Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

κοριτσακια μου τι κανετε??

βρε γιατι τοσα αρρωστουλικα μωρα??ΕΕ???δεν τα προσεχετε τα νινια μας?τωρα θα σας μαλωσω...υπομονη κοριτσια και ειναι μονο η αρχη..εμεις τις προαλες που πηγαμε για εμβολια καναμε και το αντιγριπικο..μου λεει μεχρι την τεταρτη αν σου κανει πυρετο...ευτυχως δεν ειχαμε τιποτα οποτε ελπιζω να την σκαπουλαρουμε γενικως...

νατασσακι μου μην ανυσηχεις κοπελα μου το ξερω..εννοειται ολη την προσοχη σου στο παρτακι σας και μετα με την υσηχια σου...θα κανεις και το δικο μου και το δικο σου...φανταζεσαι να τα ανακαταψεις???θα ναι σαν να κανουμε μαζι γενεθλια.. :lol::lol::lol:

μαιρουλα μου σε ευχαριστω και στο ξαναλεω 40 μερες κραταει η γιορτη οποτε μεσα εισαι...

αννα καλα ο δικος σου θα πηγαινει παιδικο και θα σου λεει μαμα αυτη ειναι η μαιρουλα και την αγαπω και θα την παντρευτω...μολις ειδε γυναικα αμεσως να ορμηξει...

κοριτσια παντως δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα νομιζω πως μετα τα γενεθλια μπαινει μια εντελως καινουρια εποχη...τον παρατηρουσα σημερα πως επαιζε και εφτιαχνε τα παιχνιδια του..πως σηκωνονταν μονος του χωρις να απλωσει χερακια...πως καταλαβαινει οταν του λεω παμε να κανουμε τουτο η το αλλο...και ειλικρινα δεν ηξερα αν πρεπει να χαρω η να μελαγχολησω που περασε ετσι ο καιρος...ποσο γρηγορα μεγαλωνουν...

κοριτσια σας αφηνω γιατι σε λιγο οιδυναμεις μου θα με εγκαταλειψουν...παω για νανι..

καληνυχτα ομορφες μανουλες και ζουμερα μωρακια και θα τα πουμε παλι αυριο..ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε χωρις πυρετους... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά στο Σοφάκι μας!!!!

Να'ναι γερή, καλότυχη και να σας γεμίζει πάντα ευτυχία και περηφάνεια!!!

Και μην ξεχνιόμαστε! Η πρωταγωνίστρια στα πιο ωραία βιντεάκια της μαμάς!!! :D:D:D

Περαστικά του Ηλία.. αχ βρε Μαριέττα σε νιώθω... γμτ

Αλλά και τι να κάνουμε;; Έτσι όπως έχουν τα πράγματα, ευτυχώς που έχουμε και δουλειά...

Ευγενία κι εμένα μου λείπει πολύς ύπνος... αλλά που θα τον βρω δεν ξέρω! =))

Τα τελευταία βράδια ειδικά, ξυπνάει συνέχεια.. ποιος ξέρει τι γίνεται, ετοιμάζει δοντάκια πάλι; Όνειρα;; Δεν ξέρω... Στο τέλος καταλήγουμε να κοιμόμαστε όλοι μαζί και ησυχάζουμε... από τη μια μου αρέσει, από την άλλη δεν είναι και ότι πιο σωστό... αν και σ'αυτό οι απόψεις διίστανται... τπ.. τέτοιες ώρες, τέτοια λόγια.. το κρεβάτι μου με φωνάζει, αλλά έχω πρώτα να μαζέψω το.. ΧΑΟΣ.. που λένε και οι ξένες εφημερίδες.. :P

Μαράκι μεγαλώνουν τόσο γρήγορα τα καμάρια μας... πότε ήταν βρεφάκια και τώρα... ποιος τα πιάνει!

Αλλά μη σε παίρνει από κάτω κούκλα μου... σύντομα θα το ξαναζήσεις τ'.. όνειρο!! ;) ;)

Σας φιλώ, καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μας,χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!!Να είσαι πάντα γερή και καλότυχη!!!Να σε χαίρονται οι γονείς σου και να σε καμαρώσουν όπως επιθυμούν!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εε εχω σιγγινιθει πολυ για καπιο λογο τωρα που εγραφα τις ευχες μου στην Σοφουλα μας..

Ισος ειναι γιατι σινιδιτοπιω πως κοντεβει η μερα και για εμας. Εχθες πιγαμε στα JUMBO και ψωνισα τα απαρετιτα πιατακια, ποτιρακια, τραπεζομαντιλα κτλ για το παρτι μας, τελικα θα τα κανουμε στο σπιτι και οτι γινει. Θ α προμιθεφτω με πολλα σκαμπουδακια και πιστεβω να τους βολεψω ολους..Τωρα ειμαι στην φαση που ψαχνομε για τον μπουφε.

Μαριεττα ο φιλος μου ο Ηλιας τι επαθε και εχει πιρετουλι??? Περαστικα σας φιλεναδα..

Ευγενια και ο Νωντας μας αρωστουλης ειναι?? Ελπιζω να ειναι καλιτερα τωρα...

Αχχχχχ κλαιει το καμαρι μου, γιατι κλαιει αυτος??? Ο Τριανταφυλλενιος μου παντα χαρουμενος ξιπναει... :roll::roll:

Σας αφινω κουκλες φιλια....Τα αλα αργοτερα ελπιζω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Σοφουλα χρονια πολλα να εισαι παντα χαρουμενη !!!!να σε χαιρονται οι γονεις και να σε καμαρωνουν!

κοριτσακια εγω σημερα ειμαι καλα ευτυχως με το αυχενικο...ετοιμαζομαστε και εμεις για τα γενεθλιακια...στισ 19 θα τα κανω!

ευη μου τα τζαμπο ξεκινησαν να φερνουν χριστουγεννιατικα?

περαστικα σε οαλ τα παιδακια...εμεις ειμαστε με μυξες και την παλευουμε με ορο...καταλαβαινετε τισ τρελησ γινεται για να τα καταφερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις Σοφουλα!! και χρονια πολλα!!! μεγαλη να γινεις!! με ασπρα μαλλια!!!παντου να σκορπιζεις της γνωσης το φως!!! και ολοι να λεμε να μια ΣΟΦΟΣ!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΥΤΑΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ,ΝΑ ΣΚΟΡΠΑΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΘΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!

εχεις και τα χρονια πολλα απο τον φιλο σου τον Ηλια που απο το πρωι ειναι λιγο καλυτερα,απυρετος,αφου τα ξημερωματα στις 03:00 ανεβασε 38,8 πυρετο!!!με ponstan του επεσε και το πρωι ειχε 36,8....αντε να δουμε πώς θα μας παει η μερα!!!

κοριτσια οπως καταλαβαινετε ειμαι γραφειο αλλα κι εγω νιωθω καπως...ο γιος μου μαλλον με κολλησε!!!!

περαστικα σε ολα τα μωρακια που την παλευουν με τις κωλο-ιωσεις!!!

θα σας δω το βραδακι!!!ετσι λεω και την πεφτω για υπνο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ασχημες.................

και εμεις συνεχιζουμε το ξενυχτι και το πρωι στον αγωνα με το κωλοδιαβασμα ελεοςςςςςςςςςςς

ο Γρηγορακης Στυλιανακης εχει μυξα εδω και 2 μηνες,μπουκωνει τοσο που κανει εμετο :(

ολο το σπιτι μοσχοβολαει :lol:

μωρο μου Αναστασουλα να την χαιρομαστε την νυφουλα μου =((:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=happy1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] :clap::clap::clap::clap: [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

παραπανω ευχες και φιλακια απο κοντα αυριο....θα ερθουμε κατα 9 και χωρις τον μικρο :(

λιγο νωρις ....αλλα θα σας το πω σε ολες και ολους απο τωρα για να κανονισετε τις δουλειες σας

Σαββατο 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Ο ΓΡΗΓΟΡΗς ΚΑΛΕΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ

ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ!!!!!!!!!!

Θα περασουμε φινα.....το δεντρο δεν ξερω αν θα την παλεψει ...............

θελω μονο να μου πειτε ποιες θα ερθετε...........εκτος απροοπτου φυσικα

θελω να μαζευτουμε οικογενειακως,να γνωριστουμε και να τα λεμε πιο συχνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενω συμμετοχες :lol::lol::lol::lol:

θα μαγειρεψω κιολας :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλωνω συμμετοχη εκ μερους του γιου μου στο παρτυ της Σαρας για τον Γρηγορακη!!!

Υ.Γ. το οτι θα μαγειρεψει η μαμα του ειναι καλο αυτο;

μηπως να το σκεφτουμε κοριτσια;

ετσι οπως το γραφει,δεν δηλωνει απειλη;;;;;

:lol::lol::roll::roll::?::?:

παμε κι ο Θεος βοηθος!!!! =))=)):-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γιορταζει η Σοφουλα σημερα;;; :D:D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!! :x:x:x:x

Αναστασια μου να τη χαιρεστε και να την καμαρωνετε παντα!!!

Σαρα να χαιρεσαι τη νυφουλα σου μαρη!!!!!

Μαιρουλα τελικα στην Αττικη ειπαν σε ποιο σημειο θα γινει ο θηλασμος;;;

Αν και εγω πια θηλαζω παντου... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Aναστασια μου ποτε ηταν που μας ελεγες οτι σου σπασαν τα νερα και γενησσες τη πριγκιπισουλα σου???αχχχ απιστευτο μου φαινεται το πως περναει ο καιρος,με πηραν και τα ζουμια..αστο καλο!!να ειναι παντα ευτυχισμενη και γερη!

παναγιωτα κι εγω ψαχνω συνεχεια στο ιντερνετ να δω που θα γινει.ακουσα οτι ειναι και για μελλουσες μανουλες που θελουν να ενημερωθουν για το θηλασμο αληθευει??ή ειναι μονο για μανουλες που θηλαζουν τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ειρήνη,δηλώνουμε συμμετοχή βεβαίως βεβαίως,θέλουμε σε π.μ. διεύθυνση,τηλέφωνα και τα σχετικά!

Κορίτσια στην Αττική ο ταυτόχρονος δημόσιος θηλασμός θα γίνει στο συντριβάνι του Ζαππείου στις 11:00-2:00 την Κυριακή!Θα είμαι κι εγώ εκεί!Θα χαρώ να σας δω!!

Εμείς σήμερα αποκτήσαμε το πρώτο μας καρούμπαλο!!Ναι ναι...βρείτε το κεφάλι μας στο πόδι της καρέκλας...Δεν έκλαψε πολύ,ίσα ίσα να το παίξει καημένος...Μετά πάλι χαμόγελα και χαρά ήταν!!Έβαλα λίγο βουτυράκι αλλά μελάνιασε αμέσως...και δεν το γλυτώσαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στη Σοφουλα που γιορταζει σημερα.Η μαμα Αναστασια πως ειναι?Εγω θα κλαιω πιο πολυ απο την μερα που την γεννησα γιατι το μικρο μου σπορακι εγινε παιδακι μεγαλο και πολυ ανεξαρτητο!Σε λιγο με το ζορι θα ερχετε στην αγκαλια μου. ολα μονη της θελει να τα κανει.

εχουμε γενεθλια κυριακη αλλα ανοβαλονται οι εορτασμοι λογω ιωσεων. Εμεις εχουμε βουλωμενη μυτη βαζουμε ορο σε σπρευ και υγραντηρα το βραδυ για τον υπνο.Περπαταει μονη της οταν φτανει να ακουμπησει καπου αν δεν μπορει δεν σκαει μπουσουλαει, αλλα σταματησα να τρεχω απο πισω της δεν μπορω αλλο την λεω την αμαρτια μου.

Υπομονη με τα αρρωστουλια και περαστικα

Ναι το καστρο τελικα πολυ ωραιο αμα δεν χρεωκοπησουμε θα το παρουμε για το roof garden που ετοιμαζω.τα καναρινια του μπαμπα μας και το μικρο μου καναρινακι στην ταρατσα το καλοκαιρι και η μαμα με τον καφε της και το λαπ τοπι της ωραια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!! Με συγκινείτε πολύ!!!

Εύχομαι όλα τα παιδάκια μας να είναι γερά και ευτυχισμένα!

Εχω απορροφηθεί απ' τις δουλειές και δεν προλαβαίνω να κάτσω πολύ.

Σας υπόσχομαι ότι θα έχετε πολύ φωτογραφικό υλικό από το πάρτυ μας αύριο και εννοείται και βιντεάκι.

Εύη μου τέλεια και τα δύο τραγουδάκια που ανέβασες!

Ευχαριστούμε για την αφιέρωση.

Εννοείται πως αυτό το τραγουδάκι θα χρησιμοποιήσω για το βιντεάκι του Τριαντάφυλλου.

Στείλε μου εσύ φωτογραφίες και θα στο κάνω εγώ με το καλό στα γενέθλιά του.

Λοιπόν σας φιλώ γλυκιές μου φιλενάδες πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες μου.

Σας ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ...ALTER EGO του παιδιου μου (σας ειπα οτι τα εχουν μπερδεψει στο facebook????χιχιχιχιχι)να εισαι χιλιοχρονη να εχεις οτι επιθυμεις παντα στην ζωη σου και καθε μερα που περναει να σε βρισκει πιο χαρουμενη και πιο γελαστη απο την προηγουμενη..

ευχομαι η μαμα και ο μπαμπας να σου κανουν οοοοοολα τα χατηρια και εσυ να τους χορευεις στο ταψι..γιατι το αξιζεις

ευχομαι να τους καμαρωνεις παντα γιατι θα κανουν οτι περναει απο το χερι τους για να εισαι εσυ χαρουμενη...

ευχομαι να σε καμαρωνουν και εκεινη και καθε μερα ενα καινουριο σου κατορθωμα να τους κανει να φτιαχνουν το ενα dvd μετα το αλλο(μαγαζι θα ανοιξετε στο τελος)

και επειδη καποια στιγμη πρεπει και να σταματησω να ευχομαι γιατι θα ξημερωσει η καινουρια μερα...θα συ πω και μια μαντιναδα(τι σοι κρητικια θα ημουν?)

Όσες κι αν βάζει ο νούς ευχές

κρεμώ στ αστέρια απόψε

σήκωσ' τα μάτια σου να δεις

κι όποια σ' αρέσει κόψε

ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ

ΚΙ ΟΣΑ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

ΤΟΣΕΣ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ...

δεν περιγραφω αλλο παω να κλαψω μονη μου... :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, τι κάνετε; δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω ελπίζω να είστε καλά, μπήκα στα γρήγορα για να ευχηθώ στη Σοφούλα μας πριν περάσει η μέρα!!!

Γλυκιά μου Σοφούλα να είσαι πάντα γερή, ευτυχισμένη και κουκλάρα όπως και τώρα, και να κάνεις τους γονείς σου υπερήφανους με τα κατορθώματά σου! Να έχεις αξίες και πολλά όνειρα και να μάχεσαι για αυτά.

Νατασάκι μου να την χαίρεστε την κοράκλα σας, να είστε πάντα γεροί για να την καμαρώνετε και με το καλό να της χαρίσετε και ένα αδερφάκι αν το επιθυμείτε!

Φιλάκια πολλά σε όλες, καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι και Mαράκι σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!

Μαράκι μ' έκανες και μένα κλάψω άτιμη κρητικοπούλα!!!

Πολύ ωραία η μαντινάδα σου! (τρελένομαι για μαντινάδες εντομεταξύ!)

Τωρα τελείωσα το πρώτο κύμα δουλειών. Αύριο πάλι η συνέχεια. Έχωωωωω ακόμααααα.

Δεν θα μπω στην διαδικασία να σας γράψω τις δουλειές (σπιτιού) που κάνω γιατί θα κουραστείτε μόνο που θα τις διαβάζετε.

Θα τελειώσω που θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στη Σοφουλα που γιορταζει σημερα.Η μαμα Αναστασια πως ειναι?Εγω θα κλαιω πιο πολυ απο την μερα που την γεννησα γιατι το μικρο μου σπορακι εγινε παιδακι μεγαλο και πολυ ανεξαρτητο!Σε λιγο με το ζορι θα ερχετε στην αγκαλια μου. ολα μονη της θελει να τα κανει.

εχουμε γενεθλια κυριακη αλλα ανοβαλονται οι εορτασμοι λογω ιωσεων. Εμεις εχουμε βουλωμενη μυτη βαζουμε ορο σε σπρευ και υγραντηρα το βραδυ για τον υπνο.Περπαταει μονη της οταν φτανει να ακουμπησει καπου αν δεν μπορει δεν σκαει μπουσουλαει, αλλα σταματησα να τρεχω απο πισω της δεν μπορω αλλο την λεω την αμαρτια μου.

Υπομονη με τα αρρωστουλια και περαστικα

Ναι το καστρο τελικα πολυ ωραιο αμα δεν χρεωκοπησουμε θα το παρουμε για το roof garden που ετοιμαζω.τα καναρινια του μπαμπα μας και το μικρο μου καναρινακι στην ταρατσα το καλοκαιρι και η μαμα με τον καφε της και το λαπ τοπι της ωραια ε?

Ινα μου σ' ευχαριστώ πολύ!

Αν κλαίω λέει.. Όλο βουρκωμένη ήμουν σήμερα. Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι αυτό το πλασματάκι μεγαλώνει και μου χαρίζει τόση απέραντη χαρά και συγκίνηση.

Πλησιάζει και η δικιά σας μέρα για την κορούλα σου ε;

Δεν σου εύχομαι από τώρα. Την Κυριακή επίσημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και αγορακια

τωρα πηρα εναν οδοντιατρο γιατι με ενοχλει ενα δοντι....ειμαι στενοχωρημενη γιατι η δικια μου οδοντιατρος πεθανε απο καρκινο μεσα σε 1 μηνα και καταλαβα ποσο μου λειπει....γιατι ηταν και φιλη μου :(

να δω αν ειναι βλακας αυτος.γιατι ετσι μου φανηκε στο τηλ....δεν θα του κατσω :lol:

ο παναης εχει τρελαθει απο εχθες που του ειπα οτι θα παμε στο παρτυ της Σοφουλας...και εγω για να δω το σπιτι της νυφης.....γιατι ως γνωστο,δεν θα γινω και η πιο γλυκεια πεθερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και αγορακια

τωρα πηρα εναν οδοντιατρο γιατι με ενοχλει ενα δοντι....ειμαι στενοχωρημενη γιατι η δικια μου οδοντιατρος πεθανε απο καρκινο μεσα σε 1 μηνα και καταλαβα ποσο μου λειπει....γιατι ηταν και φιλη μου :(

να δω αν ειναι βλακας αυτος.γιατι ετσι μου φανηκε στο τηλ....δεν θα του κατσω :lol:

ο παναης εχει τρελαθει απο εχθες που του ειπα οτι θα παμε στο παρτυ της Σοφουλας...και εγω για να δω το σπιτι της νυφης.....γιατι ως γνωστο,δεν θα γινω και η πιο γλυκεια πεθερα :D

αν ειναι παντρεμενος κι εχει κορες,τοτε να του κατσεις με τα χιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εσας περιμενα να μου το πειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοειτε οτι τον ρωτησα αν εχει κορες....αλλα εχει δυο γιους οποτε ........... :geek:

ειναι λιγο βλακας αλλα κοριτσια ειχα καιρο να δω τοσο ωραιο αντρα..........!!!!!!!!!!! :oops:

Συμπερασμα.....βρηκα οδοντιατρο και ας ειναι ασχετος θα μαθει το πουλακι μου

δεν θα κανω μαζι του παιδι μονο μια απλη σχεση

νομιζω οτι θα αρχισουν να με πονανε τα δοντια μου :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...