Μετάβαση σε περιεχόμενο

νευροαισθητηρια βαρηκοια


tzina0

Recommended Posts

κοριτσια δεν ξερω καποια απο σας αν εχει κατι αναλογο με μενα αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας σε οποια ξερει...εχω 2 παιδακια με νευροαισθητηρια βαρηκοια..το αναξκαλυψαμε περυσι οταν η κορη μου ηταν 4 χρονων κ ο γιος μου 2μιση χρονων...φοραμε ακουστικα κ κανουμε λογοθεραπειες...ο γιατρος μας πολυ καλος στο παιδων αγλαια κυριακου μας ειπε πως τετοια βαρηκοια ειναι συνηθως κληρονομικη...δεν μπηκαμε με τον συζυγο στη διαδικασια να το ψαξουμε γιατι πιστευαμε οτι δεν ειχε νοημα....πηρα στο παιδων αγια σοφια που εκει υπαρχει γενετιστης κ μου ειπε πως αν εχω ικα η εξεταση γραφεται...ομως στο ικα στην περιοχη μου μου ειπε ο ωριλα πως δεν γινεται...κ δεν ξερω τι να κανω ξερει καμια για κατι τετοιο...αλλιως ποσο εχει μια εξεταση dna;;ευχαριστω εκ των προτερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου, δεν μπορώ να λύσω αυτή την απορία σου, εύχομαι όμως πολύ γρήγορα να σου πει κάποια κοπέλα και να βρεις την άκρη που θέλεις. όλα να πάνε καλά για τα παιδάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις απαντησεις σας....βρηκα ακρη τελικα βρηκα εναν καλο ανθρωπο επιτελουσ που θα μου γραψει την μοριακη εξεταση σε συνεργασια κ με τον γιατρο μας κ θα παμε σε λιγες μερες να την κανουμε....βεβαια οι απαντησεις δεν ξερω ποτε θα βγουν αλλα πλεον ευχομαι να ειναι κληρομικο...γιατι μετα θα τρελλαθω θα προσπαθω να καταλαβω απο τι εγινε...θα σας ενημερωσω...σας ευχαριστω πολυ κοριτσια...φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...