Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Mαρια με κανεις και γελαω!!!

ο κυριουλης ηρθε κατα τις 18:00 απο την δουλεια,εφαγε ειδε λιγο τον μικρο και πηγε στου αδελφου του να δει το ποδοσφαιρο νομιζω Ολυμπιακαρα με Αεκ παιζει...κανω λαθος;

οποτε θα γυρισει ξημερωματα...ε!!! δε λεει!!!!

τα καναρινια ηταν μια ταινια με τον Χαρρυ Κλυν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γεια σου Αλίκη μου!!

Μαριέττα γελάς ε??!!!Μην γελάς!Κι εγώ πριν λίγο έκανα και έστρωσα!!! 8-)8-)8-)

Και αφού χάρηκα το μεγάλο αντράκι,πάω τώρα στο μικρό αντράκι μου κορίτσια!!Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε κορίτσια θα το ανοίξει καμιά μας το νέο θεματάκι μας (Ευγενία που είσαιιιιιι;;;;; Κι εμένα μ'αρέσει ο πρώτος τίτλος που προτείνεις).

Θέλω να σας γράψω και με τόσα που έχετε γράψει θέλω να σχολιάσω πολλά και δεν λέει να τα γράψω στην 101 σελίδα. Θα μας κλειδώσουν μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να προσπερασω τους χαρακτηρισμους σου για την ομαδα με τα κοκκινα και να μην το σχολιασω γιατι δεν βλεπω να συμπεθεριαζουμε... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σωστα την θυμασαι νομιζω επαιζε...με μια γρια που ειχε μαζεψει τα καναρινια και χιλιαδες κλουβια μεσα στο σπιτι...

αλικη και μενα ο δικος μου το εχει ριξει στην μπαλα οποτε για σημερα χλωμο...αυριο ισως..αμα εχω κεφι...περασαν και οι καλες μερες οποτε αμα θελει ας μου κανει αυτος καμια γλυκα μονο εγω???η ουσια ειναι οτι εχει παρει πρεφα οτι του κανω γλυκες μονο οταν ειμαι σε γονιμες μερες και μου λεει εισαι στις μερες σου ναι???οχι του λεω αγαπη μου σε πεθυμησα και ηρθα κακο ειναι???με πιασανε στα πρασσα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε κορίτσια θα το ανοίξει καμιά μας το νέο θεματάκι μας (Ευγενία που είσαιιιιιι;;;;; Κι εμένα μ'αρέσει ο πρώτος τίτλος που προτείνεις).

Θέλω να σας γράψω και με τόσα που έχετε γράψει θέλω να σχολιάσω πολλά και δεν λέει να τα γράψω στην 101 σελίδα. Θα μας κλειδώσουν μετά.

αντε νατασσακι καντο εσυ...να εισαι εσυ η γουρλου αυτη την φορα.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ξέρει το πρόγραμμα κ ετοιμάζεται μόνος του δεν χρειάζεται ούτε το μάτι να του κλείσω…..

Νατασσάκι έφτασε το αίτημα?? Τι θα γίνει? Στο έχω κάνει 100 φορές για να μη σου πω 101 σαν τα καναρίνια, τα σκυλιά κ τα LEVI’S της Μαριέττας!!

Βρε Αννα που σας περιμένει ο μικρός για να ….. συγνώμη που ρωτάω αλλά ψάχνω να βρω λύσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη εμεις τετοιο θεμα δεν εχουμε..ο μικρος συνηθως κοιμαται οταν ερχεται ο αλεξης αλλα παντα μεταμεσονυχτια γινεται...να κατσει να ξεκουραστει να παρει το παραυπνι του...και αμα του ρθει θυμαται οτι υπαρχω και εγω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις οταν τον εχει παρει για τα καλα ο υπνος...και στα μουλωχτα πια!! χωρις ζητωκραυγες!!

μπου χα χα χα!!!

γαμωτο ξυπνησε κι εκλαιγε,τον πηρα αγκαλιτσα και τωρα ξανακοιμηθηκε...παιζει να ηταν ονειρο;ετσι εγινε και χθες και ξυπναγε καθε λιγο και λιγακι...

Αλικη :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαράκι κ εμείς εκείνες τις ώρες περιμένουμε να έχει κοιμηθεί ο μικρός κ να κάνουμε κ το σταυρό μας μη ξυπνήσει… έχει τύχει κ αυτό!!

Άλλα τις πιο γόνιμες χρειάζεται παραπάνω κ άλλες ώρες, πιο νωρίς..

Τον μήνα που πέρασε έφερνα με δικαιολογία την αδερφή μου ότι δεν κοιμάμαι τα βράδια κ είμαι χώμα, να τον κρατάει κ να ξαπλώσω με τον άντρα μου 1 ωρίτσα, αλλά τώρα θα με καταλάβει αν το ξανακάνω!

Πρέπει να βρω λύσεις!!

Μαριέττα μπας κ έχει κανένα δοντάκι?

Στα μούτρα σου :-p

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα ηταν ονειρο εμενα κλαιει και στον υπνο του χωρις να ξυπνησει και τον ποναει η καρδια μου...θα ανοιξει η νατασσα το επομενο θεμα...και θα αφησουμε σε αυτο ολα τα κακα(πεθερες,αρρωστειες ,τσακωμους) και θα παμε με γελιο στο επομενο οκ τσουπρες?

αλικη οταν γινει η ωορηξια εχεις 36 ωρες μπροστα σου..μπορεις να το κανεις βραδυ και πρωι πριν ξυπνησει αλλιως πηγαινετε στο μπανιο και βαλτε ενα dvd να βλεπει...ποπο τι λεω μωρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...