Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

Συγνωμη αλλα και ο Χαβιε Μπαρδεμ να ειναι ο οδοντιατρος εγω δεν θελω να τον βλεπω ουτε σε φωτογραφια .μισω τους οδοντριατρουςςςςςς.γι αυτο δεν πηρα και οδοντιατρο αλλα υδραυλικο.

Οι υπολοιπες που δεν πηγατε στον οδοντιατρο η στο παρτυ που γυρνατε???/

Δεν αντεχω τον οδοντιατρο :cry::cry::cry::cry::cry::((:((:((:(( πως θα παω??? πως θα πηγαινω το παιδι μου στην καρεκλα μαρτυριου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το πάρτυ μας τελείωσε!

Περάσαμε πολύ όμορφα!!!

Η Σοφούλα μας το ευχαριστήθηκε πολύ που είχε τοοοοοοοόση μεγάλη παρέα!

Θα σας αφήσω σε αγωνία για λεπτομέρειες, βιντεάκι και φωτογραφίες μέχρι την Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα πρωί γιατι φεύγουμε αύριο το πρωί με τον αντρούλη μου για δυημεράκι σε ένα χωριό μαζί με τους νονούς της Σοφούλας.

Θα τα πούμε λοιπόν σε δυό μέρες.

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα τελικα δεν εχω καταλαβει :roll: εκει πηγαινουν οσες μανουλες θηλαζουν ή γινεται και ενημερωση για μελλουσες μανουλες.εγω π.χ. θα ηθελα να ενημερωθω απλα γιατι δεν θηλαζω αυτη τη στιγμη.σιδερενιος ο ακης σου!ετσι ειναι δυστυχως αυτα δεν τα γλιτωνεις.εγω ηθελα να αποφυγω τα χαλια λογω βρωμας αλλα νομιζω πρεπει να αφησω το παιδακι κατω ελευθερο οποτε θα στρωσω μεσα στην αλλη βδομαδα.μεχρι στιγμης τον αφηνα πανω σε κουβερτακι κατω.πιστευω οτι ισως νιωσει πιο ανετα με τα χαλια να κουνηθει..τα πραγματα στο σαλονι του κεντριζουν πολυ και το ενδιαφερον!για να δουμε!

σου αφηνω το τηλ μου π.μ. αμα μπορεσω να ερθω να βρεθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα,μπορείς να έρθεις για ενημέρωση!!Μάλιστα στην συνάντηση της Αθήνας θα είναι και ο παιδίατρος και σύμβουλος θηλασμού Παπαβέντσης!!!Μακάρι να μπορέσεις να έρθεις,να σε γνωρίσω και από κοντά!!!!! :D

Νατάσσα,χαίρομαι πολύ που περάσατε όμορφα!!!!Θα περιμένουμε υλικό από το πάρτυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια μου....

Σαββατο βραδυ και ολες ειστε μπιζ μπιζε με την οικογενεια εεε ????

Καλα κανετε, ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Εμεις σημερα πιγαμε στο παρκο με τον μικρο και για πρωτη φορα τον αφισα να περπαταει κατο και ξετρελαθικε, επιανε τα χωματα και οτι αλο χαζο εβρισκε κατο. Ευτυχος μια μαμα μας δανισε το ποδιλατακι της κορουλας της και καναμε βολτες γιατι αλιος δεν θα το γλιτωνα το λουμπαγκο.

Αυριο εχει γενικη, γκρρρρρρρ :roll: τα καλα με το να περιμενεις κοζμο στο σπιτι, μια εβδομαδα να κανεις δουλειες και μετα παλιιιιιιιιιιιιιι δουλειες.............

Αναστασια εσυ πως τα καταφερες και πας εκδρομουλα μετα το παρτι?? Δεν εχει γινει ενας χαμος στο σπιτι σας??? (αναμεταξη μας, καλα κανεις)......

Οταν λες να σου στιλω φωτογραφιες τι ενοεις, με mail ??????Eγω νομιζα πως τις επερνες απο το fb, η μιπος δεν γινετε αυτο???

Φιλεναδα σε βλεπω 8-)8-)8-)8-) Ναι, ναι σε εσενα το λεω Μαριετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!

ειμαστε πολυ καλυτερα,χθες δεν εκανε καθολου πυρετο το παιδακι μου!!

εγω ομως εχω εναν φρονιμητη που τωρα θυμηθηκε να βγει κι εχω λιγο πρηστει και με depon καπως ειμαι καλυτερα..αντε να δουμε!!

στρωσαμε χαλια στο σαλονι και κουζινα κι ο μικρος εχει ξετρελαθει να περπαταει απο δω κι απο κει...τα ντουλαπια πια ειναι το αγαπημενο μερος του και το τι ασχετα πραγματα βρισκω μεσα δε λεγεται!!!τον αφηνω ομως και τον καμαρωνω!!!

Ευη γιατι περιμενεις κοσμο;γιορταζει καποιος;

Νατασσα περιμενουμε φωτο απο το σουπερ παρτυ σας!!καλα να περασετε στην εκδρομη σας!!

παω να διαβασω τα προηγουμενα κι επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ο γιος σου ειναι κουκλι ζωγραφιστο στην φωτο με τον μπαμπα του!!!τι ωραιο χαμογελο!!!φτου φτου!!!

Ελιζα με το αυχενικο κανεις κατι συγκεκριμενο;καποια φυσικοθεραπεια;σε ρωταω γιατι υποφερω χρονια,αλλα με λιγο μασαζ καπως βολευομαι..τωρα ομως που γυρισα στην δουλεια και μπροστα στον υπολογιστη τοσες ωρες,παλι σκατα ειμαι....

κοριτσια θελω τις συμβουλες σας:εχουμε θεμα να μαθουμε να μασαμε..του δινω λιγο ψωμακι ή μπισκοτακι και μολις το μουλιασει κοβει μια κομματαρα και παει να κανει εμετο!!το βγαζω αμεσως αλλα και παλι τα ιδια!! τι κανετε εσεις;δε ρωταω την Μαρια γιατι ο Μανωλιος τρωει και παιδακια τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τι κάνετε?

Εγώ βγήκα χθες με τον άντρα μου κ άλλο ένα ζευγάρι και γυρισαμε 1 κα σήμερα είμαι κομμάτια...έχω τον μεγάλο που θέλει να παίξουμε,έχω τον μικρό που τρέχει ανάμεσα μας και μας χαλάει με ότι παίζουμε....πανικός!

Μαριέττα μου έκανα πιο παλιά φυσιοθεραπειες τώρα την παλεύω με εμπλαστρακια,ντεπονακια και κάποιες ασκησουλες...ασε ρε γαμωτο πολυ παιδεμα.

Αναστασία περιμένουμε φωτό!τώρα ποια έχει σειρά για παρτακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες και παιδακια.....

Ινα να χερεσε την κορουλα σου,παντα γερη και ευτυχιζμενη να ειναι [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Μαριεττα εγω στην αρχη του εκοβα κοματακια και του εδινα μεχρι να μαθει να μασαει καλα και να σιγουρεφτω πως ξερει να το διαχιριζετε αν μπουκοθει.Ακομι οταν του δινω το γαλα του μετα στρονουμε τραπεζι για πρωινο και του φτιαχνω φετουλα με βιταμ και του την κοβω μπουκιτσες..Πλεον δεν εχει αναγγη ομως με το μεγεθος της μπουκιας γιατι οταν πιγενουμε βολτα στο παρκο του περνω σταφιδοψωμο και το τρωει μονος του.

Ακομι πυρετο εχει ρε σι ο Ηλιας??? Τον παιδιατρο τον πιρες, τι σου ειπε??? Περαστικα και σε εσενα, τα παλιοδοντια δεν ιποφεροντε οταν πονανε.

Εγω ετιμαζομε για το επομενο Σαββατο που θα εχει γενεθλια ο Τριανατφυλλενιος μου γιαυτο κανω δουλειες με δοσοις αλλα σημερα που "ιποτιθετε" πως θα ειναι ο αντρας μου εδω προσπαθω να κατεβασω κουρτινες και να κανω πιο χοντρες δουλειες, και λεω ιποτιθετε γιατι ακομι δεν γιρισε απο την δουλεια και οταν γιρισει θα ειναι πτομα στην κουραση :(:(

Αχχχχ αυτος ο αυχενας και εμενα πολυ με ταλεπορει και ωρες ωρες κουλενοντε τα χερια μου τελιος, ουτε να τα σικωσω δεν εχω κουραγιο...Σινεχια πασαλιβομε με θερμαντικες κρεμες και εμπλαστρα..

Ελισακι δεν πιραζει που εισαι κουραζμενη σημερα, περασες καλα εχθες?? αυτο εχει σιμασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Ίνα να χαίρεσαι το παιδάκι σου,εύχομαι να είναι γερό και ευτυχισμένο!! :D:D:D

Μαριέττα μου,μερσίίί για τα καλά σου λόγια!!!!

Πήγα σήμερα στο δημόσιο θηλασμό και ήταν τέλεια!!!Έκανε πολύ ωραίο καιρό,είχε πολύ κόσμο,πολλά παιδάκια και γενικά πολύ γλυκιά ατμόσφαιρα!!! :D Σας βάζω και μια φωτογραφία!!

post-13601-1387393803454_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!τι ερημια ειναι αυτη??

αναστασια περιμενουμε φωτο απο το παρτυ σας!!!

ευη ετοιμαζεσαι κι εσυ για το παρτυ σας???τελικα τι τουρτα θα κανεις?

αννα μου ηταν ωραια ε???τελικα γαμωτο δεν μπορεσα να'ρθω...επρεπε να παμε στα πεθερικα μου...μη χασουμε τα κελεπουρια!καλα σημερα εγινα εξω φρενων....

ο πεθερος βουτιξε ολη τη πιπιλα στο εσπρεσσσο και επεμενε να του τη δωσει....μεχρι που πηγε να του τη βαλει στο στομα με το ζορι παρολο που του ελεγα οχι και του βουτηξα τη πιπιλα και του ειπα απαγορευονται αυτα!! :shock:

μετα επεμενε να του βαλει ενα τσιγαρο στο στομα...παλι τα ιδια ειχαμε μεχρι που του λεω.."σταματα γιατι τα εχω παρει κρανιο"και εληξε το θεμα

μετα μου λεει καλα αμα μου ταν αφησεις καμια μερα εγω θα του κανω οτι θελω και του απαντησα απλα οτι δε προκειται να του τον αφησω :evil:

τελος με εξαγριωσε η πεθερα η οποια καθε χρονο κανει τις τουρτες για τα εγγονια της.....πολυ γλυκο αυτο αλλα του παιδιου μου θελω να τη κανω εγω τη τουρτα!!!της το ειπα μια της το ειπα δυο (επειδη το εθιξε εκεινη και δεν καταλαβαινε.....ωσπου κανει την ερωτηση η συνηφαδα στη πεθερα "εσυ θα τη φτιαξεις τη τουρτα του γιαννακι?"και απανταει αυτη"φυσικα εγω" και απανταω κι εγω .....οχι δεν θα του τη φτιαξεις εσυ θελω να τη φτιαξω εγω"¨!!!και με κοιταγε σαν ουφο λες και δε καταλαβαινει!!!

χριστε μου ειναι σκληρο αυτο που λεω αλλα αμα ηξερα θα εψαχνα αντρα σε ορφανοτροφιο!

και ο πατερα μου λεει μα...κιες σε συγκεντρωσεις αλλα τουλαχιστον ειμαι εγω εκει να τον διαολοστελνω και μαζευεται!ο αντρας μου τι σκατα ρολο βαραει εκει??τη γλαστρα κανει??????

α και το κορυφαιο..τον ειχε το μικρο ο πεθερος μου στα μεσα δωματια με τη στρατα και μου λεγανε ολοι στο σαλονι αστον ειναι με το παπου του...παω εγω μετα απο λιγο στα μεσα δωματια να δω τι κανει ο μικρος..ο παππους στο ενα δωματιο να εχει πιασει συζητηση με τον κοσμο που ηταν εκει...και ο μικρος σε αλλο δωματιο να ειναι εντρομος μελανιασμενος απο το κλαμα γιατι τον ειχε παρατησει και δεν ηξερε που ειναι!

δεν την παλευω!!!!!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] μηπως να τους κανω βουντου????ειναι πια η τελευταια λυση που μου μενει?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Κατερινάκι....τι περνάς καλή μου....είσαι και εγκυούλα....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ τα πεθερικά!!!!! :evil:

Ωραία ήταν στην συνάντηση,μ'άρεσε πολύ!!!Αν θέλεις μπορούμε να κανονίσουμε κάτι για το επόμενο Σαββατοκύριακο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα μπορω στανταρ το επομενο γιατι καθεται και ο αντρας μου τριημερο!το τι περναω αστο!φαντασου παρολο που ειμαι και αποτομη και σαφης μαζι τους αυτοι εκει.....που να τους δεις πως ηταν οταν παντρευτηκα...τωρα υποτηθεται εχουν μαζευτει κι ολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα εχω παθει ΣΟΚ :o:o:o:o:o:o .........Τι εκανε λεει???? Του εδοσε τσιγαρο και εσπρεσσο..........Το ξερει πως αν ο μικρος καταπιει μισο τσιγαρο θα πεθανει , το καλιτερο σεναριο ειναι πληση στομαχου.........Ρε σι γιατι δεν του εστραψες 2 μπατσαρες του κολογερου να σινελθει.........

Πω, πω μιλαμε τα εχω παρει στο κρανιο τωρα εεεε.......

Χαρα στο κουραγιο σου αυτο εχω να πω μονο, εγω στην θεση σου δεν θα πατουσα στο σπιτι τους και ας χτιπιοντουσαν ολοι μαζι ομαδικος....Σορι αλλα και ο αντρας σου ειναι για σφαλιαρες που δεν εβαλε τα πραγματα στην θεση τους......

Αννουλα περασατε ομορφα στην σιναντιση εεε??? Τετια να γινοντε για να ξεθαρεβουν οι μανουλες και να θιλαζουν ελεφθερα παντου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα τα εχω παρει απιστευτα μιλαμε πρωτον γιατι εγραφα κατεβατα βρισιες για τον μαλακα τον πεθερο σου και το συστημα με πεταξε...και απο την αλλη: ΤΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ; :twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil:

κοπελα μου μακρυα το παιδι απο τον τυπο,στερησου βολτες και δε ξερω τι αλλο,παρα να αφηνεις το παιδι μαζι τους...θα ειχα ορμηξει να του βγαλω τα ματια του μαλακα...απορω πώς κρατηθηκες εγκυος κιολας!!!κοπελα μου ο αντρας σου προσπαθει ή να κραταει ισορροπιες ή πραγματικα τους ντρεπεται και δε μιλαει..γιατι σημερα αυτο που εγινε ειναι ανω ποταμων!!!!μου εχει ανεβει η πιεση τωρα που σου γραφω και χτυπανε τα μηνιγγια μου σκεφτοντας τι περναγε το μωρο μαζι με τον μαλακα!!!κοριτσια συγνωμη για τις εκφρασεις μου,μεγαλες γυναικες ειμαστε και μιλαμε κι ετσι αν χρειαστει...σορρυ παλι!!!

για την τουρτα,αστην να λεει κι οταν ερθει η στιγμη,εμφανισε την δικη σου απο το ψυγειο κι ας μιλησει καποιος...αν μιλησει καποιος.παρε με τηλ να ερθω απο κει...κι ελεγα οτι περναω κι εγω τα ζορια μου με την μπουμπου,αλλα εσυ Κατερινα γραφεις ιστορια στην παρεα μας!!!

μακρυα το μωρο απο τον μαλακα!!!θα ειναι το μοτο μου οταν θα σε βλεπω!!!

Εμεις καλα ειμαστε,ο μικρος πηρε τα πανω του και δεν τον πιανει κανεις!!το τι βρισκω μεσα στα ντουλαπια ασχετα πραγματα..δε λεγεται!!!εχει πλακα ομως!!!

η δικη μας μπουμπου το Σαββατο δεν ηταν καλα,κι ο γιος της την πηρε και την πηγε βολτα μεσημεριατικα..δε μιλησα,δεν εκανα σκηνη..βαρεθηκα αλλωστε....και σημερα βγηκαμε οικογενειακως βολτα με το μωρο και μας πηρε τηλ την ωρα που ειμασταν στο αυτοκινητο και μισοεκλαιγε οτι δεν την σκεφτηκαμε να την παρουμε μαζι μας..εχετε να πειτε κατι;

μπα!!!ο μαλακας της Κατερινας παιρνει το βραβειο..μετα ερχεται η δικη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κοριτσια τι να πω, τελικα εγω πρεπει να τους κανω αγαλμα και να τους προσκιναω τους ανθρωπους, (τα πεθερικα μου)....

Μαυτα που περνατε εσεις πρεπει να ειμαι πολυ γαιδαρα για να πω κακια κουβεντα, αν ξαναμιλισω χαστουκιστε με please....

Mαριετα και λιγα ειπες για τον μαλακα.......

Μιλαμε απο την ωρα που τα διαβασα φουντοσα, θελω να τον χτιπισω b-(b-(b-(b-(b-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ρε συ Ευη γινονται αυτα τα πραγματα;τι θελει δηλαδη να αποδειξει;οτι αυτος θα τον κανει αντρα;ο αντρας της φακης; αληθεια ρε Κατερινα,ο δικος σου τι ειπε οταν γυρισατε σπιτι;το σχολιασε καθολου;ειμαι περιεργη...

κοριτσια παω να την πεσω...φιλακια σε ολες και παλι σορρυ για το λεξιλογιο μου,αλλα ο Μαλακας δε παιζεται!!!!

Κατερινα βγαλε καμια φωτο του να του κανουμε ολες βουντου!!!! θα παω να μαθω πώς κανουμε βουντου για χαρη του Μαλακα!!!

Καληνυχτα κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Μαριετακι, ονειρα γλυκα.....

Παω και εγω για νανι, νισταζω (-|(-|(-|

ΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα :idea:

Τις τελεφτεες μερες εχω μαθει στον Τριανταφυλλο να να λεει "εεεεενννααα" και να σικονει το χερακι διχνοντας ενα δαχτιλο οταν τον ροταμε "ποσο χρονον ειναι ο Τριανταφυλλος" ????

Καλα το παιδι μου εκτος απο κουκλος ειναι και πανεξιπνος :lol::lol::lol::lol::lol:

Απορω πιον εμιασε μονο :-?:-?:-?=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω και εγω για νανι, νισταζω (-|(-|(-|

ΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα :idea:

Τις τελεφτεες μερες εχω μαθει στον Τριανταφυλλο να να λεει "εεεεενννααα" και να σικονει το χερακι διχνοντας ενα δαχτιλο οταν τον ροταμε "ποσο χρονον ειναι ο Τριανταφυλλος" ????

Καλα το παιδι μου εκτος απο κουκλος ειναι και πανεξιπνος :lol::lol::lol::lol::lol:

Απορω πιον εμιασε μονο :-?:-?:-?=))=))=))=))=))[/quote:2ofmupyg]

σε σενα φυσικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο:

αν αποψε το βραδυ η Κατερινα κι ο Γιαννακης κοιμηθουν χωρις εφιαλτες,θα ειναι ευχης εργον!!!!

κουκλακι μου οταν μεγαλωσεις θα ξερεις πώς θα χρησιμοποιεις τα χερακια, τα ποδαρακια και την γλωσσιτσα σου σε αυτον τον πανιβλακα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα!!!!!!!!!!!!!!

Πέρασα πάρα πολύ όμορφα!!!!!!

Ηπιαμε, χορέψαμε, γελάσαμε με την ψυχή μας!

Αναζοωγονήθηκα πολύ!

Πρώτα απ' όλα να ευχηθώ στην ζουζούνα της Ινας!

Χρόνια της πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη στην ζωή της και οι γονείς της να την καμαρώνουν και να την χαίρονται καθώς θα μεγαλώνει!!!!!!!!!

Ευάκι εννοέίται ότι μπορώ να τις πάρω από το fb απλά δεν έχω δει (δεν θυμάμαι καλύτερα) αμα έχεις εκεί αρκετές. Εκτός κι αν εννοείς ότι θα ανεβάσεις εκεί φωτό από τα γενέθλια του Τριαντάφυλλου. Αν το κάνεις θα τις πάρω και θα σου φτιάξω βιντεάκι.

Το σπίτι ήταν σαν βομβαρδισμένο Ευάκι και όμως το παράτησα και έφυγα (μάζεψα μόνο τα αποφάγια και ποτήρια, πιάτα σκουπίδια εννοείται) άφησα εκτός από την Σοφία και τα κλειδιά του σπιτιού μου στην μητέρα μου και της είπα ότι έχει ευχαρίστηση να κάνει και γύρισα και βρήκα το σπιτάκι μου τζι-τζι!!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου γλυκό εγώ δεν θα τον βρίσω το πεθερό σου για την απαράδεχτη συμπεριφορά του προς το παιδί απλά θα τον βάλω στην black list και νομίζω ότι το ίδιο θα ήθελες να κάνεις κι εσύ!

Τα συζήτησες με τον άντρα σου αυτά; Του πες πως δεν είναι σωστή η συμπεριφορά του; Πές του να πάρει θέση εφόσον δεν το κάνει από μόνος του. Φόβάμαι πολύ ότι θα έχετε πρόβλημα εάν δεν μπουν στη θέση τους κάποιοι που κάνουν πράγματα που σας ενοχλούν.

Μαριετάκι μου συνήλθε εντελώς ο Ηλίας;;;Ανοίγει όλα τα ντουλάπια το καμάρι σου;

Το κάνει και η Σοφία αλλά με ποοοοοοοοοοοοολυ επιμονή κατάφερα να την περιορίσω μόνο σ' ένα που της έχω βάλει μέσα μόνο παιδικά κουζινικά και ανοιγει και παίζει μόνο μ' αυτα γιατί βεριέμαι να μαζεύω και να τακτοποιώ από δέκα μεριές.

Ανούλα μου τι κάνετε; Ωραία ήταν στην συνάντηση για τον θυλασμό ε;

Αν γίνει ξανά κάτι τέτοιο ή τίποτα παρόμοιο ενημέρωσε ε;

Αυτά προς το παρόν κορίτσια.

Αύριο είμαι σε άδεια για όλη την εβδομάδα κι έτσι θα είμαι και πρωινή επισκέπτρια εδώ...

Βέβαια έχω και πολλές δουλειές να κάνω αλλά όλα θα γίνουν.

Η πρώτη μου προτεραιότητα είναι να χορτάσω παιχνίδια με την Σοφούλα μου που δεν έχουμε πολύ χρόνο μαζί. Θα λυσάξουμε στο κυνηγητό και στο κύλημα στα πατώματα.

Θα φτιάξω και το βιντεάκι από το πάρτυ μας να σας το βάλω.

Σας καληνυχτώ λοιπόν φιλενάδες. Τα λέμε αύριο. Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πριγκιπέσα μου

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας.Σημερα δεν ηταν το επισημο παρτυ φαγαμε με τους παππουδες με μια μικτη τουρτα απο το ζαχαροπλαστειο.Θα γινει συντομα το μεγαλο παρτυ μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθουσα να βαλω μια φωτογραφια αλλα τζιφος.

Αμα ειχα τετοιο πεθερο το να του ξαναμιλησω θα ηταν το λιγοτερο που θα παθαινε.Κοψτου τα ποδια και κυριολεκτικα και μεταφορικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...