Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια τι κάνετε?

Αχ εχτές κοιμήθηκαμε με την Χριστινούλα,τι καλά!!!

Εσυ Γεωργιάννα πως πήγε με τον Διονύση,κοιμηθηκε καλα?

Δανάη πολύ ωραία όλα,το φορεματάκι της,η μπέμπα κ εσύ είσαστε κούκλες!Να σου ζήσει λοιπόν!

Γλυκάκι τι είχατε?

Σαμάνθα πολύ ωραία η δευτερη εμπειρία φαντάζομαι,οπως το λες είσαι ενημερη για τα πάντα κ δεν μένει τίποτα άλλο απο να το απολάυσεις!

Ευχομαι να πάνε όλα τέλεια !!!

Παω να ταίσω την μικρή......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με γειά το καινούριο μας θεματάκι!

Γωγώ τι έγινε με τη δουλειά?

Δανάη να σας ζήσει η Μυρτώ! Το φορεματάκι μου άρεσε πάρα πολύ!

Σαμάνθα, όλα καλά με το σποράκι! Μπράβο! Βλέπω το τικεράκι σου και χαίρομαι!

Γιούλη, τι καλά που είστε μες τα χαμόγελα και δεν έχετε κλάματα με τα δόντια! Μακάρι να δεις τυχαία το πρώτο και ο Αλέξης να μην το έχει παρει χαμπάρι!

Άφρο, περαστικά στη μπεμπούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλλες !Καλοριζικο το νεο μας θεματακι και με το καλο τα δοντακια μας!!!! :):):):)

Δαναη, να σου ζησει η μυρτω!!! Να την χαιρεστε παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη !!!

εμεις βγαλαμε το πρωτο μας δοντακι απο κατω ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα πήγα και "έκλεισα" τα γλυκάκια για τη βάφτιση. Τα μισά θα είναι προφιτερόλ (τι πρωτότυπο :lol: ) και τα άλλα μισά θα είναι γεύση cookies, σε πολύχρωμα ποτηράκια με καπάκι, της Disney!

Παραγγείλαμε και άλλα 50 μαρτυρικά με καρφιτσούλα για τους άντρες γιατί αυτά που διαλέξαμε με τα βαφτιστικά είναι βραχιολάκια! Οπότε καρφιτσούλες για τα αγοράκια και βραχιολάκια για τα κοριτσάκια! Χι,χι!

Σε λιλά-λαχανί χρώμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη. πολυ ομορφο το φορεματακι της μυρτως ( η μυρτους ;;;;) και οι δυο εισασταν κουκλες!!!! αποκλειστικα θηλαζω, απλα, πρωτη φορα το κανει και μου φαινεται περιεργο...

με το καλο αναστασια!!ποτε ειναι η βαπτιση;;;εγω σε λιγο θα παω να παρω το φορεμα μου!!! ολα τα εχουμε ετοιμα, πρεπει να βαψω τα μαλλια μου , ομως και να κλεισω και κομμωτρια για χτενισμα...

σαμανθα, φανταζομαι οτι ειναι πιο ηρεμη η δευτερη εμπειρια της εγκυμοσυνης και θα την απολαυσεις στο επακρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταστικο το φορεμα!!!!!!!!!! πολυ μου αρεσει!!

Γωγω πολυ χαλια, δεν κοιμηθηκαμε και πολυ.

Σημερα θα τον βαλω στην κουνια του και εγω θα κοιμηθω στο κρεβατι του Αλεξανδρο. Το κανω ια να μην ξυπναω την αδελφη μου συνεχεια. κοιματε μαζι μου.

πηα και πηρα παπλωματακι του Διονυση απο το Κηφησου 54 (Γωγω εσυ με εστειλες) μαρκα Guy Laroche με 70ε. μας το πηρε η αδελφη μου δωρο για την βαπτιση. ειναι πολλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, με γειά το παπλωματάκι του Διονύση!

Εμείς μετά από ένα βασανιστικό μεσημέρι με κλάματα (πολλά κλάματα), και αφού η μπουμπού με [smilie=pottytrain5.gif] , με κατούρησε και πολλά άλλα.....τώρα κοιμάται εδώ και 1,5 ώρα και την περιμένω να ξυπνήσει για να φάει κρεμούλα!

Εσείς, τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δεν ειχαμε πολυ ορεξουλα για μαμ τωρα ειμαστε εδω κουτσοκαθεται μονη της για0 δευτερολεπτα και μετα μπανταρει και για παν ενδεχομενο παροτι ειμαι διπλα της στον καναπε την εχω τυλιξει με το μαξιλαρι θηλασμου και ξεφυλλιζει το κλασσικο υφασματινο βιβλιαρακι της fischer price... αμαν αυτο το μπουκωμα το χει ταλαιπωρησει εμεις ΔΕΝ κοιμαομασταν που δεν κοιμαμομασταν ιδιαιτερα μετα τον 3ο μηνα αυτο το μηνα η κατασταση απροχωρητη. Δαναη πολυ μ αρεσει το φουστανακι ειναι μποεμ και απλο. Εχουμε και τη σοφι διπλα ενω ο σκυλος μου ζεσταινει τα ποδια...Καναμε μολις μπανιο κ περιμενω το γιαννη και ελπιζω να μην τσακωθουμε κι αποψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ξέρω να σου απαντήσω...τιουν!!!

Ελπίζω να μην μαλώσεις με τον αντρούλη σου ;)

Γεωργιάννα εννοείτε πως είναι καλά για guy laroche αλλα σε εστειλα για καλύτερες τιμές σε επώνυμες μάρκες...χμμ λογικά θα είχε έκπτωση έτσι δεν είναι???

Αναστασία σε παιδεύει το κοριτσάκι μου,γτ τόσα κλάμματα,τόσο πολυ απο τα ούλα ρε γμτ???

Πραγματικά πολύ ωραίο το φορεμάτακι της Ελενας....κ τα γλυκάκια σου επίσης καναν την διαφορα.

Δάφνη ναι,μου αρέσει η ιδέα για ενηλικους,αραγε τα μωρά μπορούμε να τα εχουμε μαζί....μαλλον χλωμο ε???Λογικο.

Αναστασία μιας κ ρωτησες,θα σας πω....επειδη ρωτησε η Αναστασια να ξηγιομαστε χαχχαχα

Εγώ που λέτε,ξύπνησα κ ετοιμαστηκα,πήρα την μικρή την πήγα στην πεθερά μου κ έφυγα για κέντρο στα ραντεβού μου για βιογραφικό.

Η μια δουλειά-Καταστημα γυναικειων ενδυματων- ωράριο 12-21.00 κάθε μέρα κ Σαββατο 9.00-18.οο χωρίς ρεπό.Δεν σφάξαμε,τρελαθηκανε μου φαίνεται οκ,οικονομική κρίση αλλά αυτά που έκανα παλιά κ δουλευα σαν το σκυλι,δεν το κάνω τώρα που έχω ένα μωρό να μεγαλώσω.Χωρις ρεπό μιλάμε κ το μαγαζί τυπου δεν φεύγει ο πελάτης αν δεν ψωνίσει.....μα με το ζόρι ρε παιδιά??Την κάνω αυτην την δουλεια 11 χρόνια κ έχω φτάσει σε ένα επιπεδο να ξέρω να χειριστώ έναν πελάτη,του προτείνω αυτό που θέλει να δεί στο style του,στα κιλα του,τον ενημερώνω για τα πάντα,ποιοτητα,αποχρωσεις κτλ...αλλά του δίνω το ελεύθερο για να κερδίσω την εμπιστοσυνη του,δεν τον πιέζω....ξέρετε ποσους πελάτες είχα ετσι???Γι αυτο εγινα κ Διευθυντρια Λιανικης....τι τακτικη ειναι αυτη που ακολουθουν,δεν την καταλαβαίνω,αν κρίνω κ απο τον εαυτο μου δεν πατάω σε μαγαζια που έχω την πωλήτρια πάνω απο το κεφάλι μου ΕΛΕΟΣ δλδ....

Η άλλη δουλειά σε ενα κατάστημα με ρολόγια,Τριτη -Πεμπτη -Παρασκευη 17.00-20.30 κ Σαββατο 9.00-15.00...250 ευρω χωρις ενσυμα!!!

Εχει κ αλλη προταση ο κυριος στο MALL 10 ωρες την ημερα χωρις ρεπο πάλι 40 ευρω την ημερα.

ok αν το κάνει 300 ευρω θα πάω στο κατ/μα με τα ρολογια μέχρι βρω κατι καλο.Παραγγελιες στο site του θελει να χειρίζομαι κ λιγο στην πωληση.

Η αλήθεια είναι πως δεν θελω ευθυνες οπως παλια,προτιμω να κάνω την δουλειά μου κ να φεύγω.

Αυτα προς το παρον......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ευχομαι ο,τι καλυτερο !!!δυσκολο πραγμα να βρεις δουλεια ετσι οπως μας εχουνε κανει.... :(

εμενα η μπεμπα μολις κοιμηθηκε, μαλλον θα το παρει σερι, γιατι νυσταζε απο ωρα....αφροδιτη δεν εχω ακουσει για μπουκωμα απο δοντια, αλλα ολα ειναι πιθανα....μηπως ειναι καμια αλλεργικη ρινιτιδα;;;;πολυ καιρο τωρα ταλαιπωρειστε.... ερωτηση : απο ποτε μπορουμε να χρησιμοποιουμε παπλωμα;;;;το εχω ηδη παρει αλλα μου ειχαν πει απο ενος ετους, ισχυει;;; ελεγα να της παρω υπνοσακο, χρησιμοποιει καμια;;;;με κουμπια η με φερμουαρ ειναι καλυτερα;;;;

κοντοζυγωνει το μπλουμ της γιωργιτσας!!!τελικα το φορεμα μου δεν ηταν ετοιμο και θα ξαναπαω την πεμπτη... :(

ασχετο, η αθηνα εκανε 2 φορες κακα σημερα και τρωει με μανια τα χερια της....απο τα ουλα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις κοιμήθηκε η μυρτώ,πολλή γκρίνια σήμερα κ κοιμήθηκε το πρωί μόλις 20',οπότε τη βλέπω να ξυπνάει αργότερα το πρωί.

Κανονικά είναι της Μυρτούς καθότι είναι τριτόκλιτο αλλά στη δημοτική νομίζω στέκει κ το Μυρτώς.

Αφροδίτη,εγώ της βάζω αποκλειστικά υπνόσακο γιατί δεν θεωρώ ακόμα ασφαλές το πάπλωμα μολονότι έχω ήδη 3!!!της έχω πάρει εναν υπνόσακο αμάνικο φούτερ χοντρό από το ΙΚΕΑ κ χθες της πήρα κ έναν μακρυμάνικο από το mothercare ισοθερμικό πολύ όμορφο!τον έπλυνα κ της τον φόρεσα σήμερα πρώτο βράδυ.θέλω να δω αν το πρωί θα είναι πάλι τα χέρια της κρύα.

Γωγώ,καλή επιτυχία με τη δουλειά!κ μενα με εκνευρίζουν οι πιεστικές πωλήτριες ειδικά όταν μου λένε ψέμματα ότι μου πάει κάτι ενω δεν μου πάει!

πολλά φιλιά κ την καληνύχτα μου!πάω να φάω κάστανα!τα έψησα στο φούρνο κ ενώ συνήθως τα χάραζα για να μην σκάσουν σήμερα δεν τα χάραξα γιατί η μικρή δεν ξεκολλούσε από πάνω μου κ γιατί η πεθερά μου είπε ότι δεν χρειάζεται.το αποτέλεσμα να γίνει μια μικρή έκρηξη μέσα στο φούρνο κ πάνω στον πάγκο της κουζίνας κ ενω τα είχα βγάλει να κρυώνουν,έγινε χάλια!τα μάζεψα γρήγορα γρήγορα πριν γυρίσει ο κώστας κ τα ακούσω γιατί το πρωι είχε σκουπίσει κ σφουγγαρίσει κ δεν θα με ξέπλενε ούτε ο Νιαγάρας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

K egw tis agorasa ipnosako apo to mohercare alla akomi den tis to foresa giati fovame, panw stin etiketa grafei se ti 8ermokrasies dwmatiou einai asfales na tis to foreseis k akomi i 8ermokrasia tou dwmatiou mas den einai stous epitreptous va8mous pou leei k fovame gia iper8ermansi..An 8imame kala 19-15 va8mous dikaiouse k emas to dwmatio mas einai 23 k girw sto 25 grafei rita pws antendiknietai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια εγώ εχω 2 υπνόσακους με φερμουαρ κ μανικια,αλλά δεν τους χρησιμοποιώ γτ ένα βράδυ της το φόρεσα κ είδα πως δεν είχε ελευθερία κινήσεων,παρόλο που της ηταν κ μεγαλύτερο.

Ο Χρηστος είχε φρικάρει,δεν ήθελε με τίποτα να της το βάλουμε κ με άγχωσε κ εμένα .

Οπότε YOK.

Exoυμε κ έναν σαν υπνόσακο απο φλις με βαμβακι ολόσωμο ,το οποιο έχει κουκούλα,γάντια κ καλτσακια που κουμπώνουν κ τον χρησιμοποιω όταν π.χ την πάω στην πεθερά μου με πυτζαμούλες απο μέσα....είναι πολύ ζεστο κ πρακτικο!!!

Αχ κ εμένα κοιμήθηκε...τι καλά relax!!!

Αν κ θα μου λείψουν τα παιχνίδια μας,ρίχνουμε πολύ γέλιο,όλο με αρπάζει με τα χέρια της κ με τρώει στο πρόσωπο,σαν να με φιλάει.......είναι τέλεια :x:x:x:x:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molis anakali4a pws den einai akrivws ipnosako auto pou agorasa alla style pitzamas-eskimwo..K lew ekeinis tis ili8ias pwlitrias ipnosako 8elw k mou edei3e auto (sas vazw photo) k egw alli ili8ia to pira k telika twra pou to e4axna sto site tou mothercare den to evriska stous ipnosakous k to vrika stis pitzames..Alla giati mou grafei 8ermokrasies pou dikaioute na to foraei an einai mono pitzama? 3erei kamia?

post-5713-13873937995384_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και της δικης μου τα χερια μονιμως ειναι κρυα!!!ακομα κι οταν της φοραω ζακετουλα μεσα στο σπιτι παλι κρυα ειναι!!!δεν ξερω αν φταει που τα τρωει συνεχεια, που ακομα δεν εχουμε αναψει καλοριφερ η ειναι σαν εμενα , κρυουλιαρα!!!χαχαχαχα!!την σκεπαζουμε με κουβερτα και ολο εχω το αγχος μην ξεσκεπαστει γι'αυτο λεω να παρουμε υπνοσακο....βεβαια της αρεσει να παιζει με την κουβερτουλα της, την πιανει και χαιδευεται....πολυ χαδιαρικο ειναι το μωρο μου!!

αντρια, τωρα που το λες, θυμαμαι που μας το ειχες ξαναπει και παραξενευτηκα γιατι δεν εμοιαζε με υπνοσακο.....δεν ξερω να σου απαντησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eida ipnosakous k tous tis edei3a k tis lew autou tou styl alla gia koritsakia (ekeina itan agoristika) k mou leei ma auta einai gia na kikloforiseis to mwraki ektos spitiou ok lew k egw apo mesa mou k tin akolou8isa k mou edei3e auta..Me mperde4e k emena, pantws fenete poli zesto k opws sas egra4a den ginete na tis to foreseis opote sou katevei alla na prosexeis tin 8ermokrasia dwmatiou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χρησιμοποιω ολοσωμο φορμακι σαν αυτο που ανηρτησε η αντρια! κ μ βολευει πολυ και απο μεσα μακρυμανικο φανελακι της εχω κ κουβερτα κ το υπολοιπο του βραδιιου που κοιμομαστε μαζι μπαινει κατω απο τη δικια μας την κουβερτα... Καποις μερες που εχει κρυο κανω κατι που μ αρεσει εμενα της στρωνω πανω απο το κατωσεντονο μια κουβερτουλα λεπτη φλις κι εχω την αισθηση πως χουχουλιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός είναι ο δικός μας υπνόσακος:

http://www.thedreambag.gr/index.php?cPath=0_1_7

Βολεύεται πολύ ο Άρης εκεί μέσα.

Όνειρα γλυκά κοριτσάκια και μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι εμεις βρικολακιαζουμε στις 4 το πρωι πολυ ταλαιπωρειται απο τη μυξα το παιδι....

α πα πα παλι αναρροφηση ακομα κ το οτριβιν το ανακουφιζει προσωρινα...

ξυπνησε δε μπορουσε να ανασανει της εκανα μια αποσυμφορηση και τωρα δεν την παιρνει ο υπνος απο τις 3 ειμαστε ξυπνιες...

αντριια ολοσωμο φορμακι ειναι εγω απλα εχω κατι βελουτε απαλα απαλα για πυτζαμουλες αλλα εχω κ φορμακια εξοδου που ναι ετσι απλα εχουν και τσιριμονιες στολιδακια πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...