Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Μπαινει κ στο καροτσι αλλα αυτο σκεφτομαι κ γω δεν θα χωραει τοτε...Κ μας δεν σηκωνεται πια με το καθισματακι.Θα κατσουμε μια εβδομαδα περιπου.Πωπω αγχος κ αυτο.Απο τωρα σκεφτομαι τι θα χρειαστω...Ολοκληρη μετακομιση καλα λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!

Για τις φωτογραφίες του γάμου που λέτε, εμένα οι φωτογραφίες του γάμου μου είναι όλες στημένες, χάλια, και τις σιχαίνομαι. Δεν έχω ούτε μία φωτογραφία σε κορνίζα, αφήστε που τα άλμπουμ τα έχω αφήσει στη μάνα μου και δεν τα πήρα σπίτι μου. Τη φωτογράφιση την κάναμε τη μέρα του γάμου, πριν το γάμο που ήταν αρκετά νωρίς, νομίζω τέσσερις ήταν ο γάμος και πήγαμε πριν, φανταστείτε... Φεύγοντας από τη φωτογράφιση ένιωθα πτώμα, κι ακόμα είχαμε το μυστήριο και το γλέντι... Ουφ, θυμήθηκα πάλι τον @(*$(*&^γάμο μου και εκνευρίστηκα...

Εννοείται ότι τον δηλώσαμε με το όνομά του, Ανδρέας Παπαδόπουλος, και έχει πιστοποιητικό γεννήσεως και αριθμό ταυτότητας. Άλλωστε, πήγαμε την όγδοη μέρα στην εκκλησία και πήρε ευχή ονοματοδοσίας.

Κατερινούλα, εμένα είχε πίσω απ' τα αφτιά νινίδα, φαινόταν σα βρωμιά και μύριζε κάπως σαν πύον. Σε δύο μέρες έφυγε με την αλοιφούλα κι απ' τα μάγουλα έχει σχεδόν εξαφανιστεί. Απ' το κεφάλι ακόμα, αλλά πιστεύω φεύγει σιγά σιγά.

Το ματάκι του το κάνω συνέχεια μασάζ τώρα που πήρα το κολάι και δεν έχω βάλει σήμερα σταγόνες!

Ταξίδι σκεφτόμαστε κι εμείς να πάμε. Λέγαμε για Ισπανία ή κάτι τέτοιο, αλλά έτσι θα πρέπει να αφήσω τον Αντρέα στη μάνα μου και δεν τρελαίνομαι. Ίσως πάμε στον αδελφό μου στην Αγγλία ή στη Φιλανδία αν είναι εκεί το καλοκαίρι και έχει διαμέρισμα και να πάρουμε και τον μικρό!

Το καθισματάκι αυτοκινήτου το χρησιμοποιούμε μόνο μέσα στο αμάξι. Ακόμα δεν το έχουμε προσαρμόσει στο σκελετό του καροτσιού. Μέχρι τώρα όσες φορές πήγαμε κάπου, βάζουμε το πορτ μπεμπέ στο καρότσι. Τώρα σκέφτομαι να τον βάζω στο σλινγκ, για να μην κουβαλάμε ένα σωρό πραγματα.

Δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε... :(

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κάναμε τα εμβολιάκια μας.

Ήταν κύριος ο μπεμπούλης, της γελούσε, μιλούσε και έκλαψε λίγο στα τσιμπήματα, ήθελε να κοιμηθεί κιόλας και του έβαλε και το δεύτερο...χα χα

Πήρε 3 πόντους και είναι 5300 για παιδί που θηλάζει μου είπε ότι είναι πολύ ικανοποιημένη.

Της είπα ότι είπε μαμά και μου είπε παρόλο που είναι νωρίς δεν της κάνει εντύπωση γιατί το κάνουν πολύ τα παιδάκια που είναι όλη μέρα με τη μαμά τους...χι χι

Μου είπε ότι του έχω δώσει 2 βασικά στοιχεία για τη ζωή του, ¨παρακαταθήκη¨ το ότι γέννησα φυσιολογικά, και ότι τον θηλάζω αποκλειστικά. Το μονο που θέλω είναι να είναι γερό..όλα τα μωρά μας !!!!!!!

Κατερινούλα μου και εμένα τα ίδια βγάζει και πριν το επόμενο γεύμα.

Εγώ θα κόψω και το λίγο γάλα που πίνω για να δω...

Συμπεθέρα μου μην αγχώνεσαι και εγώ θέλω να πάρω τον μπέμπη και να φύγω...μας πειράζει το μέσα, γιατί όσο να ναι κουραζόμαστε!!!

Αγγελικούλα μου δεν είναι τίποτα 4 κιλά, αλλά τα άτιμα πώς θα φύγουν, θέλω να χάσω και περισσότερα άλλα 4 θα ήμουν ευχαριστημένη. Για να πάω για το δεύτερο μετάααααα χα χα

7 κιλάκια το μαναράκι σου, μωρέ μπράβο!!! ΓΕΡΌ να είναι!!!!

Εμένα του αρέσει να πιάνει τα παιχνιδάκια και να τους μιλάει και του αρέσει πολύ το ρηλάξ.

Άννα Μαρία ταξιδάκι διαβάζω......

ωχ πεινάει και μαγειρεύω και κεφτεδάκια με μακαρόνιααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου!!

Μαράκι Γιωτάκι μια χαρούλα το καμάρι σου!!!και ήταν κύριος διαβάζω!!

η μικρούλα μου αυτή τη φορά είχε μόνο λίγη κατάπτωση από το εμβόλιο,

οπότε ελπίζω και το ζουζουνάκι σου να είναι μια χαρούλα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου ήρθε η φιλενάδα μας;τώρα θα χαθούν και τα κιλάκια

φιλενάδα.είδες που ανησυχούσες;

Aναστασάκο είδες έκανε τα κακάκια της η φραουλίτσα.σε καταλαβαίνω απόλυτα με την

τάση φυγής και το θεωρώ φυσιολογικότατο!!

Κατερινούλα θα πάτε ταξιδάκι, τι καλά!!!και εγώ ανυπομονώ να αρχίσουμε τις εκδρομούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου μια χαρά είναι ο μικρός μου για την ώρα.

Παίζει κανονικά, μου γελάει, πιάνει την κουβέντα.

Για να δούμε πώς θα τα πάει με τα δεύτερα εμβόλια, τα οποία είναι λένε πιο ήπια από τα πρώτα.

Κατάπτωση μόνο είχε η μικρούλα σου από τα εμβόλια διαβάζω, εντάξει πάλι καλά, μια σταλιά κουκλάκι!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου όμορφα καλησπέρα...τί κάνετε?....εμείς μια χαρά, η μικρούλα μου έφαγε σήμερα από το μπιμπερό της medela και χάρηκα πολύ...από αύριο που έχω ραντεβού θα είμαι πιο ήσυχη.... :P:P τί καλά...:).....

Γιωτάκι μου παίδαρος ο μικρός πρίγκηπας σου..;)...να μου τον φιλήσεις..;)

Δωράκι μου τί κάνει η κουκλίτσα κορούλα σου?.....να σε ρωτήσω....όταν χρησιμοποιείς τα μπιμπερό τις θηλές τις αποστειρώνεις κάθε φορά μετά την πρώτη χρήση ή μια φορά την ημέρα και μετά τις ξεπλένεις με χλιαρό νερό και φάρμακο για τα πιάτα?...γιατί εμένα η δική μου έφαγε το πρωί και τώρα έχω πλύνει την θηλή με νερό και σαπούνι και περιμένω πότε θα ξυπνήσει για να την ταίσω με το δεύτερο μπιμπερό ώστε να μην πάει χαμένο το γάλα που έβγαλα...και το βράδυ θα τα αποστειρώσω όλα πάλι και θα τα αφήσω μεάσ στον αποστειρωτ'η μέχρι το πρωί που θα τα χρησιμοποιήσω......καλά κάνω?.....εσύ πώς το κάνεις?....σε φιλώ..;)

πολλά φιλάκια σε όλες....μάλλον ξύπνησε......

ααα...Αναστασίαααααααααααα...μια χαρά κακουλάκια έκανε η φραουλίτσα.....γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλησπέρα μας στην όμορφη μανούλα και στην καταπληκτική της κόρη!! ;)

Έφαγε η πριγκηπέσσα σου από το μπιμπερό μπράβο, σου έφυγε και το άγχος!!!!

Όσο για τα μπιμπερό δυστυχώς δε ξέρω να σε βοηθήσω :(:(

Να μου φιλήσεις την κούκλα σου!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μουυυυ...)..τ'ι κάνεις?....εσύ δεν χρησιμοποιείς θήλαστρο?....απλά δεν ξέρω αν είναι τόσο απαραίτητο να αποστειρώνω διαρκώς την θηλή του μπιμπερό... :roll::roll::roll: ....κάνατε σήμερα εμβολιάκια?.....αχχχ...και εμείς σε λίγες μέρες θα κάνουμε το πρώτο μας.....:))......σε φιλώ γλυκά...εσένα και το πανέμορφο αγοράκι σου.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιάκι μου, φιλεναδίτσα μου!!!!!

Δεν χρησιμοποιώ θήλαστρο, τουλάχιστον για την ώρα.

Γιατί το χρησιμοποιείς;; πήγες γραφείο;;

Εγώ αποστειρώνω τις πιπίλες και μετά τις βάζω στα κουτάκια και τις χρησιμοποιώ όλη την υπολοιπη μέρα.

Σήμερα π.χ ακούμπησε η πιπίλα στην μπλούζα μου,η οποια είχε ένα χνουδωτό αρκουδάκι, και λέω στην παιδίατρο ενα λεπτό να του δώσω άλλη. Μου λέει δε χρειάζεται μου την έπλυνε απλά και του την έδωσε, μου λέει μόνο αν πέσει κάτω θα την αποστειρώσεις, τις θηλες σου μου λεει τις αποστειρώνεις;;; :lol::lol::lol::lol:

Οπότε θεωρώ ότι μπορείς να τις αποστειρώνεις και να τις αποθηκεύεις. ;)

Φιλάκιααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω και εγωω μετα απο ενα σκ ολο δουλειες οπου δεν τελειωσα κιολας εχω ενα σωρο μιας και κανω γενικη ανακαταταξη των επιπλων..πφφ τα βαρεθικα και λεω να τα αλλαξω θεση...σας διαβασα αλλα θα σχολιασω οοοτι θυμαμαι...Αναστασια μου εμας το αλμιρον στο μεγαλο μας εκανε προβλημα στα κακα γιατι περιεχει πολυ σιδηρο..μακαρι να ειναι ολα καλα και να μην εχει τπτ ξανα...απο ονομα και εγω με το που τη δηλωσα εδωσα και το ονομα αλλα μπορεις οποτε θες να το κανεις μονο που πρεπει να ειναι και οι2 γονεις τωρα για βαπτιση λεμε τον Νοεμβριο να παμε Σερβια και να γινει εκει..η αδερφη μου θα το βαπτισει και να φανταστειτε μου το ειχε ζητησει απο τοτε που γεννησα στο χριστοφορο ημουνα στο νοσοκομειο και μου το ζητησε και θυμαμαι που της λεω καλεεεε κατσε ακομα δεν γεννησα...τωρα απο βαπτιστικο οτι θελει θα κανει εμεις μπορουμε να παρουμε λογω του μαγαζιου αλλα εκει εχει πολυυυυ κρυο και ακομα και τα χειμωνιατικα που εχουμε εδω δεν ειναι τοσο ζεστα νομιζω για το κρυο που εχει εκει...για πρ.ρια δεν θα κανω εκει δεν το εχουν αυτο θα ενημερωθουν οι φιλοι απλως..θελω να κανω απο τη μια αλλα για ποιο λογω...αλλα μπομποοοοο εννοητε θα κανω εχωβ ηδη κατι μπρελοκακια αρκουδακια φουξια και ροζ απο κατι μπομπο που ειχα φτιαξει το καλοκαιρι και ηθελαν σιελ και μπλε αλλα δεν εσπαγαν την μπομπο η εταιρεια ηταν ομως καλοι πελατες και ετσι τα κρατησα καιο πηρα παραπανω τεμαχια και θα κανω την κιττυ και θα βαλω αυτο απο πανω...ταιζω και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη ξεπατώθηκες ΣΚ ε;;;

Άστα και εγώ, αλλά δε τελειώνουν ποτέ αυτές οι δουλειές!!!!!

Νοέμβριο λέτε βάπτιση, θα έχει λίγο κρύο εκεί φαντάζομαι.... :?:?

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!!λεω και παλι παρολο που δεν ειδατε το πριν.εγραφα τοση ωρα το πρωι,χαθηκε το σημα του ιντερνετ και μου τα εσβησε.μετα βγηκα για δουλειες και τωρα ξαναβρηκα ευκαιρια!!!

αναστασια μου, εκανε κακακια η φραουλιτσα????γιουπιιιιιι!!!καλε μην ανησυχεις τοσο.κι εμενα τα κανει αυτα,εχει αργησει μεχρι και 3 μερες να κανει!!!

λυδιακι τα καταφερες μια χαρα με το θηλαστρο,ε???αντε, θα πας γραφειο και θα εισαι ξενοιαστη!!!μπραβο βρε κοριτσακι!!!

μαρακι, δεν αποστειρωνεις τις θηλες σου???ντροπη!!!! :lol::lol::lol::lol:

δωρακι δε θυμαμαι, εσεις ειπες πατε για εμβολιο???

εμεις θα παμε την τεταρτη και εχω πολυ αγχος στο πως θα αντιδρασει το ψυχουλακι μου!!!

σε λιγο θα ερθει ο διατροφολογος μου, να μου φερει τη διατροφη και το απογευμα θα παω για καφεδακι, μιας και ηρθε παλι η μαμα!!!

δε θυμαμαι αλλα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταισα και γυριααα ναι ξεπατωθικα αλλα τι να κανω τωρα με την αλλαγη ειναι λες και πηρα καινουργια επιπλα με ειχαν πιασει και τα ψυχολογικα μου και ρο τωρα και υτο με βοηθαει...ναι Νοεμβριο μπορει και χριστουγεννα σερβικα οχι ελληνικα χειμωνα παντως απο τραπεζι κατι θα παιξει αλλα δεν εχω ιδεα απο τιμες εδω ειχα πληρωσει 15 ευρω /ατομο στο χριστοφορο ειχα βρει και με 13 αλλα δεν μου αρεσε το οτι θελαμε να μας βαλει παραλια μερια και δεν μας εβαζε για να δωσει σε πελατες...ερετρια εκανα το τραπεζι εε ειναι πιο οικονομικα απο αθηνα εκει για δωρο στην αδερφη μου δε εχω ιδεα ακομα..το καλοκαιρι θα βαπτισω και εγω ενα παιδακι της κολλητης μου..κουτι και λαμπαδα εχω περιμενω τα καινουργια βαπτιστικα για να δω για ρουχαλακι και παπουτσια απο λαδοπανα τα πιο απλα στο κατω κατω αυτα με λαδι θα γινουν και μονο εκεινη τη στιγμη θα χρησδιμοποιηθουν δεν χρειαζεται κατι ακριβω..να σας πω..αν φτιαξετε πρ./ρια μονες σας βαζω ενα κουτι για πρ/ριο αν σας αρεσει οπου τυπωνετε ρυζοχαρτο η οτι θελετε αλλα ρυζοχαρτο ειναι καλυτερα το βαζετε μεσα και μια κορδελα και ετοιμο και στο πουγκι τυπωνετε με σχεδιο το βαζετε μεσα συν χαντρουλες εχει και στα τζαμπο καιο ετοιμο

post-1349-13873938448863_thumb.jpg

post-1349-13873938448993_thumb.jpg

post-1349-13873938449111_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Για τα κακά που λέτε, ο δικός μας, όπως έχω ξαναπεί, δεν προλαβαίνει να τα κάνει. Είναι πολύ του κακού! :P Αφήστε που όλο βρέχεται. Τον αλλάξαμε τρεις φορές απ' το πρωί, ρούχα εννοώ... Δεν ξέρω, κάπως λάθος βάζουμε την πάνα... Ουφ...

Λυδία, δεν ξέρω να σου πω για τα μπιμπερό, αλλά θέλω να μάθω κι εγώ, γιατί θα τα χρειαστώ όταν επιστρέψω στο σχολείο σε ενάμιση μήνα... :( Ποιο θήλαστρο πήρες;

Καλά, Εύη, στη βάφτιση η Μίλα θα μιλά και θα περπατά! Θα πει και μόνη της το "Πιστεύω" να μην κουράζεται και η νονά! :P

Πω πω, τώρα βλέπω το "Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη" και έχει κάτι βαφτίσεις ορθοδόξων στη Γκάνα. Έχει και μωρά και μεγάλους και τα μωρά τα αρπάζει και τα βουτάει χλαπ μες στο νερό ολόκληρα, με το κεφάλι και όλα! Άχου είναι ένα πολύ γλυκούλικο τώρα, που βγήκε απ' το νερό και κοιτάει με περιέργεια γύρω γύρω και μοιάζει στον Αντρέα (εκτός απ' το χρώμα :P)!

Για τα προσκλητήρια, εννοούσα να τα ζωγραφίσω, αν μπορεί να με βοηθήσει και η θεία μου που ζωγραφίζει πολύ ωραία και κάνει διάφορες κατασκευές και τις πουλά στο βιβλιοπωλείο τους και διδάσκει κιόλας. Τώρα, όμως, νομίζω έχει ψιλοπαρεξηγηθεί, γιατί έπλεξε στον Αντρέα μια κουβερτούλα πολύ ωραία και δεν την πήρα τηλέφωνο να την ευχαριστήσω, γιατί δε βρήκα ώρα, και γιατί περίμενα να την ευχαριστήσω όταν έρθουν στο σπίτι μου.

Άντε, ευτυχώς κορίτσια δεν επηρέασαν τα μωράκια σας τα εμβόλια! Εμείς θα πάμε στις 26 του μήνα... Για να δούμε...

Πάω να συμμαζέψω λίγο... Θα έρθει ο υδραυλικός, γιατί ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδέψει με την υγρασία... :( :( :( Ένα κάρο λεφτά δώσαμε γι' αυτήν την ιστορία, και δεν την ξεφορτωνόμαστε... Αρχικά κάναμε μόνωση με ειδική σιλικόνη. Μετά φέραμε ένα ειδικό μηχάνημα που βγάζει το νερό απ'τον τοίχο. Μετά διακόψαμε την παροχή του σωλήνα του πόσιμου νερού που περνούσε μέσα απ' τον τοίχο, και τον βγάλαμε έξω. Τώρα βλέπουμε πάλι είναι βρεγμένος ο τοίχος και προχωρεί αλλού, και είναι είτε ο σωλήνας του μπάνιου, είτε η αποχέτευση. Αγχώνομαι κυρίως μήπως επηρεαστεί ο Αντρέας. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου απο σημερα κατεββηκα γραφειο και ηταν επιβεβλημενο να βγαλω γαλα για τις ωρες που ελειπα....

Βανεσσακι μου οντως ηρεμησα τωρα με το θηλαστρο...ευτυχως πηγαν ολα καλαα......δοξα τον Θεο...

Αννα μαρία μου πηρα το swing της medela...πολυ καλο θηλαστρο και ξεκουραστο....επισης πηρα το μπιμπερο calma της ιδιας εταιριας και τα μπουκαλακια αποθηκευσης....ειμαι πολυ χαρουμενη που η μικρη μου τα καταφερε και εφαγε χωρις να εχει προβλημα και επιασε αμεσως το στηθος οταν γυρισα σπιτι.... :P:P:P:P ....

πολλα φιλακια αγαπες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ελεος και συχαινομαι την υγρασιααα..στα μπιμπερο στο πρωτο παιδι τα αποστειρωνα συνεχεια τωρα εκανα το εξης την επλενα με πολυυυ ζεστο νερο η την εβαζα λιγο μεσα στο μπρικι αν δεν ειχα αλλο να βαλω στο βραστηρα πλεον εμεις ειμαστε 4,5 μηνων και μια στο τοσο κανω αποστειρωση δεν εχω και μπιμπερο να βαζω μονο πιπιλα αλλα και πλι τις πιο πολλες φορες την πλενω σε πιο μικρα μωρακια ομως καλυτερα να αποστειρωνεται η θηλη ετσι νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου τι προβλημα σας εκανε,διαρροια ή σκληρα κακα? Εμενα εχει και πολλα αερια και συνεχεια γουργουριζει η κοιλια της,απο το γαλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Λυδία μπράβο στη μικρούλα σου!!!

Εγώ αποστειρώνω τη θηλή κάθε φορά που είναι να χρησιμοποήσει η μαμά μου το μπιμπερό.

Μου είπε όμως ο παιδίατρος ότι μπορώ να αποστειρώνω μια φορά το πρωί δυο μπιμπεράκια

και αυτό που δεν το χρησιμοποιώ να το βάζω στο ψυγείο.οπότε αν χρειαστεί να ξαναχρησιμοποιηθεί

μπιμπερό μέσα στη μέρα μπορούμε να χρησιμοποιούμε αυτό από το ψυγείο για να μην

ξανααποστειρώσουμε.

Σας φιλώ όλες γιατί έχουμε κλάμαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες τι κάνετε ???

Εμείς είμαστε πολυ καλα αν και εγω είμαι κοματια γιατι δεν κοιμάμαι χαχαχαχα

Το πρωι έφυγε κΙ ο αδελφουλης μου πάλι αχχχ ωραία ήταν με βοηθούσε κιόλας αλλα πρέπει να δουλέψει κιόλας χαχαχαχαχαχ

Σας έχω χάσει με τόσο που γραψατε αλλα σύντομα θα βρω πάλι τους ρυθμούς μου...

Σιγα σιγα περνάει και η ρυνιτιδα και θα πάμε για τα πρώτα εμβόλια και χιχιχχιχιχι

Σας φιλω ολες και θα μπω μετα πάλι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!!!

Βανεσάκι μην αγχώνεσαι για το εμβόλιο, μια χαρά θα τα πάει η μικρούλα σου!!

Εύη είναι εύκολο να φτιάξεις μπομπονιέρες και προσκλητήρια αρκεί κάποιος να έχει και λιγο ταλέντο σε αυτά!

Άννα Μαρία ακόμα ρε γμτ με την υγρασία;; τι σπαστικό και αυτό, να δίνεις τόσα χρήματα και να μην μπορείς να κάνεις την δουλειά σου!

Λυδιάκι μου πήγες τελικά γραφείο;; τι να κάνεις;; ευτυχώς που μπορείς και βγάζεις και σε βόλεψε...

και πάνω από όλα αρέσει και στην εκπληξούλα σου!!!!!!

Νιάκι μου καλώς ήρθες!!!!!!! Θα πάνε τα μαναράκια σου για εμβόλια, άντε ρε φιλενάδα με το καλό!!!! τα φιλάκια μας!!!!!

Δωράκι μου φιλάκια στα πατουσάκια σας!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μοθ, εδω ειμαι κι εγω..εγραφα επι τεσσερεις ωρες ενα μνμ, με δοσεις εννοειται και με πεταξε γμτ το ατιμο..

Παω να κανω μια μακαροναδα κι επιστρεφω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε βλεπω κινηση παλι!!!λοιπον η αγγελικη ειναι απουσιολογος, εγω θα ειμαι ελεγκτης μηνυματικης ροης!!!οποια δε γραφει για 2 συνεχομενες μερες, διαγραφεται!!!συμφωνοι??? :lol::lol::lol:

μακαροναδα,ε???τη λατρευω, αλλα απαγορευεται αυτη την εβδομαδα απο το διατροφολογο!!!πρεπαι να χασουμε και τα εναπομειναντα κιλα!!!

:evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αγγελικουλα ναι ο μικρος δημητρακης! καλα θυμασαι!

απο μονος του τα κανει μετα απο 5 μερες ε? η βαζεις υποθετακι?

οταν τα εκανε ηταν λιιιγο πιο πηχτα απο οτι συνηθως κ μιλαμε για ΠΟΛΥ πραμα!! ουτε εμας ειχαν σπορακια, η τουλαχιστον δεν τα προσεξα με τον χαμο!

αναστασακο εγω θα σου ελεγα να πας για δουλεια.. δεν μπορει η μητερα σου να την κραταει?

ειναι δυσκολοι οι καιροι μην αφηνεις ευκαιριες θα ελεγα.. εκτος αν εισαστε πλουσιοι! :lol:

μαρεσει που λες να γινει 3 μηνων να καθεται πιο ησυχα!! :lol::lol::lol::lol::lol: ποιος σου το ειπε αυτο?? κ εγω ετσι ελεγα κ οσο μεγαλωνε ο αναστασης χειροτερα ηταν :lol::lol::lol:

κατερινουλααααα εμεις τον μικρο τον εχουμε μαζι μας, η κουνια του ειναι κολλητα στο κρεβατι μας αλλα μερικες φορες (επειδη ερχεται ακομα ο μεγαλος μαζι μας το βραδυ) καταληγουμε να κοιμομαστεκ οι 4 μαζι!

μαρακι γιωτακι ακομα παιδευεστε με γοπ? μια χαρα κυριος ο αντρουλης σου στο γιατρο!! μια χαρα!

λυδιακι ηπιε απο το μπιεμπερο η κουκλιτσα?? μια χαρα!

τις θηλες κ τα μπιμπερο πρεπει να τις αποστειρωνεις μετα απο καθε χρηση, μπορει να εχουν μεινει υπολειμματα γαλακτος κ με την ωρα αναπτυσσονται βακτηριδια που δε φευγουν με το απλο πλυσιμο

αννα μαρια ακομα ταλαιπωρηστε με την υγρασια??? πω πω να ξεμπερδεψετε γρηγορα!

ειναι πολυ επιφοβη παντως για το μωρο, εγω ειμαι σιγουρη οτι ο αναστασης το ασθμα το επαθε απο την πολυ υγρασια που ειχε εκεινο το κωλοσπιτο που μεναμε οταν ειχε γεννηθει

βανεσσακι ξεκινησες διατροφη?? ποσα κιλα εχεις στοχο? εγω θελω να χασω σιγουρα 7

νιακι αντε να κανετε κεσεις το εμβολιο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη κ εγω το ιδιο εκανα! στον ανασταση τα αποστειρωνα ολααααααααααα (τοτε του εδινα κ απο μπιμπερο)

τωρα την πιπιλα τη βραζω μια φορα καθε 2 μερες.. κ αν σου πω οτι το βαριεμαι κ αυτο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...