Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

KORITSAKIAA THA ITHELA NA SAS RWTISW EPIDI GNWRIZWQ OTI KAPIES KANATE SPERMATEXINSEIS...OI ENESOULES ALTERMON VOITHANE STIN WORIXIAA ENNOW O ORGANISMOS EXEI KALI ANTAPOKRISI??MAS EIPE O GIATORS OTI GIA TIN PERIPTWSI MAS PLEON XEKINAME SPERMATEXINSEIS...MEXRI 4MOU PE..LETE NA EXOUN EPITIXIA??MAKARIIIIII .........NA EISTE KALA OLESS OI EGGUOULESS KAI OLES OSES PROSPATHITE GIA NINAKI.......KALA XRISTOUGENNAA KAI TOU XRONOU TETIA EPOXII NA EIMASTE OLES EUTIXISMENESS ME TO POLITIMOTERO DWRAKI!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

filenaditses mou gia sas!!!!!

bre madi gennises k olas???na sou ziseiiiiiiii!!!kalotyxo k ygiis to koritsaki sou!!!

koritsia synxwreste me alla kanw apoxi giati exw polla skampanebasmata psychologias!!na mi sas lew kathe toso ta idia!!panw katw i katastasi einai opws ti kserete!!ekana kai tin ysteroskopisi pou tooooso fobomoun k ta apotelesmata itan kala!!den brethike tipota to periergo!

kali epityxia sti merentoula mas kai sti tha ginw manoula!!efxomai na einai i seira sas k na exoume efxarista!

sas filw oles!!!!tha prospathisw na mpainw pio taktika!!tha sa efxithw omws kala xristougenna k kales giortes!!gia prwtoxronia de sas lew gia na ksanampw na sas diabasw ligaki!!!

marikaki mou filia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου να σου ζήσει η μπουμπούκα!!!!

Κορίτσια καλές γιορτές να έχουμε... Εύχομαι σε όλες υγεία, ευτυχία κ πολλά μπεμπέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,εδω ειμαστε Χουανιτακι μου, με αυτο το καιρο ειναι να πηγαινεις πουθενα?

Οχι, οτι βγαινω τωρα δηλαδη ,εχω κλειστει μεσα. Δεν πειραζει ομως, εχουμε τωρα σκοπο .

Τα μωρακια μας!

Σημερα , αυριο θα ξερω για τα αποτελεσματα της θρομβοφιλιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας...εγω δεν πηγα τελικα σημερα για να επαναλαβω τη χοριακή...χθες αδιαθετησα με πολυ πονο και αιμα..μιλησα με τη γιατρο μου και μου ειπε οτι μάλλον τα ειχα καταφερει αλλα δεν προχωρησε...μου ειπε να μην επαναλαβω τη χοριακη γιατι ηταν ήδη χαμηλη οτι μπορει να εχω περισσοτερο αιμα και ισως μου κρατησει και παραπανω μερες η περιοδος...προχτες ειχα σαβουριαστει κι ολας με τη βροχη και ποναγα πολυ στη μεση...τωρα εκλεισα ραντεβου με τον καινουργιο χρονο στο ιατρειο της να τα πουμε και να με δει απο κοντα... ψυχολογικα ειμαι σκατα...η αληθεια ειναι οτι ειχα χαρει οτι τα καταφερα...anyway...

ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα Ηρώ μου κρίμα!! Κι εγώ σε είχα στο μυαλό μου και μπήκα για να δω αν πήρες τη χοριακή σου και απογοητεύτηκα!!! Μη στεναχωριέσαι όμως... σημασία έχει ότι έγινε άρα μπορεί να ξαναγίνει! ;)

Εγώ επιτέλους σήμερα αδιαθέτησα! Πρώτη φορά που χαίρομαι που ήρθε η ακατανόμαστη γιατί στον επόμενο κύκλο ξεκινάμε ενεσούλες (αν τις βρω στα φαρμακεία βέβαια...)! Ειδικά για την pregnyl μου λένε ότι είναι σε έλειψη πολλούς μήνες τώρα. Εσείς βρε κορίτσια που τη βρήκατε; Τώρα λόγω γιορτών δεν μας έπαιρνε χρονικά.... Από τη μια χαίρομαι που πλησιάζει ο καιρός από την άλλη αγωνιώ μήπως κάτι δεν πάει καλά και φάμε τα μούτα μας! Μακάρι Παναγίτσα μου να μας φέρεις το μωράκι μας σύντομα και να μην μας παιδέψει περισσότερο! :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz μου σε ευχαριστω πολυ ειλικρινα για το ενδιαφερον σου..

μακαρι να βρειτε συντομα τις ενεσουλες που χρειαζονται...και συντομα φυσικα να κρατας στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μπεμπε...αυτο που εχω να πω εγω σε ολες μας ειναι τελικα οτι δεν χρειαζεται αγχος και αγωνια(οσο μπορουμε φυσικα)...εγω αυτο καταλαβα...τον προηγουμενο μηνα που το ειχα αποκλεισει απο το μυαλο μου και ουτε κοιταζα μερες, ωορρηξια κτλ εκατσε (ασχετα αν δεν προχωρησε)...

συγνωμη αν σας ζαλιζω κι΄ολας με τα ιδια και τα ιδια αλλα εκτος απο τον αντρα μου τα μοιραζομαι (σκεψεις-συναισθηματα) μονο με εσας..και αυτοι οι αντρες δεν καταλαβαινουν..πχ ο δικος μου επιμενει να παω για χοριακη και μου λεει οτι δεν εχουμε να χασουμε τιποτα...διαβασε λεει απο το internet περιπτωσεις εγυμοσυνη με αιμα...αντε τωρα να καταλαβει οτι αλλο η ψευτοπεριοδος, άλλο η ποσοτητα που εχω εγω κτλ κτλ...μου σπαει και τα νευρα απο πανω...

φιλια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iro ευχομαι την αλλη φορα να ερθει για να μεινει το σπορακι!

Εγω λεω να μην κανεις αλλη χοριακη αφου σου ηρθε περιοδος. Και αιμα να ειχες ειναι αδυνατον να κρατηθει με τοσο χαμηλη χοριακη.

Θα εισαι συντομα μανουλα ,το μωρακι ερχεται!

Diaz μου και εμεις ταλαιπωρηθηκαμε με τα φαρμακα και ταλαιπωρουμαστε ακομα!

Τωρα που κανω κατι αντιπηκτικες καθε μερα , οταν βγαινουμε εξω σταματαμε σε οποιο φαρμακειο βρουμε στο δρομο μας για να παρουμε ενα κουτι απο τον ενα ,δυο απο τον αλλο και ζουμε καθημερινα με αυτο το αγχος!

Παρακαλαω να μην χρειαστει να τις κανω για 9 μηνες!

Δυστυχως εχουμε καταντησει τριτοκοσμικοι και τα πραγματα οσο πανε και τα δυσκολευουν...

Την πρεγκνυλ εμεις την ειχαμε παραγγηλει.Φροντειστε απο νωρις με το φαρμακοποιο σας!

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Ηρώ μου πολυ στεναχωρέθηκα ρε γαμωτο... Κρίμα ματακια μου! Φανταζομαι την απογοητευσή σασ... Κρατά όμως γλυκιά μου το θετικό ότι δηλαδή τα καταφέρει έστω και τόσο λίγο και θα τα καταφέρεις ξανά πολυ συντομα!!! Κι εγω τα ίδια σκέφτομαι αφου ήρθε έστω και για τόσο λίγο θα ξαναερθει κι αυτη τη φορά θα μεινει!!!!

MaDi μου συγχαρητήρια!!! Να σας ζησει η κουκλιτσα και να είναι πάντα γερή και καλό πτυχή!!!!

Εγκυούλες διαβάζω τα νεα σας και χαίρομαι που όλα πανε καλα για όλες σας!!!!

Diazακι μου καλή αρχη αγάπη μου με τα πιο όμορφα αποτελέσματα στο τέλος της! Αν μένεις Αθήνα στείλε μου πμ να ρωτήσω στο φαρμακειο που συνεργάζομαι να μου βρει 2 πρεγκνυλ γιατι εχουν πολλούς προμηθευτές και συνήθως βρίσκουμε ότι χρειαζόμαστε εκει!!!

Εγώ ακόμα περιμένω την ακατονομαστη η οποία μου κάνει την δύσκολη λόγω της βίοχημικής και δεν λέει να ερθει!!! Απο την μια καλύτερα γιατι μέσα στις γιορτές κάποιες μέρες το κέντρο θα ήταν κλειστό και μπορεί να πεφταμε πάνω σε αυτές και να χαναμε τον κύκλο... Ενώ τώρα όταν με το καλο έρθει θα είναι ανοιχτά όταν έρθει η ώρα της εμβρυομεταφοράς!!!!

Λιλάκι καλα αποτελέσματα κοπέλα μου και εύχομαι να μην χρειαστείς άλλες ενέσεις!!!

Μαρικάκι μου εύχομαι να εχουν παει όλα καλα και συντομα να είναι μια κακή ανάμνηση και μια άσχημη εμπειρία που θα ανήκει ολοκληρωτικά στο παρελθόν! Είσαι πολυ συχνά στο μυαλό μου!

Φιλακια σε όλες κοριτσαρες μου και χαρούμενες γιορτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ, ΣΠΟΡΑΚΙΑ!

LIL ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ , ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ.

IRO81 ΓΕΜΙΣΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ. ΕΧΑΣΕΣ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ...... ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΤΟ 2012 ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

melipikto, merenta, tha_gino_manoula, IRO81 KAI ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ.

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΩΜΕΝΗ!

ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+m πολυ χαιρομαι γλυκια μου φιλεναδιτσα που ολα πανε πολυ καλα!! :D:D:D

Απολαυσετο τωρα λοιπον στις γιορτες, να περασετε καλα στη μανουλα σου και με καλο φαγητο!

Δεν πειραζει αν παρουμε και κανενα κιλο. :D

Εγω ειδη εχω παρει εναμιση.....

Μακαρι και εσυ τις ενεσουλες να μην τις κανεις μεχρι τελος για να μην ταλαιπωρεισαι.

Μελι καθε εμποδιο για καλο,καλυτερα για να μην περιμενετε τον επομενο κυκλο και εχετε αυτο το αγχος των γιορτων .Με το καλο!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εύχομαι σε όλες καλά Χριστούγεννα κ καλά να περάσετε!!! θα πάω κ γω στη μανούλα μου οπότε θα τα πούμε του χρόνου!!!!καλά να περάσετε κ καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?εγω ειμαι πολυ καλυτερα ψυχολογικα και μπηκα να σας πω Καλα Χριστουγεννα και καλα να περασετε.ευχομαι γρηγορα σε ολες μας να ερθει το μωρακι που τοσο επιθυμουμε αλλα προπαντον να εχουμε υγεια.

μαρικακι μου ευχομαι να εισαι καλυτερα!καλη δυναμη φιλεναδα καλες γιορτες :x:x:x:x:x

madi μου γεννησες?να σου ζησει το μωρακι σου γερο και ευτυχισμενο να ειναι παντα!σε περιμενουμε να μας πεις την εμπειρια σου..καλα να περασετε καλες γιορτες που σιγουρα θα ειναι οι καλυτερες αφου εχετε την μπεμπουλα ;):-*:-*:-*:x:x:x

φιλακια πολλα σε ολες τις εγκυουλες,στα νεα μωρακια και σε ολες σας :):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1748821gk16ul1bhx.gif

Δεντρο Χριστουγεννιατικο

με ευχες εχω στολισει,

ο νεος χρονος που θα ρθει

χαρες να μας γεμισει!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

ΤΥΧΗ!

ΕΥΤΥΧΙΑ!

ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας ευχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!! Με υγεια, χαρα, αισιοδοξια και πολλα πολλα μωρακια!! :):):) Σας φιλω, να περασετε ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου Χρόνια Πολλά και Καλά με υγεία και πολλά μωράκια για όλες μας! Εύχομαι τα επόμενα Χριστούγεννα να τα περάσουμε με γεμάτη αγκαλιά!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κι απο μενα!!λιγο καθυστερημενα αλλα με χιλιαδες ευχες για πολλα ομορφα μωρακια!!!!!Με το καλό και ο καινουριος χρόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου εγω ειμαι η πιο καθυστερημενη...(εννοω στις ευχες)...ευχομαι υγεια σε ολες σας και το 2012 να μας φερει ενα μπεμπε στην αγκαλια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χρονια πολλα σε ολες με πολλα σπορακια και οι εγκυουλες με το καλο!!!

Εμεις σπιτι τις γιορτες,κρυο δεν την βγαλαμε την μικρη να μην μας κρυωσει!!!Κατα τα αλλα,ξενυχτυα και τιποτα αλλο,ομορφα πραγματα.

Λοιπον οποια κοπελα θελει να παρει την λιστα να μου στειλει πμ γιατι δεν πολυ παρακολουθω τι γινεται εδω,δεν προλαβαινω....περιμενω μυνημα!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!

Εμείς πήγαμε Μπάνσκο στην Βουλγαρία για Χριστούγεννα.... τώρα Πρωτοχρονιά οικογενειακά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΑΨΙ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.

ΛΟΓΩ ΤΟΝ ΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΩΝ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΚΡΥΩΜΑ, ΠΗΓΑΜΕ ΕΧΤΕΣ, ΕΚΤΑΚΤΩΣ, ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ!!!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολες!!!

Χ+μ περαστικα κοριτσακι, εστω και ετσι τελικα φαγατε με την μανουλα σου και ολα ειναι καλα! :D

Αγορακι λοιπον ειναι αυτο το ζουζουνακι που σε ταλαιπωρει!

Τι καλα μετα απο τοσες νυφες που εχουμε εδω , χρειαζομαστε επειγωντως γαμπρους! :D

Με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια σας το αντρακι σας!!!

Και εγω εχω την εντυπωση οτι θα γινω αγορομανα .....θα δεξει.

Σημερα θα παω να κανω αλλη μια εξεταση και στις 2 Γεναρη κλεισαμε ραντεβου με την αιματολογο τελικα για να μαθουμε τα αποτελεσματα τις θρομβοφιλιας. Μας πηγαν πισω οι γιορτες.

Μadi τι κανεις?

Πως τα πας με τι μικρη?

Οποτε μπορεις γραψε μας :-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...