Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012


Recommended Posts

με πολύ επιφύλαξη και αγωνία τολμώ να ανοίξω το θεματάκι.ελπίζω η παναγία να μας φυλάει και να πάνε ολα καλα!

ελενα προς το παρον τα δυο μας.

τικερακι θα βαλω αργοτερα-να περασει λίγο ο καιρός να το σιγουρέψουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hrtha kai gw!!!!!!!!! Teleia!! Kai egw me epifilaksi ennoeitai...gia na min sou pw

egw kamia fora to ksexnaw kiolas kai den to exw suniditopoiisei katholou ma katholou!

Ante kalous epomenous 7-8 mines na exoume na ta leme apo edw kai suntoma na erthoun kai

alla koritsia!! Egw giauto pantws protina na to poume kalokairiou kai oxi Iouniou giati efoson emeis

eimaste teli Iouniou ta alla koritsia tha einai apo Ioulio kai meta!

Ante kali mas egkumosini!!! Egw simera ekana eksetaseis toksoplasma kai progesteroni.

H progesteroni kserw oti einai mia ormoni tis egkumosinis alla ti akribws deixnei???

Episis pira sidiro mazi me folliko oksu kai albestio pou mou egrapse o giatros.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα charoula!K γω περίμενα πως και πως νανοιξει αυτο το θεματακι!Φοβάμαι πολυ, μακάρι να μας πάνε όλα καλά και τον ιούνιο να κρατήσουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15/06 έχω ΠΗΤ. ας μαζευτούμε εδώ αρχικά και αν δεν είμαστε πολλες στην παρεούλα τοτε μαζευόμαστε όλες οι καλοκαιρινες!τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ! τι ωραία μαζευόμαστε!να περασουν καμια δεκαριά μερες να πάμε ακόμα καμιά φορά στο γιατρό και μετα θα μαθω πως βάζουν ονοματα και ημερομηνιες απο κάτω!μαλλον πιο νωρις από ολες ειναι η κικιτσα!εγω 27/6 και η ελενα 29/6.εσυ νανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Charoula mou kai egw etsi lew...egw ksanapaw stis 15/10. Tote tha akousoume kai kardoula kai anupomono polu!! Tha eimai kai sxedon 2 minwn! Opote tha einai pio sigoura ta pragmata!

Mou edwse na agorasw kai mia krema gia tin koilia gia tis ragades kai kanei sto farmakeio 37 eurw kai brika tin idia sto internet mono me 28! Eseis bazetai tipota?? Esu Charoula pou to exeis ksanaperasei kai ksereis kalitera ti xrisimopoiouses tin proigoumeni fora???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εμενα την πρωτη φορα μου εδωσε της frezyderm-πανακριβη αλλά καλή-δεν εβγαλα ουτε μια ραγαδα-αλλα ειχα και μικρη κοιλίτσα

τωρα δεν ρωταω κανεναν - θα παω στο φαρμακειο και θα παρω μια καθαρα βιολογικη

θα σου ελεγα να την ξεκινησεις μετα το πρωτο τριμηνο-οχι οτι δεν βαζω πραγματα τωρα - και βαφομαι και ενυδατικες βαζω (αλλά ολα βιολογικα από το φραμακειο)

θυμαμαι ομως οτι αυτη την κρεμα μου ειπε μετα τους τρεις μνηες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw bafomai kanonika, den tha eprepe?? Ta mallia mou thelw opwsdipote na bapsw kai den kserw ti na kanw...tha rwtisw tin kwmmotria an exei biologikes bafes.

Emena mou eipe na balw tin Synchroline-Synchroelast.

Kali akougetai kai auti, tha it dokimasw.

Egw exw tin aisthisi oti tha kanw megali koilia. Eimai psili, kanoniko baros, kai apo ti mesi kai panw polu adunati kai eidi deixnei h koilia mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta καλωςηρθες!το πρωτο σου!και εγω εκει με βλεπω να γενναω λογω καισαρικης!

ελενα καλε κανει-και βαφομαι και απο ολα!τις εξετασεις τις εκανα απο μονη μου πριν παω στο γιατρο - αμα εισαι παλια ξερεις ;)

εγω εχω αντισωματα ερυθρας και μεγαλοκυτταριου αλλα οχι τοξοπλασματος και λιστεριας.οπως και στην πρωτη εγκυμοσυνη.τωρα για προγεστερονη πρεπει να δω αν την εκανα.δε θυμαμαι.την τεταρτη που πηγα εξεταση κολπικου υγρου μου εκανε-σημερα θα βγουν τα αποτελεσματα.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veta kalws irthes!

Charoula, egw auta ta eixa kanei ola kai kolpika ugra ston progenetiko elegxo ton Ioulio. Den kserw an prepei na ta ksanakanw den mou eipe kati proxtes.

Kai toksoplasma eixa kanei alla den kserw giati mou to ksanaegrapse twra. Oute egw exw antiswmata gia toksoplasma,ti simainei auto? Prepei na kanw kati? Auto den einai pou pathaineis apo tis gates?? H progesteroni mou leei itan kali. Me ebale na kanw kai genikes aima kai oura.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ακριβως επειδη δεν εχεις αντισωματα σου εβαλε να το ξανακανεις-τωρα πρεπει ταχα να προσεχουμε για μα νην κολλησουμε αφου δεν εχουμε αντισωματα-καλο πλυσιμο τα λαχανικα και καλοψημενο κρεας - αυτα - εδω δεν κολλησαμε τοσα χρονια τωρα θα κολλησουμε!κολπικο υγρο εκανα και εγω τον ιουνιο αλλα αυτη καλου κακου μου κανει παλι γιατι μεσαλαβησε και καλοκαιρι - θαλασσα κτλ.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα ιδια ημερομηνια εχουμε-αν και εγω θα γεννησω νωριτερα!

αντε θα κανουμε μαζι τις εξετασεις.πηγες στο γιατρο?καρδουλα ειδατε ή οχι ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ! Η ΚΡΕΜΑ PREZYDERM ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ.ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ στις 7 + 3 ΜΕΡΕΣ. ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΤΙς 14 ΝΟΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw otan eixa paei hmoun 5 + 5 imerwn kai mas eipe oti itan nwris gia kardoula...

anupomonw na ksanapaw stis 15 na akousoume kardia!! tote pisteuw tha akousoume giati tha eimai

7 + 5 imerwn!

Egw tin krema tin parageila apo to internet, itan 9 eurw ligotero apto farmakeio...kai einai gia olo to swma oxi mono gia tin koilia...nomizw pws gia tin koilia exeis dikio Kikitsa einai nwris, alla nomizw pws sto stoithos tha arxisw na ti xrisimopoiw giati exei megalwsei arketa!

Nana kai emena karkinaki!! Gia tauraki pigaina alla telika den mas ekatse xaxa.

Alla kai ta karkinakia einai kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!!! δεν περιμενα οτι απο τοσο βωρις θα υπηρχε θεμα για τα μωρακια ιουνιου ανυπομονες ειστε!!! Λοιπον με λενε Αλεξανδρα μενω στη ροδο εχω μια πριγκιπισσα εν ονοματι Σαντυ 17μηνων και τωρα ειμαι περιπου 7βδομαδων και στις 11-11 ακουμε καρδουλα, αφου το ειδαμε και ειναι μια χαρα σπορακι!!!

Για τη κρεμα που λετε πραγματικα κανει θαυματα αλλα μετα απο τον 3ο μηνα να ξεκινησετε να βαζετε. Εγω την ειχα αγορασει ενα σκασμο λεφτα και οταν μου τελειωσε πηρα αμυγδαλελαιο της απιβιτα και αλοιφα ολη τη κοιλιτσα μονο 7ευρω και δεν εκανα ουτε μια ραγαδα και ας ημουν ολοπρηστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka kalws irthes!!

Eixa erthei Rodo to kalokairi gamilio taksidi!! Polu wraia perasame!

Nai nwris to anoiksame alla ti na kanoume afou eidame to sporaki kai einai kala...

me mia epifulaksi bebaia...

Pote exeis pithanei imera toketou?

Pantws oles konta eimaste stin imera toketou, apo mesa ews teli Iouniou nomizw oi pio polles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!πως περασατε?εγω αρρωστη ολο το σκ!με κολλησε ο γιος μου και δεν μπορουσα να καταπιω καθολου-τωρα καλα!

εγω θα ξαναπαω 14/11 στη γιατρο και μετα το δεκεμβριο κατευθειαν νομιζω για αυχενικη-αν πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kai apo mena!

Charoula perastika. Egw fobamai polu min kollisw kanena kruwma twra.

Kai egw to idio, tha paw 15/11 gia na akousoume kardoula epitelous (anupomonw, etsi mourxetai na paw nwritera!!) kai meta stis 20/12 gia auxeniki diafaneia. Twra ti akribws einai kai pws to kanw auto den kserw...esu Charoula pou ksereis gia pes mou ti einai kai ti kanw akribws??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...