Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Μερεντακι μονο υπομονη πρεπει να κανεις, και να λες την προσευχη σου να πανε ολα καλα...

Θα πρεπει να κανουμε και αλλη μια εξεταση 2 Γεναρη και τοτε θα εχουμε συνολικη εικονα για τη θρομφοφιλια...Οποτε εχουμε ακομα ...Και μετα 7 Γεναρη αλλες εξετασεις, επαναλλιπτικες , δεν σταματαει ποτε αυτο το αγχος.

Τα σπορακια ομως μας δινουν τη δυναμη να συνεχιζουμε!

Θα ερθει και το δικο σου σπορι, θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερεντακι μονο υπομονη πρεπει να κανεις, και να λες την προσευχη σου να πανε ολα καλα...

Θα πρεπει να κανουμε και αλλη μια εξεταση 2 Γεναρη και τοτε θα εχουμε συνολικη εικονα για τη θρομφοφιλια...Οποτε εχουμε ακομα ...Και μετα 7 Γεναρη αλλες εξετασεις, επαναλλιπτικες , δεν σταματαει ποτε αυτο το αγχος.

Τα σπορακια ομως μας δινουν τη δυναμη να συνεχιζουμε!

Θα ερθει και το δικο σου σπορι, θα δεις!!

το καλό που του θέλω να έρθει γιατί θα θυμώσω πολύ :lol::lol:

όταν πάρεις το μωρό σου αγκαλίτσα θα τα ξεχάσεις όλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς το άνχος δεν φεύγει ποτέ. Νομίζω από την στιγμή που αποφασίζει ένα ζευγάρι να αρχίσει τις προσπάθειες ξεκινάει και το άνχος και συνεχίζεται επ'αόριστο! Εγώ πίστευα ότι μόλις μείνω έγκυος θα χαλαρώσω και θα το ευχαριστηθώ, αλλά δεν ήταν έτσι. Δεν ξέρω αν υπαρχουν εγκυούλες που το καταφέρνουν αυτό αλλά εγώ συνεχώς σκεφτόμουνα τις επόμενες εξετάσεις ή επισκέψεις. Τώρα τελευταία που μεγάλωσε και ολοκληρώθηκε η μικρή έχω κάπως χαλαρώσει αλλά πάλι σκέφτομαι και λίγο την καισαρική αν θα πάνε όλα καλά! Αφού γεννηθουν τα παιδάκια μας νομίζω οι ανησυχίες μας θα είναι πολύ μεγαλύτερες κάθε χρόνο και διαφορετικές. Σίγουρα βέβαια η ψυχολογία όταν έχεις ένα μωράκι στην κοιλιά είτε στην αγκαλιά είναι εντελώς διαφορετική με την φάση της προσπάθειας, αλλά θετική σκέψη και όλα θα γίνουν!

LIL την άλλη εβδομάδα τέτοια μέρα θα έχω γεννήσει σίγουρα. Έχουμε προγραμματισμένη καισαρική για την Δευτέρα 19/12 εκτός αν αποφασίσει η μικρή να σκάσει μύτη πιο μπροστά από μόνη της. Θέλω να ελπίζω ότι θα είναι φρόνιμο κοριτσάκι και θα περιμένει να βγει στη μέρα της. :D

Εύχομαι καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις θρομβοφυλίας σου. Μην ανησυχείς πάντως γιατί πλέον αντιμετωπίζοναι εύκολα τέτοιου είδους περιπτώσεις. Το θέμα είναι να έρθει το σποράκι και να αρχίσει να χτυπάει η καρδούλα του, από εκεί και πέρα όλα θα πάνε καλά!

Μερεντούλα πότε ξεκινάτε την εξωσωματική; Άντε με το καλό και σε εσένα!

Ροζε μου που είσαι βρε ψυχή; Μου έλειψες!

Σας αφήνω κορίτσια φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο καιρός μόνο χριστούγεννα δεν θυμίζει αυτές τις μέρες...

Για να μην σκέφτομαι έχω γεμίσει το σπίτι με μπισκοτόσπιτα, μισκότα γλάσσα ,ζαχαρόπαστες κ δεν συμμαζεύεται.......

αναστασία φιλάκια πολλά στην φραουλίτσα σου!!!

Μάντι μου με το καλό!!!

σε τι φάση είσαι τώρα ;

αναμονή αν θυμάμαι καλά ;

τις καλημέρες μου σε όλες σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε τι φάση είσαι τώρα ;

αναμονή αν θυμάμαι καλά ;

τις καλημέρες μου σε όλες σας :D

Kαλημέρα! ειμαι στον πρώτο κύκλο με serpafar με επαφές... στην ουσία εν αναμονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου,βαστάτε γερά, θα έρθουν καλύτερες ημέρες. Σας το λέω εγώ, η Μαρία, που βρέθηκα από την αναμονή της εξωσωματικής με δανεικό, στη μάχη με τον καρκίνο!!!! Κάντε τις προσπάθειές σας, αλλά μην ξεχνάτε ότι η ζωή είναι ένα πολύτιμο δώρο, ακόμα και με τα προβλήματά της. Γι'αυτό ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ.

Αναστασούλα μου φιλάκια στην φραουλίτσα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* , το ξέρω ότι με σκέφτεσαι...

Μάντυ μου με το καλό φιλενάδα, καλή λευτεριά και μην φοβάσαι τίποτα. Όλα θα πάνε περίφημα. Δυο ανηψιές του άντρα μου περιμένουν το τρίτο τους παιδί, με καισαρική. Αγκαλίτσες πολλές :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου, πολλες ευχες για ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!!

Σου εχω γραψει και στο θεματακι που εχεις ανοιξει... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

Madi μου με το καλο , και με ενα πονο να ερθει το κοριτσακι σας!!!

Θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου και θα ειμαστε διπλα σου!!!

Εlenakioo καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας!

Εμεις σημερα παμε για το δευτερο υπερηχο ......Και ειμαι λιγο αγχωμενη.

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλά πάλι σκέφτομαι και λίγο την καισαρική αν θα πάνε όλα καλά!

MaDi όλα θα πάνε κατ'ευχήν! η καισαρική είναι μια απλή διαδικασία για τους γιατρούς πια κ δεν υπάρχει λόγος να τη σκέπτεσαι. κυλούν όλα γρήγορα και σε νοιάζει μόνο το μωράκι σου!!! Σου το λέω ως προσωπικη εμπειρία. ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Marikaki γειααα!!!!

Καλή επιτυχία στις προσπάθειες των υπόλοιπων κοριτσιών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moλις γυρισαμε απο το γιατρο και ολα πηγαινουν καλα το σπορακι μας ,εχει μεγαλωσει ,εχει γινει ενα φασολακι! :D

Ακουσαμε πιο δυνατα και την καρδουλα αυτη τη φορα, ηταν πολυ ομορφη στιγμη! :D:D

Στις 5 Γενερη τωρα θα κανουμε την αυχενικη διαφανια...

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

απο εμενα και το φασολακι μου στα κοριτσια που προσπαθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki ola tha pane kala!!!!ipomoni apo do ki empros euxomai na teleiosoun ola edo kai na mi xreiasteis peraitero therapeies!euxomai perastika kai polles xares na sou ferei i zoi apo do ki empros!

Madi mou gennas opou na nai??me trelainei i koilitsa me to merry christmas!!ma ti oraies giortes tha kanete!!aaaaaaaaaa

Lil mou zeis sinarpastikes stigmes e???me to kalo i auxeniki diafaneia!!

elenakio kai merentoula kali epitixia!!!euxomai na erthoun ta mikra sas sporakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki ola tha pane kala!!!!ipomoni apo do ki empros euxomai na teleiosoun ola edo kai na mi xreiasteis peraitero therapeies!euxomai perastika kai polles xares na sou ferei i zoi apo do ki empros!

Madi mou gennas opou na nai??me trelainei i koilitsa me to merry christmas!!ma ti oraies giortes tha kanete!!aaaaaaaaaa

Lil mou zeis sinarpastikes stigmes e???me to kalo i auxeniki diafaneia!!

elenakio kai merentoula kali epitixia!!!euxomai na erthoun ta mikra sas sporakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil με το καλό και η αυχενική κοπέλα μου !!

Μαρία μου φιλιά !!!

Κουάντο που είσαι ; έχω να σε δω πάρα πολύ καιρό.

ΜΑDI όλα θα πάνε μια χαρά !! και η νύφη μου με καισαρική γέννησε, απλά έκανε ολική νάρκωση και ήταν ολίγον μαστούρα τις πρώτες ώρες με το νενέ της !! :lol::lol:

οι υπόλοιπες τι μου κάνετε ; ελπίζω καλά !!!

Σήμερα προσπαθούσα να βγάλω γραμμή για να κλείσω ραντεβού αλλά μάταια...

το τηλ. συνεχώς κατειλημμένο. Ευτυχώς μια κοπέλα απο δω μου δωσε το κινητό του και θα πάρω αυριο να κλείσω το πρώτο ραντεβού που θα με οδηγήσει ακόμα ποιο κοντά στο όνειρο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!!!!!

LIL ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα κοριτσια μου.τι κανετε?πως περνατε?

madi μου κοντευεις ε?με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σας και να ειναι γερη.φανταζομαι τα φετινα Χριστουγεννα θα ειναι τα καλυτερα.αχ μαγικες στιγμες :ymdaydream::ymdaydream:

χουανιτακι,λιλ,twiggy,cuando πως ειστε εσεις τι κανουν τα μωρουλια?

το σιακι μας πως ειναι εχουμε κανα νεοτερο?

μαρικακι μου εισαι η πιο δυνατη γυναικα που εχω γνωρισει.μπραβο σου!πραγματικα ευχομαι να κυλανε ολα καλα και καθε μερα να εισαι και να νιωθεις καλυτερα.Καλες γιορτες να εχεις και να περνας καλα :-*:-*:-*:-*:-*

αναστασακι μου η φραουλιτσα σου πως ειναι?προσπαθειτε να προσαρμοστειτε ε?σιγα σιγα ολα θα γινουν..να μου την φιλησεις :x:x

μερεντακι μου οπως το λες κανω ενα διαλειμμα..βασικα το θεμα δεν ειναι πλεον το μωρο αλλα ολα τα αλλα που γινονται στην χωρα μας και με εχει παρει αυτες τις μερες λιγο απο κατω.τα οικονομικα μας ειναι χαλια και η ψυχολογια μου καπως περιεργη!πρεπει να κανουμε εξετασεις αλλα ουτε αυτο μπορουμε να κανουμε τελεικα και ετσι ερχομαστε στα ιδια..δεν ξερω αν τελεικα μπορουμε να κανουμε παιδι φυσιολογικα.γιατι δεν ερχεται?τοσο καιρο εχει κανει την επεμβαση μηπως τελεικα χρειαζεται κατι παραπανω?αλλα δεν υπαρχουν τα χρηματα για να κανουμε το οτιδηποτε.οποτε μενουμε οπως ειμαστε ετσι και αλλιως αν ερχοταν ενα παιδι τωρα στην φαση που ειμαστε δεν θα μπορουσαμε να ανταπεξελθουμε ισως γι αυτο δεν μας το δινει ο Θεος ακομα.ετσι θελω να πιστευω δηλαδη..καθε χρονο περιμενω και ευχομαι να ειναι ο καλυτερος χρονος για εμας με ενα μωρακι αλλα καθε χρονος περναει ετσι αδειος..αυτη την χρονια ειλικρινα δεν περιμενω τιποτα γιατι πιστευω οτι ετσι θα περασει παλι!το μονο που θα παρακαλεσω τον Θεο ειναι να εχουμε υγεια,δουλεια και τιποτα αλλο.αρχιζω να σκεφτομαι οτι δεν προκειτε να γινω μανα ποτε :( ας συνηθισω στην ιδεα για να μην μου κακοφαινεται και να μην ελπιζω...

γι αυτο δεν εμπαινα τοσο καιρο να σας γραψω γιατι ειμαστε στα ιδια και χειροτερα αλλα ευελπιστω να αλλαξει αυτο συντομα.

ευχομαι να ειστε ολες καλα να εχετε Καλες Γιορτες και Καλα Χριστουγεννα με υγεια!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ τα οικονομικά είναι για ολους μας χάλια, καταλαβαίνω απόλυτα όλα αυτά που λες και πραγματικά μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω !!!

Ίσως το πρόβλημα να είναι απλό και τελικά να μείνεις φυσιολογικά αλλά για να ξέρεις πρέπει να κάνεις τις εξετάσεις που πρέπει, να προχωρήσετε ένα βήμα μπροστά.

Δεν ξέρω τι ασφάλεια έχεις αν και την κάναμε ξανά αυτή την συζήτηση εγώ θα πρότεινα να κάνεις όσες εξετάσεις μπορείς σε δημόσια ιατρεία, είναι καλύτερα έτσι απο το να περιμένεις να βελτιωθήτε οικονομικά ή ακόμα καλύτερα να τύχετε το λόττο, και εμείς αυτό περιμένουμε :lol::lol:

Δεν ξέρω, οι γονείς σας δεν μπορούν να κάνουν κάτι ; τα αδέλφια ίσως ;

ένα σπρωξιματάκι μόνο για ένα επόμενο μικρό βήμα έστω !!!

Σίγουρα όλα θα γίνουν καλύτερα, και σίγουρα θα μας ανακοινώσεις και εσύ την εγκυμοσύνη σου,

μην σταματάς να ελπίζεις, σε παρακαλώ πολύ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ!

LIL TO ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΧΩΡΑΕΙ ΠΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΑΣ!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.

xouanitaki ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ!

rose25 ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2010 ΚΑΙ ΤΟ 2011 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΩ "ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!" ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΙΚΑ Η΄ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Σου απάντησα και στο άλλο ποστάκι! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας! Εγώ αφού το έψαξα λίγο αποφάσισα να κάνω ραχιαία αναισθησία που είναι λίγο πιο ελαφριάς μορφής και θα έχω τις αισθήσεις μου την ώρα που θα βγει η μπουμπού για να μπορέσω να τις δώσω ένα πρώτο φιλί!

Λιλ μου όλα καλά πάνε είδες! Μπράβο βρε κοπέλα μου πολύ χαίρομαι. Την επόμενη φορά που θα πάτε θα δείτε ένα μικρό ανθρωπάκι σχηματισμένο κανονικά με ποδαράκια χεράκια από όλα! Η πρώτη φορά που ακούς την καρδούλα, η αυχενική και η β-επιπέδου είναι οι πιο συγκινητικές στιγμές στην εγκυμοσύνη!

Χουανιτάκι με το καλό η β-επιπέδου! Άντε και μετά αρχίζεις και τις ετοιμασίες και όλα τα ευχάριστα!

Μερεντούλα καλή αρχή! Εύχομαι να έχεις την τύχη και εσύ της ΛΙΛ και με το νέο έτος να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Κουαντάκι 24η εβδομάδα! Ουάου βρε μεγαλώσατε και εσείς! Από εδώ και πέρα έχει να σου ρίξει πολύ κλωτσίδι μιλάμε!

Ελενάκιο καλή επιτυχία και σε εσένα! Εύχομαι ο Άγιος Βασίλης να σου φέρει μια θετικότατη χοριακή!

Ρόζε μου! Αχ ρε φιλενάδα στεναχωριέμαι που σε ακούω έτσι! Προσπάθησε να μην αφήνεις τις καταστάσεις να σε επηρεάζουν αρνητικά. Για όλους μας είναι δύσκολα έτσι όπως μας κάνανε οι άχρηστοι αλλά σε καμία περίπτωση να μη σταματήσετε τις προσπάθειες και τα όνειρά σας! Χωρίς όνειρα και ελπίδα δεν μπορεί να ζήσει ο άνθρωπος. Σίγουρα το πιο σημαντικό από όλα είναι η υγεία μας και μετά όλα τα άλλα, αλλά δε θέλω να σε ξανακούσω να λες ότι δεν πρόκειται να γίνεις μανούλα ποτέ! Όλες θα γίνουμε μανούλες και μάλιστα οι καλύτερες! Και εγώ κάποτε κάτι τέτοιες βλακίες σκεφτόμουνα αλλά τελικά έγινε ένα κλικ και όλα άλλαξαν! Ετσί θα γίνει και σε εσάς αυτο το κλικ που θα σας αλλάξει τη ζωή. Ένα μωρό αυτό που θέλει είναι αγάπη που θα του την προσφέρετε στο μέγιστο, όλα τα υπόλοιπα στραβά κουτσά θα γίνουν. Και εγώ πριν λίγα χρόνια όταν φανταζόμουνα τις αγορές για το δικό μου μωρό έλεγα ότι όλα θα τα έπαιρνα καινούργια, αλλά τώρα τα περισσότερα δανεικά τα πήρα από αδέλφια κτλ και ούτε που με νοιάζει να σου πω. Άλλωστε τα πιο όμορφα πραγματα στη ζωή είναι δωρεάν! Εύχομαι το πνέυμα των Χριστουγέννων να σας αλλάξει την διάθεση ρε φιλενάδα και ο νέος χρόνος να σας φέρει μόνο ευχάριστα! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Άντε να ρίξω και ένα ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ από τα τελευταία μου! Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

Μαρικακι καλη αναρρωση, τα λεμε και στο αλλο ποστ!!

Χουανιτακι μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν! Να ξεκουραζεσαι και να απολαμβανεις την εγκυμοσυνη σου...

Λιλακι τι καλα, πρεπει να συγκινηθηκατε πολυ! Με το καλο η αυχενικη σας, θα ξετρελαθειτε!!

Κουαντο φανταζομαι θα κανετε γιορτες στην Ισπανια.. καλα να περασετε και φιλια στην κοιλιτσα

Μερεντα με το καλο να ξεκινησετε προσπαθειες, ο καινουργιος χρονος θα φερει το μωρακι σου ειμαι σιγουρη!!!

Αναστασια φιλια στη φραουλιτσα!! :):)

Ροζε γλυκια, συμφωνω απολυτα με την Μαντι.. ολες τα εχουμε σκεφτει αυτα και εχουμε απογοητευτει και τωρα με αυτες τις συνθηκες ολα γινονται ακομα πιο δυσκολα. Ομως ξερουμε καλα πως μια νεα ζωη φερνει ελπιδα και αισιοδοξια και τα νικα ολα. Διαφορετικα η ανθρωποτητα θα σταματουσε να υπαρχει! Χαλαρωστε τωρα τις γιορτες και σκεφτειτε τα ολα ψυχραιμα.. Εγω παντα πιστευα πως η -κατα τα αλλα πολυποθητη- εγκυμοσυνη θα μας αγχωνε πολυ, γιατι πιεζομαστε αρκετα οικονομικα κλπ. Ομως με το που συνεβη ως δια μαγειας χαμογελαμε και εχουμε οπλιστει με μια απιστευτη δυναμη (οκ και τρομο!! :lol: ) γιατι αυτο το μωρακι εχει τωρα σημασια και ολα τα αλλα καπως θα τα αντιμετωπισουμε.. Και εμεις δεν θα αγορασουμε σχεδον τιποτα, να ειναι καλα οι συγγενεις και οι φιλοι και δεν με νοιαζει καθολου. Να ειναι γερο το μωρακι που θελει κυριως αγαπη! Ολα θα γινουν γλυκια μου.. πιστεψε το!!!

πολλα φιλια σε ολες.. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ μου μην εισαι τοσο απαισιόδοξη δεν σου κανει καλο..σε νιωθουμε ολες πολυ εννοειται και σιγουρα θα γινεις μανουλα και το ξερεις.Καμια φορα θελει λιγο σπρωξιμο αλλα πρεπει να ξερεις τι ειναι αυτο που χρειαζεται σπρωξιμο.Ευχομαι ειλικρινα να σας κανει την εκπληξη αλλα καλο θα ηταν να ξερετε που βρισκεστε αυτη τη στιγμη.Δεν ξερω ποσο κοστιζουν δυο βασικες εξετασεις.Το σπερμο και ο,τι σου χει περισσεψει κι εσενα.(δεν ξερω αν εχεις κανει σαλπιγγογραφια και τετοια..δεν θυμαμαι τοσες που ειμαστε)Να δεις αλλη μια τις ορμονες σου,την ΑΜΗ να σιγουρευτειτε οτι ειστε οκ,εστω ο ενας απο τους δυο κι αν χρειαστει να κανετε κατι εστω απλο.Μια σπερματεγχυση πιστευω και το δημοσιο μπορει να την κανει συντομα και απλα καθως δεν εχει διαδικασιες εξωσωματικης,λεω για κατι πιο απλο και γρηγορο αναλογα με το τι θα σας βγει στις εξετασεις.Όσο για τα εξοδα μετα ολοι ετσι ειμαστε αλλα οκ..η αληθεια ειναι οτι ετσι και ερθει το μωρακι ολα τα προβληματα μηδενιζονται αυτοματα,αμυνα της φυσης!! :lol:

μερεντονι χαθηκα γιατι δουλευω πολυ και μπαινω ποτε ποτε ισα ισα για να βλεπω πως τα παμε..τουιγγι πως παμε; :D ωραια η μπεμπουλα;χουανιτακι προχωραμε ε; τι καλααααααααααα...μαζι ειχαμε μεινει τοτε μαζι παμε και τωρα..τι χιωτισσες!!

μαντι μου η μπεμπουλα ριχνει τρελες κλωτσιες ηδη και με κανει πολυ ευτυχισμενη..Με το καλο να δεις το μωρακι σου!!!τι καλαααααααααααααααα

καλη συνεχεια και καμια να μην το βαζει κατω..καποια στιγμη ερχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουαντάκι να προσέχεις !! να ξεκουράζεσαι και λίγο !!!

ευχαριστώ όλες σας κορίτσια για τις ευχούλες, να πιάσουν τόπο !!!

την Τρίτη που μας έρχεται έχω ραντεβού,

πιστεύω τον Ιανουάριο να ξεκινήσω !!

μεγάλη ανυπομονησία !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω τοοσο που ολες σας για την στηριξη.δεν θελω να σας ριχνω και εσας γι αυτο δεν εμπαινα τοσο καιρο!δεν λεω οτι και εσεις δεν εχετε περασει πολλα αλλα νιωθω οτι το δικο μας προβλημα δεν προκειτε να μας φερει το μωρακι μας.νιωθω οτι εμεις ειμαστε η εξαιρεση :ymsigh:

βασικα εχουμε ενα καλο νεο με θεμα τα οικονομικα μας και ευελπιστω ολα να πανε καλα απο εδω και περα.οσο αναφορα το παιδι ειλικρινα δεν σκεφτομαι να μην ερθει λογω οικονομικο γιατι ποτε δεν θα πουμε εχουμε λεφτα ας κανουμε παιδι..εξαλλου δεν ερχεται οποτε το θελουμε εμεις!μακαρι να ερθει και το πιστευω πολυ οτι θα βρεθουν και λεφτα και ολα θα γινουν αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ερχεται :(

για εξετασεις δεν θελω να παω στο ικα γιατι δεν ξερω κατα ποσο αξιοπιστα θα ειναι τα αποτελεσματα που θα παρω.για σπερμοδ.κανει το ικα?δεν νομιζω,εκτος απο αυτο δεν εχει ασφαλεια ο αντρας μου :/

βοηθεια δεν εχουμε απο κανεναν δυστηχως οποτε καθομαστε στα αυγα μας και περιμενουμε το λοττο οπως λες και εσυ μερεντουλα :lol::lol: τι αλλο να κανω βρε κοριτσια δεν ξερω.

madi μου εισαι πολυ γλυκια με συγκινησες να εισαι καλα και με το καλο το αγγελουδι σου να γεννηθει :x:x:x:x

να ειστε ολες σας καλα πραγματικα χαιρομαι πολυ που σας εχω βρει..ολες οι εγκυουλες που εχετε μεινει σε αυτο το ποστ να ξερετε μας βοηθαει πολυ αυτο.φιλακια πολλα σε ολες σας να προσεχετε :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθει ροζε , ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!! :)

κανενα προβλημα δεν ειναι αλυτο.. και εσυ πανω απο ολα εχεις πιστη!!

(σπερμοδιαγραμμα μπορει να κανει και στο Ελενα, νομιζω εχει καλυτερες τιμες)

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου οτι τιμες καλυτερες και να υπαρχουν δεν υπαρχει με τιποτα η δυνατοτητα αυτη τη στιγμη να παμε.στην αναμονη λοιπον αναγκαστικα για οσο χρειαστει!

ευχαριστω πολυ φιλια διπλα ;):x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...