Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ?

ΕΓΩ ΤΖΑΚΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΑΑΑ ΚΑΙ ΦΑΙ!!

MADI MOY ???

TI ΚΑΛΑ ΝΕΑ....ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΘΕΙ-ΦΟΒΗΘΕΙ??

ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ..ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΡΩΤΑΩ... ;)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ''ΚΑΘΑΡΗ'' ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝΕ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ???

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

OI ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ???ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ??

ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Σ/Κ ? ?

:P ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Madi μου πω πω!!! πως πέρασε ο καιρός!!!! Σίγουρα θα είναι οι καλύτερες γιορτές σας!!! Με το καλό να κρατήσετε την μπεμπούλα σας στην αγκαλιά σας!!!! :D:D:D:D:D

Εμείς το ΣΚ μαζεύαμε ελίτσες για να βγάλουμε το λαδάκι μας!!! Εμείς δυστυχώς δεν έχουμε τζακι :(:(

Σήμερα θα στολίσουμε το δεντράκι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

ΜaDi μου πόπο έφτασε ο καιρός!!!! με ένα πόνο κούκλα μου και όλα να πάνε καλά!!!!!

Χουανιτάκι μπράβο κορίτσι μου! Άντε να σου φύγει κι αυτό το άγχος!!!!

Εμείς περιμένουμε την νέα περίοδο και αν είναι ανοιχτό το κέντρο για τις γιορτές θα πάμε για εμβρυομεταφορά άμεσα! αλλιώς με τον νέο χρόνο!!!

άντε να δούμε!!!!

από την στεναχώρια μου και για να μην το σκέφτομαι συνέχεια έκανα το σπίτι υπερπαραγωγή!!!! φωτάκια στολιδάκια αγιοβασιλάκια χιονανθρωπάκια!!!!! να δω ποιός θα ξεστολίσει μετά!!!!! που είμαι και υποχόνδρια και τα θέλω όλα στην αρχική τους συσκευασία και με την σειρά!!!! ας έχω κάνει όμως την εμβρυομεταφορά και να έχει πάει καλά και δεν με νοιάζει! ας τα πετάξει ώς έχουν στην αποθήκη!!!!!!!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και καλή δύναμη και πολλές επιτυχίες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέλι μου καλή επιτυχία, να είναι η τελευταία φορά !!

πόσο ζηλεύω, εγώ δεν στόλισα ακόμα a005.gifa005.gif

Άντε κορίτσια κοντεύουν οι γιορτές !!!

δεντράκια , λαμπάκια, κεριά, σπιτάκια και καρουζέλ !!

ένα μεγάλο χαμόγελο και όλα θα πάνε καλά (*)(*)[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι .τι καλα τα δυσκολα περασανε!Τωρα καιρος του ειναι να το απολαυσεις!!!

Madi εφτασε ο καιρος ,φανταζομαι το αγχος σου οσο πλησιαζουν οι μερες!Με ενα πονο γλυκια μου και με το καλο σε λιγες μερες να κρατας τη μπεμπουλα σου!!!

Ουτε εμεις δεν εχουμε στολισει ακομα....θα στολισουμε μεσα στη βδομαδα γιατι δεν μπορουσα να κουραστω τωρα στη φαση που ειμαι.

Σημερα πηγαμε στο γιατρο για τον πρωτο μας υπερηχο.

Ειδαμε δυο σακους και δυο εμβρυακια, πηγαιναμε για δυδιμα αλλα με την αιμοραγια που ειχα ,μαλλον χασαμε το ενα, και ακουσαμε μονο μια καρδουλα!

Δεν πειραζει ομως, αυτο αρκουσε για να μας κανει να ξετρελαθουμε απο χαρα!!! :D

Βουρκωσαμε ειναι πραγματικα ενα θαυμα!!! :D:D:D

Δεν περιγραφετε με λογια!!!!

Θα ερθει και η σειρα σας , θα το ζησετε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

LIL ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ.

xouanitaki ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΦΕΤΙΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΪ ....... ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ!!!

Madi ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!

merenta ΚΑΙ melipikto ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ!!! ΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ. ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΦΩΤΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κατάφερα να μπω! Τι κάνετε;

Λιλ μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Μπράβο! Από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα! Μη νοιάζεσαι για το σπίτι και το στόλισμα... όλα θα γίνουν! Το σποράκι σου να είναι καλά κι εσείς! [smilie=blob9.gif]

Madi μέναν πόνο να έρθει το κοριτσάκι σου όμορφο και υγιέστατο!!! Με το καλό να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου!

X+M και xouanitaki με το καλό να έρθουν και τα δικά σας μωράκια! Φιλιά στις κοιλίτσες!

Μελίπικτό μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Τη μια δεν θέλουμε να τη δούμε στα μάτια μας την ακατανόμαστη και έρχεται και τώρα που θέλουμε να έρθει μας καθυστερεί! Τα νεύρα μου! Την περίμενω στις 20 Δεκ. κι ελπίζω να μην αργήσει κι άλλο γιατί αντί να ξεκινήσω προς τα τέλη Γενάρη θα πιάσουμε Φλεβάρη έτσι όπως πάμε!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil με το καλό και όλα να πάνε καλά, γερό και δυνατό να είναι !!!!

αυτό έχει σημασία τώρα.

diaz πρόσεχε με το άγχος γιατί μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση, έλα τώρα όλα μπήκαν στη σειρά και είναι θέμα χρόνου ποια, δεν την γλιτώνεις...

θα φουσκώσεις !!!

τα φιλιά μου σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?

LIL υπεροχα τα νεα σου μπραβο κοριτσι μου,ολα θα πανε καλα και μια χαρα θα ειναι το εμβρυακι σας!!

Οι αλλες καλε τι κανετε,πως πατε?Εγω ακομα να προσαρμοστω,ακομα γνωριζομαι με την μικρη,προσαρμοζομαι...θελει χρονο!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ γλυκες μου φιλεναδιτσες!! :D

Σημερα ξεκινησα βιταμινες ,σιδηρο και κατι αντιπικτικες ενεσεις...

Χουανιτακι και χ+μ καιρος να το απολαυσετε τωρα,τελεια κοριτσακια!!! :D:D:D

diaz μου θα ξεκινησετε, περνανε οι μερες μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε!

Μερεντεκι ερχετε και η σειρα σου μετα!

Αναστασια πως τα πας με τη φραουλιτσα, φανταζομαι θα εισαι αυπνη....Να μας τη φιλησεις :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! :D

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΕΓΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΨΩΝΙΣΩ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ 5/1/12!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ!!! :(

LIL ΜΟΥ innohep κανεις?

κανω απο 1 σεπτεμβρη που ειδα το θετικο τεστ!

ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΑΑ,,ΒΑΖΕ ΛΙΓΟ ΒΟΥΤΗΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙΑ,ΕΓΩ ΣΩΘΗΚΑ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ??ΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ??

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ??

ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...ΑΥΤΑ............

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕ ΣΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΣ

:!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα χουανιτάκι μου θα περάσουν οι μέρες μιας κ μεσολαβούν οι γιορτές!!! καλά αποτελέσματα να έχετε που θα έχετε!!!!!

Εδώ στην Χαλκίδα μας ξεκίνησε μια ηλιόλουστη μέρα αλλά τώρα μας συννέφιασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σήμερα είναι η ''μέρα'' και μάλλον τώρα θα είσαι μέσα...

να πάνε όλα καλά και όταν νιώσεις καλύτερα περιμένουμε να σε δούμε !!

φιλάκια πολλά !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x

φιλιά σε όλες σε όλες σας !! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!

LIL πολύ χάρηκα που ακούσατε καρδούλα και είναι καλά το σποράκι σας! Σαν την twiggy τα καταφέρατε και εσείς με την πρώτη! Είσαι πολύ τυχερή μπράβο! Μερεντούλα εύχομαι να ακολουθήσεις και εσύ τα χνάρια τους και να το πιάσετε το σπόρι με την πρώτη χωρίς πολύ δυσκολία!

Χουανιτάκι από εδώ και πέρα θα αρχίσεις να την χαίρεσαι την εγκυμοσύνη! Ειδικά τώρα που αρχίζουν και οι πρώτες κλωτσιές θα σου πάρει τα μυαλά! Αν κάνετε και την β-επιπέδου και σιγουρέψετε και το φύλο τότε θα αρχίσεις και τις αγορές και μετά ποιος σε πιάνει. Απλά να μην ξεθαρεύεις και πολύ και το παρακάνεις, όλα με μέτρο!

Εγώ στην αναμονή. Σε 12 μέρες το πολύ θα κάνουμε αγκαλίτσες με την μπεμπούλα! Έχω μια μικρή αγωνία αν θα πάνε όλα καλά εκείνη τη στιγμή αλλά γενικά είμαι σχετικά χαλαρή. Άνχος είχα μέχρι να μπω στον 9ο. Από την στιγμή που μπήκα και πλέον η μικρή είναι πάνω από 3 κιλάκια, όποτε και να έρθει δεν με πειράζει. Τους προηγούμενους μήνες είχα μεγαλύτερη ανυπομονησία πότε θα περάσει ο καιρός, τώρα πολύ στο χαλαρό είμαι και μου κάνει εντύπωση.

Άντε κορίτσια όσο πάει και μειώνεται η λίστα! Σε λίγο θα είμαστε όλες μανούλες ή γκαστρούλες και θα μιλάμε μόνο για ευχάριστα μετά!

Τα φιλιά μου σε όλες και τα τελευταία ΦΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μου σε όσες το παλεύουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ που πήγατε όλες σας ;

ετοιμάζετε το γράμμα για τον Άγιο Μπίλι ;

Χρόνια πολλά στις Άννες, να μας δίνει δύναμη και κουράγιο να συνεχίσουμε και με το καλό

να αποκτήσουμε το σποράκι που τόσο επιθυμούμε.

φιλιά σε όλες σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκουλες!

Εγω τρεχω με εξετασεις αυτες τις μερες, και την αλλη εβδομαδα , γι αυτο δεν εχω μπει.

Χουανιτακι εγω κανω clexane απο τη Δευτερα που ειδαμε μονο το ενα εμβρυακι.Αν και ολες οι αντιπηκτικες ιδιες ειναι.Θα δοκιμασω και το βουτυρο που λες ,γιατι με τσουζουν καπως και ειδη εχω κανει τις πρωτες μελανιες.

Την Δευτερα παμε στο Ιασω για να κανω την εξεταση της θρομβοφιλιας.Ελπιζω να μην χρειαστει να τις κανω για 9 μηνες...

Μadi ,τι καλα ,πως περασε ο καιρος σε 10 μερες θα εχεις τη μικρουλα στην αγκαλια σου,και θα περασετε μαζι τις γιορτες!

Ψυχραιμη σε νιωθω,μπραβο,ολα θα πανε μια χαρα και οταν με το καλο γεννησεις να μας πεις την εμπειρια σου.

Φιλακια σε ολες xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες άφαντες, πέρσι τέτοιες μέρες όλες εδώ απίκο..

θυμάστε τα γέλια και τις τρελίτσες που γράφαμε ;

ναι ξέρω δεν είναι πάντα το ίδιο, τα πράγματα και οι καταστάσεις αλλάζουν.

Κοντεύουν τα Χριστούγεννα σιγά σιγά !! για κάποιες απο εμάς θα είναι τα ίδια με πέρσι

για κάποιες θα είναι τα πρώτα ίσως ποιο χαρούμενα Χριστούγεννα ως τώρα.

Για κάποιες θα είναι τα ποιο δύσκολα.

Ας ευχηθούμε όλες μαζί πως όλα θα πάνε καλά και θα έρθουν ακόμα ποιο ευτυχισμένες μέρες !!

λιλ καλή επιτυχία για την Δευτέρα κοπέλα μου !!

με το καλό όλες οι κοπέλες που περιμένετε τα σποράκια σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ????ΕΔΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ??ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΨΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ????????

ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΦΘΟΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ............

[smilie=dontknow.gif]

ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ!!ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ,ΤΗ ΜΥΤΗ ΚΛΕΙΣΕ!!! [smilie=confused2.gif] ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ...

ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ...ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ...

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ!

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ?? :(

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΟΜΩΣ Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.... :?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΦΑΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΑ!!!ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΦΑΩ ΜΑΡΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΑ!!

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 5.5 ΚΙΛΑ ΗΔΗ!!!

LIL MOY ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

LIL KAΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΙ ΜΑΥΡΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

merenta ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ.

xouanitaki ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ

¨ΦΙΛΟΥΣ¨ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΗΤΑΝ. ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΟΨΑΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΑΣ ΚΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΠΟΤΕ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΠΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΥΝ.

MaDi ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..... ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΔΥΝΑΜΗ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΞΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κοριτσακια,τι κανετε?

Ειμαι οντως αυπνη και κουρασμενη αλλα χαλαλι της φραουλιτσας!Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω και δεν ξερω αν ποτε....ειναι ενα θαυμα που ολες ευχομαι να το ζησετε!Ακομα ειμαστε σε φαση προσαρμογης και θα μας παρει καποιους μηνες ακομα σιγουρα.....

Αυτα τα Χριστουγεννα θα ειναι διαφορετικα οντως για καποιους ευχαριστα,για αλλους δυσαρεστα αλλα δεν το βαζουμε κατω ολοι να παλευουμε για το καλυτερο....μαρικακι σε σκεφτομαι....ολες σας... μην νομιζετε κι εγω εχω περιεργη διαθεση λογο λοχειας και το παλευω.....

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο καιρός μόνο χριστούγεννα δεν θυμίζει αυτές τις μέρες...

Για να μην σκέφτομαι έχω γεμίσει το σπίτι με μπισκοτόσπιτα, μισκότα γλάσσα ,ζαχαρόπαστες κ δεν συμμαζεύεται.......

αναστασία φιλάκια πολλά στην φραουλίτσα σου!!!

Μάντι μου με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες άφαντες, πέρσι τέτοιες μέρες όλες εδώ απίκο..

θυμάστε τα γέλια και τις τρελίτσες που γράφαμε ;

ναι ξέρω δεν είναι πάντα το ίδιο, τα πράγματα και οι καταστάσεις αλλάζουν.

Κοντεύουν τα Χριστούγεννα σιγά σιγά !! για κάποιες απο εμάς θα είναι τα ίδια με πέρσι

για κάποιες θα είναι τα πρώτα ίσως ποιο χαρούμενα Χριστούγεννα ως τώρα.

Για κάποιες θα είναι τα ποιο δύσκολα.

Ας ευχηθούμε όλες μαζί πως όλα θα πάνε καλά και θα έρθουν ακόμα ποιο ευτυχισμένες μέρες !!

Αχ μερεντούλα και εμένα μου λείπουν εκείνες οι μέρες! Και ξέρεις τι θυμήθηκα; Την Σία που μας έλεγε την πρωτοχρονιά όταν θα αλλάζει ο χρόνος να φοράμε κόκκινο βρακί για να μας φέρει τύχη! :lol::lol::lol: Θυμαμαι ότι φόρεσα ένα κόκκινο της φωτιάς!!! Λέτε το κόκκινο βρακί να έκανε την δουλειά; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η φετινη χρονιά είχε ξεκινήσει πολύ άσχημα για εμάς με πολλές αρρώστιες και ατυχίες, αλλά τελικά μετά από λίγους μήνες γύρισε ο τροχός και ξέρετε τι έκανε ο φτωχός ε; :D:P

Εύχομαι ο τροχος να γυρίσει για όλες κορίτσια και το 2012 να έχουμε όλες αγκαλίτσα τα μωράκια μας!

Σας φιλώ γλυκά όλες! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα!!!

Μadi μου μετραμε τις μερες ,ε? Ποτε σας ειπε ο γιατρος σας?

Σημερα γυρισα απο το Ιασω που πηγαμε για την εξεταση της θρομβοφιλιας και τα αποτελεσματα θα βγουν σε 10 ημερες.

Οταν περασαμε απο τη αιθουσα αναμονης τοκετου, βουρκωσα......

Εβλεπα κοσμο να περιμενει με αγωνια για να ακουσει καποιο νεο για τα γεννητουρια και σκεφτηκα οτι θα το ζησουμε και εμεις τωρα.Πρεπει να ειναι απεριγραπτη αυτη η στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε lil μου υπομονή, μπορώ να φανταστώ την αγωνία που έχεις αλλά σκέψου το σποράκι σου που

καταλαβαίνει την διάθεση σου !!!

Μadi κοντεύουν οι μέρες ε ;

Αναστασία δύσκολη περίοδος. Είναι θέμα χρόνου να προσαρμοστείτε, να δεις που δεν θα περάσουν κάποιοι μήνες όπως λες αλλά θα γίνει πολύ ποιο γρήγορα !!!

Θα βρεις τα κουμπιά της, και αυτή τα δικά σου :lol::lol::lol:

Σία τι κάνεις ; εύχομαι όλα καλά !!!

Ροουζ φαντάζομαι κάνεις ένα διάλειμμα...

Φιλιά σε όλες σας κορίτσια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...