Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

γωγω οντως πολυ λιγα χρηματα...τουλαχιστον θα καλυπτεις τα ψωνια του σπιτιου κ εγω βαρεθηκα μεσα στο σπιτι ωραια θα ηταν να δουλευα καπου 4ωρη....

αντρια την ξερω αυτην την μαρκα ειναι γνωστη βρε εχει κ διαφημηση στην τηλεοραση!!!!ωραιο καθισματακι!!!

το δικο μας δεν ξερω τι μαρκα ειναι παντως ειναι μεγαλο κ η πλατη του βγαινει μαλλον θα ειναι μεχρι 12 χρονων...μας το εκαναν δωρο...

μπραβο γλυκερια ετσι τα παιδια πρεπει απο μικρα να μαθαινουν για την ασφαλεια στο αυτοκινητο!!!

ουτε εμεις ντυθηκαμε καρναβαλακια..του χρονου δεν πειραζει!!!

γεωργιαννα μου λιγο η κουραση λιγο τα νευρα πως να εισαι καλα!!

μπραβο βρε αναστασια πολυ παρατηρητικη εισαι :lol::lol::lol:

αφροδιτη προχθες που ελεγες οτι η μικρη ξυπναει οταν την ακουμπας στο κρεββατι της...μερικες φορες το κανει κ η ελενα δυο λυσεις εχω βρει η περιμενω να κοιμηθει πολυ πολυ καλα κ μετα την αφηνω η στις βαριες περιπτωσεις την περνω κ ξαπλωνουμε μαζι στο κρεββατι παλι μεχρι να κοιμηθη βαρια..

εκλεισα ραντεβου για αυχενικη στις 12 μαρτιου!!!!!!

σημερα εκανα ορεξη για μυδια εφτιαξα ψαροκροκετες για τον βαγγο κ μυδια τηγανιτα κ μυδια σαγανακι εσκασα εφαγα κ ακομη δεν μπορω να χωνεψω το βοδι!!!!

δαναη ψωμακι δινω κανονικα κ μπισκοτο κ τωρα τρωει κ μπανανα απλως λιωμενη με το πιρουνι σιγα σιγα πρεπει να μαθουν της κολλητης μου το κοριτσακι ειναι τρεια χρονων κ ακομη ολα αλεσμενα τα τρωει..ενα κομματακι να βρει κανει εμετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια και μωρακια!!!

αποψε θα κατσει η πεθερα μου με τη μικρη,αφου τη βαλουμε για υπνο κι εμεις θα παμε σινεμα!!!!ειμαι τοοοοοοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ουτε θυμαμαι απο ποτε εχω να παω!!! τι καλα!!!!

αντρια, και τα ρεκαρο και τα μπι σειφ ειναι πολυ καλα!!!αλλα δεν ειδα τις φωτο, παω τωρα να τις δω!!

γλυκερια,μπραβομ κι εγω μαζι σου!!!η ασφαλεια στο αυτοκινητο ειναι πααααααρα πολυ σημαντικη!!!

μαλλον θα της δωσω κορα απο ψωμι, και θα δω αν ειναι ετοιμη, ειναι και στο παιδι ειπαμε....

γωγω περαστικουλια, που θα παει, θα ερθει η ανοιξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, τέλεια η φώτο του Διονύση! Έτσι μπράβο, να του βάζεις πιο κοντινές να φαίνεται η γλυκιά του φατσούλα! Το καθισματάκι που θέλει η Άντρια νομίζω ότι μπαίνει και κανονικά, όχι μόνο πίσω.

Γλυκερία, θέλω κι εγώ παρέλαση :(( Άχ, να μπορούσα να ξεδώσω λίγο...

Πάντως μπράβο που έμαθες την κόρη σου έτσι με το καθισματάκι!

Πο,πο βρε Σούλα! Πολύ αφροδισιακό το μενού σου σήμερα! Θα τον κυνηγάς τον άντρα σου :lol:

Πάω να ταίσω τη Γεωργία και επανέρχομαι. Θέλω να γράψω κι άλλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, ποιά ταινία θα δείτε? Κι εμείς λέμε να πάμε την τετάρτη. Έρχονται οι γονείς μου σήμερα και θα την κρατήσουν! Θα έφταναν 23:30 αλλά απ'ότι είδα στο site υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση λόγω καιρού.

Ά, σήμερα είχαμε κι εμείς την πρώτη μας τούμπα. Έχουμε φτάσει στην 98 σελίδα και θα χάναμε τον τίτλο :lol:

Τώρα γελάω αλλά εκείνη την ώρα τρομάξαμε. Έπεσε απ'το κρεββάτι μας :shock: Δεν έχει σημασία ποιός έκανε την απροσεξία, αλλά το ότι μετά από τόσες κουβέντες για πεσίματα, είμασταν ψύχραιμοι, την πήραμε αγκαλιά να την ηρεμήσουμε και δεν φωνάξαμε ο ένας στον άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μπαινει και κανονικα το ειδα.

ο Διονυσης το επαιξε Μπομπ ο Μαστορας!!!! Πριν λιγο την εβγαλα.

Αφροδιτη καλα να περασετε!!! θελω και εγω!!!

Σουλα μου σαν ψεμμα μου φαινετε που θα πας για αυχενικη! Ολα καλα να πανε ευχομαι! Το περπατημα πως παει; σε λιγο θα τρεχει;

Εχω μια απορια: τι αυγα θα δινετε στα μωρα; πηγα και πηρα απο το Σκλαβενιτη 4 αυγα βιολογικα με 2,35ε. δεν μπορω ομως να παιρνω συνεχεια. Θα παω στα ΑΒ γτ μου ειπε η Αναστασια με 2ε 6αυγα ελευθερας βοσκης.

Μεχρι τωρα την εχουμε γλιτωσει εμεις απο τουμπα, αλλα δεν νομιζω για πολυ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΝΤΡΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ!ΤΩΡΑ ΤΗς ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΠΙΟ ΑΠΛΗ 90 ΕΥΡΩ,ΜΕ ΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,ΙΣΩς ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 7 ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΗΣΙ...ΤΗς ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ;ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΞΗΓΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 20 ΚΙΛΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗς ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΜΠΡΑΒΟ ΘΕς ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ;ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗς ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΙΩΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

.

Γλυκερία,χαίρομαι πολύ που περάσατε ωραία!!!άλλη η ζωή στην επαρχία,άλλη ζεστασιά!μπραβο που επιμένεις στο καρεκλάκι,αν μάθει από μικρή θα έχει ασφαλή συμπεριφορά κ σαν μεγάλη!έτσι έμαθα κ εγώ να φορώ πάντα ζώνη ακόμα κ στο τετράγωνο να κάνω βόλτα κ εννοείται κ στο πισω καθισμα,κ ας με κοροϊδεύουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Αλεξανδρος οπου και να μπει σε αυτοκινητο πρωτα φροντιζει για την ζωνη. ΠΟΤΕ δεν εχει παει καπου εστω και κοντα χωρις ζωνη. δεν ηθελε αλλο το καθισμα γτ ειχε γινει χαλια.

Βρηκα τιτλο: τα πρωτα μας βηματα. Να παω να ανοιξω αλλο ποστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο,Αναστασία,για την ψυχραιμία κ το σωστό χειρισμό!!!!!γλύκα το κροκοδειλάκι μας στη φωτο!!από τη βάφτιση είναι;;;;;μου 'ρχεται να τη φάω!!δηλ.να δώσω ψίχα του ψωμιού;;;ε.άυριο που θα πάμε ταβερνούλα θα δοκιμάσω.σήμερα μας έβλεπε που τρώγαμε σοκολάτα με τον κώστα (υγείαςςςςς μην βαράτε :lol::lol::lol: ) κ γλειφόταν το ζουζούνι!νομίζω πως δεν πρέπει να τρώμε μπροστά της γλυκα,είναι βασανιστήριο! :lol:

γεωργιάννα μου,στύψε πορτοκάλια,ξάπλωσε νωρίς να ξεκουραστείς μήπως κ τη σκαπουλάρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, όχι ψίχα, κόρα δώσε. Τουλάχιστον έτσι λένε παιδίατροι και οι παλιότεροι.

Κι εμάς σήμερα το μεσημέρι που καθήσαμε να φάμε, νόμιζε ότι θα φάει και αυτή και είπε "μαμ" μόλις είδε το φαγητό! Νομίζω ότι το είπε συνηδειτά. Τι να κάνω, την έβαλα στο καθισματάκι φαγητού και της έδωσα ψωμί και μασούλαγε κι αυτή. Λένε ότι πρέπει να τα βάζουμε στο τραπέζι μαζί μας για να μαθαίνουν ότι τρώμε στο τραπέζι και ότι τρώει η οικογένεια μαζί! ;)

Από τη βάφτιση είναι η φώτο!

Έχει μάθει η Μυρτώ και σου κάνει μάκια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα εγώ προτείνω για τίτλο "οι πρωτες μας σκανταλιές" γτ στο επομενο πόστ "τα πρωτα μας βήματα" θελω να πιστευω πως θα μας αντιπροσωπεύει καλύτερα.

Γλυκερία εχεις δίκιο,τα παιδιά θελουν πολύ συζήτηση ωστε να κάνουν αυτό που πρεπει π.χ με το καθισματακι...το θεμα ειναι να πιασουν την ουσια κ να ειμαστε ειλικρινής απεναντι τους.

Αναστασία σας επικροτω για τον τελειο χειρισμό σας όταν επεσε η Γεωργία,ακριβώς ετσι χρειαζεται...ψυχραιμια!!!

Δαναη μου ναι κόρα να της δωσεις...αχχχ όλο σε ταβερνιτσες πάτε,τι ωραία!!!

Στην Κρητη ειναι διαφορετικα τα πράγματα τελικα.

Φευγω γτ δεν κοιμαται η Χριστινα τελικα κ την εχει ο μπαμπάς της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...συνεχίζω....

Σουλίτσα πας για αυχενικη λοιπόν,όντως σαν ψεμα φαίνεται!

Αφροδίτη ναι ειναι καλο το 4ωρο αν κ αυτος λεει να μενω παραπάνω κτλ....μπουρδες,

Για ταινια κατεβάσαμε την "a lonely place to die" πολύ καλή μας είπαν.

Δαναη εσυ που κατεβαζεις,εχε την υποψην....

Η μικρή ακομα δεν κοιμάται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,φάτσας ο Διονυσης!!!!!τέλεια μαγουλάκια!!εγώ δεν δίνιω ακόμη αυγό,τη Δευτέρα θα ρωτήσω την παιδίατρο για φαρίν λακτέ,αυγό κ γιαούρτι.ανοιξε νέο ποστ αν θελεις,κ εγώ αυτόν τον τιτλο σκεφτόμουν!τα πρώτα μας βηματάκια!

Αναστασία,φιλάκια η μικρή μου δίνει εδώ και καιρό,κανένα 2μηνο.στον κώστα δεν έδινε λόγω γενιών,τώρα που ξυρίζεται του δίνει κ εχει ξετρελαθεί! :lol: ωραία εικόνα η οικογένεια που τρώει γύρω από το τρααπεζι!εμείς δυστυχώς συνηθίζουμε κ τρώμε στο χαμηλό τραπεζάκι στο σαλόνι..

γωγώ θα την κατεβάσω!tnx!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μην ανησυχεις δεν θα της κατσει στο λαιμο θα προσπαθει να το καταπει. στην αρχη θα κανει πως πνηγετε αλλα εαν σε δει ηρεμη θα γελαει. Εγω του δινω την γωνια και τωρα πια την τσακιζει!!!!

Δυστηχως δεν πινω χυμο πορτοκαλι γτ με πειραζε στο εντερο, θελω καποια στιγμη να δοκιμασω μηπως και αλλα ακομη φοβαμαι.

Ανοιξα καινουργιο ποστ!!!!!!!!!! ελατε απο κει!!!!

Γωγω μετα θα βαλουμε τα πρωτα μας γενεθλια και επειδη τα περισσοτερα μωρα θα περπατησουν αυτο το μηνα το εγραψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...