Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Άννα Μαρία δε πειράζει που δεν έχει γρομπαλάκι, εσύ κάνε του μασαζάκι θα βοηθήσει πολύ θα το δεις....

Όσο του μιλάς πιστεύω θα προσπαθεί πιο πολύ, εγώ του μιλάω συνέχεια, όλη μέρα!

Δωράκι μου κάνατε εμβολιάκια;; άντε μπράβο!

Είδες που δεν έχει τίποτα το ματάκι της, εμένα δε μπορούσε να το ανοίξει, και με το μασαζάκι σώθηκε,,,κάνε του όποτε σου δίνεται η ευκαιρία, εγώ έτσι έκανα και του πέρασε γρήγορα.

φιλάκιααααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα, βλέπεις που αγχωνόσουν; :)

Μαρία-Γιώτα-12, όταν του κάνεις μασάζ, βγάζει τσίμπλα; Γιατί προχτές που του έκανε ο γιατρός έβγαλε λίγη. Εμένα δε βγάζει όταν του κάνω μασάζ. Ελπίζω να το κάνω σωστά...

Όλη μέρα του μιλάμε, δεν κάνουμε άλλη δουλειά. Και συλλαβές, αλλά και κουβέντες κανονικές. Όσο για τραγούδια και χορούς, άλλο τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσόπουλα!!!!!!

Έφυγε η ταλιμπάνα μου η Μαρία στο χωριό στην μαμά μου και έχω πάθει ήδη στέρηση.......βέβαια το σπίτι είναι πεντακάθαρο (έκανα λίγο καθάρισμα) αλλά μου λείπει το ζιζανιοκτόνο μου!!!!!!! :(

Η μπεμπίκα κοιμάται........απορώ........σήμερα αναγκάστηκα να της βάλω γαντάκια όπως όταν ήταν νεογέννητο γιατί όταν κλαίει από τα νεύρα της χαρακώνει την μούρη της με τα νύχια της!!!! Της τα κόβω συνέχεια αλλά παρολαυτά καταφέρνει και σακατεύεται η σκατούλα!!!! Το μουτράκι της είναι γεμάτο ματωμένες χαρακιές...... :roll:

Το απόγευμα θα έρθουν οι νονοί της για να πιούμε καφέ και να τα πούμε λίγο για την βάφτιση......η νονά μας πήγε και είδε βαφτιστικά και θέλει την γνώμη μου!!!! Εγώ της είπα να μην σκάει και να πάρει ότι της αρέσει και κυρίως.......να μην δώσει έναν σκασμό λεφτά για ρούχα που θα φορεθούν μία άντε το πολύ δύο φορές!!!!!! Έχει καλό γούστο οπότε δεν αγχώνομαι μήπως πάρει κάτι άσχημο.....Για το δώρο της (παρεπιπτόντως δεν μου δώσατε καμία ιδέα που σας ρώτησα) τελικά καταλήξαμε σε κόσμημα, της αρέσουν γενικά και θέλει κάτι που να της μείνει οπότε θα της πάρω κάτι τέτοιο!

Δωράκι μου είδες που όλα είναι καλά με το ματάκι της μωρουλίτσας σου????? Άδικα αγχωνόσουν...αλλά σε καταλαβαίνω, κι εγώ έτσι κάνω με οτιδήποτε αφορά στα κοριτσάκια μου!!!! Όταν είναι να πάμε παιδίατρο με πιάνει κρίση πανικού πάντα!!!!! Γελάς με την λεμονίτα (από την ξινίλα) την πεθερά μου???? Πού να την δείς κιόλας........ρε συ αυτή η γυναίκα ακόμα κι όταν γελάει αγριεύεσαι...........

Μαϊμουδάκι μου τέλειος ο Αναστάσης ως μεγάλος αδερφός.....και η Μαρία μου έτσι κάνει αλλά όταν νευριάσει με κάτι άσχετο ρίχνει και καμιά ξανάστροφη στην μπέμπα! Ελπίζω μεγαλώνοντας να το ξεπεράσει κι αυτό......

Άννα Μαρία κύριος ο Αντρεάκης!!!! Μπράβο το πουλάκι μου.......άφησε την μαμά του να φχαριστηθεί το καφεδάκι και την παρέα! Οι δικές μου αφηνιάζουν όταν έρχεται κάποιος στο σπίτι.......

Έφη μου έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα, ζω στο χωριό του άντρα μου και δεν έχω φίλες εδώ....μόνο μία που βρισκόμαστε πολύ σπάνια....αλλά με τα δύο ζουζούνια μου δεν προλαβαίνω ούτε με τις φίλες μου στο μάμμυ (εδώ στο παρεάκι) να τα λέω συχνά!

Ρε κορίτσια το Ηλιαννάκι μας χάθηκε....έχει πολύυυυυυυ καιρό να εμφανιστεί......

Μυριάκι μου συμπεθερούλα μου τί κάνεις???? Ο γαμπρός μου????? Τί έγινε εχθές????

Αγγελικάκι μου περαστικά φιλενάδα!!! Κυκλοφορεί μία ίωση με εμετό, διάρροια και πυρετό και κρατάει μία μέρα...πρόσεχε, εμείς κολλήσαμε σχεδόν όλοι...Αχ φίλη μου δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναγίνω 55 κιλά γιατί δεν μπορώ πιά να κάνω την διατροφή που έκανα τότε (είχα και μια ψιλοανορεξία).......πέρασαν και τρείς εγκυμοσύνες από πάνω μου, όσο να πείς το σώμα άλλαξε.....δεν βαριέσαι, ας χάσω τουλάχιστον μερικά ακόμα......

Γιωτάκι12 κι εμένα μου πέφτουν μαλλιά, έχω κάνει και ανταύγειες και πέφτουν μόνο οι ξανθές οι ντεκαπαρισμένες με αποτέλεσμα μετά από λίγο καιρό από ξανθιά ξαναγίνομαι πάλι καστανή (πολύ ανοιχτή βέβαια αλλά καστανή)!!!! Πέντε τρίχες είχα πάντα, άμα πέσουν κι αυτές......

Μου αρέσει που χαίρεστε με τα αγκού των μωρών σας!!!!! Η δικιά μου το τεμπελχανείο δεν λέει τίποτα ακόμα αλλά θα την κάνω κι αυτήν όπως την Μαρία μου......όλη μέρα μπούρου μπούρου και παραμυθάκια και τραγουδάκια, έγινε κεβεζού (πολυλογού) πρώτης γραμμής :lol: Η Μαρία μου είναι 2 χρονών και μετράει ήδη μέχρι το δέκα, λέει ποιηματάκια (φεγγαράκι μου λαμπρό και κάτι άλλα που της τα έμαθε η μάνα μου, ούτε εγώ δεν τα ξέρω) και μιλάει σχεδόν πεντακάθαρα πια (μέχρι τούρκικες λέξεις έχει μάθει......έχουμε και προσφυγική καταγωγή)!!!! Προχθές μας άκουσε που συζητούσαμε κάτι (σοβαρό, δεν θυμάμαι τί) και γυρνάει με ύφος και μας λέει "μα είναι ποτέ δυνατόν???????" :shock::shock:

Μόνη μου μιλάω ε????????

Πάω να τσακίσω μια σοκολάτα.......περνάω τη φάση του γλυκού, ΠΑΛΙ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου όμορφα..

εμείς σαραντήσαμε την Παρασκευή και πήγαμε χθες στον παπά για την ευχή...μετά είμασταν στην μαμά μου μέχρι τις 21:00 και περάσαμε πολύ όμορφα...πόσο χάρηκα που επιτέλους βγήκα από το σπίτι μαζί με το μωρό../......παρά το τσυοχτερό κρύο... ...

κατά τα άλλα είμαστε καλά...,..

Βανεσσάκι μου που ρώτησες για τον πολιτικό γάμο σύμφωνα με το άρθρο 1367 ΑΚ ο γάμος μπορεί να τελεστεί είτε με σύγρονη δήλωση των μελλονύμφων ότι συμφωνούν σ' αυτό είτε με ιερολογία από ιερέα ανατολικής ορθόδοξης εκκλησίας....οπότε όπως καταλαβαίνεις νομικά έχουν ακριβώς την ίδια ισχύ....από εκεί και πέρα ένδέχεται να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα σχετικά με την βάπτιση του παιδιού από τον ιερέα...διότι κάποιοι δεν δέχονται να βαπτίσουν μωρά χωρίς να έχει τελεστεί προηγουμένως θρησκευτικός γάμος των γονέων....σε εκείνη την περίπτωση προβαίνεις σε ονοματοδοσία συμβολαιογραφικά προκειμένου να καταγραφεί το όνομα του παιδιού στο ληξιαρχείο......αυτό βέβαια αφορά καθαρά και μόνο την εκκλησία....οπότε καλά θα κάνεις να ρωτήσεις τον ιερέα της ενορίας σου σχετικά με την βάπτιση της μικρής σας..... .....αλλά έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, όλο και περισσότεροι καταφεύγουν στον πολιτικό.... ελπίζω να σε κατατόπισα λιγάκι...ότι χρειαστείς να μου πεις....σε φιλώ..

Δωράκι μου γλυκό...μην στενοχωριέσαι για την μικρούλα σου..θα περάσει το ματάκι και θα είναι μια χαρά..;)

κουκλίτσες μου σας φιλώ όλες πολύ γλυκά...πάω να ξαπλώσω με την μικρούλα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφιες?

Εμεις ολα καλα με την φρουλιτσα,αλλα μας βγηκε αλλο προβλημα...εχει να κανει κακα 1,5 μερα.... προφανως ειναι απο την αλλαγη γαλατος....αλλα εχει πολλα πολλα αερια,μας εχει σαπισει!!πιφ!!!

Εφη μου ναι 8/11 ειναι και η μικρη μου! :D

Πολυ κρυο κοριτσια...χθες το βραδυ ξυπνησε η μικρη,σηκωθηκα εκανα γαλα και ξυπνησα τον αντρα μου να την ταισει γιατι νυσταζα και τσατιστηκε....θα του κοπανουσα το μπουκαλι στο κεφαλι....καλα ρε του λεω εγω δεν δικαιουμαι να κοιμηθω μια φορα ενα 6ωρο-8ωρο οπως εσυ?με κοιτουσε με το βλεμα της αγελαδας.....αντρες ουφ!! :geek:

Ποτε λετε για βαφτιση κοριτσια?Κατα τελη Αυγουστου το σκεφτομαι,να χασω και τα αλλα κιλα που θελω,αλλα βολευει και τον νονο της!

Ωχ κλαει....ερχομαιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία εμέναπότε έβγαζε πότε όχι με το μασαζάκι.

Αλλά όλη μέρα έτρεχε έτσι και αλλιώς, του το καθάριζα και μετά από λίγο ήθελα ξανά καθάρισμα.

Το δακτυλό σου ανάμεσα στη μυτούλα και το ματακι του και μασαζάκι κυκλικά, μια χαρά θα το κάνεις, συνέχισε και θα έχεις αποτέλεσμα. Και εγώ αναρωτιόμουν αν θα γίνει κάτι....

Νασιούλα και εμένα χαρακώνεται με τα νυχάκια του παρόλο που του τα κόβω.

Σου έλειψε κιόλας το Μαράκι ε;;; Ούτε λεπτό δε μπορούμε χωρίς αυτά.

Και εγώ το ίδιο είπα στη κουμπάρα μου να μην χαλάσει λεφτά για το τίποτα, για μια φορά, αλλά δε βλέπω να με ακούει , είναι και ξαδέρφη μου....οπότε....εμείς για δώρο λέμε να της πάρουμε κάμερα γιατί κοσμήματα της πήραμε την προηγούμενη φορά!!

Και εσένα σου πέφτουν τα μαλλιά;; κάνεις κάτι για αυτό;;;

Κορίτσια θα κάνετε τραπέζι στη βάπτιση;;;

Λυδιάκι και εγώ κοιμήθηκα με τον μπέμπη το πρωί και με τον αντρούλη μου στο κρεβατάκι μας!

Συμπεθέρα εμείς βάπτιση λέμε τον Μάη! όσο για τα κιλάαααα :roll::roll:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου κάμερα πήραμε στους κουμπάρους που μας πάντρεψαν και βάφτισαν και την Μαρία μου, αλλά τώρα δεν μπορώ να δώσω πάλι τόσα λεφτά.........καλύτερα που θέλει κόσμημα, να μου πεί μόνο αν θέλει δαχτυλίδι, βραχιόλι ή κάτι για τον λαιμό ή έστω ρολόι!!!!! Ανάλογα πόσο θα μου βγεί ίσως πάρω και για την κορούλα της ψηφιακή κορνίζα με παιδικό σχέδιο......Εμείς λέμε για τέλος Απριλίου ή αρχή Μαϊου η βάφτιση.......Θα το δούμε σήμερα και με τους κουμπάρους που περιμένω να έρθουν για καφέ σε λίγο!

Αναστασάκι μην αγχώνεσαι για τα κακάκια........η δικιά μου μέχρι 2μιση μέρες έφτασε κάποια στιγμή αλλά η παιδίατρος δεν ανησυχεί.......

Μίκι μου φιλάκια στην εκπληξούλα (θα της μείνει να την φωνάζουμε έτσι την μπεμπούλα σου μου φαίνεται.....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα για το τραπέζι είμαστε τυχεροί που τα πεθερικά έχουν την ταβέρνα και θα το κάνουμε εκεί οπότε θα αναλάβουν αυτοί τα έξοδα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μου εδώ Αθήνα είναι πολύ πιο ακριβάααα εννοείται...εμείς το σκεφτόμαστε, να ταίσουμε πάλι τόσα στόματα για να πουν και τις κακίες τους...τι να πω;;; εκτός αν κάνουμε για λίγα άτομα τραπέζι....

Κορίτσιααααααααα θα κάνετε τραπέζι οι υπόλοιπες;;; για να ανταλλάξουμε απόψεις!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως το είπες κι εσύ Γιωτάκι μου δεν είναι ανάγκη να τους καλέσετε όλους στο τραπέζι.......αλήθεια πόσα άτομα λέτε να καλέσετε????? Πάντως τραπέζι θα κάνουμε γιατί εδώ στο χωριό θα μας πάρουν με τα κουδούνια αν δεν κάνουμε και αναγκαστικά πρέπει να τους καλέσουμε όλους και στο τραπέζι!!! Ευτυχώς δεν νομίζω να έχουμε πολλά άτομα όπως πέρυσι στην γαμοβάφτιση που μόνο η κουμπάρα είχε καλέσει 50 άσχετους!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά ευχαριστημένος δεν θα μείνει κανένας έτσι κι αλλιώς......χαλάμε έναν σκασμό λεφτά για να τους ευχαριστήσουμε που ήρθαν και ακούμε και τα σχολιανά μας από πάνω!!!!!! Οπότε μην σκάτε....σ'όποιον αρέσει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την ώρα έχω υπολογίσει κάπου 130 άτομα για εκκλησία...αφού φαντάσου ότι ο πατέρας μονο του άντρα μου έχει 4 αδέρφια!!!!!!!! Φαντάσου πόσα άτομα μαζεύονται μόνο συγγενείς...χαμός!!!!!!

Και να σου πω την αλήθεια εμείς θέλουμε πιο πολύ τους φίλους μας να έρθουν οπότε...τι θα κάνουμε;;

Πολλά έξοδα!!! Μπομπονιέρες και προσκλητήρια θα πάρουμε από τον κουμπάρο μας που έχει μαγαζί, μας αρέσει δεν μας αρέσει....η αλήθεια είναι ότι στο γάμο δεν πήρα από εκεί νυφικό, αλλά μου έφτιαξε μπομπονιέρα που την είχα βρει από εκεί που το πήρα σε μισή τιμή!!!!!! Θα μας κάνει καλύτερες τιμές, και θέλουμε να πάρουμε από εκεί γιατί και εκείνος τον αντρούλη μου προτίμησε να του φτιάξει τα έπιπλα του σπιτιού του, έτσι πάνε αυτά...

Πρέπει να αρχίσουμε το ψάξιμο γιατί περνάει ο καιρός.

Εγώ ήθελα να κάνω την βάτπιση στον Άγιο Εφραίμ προστάτη του μπέμπη αλλά εκεί δε γίνονται βαπτίσεις. :(:(

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!

εμείς λέμε να βαπτίσουμε τη μικρούλα ή τον Ιούλιο ή τον Αύγουστο στη Λευκάδα

όπου έχουμε εξοχικό.Δεν θα έχουμε και πολύ κόσμο.Είναι βέβαια κάποιοι κουραστικοί

που δεν μπορούμε να μην τους καλέσουμε...ελπίζω να μην έρθουν λόγω απόστασης.

Αν και προκειμένου να κουτσομπολέψουν θα έρθουν...Τη μικρούλα θα μας την βαπτίσει

ένας πολύ πολύ καλός μας φίλος ο οποίος και μας πάντρεψε.Από δώρο δεν έχω σκεφτεί

τι θα του πάρουμε...Τι προτίνετε για άντρα;

Μαράκι Γιωτάκι άσε αυτό με τα κακοπροαίρετα σχόλια το σιχαίνομαι αλλά τι να κάνουμε.

Νομίζω καλύτερα να μην καλέσεις 130 άτομα στο τραπέζι, είναι πολλά και όπως είπες

θα γίνει του κοτσομπολιού...

Νασιούλα έχεις δίκιο εσύ δεν μπορείς να μην τους καλέσεις όλους.Μια χαρά σε βρίσκω όμως

με την ταβέρνα των πεθερικών.

Εγώ ελπίζω να μην είναι πολλά τα άτομα και να κάνουμε ένα τραπέζι στο σπίτι.

Γλυκιά Λυδία να ζήσει η εκπληξούλα, σαραντίσατε και άρχισαν οι βολτούλες, τέλεια!!!

Αναστασάκο υπομονή θα τα κάνει τα κακάκια η φραουλίτσα, δεν είναι πολύ 1,5 μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου ούτε εμείς θέλουμε τόσα άτομα, αλλά δε γίνεται να μην καλέσεις το σόι!!!!!

Και από την άλλη προτιμώ τους φίλους μας....

Είδωμεν.....

Λευκάδα σούπερρρρρρρρρ!!!!!!!

Ωραία θα είναι!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι σε καταλαβαίνω απόλυτα και εμείς προτιμούμε τους φίλους,

αλλά είναι αυτά τα σόγια...που δεν μπορείς να τα αποφύγεις καμιά φορά!!!

Για να δούμε πως θα οργανωθούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κορίτσια για βαπτιση λεμε στις 20

μαιου που γιορταζω κιολας.... :P:P:P:P ...νονος θα ειναι ο αδερφος μου και για δωρο θα του παρουμε ή καμερα ή κοσμημα... :P:P:P ...οτι θελησει ο ιδιος.....

οσον αφορα το τραπεζι, ειμαστε καθετα αρνητικοι με τον αντρα μου......θα καλεσουμε πολυ κοσμο λογω δουλειας αλλα θα βγαλουμε για φαγητο μονο τους πιο κοντινους φιλους΄και συγγενεις.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρακι μου σημερα θα κανω χρηση του θηλαστρου....ποια εξαρτηματα πλενω και αποστειρωνω?

Λυδιάκι αποστειρώνεις το χωνάκι,το άλλο εξαρτηματάκι που βιδώνει στο μπουκαλάκι,

το μπουκαλάκι και το καπάκι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορούμε δυστυχώς να τα αποφύγουμε!!!!!!

Ας περιμένουμε να δούμε και οι υπόλοιπες μαμάδες τι θα πουν σχετικά!!!!

Φιλάκια στα πατουσάκιαααααα!!!!!!!

Λυδιάκι έχουμε πολλά κοινάααα!!!!!!

Δωράκι λέμε κάμερα η κόσμημα, ημερομηνία 5 ή 20 Μαιου και με τον αντρούλη μου για το τραπέζι τα ίδια συζητάμε με εσας, ίδια άποψη....αλλά θα δούμε τι θα κάνουμε τελικάαααα!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P:P:P ...τελεια...σε ευχαριστω πολυ δωρακι μου...πολλα γλυκα φιλακια στην μπεμπουλα σου :P:P:P:P:P

γιωτακι...ειδες τελικα???...χαχα...σε φιλουμε μαμα και κορη...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες..

Τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια μας?

Εγω δεν ειχα και τοσο καλη νυχτα χθες..ο μικρος ξυπνουσε καθε δυο ωρες για να θηλασει κι εγω ημουν χαλια..εκανα δυο φορες εμετο και το στομαχι μου ακομα ηταν χαλια..κρυωνα κιολας πολυ κι ετρεμα..σημερα ημουν καλυτερα ..φοβηθηκα καμια γαστρεντεριτιδα για να ειμαι ειλικρινης αλλα ευτυχως δεν ειχε συνεχεια..

Για βαφτησια εμεις ακομα δεν εχουμε πει κατι συγκεκριμενο..ειχε πει παλιοτερα ο αδερφος του αντρα μου οτι θελει να τον βαφτησει αλλα δεν τον βλεπω να ειναι ζεστος με το θεμα..δεν ερχεται να δει το μωρο και μαλλον κανει τον κινεζο..δεν ξερω..θα δειξει...βρε κοριτσια πως ειναι στα βαφτησια?τι πληρωνει ο νονος και τι οι γονεις?στο κεντρο καλουμε μονο εμεις η εχει το δικαιωμα να καλεσει κι ο νονος την σαρα και την μαρα(πχ δικους του φιλους) ?εγω δεν θελω πολλα πανηγυρια..προτιμω λιγους και καλους..30-40 ατομα και πολυ ειναι..εξαλλου δεν προκειται να ερθουν δικοι μου συγγενεις, εκτος απο τους γονεις μου και την αδερφη μου..

Παντως αυτο που θα ηθελα ειναι να κανουμε ενα παρτακι σε καποιο παραλιακο μαγαζακι αλλα κατι πηρε το αφτι μου οτι θελουν πανω απο 100€το ατομο και φρικαρω..

Δωρακι, στην λευκαδα,ε?τελεια θα ειναι..αυγουστο λεμε να ερθουμε κι εμεις αν ολα πανε καλα γιατι ο αντρας μου εχει βρει οικονομικα εισητητια για βαρκελωνη αλλα εγω το σκεφτομαι ακομα γιατι θα ταλαιπωρησω τον μικρο να τον τρεχω ολη μερα απο δω κι απο κει..ενω αν παμε λευκαδα δεν θα τρεχουμε..αντε να παμε μια στο πορτο κατσικι και στο καθισμα,και μια στον αγιο νικητα..ασε που περιμενει πως και πως η κολλητη μου να δει τον μικρο..

Λυδιακι, σαραντησατε?καλες βολτες κοριτσακι μου.το δικαιουσαι..τηρησες ολο το σαρανταημερο...να μου φιλησεις την μικρη..

Γιωτακι12, δεν ειναι πολλα 130 ατομα?αλλα αμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα πολλά είναι αλλά γίνεται να μην καλέσεις τους συγγενείς;;

Περίπου 90 είναι συγγενεις , δε θα καλέσω τους φίλους,,, δε λέω για γλέντι γιατί είναι και πολλά τα έξοδα...προτιμώ να τα φάω το καλοκαίρι με τον γιο μου στις διακοπές.

Περαστικά σου φιλενάδα!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου περαστικούλια!!

και αν είστε στη Λευκάδα όταν θα κάνουμε βαπτήσια σας περιμένουμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...