Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

χριστινακιι ευχομαι να επανελθουν τα μαλλιακαι σου, θετικη σκεψη, και μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν.. :D

το καμαρι σου σας εχει παρει τα μυαλααα..

εσυ που εχεις και πιο πολυ καιρο που γεννησες τι εχει γινει με την περιοδο σου εχει ερθει'?

μαντιιι ειστε παρα πολυ κοντααααααααααααα, ελπιζω να κανει και μονη της την εμφανισηηη πριν ματεεε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

LENAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA SOU ZHSEI KOUKLITSA MOU TO MANARAKI SOU!!!!!!!!!!!!

OLOKLHROS ANTRAKLAS KALE!!!!!!!mPRAVO SAS GEROS NA EINAI STHN ZWOULA TOU KAI KALOTYXOS!!!!!!!!!!!KALH LOXEIA KAI SE ESENA KAI PERIMENOUME NA GYRISEIS NA MAS TA PEIS!!!!!!!!!

TRIRTH KAI 13 E??????SUPER..!!!!!

MARAKI MOU MAKARI NA EPANELTHOUN DEN PALEVETE ALLO H KATASTASH PEFTOUN SYNEXEIA!!!!!!!

EMENA TWRA STIS 9 MOU HRTE H DEYTERH PERIODOS!!!!pANTWS EXW POLY AIMA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D ευχαριστωωω χριστινακιιι για τα καλα σου λογια, ο μεγαλος δεν ειναι πολυ της δημοσιοτητας :lol::lol: για αυτο βλεπετε τα δυο τα βλασταριαα μου :D:D

πωω πωω εγω να δεις, και ρε λεω γαμωτο γιατι θηλαζω και μου ρθε νωρις αν και μετα που γεννησα την κατερινα στους 3 μηνες μου ρθε, και τοτε νωρις ηταν αλλα δεν θηλαζα αποκλειστικα οπως τωρα εδινα και ξενο :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου να σας ζήσει καλή μου ο παίδαρος γιος σας...;).....να είναι πάντα γερός και κλότυχος...καλή λοχεία κουκλίτσα μου......πωπω.....έχεις τρεις άντρες να σε προσέχουν...;)..πολλά φιλακια..;)

Εύη μου τέλειο το θέμα με τον ύπνο...μας βοήθησες πολύ κοριτσάρα μου...σε ευχαριστουμε πολύ...

Άννα Μαρία....τί κάνει ο Αντρίκος?...

Αγγελικούλα?...πολλά γλυκά φιλάκια στο αγοράκι σου και σενα..

Αναστασάκι μια χαρά ήρεμη η φραουλίτσα εε?...:)

Μάντι μου πλησιάζει η μεγάλη μέρα...με το καλό εύχομαι..;)

Χριστινάκι πολλά φιλάκια στο κουκλί σου ...;)...όλα καλλά θα πάνε με τα μαλλάκια σου..:)..μην ανησυχείς...:)

Μαράκι μου...πολλά γλυκά φιλάκια στα αγγελούδια σου..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κι εγω!!!καλημερα κουκλιτσες!!!

λενακι μου, να σας ζησει το μωρακι σας!!!να ειναι παντα γερο και τυχερο!!!καλη λοχεια και σε σενα κοριτσακι μου!!! :):):)

ευη μου. ευχαριστουμε πολυ για αυτα που μας εγραψες για τον υπνο!!!πραγματικα ειναι πολυ χρησιμα!!!

μαρακι μου, τι κανετε???εσυ ρωτησε αν θυμαμαι καλα.δεν εκοψα το γαλα, αλλα της δινω καθε μερα οσο μπορω!!!σημερα ενιωθα το στηθος μου πολυ βαρυ και την εβαλα και θηλαζε πανω απο μιση ωρα!!πρωτη φορα το αισθανομαι ετσι το στηθος μετα την κλινικη!!!λετε να κατεβασα γαλα τωρα στα πισω υστερα??? :lol::lol::lol:

δε θα το κοψω παντως με χαπια.οτι εχω θα της το δινω για οσο θα εχω ακομη.

α!αυριο θα βγω πρωτη φορα για καφε με μια φιλη μου και αισθανομαι οτι ποιος ξερει τι θα κανω!!! :lol::lol: θα ντυθω, θα βαφτω κτλ.εχω βαρεθει να γυρναω συνεχεια μεσα στο σπιτι με φορμες και πυτζαμες.σχεδον ξεχασα οτι υπαρχουν και κανονικα ρουχα!!!αλλα βρε κοριτσια εκτος του οτι δεν προλαβαινω, το θεωρω και χαζο να ντυνομαι και να βαφομαι για να καθομαι μεσα στο σπιτι...εσεις τι κανετε???βεβαια λεω σιγα σιγα να αρχισω να κοβω τις φορμες γιατι δε θελω και ο αντρας μου να με βλεπει συνεχεια ετσι.εκεινος βεβαια δε λεει τιποτα αλλα εγω δε θελω να ειμαι ατημελητη.δε με γνωρισε ετσι...

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.........

λενακι να σου ζησει ο γιοκας σου.....ολοκληρος παιδαρος.......μου εστειλε και μενα μηνυμα αλλα με προλαβε η αγγελικη......

εμεις ειμαστε ολιγον τι χαλια γι αυτο εχω μερες να μπω......ξεκινησα να εχω κομαρες και κρυαδες...εκανα πυρετο και τελικα ολα αυτα ηταν μια ωραιωτατη μαστιτιδα αφου και τα στηθη μου με πονουσαν παρα πολυ...και στα καπακια κολαει η μανα μου γαστρεντεριτιδα την οποια κολαω και εγω...ο γιωργος ειναι χαλια με βηχα.....γενικα ειμαστε χαλια....η μικρη δοξα το θεο δεν εχει κολλησει τιποτα...το μονο κολλημα της ειναι το στηθος μου..με τις ωρες ειναι πανω μου...χαχαχα......

ελπιζω να προλαβω να σας διαβασω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Έγραφα μια ώρα πριν και με πέταξε... Μετά πήγα για μαγείρεμα, και τώρα τα κατάφερα να ξαναγράψω.

Κατ' αρχήν να ευχηθώ στη Λένα: Λενάκι μου, να σας ζήσει και να το χαίρεστε! Καλή λοχεία εύχομαι!!!

Εμάς μας έσκασε ο Αντρέας. Το έχει ρίξει στην αϋπνία. Το βράδι δεν κοιμηθήκαμε άσχημα, αν εξαιρέσουμε τον έξυπνο τον άντρα μου που δεν εννοεί να αλλάξει τις συνήθειές του και καθόταν μέχρι τις δυόμιση και έπαιζε παιγνίδια στον υπολογιστή. Ε, τι να του κάνω αν ξύπνησε ο Αντρέας απ' τις πεντέμιση; Τέλος πάντων, μετά ξανακοιμήθηκε, αλλά είχαμε γκρίνια. Τώρα ξύπνησε απ' τις έντεκα, κι ακόμα από ύπνο τίποτα, εκτός από λίγη ώρα που κοιμήθηκε σπαστά στην αγκαλιά μου.

Τέλος πάντων, δε γράφω κάτι άλλο, γιατί είχα γράψει κατεβατά πριν και με πέταξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, ευτυχώς κατάφερε και τον κοίμισε ο άντρας μου, αν και, δεν παίρνω κι όρκο. Μπορεί σε πέντε λεπτά ν' αρχίσει να ουρλιάζει πάλι...

Γιώτα, τι είναι όλα αυτά που σας συμβαίνουν ρε κορίτσι μου; Όλο κάτι παθαίνετε... Τη μαστίτιδα πώς την έπαθες; Περαστικά σας εύχομαι...

Βανεσσάκι, κι εγώ ξέχασα πώς είναι τα κανονικά ρούχα και το μακιγιάζ! Εννοείται ότι είναι χαζομάρα να ντύνεσαι και να βάφεσαι για να κάθεσαι σπίτι! Κι εγώ με φόρμες κυκλοφορώ, το ίδιο και ο άντρας μου. Αυτός ενιότε και με πυτζάμες. Αν δεν του αρέσω, ας μη με βλέπει, δε θα κάθομαι ν' ασχολούμαι και μ' αυτά τώρα. Αλλά μια έξοδο τη χρειάζομαι. Ο Αντρέας, όμως, είναι πολύ μικρός ακόμα, ουρλιάζει, κλαίει, πεινάει, και δεν είναι σε θέση να θηλάσει ακόμα δημοσίως. Βελτιώνεται, όμως, στο θέμα θηλασμος, γιατί τελειώνει πολύ πιο γρήγορα τώρα. Το μετά είναι το θέμα, που κλαίει αρκετή ώρα μέχρι να κοιμηθεί.

Εμάς εδώ το σίριαλ "δώσε τσάι" συνεχίζεται. Κάθε φορά που θα πάρει η μάνα του, έχουμε θέμα. Τώρα επειδή του είπε να δίνουμε κιντέρτε γιατί διψάει το μωρό και έχει πονάκια, κάθε φορά που θα κλάψει ο μικρός, έρχεται και φωνάζει "δώσε τσάι, γιατί είσαι τόσο ξεροκέφαλη, άκου και κάποιον μεγαλύτερο που ξέρει". Του διάβασα από το σάιντ του Παπαβέντση για το τσάι και το νερό, ότι είναι λάθος να δίνουμε, όχι, όλοι λένε μαλακίες, εκτός απ' τη μάνα του που μεγάλωσε τρία παιδιά. Που άμα άκουγα τη μάνα του, θα κολλούσα σελοτέιπ στ' αφτιά του παιδιού για να μην πετάνε (όχι ότι πετάνε :P) και όποτε κοιμόταν θα πήγαινα στον μπακάλη για τα ψώνια μου και θα το άφηνα μόνο του στο σπίτι.

Ουφ, με εκνεύρισε πάλι...

Ρε κορίτσια, πώς καταλαβαίνουμε αν έχει το μωρό κολικούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Εύη, στο είχα γράψει αυτό στο ποστ που μου έσβησε:

Έβλεπα πριν μια ταινία με το Βέγγο, και σε μια σκηνή υποτίθεται κάνει μια διαφήμιση για μακαρονάδα. Επειδή, όμως, δε βγαίνει καλό το γύρισμα, αναγκάζεται να φάει έξι μακαρονάδες και τελικά καταλήγει στο νοσοκομείο! Ε, βλέποντας αυτό, θυμήθηκα το μωρό της φίλης σου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχα ακου θυμηθικες το μωρο της φιλης μου μα καλα πως σου ηρθε αυτο χαχαχα...δωσε εσυ κανα τσαι εκει ...χαχα θελει το μωρο νερο...κακουργα μανα...χαχα ζελοτειπ χαχαχα το ειχα κανει στο Χριστοφορο γιατι οταν γεννηθικε ηταν τσαλακομενο το αυτι του και οταν κοιμοτανε παλι το τσαλακωνε γιατι ηταν πολυ μαλακο και νευριαζα και το εκανα και γελαγε η παιδιατρος..χαχα...κοριτσια εγω δοξα το θεο ουτε μαστιτιδα ουτε φραγμενο πορο..πρεπει οταν θηλαζεται να αφηνετε το μωρο να αδειασει οολο για να μην μεινει υπολοιμα να το πω ετσι και προκαλεσει μαστιτιδα...εμενα με καταρουφαει παντως..οσο για αυτα για τον υπνο σκεφτηκα οτι θα βοηθησουν ακομα και εγω βοηθηθικα και πλεον δεν τη βαζω και εγω αμεσως για υπνο ...παρατηρω τα σημαδια...Λενακηηη να σου ζησειιιι περιμενουμε νεααα...απο περιοδο εγω ακομα τπτ αλλα θηλαζω αποκλειστικα δεν εχει πιει σταγωνα ξενο η μικρη και απο οτι μου ειπε η γυναικολογος θα αργησω πολυ να εχω περιοδο...και ξερετεε δεν με χαλαει καθολου ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και εγω έχω λίγη υσυχια οπότε σας διάβασα ......αννα μαρια φτου φτου κουκλακι είναι μωρε ο αντρικος σας......

Πολυ νυστα κορίτσια απαπα τι θα κάνω δεν ξέρω χιχιχι....γελαω αλλα έχω και κάτι νεύρα τι να σας λέω ...γερα να είναι αλλα με έχουν τρελαίνει τα σκατουλια ......

Ευη μου πολυ ωραία αυτα που μας εγραψες και πολυ χρήσιμα για εμένα χαχαχαχα για να δούμε όμως τι θα κάνουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τος ο παιδαρος ο Αντρικος!!!!καλε ολα ιδια ειναι μικρα χαχα :lol::lol: Αννα Μαρια εμενα ο παιδιατρος μας ειπε οτι δεν μπορουμε εμεις να καταλαβουμε αν εχει κολικους....τωρα τι να πω!!!

Νια κουραγιο κοριτσι μου εσυ με τα δυο βλασταρακια σου κουραζεσαι περισσοτερο!!! :)

Η δικια μου απο το απογευμα και μετα δινει ρεσιταλ υπνου μην την ματιασω...περιμενω να ξυπνησει τωρα να την κανουμε μπανακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι φιλενάδα μου να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!

Να είναι γερό και πάντα ευτυχσιμένο!!

Καλή λοχεία φιλενάδα!!!

MaDi και Σταμούλα και στα δικά σας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο κούκλα η φραουλίτσα σου!!!!!!!!!11

Άννα Μαρία ο Αντρίκος μια σκέτη γλύκα!!!!

Ευάκι πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες που μας έδωσες!!

Σας φιλώ όλες, έχουμε κλάμαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τέλειος ο Αντρίκος σας Άννα Μαρία! Και το μάγουλο ούτε παραγγελεία να το έκανες! :D Θέλω και εγώ τέτοιο μάγουλο!

Και η φραουλίτσα στο facebook μια γλύκα! Ρε Αναστασία φαίνεται τόσο γαλήνια, δε μπορώ να πιστεψω ότι σας βγάζει το λάδι αυτό το αγγελουδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι να σου ζήσει φιλενάδα!!!!!!!!

Παίδαροςςςςςς!!!!!!!!!! Όλα τα καλά να έχει στη ζωή του και υγεία!!!!!

Να μου το φιλήσεις και τον Αναστασάκο σου!!!!!

Μαράκι και εγώ νιώθω ότι σύντομα θα αδιαθετήσω…για να δούμε.

Χριστινάκι μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε με τα μαλλάκια σου , είναι της εγκυμοσύνης και θα φτιάξει.

Νιάκι τι κάνουν τα μωρά σου;;;

Λυδία φιλάκια στον κορίτσαρό σου!!!!!!

Αχ Βανεσάκι τις ίδιες σκέψεις κάνω και εγώ για τις φόρμες που κυκλοφορώ στο σπίτι και με βλέπει ο άντρας μου αλλά δε μπορώ με ρούχα, δε νιώθω άνετα .

Σηκώνομαι από τις 4 για να κάνω και τις δουλειές μου και δε προλαβαίνω να ντύνομαι και πάλι …σιγά σιγά θα το φτιάξουμε και αυτό.

Γιωτάκι ομαδικά περαστικούλιααααααα!!!!!!

Άννα Μαρία απλά θέλω να πω………………ΠΑΙΔΑΡΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!

Συμπεθερόνι μου φιλάκια στην φραουλίτσα σου!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα και την μπέμπα μου την ξενύχτισσα!!!!!!!!!

Την ταϊζω και γράφω με το ένα χέρι.....

Μαϊμουδάκι μου κοριτσάρα να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!!!!!! Φτου φτου το μανάρι μου.......παίδαρος ε????? Να είναι γερό το πουλάκι μου!!!!!!!!!! Καλή λοχεία!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου κουκλάκι ο Αντρεάκης!!!!!!!!!! Πολύ όμορφο μωράκι είναι το καλό μου!!!!!!

Teddy μου αυτά τα ποδαράκια στο προφίλ είναι της μπεμπούλας?????????

Νία μου σε ξετινάζουν τα μπεμπάκια.....αχ γερά να είναι τα σκατουλάκια αλλά μας το τεντώνουν το τομάρι :lol:

Μπουρεκάκι μου περαστικούλια σας!!!!!!!!! Προσοχή στην μπεμπούλα......

Μαράκι12 τί κάνει ο μπεμπάκος?????

Μυριάκι μου μην στεναχωριέσαι για την ομφαλοκήλη, απ'όσο γνωρίζω μέχρι να χρονίσει το μωρό θα έχει μπεί μέσα!!! Κι εμείς κοντέψαμε να πάθουμε (η μπέμπα δηλαδή, ο αφαλός της ήταν λίγο εξογκωμένος αλλά τελικά το αποφύγαμε), η παιδίατρος μου είχε πεί να μην ανησυχήσω αν κάνει ομφαλοκήλη, διορθώνεται.....Φιλάκια στον γαμπρούλη μου!!!!

Κορίτσια κι εγώ νόμιζα ότι αδιαθέτησα πριν μέρες.......ο γιατρός μου είπε ότι ήταν από τα λόχια και όχι περίοδος (κράτησαν 50 μέρες δηλαδή και μπορεί να κρατήσουν κι άλλο), μου βρήκε και δύο μεγάλες κύστες 3.5 και 5 εκατοστά αλλά θα φύγουν μόνες τους πιθανότατα και δεν χρειάζεται θεραπεία.......αν όχι θα πάρω αντισυλληπτικά, αγχώθηκα λίγο γι'αυτές τις κύστες γιατί μου φάνηκαν αρκετά μεγάλες!!!! Κατά τα άλλα, μου είπε ότι ανήκω στο 12% του γυναικείου πληθυσμού που μένουν πολύ εύκολα έγκυος γιατί έχω σχεδόν απανωτές ωορρηξίες και να προσέχω μην μείνω έγκυος στο καπάκι....δεν ξέρει, βλέπετε, ότι με τον άντρα μου είμαστε μονίμως φαγωμένοι.....

Πάω για ύπνο γιατί είμαι πτώμα και αύριο πρέπει να σηκωθώ νωρίς γιατί έχω οδοντίατρο....

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...