Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

τελικά σήμερα είναι η χριστουγεννιάτικη γιορτή στον παιδικό της Ρ., δεν το ήξερα και τυχαία το έμαθα :o:o:o γιατί μόλις μπήκαμε μέσα την καλημερίζει η δασκάλα της και της λέει "ντύθηκες ωραία για την γιορτή ε?"! :? λέω σήμερα είναι? μου λέει ναι!!! :roll::roll::roll::roll:

και εδώ δεν βλέπουν βιντιντι (όπως λέει και η Ρ.!),......μόνο πέρυσι στο νήπιο του Λ. είχαν μία μέρα που την είπαν κίνο μέρα και είδαν τιβι κάτι εκπκό!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα σας!

Ερη χρονια πολλα για χθες κοριτσακι! :oops::D

Ελενα κ Μαγδα κουραγιο!...Ελενα μη λες τετοια ρε συ,στενοχωρεθηκα....

Κ εσυ βρε Αργυρουλα μου για καλο περιγραφεις την ωρα υπνου σας? :roll:

Κοριτσια εγω οταν απελπιζομαι εκτος απο το να σας τα λεω κ να σας τα κανω τσουρεκια :lol: ,καθομαι κ βαζω μικρους στοχους...Δλδ μπορει να ειναι 2-3 τομεις σκατουλες κ να μην ξερω απο που να πιαστω.Λεω ομως πχ μου αρκει να μαζεψει 1 φορα τα παιχνιδια της για σημερα.Το διογκωνω στο μυαλο μου για να μη με ενοχλουν πχ το ξενυχτι,τα νευρα ή οτι αλλο προκυψει μεσα στη μερα!

Επισης με βοηθαει πολυ να σκεφτομαι πως σε λιγο καιρο θα "μεγαλωσει" και θα τελειωσουν ολα αυτα κ ισως τοτε μου λειπουν! ;)

Τονια για τη σχεση με τη μαμα σου...δεν εχω τι να πω!αλλα αν τα πρωινα θα βλεπεις τα παιδια(τις μερες που θα δουλευεις απογευμα) τοτε εγω θα ελεγα να την παρεις τη δουλεια...Θα μπορεις πχ 1 απο τις 3 μερες να τον πηγαινεις κανονικα παιδικο ωστε να κανεις πχ καμια δουλεια κ τις αλλες 2 να τον κρατας...κανοντας κ βλεποντας...πανω απ'ολα ομως να νιωθεις καλα οταν ειναι στη μανα σου...αν οχι.... :roll::roll::roll::roll:

Γωγω 9 στις 10 φορες με αφηνεις αφωνη!!! :lol::lol::lol::lol: Μα να σφαλιαριζεις το μωρο???? :shock::shock::shock::lol:

Δε νιωθω στα χαι μου...Με πιεζει το μυαλο μου!(ειναι πολυ μεγαλο για να χωρεσει στο κεφαλακι μου :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Νυστάααααζω (-|(-|(-| Τι κωλόκαιρος! :-w

Τόνια θα αλλάξεις δουλειά;;; Τί έχω χάσει μια μέρα που δεν παρακολούθησα;;; /:)/:)

Αναστασί το μυαλό σου πρήστηκε από την αχρησία γι' αυτό δε χωράει στο κατα τα άλλα γλυκίτατο κεφαλάκι σου!! :D:D:D:o):)) Α! Ξέχασα να σου πω! Μπορείς να με πάρεις τηλέφωνο όποτε θέλεις! :D

Η Παναγιώτα που είναι καλέ;;; Ακόμα μαζεύει;;; :lol::lol::lol:

Θουλάκι δεν πειράζει κοριτσάρα μου για τα μελομακάρονα και η δική μου πρώτη και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ προσπάθεια είχε στεφθεί με απόλυτη αποτυχία!! :lol::lol::lol::lol:L-)L-):D

Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι ε;;; :ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Θα φύγω σε λίγο απο το γραφείο, θα πάω να δω την μικρή μου νιφάδα στην σχολική γιορτή της και θα ξαναματάρθω στην κωλοδουλειά!!! X(

Σας αφήνω προς το παρόν! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :lol::lol::lol::lol: και εγώ που ήθελα να σας πω την διαδικασία του ύπνου των παιδιών μου, γιατί μια φορά κάποια ρώτησε, αλλά δεν θυμάμαι πιά :-?:-?

πάω να αγοράσω και άλλες λάμπες για το δέντρο μας, μου φάινεται ελλειπές!!! :roll::roll::roll::roll:

βρέχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άνοιξα τα δώρα που έστειλαν τα πεθερικά στα παιδιά για να δω μήπως και πάρουμε τα ίδια, στον Λ. έστειλαν 8 πακέτα :o:o:o:o και στην Ρ. 4 :? και ένα κοινό!!! δλδ μερικά βιβλία, ένα παιχνίδι και ρούχα!! :!:

πάω να ανοίξω και το δικό μου χεχεχε!!!

το άνοιξα, καλύτερα να μου έστελναν τα χρήματα, δεν φοράω τέτοια εγώ!!! :?

θα σας το βάλω φωτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Καλε εδω ειμαι..τα χθεσινα τα μαζεψα αλλα τωρα αλλαζω σεντονια -πετσετες και βαζω πλυντηρια...Πιφφφφφφφφ!!!!!

Τι μου κανετε;;;

Μμμμμμμμ..ωστε ετσι κυριες μου...Βαρεθηκατε χθες??? :-w:-w:-w:-w:P:P

οκ..την επομενη φορα θα καλεσω μονο το Σισσακι και θα φαμε μαζι ολα τα τυροπιτακια και ολα τα μπισκοτα που θα μου φερει ... :@):@):lol::lol:

Κοριτσια χιλια συγγνωμη για το γιο μου...δε ξερω τι να κανω..Οταν ειμαι σε αλλα σπιτια σηκωνομαι και φευγω...στο σπιτι μου ομως δε γινεται αυτο... :roll::roll::roll:

Αργυρω..οκ μωρε ..ειναι καπως..μεγαλιστικο.εεεεε θα μεγαλωσεις καποια στιγμη και θα το μοστραρεις!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τουλαχιστον των παιδιων ειναι ωραια;;;

Αααα κοριτσαρες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τα δωρα σας..Δεν επρεπε ομως... :!::!:

Αναστασια και εγω ετσι σκεφτομαι...θα μεγαλωσουν καποια στιγμη μωρε...αλλα θα εχω γερασει εγω βεβαια... :lol::lol::lol:

Αφου φυγατε..μαζεψα..θηλασα και μετα αρχισε το παρτυ.Ο Φωτης ρε γμτ καθε φορα που βλεπει πολυ κοσμο μετα ειναι μεσα στην καλη χαρα..Πηγε 12+ να κοιμηθει.

Και μετα εκατσα να μιλησω με τον Νικολα για ολα αυτα που εκανε.. :roll::roll: Πηγε 1 η ωρα να κοιμηθω.

Α βίκυ μου ειπε οτι αγαπαει τη Χαριλινα γιατι την εδειρε αλλα εκεινη δεν τον εδειρε...Και οτι τη Μ-Ι δεν την θελει γιατι την εδειρε αλλα ανταπεδωσε... :lol::lol::lol:

Επισης μου ειπε οτι τον Μανωλη τον αγαπαει γιατι ειναι αγορι....Αυτα τα περι διαχωρισμου φυλου ειναι τερτιπια του παιδικου σταθμου... :evil::evil::evil:

Το κανουν οι δασκαλες απ οτι εχω καταλαβει για να μην τσακωνονται για τα παιχνιδια.(Κουκλες-αυτοκινητακια)

Ωραια λογικη... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χτες πηγα και εφτιαξα νυχια...

και γυσικα με το που μπηκα σπιτι 4 νυχια χαλασαν αμεσως...

δεν πειραζει..υγεια..

εχω κλεισει τα υπολοιπα τρια ραντευου που αγορασα μεχρι και τη Βαφτιση

Επισης την ιδια μερα εκλεισα 10 φριδια- καθαρισμος και σχημα με 30 ευρο και αλλα 10 γαλλικα μανικιουρ με 80 ευρο, διαρκειας χρισης 1 χρονος απο την ημερομηνια του πρωτου ραντευου και 10 πεντικιου με 50 ευρω...και μου εκανε δωρο μια θεραπεια αναζωογονισης προσωπου κουρα 14 ημερτων που αποτελειτε απο 7 αμπουλες

οποτε τουλαχιστων ειμαι που ειμαι σκατα ψυχολογικα...θα ειμαι μια εμφανισημη καταθληπτικη!!!

Φρανιιι κανε κατι ρε με τη φωτο..ειναι πολυ μικρη για να την εκτυποσω και να τη βαλω στο πινακα ανακοινωσεων του κτηριου...μπας και φιλιτιμιθει κανενας αλλος

Τι καλα που περασατε χτες..ζηλευω..θελλω και εγωωωωωωωωω ουααααα

Λοιπον ο μικρος παραμαγκεψε..πλεων γυρηζει συνεχει απο ανασκελα μπρουμητα και επισης καθετε στο ριλαξ..σηκωνετε χωρις πλακα και καθετε...

δεν επιβαρινει την πλατη του αυτο;;;;;

αχ παιδια..δεν ειμαι καλα συτες τις μερες...χτες δε γυρησα και με επιασε τρομερη ανασφαλεια...τοση που ξεχασα να ευχηθω στον Ο σημερα....

και χτε ςτο συζητουσαμε οτι σημερα γινετε 38..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου να τον χαιρεσαι!!!Χρονια του Πολλα. :D

Καλε παρ' τον να του ευχηθεις του ανθρωπου.

Με το καλο τα μποτε!!!Ζηλευω.. :mrgreen::mrgreen:

Αφου καθεται απο μονος του σημαινει οτι εχει αρχισει να δυναμωνει η μεσουλα του.

Λοιπον πειτε ρε κοριτσια κανα ορεκτικο...αυριο τραπεζωνω τη νονα του φωτη...

Χοιρινο κλεφτικο,πατατες φουρνου, λαζανια για τα μικρα, σαλατα...τι αλλο;;;πειτεεεεεεεεεεεε.............ευκολο εεεεεεεεε;;;;

Α κανω και τουρτα... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε?

Εχει εναν κωλοκαιρο εξω ααπαπαπα :twisted: Φυσαει τρελα, βρεχει και εχει παγωνια :twisted: Κοιμουντε τα αντρακια μου, μπας και προλαβω να γραψω τιποτα. Τι καλα που περασατε χθες! Μα ποσο θελω να σας γνωρισω ολες!! :D

Χρυσα να χαιρεσαι το καμαρι σου! Να ειναι καλα να προσεχει την οικογενεια του! Με γεια τα νυχια..αλλα γιατι χαλασαν αμεσως ρε συ? Δεν τα κανει καλα? Τζελ εκανες? Αχ και εγω θελω να παω για πεντικιουρ-μανικιουρ, να δω ποτε.

Αργυ μπλιαχ ρε το δωρο! Αστο να το φορεσεις μετα απο 20 χρονια. Ισως σου βαλουν και χρηματα ομως στον λογαριασμο. Τι τον ζητησαν τοτε? Των παιδιων καλα ειναι τουλαχιστον? Μας την εχεις πει την διαδικασια υπνου σας νομιζω :roll: Εισαι απο τις τυχερες εσυ! Και εδω δεν κανουν γιορτη στον παιδικο. Η Ε. προχθες που πηγα να την παρω με τον Γ. τον χτυπησε μπροστα στην δασκαλα της και η δασκαλα της της λεει: Οχι μην τον χτυπας ειναι μωρακι και λεω εγω: το κανει συνεχεια αυτο επειδη τον ζηλευει. Μαμακια εκανε ε? Επισης της ειπα οτι ανεκαθεν οταν κλαιει χτυπαει, ακομα και εμας, ξανα μαμακια ε? Δεν θα ξαναλεω τετοια :oops:

Συμπεθερακι μου ζορικη αποφαση..τι να πω αν ξερεις οτι τα παιδια δεν θα περνανε καλα με την μαμα τοτε μην πας. Συμφωνω οτι εισαι σιγουρα υπεροχη παιδαγωγος! Ζυγισε τα καλα απο ολες τις πλευρες και αποφασισε. Η νυφουλα μου τι κανει?

Αναστασια μου φτιαχνεις το κεφι με το χιουμορ σου καθε φορα που σε διαβαζω! :D Και εγω τετοιους μικρους στοχους βαζω καθε μερα για να ξεχνιεμαι και σκεφτομαι: που θα παει θα γινει 4 και θα στρωσει αλλα μετα θα αρχισει ο μικρος τα θεατρικα και θα εχουμε αλλα :roll: πφφφφ!

Α κοριτσια για την ομιλια που λεγατε για τον Γ. σιγα μην σκασω απο τωρα. Εγω δεν ανησυχω καθολου, ο γιατρος ητανε παπαρακος και σιγα μην τον ακουσω. Οκ, βιβλιαρακια και τετοια του δειχνω αλλα δεν θα κατσω να σκασω κιολας. Η Ε. στην ηλικια του ελεγε μαμα, μπαμπα, γιαγια, ατα αλλα δεν εκανε αυτα που κανει ο Γ. τωρα ;)

Αφρο θηριο ο μικρος!!! Τοσα ακριβως ειναι ο Γ. και ειναι 11 μηνων!! Φτου φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα!!!!! ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑΑΑΑ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ωστε έτσι λοιπόν!! Θα προσκαλείς μόνο εμένα για να μου τουλουμιάζει ο γιος σου την κόρη μου ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης κορίτσια δεν ήθελα να σας το πω, ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ! :lol::lol::lol: Η Παναγιώτα με πίεζε να κάνω την κόρη μου καρατέκα και να της λέεω να χτυπάει τον Νικόλα και εγώ απο ευγένεια και επειδή ήμουν στο σπίτι της της το έλεγα της Χ και μετά πολύ ντρεπόμουν, αλλά τί να έκανα που με ανάγκαζε;;; :-ss:-ss:-ss:lol::lol::lol::lol:

Αχ Παναγιώτα τα μπισκότα τελικά μυρίζουν πολύ λαδίλα ρε συ... είναι χωριάτικο το ελαιόλαδο βλέπεις... θα τα ξαναφτιάξω με σπορέλαιο και θα σου φέρω την επόμενη φορα! :mrgreen:

Αργυρούλα εμένα μου άρεσαν. Είναι λεπτεπίλεπτα και όπως είπε και η Παναγιώτα θα μεγαλώσεις και θα τα μοστράρεις! ;)

Χρυσάκι να το χαίρεσαι το στεφάνι σου! Και καλά έκανες και έκλεισες περιποιήσεις, μακαρι να προλάβεις και να τις κάνεις! :lol::x

Η νιφάδα μου ήταν μια κούκλα. Το πρωί μας ζητησαν την άδεια να βαλουν στα κοριτσάκια ρουζ και στις 11 που πηγα την είδα με ρουζ στα μάγουλα, σκιά στα μάτια, και κραγιόν. Ε, σε όλη την παρασταση είχε κλείσει το στόμα και το κρατούσε σχεδόν ακίνητο για να μη χαλάσει το κραγιόν!!! :lol::lol::lol::lol: Μα τι ψωνάρα που είναι η κόρη μου! :x:x:x:x:x

Εντάξει αυτη τη φορά δεν συγκινήθηκα, κρατήθηκα... :oops::oops::oops::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μπορεις να κανεις καναπεδακια..γινονται γρηγορα και ευκολα, αμα πας Βασιλοπουλο εχει κατο ωραια στρογγυλα ψωμακια για καναπε..ΑΛΛΑ χαλαρα παρε ψωμι για τοστ και κοψτο στα 4, αλειψε το με μαλακομενο βουτυρο- μπορειςε να φτιαξεις και αρωματικο βουτυρο , ευκολα γινετε-, βαλε απο πανω η σολωμο καπνιστο με μια λεπτοκομμενη σαν τσιγαροχαρτο φετα λεμονι / προσουτο με λεπτοκομμενη φετυλα γραβιερα τοστ/ μειγμα με τυρι φιλαδελφια -ροκφορ και θρηματισμενο καρυδι/μπρικ και ψιλοκομμενο ανιθο/ μειγμα κροκος αυγου με μουσταρδα- μαγιονεζα.

Επισης μπορεις να φτιαξεις ντιπ ελιας και να το σερβιρεις με μπαστουνακια λαχανικων, η να παρεις αραβικη πιτα στην οποια αφου την ελειψεις με κρεμα γαλακτος να βαλεις φιαφορα αλλαντικα τυρια οτι σου αρεσει, συν καποια πρασιναδα- μαρουλι φριζ κλπ, να τα κοψεις σε φετες και να τα καρφιτσωσεις με οδοντογλυφιδα, μετα μπορεις να παρεις κριμ κρακες, να βαλεις παο πανω τετραγωνακι τυρι σκληρο και λιιιγη ντοματα να προσθεσεις λιγη πιπερια ελιες να το βαλεις 2 λεπτα στο γκριλ και εχεις ετοιμα ατομικα πιτσακια...

αυτα..δεν μπορω να σκεφτω αλλα αν και αμα ειναι να κανω μπουφε σκαρφιζομαι πολυ περισσοτερα

Λενακη μου οχι δεν εκανα Τζελ, εφτιαξα γαλλικο τα κλασσικα νυχια μου γιατι δεν ειχα χρονο, για την βαφτιση θα κανω ημημονημο- οχι τζελ- το οποιο θελει λιγοτερη ωρα αλλα κραταει εως 3 ευδομαδες και δεν λιμαρει το δικο σου νυχι απο κατω. Δεν ειμαι να σκαω για τετοια με ενδιαφερει απλα να ειμαι ευπρεπως περιποιημενη , εδω ο κοσμος χανετε μη σκεφτομαι φτερα και πουπουλα δε λεει...

Επισης τωρα που σε πετυχα..αυτο που κανει η Ειρηνη ειναι καθαρα ζηλια, θελει πιο διακρητικους χειρησμους εκ μερους σου, πρεπει να βρεις το κολπο της Ειρηνης...η οταν ειστε και οι δυο σπιτι καποιος απο εσας να ασχολειετ αποκλειστηκα με αυτην, απλα πρπει να καταλαβει πως και ο Γιωργης ειναι μελλος της οικογεννειας και οτι δεν προκειτε να παει πουθενα και να μαθει να ζει με αυτο, προσπαθησε να κανετε οσα πιο πολλα μπορειτε μαζι οι 3 η 4 σας, σηγα σηγα θα μαθει, πρεπει να εκδηλωνετε την αγαπη σας ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ παιδια για να μαθουν και αυτα με τη σειρα τους οτι πρεπει να αγαπανε το ενα το αλλο..

Εμεις προσπαθουμε να το κανουμε αυτο...οχι οτι δεν ζηλευει ο Χριστοφορος απλα ειναι πιο μετρημενος...τις προαλες επαιζε και ο μικρος ηταν στο ριλαξ και ανακαθησε για να κοιταει τι κανει ο Χ- αλλος περιεργος αυτος- και ο Γιαννακης προσπαθουσε να ακουμπισει τον Χ και αυτος αντιστεκοταν..εγω του ειπα οτι το Νινακι τον αγαπαει και τον χαιδευει και να τον χαιδεψει και αυτος...ενταξη μετα απο καποιο διαστημα τον αφισε να τον ακουμπαει, Προχτες εγω κρατουσα τον μικρο στο μαρσηπο και παιζαμε τρενακι στο πατωμα με τον Χ...και ο Χ σκαμπιλισε τον μικρο..

του ειπα κοιτα το νινακι κλαιει προσεχε τον μη τον χτυπας τι σου ειπε η δασκαλα..και τον χαιδεψε..

γεννικα προσπαθω να καταλαβει ο Χ οτι αγαπαμε εξισου και τα δυο παιδια

θενκσ για τις ευχες σας κοριτσαρες μοτ...

το μονο που θελω ειναι να εχει την υγεια του καταρχας και μετα την δουλεια του, τιποτα αλλο..ε καλα αμα κερδισει και κανενα Τζοκερ...

Φωτο θα βαλεις της νυφαδας;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις την ανέβασε στο φέις η αδερφη μου. :D

Τραβηξαμε βιντεο και φωτος με την δική της κάμερα. Δεν έχω άλλες στο γραφείο που είμαι τώρα.

post-5342-13873938355058_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ χιονιζειιιιιιιιιιι!!!!!!! :lol::lol: Αντε να ερθει κατα εκει να δειτε και εσεις ασπρη μερα! :P:lol:

Χρυσα αυτο ακριβως κανουμε απο την αρχη αλλα ξερω απο που ξεκιναει το κακο. Λοιπον πριν γεννηθει ο Γ. και οντας εγκυος εγω η Ε. ειχε μια κουκλα μωρο που οταν εβγαζες την πιπιλα εκλαιγε. Καθε φορα που ηταν τα πεθερικα μου εδω και η Ε. επαιζε με την κουκλα την μαθαινανε να την χτυπαει οταν κλαιει. Την χτυπουσανε στο κεφαλι, λεγανε ντα ντα σκασε μωρακι και τετοιες μαλακιες :twisted::twisted: Γινοτανε ολοκληροι καυγαδες μαζι μας να μην το κανουν αυτο γιατι οταν θα γεννηθει ο Γ. θα του κανει το ιδιο και γελουσανε. Λεγανε σιγα καλε μωρο ειναι ακομα η Ε. δεν καταλαβαινει και αλλες τετοιες παπαριες. :twisted: Ειμαι σιγουρη πως συνεβαλαν κατα πολυ σε αυτο που κανει η Ε. απο τοτε που γεννηθηκε ο Γ. Επισης ακομα και τωρα που ερχοντε περνουν την Ε. να παιξουν μεσα και λεει ο πεθερος μου κυριος: αστον αυτον χαζος ειναι και τετοια :twisted: εννοειται του φωναζω αμεσως να μην λεει τετοια και γινομαι Τουρκος :twisted:

Σισσακι τι αγγελακι ομορφο ειναι η Χαριλινα μωρε! Φτου φτου ψυχουλα μου! Η αδερφη σου ειναι αυτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ναι! Δε μοιάζουν;

Δεν σου έχω πει τίποτα για την Ε, γιατί δεν ξέρω πώς θα το αντιμετώπιζα και επειδή γενικά πιστεύω οτι μάλλον δεν κάνω καλή δουλειά με την Χ, καλύτερα να μη λέω τη γνώμη μου... :oops::oops::oops::oops:

Ρε κορίτσια ΣΟΣ στείλτε καμια εύκολη συνταγή για μελομακάρονα και κουραμπιέδες!!

Θα με χώσει σήμερα το σιστέρι μου στην κουζίνα και θέλει να ξαναφτιάξουμε τις συνταγες της αποτυχίας απο τον προϊστορικό τσελεμεντε της μανας μου που μετράει τα υλικά με την ωκά (έτσι γραφεται;;;; :oops::oops::oops: )!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena :shock::o:twisted::twisted::twisted::twisted: πανε καθολου καλα τα πεθερικα σου????Τα πηρα μιλαμε!!!ρε δεν πανε καλα,τελος!Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Σισσακι η κορη σου ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ! απορω απο που πηρε! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::)):)):)) Κ αυτη ειναι η αδερφη σου??Κ αυτη πολυ ομορφη...Απορω απο που πηρΕΣ! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P (ακους εκει σε αχρησια το κοφτερο μυαλουδακι μου!!!!)

Χρυσα μακαρι να τα κανεις ολα αυτα!!!Θα ειναι ο στοχος σου για το 2012!??? :lol::lol::lol::P

Η Αννυ βλεπει τον Γκριντς στο αβαταρ σου κ με ρωταει "μαμα,ποιος ειναι αυτος ο θυμωμενος?" Απανταω "Η Χρυσα μωρο μου,δεν τη θυμασαι?" =))=))=))=))=))=)) Μου φανηκα πολυ αστεια! :P:P:P

Αργυρω τι σουπερ δωρο σου πηρανε ρε!!!! :P:P:P:P:lol::lol::lol:

Μα τι γελιο...Η Αννυ ξαπλωνει ανασκελα,βαζει το αρκουδακι της μπρουμυτα πανω της και κανει πως γελαει "Α-χα-χα-χα-χα!!!(Φ)τανει-(φ)τανει σου λεω!Με εφαγες!(Φ)τανει μη με φιλας αλλο!Α-χα-χα-χα-χα"!!!! =))=))=))=)) και καλα το αρκουδακι τη σκαει στα φιλια!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μετα του βαζει ενα μολυβι στο χερι(το κραταει στην ουσια η ιδια) και με το αλλο χερακι της το τραβαει κ λεει "δω(σ)το μου ατο!Νε σου ειπα να γωγαφιζεις μονο στο μπλοκακι σου?" :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops: (λετε κ εγω ετσι να της εχω παρει τους μαρκαδορους?δε μπορω να θυμηθω! :oops::oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεμπιοπτοντως οταν σας γραφω τι λεει η Αννυ 1ον δε με νοιαζει αν δε σας νοιαζει :P:oops::lol: κ 2ον τις λεξουλες μπορει να της λεει καπως διαφορετικα πχ να κοβει κανα γραμμα! ;)

Παναγιωτα φτανουν ρε συ αυτα!παρε καμια σαλατα(τυροκαυτερη κλπ) κ εισαι οκ!¨η αν θελεις κανε καμια ευκολη τεμπελοτυροπιτα χωρις φυλλο!

Σισσιω δεν μπορω να σε βοηθησω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.sintagespareas.gr/sintages/k ... dalou.html

http://www.alevri.com/htmlv/recipe.aspx?id=107

Η αλλη λυση..πας μια βολτα σε ενα καλο ζαχαροπλαστειο!!!

Η Αφρο που χαθηκε καλε;;;;

Αναστασια μας νοιαζει τι λενε οοολλλααα τα μωρα του τρενου!!

επισης αυτο με το αρκουδακι μαλλων μιμειτε εσενα...χιχιχιχι...της κανεις τετοια κολτα..εγω κανω του φοφο και του Γιαννακη...

τους ξαπλονω και αρχιζω το γαργαλητο ξερενετε στα γελια!!!!

Προσπαθω να κανω αυτα που λεω...τωρα αν ειναι δεν ειναι σωστο..δεν ξερω...θα δειξει...

Ρε συ τιν να κανω..δεν το χω με τα Χριστουγεννα..τελειωσε...απλα πρεπει να κανω πετρα την καρδια μου γιατι τα παιδια μου αθ με μισησουν...

Δεν μπορω να επιρρεαζω την αποψη τους για τον κοσμο..πρεπει να σχηματιζουν δικη τους γνωμη..

Βασικα αμα περιμενουν απο μενα..σωθηκαν τα καημενα..θα τα κανω καταθλυπτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μπορώ αν θέλεις να σε χτυπήσω μια στο κεφάλι να πάθεις αμνησία και να ξεχασει οτι δε σου αρέσουν τα Χριστούγεννα! :lol:

Ρε συ και γω το ίδιο έλεγα... να περασυμε μια απο ζαχαρολαστείο, αλλά έλα που λύσσαξε η μικρή να ξαναπροσπαθήσουμε! :twisted:

Αναστασί ναι της έχεις πάρεις έτσι τους μαρκαδόρους και σε μιμείται. Μου το κάνει και μένα συνέχεια.

Για τα υπόλοιπα δε θα σχολιάσω, θα περιμένω μόνο να έρθουν τα Χριστούγεννα για να ευχηθώ να σε... "κουτσουλήσει" ο τάρανδος του Άγιου Βασίλη!!! :P:P:P:P:P:P

Πάντως η Α είναι γλυκύτατο παδί! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααα

δε τα διαβασα ολα.αλλα σκεφτομαι συχνα τη λενα.αραγε κοιμηθηκαν το βραδυ πρωτη μερα? :lol::lol: πως το εγραψα αυτο :roll::roll:

εμεις καλα..ο μικρος ειχε το βραδυ πυρετο...κ με ςτο υπνο μου το φωναξα :o ημουν τοοοσο κοματια κ πατω μια φωνη..μιλαμε κοιμομουν.μες το υπνο μου..μετα φυσικα ξυπνησα

χρυσα να χαιρεσαι το αντρουλη σου :mrgreen:

λενακι :cry::cry::cry::cry: πρεπει να μιλησουμε εμεις :roll::roll::roll:

εγω αυτη τη περιοδο ειμαι ηρεμη..απλως αφαιρω κατι απο το θοδωρη οποτε ενοχλει το μικρο

σημερα βαρεσε με το αγαπημενου του αρκουδο 3 φορες στο κεφαλι..κ το πηρα κ το σηκωσα στη ντουλαπα..κλαμα τρελο..

τωρα για μεσιμερι τουτ ο δωσα..

επομενο "χτυπημα"ειναι τα αυτοκινητακια του κ τους μαρκαδορους..

ετσι θα το παω..τελος :twisted:

σημερα ποσες φορες το εσπρωξε κ επεσε με το κεφαλι :cry::cry::cry:

βενι δε θα ερθουμε ρε..χθες ανεβασε 39 :cry::cry::cry::cry: τι λες? :?

καλα ρε βικυ..δε ηξερες τι σισσιω?κ το αντιθετο? :o:roll::roll::roll: ]

μαγδα θα πω λογια τη αργυς :lol::lol:

εσυ το εγραψες αυτο περι εκπαιδευσης η αλλο? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ χιονιζειιιιιιιιιιι!!!!!!! :lol::lol: Αντε να ερθει κατα εκει να δειτε και εσεις ασπρη μερα! :P:lol:

:evil::evil::evil::evil::evil: φτου σου δεν ντρέπεσαι!!! :evil::evil::evil::evil::-p

τι χαζομάρες είναι αυτές που της έλεγαν :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: λένε τέτοια πράγματα στα παιδιά? :shock::shock::shock:

Χρύσα να χαίρεσαι τον άντρα σου και όπως είπες υγεία πάνω από όλα και.....τζόκερ!!! :lol::lol::lol:

τέτοιο δώρο θα αγόραζα στην μαμά μου!!! :? ε δεν αισθάνομαι και γριά......εγώ είμαι μικρούλα, έχω μείνει στα 25!!! :D:D:D

Σισσιώ κουκλίτσα η νυφάδα σου :D:x:x

Αναστ. πολύ μου αρέσουν τα μικρούλια όταν μιλάνε έτσι :D που δεν λένε όλα τα γράμματα :D

δυστυχώς η Ρ. έχει αρχίσει να τα λέει καλά!!! :?

εσείς που όλα τα ξέρετε για πείτε μου αν έχετε ιδέα ή έχετε διαβάσει κάπου πώς ανεβάζεις την αυτοπεποίθηση κάποιου?! ο Λ. έχει πολύ χαμηλή έως ανύπαρκτη :?:(:(

έχω διαβάσει σχετικά, έχω ψάξει, αλλά ........

Τόνια εσύ που ξέρεις περισσότερα?

σας αφήνω για να φάμε, έκανα μακαρόνια με γαρίδες σε κόκκινη σάλτσα :D

α Λενάκι η Ρ. έκαναν γιορτή στον παιδικό σήμερα και μας έδωσε και δώρο από το σχολείο της!!! :D

α για τα παιδιά τα δώρα των πεθερικών καλά είναι, δεν τα άνοιξα όλα δλδ τα ρούχα δεν ξέρω πώς είναι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΛΟ!

τι κανετε ?

Θουλη....περαστικα σας!

αχ θα παρει καποια στιγμη το αιμα του πισω ο μικρος!

Σισσιω...θα σου δωσει συνταγη η Θουλη!

κανει φοβερα μελομακαρονα....

αλλα θα φτιαξεις μελομακαρονα?

μονο εγω δεν ειμαι νοικοκυρα?

Παναγιωτα,...τα τυριπιτακια....τελεια....

γραψε συνταγη αμεσως....

ελπιζω να ειναι ευκολη!

χμμμμ δεν μας θελετε επειδη ανταποδωσαμε το χτυπημα?

συνηθως δεν το κανει αλλα μαλλον τον βρηκε του χεριου της!

χαχχα

δηλαδη τι θελει ?να εχει καμια και να την κανει οτι θελει?

ααααααααα

κουμπαρουλα τα φιλια μας και τις ευχες μας!

Συμπεθερα....ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ δωρο η πεθερα...

μπας και της το ειχε κανει και εκεινης ο δικης της πεθερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!!! ΤΙ ΓΑΪΔΟΥΡΙΑ!!! ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ;;; ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Λενάκι μου γλυκό και τρισχαριτωμένο να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!! Να τον καμαρώσει σαν τα ψηλά βουνά και να είναι πάντα γερό και τυχερό το μικρό σου παλληκαράκι!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x(*)(*)(*)(*):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Και ενώ παρακολουθούσα το τρενάκι και μάλιστα χάρηκα που βγήκε τοξοτάκι και έχουμε και την ίδια μέρα γενέθλια και ολο το είχα στο μυαλό μου, από την τόση σιγουριά ξεχάστηκα η γαϊδούρα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σας φιλώ! Πάω να φτιάξω κουραμπιέδες! :|:roll::roll::roll:

Βίκυ τί να κάνω;;; Σπάνια χαλάω χατίρι στην μικρή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεος :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

2,30 κοιμηθηκε ο μικρος..3 ξυπνησε οπως παντα του δινω βυζι κ κοιμαται..κ 15 ολοκληρα λεπτα παιδευομαι για να φυγω απο διπλα του κ αυτος μυριζεται οτι φευγω ξυπναει κλαει κ ξανα μανα τα ιδια.. ε δε αντεξα..το εβγαλα στο σαλονι αν δε θελει να κοιμηθει..το βυζι μου μουλιασε

να δω τι ωρα θα κοιμηθει τωρα :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...