Μετάβαση σε περιεχόμενο

παπένια μου θα αποκτήσεις αδελφάκι!!!!!!


Recommended Posts

είμαι και πάλι εγκυούλα...κοριτσακια μου γλυκα...ηρθε εκει που δεν το περιμενα με τιποτα...χωρις αγχος...αντε να δουμε σελιγες μερες αν θα ναι παπένιος η πάλι παπένια :lol::lol::lol::lol: ανυπομονωωωωωωω...αν και εννοείται γερο να ναι πανω απόλα...η γνωστη για οσες με ξερετε χαζοπαπιομανα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορολινακι μου δεν ηξερα οτι εισαι εγκυουλα.....

με το καλο λοιπον........να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και πανω απο ολα να ειναι γερο το σπορακι σου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!

Αααχχχχ κοριτσάκι μου με το καλό!!!!!!!!!!

Πολύύύύ συγκινήθηκα!!!!!!!! Σε καλό μας!!!!!!!!

Δε θα έχουνε και μεγάλη διαφορά τα ζουζούνια σου!!!!! Τέλεια!!!!!!!

Πώς αντέδρασε η μικρή σαν το΄μαθε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο να σου ευχηθω και απο εδω να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα ακομα υπεροχο παπακι .

καλε δεν μου ειπαις ποτε εχεις ΠΗΤ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχουλες... :D:D

συμπεθερουλα μου :-*:-* οταν θα παω για την αυχενικη διαφανεια θα μου πει για πητ..μαλλον καπου μεσα μαιου...διδυμακι πάααααααααααααααλι.... :lol::lol::lol::lol:

πιπιτσαζουζουνα οταν το μαθε η κορη μου αντεδρασε ποικιλοτροπως..τη μια με χαρα...χαδια στην κοιλιτσα..φιλακια...και μετα με ζηλια...δηλ...αντε μωρακι πηγαινε ατα.. :lol::roll: κοκ..με το καλο και το δικο σου το μωρακι...με εναν πονο...

χρυσουλι...όχι που δεν θα ανοιγα θεμα...εδω ειχα χαθει τοσο καιρο...ειπα να γινω λιγο πιο ενεργο μελος.. εστω τα σκ.. ;);)

μπουρικ μου..γιωτακι μου..χαθηκαμε τελειως...εδω σε λιγο ετοιμαζεσαι για τριτο...θηριο σε θαυμαζω ειλικρινα...!!!!!!!!!!με το καλο κοπελαρα μου..και οποτε θες παρε τηλ..να τα πουμε... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και απο εδω Καρολινακι μου!!! Με το καλο ενα γερο μωρακι!!! Καλεεεε η πιπιτσα μας γεννησε εδω και 3 μηνες περιπου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουπς...σορυ βρε κοριτσια...εχασα μαλλον επεισοδια... :oops: γερο και καλοτυχο ναναι πιπιτσα..

ασπακι την καλημερα μου..αντε μπορει η γραμματοσειρα να αλλαξει χρωμα...θα ξερουμε σελιγες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχουλες... :D:D

συμπεθερουλα μου :-*:-* οταν θα παω για την αυχενικη διαφανεια θα μου πει για πητ..μαλλον καπου μεσα μαιου...διδυμακι πάααααααααααααααλι.... :lol::lol::lol::lol:

πιπιτσαζουζουνα οταν το μαθε η κορη μου αντεδρασε ποικιλοτροπως..τη μια με χαρα...χαδια στην κοιλιτσα..φιλακια...και μετα με ζηλια...δηλ...αντε μωρακι πηγαινε ατα.. :lol::roll: κοκ..με το καλο και το δικο σου το μωρακι...με εναν πονο...

χρυσουλι...όχι που δεν θα ανοιγα θεμα...εδω ειχα χαθει τοσο καιρο...ειπα να γινω λιγο πιο ενεργο μελος.. εστω τα σκ.. ;);)

μπουρικ μου..γιωτακι μου..χαθηκαμε τελειως...εδω σε λιγο ετοιμαζεσαι για τριτο...θηριο σε θαυμαζω ειλικρινα...!!!!!!!!!!με το καλο κοπελαρα μου..και οποτε θες παρε τηλ..να τα πουμε... :x

καρολινακι μου εφυγα απο αθηνα και αστα.....τωρα ειμαι εδω...οσο για το τηλεφωνο δυστυχως το κινητο μου μια καλη πρωια δεν ανοιξε..και ετσι δεν εχω τηλ......οποτε θες περιμενω να τα πουμε απο κοντα.......φιλακια κουκλα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσι πολυ χαιρομαι για σενα,θυμασαι που τα εχουμε πει και απο κοντα στο village στο ρεντη ε???

ποσο εισαι???ευχομαι ενα γερο μωρακι!!!!!η μικρη σου καλα???

Εγω περιμενω το 2 παιδακι μου τα χριστουγεννα κ ειναι αγορακι!!!!

Περιμενουμε νεα σου να μας πεις τι μωρακι ειναι κ παλι με το καλο ,φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...