Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψώνια από amazon


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!!

Μήπως κάποια από τις κοπέλες έχει ψωνίσει από το amazon της Αγγλίας για να μου πει λεπτομέρειες;;; Έχω δει προϊόντα που θέλω να αγοράσω για το μωρό σχεδόν στις μισές τιμές αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την χρέωση που κάνουν με την μεταφορα.

Ευχαριστώ!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσι,εμεις εχουμε κανει πολλες αγορες απο το αμαζον..θα κοιτας να σου λεει free super save delivery..και θα το επιλεγεις στον τροπο που θες να σου τα στειλουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα να σε ρωτήσω γιατί είμαι άσχετη;Πόσο κοστίζουν απο εκεί τα μεταφορικά;Δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα το site και αναρωτιέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα περισσοτερα σπιτι σου..μια φορα μονο εχω παει ταχυδρομειο.Σου στελνουν μαιλ κ παρακολουθεις της αποστολη.μολις γραψουν οτι ειναι Αθηνα την επομενη στα φερνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφέρει αν πάρεις αρκετά πράγματα για να ισοσκελίσεις τη διαφορά των μεταφορικών. Προσοχή, είναι "γλυκιά" και εύκολη η αγορά με ένα κλικ! Μετά ερχεται ο λογαρισμός. Πάντως το Αμαζον είναι γρήγορο και αξιόπιστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εαν γραφει οτι ο πωλητης ειναι το αμαζον πανψ απο 25 λιρες ειναι δωρεαν τα μεταφορικα.

Θα εχεις το νου σου στην δεξια μερια το κιτρινο κουτακι εαν γραφει το ποσο + shipping.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Λοιπόν επειδή απο τότε που ρώτησα εδώ έχω κάνει κάμποσες παραγγελιες απο το αγγλικό amazon όντως με πωλητή το amazon είναι δωρεάν η αποστολή απο 25 λίρες και πάνω.Δεν στέλνει όμως τα πάντα.Ας πούμε καφέ σε κάψουλες που θέλαμε να πάρουμε δεν μας το κάνει dispatch για Ελλάδα.Έχει ασχοληθεί κάποιος με αγορές απο το γαλλικό ή το γερμανικό;Και τα γερμανικά μου είναι χάλια και δεν ξέρω αν θα βγάλω άκρη :P το γαλλικό θα το ξεψαχνίσω το βράδυ που θα έχω όρεξη για μελέτη.

Α και κάτι άλλο.Εμας μας έχουν έρθει όλες οι παραγγελίες στο ταχυδρομείο και χωρίς tracking number.Όταν είναι ογκώδης η παραγγελία έρχεται σπίτι;Σας έδιναν νούμερο για την παραγγελία που έρχονταν στο σπίτι;Ποια εταιρεία το έφερνε;Σας ενημέρωναν;Όχι τίποτα άλλο αλλά παραγγέλνουμε ένα καρότσι με μία φίλη και θα της το στείλω εκεί απ ευθείας μην ψάχνεται η κοπέλα.Ευχαριστώ!!!Καλά Πασχαλινά ψώνια σε όλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...