Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτακι φαινεται ευκολη συνταγη..θα δοκιμασω να την κανω απο βδομαδα..κατσε να δω πως θα την αποθηκευσω τωρα..

Ασε..μου εφερε η θεια του αντρα μου μισο τσουβαλι σπανακι και εδω και τοσες ωρες καθαριζω και πλενω..ποπαι θα γινω!!!

Μα καλα, που ειναι ολες τους???

Το βανεσσακι δεν φανηκε σημερα?

Αυτο θα πει τρεις κι ο κουκος!!!η μαλλον ουτε καν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε.................έχουμε τις γνωστές επισκέψεις...........λέτε να χρειαστεί να μαγειρέψω;;;;;;;;;;;;

Ήρθα λίγο να σας ενημερώσω για ποιο λόγο λείπω...........μην μου βάλετε και απουσία!!!!!!!

Δε φτάνει που περνάωωωωωωωωωω τόσοοοοοοοοοοοο ωραίαααααααααααααα με τους επισκέπτες μου!!!!!! [smilie=puke.gif][smilie=puke.gif][smilie=puke.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχχχ βρε κοριτσια εκει που μπηκα εχτες το βραδυ ειχα κοιμησει τα παιδια και διαβαζα και κοντευα να τελειωσω ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ξυπναει το σκατο κινεζακι με εχει φαει με το βραδινο υπνο μιλαμε μπορει να παει και 1 η ωρα...τα φησα ολα την ταισα την κοιμησα και ξεραθηκα και εγω τωρα την κοιμιζα φωναζε ο χριστοφορος και παλι νταν το ματι λεω ας γραψω οτι προλαβαινω να διαβασω δεν προλαβα αλλα λεω ας γραψω...μαγνητικη για καποια που ρωτησε σορρυ δεν θυμαμαι εχτες τα διαβασα δεν εχω κανει το ψαχνω ακομα αυτο που ξερω ειναι οτι δεν ειναι νευρολογικο για να χρειαζομαι μαγνητικη την τριτη η μικρη εχει εμβολιο και ανυπομονω τον προηγουμενο μηνα δεν καναμε γιατι δεν μπορουσα να μπω στο αμαξι να παμε..αληθεια τι θα ντυθουνε τα μικραα..Αναστασακι πως παει με τη φραουλιτσαα Νασια μου ολα καλααα κοριτσια σορρυ που δεν σχολιαζω αλλα αν κοιμηθει νωριςςς λεω να μπωνα διαβασω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τι κανετε?

Εγω τωρα θα πεσω για νανι..ειχαμε παει σε κατι φιλους μας για φαγητο,ο μικρος ευτυχως ηταν φρονιμος..

Τα λεμε αυριο!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!!!!!

Τι κάνετε;; Πώς πήγε το βραδάκι με τα μωράκια μας;;;

Ο μπεμπούλης μου κοιμήθηκε στις 23.00 και σηκώθηκε στις 6.00 επειδή έκανε κακάκια του....οπότε έφαγε και κοιμάται!!!!!!!!!

[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σήμερα έχουμε μηνογενέθλιαααααααααααα!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] γίναμε 4 μηνών!!!!!!!

Τελικά δεν έχασα και τίποτα που έλειψα χτες το απογευμα από το παρεάκι....δεν είδα κίνηση....

Άντε φιλενάδες μαζευτείτε να τα πούμε....... [smilie=lurk.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο μενα,τι κανετε?

Μια χαρα κοιμαστε συμπεθερα,φτου φτου.Εμεις παλι οργανα ειχαμε....ισως να ειναι και απο το εμβολιο... παλι ντεπονακι της δωσαμε και κοιμηθηκε...απο τις 12 μεχρι 5 .....απο 7 μεχρι ακομα για να δουμε....

αχ ποτε θα ηρεμισει,θα σαλταρω!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου γιατί τόσα πολλά όργανα η φραουλίτσα σου;;; Να είναι από το εμβόλιο, να την ενοχλεί κάτι ή μήπως ρε φιλενάδα έτσι κάνει για να έχει όλη την προσοχή σου;;;

Μακάρι ότι και αν είναι να περάσει γρήγορα και να ηρεμήσετε!!!!!!!!!!!

Νάσια μαγείρεψα στην ομάδαααααααααααααα..............το αγαπημένο σου φαγητό...........ΜΠΑΜΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!![smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif] [smilie=laughing5.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γιωτακι να χαιρεσαι τον Θανουλη σου!Κοιμηθηκε το καλο μου?Ζοριζεται με τα κακακια του?Εμενα παλι θα σηκωθει γυρω στις 6-7 να φαει, θα κανει κακακια κ μετα παλι υπνο!Το αναποδο δηλαδη..

Αναστασια μου ακομα δεν ηρεμησατε?Της δωσατε παυσιπονο?Μηπως δεν ειναι λυση ομως κ αυτη?Ρωτησες για τον οισοφαγο μηπως την παιδευει αυτο?

Αγγελικη μου εμας μας ειπε να ξεκινησουμε σιγα σιγα με λαχανικα, φρουτα μαλλον λογω γοπ.Εχω φιλη που εχουμε την ιδια γιατρο κ ξεκινησαν με ρυζαλευρο γι αυτο το συμπεραινω..

Νασια μου η αδερφη μου ειναι Γερμανια μονιμα κ ηρθε διακοπουλες.Οσο για το πως σε φανταζομουν?Σε εχω κοψει πολυ δυναμικη και επιβλητικη σαν χαρακτηρα!Ισως περιμενα πιο "αυστηρα" χαρακτηριστικα.Εισαι σκετη γλυκα!

Ευη μου πως κοιμηθηκατε χθες?Θελω να ντυσω κατι τον μικρο αλλα δεν εχω ψαξει ακομα.Ισως κανω καμια βολτα σημερα...

Τι θα φατε σημερα?Εγω εκανα φασολακια με πατατες απο χθες βραδυ.Δυστυχως δεν θα το φαμε φρεσκοψημενο γιατι δεν με αφηνει την μερα να μαγειρεψω ο μικρουλης μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια διαβασα σε καποιο ποστακι οτι ο Αντρικος ειναι καλυτερα αλλα η Αννα Μαρια εχει γαστρεντεριτιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛημερα!!!!!!!την εφαγα την απουσια χτες,ε???δε γινοταν να μπω γιατι ηρθαν απο τις 12 καποιοι αγαπημενοι μας φιλοι που μαγειρευουμε και τρωμε μαζι κυριακη και το διαλυσαμε στις 9το βραδυ!!! :ymparty::ymparty: περασαμε πολυ ομορφα και η δαναη ηταν σχετικα ησυχη!!!

γιωτακι χαρουμενα μηνογενεθλια!!!! :ymparty: [smilie=occasion1.gif] εγινε κιολας 4 μηνων το κουκλακι σας!!!!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος βρε κοριτσια!!!! [smilie=iroc.gif]

εμεις αυριο γινομαστε 3 μηνων!!!!!ανημερα του αγιου βαλεντινου βρε!!!! [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

και αυριο ξεκιναω και σχολειο!!!!!ελπιζω να ριξει κανενα τρελλο χιονι αυριο και να ειναι κλειστα!!! :lol::lol:

τι κανει η αννα μαρια???ο αντρικος???μαθαμε τιποτα???

παω να δω καμια "συνταγη" :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

Τι κανετε φιλεναδες!πρωινες πρωινες,ε?!

Γιωτακι μου, να χαιρεσαι τον θανουλη σου! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Βανεσσακι κι εμεις φαγαμε με φιλους εχθες ασιατικη κουζινα..την εκανα την αμαρτια..

Εχθες δεν σου εβαλα απουσια..σου εδωσα τιμητικη αδεια λογω πρωτερου εντιμου βιου!

Αναστασακι μου,παλι γκρι ια?γιατι βρε κοριτσι μου?

Ευη,νυχτοπουλι εισαι κι εσυ βλεπω..

Κατερινουλα,αντε με το καλο να ξεκινησετε τα στερεα..ανυπομονω κι εγω..πηγα προχθες και πηρα μπωλακια,κουταλακια κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα ευχαριστουμε για την ενημερωση..σε ποιο ποστ το διαβασες?πηγαν σπιτι η ειναι ακομα στο νοσοκομειο?τι σπαστικο να συμβαινουν ολα μαζι...νομιζω επιστρεφει και στο σχολειο η αννα μαρια αυτες τις μερες..

Κοριτσια κουτσα κουτσα φτασαμε τις εκατο σελ..πρεπει να ανοιξουμε νεο ποστακι..ποια θα το κανει?εγω δεν ξερω να ανοιγω νεο θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!!!!!

Σήμερα (κάθε μέρα δηλαδή αλλά ειδικά σήμερα) είμαι έξαλλη με αυτές τις σκηνές απείρου κάλλους που παρακολουθήσαμε (φαντάζομαι) όλοι εχθές το βράδυ στις τηλεοράσεις μας!!!!!!!!!!!!!! Καλά τί πράγματα ήταν αυτά??????? Η Ελλάδα να καίγεται, να καταποντιζόμαστε ως λαός κάθε μέρα και βαθύτερα και η βουλή να .......... χτενίζεται!!!!!!!!!!! Σε τί κόσμο θα μεγαλώσουν τα παιδιά μας????????? Πρέπει να ξαναγυρίσουμε στα χρόνια του Κολοκοτρώνη, του Καραϊσκάκη, του Κανάρη......πρέπει να γίνουμε σύγχρονες Μπουμπουλίνες και να αρχίσουμε τον αγώνα???????? Την 25η Μαρτίου τί θα λένε οι δάσκαλοι στα παιδιά μας?????? Ότι όλοι αυτοί οι ήρωες του '21 αγωνίστηκαν για να είμαστε εμείς σήμερα ελεύθεροι??????? Για ποιά ελευθερία θα μιλάνε????????? Ο παππούς μου το '40 πολέμησε στην Αλβανία, ήταν στην Εθνική Αντίσταση......για ποιόν λόγο????????????? Για την δική μου "ελευθερία"?????????????

Σε 1- 1μιση μήνα εγώ θα πρέπει να ξαναγυρίσω στο πατρικό μου (εκτός από όλους τους άλλους λόγους βέβαια) γιατί δεν μπορούμε να ζήσουμε ανεξάρτητοι, δεν υπάρχουν δουλειές.....δεν υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα.........χρειαζόμαστε οικονομική στήριξη από τους γονείς για να τα βγάλουμε πέρα, έστω και αν στην παρούσα φάση το μόνο που μπορούμε να γλιτώσουμε είναι το ενοίκιο που πληρώναμε ως τώρα!!!!!!!!!!!!!!

Τί να πω..........θα ξαναπώ το ίδιο........είμαι ΕΞΑΛΛΗ!!!!!!!!! Συγνώμη αν σας φόρτωσα πρωί πρωί αλλά είμαι πολύ θυμωμένη!!!!!!!!!!!!

Η Άννα Μαρία έπαθε γαστρεντερίτιδα????????????? Αμάν μωρέ το κορίτσι μας!!!!!!!!! Σίγουρα μέσα στο νοσοκομείο θα κόλλησε.....εκεί πηγαίνεις με ένα μικρόβιο και σε βρίσκουν κι άλλα δέκα........Όλα μαζί τους βρήκανε..........ο Αντρεάκης πώς είναι????

Εύη ξενύχτισσα η Μίλα ε????????????

Γιωτάκι μου χαρούμενα μηνογενέθλια!!!!!!!!!...........μπάμιες πάλι??????????? :evil::evil::evil::evil: Θα πάω μετά στην ομάδα να δω την καινούρια συνταγή! Φαντάζομαι.......θα γλείφω και τα δάχτυλά μου πάλι ε????? :ymsick:[smilie=puke.gif]

Αναστασάκο μου μια ζωή θα ανησυχείς για την φραουλίτσα......τώρα είσαι μανούλα, πάντα θα αγχώνεσαι και θα ανησυχείς!!!!!!!!!!!! Πάνε οι ανέμελες μέρες....(με την καλή έννοια)......αχχχχχχχχχχ αν μεγάλωναν εύκολα τα παιδιά τί καλά που θα ήταν.........

Κατερινούλα μου δεν ξέρω που μένεις....έχετε ΚΟΥ ΚΟΥ (παιχνιδάδικο είναι) εκεί????? Είδα τις προάλλες στα ΚΟΥ ΚΟΥ ωραίες στολές για βρεφάκια αλλά ήταν λίγο τσιμπημένες οι τιμές......Είμαι επιβλητική όπως είπες (σωστά κατάλαβες) και τσαούσα, έχουν δεί πολλά τα μάτια μου κι έχω περάσει πάρα πολλές δυσκολίες στην ζωή μου........γενικά προς τα έξω βγάζω το πρόσωπο της αυστηρής κι αυτό είναι κάτι που μου το λένε πολλοί! Μόνο άμα με γνωρίσει κανείς πολύ καλά βλέπει ότι πέρα από αυτό μπορώ να είμαι μεγάλο τρελοκομείο!!!!!!!!!! Αλλά άμα τα πάρω στο κρανίο μπορώ να τα σπάσω όλα................και δεν υπολογίζω τίποτα (αυτό δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό!) Εντωμεταξύ, στην φωτο που είδες είμαι τελείως αμακιγιάριστη......αν με δείς με μακιγιάζ είμαι εντελώς άλλη! :lol: Ακόμα παιδεύεστε με την ΓΟΠ ε? Και η μπέμπα μου ακόμα βγάζει γουλιές αλλά δεν το έχουμε ψάξει για ΓΟΠ......και η μεγάλη μου έβγαζε πολύ ως 5-6 μηνών, ούτε τότε μας είπε η γιατρός να το ψάξουμε και απλά μεγαλώνοντας υποχώρησε........Άντε με το καλό να μπείτε σιγά σιγά στις στέρεες τροφές!

Βανεσσάκι μου αύριο του Αγίου Βαλεντίνου κάνε καμιά εκπληξούλα στον άντρα σου.........θα σου γράψω συνταγή στην ομάδα ;););)

Αγγελικάκι μου καλή η ασιάτικη κουζίνα????? Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά την φαντάζομαι πολύ πικάντικη....εκτός αν εννοείς κινέζικο που επίσης δεν έχω δοκιμάσει αλλά δεν το λιμπίζομαι κιόλας (ωμά ψάρια κτλ. μπλιάξξξξξ)

Κορίτσια ούτε κι εγώ δεν ξέρω πώς να ανοίγω καινούριο ποστάκι οπότε..........όποια γνωρίζει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...