Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια μου,ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!χαιρομαι που περασατε ολες τελεια χθες!!μακαρι να ειμασταν κι εμεις χθες εκει!σημερα ειμαι πολυυυυ ευτυχισμενη που γιορταζει το αντρακι τις ζωης μου ...πεταω!!!!!!ειμαι ομως και πολυ κουρασμενη γιατι γυρισαμε αργα χθες το βραδυ και ο δικος μου ξυπνησε κανονικα 7μιση 8....σα και τον δικο σου αλικη.φαινεται αν συνηθισουν μια συγκεκριμενη ωρα να ξυπνανε τελειωσε!ο γιαννακης επαιξε πολυ ωραια με τα ξαδερφακια του και νυσταξε μετα τις 11.

τωρα θα μου πειτε με ποια ξαδερφακια του αφου δε θα πηγαιναμε???λοιπον αυτα ηταν τα πιο επεισοδιακα χριστουγεννα της ζωης μου μετα τη γεννηση του γιαννακη....ο αντρας μου θυμωσε τοσο χθες που ηθελε σονι και ντε να παμε για να μιλησουνε.ε πηγαμε εγω με κατω τα μουτρα μεχρι τα πατωματα ουτε της ειπα χρονια πολλα.μετα την επιασε στη κουζινα και εγινε τις κακομοιρας.....αυτη να κλαιει και να λεει δε με λυπασε ασε με μερα που ειναι και αυτος να την εχει κλειδωσει μεσα και να τις τα χωνει.

εν ολιγις της ειπε οτι αν ξανα ανακατευτει και μας πιεσει δε θα μας ξαναδει ουτε ζωγραφιστους.επισης οτι αμα με ξαναδει στεναχωρημενη εξαιτιας της στη κατασταση που ειμαι θα τη τσακισει,και τελος αφου η αλλη εκλαιγε μπας και τον κανει να σταματησει...της δινει και το τελικο χτυπημα και της λεει"δε μπα να κλαψεις και κινεζικα και γιαπωνεζικα εγω δε καταλαβαινω απο τετοια"!

ο πατερας του δε που το παιζει ο αντρας του σπιτιου που δε σηκωνει κουβεντα δεν εβγαλε αχνα και καθισε στα αυγα του.

πως το βρισκετε το αντρακι μου???μαλλον ξυπνησε ε????επιτελους μπηκε ο καθε κατεργαρης στο μπαγκο του!! :lol::lol::lol::lol: τελικα αμα δε παρουν θεση οι αντρες βρε κοριτσια δε γινεται τιποτα!μετα εννοειται οτι η πεθερα μονο κοκκινα χαλια που δε μου εστρωσε να βγω εξω απο τη πορτα!! :lol::lol::lol::lol:

το απογεματακι περιμενουμε το νονο του γιαννακη του εχει παρει μια γουρουνα που πατας το γκαζι και παει :shock::shock::shock::shock: παει το σπιτακι μου. θα μας ισοπεδωσει!

αυτα τα νεακια μας κοριτσια μου ευχομαι να τα περασετε ολες τελεια και σημερα,ινα λεω να δοκιμασω τη τουρτα σου σημερα...προστοπαρον ψαχνω τη συνταγη που μου ειχες δωσει που θα παει θα τη βρω!

το κρητικομαρακι μας που ειναι εχει καμια νεα της???

αναστασια μου ελπιζω να εισαι καλυτερα :x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα!!!!!!!!

μπορει σημερα να ειναι Χριστουγεννα,αλλα εγω θα σου ευχηθω για την οικογενεια σου:

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!! ρε συ! πώς τον λενε;δε θυμαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλομανουλα .......

Χρονια πολλα σε ολες , καλοριζικο και το νεο θεματακι μας!!!!!!!!

Ευγενια χρονια πολλα για την γιορτη σου να εχεις οτι αγαπας..

Γιαννακη πολυχρονος [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] Να εισαι παντα γερος και καλοτυχος στην ζωη σου...Με το καλο να ιποδεχτεις και την αδερφουλα σου..

Ινα χρονια πολλα και σε εσενα να σε χαιροντε οσοι σε αγαπανε, και μαλον ειναι πολυ αυτοι απο οτι διαβαζω....

Αννουλα και εγω ανιπομονω να σας γνορισω και απο κοντα.....

Τα δικα μας νεα θα προσπαθισω να σας τα πω αυριο γιατι τωρα ειμαι λιομα.... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!Πινω καφεδακι την υγεια σας!

Κατερινακι τελικα καθε εμποδιο για καλο.Ελπιζω να σου φουντωσε τωρα για το μεγαλο το αντρακι σου και θυμήθηκες γιατι τον ειχες ερωτευτεί καποτε. Τελικα το 2012 θα ειναι η χρονια της οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κ από μένα!!!!

Κ εγώ καφεδάκι ζεστό ζεστό πίνω!!! Περάσατε καλά Ίνα???

Χθες βρε κορίτσια μήπως γιόρταζε κ ο Μανωλιός της Μαρίας??? Γιατί στην Κρήτη νομίζω γιορτάζουν τα Χριστούγεννα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανωλακη!!!!!!!!!χρονια πολλα αγορακι μας!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

να σε χαιρονται οι γονεις σου,να εισαι παντα γερος κι ευτυχισμενος,να γελας παντα και να κανεις την μαμα και τον μπαμπα υπερηφανους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαριέττα!!!

Γιορτάζει σήμερα ο Μανωλάκης ή τον ξεχάσαμε χθες?

Όπως κ να έχει γερός, ευτυχισμένος, τυχερός κ να αποκτήσει πολλά αδερφάκια!!!!!

Μια χαρά τα βρίσκω τα αντράκια σου!!!

Ο άντρας σου γιορτάζει ρε συ? Μάνος δεν είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

'Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Λούκα της Κατερίνας!!!Μπράβο στο αντράκι σου κοριτσάρα μου!Καιρός ήταν να αντιδράσει!!!!

Χρόνια πολλά στον Μανωλιό μας!!!!!!Αγοράκι μου γλυκό να χαίρεσαι το ονοματάκι σου και να σε καμαρώνουν οι γονείς σου!!!

Μαριέττα,να χαίρεσαι κι εσύ το αντράκι σου!!

Πάω να κάνω καμιά δουλειά!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!! χρονια πολλα μαριετα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου ,χρονια πολλα και στο μανωλιο μας,που εισαι επιτελους κρητικομαρακι???αρχιζω και ανησυχω!

μαριετα τον αντρα μου τον λενε λουκα!

ινα ναι η αληθεια ειναι πως απο την ωρα που αντεδρασε κατι σα να αλλαξε μεσα μου,σαν να τον ερωτευτηκα ξανα,περιεργο ε?

αννουλα ελπιζω μολις γυρισετε απο χαλκιδικη να τα πουμε!θα κανονισουμε σιγουρα.εγω λεω να κανουμε καμια μαμαδοσυναντηση σε κανα σπιτι χαλαρα για καφεδακι με οσες μπορουν, βλεπουμε τον αλλο μηνα αν θα μπορω μεχρι τοτε να σηκωσω τη κοιλουμπα.τετοια κοιλια στο γιαννη ειχα οταν γενναγα τι να πω!δηλαδη τι θα γινει οταν θα μπο στο μηνα μου με γερανο θα με σηκωνουνε?

μαριετα απιστευτη φατσουλα ο ηλιας σου ανυπομονω καποια στιγμη να τον δω κι απο κοντα!

αλικη καλο το καφεδακι???πιες μια γουλιτσα και για μενα που την βγαζω με ντεκαφεινε!

φιλακια πολλα σε οοοοοολες!αληθεια η φωτεινουλα που ειναι?παλι απουσιες βρε.νομζω πρεπει να ορισουμε απουσιολογο εδω μεσα να μπει επιτελους μια ταξη! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Καταρχήν χρόνια πολλα ίνα για χθες!σορρυ σε ξέχασα!

Χρόνια πολλα στον Μανωλακη τον τρομερό!

Μαριέττα μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Και τέλος να χαίρομαι και εγω τον μεγάλο μου γιο.ναι ναι γιορτάζει σήμερα!

Ααα Κατερίνα μουψμπραβο πολυ χαίρομαι που μπήκαν όλοι στη θέση τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα μου να τον χαίρεσαι!!!! Να τον δεις όπως επιθυμείς!!!!

Κατερινάκι μου μέχρι τον Ιούλιο δεν είχα βάλει στο στόμα μου ούτε σταγόνα καφέ τώρα του δίνω κ καταλαβαίνει!! Γι’αυτό θα πιώ κ για σένα μια κούπα που σε νιώθω!!:lol:

Πάντως άμα θέλετε ευχαρίστως να κανονίσουμε κ σπίτι μου μαμαδοσυνάντηση να σας γνωρίσω κ εγώ η καινούρια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στους Μανωλιδες της παρεας!!!Εμεις τους σχολιαζουμε και αυτοι ας μην το ξερουν οποτε ειναι μερος της παρεας.Σημερα σε καποια μερη γιορταζουν και οι Παναγιωτιδες και οι Μαριες!Μηπως γιορταζει η κρητικοπουλα σημερα μαζι με το γιο της???Να ερθει λιγο να μας πει και ας ξαναφυγει!Εκτος αν την εχουν απαγαγει και δεν ειναι online?????

Χθες ηταν που ηρθε και ζουρλαθηκε η αναστασουλα με τον κόσμο και τα παιδάκια. Ξεκουρδίστηκε τελειως μεχρι που την εστειλα για υπνο στη μανα μου να ηρεμησει! Κουτουλουσε το κεφαλι της παντου και εμαθε να χωροπηδαει!

Ηπια το κρασακι μου και παω να κανω με τη κορη μου βολτα στο κρεβάτι. Τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα,να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!

Αλίκη,που μένεις αλήθεια?

Το Κρητικομαράκι καλά είναι αλλά έχει τρέξιμο με το προποτζίδικο που γίνεται χαμός αυτές τις μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα,να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!

Αλίκη,που μένεις αλήθεια?

Το Κρητικομαράκι καλά είναι αλλά έχει τρέξιμο με το προποτζίδικο που γίνεται χαμός αυτές τις μέρες!!

Ακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα αυτό το ξωτικούλι σου είναι για φίλημα!!!! Μένω ζωγράφο περιοχή γουδή κοντά στα Παίδων!!!!

Τι έχω φάει 3 μέρες τώρα……!!!!!?????? Κάτι πρέπει να γίνει!!!!

:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!!!

Αλίκη,να κανονίσουμε μια συνάντηση για όσες είμαστε Αττική!!Τι λέτε κοριτσόπαιδα?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!

Χρόνια πολλά, με υγεία, ευτύχια και χαρούμενα χαμόγελα από τα παιδάκια μας!

Χρόνια πολλά σε όσες γιόρτάζανε αυτές τις μέρες και στα παιδάκια που γιοτράζανε επίσης.

Εγώ δυστυχώς δεν είχα και τα καλύτερα Χριστούγεννα. Πήγα στο χωριό της μάνας μου το Σάββατο άρων άρων γιατί μας ενημέρωσαν πως έπεσε ο παπούς μου και τον τρέχανε στο νοσοκομείο.

Έτσι έκανα παραμονή Χριστουγέννων χώρια από τον άντρα μου γιατί δούλευε και έμεινε Αθήνα.

Ήρθε ανήμερα βέβαια.

Ο παππούς ευτυχώς δεν έπαθε κάτι εκτός από μικρο χτυπήματα.

Γυρίσαμε σήμερα και έτσι δεν πολυ καταλάβαμε γιορτινές μέρες. Ευλπιστώ να περάσουμε καλά την Πρωτοχρονιά.

Πάω να κοιμήσω την μικρή και θα επανέρθω να σχολιάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...