Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Kalimera koritsia! Kai edw polu ilio kai xtes kai simera, alla ennoeitai oti to bradu kanei psofokruo!

Kai emeis twra etoimazomaste gia tabernaki!!

Kalo mesimeri tha ta poume argotera!!

Charoula, exeis na mpeis meres, pou eisai?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω εδω!το σαββατικυριακο συνηθως δεν μπαινω - μονο απο τη δουλεια!

ειστε καλα?

εγω καλα!μονη!εφυγε ο αντρας μου με την πεθερά μου για καναδά - πανε στον κουνιάδο μου που ιρκιζεται στο διδακτορικό!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!

Charoula se xasame! Den to iksera oti den mpaineis SK.

Kanada se pia poli?? Zileuw! An kai ekei kanei psofokruo twra, exoun kai xionia se merikes polis. Egw ekei megalwsa, oi goneis mou kai ta aderfia mou ekei zoun! Sto Toronto.

Legame kai emeis na pame fetos ta Xristougenna alla fobamai ligo to poluwro taksidi, an kai den exw rwtisei to giatro, sunithos toso nwris stin egkumosuni epitrepoun megala taksidia eseis pou kserete??

Pigame perisi kai perasame teleia, ektos bebaia apto taksidi pou mas kourase polu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι στό μοντρεαλ-τελειωσε το διδακτορικο στους πολιτικους μηχανικούς και θα κάτσει εκεί-θα πάρει θέση στο πανεπιστημιο-με επρηξε ο αντρας μου να παμε και εμεις!

ωραια ηταν-πηγαμε το 2008-και αμερική-βεβαια ηταν καλοκαιρι!

το ταξιδι δεν νομιζω οτι απαγορευεται-αλλα τη μεση σου σκεφτομαι!αστο για του χρόνου να πας με το νινί.

πεστε με τρελη εγω την πρωτη αγορα την εκανα-πουλουσε μια κοπελα ενα αχρησιμοποιητο ringsling μάρσιπο και τον πήρα

τελικά αν έχεις ήδη ενα παιδιάκι εχεις άλλη άνεση-στο πρωτο ψωνισα στον 8ο!

καινουργιες μανούλες να το ψαξετε πολυ πριν αγορασετε γιατι εγω στο πρωτο εδωσα παρα μα παρα πολλά λεφτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai to skeftomai kai egw polu. Exw paei kai Montreal, polu wraia kai ekei.

Isws tou xronou. O antras mou den exei problima, einai sto xeri mou alla ligo skeftomai tin talaipwria.

Auto pou agorases den kserw ti einai (fainetai h asxeti). Emeis leme na perimenoume na doume ti filo einai to mwro gia na pswnisoume. Pou to poulouse h kopela kai to brikes? Efimerida?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρο το ringsling-το εδωσε σε αλλη- :shock:

τελοςπαντων-το πηρα απο αναλογο φορουμ-μπορείς να μπεις και στο aggeliopolis-και εδω έχουμε θεμα αγορες-ο ξαδερφός μου πηρε τα παντα από ένα αγγλικό σαιτ σε φοβερες τιμές-θα τον ρωτησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα. καλε μας βλεπω ολες να πηγαινουμε καναδα φετος για γιορτες!!!! ηταν να παω τοροντο αλλα το ακυρωσα μενει μονιμα μια φιλη μου εκει και θα πηγαιναμε οικογενειακως και οχι μονο μεχρι και οι νονοι της κορης μου τσουρμο, αλλα εμαθα οτι ειμαι εγκυος και το ακυρωσαμε - οχι γιατι φοβομουνα το πολυωρο ταξιδι αλλα τη κυρια που θα με ταλαιπωρουσε σε ολο το αεροπλανο!!! με μεγαλη επιφυλαξη ισως παω στο τοπο μου (αγρινιο) για γιορτες.... αλλα και να μην παω φετος δεν με πολυ αγχωνει γιατι παντα χριστουγεννα ταξιδευα και ετσι ας καθησω φετος να δω πως ειναι η ροδος γιορτινη!

χαρουλα τελικα το εδωσε το ringsling???αφου το ειχες πει πρωτη, κριμα και ηταν ομορφο! εγω βολευτικα της chicco το μαρσιπο αλλα που συγκρατει και τη μεση για το μπαμπα πιο πολυ και τον καταβολευτικαμε και οι δυο μας... οτι και αν ειναι το δευτερο νινι καροτσια, κουνια, μαρσιπο ειναι σε unisex χρωματα! μονο ρουχα θα χριαστω αν ειναι αγορι!!!

ελενα μου καλο ειναι μολις μαθεις το φυλο να αρχισεις να κανεις πλανο το τι θα χριαστεις θα σε βολεψει παρα πολυ και θα δεις οτι δεν θα δωσεις τοοοοσαααα πολλα λεφτα. εγω ξεκινησα στο τεταρτο και μεχρι το ογδοο ειχα τα παντα ετοιμα και βαλιτσες κλειστες μηπως με πιασει κανενας πονος και γεννησω νωριτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε εκνευριστηκα λιγο γιατι το εδωσε την κυριακη ενω ειχαμε συνεχη επικοινωνια-δεν ειναι ολοοι τοσο τυπικοι!ναι ωραιο ηταν!δεν πειραζει θα παρω καινουργιο.

καλε ή από τον καναδά θα εχουμε σχεση ή απο το αγρίνιο????

εγω ειμαι θεσσαλονικιά παντρεμένη με αγρινιώτη και τα χριστουγεννα θα ειμαι εκει-οπως και σε ολες τις διακοπες!!!!!

ΠΑναιτωλικός ολε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις?!? ειμαι αγρινιωτισσα παντρεμενη με ροδο-αυστραλο και γιαυτο δεν μενω ποτε χειμωνα χωρις εξωτερικο για εκδρομη. περσυ δεν πηγαμε γιατι επρεπε υποχρεωτικα να παω στη οικογενεια μου να γνωρισουν το μωρο, αλλα μη νομιζεις οτι εμενα αγρινιο γρεβενα την εβγαλα στο χιονοδρομικο!!! απο το αγιο κωνσταντινο ειμαι εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!βλεπω ταξιδια φετος!!!Κ εμεις ηταν να παμε φετος μασσαλια,αλλα δεν τελικα..ειναι η μαμα μου εκει.κ εγω γαλλιδα ειμαι..αν κ στον 6ο μηνα οι αεροπορικες εταιριες δεν αφηνουν τις εγκυες να ανεβουν σε αεροπλανο.οσο για τα πραγματα του μωρου κ ολα τα ρουχα αγοριστικα ειναι.καροτσι,μαρσιπος,κρεβατι ολα ουδετερα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! χαίρομαι πολύ που σας βρίσκω. Είμαι καινούρια στο mammyland και περιμένω και γω το πρώτο μου μωράκι στον Ιούνιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσάκια!όλο για ταξιδάκια ακούω και μου τρεχουν τα σαλια!εμεις δεν εχουμε καταβολες απο εξωτερικο αλλα μας αρεσει πολυ να χαλάμε τα λεφτα μας σε ταξίδια!τωρα λόγω και της προηγουμενης εγκυμοσυνης εχουμε να πάμε 1,5 χρονο και έχω σαλέψει!θέλω οπωσδήποτε!όλο και κατι θα κανονισω ως τον μαρτη!!!!!!

ψωνια εγω ακόμη δεν κάνω, φοβάμαι!μετα την 24-25 βδομάδα ναμαστε καλα!

καλωσήρθες ματκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια προσπαθω να κοιμησω τη μικρη μπας και καταφερω να ξεκουραστω και εγω λιγουλακι και να απολαυσω τη τηλεοραση!!!

ματκα μου καλωσορισες στην παρεουλα μας! θελουμε πληρη στοιχεια σου και φυσικα ποτε κανεις αυχενικη για να μπεις και εσυ στη λιστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή!!!

alekagala αύριο θα πάω στο γιατρό, οπότε και θα μου πει για την αυχενική. Ανυπομονώ να δω το σποράκι μου. Καλή επιτυχία με τον ύπνο της μικρής σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

A wraia Aleka na pate Kanada an oxi twra kapoia alli stigmi, einai polu wraia ta Xristougenna! Einai ola stolismena uperbolika polu kai einai polu omorfa!

Tha koitaksw ta site pou les Charoula. Den exw idea ti xreiazomai. Oute ti einai auta pou lete den kserw!

Niwthw entelws asxeti se sxesi me esas!

Koritsia aurio tha paw sto Jumbo na pswnisw stolidia gia to dentro mas! Sta petherika mou den to exoume pei akoma kai skeftomai na agorasw kati mwroudistiko...h isws kapoio stolidi gia to dentro tous pou na exei sxesi me mwro kai na tis to steilw! (Menoun se alli poli kai etsi itan eukolo na min tous poume kati). Dexomai kai idees an exete kamia kali!

Matka kalws irthes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλήθεια, έχετε πάρει κιλά μέχρι τώρα? φαίνεται καθόλου η κοιλίτσα σας? Εγώ είμαι 1.60 ξεκινησα 52 κιλά και τώρα είμαι 54!!! Μου έχει ανοίξει η όρεξη απίστευτα πολύ. Τρώω και μετά από 1 ώρα νιώθω σαν να ποναει το στομαχι μου από την πείνα....φφφφφφφφφφ λέτε να γίνω τετράπαχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!

Matka teleia pou to eidate...anupomonw kai gw na ksanapame na to doume!

Emena argei omws, tha paw 20/12. Mexri tote pisteuw oti tha dw kai gw ena kanoniko

anthrwpaki....

Egw exw parei polu liga...mono miso kilo! Alla h kilitsa einai ligo fouskomeni. Itan pio polu, twra sa na ksepristike ligo. Egw etrwga kanonika kai ligo perisotero apo kanonika, alla tis teleutaies meres den xoneuw eukola kai anagkazomai na trww mikrotera geumata kai to bradu polu nwris gia na xonepsw. Ase pou tis teleutaies 2 imeres eixa kati anakatosoures....to goursouzepsa to thema, ekei pou elega oti de me exei piasei katholou xtes imoun xalia...xwris emetous bebaia alla kai pali xalia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!!4k pira alla stamatisan ekei..exei 20merew sxedon oute grammario den mpainei..i oreksi statheropoiithike..epitelous tha to do ayrio to nini mou,sta genethlia mou!!!k emeis elena xtes to eipame stin pethera..einai se alli poli k xtes pou pigame leo den ginete prepei na tis to poume giati i koilitsa fouskose k fenete..matka fantazomai tin xara sou otan to eides!!!!ola kala na sas pane..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena ζηλευω το μισό κιλοοοοοοοό σου! Τεσπα, θα δείξει, χτες μόλις είπα το γιατρο ότι μου έχει ανοίξει η όρεξη με αγριοκοίταξε χαχαχαχαα.

Delphine τρελάθηκα απο τη χαρά μου, θα το καταλαβεις και συ αύριο!

Δυστυχως ειναι τόσο πολύπλοκα τα πράγματα για μενα αυτη τη στιγμή, που πρακτικα νιώθω τύψεις όταν χαίρομαι τόσο. Τι να πω ελπίζω τα πράγματα να φτιάξουν γιατι δεν μπορώ να χαρώ την εγκυμοσυνη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια εδω που ειναι εγκυουλλες ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τελιομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια σας τα μικρουλια σας γερα και υγιες ! δεν υπαρχει πιο ομορφοτερο δημιουργημα απο αυτο! σαν χθες θυμαμε πριν 1 χρονο οταν εμεινε και η γυναικα μου εγκυος και αποκτησαμε το γλυκο μας αγορακι !!! :o):o)8-} εγινα και εγω ενα τρελλος χαζομπαμπας ! .........ο καιρος περναει γρηγορα φροντιστε να το απολαυσετε γιατι αυτη η πορεια των 9 μηνων θα σας μεινει αξεχαστη !να μιλατε στο μωρακι σας απο τωρα και να του βαζετε μουσικουλλα! να χαιρεστε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σας κατι που πιστευω οτι το κανετε ηδη!

Ευχομαι η Παναγιτσα να ειναι διπλα σας σε καθε σας βημα και να βοηθησει να πανε ολα καλα , ολα κατ ευχην με ολες τις σχετικες εξετασεις !με το καλο !!!!!! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-@};-@};- το σιγουρο ειναι οτι θα ειστε ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΑΝΟΥΛΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matka kala mi zileueis kai polu giati den pisteuw oti tha meinei etsi gia polu, egw sunithws pernw eukola ta kila...kai auto to miso kilo pou pira to pira epidi prosexw ti diatrofi, an de prosexa tha eixa ginei asta na pane. Auto einai ena apo ta thetika to na menoun kai oi goneis kai ta petherika makria...den sou mageireuei kaneis, opote kaneis ti diatrofi pou theleis! Giati otan itan edw oli mera trwgame.

Matka kai egw fobamai na xarw....fobamai kai na to pw se kosmo...den kserw ti me exei piasei kai eimai toso epifulaktiki, pantws fobamai polu min paei kati straba. Eimaste polu sugkratimenoi kai egw kai o antras mou.

Newlife se euxaristoume polu, auta pou eipes einai polu gluka. Na sou zeisei to mwraki sou. Upothetw oti einai auto sti fwto, einai kouklos.

Delphine eseis pws to anakoinwsate? Egw elega na paw jumbo na tis agorasw kanena stolidi gia to dentro tis pou panw na grapsw 29/6/12, tin pithani imera toketou diladi kai na tis to steilw. den exw skeftei kati kalitero...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ne elena mou to moraki mas ine afto stin foto!!!! ine kai to proto mas ke ime xetrellamenos!!!! 8-}8-}:ymparty::ymparty::-p:-p To exoume taxi stin Agia Eirini Xrysovalantou ke ton vaftisame tis 29/4 me to onoma Xrisovalantis! DOxazo Tin Xari Tis , mas estile afto to omorfo dimiourgima tis zwis!!!!! :):) prosefxoula ke pisti koritsia na iste konta ston Theo kai ola tha pane kala!

πιο κατω σας παραθετω ενα site http://www.jesuslovesyou.gr/Woman/Pregnancy/home.htm για καθε εβδομαδα υπαρχει και μια προσευχουλλα καθως και Χρήσιμες πληροφορίες για το έμβρυο. :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife na sas zisei to moraki sas!!!na einai kalotyxo,ygeiestato,k eytixismeno gia mia zoi!!!k ego to proto mou stin agia eirini xrusovalantou einai!!ayrio matka einai i triti fora pou tha to do!!!!k ego fobamai polu alla proseuxomaai kathe mera na einai kala to nini mou stin koilia k na megalonei kala.k se oles sas ayto eyxomai..tha einai kala arkei na eimaste k emeis ligo pio prosextikes!!oso gia tin pethera elena polu oraia i idea sou!!emeis tis to eipame pano sto thema douleias k kala..giati stamatisa apo tin douleia..exo problima mesis k omfalou...k etsi tis eipa oti eimai egkuos k gi'ayto stamatisa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...