Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσακια μου τι κανετε;εγω εδω στο γραφειο αρκετα νυσταγμενη γιατι χτες το βραδυ ειχα ερθει κατι φιλοι σπιτι και αργησαμε να το διαλυσουμε.δεν πειραζει ομως καλα ηταν.

εγω περιμενω μεχρι αυριο να κανω την β επιπεδου να δουμε τον κυριο φασολη ....μας εχει λειψει!!!

Delphine τρελλαθηκατε φανταζομαι ε;

Rapanaki περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααα...!!!! απο τις υπνηλιες τωρα εχω αυπνιες....!! οτι να ναι..!!!

Αποφασισαμε χτες με τον γιωργακο μου να αλλαξω γιατρο επειδη ειναι σε ιδιωτικη κλινικη....κ απο σημερα ψαχνω καποιον στο αττικο νοσοκομειο ( δημοσιο )που εχω ακουσει καλα λογια κ ειναι κ καινουργιο..!!! αυτη η αποφαση παρθηκε γιατι δε μποσουσα να γελιεμαι αλλο οτι θα μαζεψω τα λεφτα που χριαζονται για το ιασω κ το γυναικολογο μου μεσα σε 4 μηνες χοντρικα...!!! τη δευτερα εχουμε ραντεβου με το γιατρο για υπερηχο κ θα του πω οτι θα αλλαξω νοσοκομειο τελικα....πως να του πω..αφηστε ντρεπομαι...!!! :|

αν ξερετε κανεναν γυναικολογο στο αττικο προτεινετε μου...!!!

ναταλιτσα & καρολινακι καλι επιτυχια..!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!

ΜΑΡΙΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΤΑΡΙΦΑ ΤΟΥ Η ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ.ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΟ ΧΥΜΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΑΣΩ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΙΜΕΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ!ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Κ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΔΙΠΛΗ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ 30%ΕΚΠΤΩΣΗ ΛΟΓΩ ΤΡΙΤΕΚΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΤΟΥ ΣΤΑΝΤΑΡ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια..

Delphine συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα φανταζομαι ηρεμησες αρκετ???αντε καλη επιτυχια κ στις υπολοιπες....Σε ποιον εκανες την Β επιπεδου???κ που μενεις στην Θεσσαλονικη ...???

Μαριαγιωργος καλα θα κανεις αν κ σε καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι να αλλαξεις γιατρο αλλα αφου δεν βγαινει τι να κανουμε οι καιροι ειναι δυσκολοι κ εδω που τα λεμε μιλαμε για μεγαλη διαφορα στα λεφτα το ιδιωτικο με το δημοσιο..Κ εγω αν μπορουσα θα εκανα το ιδιο..αλλα ο δικος μου ειναι χρονια οικογενειακος γιατρος κ φιλος κ δεν μπορω να το κανω αμα ηταν ετσι ασχετος θα το κανα...δεν ειμαστε για τοσα εξοδα....

Μαχιμ ti einai to APTT? δεν το εχω ξανακουσει..καλη επιτυχια.

Νανσυ περαστικα χαιρομαι που δεν ηταν κατι πιο σοβαρο κ εισαι σπιτακι σου..περαστικα κ παλι...

Σημερα παλι εχω ενα σωρο δουλειες...πλυντηριο,σιδερο,φαγητο κ για τον αντρουλη κ για την μικρη...κ διαφορα αλλα σασ αφηνω να παω σουπερ μαρκετ κ τα λεμε μετα..φιλια κ καλημερα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k se sena kokona!!!!! eixa kleisei stis 2 tou minos ston athanasiadi , mas estise k ton akyrosame epitopou k meta eixa kleisei stin ΨΑΡΑ.. polu kali k sou milaei se kathe kinisi tou morou.140e mas pire k mas edose k dvd. o allos 160e epairne. meno melissoxori..pros lagkada einai..esu?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine μου εγω μενω Ασκο πριν τον Σοχο αμα ξερεις.το χωριο του ανδρα μου..κ αυτο στο Λαγκαδα ανηκει..

Στην κορη μου πηγα κ γω στην Ψαρα κ ημουν πολυ ευχαριστημενη αλλα ο γιτρος μου προσπαθουσε μια ολοκληρη μερα να κλεισει ραντεβου σαυτην κ τον εβαζαν συνεχεια αναμονη κ τα πηρε κρανιο κ μου ειπε πως καβαλησε καλαμι κ στεναχωρεθηκα πολυ κ τελικα μου εκλεισε ραντεβου στον Καρυδα κατι τετοιο νομιζω την αλλη Παρασκευη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου... τι μου κανετε?

νανσυ μου περαστικα κοριτσακιμου στην μικρουλα σου...

να ρωτησω κατι ...

κανγκουρο,μαρια γιωργος,νανσυ,αννα αληθεια που μενετε αθηνα κοριτσαρες μου?

κανγκουρο ποιο ειναι το ονομα σου? σορυ αλλα δεν εμπαινα συχνα :oops: και τωρα που μαι για λιγο σπιτι παιρνω το αιμα μου πισω...

αντε το βραδυ θ αξερωωωωωωωωωωω...ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφ...θελω να βραδιασει γρηγορα....μην σας ζαλιζω :oops::oops: αλλα ευτυχω ςπου χω και εσας και ξεδινω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Σας διαβάζω αλλα έχω πέσει λίγο αυτές τις μέρες..

Λίγο αυτο το απροοπτο στον υπέρηχο,λίγο η κλεισούρα απο το κρύο,κουράστηκα.Δεν μένουμε μαζι ακόμα με το έτερον και είμαι μόνη όλη μέρα.Δεν δουλεύω κιόλας.Πολύ μοναξιά..

Εχω πέσει..

Καρολίνα κι εσύ Αθήνα μένεις?Εγω Περιστέρι κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας κοριτσια... μολις τσακισα λιγο χαλβα απο το βασιλοπουλο!!! σημερα εχει τις λιμπερο ο μαρινοπουλος 50% και πηγαμε και σηκωσαμε το μαγαζι για τη σαντυ και πηρα και ενα πακετο για το κολοκυθα!

καρολινακι μου θα περιμενουμε νεα σου... εμενα τα δικα μου τα αποτελεσματα τοτε ειχαν βγει μετα απο 4μερες και πραγματικα ειχα καταφαει τα νυχια μου απο το αγχος....

το APTT ειναι μια αιματολογικη εξεταση για τη θρομβοφιλια.... πιο πολυ αν εχει τη προδιαθεση και κληρονομικοτητα ο οργανισμος να κανει θρομβωση. ειναι προληπτικη εξεταση και δεν την προτεινουν οι γιατροι στη εγκυμοσυνη εκτος αν υπαρχουν προηγουμενες αποβολες ή προεκλαψιες..... μαξιμ μου δεν ειναι τιποτα και αυξημενο ναναι παιρνεις αγωγη και δεν εχεις προβλημα ουτε εσυ ουτε το μωρακι σου!

ντελφιν μου μπραβο σας για τη β'επιπεδου! ηδη κανονισα δευτερα να μην εχω τη μικρη στο σπιτι ή στο παιδικο γιατι στανταρ θα αργησω αφου ο κολοκυθας δεν ειναι και πολυ συνεργασημος!

νανσυ μου αφου τουλαχιστον ειστε σπιτι καλυτερα θαναι και για τις δυο σας... περαστικα στο κοριτσακι σου

μαριαγιωργος καλα εκανες και πηγες σε δημοσιο.... ανοιξε θεματακι καινουργιο οι πιο παλιες μαναδες του μαμμυ να σε βοηθησουν ή να σου συστησουν γιατρο για το αττικο... γιατι να ντρεπεσαι δε το καταλαβα, ουτε του χρωστας ουτε σου τρεχουν απο τα πατζακια... οταν στη σαντυ αλλαξα γιατρο απο ιδιωτικο σε δημοσιο του ειπα ξεκαθαρα "δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα ουτε τη κλινικη να πληρωσω ουτε και εσενα " μου εκανε σκοντο αλλα η κλινικη δεν εκανε και ετσι πηγα σε δημοσιο νοσοκομειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irtha pali!!!!piga ston giatro edo tou xoriou gia na mopu grapsei ta farmaka..otan eisai egkuos sou dinoun seira k teleioneis mpam mpam!!! :):) kokona konta eimaste!!! ante na kanonisoume gia kafedaki!!me tin maxim vgikame gia kafe..ante na kanonisoume na brethoume oles mazi.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι θα περιμενουμε νεα σου!

Μaxim καλη επιτυχια!Και εμενα βγηκε λιγο υψιλη και προλιπτικα κανω ενεσουλες.

Νανση και παλι περαστικα της! Οντως αυτη η ιωση που κυκλοφορει κραταει πανω απο εβδομαδα...Εγω ειμαι τωρα 11μερες τα ειχα παιξει....

Κangaroo μου και εγω δεν το εχω ακουσει ακομα...Τι ακριβως θα νιωσω?

Σημερα το απογευμα που θα παμε στο γιατρο ελπιζω να δω και το φυλλο.

Εχω παρει και σοκολατιτσα μπας και γυρισει και μας δειξει το πιπι του, να την φαω ποση ωρα πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a parepiptontos to pasxalitsaki itan sk na paei veroia..mipos emeine telika veroia gia liges meres stin mama tis k gi'ayto den exoume nea tis!!!giati stis 6 tou minos eixe k ayxeniki..gia na min taksideyei sunexeia..pasxalitsaki perimenoume nea sou!!misi ora prin nomizo lil !i aleka kserei kala!!!kali epitixia lil... :):):) tha perimenoume ta nea sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ πηγαινοντας θα τρωω και τη σοκολατιτσα μου.Μας αλλαξαν και το ραντεβου θα παμε τωρα στις 3κ30.

Ντελφιν πολυ χαρηκα και με εσενα , μπραβο κοριτσακι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μενω παπαγου...λοιπον..ανακοινωση... :lol::lol::lol:

να ναι οοολα καλα και οταν μπορεσω να κανονισουμε να συναντηθουμε να γνωριστουμε απο κοντα οι αθηναιες..με τις φουσκοκοιλιτσες μας..γιατι θα παρω σε λιγο καιρο την αναρρωτικη ..οποτε θα μαι φεεεετα.... :D:D

Lil...με το καλο κοριτσακι μου..εσενα πως σε λενε?

όντως και εχω στην β επιπεδου ειχα φαει σοκοφρετα για να κουνηθει ο ζαν αγοραρος μας και να δειξει λιγο το μουτρακι του... :lol::lol::lol:

μεχρι το βραδυ θα ρχομαι και θα ξαναρχομαι ...θα με βαρεθειτε στο τελος... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsaki mou omorfa??egw edw spitaki xouxouliasma giati kanei polu kryo..eytixws exoume fagaki psarosoupa pou ekane i manoula mou evala kiena plinthrio kai twra xalara...oi exetaseis aytes pou ekana i kistiki inwsi anikei ston progennitiko kai thn kaneis mexri thn 13 evdomada arghsa ligo na thn kanw alla htan adynaton na kleisw rantevou se dhmosio giati gia idiwtiko den mas eperne me tipota...oso gia thn coobs thn kanoun mono oses manloules exoun 0- aima ;)

mariagiorgos emena o giatros mou einai sto attiko..egw eimai polu eyxaristhmeni kathws kai i aderfi mou pou gennise ekei ton avgousto(egw tha gennisw sto rea giati exw idiwtiki asfaleia alliws attiko tha pgaina kiegw..)ton giatro ton lene ashmaki papa einai polu kalos anthrwpos vasika kai polu synergasimos giatros...de se ksepetaei..!!!kai panw apola einai anthrwpos!!!an sendiaferei pesmlou na sou pw leptomereies.

lia peristeri eipes?egw menw agious anargyrous :D telika eimaste konta merieks manoules apodw e??gia peite kai oi alles apo athina..makari na mporousame na ta poume olessss mazi alla eimaste diaskorpismenes se oli tin ellada!!

delhine mou ti kala ou eidate to apidaki sas kai ola einai kala :D:D:D

kala apotelesmata se oses perimenoun na doun ta mpempakia tous shmera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine συγχαρητηρια για την β επιπέδου, είναι σημαντική εξέταση και φαντάζομαι την χαρά σου για την εικόνα και το καλό αποτέλεσμα! Εγώ πάω αύριο το μεσημέρι και ο φόβος με έχει φάει :) Σχετικά με την κοπέλα( δεν έχω μάθει ακόμα τα ονόματα..) που σκέφτεται αλλαγή για δημόσιο νοσοκομείο, να μη φοβηθεί να το πει στο γιατρό και να ζητήσει καλύτερη τιμή, και να προσπαθήσει και για διακανονισμό με το ΙΑΣΩ. Ελπίζω να έχεις θετικά αποτελέσματα. Ο προηγούμενος γυναικολόγος που είχα αλλά τον άλλαξα από την αρχή για να πάω στο Αλεξάνδρα μου έκανε ολόκληρη σκηνή για γύφτισσες και κατσαρίδες :D:D Και φυσικά δε με επηρέασε! Κορίτσια εγώ μένω Μαρούσι. Επίσης καλά αποτελέσματα στη κοπέλα που θα κάνει την εξέταση για θρομβοφιλία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, και κάτι που ξέχασα!! Στην αυχενική το μωράκι μου ήταν νυσταγμένο και σχεδόν τρόμαξα όταν είπε ο γιατρός πως είναι πολύ ήσυχο..Τώρα τρώω κάτι κλωτσίτσες αλλά θέλω να ξανατρομάξω στην β επιπέδου..Να φάω λέτε μία μικρή σοκολατίτσα? Τι λένε οι πιο έμπειρες? Πόσο μικρή :D ..? Και πόσο νωρίτερα? νερό να πιώ για καλύτερη εικόνα ή δεν παίζει ρόλο? Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boub μου νερο και να πιεις το μονο που θα δει ο γιατρος την ουρηθρα σου γεματη!!! φαε οση σοκολατα θες ειτε μικρη ειτε μεγαλη αρκει ναναι μιση ωρα πριν την εξεταση... και ο καφες βοηθαει αλλα δεν ξυπναει παντα ενω με τη σοκολατα εγγυημενο αποτελεσμα... και μη ξεκινησεις και φας κανονικα σαντουιτσακι και τετοια θα ξανακοιμηθει!

xtinaki moy εσυ ησουν με τις εξετασεις'?? μπερδευτηκα καλα αποτελεσματα να εχεις... να σε ρωτησω κατι μιας και εχεις Ο- ρεζους, εισαι αιμοδοτρια??? οταν γεννηθηκε η σαντυ και μαθαμε το ρεζους της Ο- ο παιδιατρος μας ειπε οτι καλο θαναι οταν μεγαλωσει να γινει αιμοδοτρια και για αυτην αλλα και για αλλους....

λια μου θα περασει ο καιρος μη στεναχωριεσαι και μαλιστα πολυ γρηγορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουμπ μου καλο ειναι να φας μια σοκολατιτσα..η μια σοκοφρετα...εμενα με βοηθησει πολυ...κουνηθηκε για τα καλα ο μπεμπαρος...την εφαγα την ωρα σχεδον που μπαινα στο ιατρειο του... :lol::lol::lol: ηθελα γιγας αλλα ειχε μονο την μικρη και υγειας κιολας...αλλα και με δυο καραμελιτσες συν που εφαγα μια χαρα ...απο ζεν που ταν ο μικρος...εκανε ζουζουνιες... νερο δεν ηπια...δεν ειχα μαζι μου..

πειτε μωρε τα ονοματα σας εκτος αν θελετε νασας λεμε ετσι..εσεις οτι θελετε... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΜΕΝΙΔΙ Ή ΑΧΑΡΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ....ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΤΙΝΑΚΙ...

ΝΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.....ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ???

ΕΧΩ Κ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΑΙΕΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ..ΑΛΛΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ....

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Κ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ.... :?

ΕΓΩ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ: ΜΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...