Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ...ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ...ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ GOOGLE ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΛΕΒΗ ΣΤΟ ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ,,ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΙΣ ΜΟΝΑΧΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ....ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΚΑΝΑ ΤΑΜΑ ,,ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΧΕΣ ΤΗ ΖΩΝΗ ,ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ...ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ....ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΥΥΥΥΥΥ,,ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΙΔΑΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΑ...ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουαντάκι να προσέχεις !! να ξεκουράζεσαι και λίγο !!!

ευχαριστώ όλες σας κορίτσια για τις ευχούλες, να πιάσουν τόπο !!!

την Τρίτη που μας έρχεται έχω ραντεβού,

πιστεύω τον Ιανουάριο να ξεκινήσω !!

μεγάλη ανυπομονησία !!!!

merentoula mazi tha ksekinhsoyme.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω τοοσο που ολες σας για την στηριξη.δεν θελω να σας ριχνω και εσας γι αυτο δεν εμπαινα τοσο καιρο!δεν λεω οτι και εσεις δεν εχετε περασει πολλα αλλα νιωθω οτι το δικο μας προβλημα δεν προκειτε να μας φερει το μωρακι μας.νιωθω οτι εμεις ειμαστε η εξαιρεση :ymsigh:

βασικα εχουμε ενα καλο νεο με θεμα τα οικονομικα μας και ευελπιστω ολα να πανε καλα απο εδω και περα.οσο αναφορα το παιδι ειλικρινα δεν σκεφτομαι να μην ερθει λογω οικονομικο γιατι ποτε δεν θα πουμε εχουμε λεφτα ας κανουμε παιδι..εξαλλου δεν ερχεται οποτε το θελουμε εμεις!μακαρι να ερθει και το πιστευω πολυ οτι θα βρεθουν και λεφτα και ολα θα γινουν αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ερχεται :(

για εξετασεις δεν θελω να παω στο ικα γιατι δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστα θα ειναι τα αποτελεσματα που θα παρω.για σπερμοδ.κανει το ικα?δεν νομιζω,εκτος απο αυτο δεν εχει ασφαλεια ο αντρας μου :/

βοηθεια δεν εχουμε απο κανεναν δυστηχως οποτε καθομαστε στα αυγα μας και περιμενουμε το λοττο οπως λες και εσυ μερεντουλα :lol::lol: τι αλλο να κανω βρε κοριτσια δεν ξερω.

madi μου εισαι πολυ γλυκια με συγκινησες να εισαι καλα και με το καλο το αγγελουδι σου να γεννηθει :x:x:x:x

να ειστε ολες σας καλα πραγματικα χαιρομαι πολυ που σας εχω βρει..ολες οι εγκυουλες που εχετε μεινει σε αυτο το ποστ να ξερετε μας βοηθαει πολυ αυτο.φιλακια πολλα σε ολες σας να προσεχετε :-*:-*:-*

καταρχήν δεν μας ρίχνεις, εδώ είμαστε όχι μόνο στα χαχανητά και για τα αστεία.

Εδώ είμαστε περισσότερο για να ανταλλάσσουμε τις ανησυχίες μας πάνω στο θέμα αυτό.

Όπως θα με στήριζες εσύ έτσι θέλω να είμαι και εγώ δίπλα σου.

Το ικα απο όσο ξέρω δεν κάνει σπερμοδιάγραμμα αλλά αν έχεις εσύ ασφάλεια μπορείς να κλείσεις ραντεβού σε γιατρό νοσοκομείου και δεν πληρώνεις τίποτα.

Αν βρεις ευκαιρία πάνε σε ένα νοσοκομείο και ρώτα ή πάρε ένα τηλέφωνο στα ραντεβού για να κάνεις τουλάχιστον εσύ κάποιες ορμονικές εξετάσεις.

Το σπερμοδιάγραμμα αν θυμάμαι καλά ήταν στα 40ευρώ, με λίγη προσπάθεια και αφού με το καλό τα οικονομικά σας βελτιωθούν όπως γράφεις θα καταφέρετε να το κάνετε !!

αν θες να μιλήσεις σε κάποιον είμαι εδώ, στείλε και μήνυμα αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου , ο καλος μου εκανε το ενα σπερμοδιαγραμμα σε δημοσιο νοσοκομειο και πληρωσε καπου στα 5,5euro.Aν εισαι απο Αθηνα πηγαινε στο Ελενα. Διαφορετικα να το ψαξεις εκει που μενεις...Μην απελπιζεσαι θα ερθει το μωρακι , ειπαμε θετικη σκεψη!

Μερεντακι πολυ καλα τα νεα σας.Ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας και να το πιστεψεις οτι θα τα καταφερετε! Ολα θα πανε καλα,το μωρακι σας ερχεται!!!

Cuandaki να προσεχεις με τη δουλεια μην ξεθαρεβεις, ειπαμε...

Χουανιτακι την ιδια μερα εχουμε εξεταση,ε?Θα μοιραστουμε την αγωνια...Το βουτυρακι τελικα βλεπω οτι κανει δουλιτσα, σε ευχαριστω! :)

Φιλακια στις εγκυουλες και στα κοριτσια που προσπαθουν :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μadi με το καλο να γεννησεις και με ενα πονο να παρεις στην αγκαλια σου τη μικρουλα σας!!!

Θα περιμενουμε νεα σου γλυκια μου!! %%-%%-@};-@};-:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! μπηκα να σας πω ενα γεια και να σας κανω ενα μεγαλο φφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):):)

Αυριο γενναει η Μαντι μας!!!Της ευχομαστε ολα να πανε καλα και ο,τι καλυτερο για τη μπεμπουλα της!!! Ειναι τοσο συγκινητικο.. θμαμαι ποση αγωνια σε αυτο το ποστ, ποσες στεναχωριες, απογοητευσεις για το μωρακι που δεν ερχοταν και τωρα να τη η μικρη, θα την εχει σε μερικες ωρες στην αγκαλια της!!!Γι αυτο μην χανετε την πιστη σας, η λαχταρα, η επιμονη και η θετικη σκεψη θα φερουν συντομα σε ολες τα μωρακια μας... πολλα φιλια και καλη δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥLAND!

rose25 ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ. ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΙΚΑ, ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΑΠΛΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ. ΛΥΣΕΙΣ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΕΣΥ ΠΟΤΕ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ, ΑΜΕΣΑ. :-*

merenta KAI tha_gino_manoyla ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΜaDi ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ! ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! %%-

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 10/01/2012 ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καλά !!! θα κάνουμε παρεούλα, καλή αρχή μας !!!

καλή αρχή μας μερεντούλα!!!μιαμ μιαμ...λεω το ονομα σου κ μου ανοίγει η όρεξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ ευχαριστούμε ελπίζω για όλες μας το 2012 να φέρει ένα μωράκι!!!! και του χρόνου που θα στολίζουμε δένδρο να κλαίει κ το μωράκι κ να τρέχουμε να το ταίσουμε!!!! :)

κουράγιο σε όλες μας....και εγώ έχω πολλά σκαμπανευάσματα διάθεσης...την μία είμαι καλά κ γελάω την άλλη νευριάζω κ κλαίω με το παραμικρό...τι να πω??? απορώ πως μ αντέχει ο άνδρας μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Madi με το καλό να έρθει στην ζωή σας το αγγελούδι σας, πως πέρασε ο καιρός.

Rose γλυκειά μου μην απογοητευεσαι, θα έρθει, αφού δεν είναι ευκολο να κάνετε εξετάσεις σε ιδιωτικό (και ποιος μπορεί τώρα πιά!) σου προτείνω και εγώ να κινηθειτε με τα δημόσια, εξάλου εκεί είναι και οι καλύτεροι γιατροί, και αφού ούτως αλιώς περιμένετε αναγκαστικά λογω οικονομικού να τις κάνετε στο ΙΚΑ η δημόσιο και ας αργήσει λίγο. Κουκλίτσα μου μην χάνετε χρόνο επειδή αυτά τα γου..νια μας κατέστρεψαν οικονομικά και ηθικά.

Twigy μεγάλωσες και εσύ, τι καλά, κλωτσάει το μπεμπέ? Θυμάμαι την αγωνία που είχαμε τότε με την χοριακή, πάει και αυτό τώρα μόνο καλές αναμνήσεις και όμορφη προσμονή για το μπεμπακι, και η Guando μας, αχ αυτή η δουλειά θα μας καταστρέψει, και εγώ απο το πρωί μέχρι το βράδυ για το τίποτα όσον αφορά το συμφέρον μου.

Χ+Μ, Merenta και tha_gino_manoyla και εγώ μαζί σας και ο ΘΕΟΣ μαζι μας. Σήμερα θα κάνω την ορμονική αίματος πάλι να δούμε που βρίσκετε η FSH και να ξεκινήσω θεραπεία. Ευχομαι να έχω γρήγορα θετικά αποτελέσματα.Το βράδυ θα γνωρίζω τις τιμές της FSH κτλ , και σε ποιο πρόγραμμα θα μπώ. Θα ξεκινήσω DHEA και ευχομαι να είναι πολύ άμεση η δράση της για γρήγορα επιθυμητά αποτελέσματα. Όλο το δώρο των Χριστουγέννων εκεί θα πάει και το δίνω με όλη μου την καρδιά. Χαλάλι για το μπεμπέ μου. έκανα εναμισι μήνα ξεκούραση αλλα τώρα ήρθε η ώρα για την μεγάλη μου μάχη πάλι. Φυσικά έχω μπεί στην διαδικασία μετά την Μαρία μας να ψάχνομαι όσο μπορώ αλλά και πάλι με ενησυχεί. Το στήθος μου αυτές τις μέρες με έκαιγε απίστευτα και με πονούσε και θορυβήθηκα λίγο. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη.

Σας φιλώ και σας ευχομαι Καλά Χριστούγεννα και Ευτιχισμένα.

Ευχομαι σε όλες τις γυναίκες του κόσμου να φέρει υγειές μωράκια που τόσο πολύ προσμένουν, στις μέλλουσες μανούλες να έχουν ευκολο γρήγορο και όμορφο τοκετό, όλες οι προσπάθειες να αποδώσουν.

Marikaki σου ευχομαι να έχεις σύντομη ανάρωση, ψυχική σωματική και υπέροχα ήρεμα Χριστούγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...εχω χαθει η αληθεια ειναι...μπαινω όμως και διαβαζω τα νεακια σας σχεδον καθημερινα...σημερα το πρωϊ πηγα στο μικροβιολογικο και μου πηραν αιμα...μου ειπαν αυριο το μεσημερι να περασω για τα αποτελεσματα...ειχα αδιαθετησει 12/11 και στις 12/12 πηρα 1 τεστ απο το φαρμακειο και ηταν καραμπινατο αρνητικο...απογοητευτηκα φυσικα αλλα αυτο το μηνα δεν ειχα και πολυ αγωνια αφου δεν ειχα αγχος καθως ο αντρας μου ελειπε στο εξωτερικο με την δουλεια του και οπως τα υπολογιζα οι μερες που ντοιν ντοιν ηταν ακυρες...στις 15/12 το βραδυ ειδα ονειρο ομως οτι εκανα τεστ και ηταν θετικο...(μην γελατε)...την επομενη μερα το απογευμα λεω δεν ξαναπαιρνω ενα τεστ μπας και δεν μου εχει ερθει ακομη? το εκανα και βγηκε αχνα ++++....περιμενα και το σαβ/κο μπας και μου ερθει και αφου σημερα Δευτερα δεν την εχω δει ακομη πηγα στο μικροβιολογικο...

Συγνωμη για την μεγαλη αναλυση...δεν ηθελα να σας κουρασω αλλα ηθελα να τα μοιραστω και να σας τα πω...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H manti mas tha gennise tora e???na sou ziseiiiiiiiiiiiiii!!ax ante na mathoume nea!!pos pernaei o kairos!!morouli xairomai poli pou xekinas nea pragmata...exo mia fili pou einai san esena kai xekinise ki auti autin tin ormoni..sas euxomai na petixete ton stoxo sas!kala apotelesmata na xeis apo tis ormonikes sou!

Iro ta kataferes mallon e? :D

x+m ligo emeine kai tha mathete ti einai!!

filia se oles!!!kai kales giortes na xoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki μου τι κανει το μωρακι? Δεν πιστευω να κουραζεσαι με τη δουλεια?

Mωρουλι καλα αποτελεσματα!!!

Iro81 τι εγινε τελικα εκανες χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(*)Morouli μου γλυκό, μην φοβάσαι επειδή πόνεσε το στήθος σου. Ο καρκίνος δεν πονάει καθόλου. Ούτε καίει, ούτε πονάει. Είναι σαν να μην υπάρχει! Αλλά καλό είναι να ψάχνεσαι και να είσαι ψιλιασμένη από εδώ και στο εξής. Χωρίς πανικό. Απλά έχε τα μάτια σου ανοιχτά... Καλή επιτυχία φιλενάδα μου, μακάρι ο καλός Θεός να σας δώσει γρήγορα το μωράκι που επιθυμείτε :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*(*)(*)(*)(*)(*)(*):ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Μάντυυυυυυυυυυ μαααααααας, έγινες μανούλα, φιλενάδα;;;;;;; Πως περνάει ο καιρός;;;;; Θα πλέετε σε πελάγη ευτυχίας!!!! :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στα κοριτσια μου!!! :P:P

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΩΡΑ!!!Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

MADI ΜΟΥ???ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΖΩΣ ΣΟΥ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!

Η ΣΙΑ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΗΚΑΝ ΟΛΑ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΟΛΑ!

CUANDAKI ΜOY ΓΛΥΚΟ,ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΕE???ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΟΛΥ............... :ymparty::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! πως ειστε ολες? ηθικο ακμαιο οσο μπορουμε??!!!

Εχθες η ΜΑΝΤΙ μας ΓΕΝΝΗΣΕ!!!Οπως μου εγραψε εκανε μια κουκλιτσα που ειναι ιδια ο μπαμπας της! Ειναι 3290 και θηλασε μια χαρα!!!! εχετε χαιρετισμους και θα μας γραψει οταν μπορεσει!! :):):)

Ηρω καλη επιτυχια και εσυ Μωρουλι με το καλο η νεα προσπαθεια!! Μερεντα παμε δυναμικα!! Ευχομαι το 2012 να φερει σε ολες τα μωρακια σας!! Λιλακι, Χουανιτακι, κουαντο, χ+μ πολλα φιλια στις κοιλιτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου καλημέρα! Χάθηκα αλλά δεν μπορούσα να μπω! Σας σκεφτόμουν όμως συνέχεια και αγωνιούσα για τα νέα σας!

Madi να σας ζήσει η κουκλίτσα σας! Να είναι υγιέστατη και τυχερή! :ymparty::ymparty::ymparty: Πάει η χριστουγεννιάτικη κοιλιτσα σου δηλαδή που βλέπαμε στο banner σου; Τώρα τι θα κάνουμε χωρίς αυτή; :-p Θα περιμένουμε φωτό απο το χριστουγεννιάτικο μωρό σου!

Μαρικάκι διάβασα τα νέα σου και χάρηκα που όλα πήγαν καλά! Είσαι πολύ δυνατή και θα τον κατατροπώσεις τον παλιο καρκίνο! Ο Θεός θα είναι δίπλα σου και θα σε στηρίζει!

Cuando, twiggy, Χ+Μ, Xouanitaki και LIL μεγαλώνουν τα σποράκια σας και οι κοιλίτσες σας!! ! Μπράβο! Πολύ σας χαίρομαι! Άντε με το καλό να έρθουν στις αγκαλίτσες σας! %%-%%-%%-

Μερεντούλα σήμερα είναι το ραντεβού με το γιατρό; Περιμένω νέα σου! Γενάρη ξεκινάς ε; Κι εσύ tha_gino_manoula το Γενάρη; Κι εγώ με την περίοδο του Ιανουρίου λέω ότι θα ξεκινήσω γιατί ακόμα δεν μου έχει έρθει του Δεκεμβρίου!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε και να έρθει μέσα στο 2012 το μωράκι στην αγκαλιά μας! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Rose μην το βάζεις κάτω. Τα οικονομικά είναι για όλους δύσκολα αλλά κι εγώ είμαι υπέρ των δημόσιων νοσοκομείων και εμπιστεύομαι τους γιατρούς εκεί. Πέρα από αυτό ειναι και οικονομική λύση. Αλλά όπως σου έχουν ήδη γράψει οι κοπέλες, το μωράκι μας για να έρθει θέλει αγάπη και αυτή θα την έχει. Όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... και τα μεταχειρισμένα καλά είναι! Το μώρακι μας θέλει τη ζεστή αγκαλιά μας και όχι το καινούριο καρότσι! Μην το βάζεις κάτω και θα δεις που θα γίνεις κι εσύ μανούλα όπως όλες μας!

Σας φιλώ! Μου λείψατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας κορίτσια...Συγχαρητηρια στη Madi...ευχομαι η κοράκλα της να ειναι καλοτυχη...σιγουρα θα ειναι τα ωραιοτερα χριστουγεννα και το καλυτερο δωρο που θα μπορουσε να εχει στο σπιτι τους και την οικογενεια της...

εγω πηρα τα αποτελεσματα...ηταν 12,8 mlU/ml με φυσιολ.τιμες για γυναικες γραφει 0,0-5,0mlU/ml..

μου ειπε να παω παλι την Πεμπτη να ξανακανω να δουμε πως αυξανεται...προφανως ειναι στην αρχη ακομη (εγινε αργα η σύλληψη) ή κατι πηγε να γινει και δυστυχως δεν προχωρησε...

απο τη μια θελω να χαρω και απο την αλλη αντε παλι αγχος και ανησυχια και αγωνια...πολυ ψυχοφθόρο!!!!αν και να σας πω την αληθεια ειμαι αισιοδοξη..θελω να ειμαι..το σπορι οντως πιθανον να πιαστηκε ακυρες μερες..γι΄αυτό και το τεστ ηταν αχνο...από την αλλη ειμαι συκρατημενη πολυ γιατι το θελω πολυ το μπεμπε (οπως εξάλλου ολες μας εδω μέσα) και φοβαμαι...

φιλακια πολλα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRO81 για εγκυούλα μου κάνεις κι όπως είχες πει τις μέρες που νόμιζες ότι ήταν οι καλές δεν είχατε επαφή, άρα μπορεί να έγινε πολύ αργότερα η σύλληψη! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μας φυσάς κι εσύ! Θα σου πω κι εγώ ένα συγκρατημένο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μέχρι να μας το σιγουρέψεις κι εσύ! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα,

Madi να σου ζήσει κουκλίτσα μου το μωράκι σας, τα ποιο όμορφα Χριστούγεννα σας ευχομαι να είνα αυτά.

Marikaki μου το γνωρίζω ότι δεν πονάει ο άτιμος αλλά οι τόσες ανωμαλίες με αγχώνουν που συμβαίνουν κάθε μήνα.

Cuando μου σε ευχαριστώ πολύ, ευχομαι σύντομανα βρεθώ στην θέση σου.

twiggy και Lil , σας ευχαριστώ και εσάς πολύ.

Τελικά δεν κατάφερα τίποτα εχτές γιατί δεν έχει σπάσει ένα αυγουλάκι μου και αυτό σημαίνει πως η ορμόνες θα ήταν ανεβασμένες και δεν θα είχαμε το καθαρές απαντήσεις. Ξεκίνησα αντισυλιπτικά για να μην έχουμε κανένα αυγό τον επόμενο μήνα και μας κάνει την έκπληξη πάλι και θα δούμε. Απογοητευτικα αλλά θα περάσει. Κάθε εμπόδιο για καλό.

Σας φιλώ και σα ςσκέφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...