Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

αντε πειτε και κατι ευχαριστο γιατι με βλεπω τελος καλοκαιριου ο αντρας μου να φευγει για αυστραλια!!!! γιαυτο αντε πειτε κατι ευχαριστο... περιμενα απο σενα βρε καρολινακι να μου πεις τα καλα σας νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax re koritsia...egrafa tosi ora k ola tzampa..me kollise k adiase to kouti..ta neyra mou!! :evil: loipon...pame apo tin arxi.. lia min stenaxoriesai..dystixos ayto to oikonomiko k i anasfaleia pou mas exei piasei einai logiko men,giati k ego etsi akrivos eimoun .olo maloname.isos na einai k oi ormones.o theos sou edose to kalutero doro tis zois..k gia na sas to edose tora kati kserei!!xaideye tin koilitsa k otan eisai me ton kalo sou na ton aggaliazeis k na ta ksexnate ola..k emena i asfaleia mou einai mexri teli tou minos.meta leme na kanoume politiko gamo gia na mpo stin dikia tou(tebe).eimai anergi sxedon kana 1'5 xrono.se ayto to diastima douleya se ena kafe kapoies meres logou gnostou gia na pairno kana xartziliki.to seprtembrio stamatisa teleios apo kei giati epairna mono 15e gia 5 ores k o antras mou ta pire ligo..k etsi stamatisa gia na bro kati kalutero,alla telika meta apo ena mina ematha oti yparxei ena moraki stin koilia.tyxaio?? :):) Antonia mou opote theleis..ego kathomai..ti magazi exete?tha poume k tin natalia ( maxim)!! ante giatre tis karolinas!!!!!! pare til!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου χτυπαει το τηλ και πεταγομαι απο τηναγωνια....αντε ακομη να μαθωωωωωωωωωωω

αυτος ο γιος μου ναναι καλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα τον δαγκωσω οταν γεννηθει... :lol::lol::lol: ακους μουργακο μου? ουφφφφφφφφφφφφφφ

ευχαριστα θες ..λοιπον....ακου...

εγω αυτοαποκαλουμαι παπιομανα..!!!!!!!δεν θυμαμαι ανσας το εχω πει.. :lol::lol::lol: και απο τοτε που ειχα την κορη μου στην κοιλιτσα...την ελεγα παπενια...μεγαλη ιστορια γιατι..αυτα αλλη φορα.. :D:D:D ειναι μια σπιρτοζα μικρη ζουζουνα..γλωσσου...απο που να παρει ααααααραγε ;):lol::lol::lol: και ειμαι περηφανη γιατι σημερα καναμα τσισα και κακα στην τουαλετα :D:D:D:D αυτα ειναι! μιλαει νον στοπ..και ωρες ωρες λεω να μπορω να της βγαλω τις μπαταριες...μαντουρασελ αυτο το παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου απο το στομα σου και στου θεου ταυτιιιιιιιιιιι..

παρε βρε ντοκτορα τηλ...εχω παει πισω τοσα χρονια που νοιωθω σαν μαμουθ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και η σαντυ σουρτουκο ειναι στα 3 θα μαθει τη τουαλετα???? εμεις πανες πανες και παλι πανες απλως λεω κακα και τσισα αφου τα κανει η σκατιαρα! σα εγκυμοσυνη η σαντυ ηταν το πιο ησυχο μωρακι και παρεμεινε ετσι μεχρι τωρα, ανεξαρτητη και πανευκολη (λιγο πεισματαρα). στο κολοκυθα περιμενω τα αντιθετα ακριβως ανυσηχος, δυσκολος και πολυ μαμακιας

αντε και εγω περιμενω το τηλεφωνο σου να μας πεις τα νεα... ξαπλα εισαι σημερα ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκακι μου...τετοια αγωνια ουτε στις πανελληνιες δεν ειχα μα την παναγια..

ξαπλα μεχρι τηυν κυριακη..

μαμ κακα και νανι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νοιώθω πολύ καλύτερα που τα λέμε.Κι ας ήμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων.Οι live φίλες μου δεν έχουν ακόμα μπει σε τέτοια τριπάκια.Και αργούν ακόμα.Οπότε σιγά σιγά χανόμαστε νομίζω..Aντε να ξανανεβουμε γιατί σας έριξα!!Μαράκι κι εμένα θα με βάλει στο τεβε μετα τον πολιτικό,αλλα μας καλυπτει τίποτα αυτο στο μαιευτήριο?ή μπα?δεν τα έχω ψάξει πολύ αυτά,γιατί ήμουν αγχωμένη με άλλα! 8-)

Και θέλει κάποιους μήνες νομίζω για να ισχύει η ασφάλεια?Ας με διαφωτίσει κάποια σοφότερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΑΓΑΠΩ ΟΛΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravooooooooooooooo karolina!!!!!!!!!!!!polu kala ta nea!eides?thetiki energeia k ola tha pane kala!!!!!!!!!!!! lia k se sena ysxiei ayto!!!!!! nai kalyptei tin genna kanonika..apla den tha parei epidoma,alla den mas peirazei ayto..afou den tha pliuronoume eksetaseis k genna mia xara tha eimaste lia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo karolinaki massssssssss :D:D:D:D:D:D:D eidate vre koritsia mono thetiki skepsi kai ola tha pane kala!!!lia mou tha kanonisoume kai me to maraki(mariagiorgos) pou menoume konta kiopoia alli kopela thelei poa athina na pioume kafedaki na ta poume apo konta giati se katalavainw kiemena oi filoi mou einai akoma makria apo ayta kai einai ligo dyskolo oso kai na theloun na mporesoun akrivws na me niwsoun..alla den peirazei shmasia exei na einai ekei ;) loipon apo de kai pera mono xamogela giati kiegw i alitheia einai to meshmeraki pou mou eipe o ntroulis ta nea epesa kai agxwthika....alla to phra apofasi xamogela pantou kai ola tha ginoun(voithaei kio nikos mou sayto pou einai fysh aisiodoksos anthrwpos :D:D:D:D:D ) loipon koritsares mou omorfes:MONO XAMOGELAAAAAA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mprabo Karolinaki!!!!!

Ante auto einai to pio kalo neo pou akousa simera!

Koritsia meta tin katifora panta perimenei mia anifora!! Na eimaste aisiodokses kai ola

kala tha mas pane!

Ax makari na emena kai egw pio konta sas!

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι

μπηκα να δω τα νέα της Καρολίνας μας και να χαλαρώσω λίγο πριν πάω για ύπνο.

Μπράβο κοριτσάκι μου αν και τα είπαμε και πιο πριν, ολα καλά απο δω και πέρα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα, το αγοράκι σου είναι μια χαρά και θα την αγαπάει πολύ την μανούλα του. Μπραβο και στην μικρή σου για την τουαλέτα΄η δικιά μου η σβούρα ακόμα στην πάνα τα κάνει το μονο θετικό είναι οτι τον τελευταίο μήνα μου τα λεει αφού τα κάνει, πριν μονο με την μυρωδιά την καταλάβαινα, αχ ελπίζω να έχει βγάλει την πάνα μέχρι το καλοκαίρι...

Αμαλια για να πέρνεις και εσύ τα πάνω σου

Lil που είσαι να μας πεις τα νέα σου?

Αντε καληνύχτα κοριτσάρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κοριτσαρες μου...απο δω και περα μόοοοοοοοοοοοοοοονο ευχαριστα... :D:D:D:D

μην ανησυχεις κατερινακι μου θα ρθει ο καιρος που μονη της θ ασου ζηταει να παει τουαλετα... ;););) απλα καθε παιδκαι θελει τον δικο του χρόνο..αρκει ναμην την πιεσεις ποτε..και καθε φορα που θα σου ζηταει να παει τουαλετα να την πηγαινεις... και ακομη και αν δεν κανει να την επιβραβευεις και μονο για την προσπαθεια :D:D:D;););)

ειναι μια φαση που περνουν..μου το πε η παιδαγωγος στο σχολειο τους που δεν θελουν να αποχωριστουν τα κακα τους..δηλ..τα κανουν πανω τους και τα νοιωθουν σαν κομματι δικο τους... :lol::lol::lol: καταλαβαινεις τι εννοω...αλλα ολα θ αγινουν...σιγα σιγα...

κοριτσαρες μου ομορφες καληνυχτα...μαλλον μοναχουλι μου εμεινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις πανεμορφες κοιλιτσες μπηκα για λιγο και διαβασα τοσα πολλααααααααααααααα

αλλα το πιο ευχαριστω ηταν της karolina μπραβο μπραβο η χριστινα εχει απολυτο δικιο θετικη σκεψη πανω απο ολα γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia me euxarista nea mathenw me to pou ksipnisa eides karolinaki ola kala telika mpravo polu xarika.... nai na kanonisoume na vrethoume gia kafedaki opote theletai egw kathomai oli mera.... ax koritsia xthes mallon panselino eixe... emas mas espase to krevati k meiname etsi ston kanape koimithikame.... xthes eixame parea k pigame me tin fili mou mesa na tis dikso kati rouxalakia tou mwrou k me to pou katsame mpam k katw... ase pou pio prin ekapsa k tin palami mou k kauto keri apotrixoseis, eutuxos simera den tsouzi, nomiza oti tha kanei egkavma..... den itan i mera mou xthes... se ligo tha paroume til na erthoun na mas kanoun to krevati.... karolinaki mravo k stin koroula sou pou evgale tin pana....giati pesate toso gia anebaste psixologia... wres wres niwthw anesfiti otan den eimai kala psixologika an ginei kati euxaristo k stamataw na skeftomai provlimata k ta loipa... genika prospathw na min ta skeftomai psixoplakonomai...lew panta oti uparxei theos k gia mas ola tha strwsoun sto telos... k eidiseis stamatisa na vlepw me ekneurizoun auta pou akouw.... filakia polla k kali mera k euxaristi na exete oles sas xwris aproopta.... aaaaaa perimenou nea apo ta koritsia pou kanane tous uperixous pou eksafanistikan....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΑΛΛΑΞΕ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ.ΗΔΗ ΦΕΥΓΕΙ ΟΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ.Κ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΗ.ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ;ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΓΕΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια! τι ωραια παρεούλα που 'εχουμε!μπορουμε να μιλαμε για πολλα θέματα και όσο περνάει ο καιρος και γνωριζόμαστε περισσότερο τόσο καλύτερα θαναι!ειμαι στο γραφείο τα πρωινα αλλα μπαίνω στα κλεφτα και σας διαβάζω!μου κρατάτε συντροφιά! αυτό το ποστάκι να χει μόνο ευχάριστα μέχρι τέλους!!!!!!!

χάρηκα πολύ με το καρολινάκι και την ντελφιν-μαρία!

εμένα με λένε Βάσω, από Ιωάννινα, το χετε καταλάβει εξάλλου!

φιλάκια!εδώ θα μαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Συνεχιζεται το χειμερινο τοπιο σε μας και μας διατηρει στην καταψυξη με -5,απο το βραδυ δεν λεει να σταματησει το χιονι.Οσο το λατρευω τοσο με εχει εγκλωβισει μεσα λογω του παγετου.

Χαρηκα πολυ για τα νεα σου Καρολινακι ειδες τελικα που ολα ηταν ενα κακο ονειρο που περασε!!!

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλαρες μου!

Καρολινακι μας εδωσες μεγαλη χαρα με τα νεα σου!!

Αμαλια μου, εγω πιστευω σε αυτο που σου ειπε η Αλεξανδρα οτι αν μαθουμε να στηριζομαστε στα ποδια μας , ειμαστε πιο δυνατες και τα αντιμετωπιζουμε ολα πιο ψυχραιμα.Το οικονομικο βεβαια ειναι το πιο σημαντικο.

Και μια συμβουλη...μην αφησετε ποτε τη δουλεια σας!

Εμεις πηγαμε στο γιατρο και ολα πηγαν καλα :D :D :D

Ειχα φαει σοκολατιτσα πριν για να κουνιθει το μωρακι μας και αυτο εκανε τουμπες και μας γυριζε την πλατη :lol:

Κουναγε χερακια, ποδαρακια δεν μας αφηνε να το δουμε...με μια επιφυλαξη μας ειπε οτι ειναι αγορακι

Το ονομα μου ειναι Λια.

Επομενη επισκεψη στο γιατρο 7/3

Φιλακια στο πιο γλυκο παρεακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! edo xionizei k pali k to exei strosei gia ta kala..tzampa katharisa xtes to mesimeri tin ayli apo ta xionia.. pali to stromeno einai.vaso sta giannena den erikse tipota? lil mpravo!!!!zoirouli to moraki e?? :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Κ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ;10 ΕΥΡΩ!!ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ; ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. Κ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΛΑΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΕΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ 1000ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΩ ΘΑ ΜΠΟΡΩ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ.ΑΝ Κ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΜΠΛΑΚΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΚΕ ΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΟΥ ΑΔΕΡΦΟ.ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!!!ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Κ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΑΙΝΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα. μολις ηρθαν οι γονεις μου και πηραν τη μικρη για το χωριο... εχουμε εναν τελειο ηλιο(λιγο τσουχτερο) θα σας γραψω και μετα βουρ για πλυντηριο. το καλο ειναι οτι αντρας μου μου καθαρισε μπαλκονια και τζαμια και εγω προλαβα και εβαλα και μια σκουπα μεσα! τωρα καφε!

καρολινακι μου συγχαρητηρια μπηκα και χθες και τα διαβασα τα νεα σας ειδες ολα καλα πηγαν... τη κορη που την εχεις που εσυ δεν κανει να σηκωνεσαι???

λιλ μου ειδες το νινακι σου μπραβο σας και εσας δε πειραζει που ηταν ζωηρουλης θα ηρεμησει με το καιρο!!! και εμενα ετσι!!!

βρε βετα -5??? αν πιασει εδω στο νησι μειον θα παραλυσουν ολα... εδω μαι μερα φυσαγε και τραβαγε και εμεινε το μισο νησι χωρις ρευμα για μια ολοκληρη μερα και το υπολοιπο χωρις digea!

νανσυ μου μακαρι να μας μεναν λεφτα... και 10 ευρω στην ακρη μπραβο σου.... η ανεργια μου παει μονο στο δανειο το οποιο για να συμπληρωθει η δοση πρεπει να βαλει και τη μιση ανεργια ο αντρας μου και την υπολοιπη ανεργια του αντρα μου σε παγια εξοδα και λιγο σουπερμαρκετ.... ειναι και 3μηνες απληρωτος αστα να πανε.... επειδη εμεις δουλευουμε μονο καλοκαιρι(σεζον δηλαδη) αν δουμε οτι κατι δεν παει καλα θα φυγει ο αντρας και οταν με το καλο αποκατασταθει θα παμε και εμεις.... ο αντρας μου και η σαντυ ειναι αυστραλοι υπηκοοι (ενω εγω το βοδι ακομη ελληνιδα).

ασε και εμεις περασαμε πολλα με τη νυφη μου και ακομα περναμε αλλα αμα δουλευα και στην ιδια στεγη θα τη σκοτωνα.... αν και οι γονεις μου με βοηθανε με τη μικρη(οποτε θελουν) δε μπορω να βλεπω την αδικια... να ενα παραδειγμα : πηραν στο μωρο της νυφης μου πανες τωρα με τις προσφορες και στη κορη μου μου ζητησαν να τους δωσω εγω, δηλαδη δεν μπορουσαν να παρουν και ενα πακετο για τη σαντυ??? γιαυτο οτι και να κανουμε εμεις ναμαστε καλα αλλιως θα ανοιξουμε πεζοδρομιο με το ονομα "γκαστρωμενες και εμπειρες"!!! :lol::lol::lol::lol:

σε ολες τις υπολοιπες μονο θετικες σκεψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...