Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κι απο μενα πολυλογουδες!! Μιση ωρα σας διαβαζω και δεν θυμαμι και πολλα! :P Βλεπω πολλες εχετε κατι σε Σκορπιο γι αυτο μου ειστε σεξουαλες!!!! ;) Ετσι μπραβο...

Σοφακι γλυκο κι εγω σε λατρεψα, ε οι Κριοι αν και αχωνευτοι τα πανε καλα με τους Ζυγους συνηθως!! Τι τρομαρα πηρες καλε? Ασε παραλιγο να το παθω κι εγω μια φορα αυτο κι απο τοτε μπαινω στα ασανσερ με τα χερια ελαφρως στην εκταση!! :oops:

Κικη με γεια τα πραγματακια, ετσι οπου βλεπουμε προσφορες να τρεχουμε.. ειναι πολλα τα εξοδα εσυ τα κανεις και εις διπλουν. Και μας εχουν δωσει και πραγματα φανταστειτε...Τι να κανουμε, τωρα ειναι πολλα μαζεμενα και απαραιτητα. Καλε δεν ηξερα οτι χρεωνουν τις σερβιετες στα μαιευτηρια, αν ειναι δυνατον, θα παω να παρω...

Πειτε μου παλι στο σιτε της chicco τι κανουμε για τα δειγματα, δεν καταφερα να καταλαβω απλα εκανα εγγραφη...

Κατερινα κι εγω απο h&m ενα βελουτε πηρα (το μωβ σκουρο) δεν ειχε αλλα... Περιμενω κι απο redoute αλλα φοβαμαι οτι θα αργησουν πολυ γιατι ενα νυχτικο που παρήγγειλα ειναι σε καθυστερηση....

Ναν νομιζω κι εγω εκανα τελικα 2 ραγαδες :( στο πλαι.. δεν τη γλιτωσα παρα τις κρεμες και τα λαδια.. τι να κανουμε!!

Παππυ αντε πλησιαζει η μεγαλη στιγμη!! Για να δουμε εχουμε και τη Τζενη σε αναμμένα καρβουνα...

Εμεις εδω στην πεθερουλα, μαθαμε τι γινεται την ωρα των εξωθησεων σημερα.. καναμε και αναπαρασταση αλλα μου λεει "καλα μην σφιγγεσαι πολυ και μας βγει τωρα!!" :P Νομιζω οτι θα με πιασει κανενα νευρικο γελιο εκεινη την ωρα "σπρωξε, μην σπρωχνεις, τωρα ξανα σπρωξε.."!!! Αυριο θα περασουμε απο μια φιλη γυρνωντας για να μου δωσει λικνο και αλλα πραγματακια.. αντε να τελειωνουμε να χαλαρωσω με αυτο το θεμα!

Αααα Σοφακι με εσωσες!! :x Οι φυτικες ινες ηδη με εχουν βοηθησει με τη δυσκοιλιοτητα, αν και δεν εχω στρωσει τελειως.. Μου ειπε και η πεθερουλα να το λυσω το θεμα αμεσα (με ακτινιδια και πολυ νερο) γιατι με το πολυ σφιξιμο υπαρχει κινδυνος να σπασουν τα νερα πριν την ωρα τους...

Αυτα απο μενα, καλο βραδυ σε ολες!! φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια καλησπεραααα!!!! τι μου κανετε???

εμεις πηγαμε για φαγητο εξω... ειπιαμε και το κρασακι μας....! τον μεθυσα τον μπεμπη...!

σοφακι πρεπει να τρομαξες πολυ ε??? εγω οποτε παω να μπω σε τετοιο ασανσερ καλυπτω με το χερι μου το ματακι που εχει...!

twiggy μου αν ειναι μονο δυο οι ραγαδες μην σκας... εμενα ειναι αμετρητες!!! φλογες τις λεει ο αντρας μου...!

ανθρωπακι μια χαρα με τα κιλακια του ο μπεμπης!!!

εγω ενω χαιδευω συνεχεια την κοιλια μου και τον σκεφτομαι ολη την ωρα δεν μπορω να του μιλησω... :( δεν μου βγαινει... αλλα του στελνω ομορφα συναισθηματα...

ευακι να ξεκουραζεσαι και να μην ανησυχεις......!

καλο βραδυ κοριτσακια.....! ονειρα γλυκα..... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsakia m ola kala....

egw edw 3aplwmevn diavazw gia tis voltoules kai ta pswnia sas k znleuw ligakiiiiiiiiiiiiiii

sofaki na prosexeis!!!!!!!!!

telika gia tis ragades exoun dikio p lene oti an einai na kaneis 8a kaneis ki as vazeis oses kremoules 8eleis egw mexri stigmns tnv exw glitwsei k as 3exnaw na vazw sunexws kremes kai ladia

joannita gine melos se oles tis markes kai znta deigmata emena mono n libero m eipe oti 8a ta lavw sto maieutnrio

jennaki eimaste polu paidia oi udroxooi kai polu mprosta xaxaxaxaxaxaxa

emena logika oi zouzounes m prwta o 8eos psarakia san t mpampaka tous

ayta kaln kuriakn kales voltes gt sas vlepw d kratieste kai milame :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια!!! Τι κανετε;; 1 μερα ειχα να μπω και εχω πεθανει στο διαβασμα, ουτε στις πανελλήνιες :lol::lol: . Την Παρασκευη πηγα στον αδερφο μου για φαγητο, και εχθες πηγα supermarket και εφτιαξα το βραδυ σουφλε με ψωμι, χοτντογκ και μια μηλοπιτα. Σκασαμε στο φαγητο παλι. Και για πρωινο παλι μηλοπιτα εφαγα :shock::shock: .

Ρε Σοφάκι τι ήταν και τουτο που επαθες;; Καλά που δεν χτυπησες κοριτσάκι μου!!!!

Εχθες πηγε μια φιλη εγκυος στον γιατρο της που ειναι να γεννησει στο Ρεα (την ιδια μερα με μενα!!!) και της ειπε οτι ακομα δεν εχουν κανενα νεο για τα ασφαλιστικα ταμεια στο συγκεκριμενο νοσοκομειο :?:? . Στο Λητω λενε δινεις καποια χρηματα (γυρο στα 500 ευρω) και τα υπολοιπα στα κοβουν σε συναλλαγματικες, πας και τα περνεις απο το ταμειο σου και μετα τους τα δινεις!!! Σκετη, απολυτη ταλαιπωρια δηλαδη... μα τι μπαχαλο ειναι αυτη η %^#%^χωρα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??? ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ ..... ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΕΝΝΕΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ , ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ .ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΤΕ ΑΚΟΜΑ.... :lol: ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ... Κ ΕΡΧΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ Κ Μ ΛΕΕΙ : ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!!! Κ ΡΩΤΑΩ Η ΞΑΝΘΙΑ : ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ???? :lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΓΩ... ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ .. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙΙΙΙΙ ....

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ......EVITA ΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ...ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ (ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΕΝΝΟΩ)..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑΣ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΓΕΙΑ Σ Κ ΣΕΝΑ....ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΠΑΠΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ Η ΟΧΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ Η ΟΧΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ (ΔΛΔ ΜΕ ΤΟ 2012) ΑΝΑΘΕΩΡΗΘΗΚΕ Ο ΝΟΜΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΠΤ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ Κ ΕΙΜΑΙ) ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΠΤ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ..ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΓΙΑΤΙ Ο ΟΓΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΙΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500€ ΕΞΟΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000€....

EVATSI..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΣΟΥ!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ Κ ΕΓΩ....ΑΠΟ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ....ΩΣΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΕΙ............Κ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΤΑ ΜΑΛΛΙΟΚΕΦΑΛΑ ΜΟΥ!!!ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ Κ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Α Π Ο Λ Υ Τ Ω Σ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ???ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (ΤΟΤΕ ΔΛΔ ΠΟΘ ΕΒΑΖΑ ΚΡΕΜΕΣ) ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΝΟ , ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ Κ ΕΜΕΙΝΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΗΔΗ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΕΥΚΕΣ...Κ ΕΒΓΑΛΑ Κ 1-2 ΑΚΟΜΗ Κ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΓΛΟΥΤΟΥΣ....ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΚΡΕΜΕΣ..ΓΤ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ Σ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ...ΟΤΙ Κ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ.....ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΤΕ..ΒΑΛΤΕ ΑΠΛΑ ΒΑΖΕΛΙΝΗ....

TWIGGY & MARIAPAPPA ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΑΛΟ ΟΛΕΣ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΠΛΕΟΝ..ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannitaKAImpempa ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ... ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Η ΓΕΝΝΑ??? Κ ΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΝ ΕΙΧΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΜ ΤΟΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ. ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΛΕΙΖΕΡ ΦΕΥΓΟΥΝ ??? ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ-ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΙΖΕΡ ΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ.....ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΩΡΕ...ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ??????

ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ Σ?Κ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες κοιλιτσες!!!

Τι κανετε?Πο πο γραψατε παλι....Εγω θα παω να ετοιμαστω σε λιγο για βολτιτσα και μαμ εξω μιας που εχει και ωραια μερα! :D Εσεις τι θα κανετε?

Την τριτη εχω υπερηχο,αντε ανυπομονω να δω τη ζουζουνα μου :x:x:x

Joannita Καλωσορισες στην παρεα μας!Σοφακι παλι καλα που δε χτυπησες,πηγα να το παθω και εγω πριν λιγο καιρο σε ασανσερ που εκλεινε και τα ειδα ολααα,παλι καλα εβαλα δυναμη στα χερια μου και δε με πιεσε πολυ στην κοιλια!

Απο ζωδια εγω ειμαι ταυρακι με ωροσκοπο ταυρο,φανταζεστε δηλαδη..... :twisted: Τωρα το μωρο η' υδροχοος η΄ ιχθυς θα ειναι!

Φιλουμπες στις κοιλουμπες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!! εχει τοσο ωραια μερα σημερα και εγω θα κατσω μεσα... :x

το μεσημερι θα παω να φαω στα πεθερικα μου γιατι εχει γενεθλια ο κουνιαδος μου σημερα!γινετε 10 χρονων!!!! αλλα μην φανταστειτε, απο πανω μενουν!!!

ετσι εβιτακι σου ευχομαι και στην γεννα! με κανεναν πονο...! αν ειναι λιγες οι ραγαδες δεν πειραζει βρε εβιτακι! τα παρασημα της γεννας ειναι!!! :lol::lol:

μια ταλαιπωρια η χωρα μας φλωριαννα! τι να κανουμε??? hot dog ακουω ε??? για τους ομορφαντρες σου??? :lol::lol::lol:

joannita και εγω ανυπομωνω.... δεν μπορω αλλο! θελω να φιλησω πατουσακια......!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες μου και γλυκές μανούλες!!!!!!

Τι ωραία ΄μέρα σήμερα!!!!! Εμείς θα πάμε μια βολτίτσα για περπάτημα να ξεμουδιάσω λίγο ;)

Που είσαι βρε Εβιτάκι....σε έχουμε χάσει....έλα κοντεύεις κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου.....

Φλωριάννα όλο μαμ βλέπω ε? χοτντογκ και μηλόπιτες :lol: εγώ είπα να κάνω κρέπες το απόγευμα :)

Ακόμα τίποτα το ΡΕΑ ε? για να δούμε.... μπάχαλο τα έχουν κάνει όλα

Ελίνα σουρτούκο όλο βολτίτσες μου είσαι :lol: καλά κάνεις κουκλίτσα μου!!!!

joannita ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση ε?

Φροσύνα εδώ πατάς για δωρεάν δείγματα http://www.paneschicco.gr/?gclid=CLyRx7 ... 1xHw#/mini .... το κακό στο h&m είναι ότι δεν προλαβαίνεις να βρεις ρπυχαλάκια τα παίρνουν από τις πρώτες μέρες αμέσως..... εγώ έβρισκα συνήθως στο κατάστημα που είναι στην Κολοκοτρώνη στο Σύνταγμα νομίζω ότι έχει πιο μεγάλη ποικιλία.... απ' ότι θυμάμαι και τα sprider έβγαζαν κάποια βελουτέ φορμάκια, για ρίξε και εκεί μια ματιά.......Τα μαθήματα μια χαρά πάνε ε? έτσι μπράβο σπρώξε σπρώξε σπρώξε :lol::lol::lol:

Μαράκι ο μπεμπούλης θα τραγουδάει "πίνω και μεθώ ωχ αμάν" :lol::lol: το μέθυσες το καημένο? και εγώ ήπια χθες ένα μικρό σφηνάκι μαυροδάφνη ;) είχε και ωραία ρεμπέτικα στην ΝΕΤ και μπήκαμε στο τσακίρ κέφι :lol::lol: μέσα σήμερα? και εγώ σε σκεφτόμουνα και έλεγα η τουχερούλα θα κάνει μια βολτίτσα στην θάλασσα σήμερα ;) ε μετά το φαί προλαβαίνεις΄.....

Εβάκι είπαμε εσύ κώλο κάτω έτσι ..... φαντάσου εγώ όλο τον Ιούλη και τον Αύγουστο ήμουν μέσα κλεισμένη, ούτε μπάνιο, ούτε βόλτες, ούτε τίποτα..... :( και μετά μην φανταστείς ότι έβγαινα μέχρι τον τέλη Νοέμβρη περίπου σπάνια 1 φορά την εβδομάδα και με μεγάλη προσοχή (όλα αυτά λόγο της εξωσωματικής) θα σκέφτεσαι όμως της κοράκλες σου και θα παίρνεις δύναμη....

Από ραγάδες έχετε δίκιο άμα είναι να βγουν, εγώ έχω κάνει λίγες κάτω από το στήθος.... πάνς τα βυζάκια μου ρε γαμώτο, και τα είχα καμάρι..... :cry: Άντε θα τα πούμε και αργότερα.....

Βρε παιδιά που είναι σήμερα το πειραχτήρι Τζενάκι ....ΤΖΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: εχετε πολυ γελιο σημερα κοριτσια αλλα γραψατε παλι πολλα και ζοριζομαι να θυμηθω γαμωτι...

Α τελικα λιγο πολυ ολες το χετε παθει με το ανσανσερ ''τα ατιμα''καλα εσυ τζενου :lol::lol: αναισθησια πληρης ευγε, και κατερινακι καλα σου λει το τζενακι ξεβρακωτη θα πας :lol::lol::lol::lol::lol: ειμαστε στην ιδια βδομαδα και εγω την ετοιμασα την βαλιτσουλα σχεδον κατι ψιλοπραγματα εμειναν.Αντε μην αργεις γιατι μετα θα βαρυνουμε ακομα περισσοτερο εγω ηδη βαριεμαι να κουνησω την κωλαρα μου(που λει ο λογος),τζενουλα εγω ειμαι 22/10 γεννημενη οροσκοπο δεν ξερω μιας και εχω γεννηθει ρωσια και δεν εχω καταλαβει πως να βγαλω με τη διαφορα ωρας κι αν παιζει ρολο :roll::roll: αλλα εγω δεν ειμαι τοσο πειραχτιρι οσο εσυ αν και λιγο ζυγουλης :lol::lol:

Φροσυνα χαιρομαι που σε βοηθησαν οι ινες αλλα ειπαμε οχι μονο αυτες και ξηρα δαμασκινα και ακτινιδιο για να εισαι οκ επι μονιμου βασεως μην εχεις σκαμπανεβσματα, να μπει σε προγραμα το εντερο.Καλα πολυ γελασα μη σφιγγεσε πολυ και γεννησεις σε κανα μαθημα χαχαχαχ θα πρεπε να δωσουμε ενα ραντεβου να μας κανεις ιδιαιτερα χαχααχχα και σπρωξτε ολες μαζι ουφ ουφ ουφ παμε..... :lol::lol::lol: σε φανταζομαι να γελας στο μαιευτηριο οντως...

Μαρακι κι εγω λεω ωραια μερα θα παει παραλια σιγουρα η τυχαιρουλα , δεν πειραζει και στα γενεθλια μια χαρα θα τα περασεις καλη βολτουλα στον επανο οροφο :lol::lol:

Κικιτσα καλη βολτουλα εγω ρωτησα τον αντρουλι αν θα ξεπορτισουμε αλλα δεν τον ειδα προθυμο εχει πιασει καναπε και δεν το κουναει εχει γενηθει με μια κουραση ο καλος μου :lol::lol: α σε ειδα στον υπνο μου σημερα,

Ευακι μην το σκεφτεσε κι εγω ολο το καλοκαιρι το εφαγα ξαπλα ακουνητη υπομονη και ολα καλα θα πανε κι εμεις που μπορουμε δεν παμε και πολλες βολτες πια μονο για τα απαραιτητα ψωνια

Ρε κοριτσια ποτε τελειωνει ο υδροχοος και αρχιζει ο ιχθης? εγω δεν ξερω τι θα ναι ο μπεμπακος 29/2-3/3 αν γεννηθει τι θα ναι?

Ελινακι καλη βολτα.

Εβιτα υπομονη κοντευεις λογικο να μην εχεις ορεξη πια μεχρι και να γραψεις με το καλο το μωρακι !!και για τις ραγγαδες ουτε λογος ειναι ενα τιποτα μπροστα σε αυτο που θα αποκτισουμε, αλλα αυτο με τις κρεμες ισχυει κοριτσια οτι και να βαλεις αν ειναι το δερμα σου τετοιο θα βγαλεις ουτως η αλλως

Φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να σου πω φροσυνα ηθελα κι εγω αυτη τη νυχτικια απο la redoute αλλα μολις ειδα καθυστερηση λεω ασ'το θα ρθει αφου γεννησω.....Και πηρα μια αλλη τελικα λευκη που εχει διαθεσιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaki psaraki k n dikia s 8a einai!!!!!

kiki m vlepw t nlio kai exw faei ta sideraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

afou vgainw stn veranda eutuxws einai kai megaln gia parngoria alla....d m pernaei!!!!!alla ola gia ta ninakia ti na kanoume ola kala na einai kai egw as xtupiemai 8a m perasei :-p

maria papa ela na katsoume kleismenes mesa pareaaaaaaaaaaaaaa

evita filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ante perimenoumeeeeeeeeeeeee

elinoulini kaln voltoula

auta 8a mpw twra na xazepsw opws me sumvoulepse n filn kiki se kanena site me rouxakia klp gia na perasei n wra m kai isws na kanw shopping therapy ap't kanape m

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι καλέ γλωσσοκοπάνες... σας έλειψα? Σήμερα νιώθω πολύ ατονία κι όλο στην ξάπλα είμαι. Τώρα μόλις φάγαμε και ξαναπάω στο κρεβατάκι μου...είναι μια από "αυτές" τις μέρες τι να κάνουμε.

Εγώ πάντως είπα στη γιατρό.. αν μέχρι και την 38η εβδομάδα (αρχες) δεν βγει ο μπέμπης θα αρχίσω να πηδάω σε τραμπολίνο!! Με τόσα καψώνια που μας έκανε και τώρα να μη βγαίνει? Θα φάει πολλές ξυλίτσες το μικρό χαχαχαχαχα

Από πυτζάμες είχα πάρει 2 και μια νυχτικιά.. όλες βαμβακερές με κουμπακια.. απ το μαγαζί μιας φίλης οπότε πολύ φτηνά. Μου έφερε όμως προχθες η μελλουσα νονα του μπεμπη μια μεταξωτή πυτζαμα σε αντρικο στυλ σε ένα πολύ εντονο πετρολ/τυρκουαζ χρώμα ... η κόρη μου λέει είναι σα βασιλική χαχαχα.

Ραγάδες... μη τα ρωτάτε. Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα μόνο μια στην κοιλιά...ο γιόκας μου όμως στη δεύτερη με κανόνισε καλά.. χάρτης της Ελλάδας έγινε η κοιλίτσα μου. Τώρα προς το παρον βλέπω μόνο να ανοίγουν οι παλιές.. αλλα χέστηκα.. τι να κάνω?

Πάντως έχω πει ότι αν ποτέ στην ζωή μου έκανα πλαστική το μόνο που θα κανα θα ήταν η κοιλιά... είχα μια πολύ όμορφη επίπεδη κοιλίτσα προ παιδιών και πάντα μου άρεσε να φοράω μπλουζάκια το καλοκαίρι σχετικά πάνω απ τη μέση.. τώρα δεν μπορώ..

Άντε πάω για ξάπλες τα λέμε το απογευματάκι μικρούλες (ε μια και ειμαι η "γιαγια" της παρέας χωράει να σας λέω έτσι)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισαααααα πήγαμε μια μικρή βολτούλα στον πεζόδρομο στο Περιστέρι, ήπιαμε μια σοκολάτα, χάζεψα κάτι βιτρινούλες (όσες βολέυονται Περιστέρι έχει ένα μαγαζί με παιδικά και είχε ωραία βελουτέ με 10ευρώ)......

Μόλις φάγαμε ετοίμασε ο καλός μου μπριζολίτσες από χθες και βλέπω στην ΕΤ3 Περτούλι και χιονίζει και ζηλευωωωωωωω τι ωραία!!!! τα ζουζούνια ακούν κλαρίνα και χορεύουν θα βγουν σαν την μαμά χορευταράδες!!!!!!!

Σοφάκι πως με είδες καλό όνειρο? αν και της Κυριακής λένε ότι πιάνουν μέχρι το μεσημέρι....

Εβάκι έτσι έτσι ψώνια....εγώ χθες το βράδυ παρήγγειλα κάτι σεντονάκια από laredoute ....

Τζενάκι μας έχει πιάσει τεμπελιό αυτές της μέρες ε? φυσικό είναι μωρέ πλησιάζεις γι' αυτό..... εγώ ευτυχώς δεν είχα ποτέ επίπεδη κοιλιά, είχα πάντα λίγη κοιλίτσα και λίγο στομαχάκι και δεν μπορούσα να φοράω κοντά μπλουζάκια, έτσι δεν μου κακοφαίνεται ....

πω πω κορίτσια έχω γίνει πολύ βρομιάρα, τρώω και μου πέφτουν όλα :lol::lol: και βρίζει ο καλός μου γιατί πρέπει να τα μαζέψει :lol: τι να κάνω.... και την πιτζάμα την έκανα όλο σάλτσα τώρα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανετε?εγω πηγα για περπατημα....ωραιο καιρο εχει εδω...και ευχομαι να γινει κατι κατι σημερα....αντε γιατι τα νευρα τσαταλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.... ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ... ΕΜΕΙΣ ΨΗΣΑΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕς Κ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.... ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 54 Κ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ 70 ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ, ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ.... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟΤΟ LAREDOUTE ENA NYXTIKO ME ENA ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ 17 ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΣΚΩ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΣΑς ΤΟ ΔΕΙΞΩ Κ ΕΝΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ 24 ΕΥΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ 100 % ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝ 3ΜΗΝ ΠΩ 4 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΝΩ ΕΛΕΓΑΝ 10-15 ΜΕΡΕΣ. ΤΕΣΠΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες και καλη βδομαδα με νεα μωρακια!! :):)

Βλεπω ολες περασατε ωραια το ΣΚ, μπραβο.. Ευακι κουραγιο εσυ θα περασουν οι μερες...Ειναι δυσκολο οταν μας καθηλωνουν στο σπιτι αλλα ειναι για τα μωρακια τι να κανουμε!

Παππυ, Ιωαννιτα ετοιμες να υποδεχτειτε τα μωρακια σας? Αντε με το καλο..

Εβιτακι σου ευχομαι και στη γεννα ετσι να εισαι, να μην καταλαβεις τιποτα ;)

Τζενακι μπηκες στο μηνα σου αλλα ειπαμε, ο μικρος θα κανει τα δικα του!!!

Κικη ευχαριστω για τα chicco, εκανα την παραγγελια.. παντως μακαρι να βολεψουν αυτες οι πανες γιατι νιμιζω ειναι αρκετα πιο οικονομικες ή κανω λαθος?

Εμεις εχθες πηγαμε απο τους φιλους μας που γεννησαν περυσι και "ψωνισαμε" , που λεει και ο καλος μου! :P Μας εδωσαν λικνο με τα σεντονακια του κλπ, αποστειρωτη, θηλαστρο και κατι κουβερτουλες..Γυρισαμε αργα αλλα ειχαμε αγωνια και το στησαμε το λικνο να το δουμε! Συνειδητοποιησαμε λοιπον οτι αφου θα ειμαστε στο ιδιο δωματιο με το μωρο, δεν εχει νοημα στην αρχη να εχουμε και κουνια και λικνο (το οποιο ειναι αρκετα μεγαλο)... Ετσι θα αφησουμε την αποφαση για την κουνια για αργοτερα, μην πηξουμε εκει μεσα! Ειναι βολικο εχει και ροδακια οποτε το φερνουμε και διπλα μας τα βραδια.. Τωρα θελω να πλυνω τα ολα και μετα να τα ετοιμασω και να σας στειλω και φωτος! :)

Σοφια καλα εκανες με τη νυχτικια κι εγω δεν ξερω αν θα τα στειλουν μεχρι να γεννησω. το πολυ πολυ να τα εχω για μετα..

Κικη το h&m στην Κολοκοτρωνη δυστυχως εκλεισε :( κι εχει παιδικα στην Αιολου μονο που δεν ειναι και τοσο ωραιο σαν το αλλο... Ασε που ειναι πανηλιθιοι εκει. Εχουν τα ρουχα εγκυμοσυνης στον 3ο και τα δοκιμαστηρια στον 1ο :evil: Ειναι δυνατον? Μια φορα εκανα 10 φορες πανω κατω μεχρι να καταληξω στο νουμερο...

Σας φιλω προς το παρον, να κανω λιγη δουλιτσα και μετα να εχω απλετο χρονο να χαζεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια και καλά εβδομάδα!!!! Αληθεια γεννάει καμια μεχρι το τελος της εβδομάδας;;

Καλά εχθές επαθα πατατρακ!!! Εχουν γινει οι αιμορραϊδες μου... αφηστε τα καλύτερα, να μην περιγράψω... 5 το πρωι κοιμήθηκα απο το πόνο, ούτε ξαπλωτη δεν μπορουσα να κατσω, ουτε στο πλαι... τιποτα!!! Αχ θα παθω τα ιδια που ειχα παθει στον γιο μου οταν γεννησα... τι τραβω η γκαστρομένη!!!!!

Τες πα... Κικη μου, δεν εχω κανενα νεο ακομα απο το Ρεα. Την Κυριακή εχω γιατρό να δουμε αν εχει κανενα νεο... το βλεπω εγω στο κρεββατακι μου θα γεννησω :lol::lol: . Σαν τη γιαγια μου!!!!!

Ευακι σταματησε το αιμα;;

Φιλακια σε ολες κοριτσακια... παω να φτιαξω τις φακουλες μου. Να φαμε και κατι υγειηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.........ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ........ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΜΑΣ......ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.....ΦΙΛΑΚΙΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera koritsares m egw apo x8es eimai kalutera exw apla polu lign vlenna mpezouli 8a tnv xaraktnriza eee akoma d kanw polla pragmata alla pisteuw siga siga 8a m pei na kouvn8w!!!!xaxaxa autos pio polu fovatai mn ginei kamia malakitsa kai gevvnsw prowra gi'auto m eipe 3apla

anyway n panagia mazi mas!!!!!

snmera nr8e ligo n mama m kai tnv exwsa na plunei ta rouxalakia mas kai twra t'aplwnei ax 8ee m d uparxei autn n ais8nsn kai mono pou ta pianeis sta xeria s 8es na ta zoulikseis na ta fas

kouragio floriana m an kai ti pono exei n aimorraida d gvwrizw alla se ligo erxetai n lutrwsn s!!!!!!!!!!!

gia t rea k o dikos m akoma tpt d m eipe d exoun apofasisei

:-* pastitsaki emeis snmera exwsa tn dolia mana aaaaa k epeidn exw kai gevve8lia ax megalwnwwwwwwwwwwwwwww

8a m ftia3ei k tourtitsa!!!!!!elate na fame!!!!!

teleia skiouraki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ante kouklara m me t kalo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skioyraki τι χαρα!!! Με το καλο να τον παρετε σπιτακι.. :):)

Φλωριανα κουραγιο, κι εγω εχω κατι κρουσματα τελευταια σε συνδυασμο με τη δυσκοιλιοτητα.. αλλα δεν εχει γινει ακομα τοσο χαλια το θεμα... Ευχομαι να σου περασει συντομα, ειναι μαρτυριο!

Ευακι καλη μπουγαδα,, ωραια αισθηση ε? Κι εγω θα αρχισω να πλενω σιγα σιγα.. ανυπομονω!

Να κανω και μια ερωτηση... Εσεις πηρατε σφηνακι υπνου και αν ναι ποιο και απο ποιο καταστημα?? Μια φιλη μου ειπε να παρω καποιο που εχει και κλιση που ανασηκωνει το μωρο και το σφηνωνει και στο πλαι!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...