Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Αναστασία, ελπίζω να μην έπαθε τίποτα η φραουλίτσα, αν και, δεν το νομίζω! Πρόσεχε μην ανέβει μετά το ζάχαρο...

Η κρέπα ήταν πάρα πολύ λεπτή, σε καφετέρια ήταν, όχι στο χέρι, και την είχαν φτιάξει πάρα πολύ λεπτή, ελαφριά και τραγανή. Είχε μέσα κοτόπουλο, πιπεριά, τυρί και καλαμπόκι. Αυτό που θα λέγαμε, δηλαδή, κρέπα διαίτης! Αλλά με παραφούσκωσε!!! Εγώ στη Θεσσαλονίκη δε θυμάμαι τι έβαζα μέσα, συνήθως τυροειδή! Εδώ έχω χρόνια να φάω κρέπα αλμυρή. Πω πω, σαν τούβλο κάθισε στο στομάχι μου.

Σήμερα οι πιο πολλές λείπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εεεε τι να παθει μωρε, αφου κλωτσαει..αν ηταν ετσι οταν εκανα καμπυλη,που εκει πηρα 400 φορες πανω ζαχαρη με το ζουμι που μου εδωσαν θα ειχε προβλημα....

Εδω Βεροια τις κανουν ισα με το κεφαλι τους στο παχος λες και θελουν να σε χορτασουν με το ζυμαρι παρα με τη γεμιση!!Παντα οι ζυμες καθονται βαριες...εντομεταξυ ανακατευτηκα τωρα,απο το γλυκο ηταν?......σιγα σιγα θα με κανουν να μην το θελω κι ολας!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα το παρατηρησα και με το σοκολατακι υγειας που ειχα φαει,μετα ανακατευομουν...ααα δεν θελω τετοια δεν θελω τετοια :cry: μην χαλασω και τη σειρα που ειχα :lol::lol:

Εφυγα για μπανακι,γαλατακι και νανι..με κουρασε η βαφτηστικια πανω κατω κι εγω να μην μπορω ν ακουνηθω η χοντρη με την κοιλαρα!!! :lol:

Καλο βραδυ,καλο ξημερωμα θα τα πουμε αυριο παλι!!Φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.......

εμεις ησυχα σημερα.....το πρωι πηγαμε βολτα με τα μικρα και πεθανα απο τους πονους απο κατω...με ποναει σαν σουβλια αλλα στον κολπο...τι ειναι αυτο δεν ξερω...εχω και την εντυπωση οτι η μικρη θα μου πεσει...χαλια μαυρα...ελεγα ποτε θα γυρισω να ξαπλωσω στον καναπε μου......οφφφφφφφφ...αχρηστη εχω γινει πια......

αγγελικη δεν ειναι κακη ιδεα τα μπουζουκια με το μικρο παρεα :lol::lol::lol::lol: μου φαινεται οτι οι αντρες αργουν να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα.....

ανναμαρια τοσο βαρια ηταν αυτη η κρεπα;;;

αναστασια η βαφτησημια μια χαρα σε ταισε :lol::lol::lol:

girl περαστικα σου.....αυτο συναχι ειναι το χειροτερο...εμενα ακομα μου εχει μεινει βηχας μετα απο 2 και βδομαδες που αρρωστησα.....

μαρακι φιλια στον υπναρα γιο σου....

δεν θυμαμαι κατι αλλο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, κι εγώ τον νιώθω αυτόν τον πόνο... Λες και σκαλίζει κάτι εκεί πέρα... Πολύ άσχημο.

Τώρα έχω αρχίσει να τη χωνεύω την κρέπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις ρωτησει το γιατρο σου;;;;;;;εμενα μου συμβαινει αν περπαταω η ειμαι αρκετη ωρα ορθια.....

μου εχει χαλασει ολη διαθεση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, δεν τον έχω ρωτήσει. Δεν κρατάει ποτέ πολύ, μιλάμε για δευτερόλεπτα, και φαντάζομαι είναι και φυσιολογικό στην εβδομάδα που είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν ειναι ετσι.....ειναι πιο εντονο καθε φορα..τεσπα θα παρω τη γιατρο αυριο να της το πω.....

παω για νανι...δεν εχω καθολου ορεξη.........

τα λεμε αυριο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημεραααα!!!!κοιμοσαστε ακομη,ε???εγω ξυπνησα απο τις 7, δεν μπορουσα να κοιμηθω!!!σημερα ευτυχως θα παμε ολοι να φαμε στους γονεις μου και δε θα ξεπατωθω παλι!!!περασαμε πολυ ωραια βεβαια αλλα κουραστηκα με μαγειρικη,πλυσιμο πιατων, μετα σιδερωμα τα ρουχα του αντρολη μου!!!

πως ειστε εσεις κοριτσακια μοου, εγκυουλες και μανουλες???θα τα πουμε αργοτερα!!!! φιλακια!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

σημερα νιωθω καπως καλυτερα!

αποψε θα παμε σε μια ταβερνουλα με στενους φιλους να γιορτασουμε τα γενεθλια του αντρουλη μου που ητανε την πεμπτη 27/10!

χθες ειχαμε αρκετες απουσιες ε?

και γω που νομιζα οτι μονο εγω ελειπα!χαχα

αννα μαρια και μενα μ αρεσουν οι κρεπες αλλα εχει πολυ καιρο να φαω ειτε γλυκια ειτε αλμυρη!βαρυστομαχες ειναι οντως!

αναστασουλα μου δεν νομιζω να ναι τιποτα που εφαγες λιγο γλυκακι!σιγαααα!

γιωτουλα μου μη φοβασαι κοριτσι μου!οδευεις προς το τελος και γι αυτο εχεις αυτους τους πονους!ρωτα και το γιατρο σου να σε καθησυχασει!

αγγελικουλα ωραια ιδεα τα μπουζουκια με τον μικρο να γλενταει και να ριχνει λουλουδια σε σας!χεχε

νιακι μου τελικα ποτε γεννας τα διδυμακια σου?σου πε ο γιατρος σου περιπου ημερομηνια?λογικα σε καμια 15αρια μερες θα τα χεις αγκαλια ε?

σιγουρα κατι πρεπει να ξεχασα να σχολιασω!συγχωρεστε με!

να στε ολες καλα!

φιλακια και καλο σαββατοκυριακο σε ολες μας!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε;;

Πώς πάνε οι φουσκοκοιλίτσες μας και τα μωράκια μας;;

Εμένα σήμερα ήταν λίγο ανήσυχος, πονούσε η κοιλίτσα του και μούγκριζε το μαναράκι μου, δεν έκλαιγε αλλά πονούσε!

Τώρα πίνω γλυκάνισο μου είπε μια φιλη μου διαιτολόγος, διατροφολόγος ότι βοηθά το μωρό στους κολικούς.

Τι κάνεις Βανεσάκι μου;;

Εγώ έχω ξυπνήσει κλασσικά νωρίς αλλά πώς να μπω;;; Πονούσε και η κοιλίτσα του μπεμπούλη μου, άσε που όσο κοιμάται τρέχω να σιδερώσω, να πλύνω,να μαζέψω, να μαγειρέψω…………….!!!!!!!!!!

Καλημέρα Νία μου τι κάνεις;;;

Τι κάνουν οι χορευτές σου;;;

Girl καλά να περάσετε το βραδάκι και να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

Με το καλό και το μωράκι σας!!!!!!

Τα άλλα κοριτσάκια που είναι;;;;;;;

Στέλνω σε όλες τα φιλιά μου και εύχομαι να έχουμε ένα υπέροχο ΣΚ!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

ακομα κοιμαστε;;;;;;;

εγω ειμαι καλυτερα....μιλησα με τη γιατρο και μου ειπε οτι ειναι οι κινησεις της μικρης.....απλα λογω τριτης εγκυμοσυνης τις αισθανομαι πολυ πολυ εντονα....

girl καλα να περασετε και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου.....

βανεσσακι να περασετε και εσεις καλα.....

νια τι κανει η κοιλιτσα με τα μικρα;;;;αντε κοντευεις οπως λεει και το κοριτσακι... :D

φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα...πολυ υπναρου εγινα.....τι κανετε κουκλιτσες?καλο σ/κ να εχουμε!!

Girl ακομα καλε δεν συνηλθες εξω θα πας?Προσεχε γιατι αν ανεβασεις και πυρετους θα εχεις τρεξιματα!

Μαρακι μου, συμπεθερουλα μου γιατι μωρε ετσι το παιδι μας?Απο τους κολικους ειναι?τι παιζει?

βανεσσακι καλα θα κανεις και θα φατε εκει, οσο μπορομε καλοπεραση τωρα γιατι μετα....τρεχουμεεεεεε!!!

Γιωτουλα τι κανεις κοριτσι?Μην αγχωνεσαι για τα τσιμπηματακαι κι εγω εχω,αλλα στιγμιαία σαν την Αννα Μαρια!!!

Γεια σου Νια μου με το ζευγαρακι σου!!! :P

Ψαρακι σημερα,στο φουρνο μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια!

να στε καλα!

αναστασια εχει πολλη καιρο που το χουμε κανονισει για αποψε και αλλωστε ειμαι καλυτερα, δεν ειναι υπαιθρια, ουτε κρυο κανει, καλος καιρος ειναι εδω!

θα ντυθω καλα κιολας!

οι υπολοιπες κοιμαστεεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμάς ήρθε σήμερα ο υδραυλικός κι έβαλε κόλλα ή σιλικόνη ή κάτι παρόμοιο στους αρμούς γύρω γύρω στο μπάνιο και στο νιπτήρα. Εννοείται ότι εγώ κοιμόμουν και δε σηκώθηκα (οκ, με ξύπνησε, αλλά ξανακοιμήθηκα!), αλλά τώρα μυρίζει έντονα και δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το μπάνιο μέχρι αύριο... :( Ευτυχώς δε μυρίζει εδώ στο σαλόνι. Σήμερα (όπως και χτες, για να μη βραχεί το μπάνιο), μπάνιο στη μάνα μου... :(

Θέλω να πάμε να πάρουμε και το χαλί του παιδικού, να παραγγείλουμε το στόρι, να πάμε στο μαγαζί των γονιών μου να πάρουμε το μπανακι, κι ο άχρηστος κολλημένος στο υπολογιστή να παίζει σκάκι... Προτιμώ να παίζει σκάκι παρά άλλα χαζά παιγνίδια, αλλά δυστυχώς κολλά υπερβολικά με το σκάκι... Α!!! Τέλεια!!!! Μου λέει τώρα ότι θα πάμε!!!! Γιούπιιιι!!!!

Κατεβάσαμε χτες και τα χειμερινά, που τα έχουμε σε σακούλες, να βάλουμε σε σακούλες τα καλοκαιρινά δε γίνεται, γιατί τη μέρα κάνει ζέστη και το βράδι κρύο, και είμαστε σα γύφτικο παζάρι εδώ μέσα!

Δε σχολιάζω κάτι άλλο, πάω να ετοιμαστώ πριν αλλάξει γνώμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγωωωωωωωω!!!!!!!πως ειστε???? τι κανουν οι κοιλιτσες κ τα μωρακια???????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!τωρα ο μικρος μου κοιμαται κ τα αλλα δυο λουλουδακια μου παιζουν!!!

νιακι μου πως εισαι καλη μου??το ζευγαρακι σου???μη δινεις σημασια κοπελα μου στις μ@λ@κιες της καθεμιας!!! :twisted:

αγγελικουλα μου πολυ γελασα!!! τι κανει ο μικρουλης σου??

μαρακι12 μου πως εισαι??? ο μπεμπακος σου??ησυχος ειναι ε???

γκιρλ μου να χαιρεσε τον αντρουλη :twisted: σου :twisted: κοπελα μου!!!καλα ναπερασετε σημερα!!

γιωτα μου πως εισαι κοριτσι μου? αυτα τα τσιμπιματακια που λες τα ειχα κ εγω πολυ εντονα.

βανεσακι μου δεν εχεις υπνο ε???ξεκουρασου με τις δουλιτσες καλη μου!!!!αντε κοντευεις να κρατησεις κ εσυ το κοριτσακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!

αναστασια το ριξαμε στον υπνο??? :lol::lol: καλα κανεις φραουλιτσα, κοιμησου τωρα προλαβαινεις !!! ;):D

αννα μαρια καλα ψωνια!!!!!!!!αντε τρεξε να ετοιμαστεις!!!!!!!!!φιλια

αααα μετα θα παρω τηλεφωνο τον παππα αυριο να ερθει να παρω μιση ευχη!!!αυριο γινομαστε 20 ημερων!!!!!!1 αχχχχχχ μεγαλωνει ο γλυκουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω παω για σιδερωμα σουχα του μικρου

φιλακια σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!

Είμαι επιτέλους στο σπίτι μου με τα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!! Εξιτήριο πήρα την Πέμπτη αλλά αυτές τις μέρες προσπαθούμε όλοι να προσαρμοστούμε οπότε......

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!

Αυτή την στιγμή είμαι μόνη με τον σπόρο...η Μαρία μου πήγε με τον μπαμπά της βόλτα και είπα να μπώ να πώ ένα γειά....μην με ξεχάσετε κιόλας :lol:

Γέννησα την Δευτέρα (24-10-2011) το βράδυ στις 22:30......η μπουμπού 3850 και 53 εκατοστά (καλά μου έλεγε ο γιατρός στο ντόπλερ ότι θα ήταν πολύ ψηλή)......σας τα είπε και η Μύριαμ, είχα πάααααααρα πολύ εύκολο τοκετό και πάααααααααρα πολύ γρήγορο επίσης! Μάλλον θα γελάσετε με την περιγραφή μου παρά θα συγκινηθείτε.......η αλήθεια είναι ότι εκείνο το πρωί που τα λέγαμε εδώ ένιωθα πολύ περίεργα και όπως σας είχα πεί είχα πολλά κιτρινωπά υγρά! Το απόγευμα ξεκινήσαμε με τον άντρα μου να πάμε στην Θεσ/νίκη στην Γενική Κλινική να δούμε τα τετράκλινα και να ρωτήσουμε για τις τιμές και τις εκπτώσεις που μπορεί να δικαιούμασταν (τζίφος......μόνο αν είσαι ΑΜΕΣΑ ασφαλισμένος στο ΙΚΑ έχεις έκπτωση στο τετράκλινο.....είχα μόνο 10% ώς δευτερότοκη)!! Σταματήσαμε στα Μουδανιά να πάρουμε σάντουιτς να φάμε και πήγα στην τουαλέτα.......εκεί έσπασαν τα νερά, βασικά κάτι βλέννες είδα......ούτε τον γύρο μου δεν πρόλαβα να φάω (η γουρούνα!!) Πήγα στον γιατρό μου που έχει ιατρείο στα Μουδανιά να με δεί και να μου πεί.....κορίτσια μιλάμε για την απίστευτη γαϊδουριά από τις άλλες γυναίκες εκεί, καμία δεν μου έδινε την σειρά της να μπώ να με δεί ο γιατρός....καθόμουν και έτρεχαν τα υγρά από κάτω κι αυτές οι μουλάρες να με στραβοκοιτάνε!!!!!!!!! Παραλίγο να γεννήσω εκεί......τελικά πήρε ο άντρας μου τηλέφωνο τον γιατρό και του είπε ότι είμαστε απ'έξω και μάλλον γεννάμε και καμιά δεν μας αφήνει να μπούμε....φυσικά ο άνθρωπος με έβαλε κατευθείαν μέσα, μόλις με είδε μου είπε να φύγω κατευθείαν για την κλινική (ευτυχώς τα πράγματα μου ήταν ήδη στο αμάξι και δεν χρειάστηκε να γυρίσουμε στο χωριό)! Στον δρόμο ήδη είχα πόνους κάθε 3 λεπτά.......τα νερά έσπασαν στις 7 το απόγευμα, έφτασα στην Θεσ/νίκη 9 παρά, με ετοίμασαν, μου έκαναν την επισκληρίδιο και γέννησα στις 22μιση!!!!!!!!! Ούτε που κατάλαβα τί μου έγινε....να φανταστείτε γεννούσα και έβλεπα στην ΤιΒι το τούρκικο του ΑΝΤ1 :lol: μιλούσα στο τηλέφωνο..........φέεεεεεετα (σαν την μπέμπα κι εγώ)....

Ειλικρινά εύχομαι στις εγκυούλες να έχετε όλες έναν τόσο εύκολο τοκετό.....δεν κατάλαβα τίποτα!!!!!!!! Η μικρή παρόλο που βγήκε θηριάκι (φτου φτου το πουλάκι μου) και ερχόταν και λίγο στραβά με τον ώμο, ήρθε πολύ εύκολα, δεν με παίδεψε καθόλου!!!!!

Είναι πάρα πολύ γκρινιαρούλα και χαδιάρα...της αρέσουν πολύ οι αγκαλιές!!!!!!! Μοιάζει πάρα πολύ με την αδερφή της, έχει πολλά μαλλάκια σκούρα καστανά προς το παρόν αλλά και της Μαρίας μου έτσι ήταν και τώρα είναι ξανθομπάμπουρας!!! Οι μαίες μου έλεγαν ότι από φωνή καλά πάει, πολύ τσιρίδα!!!!!!!!!!!! Ειδικά όταν πεινάει σηκώνει τον κόσμο από τις φωνές.....το καταλάβαμε φυσικά τώρα που ήρθαμε στο σπίτι.......

Από την κλινική είμαι υπερευχαριστημένη (το λέω για τις εγκυούλες μας που θα γεννήσουν εκεί), οι μαίες πάρα πολύ ευγενικές και εξυπηρετικές σε όλα (δεν είμαι και ο ευκολότερος άνθρωπος στον κόσμο)......όσο για το δωμάτιο ήμουν πολύ τυχερή, είχαμε ζητήσει τετράκλινο αλλά επειδή δεν υπήρχε διαθέσιμο εκείνη την μέρα, με έβαλαν σε δίκλινο και......με ξέχασαν εκεί!!!! :lol: Όσο έμεινα στην κλινική ήμουν στο δίκλινο και μάλιστα μόνη μου γιατί δεν υπήρχε άλλη κοπέλα στο άλλο κρεβάτι.....οπότε το είχα πριβέ!!!!!!!!!!!

Θα μπορούσα να σας πώ πόσο ευτυχισμένη νιώθω κοιτάζοντας τα κοριτσάκια μου αλλά είναι πολύ δύσκολο να το περιγράψω με λόγια!!!!!!!!!! Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο (κι ας είναι η δεύτερη φορά που το ζω) ότι αυτό το σκαθαράκι που έχω δίπλα μου και κοιμάται (επιτέλους!!!! Γιατί τα βράδια.......) ήταν για 9 μήνες μέσα στο σώμα μου.....μου λείπει ήδη από κεί μέσα!!!!!!!

Δεν έχω διαβάσει πολλά από αυτά που γράψατε......η Μύριαμ μου έλεγε για τις ευχές σας, γνωριστήκαμε με την συμπεθέρα μου ήρθε και με είδε στην κλινική! Τί κρίμα που δεν μπόρεσα να πάω κι εγώ.....γέννησε δύο μέρες μετά από μένα και ήμουν ήδη στην κλινική γμτ!!!!!!!!!! Πάντως σίγουρα θα ξανασυναντηθούμε πολύ σύντομα!

Ελπίζω να βρώ σύντομα τους ρυθμούς μου και να επανέλθω δριμύτερη στο ποστάκι μας!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες τις μανουλίτσες και τις κοιλίτσες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα μου να σου ζησει βρε κοριτσι μου η μπεμπουλα σου και να χαιρεσαι και τα δυο σας!!Εξπρες γεννα εκανες,μπραβο,χαιρομαι πολυ που δεν ταλαιπωρηθηκες καθολου και εισστε ολοι καλα στο σπιτι σας!

Μακαρι να σου μοιασουμε στη γεννα και να τελειωνουμε γρηγορα εμεις που μειναμε!!Το ειχα ενα αγχος να μας γραψεις για το πως ειναι και στην κλινικη και ευτυχως λες ολα πολυ καλα!!!Προσαρμοσου στη νεα σας ζωη και στο μικρο ανθρωπακι που εχεις στο σπιτι και εμεις ειμαστε εδω και σε περιμενουμε. Μπραβο στο Μιριαμακι που ηρθε και σε ειδε,ψυχουλα ειναι!!Κι αυτη λογικα την Δευτερα θα βγει απο οτι φαινετα!!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, να σας ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα, να σου πω ότι συγκινήθηκα με την περιγραφή σου, ψέματα θα πω, αφού τα λες τόσο αστεία!!! Άκου γεννούσες κι έβλεπες το τούρκικο σίριαλ!!!!! :lol::lol::lol::lol: Δεν παίζεσαι με τίποτα!!!

Όσο για τις γυναίκες στο ιατρείο, τι να πω; Έπρεπε να κάνετε φασαρία και να μπείτε με το ζόρι μέσα. Τι μουλάρες...

Με άγχωσες κιόλας λίγο, γιατί εγώ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ έχω κίτρινα υγρά και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ νιώθω λίγο περίεργα!!! Ελπίζω να μη βιαστεί πολύ ο Αντρίκος να βγει!

Επίσης, ελπίζω να μην έχω τόοοοσο γρήγορο τοκετό, έτσι ώστε να προλάβουμε να βάλουμε την αντιβίωση (ξέρω, ξέρω, το έχω πει εκατό φορές!).

Πω πω, εσύ που το έχεις ξαναζήσει και δεν το πιστεύεις, φαντάζομαι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι κοριτσακια μουυυυ!!!! καθομαι μαζι με την κορουλα μου τα δυο μας, οι αντρες μας κοιμουνται!!!!θαφτιαξουμε μια μακαροναδα που μου ζητησε το κοριτσακι μου να φαμε κ μετα θα παιξουμε θα ταισουμε τον χρηστακο....!!!!

γιωτα μου ναι κοντα κοντα ειναι τα παιδακια μας στις ηλικιες!κοιτα κ με τα τρια νιωθω πιο γεματη , δεν παει αλλο!!αχ δεν μπορω να τα εξηγησω με λογια ολα αυτα τα συναισθηματα,ξερεις πως τα λογια ειναι πολυ λιγα μπροστα σ'αυτα που νιωθουμε!!

νασιουλα μου αχ κ ομως εγω συγκινηθηκα βρε κοριτσακι μου!!!χαιρομαιπου γεννησες ετσι τοσο ευκολα!!!να ειστε καλα , να χαιρεσε τα κοριτσακια σου κ νατα δεις οπως επιθυμεις!!!!καλη λοχεια να εχεις βρε φιλεναδα κ καλη προσαρμογη!!!!

πολλα φιλακια κ στις τρεις σας φιλεναδιτσες!!!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια κι εμενα τα υγρα μου εχουν γινει κιτρινα...και νιωθω καπως αλλιως....χμμμμ....σε μια εβδομαδα παω στο γιατρο...δεν ξερω φοβαμαι μηπως εχω καμια απωλεια αμνιακου υγρου....πολυ μουσκεμα εκει κατω αλλα ιδρωνω κι ολας πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...