Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΥΠΑΕΧΕΙ ΠΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ(ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ) .ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΠΙΚΟ ΦΥΣΙΚΑ...ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμένα μαριμάρ μου μου τον μέτρησε ο γιατρός μου στο ιατρείο την 28η εβδομάδα...νομίζω οτι μπορούν αλλά δεν ειμαι σίγουρη....sorry μην σε παραπληροφορήσω κ όλας...φιλιά καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμένα μαριμάρ μου μου τον μέτρησε ο γιατρός μου στο ιατρείο την 28η εβδομάδα...νομίζω οτι μπορούν αλλά δεν ειμαι σίγουρη....sorry μην σε παραπληροφορήσω κ όλας...φιλιά καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ!ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ!ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΡΑΧΗΛΟ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ....ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ. ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΡΑΧΗΛΟ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ....ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ. ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

Δυστυχώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω, πληροφοριακά πάντως εμένα μου τον μετρήσανε στη Β επιπέδου

καλό απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

Δυστυχώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω, πληροφοριακά πάντως εμένα μου τον μετρήσανε στη Β επιπέδου

καλό απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου με τον κοιλιακο υπερηχο αλλα λενε οτι ειναι καλυτερα να σου τον μετρανε με κολπικο αλλα πιστευω οτι και με τον κοιλιακο σου δειχνει αυτο που φενεται ισως με μια μικρη αποκληση.

dev364pp___.png

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου με τον κοιλιακο υπερηχο αλλα λενε οτι ειναι καλυτερα να σου τον μετρανε με κολπικο αλλα πιστευω οτι και με τον κοιλιακο σου δειχνει αυτο που φενεται ισως με μια μικρη αποκληση.

dev364pp___.png

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...