Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Αναστασία,μια χαρά μου φαίνεται το φαγητό της!Η Μυρτώ δεν ξέρω πόσο γάλα πίνει πρωί-βράδυ,αλλά πρωινό τρώει 1 αχλάδι,μισή μπανάνα,2 δαμάσκηνα,1/4 μήλου,μεσημεριανό 300ml (!!!!!) k το απόγευμα 120ml νερό+ρυζάλευρο.η αλήθεια ειναι οτι ξεκινήσαμε με 120ml κ δεν ρώτησα την παιδίατρο αν πρεπει να το αυξήσω.εσένα σου είπε να το κάνεις 150ml;

εμείς κατεβήκαμε βολτίτσα (3 ώρες δεν το λες βολτίτσα βέβαια!),εγω έφαγα λίγη βροχή ενώ η κοντέσσα μου κυρία κάτω από το αδιάβροχο!της πήρα ενα τελειο φουστανάκι από το zara που ειχε 10 ευρώ με την έκπτωση,ενα φουτεράκι για το σπίτι κ ενα φορμάκι.κ της πηρα κ εναν υπνόσακο από το mothercare 9-12 μηνών γιατι ο 6-9 της ειναι ισα ισα.τον πήρα σε κιτρινο ριγέ με καμηλοπάρδαλη unisex ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!!!!

Simera eprepe na dw periodo alla akomi tipota k eimai gia na skasw, to prwi eniw8a poli xalia, anagoula i iliggos den katalava,nomiza 8a vgei i 4ixi mou k poli e3a4i twra ponw mono tin mesi mou k amidra tin koilia mou alla xtes to vradi tin ponousa para poli..Euxomai na dw sintoma giati den antexw allo...

Pigame k emeis katastimata alla oti mou arese den eixe sto size tis mikris vgikan oi ekptwseis k xa8ikane ola :shock: ..

Danai me geia ta rouxalakia sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, πολύ ωραίο το φουστανάκι σας. Μου αρέσει πολύ το γλυκό γκρι χρώμα!

Πιο πολύ μου άρεσε η κολοκύθα :lol: είναι πιο μεγάλη απ'τη Μυρτώ :lol:

150μλ νερό μου είπε ο παιδίατρος να το αυξήσω στην κρέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αυτακια μου πονεσαν η ελενα δεν καθετε λεπτο μονη της την αφησα στο παρκο να δω ποτε θα σταματησει κ εδω κ ενα τεταρτο κλαιει κ τσιριζει....στεναχωριεμε αλλα ολη μερα αγκαλια γινετε??????τι να κανω....???ελπιζω να ειναι απλα μια φαση κ να περασει γρηγορα...

με γεια τα δοντακια!!!!!!!!!!!!!!!!

ειρηνη τι ομορφα που το ειπες...διαμαντακι :x:x:x

γεωργιαννα κ εγω τις πιπιλες νουκ εχω απο την αρχη την βολεψαν παρα πολυ κ τα μπιμπερο τα εχω ολα γυαλινα μονο ενα μικρο πλαστικο εχω κ αυτο γιατι μου το εκαναν δωρο....

στειση λατρευω τα μαλλια της κορης σου!!!!!!

γιωργο μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ ευχομε συντομα στην κοιλιτσα της μαριαννας!!!!

αντρια περαστικα!!!

φιλια σε ολες πω πω το κεφαλι μου πονεσε.....συγνωμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα ειχε την γιορτη σου προχθες; Αθανασια ειναι τ'ονομα σου;

μηπως να την αφησεις αλλα να μην σε βλεπει μπας και ξεχαστει με τα παιχνιδια της; εγω αυτο κανω καμια φορα αλλα δεν με βλεπει γτ μετα κλαιει.

Σημερα το πρωι με το που ειδε τον πατερα του να φευγει αρχισε να μπουσουλαει προς την πορτα και να φωναζει ατα τατα ατα. τρελαθηκαμε!!!απο τωρα αρχισε να ζηταει βολτες!!!!!

Ανδρια περαστικα σου. θα σου ερθουν και θα ηρεμησεις μετα.

Η Αφροδιτη, η Βασω και η Ιωαννα που εχουν χαθει;

Γλυκερια ξεκινησες τελικα γυμναστικη; Αντε καλη αρχη και γρηγορα αποτελεσματα. τι κανει το φρατζολακι σου; ο παππους πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου,ξέχασα να σου ευχηθώ καλή επιτυχια με τη δίαιτα....ουφ κ εμένα μου έχουν μείνει κιλά από την εγκυμοσύνη αλλά δεν κάνω κ ιδιαίτερη προσπάθεια..από Δευτέρα όμως.... :lol::lol::lol:

γεωργιάννα,τα μαγουλάκια του Διονύση ειναι για τσίμπημα!!!!!

καλή σας νύχτα κ καλή ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΘΕς ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ, ΣΥΝΟΜΩΤΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ......ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΙς 12 ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΩ.....ΕΥΤΥΧΩς ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥς ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥς ΚΑΦΕΔΕς ΜΟΥ,ΝΕΣΠΡΕΣΣΟ ,ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ,ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ την ορεξη!

ΔΑΝΑΗ ΟΜΟΡΦΑ ΡΟΥΧΛΑΚΙΑ,ΓΙΑ ΤΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΥΡΤΩ!ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩς ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ;Ο ΠΑΠΠΟΥς ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ,ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΔΙΑΦΕΡΟΝ!

ΟΙ ΠΙΠΙΛΕς ΑΥΤΕς ΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΤΟ;ΠΑΝΤΩς ΔΑΦΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΦΡΑΤΖΟΛΑς ΜΟΥ ΣΑς ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.επιτελους μπαινω μετα απο πολλες μερες.καποια στιγμη διαβασα τα νεα σας αλλα δεν προλαβα να γραψω.παρα πολλα τα νεα σας.θα γραψω οτι θυμαμαι.καταρχην να πω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στην ΣΟΥΛΑ.οτι καλυτερο κοριτσακι μου σου ευχομαι.να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη.αντε να αρχισουν σιγα σιγα να ερχονται τα δευτερα σπορακια ;) .ΔΑΝΑΗ με την κουκλα την κορη μπηκες σε ρυθμο στην δουλεια σου? το προγμαμμα με την μικρη οκ??ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μια χαρα ειναι η διατροφη της μικρης...εμενα ο μικρος θηλαζει το πρωι (οποτε δεν ξερω ποσο πινει)160 με 200 grφρουτοκρεμα ,200 gr φαγητο και το απογευμα του φτιαχνω κρεμα με 180 νερο.το βραδυ 240 γαλα.μηπως τρωει πολυ??προχθες του εδωσα γιαουρτι παιδικο αλλα δεν ενθουσιαστηκε καθολου.ΓΙΟΥΛΙ για πες τα νεα απο την δουλεια.εμαθες τελικα που θα εισαι???ελπιζω καπου που θα σε βολευει.αχ κοριτσια μετα τις γιορτες δεν εχω ηρεμησει καθολου.η αδερφη του αντρα μου μπηκε στο νοσοκομειο με συσπασεις μεσα στις γιορτες.εγκυος σε διδυμα.εμεινε μεσα 17 μερες και ενω βγηκε πριν μια βδομαδα και ολα πηγαιναν οκ πεμπτη βραδυ της σπασαν τα νερα...31 βδομαδα....γεννησε 2 αγορακια 1880 το ενα και 1760 το αλλο.τα πηγαν σε θερμοκοιτιδα στο παιδων.καλα ειναι ομως....δεν τα ειδα.....ο αντρας μου που τα ειδε σοκαριστηκε.μια σταλια μου λεει.σημερα πηγαμε σε κατι φιλους που γεννησαν το πρωτο τους παιδακι...συγκινηθηκα(παντα το παθαινω οταν παω σε νοσοκομεια με μωρα)ποσο μικρα.το ειχα ξεχασει :o ...α και το τελευταιο νεο μου η αδερφουλα μου ειναι εγκυος στο δευτερο παιδακι της.....κατακλυζομαι απο εγκυους και γεννητουρια το τελευταιο διαστημα...κοριτσακια παω για μπανιο και νανι.ειμαι κομματιαααααααααααααα.καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεμάτη μέρα κι ακόμα να κοιμηθώ... Το πρωί ξεκίνησε και το εργαστήριο των μικρών, τρία πιτσιρικάκια 2,5 χρονών μας βγάλανε νοκ άουτ αλλά ήταν τέλεια!!!

Πάω να διαβάσω νέα και τα λέμε το πρωί, φιλιάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!μόλις κάθησα,από το πρωί όρθια,να ετοιμάσω το μεσημεριανό της Μυρτώς,έφτιαξα μπιφτέκια στο φούρνο με πουρέ,έβαλα τα υπόλοιπα στην κατάψυξη,εφτιαξα φρουτόκρεμα,εκανα μπάνιο κ τωρα θα πάω να μαζέψω την κουζινα που ειναι βομβαρδισμένη!!!αργότερα θα παμε για καφέ στη λίμνη με ενδιάμεση στάση για να κόψουμε πορτοκάλια κ αβοκάντο!ακούω παραγγελίες!!! :lol: μια σακούλα αβοκάντο για τη Δάφνη...άλλος;;;

Βασιλική,χάρηκα που διάβασα νέα σου!με το καλό το ανιψάκι!!πολλά γεννητούρια!!!

Γλυκερία καλά να περάσετε!!

καλη κυριακή σε όλες κ όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Vasiliki mou na sas zisoun ta mwrakia!!!!!! K emena me kataklizoun egkues :lol:

Apo peripdo tipota kamia kisti 8a einai k 8a trexw ginaikologo mou fainetai :twisted:

Efiga 8a pame stin mama mou gia fagito me pire til o aderfos mou k 8elei na dei tin mikri edw k twra k mas ekane na trexoume na etoimastoume :lol: ...Kala na perasete oloi tin mera sas...

Efiga!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τι κάνετε; Εμεις εδω γκρινιαζουμε αλλα οχι πολυ..ευτυχως περναμε μεχρι στιγμης ελαφρια τα δοντια... ποπο εχω χιλιαδς αποριες για τα δοντια ευτυχως την παρασκευη θα παμε να ρωτησουμε!

Γεωργιαννα ειπαμε ο καθε παιδιατρος λεει τα δικά του..ατα ο μικρος ε? μπράβο!!!

Αφρο χρονια σας πολλα για προχθες!!

Σουλιτσα ελπιζω να απεξαρτητοποιηθει λιγο περισοτερο η μικρλη σου για να μη σε ζοριζει τωρα με τονεο σπορακι.. κι εμεν αμονη δεν καθεται...

Δανάη κ εγω αβοκαντο θελω ε!!! Πως της το δινεις; Απο εκτπωσεις τι λεει; βρηκατε πουθενα καλα ωραια ρουχα?

Φιλια σε ολες καλα ναπερασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ειρήνη με γεια το δοντάκι! Αβοκάντο δίνω κι εγώ στο Άρη, πατημένο με το πηρούνι. Την Παρασκευή πήγα στα Prenatal, είχε πολλά ρούχα με 50% έκπτωση και πήρα για τον Αρούλη για του χρόνου. Το είχα κάνει και στις καλοκαιρινές εκπτώσεις και θα το καθιερώσω γιατί συμφέρει!

Δανάη μακάρι να μπορούσες να μου στείλεις αβοκάντο, έψαχνα χθες κι ήταν όλα για πετροπόλεμο!! Με γεια τα ψώνια σας, τέλειο το φουστανάκι, ακόμα πιο τέλεια η Μυρτώ με τη κολοκύθα!!

Βάσω να σας ζήσουν τα γεννητούρια και με το καλό να υποδεχτείτε τα υπόλοιπα!

Σουλίτσα ελπίζω κι εγώ να φρονιμέψει λίγο η μικρή σου να μη ταλαιπωρείσαι πολύ!

Γλυκερία καλή επιτυχία με τη δίαιτα! Χαίρομαι για τον παππού, μακάρι να παίρνετε συνέχεια ενθαρρυντικά αποτελέσματα!

Εγώ συνεχίζω και τρώω σα τρελή αλλά διαρκώς χάνω βάρος, είμαι 2 κιλά λιγότερα απ' όσο ήμουν πριν την εγκυμοσύνη... Ίσως είναι που με ξεζουμίζει απίστευτα ο Άρης ακόμα δε ξέρω... Δεν παραπονιέμαι, ο άντρας μου γκρινιάζει να μη χάσω κι άλλα... :lol::lol: Θα ήθελα όμως να βρω χρόνο για γυμναστική γιατί έχω σκουριάσει τελείως!!!

Γεωργιάννα θέλει βόλτες ο Διονυσάκος μας! Σωστό τον βρίσκω, μπράβο!!!

Άντρια ελπίζω να έρθει η περίοδος, να ηρεμήσεις.

Αναστασία η Γεωργία είναι γλύκα! Και γυναικάρα απ' ότι φαίνεται! :lol: 850 γραμμάρια!!!! Εμείς μόνο τους πρώτους 3 μήνες παίρναμε τόσο!

Γωγώ φιλιά στη Ζήνα! Παρατσούκλι για τον Άρη?????

Γιώργο χάρηκα που είδα νέα σου, μεγαλώνει ο μικρός και τέλεια η λύση με τη μαμά σου αλλά και μένα μου έκαναν εντύπωση τα φαγητά που τρώει ο Χρυσοβαλάντης, δηλαδή δε τρώει τίποτα φρέσκο ή φρεσκομαγειρεμένο?

Δε θυμάμαι τι άλλο έχω διαβάσει, φιλιά σε όσες ξέχασα!

Έχω φτιάξει ψαρόσουπα με σκορπίνα και περιμένω το Βαγγέλη να γυρίσει να φάμε, είπε πως θα γύριζε σε 1,5 ώρα κι από τότε έχουν περάσει 3 ώρες!! :shock: Παγωμένα θα τα βρει όλα!

Ο Αρούλης χουζουρεύει, ήταν τόσο κακοκοιμισμένος τις τελευταίες τρεις μέρες που από χθες το απόγευμα κοιμάται ή λαγοκοιμάται συνέχεια! Ευτυχώς το δοντάκι έσκασε μύτη και μάλλον τον ενοχλεί λιγότερο τώρα. Σήμερα βάλαμε και λίγο μανταρίνι στη φρουτόκρεμα και επιτέλους έφαγε λίγο περισσότερο.

Μάλλον θα πάω να φάω μόνη μου, βαρέθηκα να περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! πολυ μου εχετε λειψει!!!γμτ, ομως, δεν προλαβαινω να κατσω στον υπολογιστη καθολου, ολο κατι πρεπει να κανω η καπου πρεπει να παω...πχ. χτες πηγαμε το πρωι στην εκθεση γαμου-βαφτισης στην εξπο αθενς, γυρισαμε μεσημερι να μαγειρεψω, το απογευμα ειχαμε το τρισαγιο του παππου και το βραδυ στα πεθερικα μου!!!και σημερα το πρωι παλι λειπαμε!!

παντως, μια χαρα ειμαστε, καναμε και κατι ψωνια της μικρης με τις εκπτωσεις και αρχιζουμε να ασχολουμαστε με τη βαφτιση....ειδα στην εκθεση εναν φωτογραφο που ερχεται σπιτι σου απο την ωρα που ξυπνα το μωρο και παρακολουθει ολη τη διαδικασια της προετοιμασιας μεχρι την βαφτιση για να πετυχει στιγμες ηρεμιας και χαλαρωσης αναμεσα στο μωρο και τους γονεις και κολλησα τρελλα!!!βγαζει φωτο λιγο καλλιτεχνικες, στο στιλ που μου αρεσει και τωρα ολοι οι υπολοιποι θα μου ξινιζουν.. :( το λεω γιατι δεν μας ειπε τιμη, οποτε μαλλον θα ζηταει τον πατερα του και τη μανα του...ααααχ!!!

παρεμπιπτοντως, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ το νεο φορουμ, με την ευχη να ειναι οσο γινεται λιγοτερες οι τουμπες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα φυγανε οι φιλες μου και ειπα να κατσω να σας γραψω.

Περασαμε φανταστικα και φαγαμε του σκασμου, ειπαμε διαιτα του σουβλακιου!!!!

Αφροδιτη ηταν ωραια στην εκθεση; εκει ειναι και ο ανδρας μου. κλεινει το εκθεσιακο τελη Φεβρουαριου. φρικη!!!

Δαναη και εγω θελω αβοκαντο!! και πορτοκαλια λιγα!!

Δαφνη καλα εκανες και πηρες ρουχα για του χρονου. ευτυχως δεν χρειαζετε να παρω και πολλα ρουχα γτ μου στελνει η μαμακα μου. μου ειπε να μην αγοραζω εγω απο δω γτ αξιζει να μου παιρνει απο κει πιο οικονομικα.

Ειρηνη μου παντου εχει καλες εκπτωσεις, οπου και να πας θελουν μετρητα!!!

Βασω να σου ζησουν τα μωρακια και πολλα μαλιστα!!! τι κανουν τα δικα σου; εχουν ηρεμησει τωρα με τις ιωσεις;

Ο Διονυσης δεν πολυ ηθελε τους φιλους του, μαλλον δεν εχει συνηθησει με αλλα μωρα στο σπιτι. αρχισε και εκλαιγε καποια στιγμη.

Τι να μαγειρεψω αυριο οεο;;;;;;;

Ριξαμε και ενα καβγα με τον ανδρουλη μου το πρωι και ετσι δεν προκειτε να τον παρω τηλ.!!!!!

Ανδρια τι εννοεις; εχεις καθυστερηση και πιστευεις οτι φταιει η κυστη; λιγο δυσκολο μου φαινετε να φταιει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eprepe na adia8etisw xtes k den exw dei akomi, den 3erw an exw kisti an 8imame kala den eixa pote mou alla ti allo mporei na paizei? Egkios APOKLEIETAI giati den kanoume eleu8era, kriwmeni den niw8w ti allo mporei na simvenei? Gi'auto eipa mipws exw kamia kisti..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Ανδρια,εμενα μετά τη γέννα δεν μου έρχεται σταθερά περίοδος,μηπως συμβαίνει κάτι τέτοιο κ σε σενα;βέβαια εσύ δεν θηλάζεις πια,οπότε λογικά πρέπει να εχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου.

Εμείς ωραία περάσαμε σήμερα,μαζέψαμε 4 σακούλες μεγάλες του jumbo πορτοκάλια κ 1 αβοκάντο.μετά κάτσαμε στη λίμνη για καφέ κ ηρθε μια φίλη μου με την συνομήλικη κόρη της.ωραία ήμασταν μέχρι που χτύπησε το τηλ κ ήταν η μητέρα μου κ μου είπε ότι πέθανε η γιαγιά μου...κ αύριο θα είχε τα γενέθλιά της..87.εκείνη τη στιγμή βούρκωσα αλλά το κράτησα γιατι δεν μου αρέσει να κλαίω σε κόσμο μπροστά...εντωμεταξύ τα Χριστούγεννα που την είδα δεν ήταν πολύ στα καλά της,ληθαργικη,ειχε αρχίσει να ξεχνάει...κ αποχαιρετώντας την,σκέφτηκα άραγε το μάρτιο που θα ξανανέβω θα τη δω;κάτι ήξερα...ευτυχως δεν ταλαιπωρήθηκε.τι να πω;μακάρι να φτάσουμε τα χρόνια της,χωρίς αρρώστιες όπως εκείνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου συλλυπητήρια! Καλό που έφυγε χωρίς ταλαιπωρίες και πόνους. Να κρατήσεις όλες τις όμορφες αναμνήσεις από τη γιαγιά σου και πράγματι, μακάρι να φτάσουμε όλες τα χρόνια της χωρίς αρρώστιες και βάσανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...