Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Πο,πο κορίτσια! Πάλι γκρίνια! Ούτε τον μπαμπά της που δουλεύει δεν άφησε να κοιμηθεί!

Δανάη, μάλλον θα δοκιμάσω να βγω έτσι όπως λες γτ έχω δουλειές με τη βάφτιση.

Αφροδίτη, τα ουλάκια της πονάνε.

Έλενα, ο μικρός είναι τέλειος! Μπράβο! Τρώει πολύ καλά!

Άντρια, δεν θα της ταιριάζει η ενυδατική κρέμα. Βάλε κάποια άλλη.

Twra eida pws mou apantises..Se euxaristw k sena gia tin apantsi sou..

San enidatiki einai poli kali den einai pws den tis tairiazei me ta proionta tis mustela eimai poli euxaristimeni aplws me auta pou evgale sto proswpo prepei na valoume eidiki krema..Mou dwsane mia gia disane3ia..Makari na figoune na min trexoume k ston giatro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Piga sto farmakeio pira k tin mikri gia na nanouristei sto autokinito..Agorasa alli mustela giati ekeini pou eixa itan apli enidatiki k den ekane gia to skopo pou tin 8elame enw i mikri i8ele e3idikeumeni, pira mia pou einai gia disane3ia..Danai se euxaristw gia to endiaferon sou..

εμεις, για ατοπικη δερματιτιδα βαζουμε μια της DERMEXA , αλλα δεν ξερω τι μπορει να κανει για την περιπτωση σας....η παιδιατρος τι ειπε οτι ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria εμενα ο μεγαλος μου που κανει πολυ εντονες δερματιτιδες και η ανηψια μου μας εχει δωσει η παιδιατρος μια κρεμα της aderma.αν δεν κανει κατι η κρεμουλα μας πες μου να σου πω.αρε κοριτσια τι τραβανε τα καιμενα μα τα δοντακια τους αλλα τι τραβανε και οι ερμες οι μανες........ελπιζω να αργησουμε να βγαλουμε δοντι.εκει κατα τα 2-3 καλα θα ειναι =)) ..καληνυχτα κοριτσακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο ποστακι!!!!!!

καλοριζικα κ τα καινουρια δοντακια!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια κ τις ομορφες ευχες σας!!!

γεωργιαννα την φωτογραφια με τα μαρεγκακια στο φατσοβιβλιο την εβαλα για σενα δεν ξερω αν διαβασες το προηγουμενο μηνυμα...

περαστικα στα αρρωστουλικα μωρακια μας!!!!

χθες ηρθαν οι νονοι κ εκαναν στην ελενα μπανακι να βγει το λαδακι,κ σημερα ηταν το πρωτο της κουρεμα :lol::lol::lol:κρατησα κ την αγαπημενη μου τουφιτσα!!!!!

εχει κ τρεις μερες που προσπαθει να μπουσουλιση!!!καθε μερα που περναει τα καταφερνει κ καλυτερα!!!

σημερα την αφησα πρωτη φορα στην πεθερα μου μονη της κ θα ειναι κ η πρωτη βραδυα που θα κοιμηθη μονη στο δωματιο της πολλες αλλαγες...πως θα αντιδραση αραγε???

εγω εχω υπνοσακο χωρις χερια θα παρω ομως εναν με χερια κ ποδια γιατι κοιματε με τα χερι ψηλα κ το πρωι ειναι κρυα...σωθηκα παντως δεν ξεσκεπαζετε κ εγω ειμαι ηρεμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αντερμα που λεει η βασιλικη ειναι επισης πολυ καλη αλλα για επαναλαμβομενο προβλημα της βικτωριας ισως ειναι μεμονωμενο

σουλιτσα μου να τη χαιρεστε! εισαι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια εμείς έχουμε την Avene Trixera Emollient Cream. Το'χε πάθει κι ο Άρης όταν ήταν 1 μηνός αλλά να σου πω την αλήθεια δε του έβαλα τίποτα, ο παιδίατρος μου είχε πει να χρησιμοποιήσω την παραπάνω κρέμα μόνο αν χειροτέρευε πολύ. Βελτιώθηκε μόνο του σε καμιά δεκαριά μέρες...

Αναστασία με τη μικρή δε μπορείς να βγεις για κάποιες από τις δουλειές? Καταλαβαίνω πως είναι πολύ πιο άνετο να την αφήσεις σπίτι αλλά στην ανάγκη... Εγώ που δεν έχω επιλογή, κάνω τα πάντα μαζί με τον Άρη, ψώνια και δουλειές και διασκέδαση, τις προάλλες στο γραφείο κρέμαγα κουρτίνες με το μωρό στο μάρσιπο! :lol: Και χθες πήγαμε μαζί για ψώνια κι έφαγε την πρώτη του τούμπα! Τον είχα καθίσει πάνω στο παλτό μου πάνω σ' ένα σκαμπό μέσα στο δοκιμαστήριο γιατί έψαχνα φόρεμα για ένα γάμο το Σάββατο και γλίστρησε το παλτό κι ο Άρης έκανε τσουλήθρα μέχρι τη μοκέτα στο πάτωμα! Δεν έπαθε βέβαια τίποτα, ούτε καν έκλαψε, απλώς κοίταγε απορημένος. Εγώ ψιλοτρόμαξα αλλά μες στο πρόγραμμα είναι κι αυτά... Η αλήθεια είναι πως αν με ρώταγε κανείς πριν μείνω έγκυος θα έλεγα πως δεν είναι εύκολο να κάνεις πολλά πράγματα μαζί με το μωρό αλλά τώρα ανακαλύπτω πως λίγα είναι τα πράγματα που δεν μπορώ να κάνω μαζί με το μωρό.

Φλυαρώ κι είναι αργά...

Όνειρα γλυκά σας εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δαναη τι μου θυμησες τωρα που ειπες για την τουμπα του αρουλη.ειναι καλοκαιρι ο μπομπος μου ειναι 3 μηνων.προσπαθω να βγαλω την πανα στον μεγαλο.ξυπναμε ενα πρωι τον παω τουαλετα.απο τις 10 παρα τεταρτο βγηκαμε απο την τουαλετα 11 και τεταρτο(με το ρολοι)βεβαια δεν εκανε τιποτα.παμε σαλονι περνω μπεμπη να τον αλλαξω ,τον βαζω πανω στην αλλαξιερα γυριζω και τι να δω.ο μεγαλος τα κανει στο σαλονι :twisted: .1,5 ωρα τουαλετα και με το που βγαινουμε τα κανει.τα νευρα μου πανω απο το κεφαλι.τον παω να τον πλυνω(ο μπεμπης πανω στην αλλαξιερα.θεωρουσα οτι δεν ειναι τοσο δραστηριος

0.ξαφνικα ακουω 1 μπουμ και τον μπεμπη να κλαιει.φτανω στο δωματιο κ βλεπω τον μπεμπη κατω μπρομυτα.παγωσα.δεν μπορουσα να κανω βημα.δεν ηθελα να τον σηκωσω μη τυχον και δω αιμα στα μουτρακια του.φρικη.τον σηκωνω ολα καλα.το τι κλαμα εριξα.87 ποντους υψος η αλλαξιερα.εννοειται οτι απο τον φοβο μου τον πηγα στο παιδων.ολα καλα ομως.για 1 μηνα τυψεις ειχα.οτι δεν ειμαι καλη μανουλα,οτι δεν προσεχα το παιδακι μου,οτι εγω φταιω και αλλα τετοια............ :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Σούλα,με το καλό η μετακόμισή της στο νέο της δωμάτιο!!όλα καλά θα πάνε κ δεν θα πάρει χαμπάρι!η δικιά μου μια χαρά κοιμήθηκε,εμας μας έλειπε,αλλά συνηθίσαμε!

Σήμερα θα πάω πάλι γυμναστήριο μετά από πολλές μέρες.ελπίζω να μην αφήσω τα κοκκαλάκια μου εκεί! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

κατι γινεται με τηη μικρη δωστε τα φωτα σας παλι το 3 με 5 το τσιμπησαμε... και με γκρινια και δυσφορια που να ποναει αχαραγα και γιατι την ιδια ωρα ;;;

σα να χει καταπιει ρολοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα ξεκινας δουλιτσα;;; τι δουλιτσα; καλη αχρη!

δαναη καλο κουραγιο στο γυμναστηριο εγω πολυ θα ηθελα να παω να χασω και κανα κιλο (ακομα χρωσταω της εγκυμοσυνης η αχρηστη) αλλα αυτο ειναι απο τα πραγματα που δε μπρω να κανω με τη μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Sas euxaristw gia tis apantiseis sas oles ane3eretws..Tis evala mia fora to vradaki k eida mia mikri diafora 8a sinexisw gia 2-3 meres k an den figei teleiws 8a tin parw giatro..

Den tin exw parei giatro milisame tilefwnikws k mou eipe gia auti tin kremoula pistevw 8a einai apo iper8ermansi giati to s/k pou pigame extos polews itan poli kriada k tin ekana arkoudaki :D mporei na lew k xazomares alla mporei na tin enoxlise kati pou den to vazei o nous mas, i to afroloutro tis pou tis alla3a otidipote mporei na einai..

Efiga paw na tin parw tin mikri stin mama mou giati stis 10:30 exw interview gia douleia..Vare8ika na trexw sinexws gia na vrw douleia alla ti na kanw?

Sorry an den sas apantisa tis ka8e mia 3exwrista alla viazome..

Ta leme!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Esti ipo4iastika k egw afro mou..

Vre koritsakia ma poios me moutzwse k dinw panw se kati periptwsares gia douleia allo pragma? Mou evale diagwnisma opws ta 7xrona to afentiko ekei =)) IQ test, me evale na gra4w sto pc na dei poso grigora grafw, mou edwse e-mails sta agglika na tou ta metafrasw k alla tetoia xaza oi wres aste 7:30-1:30 3:30-5:30 alla egw an einai na pigenw pio arga meta to mesimeriano dialeima k na sxolanw 6:30 i 7:30 sorry egw eimai i palavi k i alloi oi e3ipnoi? ekei pou i8ela sinexes wrario gia na sxolanw pio logikes wres 8a paw sta xeirotera? oxi lipame den 8a parw..Tou eipa den me volevei giati i mama mou 8a prosexei tin mikri 12wro k vale k egw den 8a xarw ka8olou tin kori mou..Me eri3e stis 6:15 alla pali me eide provlimatismeni k to pire kanonika stis 5:30 alla den tou exw empistosini vre koritsia otan 8a me proslavei 8a mou pei:"mporeis na meineis gia ligo?" to ligo 8a ginei poli k meta den 8a exei girismo..Aste pou exei polla ka8ikonta k TERASTIES eu8ines..Aa na sas anaferw pws mis8o den mou eipe :oops:

Diladi pali tzifos!!!!!!!!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και ντανντι!!!

αντρια, ελπιζω ολο να πηγαινει καλυτερα η βικτωρια, και υπομονη με την αναζητηση εργασιας, πιστευω οτι οσο το ψαχνεις τοσο θα βρεις το ιδανικο για σενα!!!

βασιλικη, μολις περιεγραψες τον χειροτερο εφιαλτη μου, να πεσει το μωρο απο καπου!!!πωπω, πως αντεξες κοριτσι μου!!!ευτυχως ολα καλα!!!βρε παιδια, η δικη μου κοντευει 5 μηνων και δεν ξεκουνιεται απο τη θεση που θα την αφησω!!!οχι να γυρισει μπρουμυτα, ουτε στο πλαι δεν την βρισκω!!! :lol::lol: το μονο που κανει οταν τη βαζω ανασκελα ειναι να σηκωνει το κεφαλι και τα ποδια, και καλα για να σηκωθει να κατσει στον ποπο της....ειναι νορμαλ;;;;μηπως ειναι τεμπελα;;;;σαν τη μαμα της;;; ;)

αφροδιτη, μηπως πειναει και ξυπναει;;διαφορετικα θα ειναι τα δοντακια της....τι να πω...

αληθεια, που χαθηκε η γεωργιαννα;;;αρχηγε, που εισαι;;;!!!

σουλα, η μικρη θα παει στο δωματιο της, η εσυ στο δικο σου;;;!!! :lol::lol: μια χαρα θα'ναι, εμενα κοιμαται στην κουνια της απο 2 μηνων , μονη της και το απολαμβανει!!! καλη αρχη με τη δουλεια!! εισαι αισθητικος η μου φαινεται;;;;

δαφνη κι εγω καπως ετσι ειμαι με τη μικρη, ρε γμτ, γιατι καλα καλα ουτε με τη γιαγια της δεν καθεται, και στεναχωριεμαι, γιατι θελω καποια στιγμη να την αφησω και να ειμαι ησυχη οτι ειναι καλα...τουλαχιστον καθεται με το γιωργο...

σημερα πατατοσαλατα με τονο...και για γαρνιτουρα ισως καινουριο πρωθυπουργο, για να δουμε, χαμος γινεται απο το πρωι!!!!χαχαχαχα!!(γελαω για να μην κλαιω με τα χαλια μας!!!)

ξυπνησε και μιλαει στην κουκλα της, παω να την παρω για μαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Τρεχω κοριτσια μου για διαφορες δουλειες!! Την νυχτα δεν κοιμομαστε, αχ αυτα τα δοντια!!

Ανδρια πριν λιγο πηγα στο παιδιατρο μου, και επειδη και ο Διονυσης εχει τα μαγουλακια της Βικτωριας τον ρωτησα. Μου ειπε να βαλω βαζελινη οποτε βγαινω εξω. Ενα λεπτο στρωμα για προστασια. Μου εδωσε κατι δειγματα να του βαζω το βραδυ.

Ο Διονυσης ειναι καλα, δεν εχει ουτα τα αυτακια του ουτε και ο λαιμος εχει κατι. Οληηηηη η γρινια ειναι απο τα δοντια, ακομη και ο βηχας.

Θα διαβασω πιο μετα και θα σας γραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,την αφήνεις καθόλου στο παρκο ή στο πάτωμα στρωμένο να κινηθεί?είναι ακόμη μικρούλα βέβαια η δικιά σου κ κάθε παιδί εχει διαφορετικούς ρυθμούς αλλά θυμάμαι τη Μυρτω από 4 μηνών να γυρίζει μπρούμυτα από ανάσκελα κ αντίστροφα κ μετά να σηκώνει το κεφάλι.Σημερα εκεί που καθόταν στο relax από ξαπλωμένη σηκώθηκε καθιστή σε ορθή γωνία!

Το παιδί μας (όπως λέει κ Αναστασία σαν κουκουβάγια μαμα)θα γίνει πολύ προκομένο,το πρωί ήταν μαζί μου κ έβλεπε που σιδερωνα κ τώρα είναι με τον μπαμπά της στην κουζίνα κ μαγειρεύουν φακες κ της εξηγεί γιατί πρέπει να βάζουμε το λάδι στο τέλος.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας βάλω να δειτε δυο δωρακια που μας εκαναν κ ξετρελάθηκα

ειναι catimini.τη ζακέτα μας την έφεραν κ το μπουφάν το πήρα αφού άλλαξα κάτι άλλο.εχουν πολυ καλή ποιότητα κ πολύ μαλακά κ ζεστα.

post-14553-13873937998752_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...