνια, απλά δηλώστε ότι έχετε παιδιά για να σας στέλνουν και για πάμπερς κλπ.... έχει κουπόνια για σαμπουάν, αφρόλουτρα, fairy κλπ.....

Εβάκι αύριο που θα κάνω το ντόπλερ μου είπε να κατέβω να το δει οπότε αύριο θα μου πει πότε θα με ξαναδεί......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι πολυ γλυκος ο αντρας σου, φοβερη η ευχη στην τουρτα!!! :):)

Κικη μου ασε, κι εμεις παντρευτηκαμε στα 10 χρονια σχεσης ετσι για να μηδενισουμε οπως λεω.. να μη φαινομαστε πουρα!! :lol: Καλο ντοπλερ αυριο.. αντε να σιγουρεψουμε και τα φυλα πια! ;)

Ναν μια χαρα ο μικρος, θα παρει το χρονο του.. γιατι δηλαδη να βιαστει? Εχει βολευτει στην κοιλιτσα σου....

Μπουρικ κουραγιο με τις επισκεψεις. τι κακο κι αυτο! Ο αντρας μου σκεφτεται απο τωρα λεει να απαγορευσει στους παντες να περνουν απο το σπιτι... θα δηλωνει οτι μας το ειπε ο παιδιατρος!! :P

Καλα τα παμπερς πως θα τα στειλουν στο μαιευτηριο αφου απο ο,τι θυμαμαι δεν δηλωνεις που γεννας!! :? Θα τους παρω τηλ. Η chicco μου εγραψε οτι θα στειλει τα τσιφουτικα δειγματα αυριο αλλα εγω θα λειπω, εχω οδοντιατρο :( Λετε να ξαναπερασουν?

πολλα φιλια σε ολες, καλο απογευμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Συγγνώμη που δεν πολυμιλάω σήμερα αλλά δεν είμαι στα καλά μου....θέλω να σκοτώσω τον άντρα μου μπορώ? Ώρες ώρες η ανευθυνότητα και το να είναι στην κοσμάρα του με σκοτώνει...όσο για τα χρόνια που μιλούσατε.. εμείς κλείσαμε 20 τον Αυγουστο.. άρα Κική ποια είναι η κωλόγρια? λολ

Να τα εκατοστήσετε κορίτσι μου.

Φιλάκια σε όλες σας... πάω να κάτσω στη γωνίτσα μου να κάνω μούτρα.. δεν εχω διάθεση για τίποτα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.... ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ... ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΟΛΟ ΜΑΖΙ Κ 2 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΑ... ΣΟΡΡΥ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ... ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.... ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΠΑΝΑΚΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ....

ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ Μ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΒΓΩ...

ΑΝΤΕ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ Κ ΟΙ ΕΠΕΜΕΝΕΣ ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΕΒΙΤΑΚΙ.......ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ Σ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ.....

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...