Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδρια,προσωπικά δεν πιστεύω σε μάτιασμα κ ξεμάτιασμα,αλλά σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στη συνέντευξη.πότε είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!

Kaloriziko to 8emataki mas k oses 8elete ena sporaki me to kalo k sintoma :D

Sas vazw 3ana to minima mou afou anoixtike to neo 8emataki mas :)

Ir8a prin ligo spiti, mou ir8e mia analampi na paw ston Agio Kipriano pou einai o Agios gia to 3ematiasma gia proskinima..O andras mou den mporouse k eipa na rwtisw tin pe8era mou k an min erxotan 8a pigena moni mou den me enoxlouse alla telika perasa k tin pira pigena-ela k proskinima fagame ena 2wro ok den einai k poli makria i ekklisia alla vrikame poli kinisi..

Prin 4-5 xronia me pire o mpampas mou se etsi fasi pali e4axna douleia gia paaaaaara poli kairo k den evriska tipota k meta apo to proskinima mas vrika sxedon amesws..K prin ligo me pirane til gia interview tixaio? den to nomizw..

Petixame to pater stin porta k mas eipe na proskinisoume sta grigora giati efeuge, ton rwtisa ti mera k ti wra dinei euxi gia 3ematiasma k mou eipe ka8imerina 3-5 k emeis eimastan ekei 5:35 alla mou eipe elate na sas dwsw twra tin euxi k eutixws mas 3ematiase..Eutixws den pigame adika!!!!!!!!

Sorry gia to mege8os tou minimatos mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειως τιτλος!!!!σε ευχαριστω πολυ δαναη μου!!!!!!!!

τιποτα δεν νοιωθβ ακομη αφου ξεχναω οτι εω σπορο :lol::lol::lol:

η ελενα με τεντωσε σημερα πολυ κλαμα ρε γαμωτο ολη μερα αγκαλια μου θελει να ειναι τι επαθε δεν μπορω να καταλαβω κ οσο λεω να αποφευγω να την σηκωνω τοσο περισσοτερο αφηνιαζει...ουφ...

σημερα καναμε κ εμβολιο απο κιλα ειναι στα 8.600 βγηκε το τεταρτο δοντακι :D

ρε κοριτσια μου μυριζει το στομα της...εσας μυριζουν τα στοματακια των μωρων σας????

καλα για μαλωμα μην το συζητατε κ εμεις σκοτωνομαστε :D μου την δινει αλλα τι να κανουμε δεν μπορει να ειμαστε τελειοι για τους αλλους..../b]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. ποναει το δοντι μου

2. ποναει το ποδι εκινη η φλεγμονη που σας ελεγα οταν η κορη μου ηταν τεσσαρων μηνων εξαπλωνεται δεν ξερω τι ειναι και πρεπει να ξαναπαω στο γιατρο αλλα κανενας δεν ενδιαφερεται γκρρρρρ

3. μας τελειωσε το πετρελαιο στην πολυκατοικια και δεν ξερω τι θα κανω το βραδυ το παιδι εχει παγωσει να παω στη μανα μου;;;;;

σουλιτσα πως εισαι; ελενακι εσυ η εγκυμοσυνη ολα καλα;

δαφνη ψησου αλλα να πεταξουμε και το κλειδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βρε αφρο μου περαστικα σου!!!!

εχουμε κ εμεις προβλημα στην οικοδομη δεμ πληρωνουν τα κοινοχρηστα κ μεχρι τωρα μειναμε τρεις φορες χωρις πετρελαιο του χρονου λεμε να παρου μια σομπα πελιτ η μια υγραεριου γιατι με δυο μικρα δεν λεει τι φταινε αυτα να παγωνουν..

αντρια καλη επιτυχεια!!!!μακαρι να σε παρουν!!!!!!φτιαξε μαλλι ντυσου στολισου στην πενα κανε τον σταυρο σου κ ολα θα πανε οκ!!!!

καλε δεν μου ειπατε μυριζει το στομα των μωρων σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιος τιτλος!!!

Σουλα δεν μυριζει το στομα του μωρου, αλλα τον μεγαλου ασε εχω σοβαρο προβλημα!!!!!

Αφρο πηγαινε στην μαμα σου μην παγωσετε!!

Καλα λεει ο ανδρας μου να μην παμε σε πετρελαιο! εχουμε φυσικο και εχουμε σωθει!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα πουμε αυριο φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΥΓΕΙΑ....ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!ΚΙ ΕΜΕΙς ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕς ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.2....ΤΗς ΓΡΙΠΗς ΚΑΙ ΤΗς ΗΠΑΤΗΤΙΔΑς,ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΣΟΥ,ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΕΥΤΥΧΩς....ΑΠΟ ΒΑΡΟς ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ,10700 ΚΑΙ 76 ΥΨΟς,ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΟΥΛΟΙ,,,ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΟΙ,Ας ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΘΑ ΑΔΥΝΑΤΗΣΟΥΜΕ,ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕς ΤΙΠΟΤΑ....ΦΕΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ....ΑΡΓΑ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς,Η ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΝ ΕΛΕΓΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10....ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

ΦΙΛΕΝΑΔΕς ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ,ΑΠΕΧΩΡΗΣΑ,ΕΧΘΕς ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ email,οτι συνδεθηκε καποιος στο λογαριασμο μου απο την Πατρα....φοβηθηκα και αμεσως εψαξα τον τροπο διαγραφης και το εκανα φυσικα.....το εχετε ξανακουσει;

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕς ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ; ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕς ΠΩς ΤΑ ΠΑΝΕ;ΟΛΕς ΟΙΥΠΟΛΟΙΠΕς ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;ΔΑΦΝΗ,ΔΑΝΑΗ,ΓΩΓΩ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΑΝΤΡΙΑ,ΣΟΥΛΑ ,ΕΛΕΝΑ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΓΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΩ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας θεματακι...Διαβασα τα νεα σας....

Αντριουλα σου ευχομαι καλη επιτυχια...Μακαρι να σε παρουν στη δουλεια...Αν εχεις οποιαδηποτε απορια για τη διαιτα να μου πεις....αυτη που σου εστειλα ειναι η πρωτη εβδομαδα...θα σου στειλω κ τις αλλες 2 εβδομαδες....

Αφρο περαστικα σου κοπελα μου καποιος σε γλωσσοφαγε...

Λοιπον εγω πλυθηκα,σιδερωσα στολες,ξυριστηκα.εκανα μασκες,ξεβαψα νυχια γτ δεν επιτρεπονται,μετεφερα το μισο σπιτι στο σπιτι της νταντας και αυριο πρωι πρωι θα ξεχασω τις μεχρι τωρα συνηθειες μου και θα ειμαι πλεον μια εργαζομενη μητερα....Για να δουμε θα τα καταφερω???Σας καληνυχτω και σας φιλω κ χρειαζομαι τη θετικη σας σκεψη για μια καλη μεταθεση κ να πανε ολα καλα απο δω κ στο εξης....Φιλια!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θεματάκι μας!!! Με το καλό τα νέα μπεμπάκια της παρέας!!!

Έχω πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες με τελευταία ψώνια,να μοιράσω προσκλητήρια σύν την γκρίνια του Ζοζεδάκου μου.

Τη Δευτέρα είχαμε παιδίατρο κ του έμεινε αξέχαστος..του άνοιξε με μια κίνηση το πουλάκι(κεφαλάκι)του,θα πονάει για λίγες μέρες ακόμα,του βάζουμε ξυλοκαϊνη αλλα δν έχει αποτέλεσμα. Απο κιλά έφτασε τα 9300 κ 79 πόντους!! Κατα τ'άλλα μιλάει ασταμάτητα κ πολλές φορές ακαταλαβίστικα κ όταν νευριάζει μου φωνάζει: ΑΝΤΕ!!!! :lol::lol:

Πάω να διαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα σας!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου το έχουν πάθει αρκετοί φίλοι στο fb! Κάποια στιγμή είχα παρατηρήσει κ στο παλιό μου προφίλ αλλαγές που ποτέ δν είχα κάνει εγώ!! Καλά έκανες κ το διέγραψες!

Φιλιά στον Λευτεράκη κ σε σένα!!!

Γιούλη καλή αρχή στη δουλειά κ γρήγορα μια καλή μετάθεση!!

Άντρια καλή τύχη με τη δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ,Ο ΛΕΥΤΕΡΗς ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΕΛΑ ΕΛΑ......ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια εμενα μου ετυχε δυο φορες αυτο!!!!μια μου εγραψε μια τοποθεσια απο ελλαδα κ μια απο εξωτερικο αλλαξα κωδικο εβαλα μεγαλυτερο κ οκ ως τωρα τιποτα...

συμπεθερουλα αυτο ειναι ωραιο τρεξιμο!!!!!!με το καλο να ερθει η μερα της βαφτιστης να την χαρητε την ημερα!!!!το καημενο το πουλακι....μονο που το σκεφτομε ποναω...πως ειναι ο ζοζεδακος κλαιει το νινι μου???

γιουλι καλη αρχη!!!!

γεωργιαννα αμα σε πω τι με περναει απο το μυαλο που μυριζει το στοματακι της θα με περασεις σιγουρα για τρελη :lol::lol::lol:

ειχα μια πελατησσα στις 9 30 με τρελανε!!!!!!!αλλη φορα αν με ξανα πει να της κανω τα νυχια θα της δωσω λεφτα να παει αλλου!!!!!!

σας καληνυχτο εχω κ αυριο το πρωι ενα ραντεβου παω να ξεκουραστω κ ελπιζω αυριο να μην με τρελανει παλι το νινι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο!! κουθτουλαω κοριτσια!!! Αντε να πρπατησουν ολα τα ζουζουνια μας κ εμεις οιφ αφουτες κ τεμπελες να βγαλουμε κανα δοντι κ να μπουσουλησουμε!! αντρια καλη επιτυχια.. αφρο περαστικα να πατε στη μαμα σου!!

Καληνυχτα κουτουλαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!! :YMHUG::x

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι Καλη συνεχεια να εχουμε με τα παιδακια μας!!!!!!

Γεια σας κοριτσια !!! Σουλλα μου ΣΥΓΧΗΑΡΗΤΗΡΙΑ μπραβο :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-:x βρε πολυ χαρηκα με τα νεα σου !!!!! ομορφα !!!!! :o):o) αντε με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη !!!!! αχ τι ομορφα θελουμε και εμεις ακομη ενα μωρακι το αποφασισαμε με την γυναικα μου θα ξενκινησουμε προσπαθειες για το 2ο μωρακι φυσικα πρεπει πρωτα να φυλαξουμε τα λεφτα :? υπολογιζουμε Αυγουστο παλι με το καλο ! ;;)

....σημερα που βρηκα λιγο χρονο θα σας γραψω λιγο τα νεα μας ..... το αλλο σαββατο θα παμε παιδιατρο γιατι θα γινει 9μηνων και θελει να το δει. :):) παιδια εχουμ ενα θεμα οποτε παμε να τον αλλαξουμε γυριζει συνεχεια μπρουμυτα και δεν στεκει με τιποτα κανουμε 20 λεπτα καθε φορα να το αλλαξουμε :shock::? πω πω βρε παιδια του βγαιινει και θελει να περπατησει , του αρεσει να βλεπει την θεα απο ψηλα :lol::lol::lol::lol: και κρεμμεται απο την αλλαξιερα και κοιταζει κατω :lol::lol: , προσπαθει να σταθει τωρα και σηκωνεται λιγο πανω , βγαλαμε και 2 δοντακια !!!!! μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα γλυκουλια μας ε , εν το μεταξυ εχει μερες να το παρουμε λιγο εξω επειδη τλευταια κανει πολλυ κρυο και τα σ/κ την βγαζουμε σπιτι και αρχισε και βαριετε , θελει βολτες και περιπατους οπως εμας ;):P , κατα τα αλλα παιδια τον εφυγα απο τον σταθμο που εδινα και 250 τον μηνα και ουτε τα βασικα δεν ηξεραν να καουν 2 μηνες αρρωστησε 8 φορες απαγοητευτηκα πολυ δνε ξερουν να κανουν τιποτα σωστο , μετα απο μια κουβεντ απου εκανα με την μητερα μου αποφασισε να αναλαβει το εγγονακι της και να μας το προσεχει να ναι καλα ευτυχως εχει απο τον νοεμβριο του 2011 που το αναλαβε ευτυχωε βρηκαμε την ησυχια μας και ξεγνοιασαμε επιτελους του αρεσει πολυ εκει , ειναι και η προγιαγια και ο προπαππους του εκει , ολη η οικογενεια και το χαιροντε ολοι μερα και χαιρεται και αυτο και το βλεπουμε και τα μεσημερια αφου τωρα παμε απο εκει ευτυχως βρε παιδια γιατι αν δεν ηταν η μητερα μου ηταν πολυ κριμα το μωρακι να ειναι αλλου με καποιους ασχετους θα ηταν πολυ κριμα οσο το σκεφτομαι ......

με το θεμα του φαγητου δεν μας αρεσουν τα φρεσκα αυτο το ειπαμε . ;) απο κρεμες τις τρωει ολες μπισκοτοκρεμα , κρεμα βανιλια, φαριν λαχτε, κρεμα μπανανα, δημητριακια με μελι , ριζαλευρο ολα !!!! :D:) για το μεσημερι δινουμε της Peach nut μοσχαρακι ή κοτοπουλο ή γαλοπουλα , φρουτα δινουμε της hip μπανανα , μηλο, ροδακινο , αχλαδι . προσπαθησα με φρεσκα πολλες φορες αλλα δεν του αρεσουν στο μπλεντερ δεν ξερω αλλαζει η γευση δεν του αρεσουν τα φτυνει. αν ομως του το δινω να το γλυφει και να το δαγκωνει μονος του ή αν του το βγαζω εγω με το κουταλακι και του δινω μηλαρακι του αρεσει και το τρωει . :-o:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Κάθε μέρα που περνάει νοιώθω πιο ερωτευμένη με την κόρη μου :x[smilie=love5.gif]

Μα τι πάθος είναι αυτό???

Εμείς απο τούμπες φουλ,αν κ εχουμε μάθει πλέον κ πώς να λυγίζουμε γονατάκια για να φύγουμε μπουσουλώντας κ τρέχοντας :D

Αχχχ κ όταν χορεύει κ παει χερακια πάνω κάτω,τρελαίνομαι!!!Θα ρίχνουμε πολλους χορους μαζί!

Πολυ ωραίος ο τίτλος,μπράβο Δανάη!

Γιούλη καλό ξεκινημα στην δουλειά κ Αντριά καλή επιτυχία!

Γλυκερία καλά έκανες,εχω ακούσει πολλά παρόμοια,ειναι να μην σου τυχει...

Αφρο πηγαιντε να ζεσταθείτε στην μανουλα σου!

Σήμερα ξεκινάει ο μπαμπάς το 4ημερό του....μόλις ξυπνήσει θα φαμε πρωινό κ μετα θα πάω Φλοίσβο allouete να αλλάξω ένα δώρο....μέχρι τις 18.00 μου εδωσε άδεια να κάνω ότι θέλω...φαγητά έχω οπότε θα πάω βολτιτσα σε καμιά φίλη μου για καφέ κ βόλτα στα μαγαζια....

Εννοειτε πως στις 18.00 θα είμαι στην τηλεοραση για το τελευταιο συγκλονιστικο επεισόδιο!!!!

Η χριστίνα προσπαθεί να σκαρφαλώσει στην πολυθρόνα κ επειδή της εχω βάλει εμπόδια φωναζει μαμαμαμμααμαμα!!!!!!! κ που που μπαμπα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο καλώς σε βρήκαμε!!!

Με το καλό να έρθει το 2ο μωράκι σας όποτε το επιθυμείτε!

Χαρηκα πολύ που το κρατάει η γιαγια του γτ κ η ανηψια μου που είναι 3 ετών σύνεχεια με πυρετό μας είναι κ την τρεχουμε στα νοσοκομεία ...μακρυα όσο γινεται απο παιδικους σταθμους κ ας διημουργουνται αντισωματα που λενε γτ να ταλαιπωρούνται τα παιδακια μας?

Στην φώτο έχει μεγαλώσει πολυ ε?Ειναι ενας κουκλος!

Εχετε δοκιμασει να βαζετε κρεμα η γιαουρτι στα φρουτα κ να τα αναμιγνυεται στο μπλεντερ?

Φιλια στην οικογενεια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑς.....

ΓΩΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙς ΤΟ ΤΑΡΖΑΝΑΚΙ .....ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.

ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΑΝ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗς ΑΠΟΛΥΤΗς ΑΓΑΠΗς,ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ,ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ 12 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ,ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ 3 ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΑΘΜΟ....ΦΤΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ......ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ,ΠΑΝΤΩς ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΔΡΑΞΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΩ,ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΙΣΩς....

ΑΧ ΣΟΥΛΑ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ,ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ .....ΑΣΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.....ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΕς ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥς!!!!!!

ΕΜΕΙς ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΙΣ 7,30ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ.ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΜΕΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Με γειά το καινούριο μας θεματάκι!!!

Σαμάνθα, οι μάσκες είναι εισπνεόμενα φάρμακα που τα χορηγείς μέσω μιας μάσκας. Η μία πλευρά ακουμπάει στη μουρίτσα του μωρού και από την άλλη συνδέεις το φάρμακο και το πατάς για να ψεκάσει τη δόση. Εύχομαι να μη χρειαστούν σε καμιά σας!

Εγώ όμως που γνωρίζω από σοβαρότερα προβλήματα υγείας λόγω δουλειάς λέω "ας είναι αυτά μόνο που θα μας ταλαιπωρούν.."

Γεωργιάννα, τι τέλεια η φώτο του Διονύση με τον νέμο! Κούκλος!

Δάφνη, δεν την άρπαξε η Γεωργία, απλά είναι αλλεργικό το μωρό μου.. Όλα τα καλά πήρε από εμάς! Χι,χι! Είμαστε οικογενειακώς με ενοχλήσεις στο αναπνευστικό από αλλεργία!

post-14765-13873938503066_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEO V mou na ti allo mporo na dokimaso na tou dosoume ? giaourti dikeoumaste den xero ? afto pou les oxi den to dokimasame akomi tha to kano na doume . efxaristo. pedia ti krima pantos 4 minon to pirame se stathmo to kaimeno ti perase ke afto makria mas .... :cry:

vre paidia pantos to `mpampa` to ipe prota :P:P;) ke to lei ke sinexia to kalo mou lei ke kati dika tou gaga gaga , gki gki kai tora arxis ena fonazi etsi xoris logo mallon to kani gia na pame na to piasoume agkalitsa :lol::lol: ,tou aresoun poli ta kinoumena sxedia to baby tv to evala idika gia afto . ;) i mousiki pali oxi ola ta idi exi tis epiloges tou !! :lol::lol: e alimono den mas aresi oti ke oti .

etsi ine sweety mou opos ta les gia 3 mines thelame na to figoume apo eki alla den ixame alli lisi mename anagkastika kathisa ke tis ta pa tis miteras mou ke tis leo ine krima to moraki na arrosta sinexia ine to proto sou eggonaki tis leo thelo na to analavis ! :lol: to sizitise me to patera mou giati exoune supermarket ke pigene eki ke ton voithouse gia fto ke den mporouse apo tin arxi na to analavi .tora epesan poli oi doulies den exi tipota distixos o kosmos protima tis megales iperagores pou exi prosfores 1+1 dorean logiko entaxi me tin krisi , ke to magazi den pai katholou kala etsi dextike na meni spiti ke na analavi to moraki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Με γειά το καινούριο μας θεματάκι!!!

Σαμάνθα, οι μάσκες είναι εισπνεόμενα φάρμακα που τα χορηγείς μέσω μιας μάσκας. Η μία πλευρά ακουμπάει στη μουρίτσα του μωρού και από την άλλη συνδέεις το φάρμακο και το πατάς για να ψεκάσει τη δόση. Εύχομαι να μη χρειαστούν σε καμιά σας!

steicy mou ston stathmo pou to ixame xriastikan distixos fisika ine kalitera para na perni alla farmaka kathe mera tou kaname maskoules 3 fores tin imera ospou ke telika tou perase . stin arxi tin proti mera akougame gia maskes ke agxothikame poli meta pou idame ti ine k ti kani entaxi mas perase.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα!

ΤΙ κάνετε?

με γεια το θεματάκι! Ευχαριστούμε για την αφιέρωση :lol::lol::lol::lol: εύχομαι να έχουμε και νέες ανακοινώσεις σε αυτό το θεματάκι! Για όσες το επιθυμούν βέβαια!! :D:D:D

είπα και εγώ βρε Δανάη, δεν τσακώνεστε ποτε? Αλλά συμφωνώ, εάν δεν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα (πχ επικοινωνίας ή άλλα), τότε χρειάζεται που και που για να ανάβουν τα αίματα :lol::lol::lol:

μόνο που βρε κορίτσια ο δικός μου άντρας έχει δυνατή φωνή και κανονικά όταν μιλάει καμιά φορά τρομάζει το μωρό....αν βάλει τις φωνές πάει καήκαμε...αφού του έχουν δημιουργηθεί ψυχολογικά ότι δεν τον θέλει η μικρή :lol::lol::lol::lol:

Προχθές με φώναζε να έρθω γρήγορα να δω και καλά κάτι που έκανε η μικρή (έτσι κάνω και εγώ για να την κινητοποιήσω και να της πω μπράβο) και εκείνη νόμιζε ότι φώναζε κανονικά :?:?:?:? και κλαμααααααααααααααααα....

μια άλλη φορά έβλεπε ποδόσφαιρο και φώναζε: πέναλντι πέναλντι (για να το δώσει λολ) και κρατούσε την μικρή και μετά εκείνη έκλαιγε για μισή ώρα.... μια άλλη φορά φτερνίστηκε δυνατά και πάλι δεν κοιμόταν....

έχει αρχίσει να κάνει διάφορους συνειρμούς....για παράδειγμα μια φορά που μου έχυσε τον καφέ έκανα διακριτικα: μηηηηηηηη, πολύ σιγά, αλλά φάνηκε η 'αναστάτωση' μου και άρχισε να κλαίει....νόμιζε ότι την μάλωσα....πρέπει να μάθω και όταν πάει να χτυπήσει ή και όταν χτυπάει να ΚΑΤΑΠΙΝΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ γιατί η δική μου αντίδραση είναι χειρότερη και πρώτα με κοιτάει και μετά αρχίζει να κλαίει...

σήμερα είμαι ένα πτώμα χθες τελείωσα (από το σπίτι) στις 10 την δουλειά και ήθελα και να μαγειρέψω και να κάνουμε μπάνιο την μικρή και επίσης μετα από πάρα πολύ καιρό ξυπνούσε όλο το βράδυ και έκλαιγε...μάλλον τα δοντακια φταίνε ε? ξενυχτήσαμε κανονικά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...