Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

Φλωριάννα μπορεί στο μέλλον να συναντηθούμε, άντε πριν προλάβουμε να γεννήσουμε...χαχαχαχα

Αχ Σοφούλα τι τραβάμε με αυτή την δυσκοιλιότητα.... :lol::lol::lol:

Νομίζω ότι σε βρήκα στο facebook και έχουμε και κοινή γνωστή....... την Ανθή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα αχ βρε Σοφακι, μια μικρη γεννα ε??!! :lol: κουραγιο, ειναι πολυ δυσκολη φαση αυτη, εγω ευτυχως την εχω γλιτωσει μεχρι στιγμης!Νομιζω οτι με εχει σωσει το μαγνησιο... Παντως, μιας και το ανεφερες, εγω τη γεννα ετσι την φανταζμαι, σαν ενα τεραστιο χεσ...μο!! :oops::oops: Θα μου πειτε αν ειναι δυνατον? Κι ομως καπως ετσι το βλεπω +τους πονους περιοδου..Αλλα η ιστορια θα δειξει!

Φλωριανα ευχαριστω.. Πολυ βολικο να το αναλαμβανει η μαια το θεμα των βλαστοκυτταρων γιατι σκεψου να πρεπει να τρεχει εκεινη την ωρα καποιος απο την οικογενεια! :o

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΕΓΩ ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΣΤΙΣ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ......ΕΚΑΝΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΛΕΙΦΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΕΤΕΣ ΚΑΙ ΤΡΩΩ.... :-p ....ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΙ ΕΠΑΘΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΠΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ....ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΓΛΩΣΣΟΤΡΩΕΙ ΜΙΑ Η ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΧΤΕΣ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΔΥΟ ΒΕΝΤΟΥΖΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΝΥΧΙΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΑ.....ΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΕΜΕΙΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΥΧΙ....ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΟΥ.....ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΛΩΤΣΑΜΕ.....ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.....Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΡΛΙΑΞΕ...ΦΟΒΗΘΗΚΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ......ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΜΑ.......ΕΓΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΙΣ 07/12 ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.....ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΠΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ.......ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΦΙΛΑΚΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε skiouraki μούτζα έχεις φάει ...να προσέχεις βρε κορίτσι μου....και εγώ όταν περπατάω φοβάμαι συνέχεια μην σκοντάψω, μην γλυστρίσω, μην στραβοπατήσω και περπατάω λες και είμαι χεσμένη :lol::lol::lol: αφού είναι καλά το μπεμπέ μας, όλα τα άλλα θα περάσουν ;)

twiggy ωραία την φαντάζεσαι την γέννα :lol::lol::lol::lol::lol:=))=)):)):)):)):))

Κορίτσια εγώ παρόλο που δεν έχω μεγάλο πρόβλημα δυσκοιλιότητας, δεν την έχω γλιτώσει από τις αιμορραΪδες :? , έχει άλλη πρόβλημα? καμιά μυστική συνταγή για μην πονάνε?

Καλό βράδυ....φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε κοριτσια???Λιγες μερες περασαν που μπηκα και εχω μια ωρα που διαβαζω και δεν σας προλαβαινω!!!!! :D:D:D

Καπου διαβασα που λεγατε για επισκληρηδιο και ραχιαια αναισθησια...εγω λογω της κρισιμοτητας της καταστασης τις πηρα και τις 2!!!!!!!!!Παντως δεν πονουσα πολυ μετα.... :lol::lol: και την ωρα του χειρουργειου ειχα και την αναισθησιολογο ( Ονομα και πραγμα..) να γκρινιαζει, γιατι δεν της αρεσανε οι σπονδυλοι μου και δοκιμαζε με την βελονα που θα με τρυπησει!!!!!!Αλλα στο θηλασμο δεν με πειραξε η αναισθησια...μετα απο 2 μερες εβγαλα γαλα και εδωσα κανονικοτατα...οποτε και καισαρικη να κανετε δεν υπαρχει προβλημα...

Τελικα bourique ποτε θα γεννησεις??Αχ ερχεται η ωρα και για 2ο μωρακι στο ποστακι μας τι καλααααα!!!!!!!!!

Ενα σουπερ τελειο δωματιακι που ειδα δεν θυμαμαι ποιανης ειναι , αλλα ειναι απλα...ΤΕΛΕΙΟ!!!! Μολις τελειωσουμε κι εμεις το δικο μας θα βαλω μια φωτο....ετσι για το καλο....

Κατι για facebook ακουσα....αν ειναι στειλτε και σε εμενα πμ να σας δωσω το ονομα...

Αυτα και απο εμας.....συγνωμμη , ξερω οτι ξεχνω πολλες απο εσας αλλα σας σκεφτομαι ολες!!!!Ολα καλα να πανε σε ολες σας, θα μπαινω πιο συχνα για να σας προλαβαινω!!!! Φιλακια , καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα!

Μαρία χαιρομαι που όλα πανε καλά αντε με το που τελειωσει το δωμάτιο θα έρθει και ο μπέμπης σας σπίτι! γράψε μου την ημερομηνία που γέννησες για να την προσθέσω δεν την ξέρω.

Σκιουράκι ευτυχως που εισαι καλά και δεν επαθες τα χειροτερα. Εγω εχω φοβια με τον πολύ κόσμο μήπως καποιος καταλάθος χτυπησει την κοιλιά μου.

Αυτό για την δυσκοιλιοτητα ντρεπόμουν να το αναφερω γιατι ειναι καπως μπλιαχ θεμα! Αλλά εγω πριν λίγες μερες πηγα τουαλετα και κοντεψα να μεινω απο το κλάμα. Ο αντρας μου απεξω να ανησυχει και να με ρωταει τι εχεις και τι εχεις θα μπω μεσα!ΟΧΙ του λεω μην μπαινεις θα σου πω. τεσπα. Απο εκεινη την μερα φοβηθηκα πολύ που το εχω ριξει στα ακτινιδια απαραιτητως 2 την ημερα. και να πεις οτι δεν παιρνω μαγνησιο παιρνω. Στην 1η εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα πρόβλημα. Αλλά εχουμε πει στην 1η εγκυμοσυνη απο τον 4ο και μετα εβλεπα την κοιλιά να μεγαλωνει, ενω τωρα όλο και κατι γίνεται.

Γιωτα πως τα πας αντέχεις ή η μικρη αποφασισε να κανει την εμφανιση της?

Αυτά για την ωρα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσούδια μου. Τι κάνετε;;; Ωραίο θέμα ανοίξατε με τη δυσκοιλιότητα και τις αιμοραίδες!!! Εγω έχω κι από τα 2 :shock::shock::shock: Τι φαρμακα για το έντερο πίνω, τι παγωμένα νερά στις αιμοραίδες... τίποτα. Κάθε φορά κι εγώ γεννάω κατα πως λέτε κι εσεις!!! Τα έχω παίξει εντελώς :?:?:? .

Μαρακι πολυ χαίρομαι που είστε ολοι καλά!!!! Αντε γρήγορα με το καλό σπιτάκι σας!!

Σοφάκι πρέπει να λαχτάρισες!!! Τι τραβάς κι εσυ. Πονάνε τα νύχια εε;; Κι εγώ μια φορά που τα είχα χτυπήσει είχα ψοφίσει από τον πόνο και φυσικά που να βάλω παπούτσι!!! Είναι και χειμώνας τώρα...

Μπουρικ μου γεννάμε ή ακόμα κρατιέσαι;;;;;

Βαριέμαι αφόριτα σήμερα στη δουλεια. Μετραω τις μερες για να φύγω και μου φαίνονται σαν αιώνες!!! Σήμερα θα πάρω τηλ να κλείσω ραντεβου με τον γιατρό του ΙΚΑ για την άδεια.

Φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

Κι εγω λεω καμια δεν το ανεφερε το θεμα οποτε μονο εγω ταλαιπωρουμε τοσο αλλα βλεπω κι εσεις δεν πατε πισω,

Αχ ναν κι εγω ετσι νιωθω καθε φορα που αντικριζω την τουαλετα, μονο που ειμαι ετσι πολυ καιρο τωρα....

=))=))=))=))=))=))=)) twigy δεν μπορω καλαιωωωω απ τα γελια αν ειναι να ναι ετσι η γεννα πραγματικα εγω το χω θα γεννησω ανετα με τοση ταλαιπωρια που τραβαω απο τον 3ο μηνα. ουτε ακτινιδια που τρωω καθε βραδυ 1 ουτε ξηρα δαμασκηνα που τρωω καθε πρωι ουτε το nujol το λαδακι εμενα δεν με σωζει τιποτα....τεσπα

Κικι μου ναι με βρικες σε εκανα add....Κουκλα μανουλα η Κικι χεχε, την ανθη την ξερεις η ετυχε ? γιατι εγω ειμαι φιλη με την ανθη δουλευαμε μαζι ... μμ αιμοροιδες ε ? ο αντρας μου που εχει τον ανακουφιζει το παγακι στην γυρω περιοχη :?

σκιουρακι τι επαθες βρε παιδακι μου, αχ αυτες η μουντζες αν σε πιασουν σε πιανουν για τα καλα βαλε να σε ξεματιαζουν για καμια βδομαδα συνεχομενα....

Μαρακι χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τον παιδαρο σου

καλημερεεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου κι εσυ ταλαιπωρησε πολυ βλεπω, ποπο υπομονη βρε κοριτσια τι να πω...... α και δεν επεσα εγω το σκιουρακι επεσε και χτυπησε τα νυχακια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα ...Τι μου κανετε??? αχ ρε κοριτσια τι θεμα πιασατε παλι... τι να πω εγω μαλλον ειμαι απο της τυχερες κ το αντερακι μου ειναι μια χαρουλα οποτε δεν ειχα καθολου προβλημα ...

twigy :lol::lol::lol: πολυ γελασα με το πως βλεπεις τη γεννα....

Μαρακι μου πως ειναι ο γιοκας σου??? ευχομαι καθε μερα κ καλυτερα και συντομα να πατε σπιτακι σας να δει κ το δωματιακι του... ;)

βρε Σκιουρακι81 τι επαθες μες το ισωμα??? τουλαχιστον δεν χτυπησες πιο σοβαρα ... προσεχε...

βρε κοριτσια ποια ανεφερε για τα περτωματα ??? τη νυχτα με επιανε ενα σφιξιμο σαν να κοκαλονε η κοιλια για λιγο κ μετα παλι κανονικα , απο τι ειναι αυτο?? κ απο συχνοουρια αλλο τιποτα ..

Εμεις η σημερα η αυριο θα παμε να παρουμε τα υπολοιπα πραγματακια του μπεμπη ... ολα σιγα σιγα .. καθε μηνα απο λιγα , τι να κανουμε βρε κοριτσια φου ολα ειναι πανακριβα...

Σας ευχομαι να εχετε μια ομορφη μερα

φιλιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

αχ μωρε ταλαιπωρειστε πολλες με τη δυσκοιλιοτητα, υπομονη.. ισως για καθεμια υπαρχει αλλος τροπος ανακουφισης, δοκιμαστε τα ολα!!!Γελασατε με την ιδεα μου περι γεννας ε? :oops: Εχθες διαβαζα στο βιβλιο για τον τοκετο παντως , να αρχισω να παιρνω μια ιδεα της πραγματικοτητας :P

Μαρακι πολυ χαιρομαι που εισαι καλα, περναει ο καιρος και συντομα θα εχεις τον μικρο στο σπιτι!! :)

Φλωριανα υπομονη κι εσυ, σε λιγο καιρο θα παρεις αδεια...

Βρε σκιουρακι ποιος σε εχει ματιασει?!! Ελπιζω να περασει συντομα και προσοχη ε?!!! Βαλε κι ενα τικερακι να βλεπουμε σε ποια βδομαδα εισαι..

Εβιτα ετσι ειναι, σιγα σιγα τα ψωνια δεν γινεται αλλιως.. Εγω ακομα σκεφτομαι να αφησω αρκετα για τις εκπτωσεις Φεβρουαριου, αν δεν εχω γινει πολυ δυσκινητη μεχρι τοτε :?

φιλια σε ολες, θα σας βρω αργοτερα γιατι επεσε δουλιτσα σημερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου κι εσυ ταλαιπωρησε πολυ βλεπω, ποπο υπομονη βρε κοριτσια τι να πω...... α και δεν επεσα εγω το σκιουρακι επεσε και χτυπησε τα νυχακια του

Αχ καλέ σορυ, το σκιουράκι εννοούσα :oops::oops::oops: . Η μπεμπα μου κλεβει φαιά ουσία, το έχω πει εγω :oops::oops::oops: .

Σοφάκι δε δοκιμάζεις να πιεις dufalac για τη δυσκοιλιότητα; Εγω αυτό πίνω μου το συνέστησε ο γιατρος και κάπως με βοηθάει!!! Ρωτα και τον γιατρό σου βεβαια, αλλά μην ταλαιπωρήσε τοσο βρε μάτια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτα, αυτο το "πέτρωμα" είναι οι συσπάσεις που ξεκινάνε απο τώρα ακανονιστα και όταν πλησιάζει η ώρα του τοκετού είναι συχνότερες σε τακτα χρονικά διαστήματα και πιο επώδυνες. Αυτες που έχουμε τωρα είναι προκαταρκτικές και προετοιμάζουν τη μήτρα για το επερχόμενο γεγονός. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera k apo mena omorfes

gia arxn va pw stn maria poso xairomai pou ola einai kala me t antraki tns kai na mpainei oooopote mporei na mas leei ta euxarista gt ola tn skeftomaste sunexeia!!!!

egw koritsia kanena apolutws 8ema me duskiloiotnta,mn sas pw t anti8eto...ka8e prwi me t pou 8a piw sidnro d me prolavainw k as mnv exw faei tpt...pantws gia aimoroides k egw pagaki exw akousei apo egkuo filn tnv anakoufize paaara polu!!!

skiouraki kane t stauro s koritsaki m pou d xtupnses kai upomovn me t pono sta vuxia aaaaax kai prosoxnnnnnnnnn!!!

twiggy m nomizw oles 3era8nkame sto gelio me tnv paromoiosn s%7Boption%7D:P:lol::lol:

bourique1983 akomaaaaaaaaaaaaa??????

evita m etoimazetai t swma!!!!!!!!ti wraia!!!

kiki m kanena neo apo karotsi klp???????

ax floriana m upomovn me tn douleia!!!!pantws eilikrina oses douleuete vre koritsia pws t antexetai egw erxonte meres p d 8elw na snkw8w gia kanena logo ap't krevati.............

dentraki stolisate ooooles???emeis akoma oute p exoume agorasei..... :mrgreen: eimaste tragikoi!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! βλέπω το ίδιο πρόβλημα όλες με την δυσκοιλιότητα....και έλεγα πως είμαι η μόνη :oops:

Σοφούλα με την Ανθή πηγαίναμε στην ίδια σχολή και κάναμε μαζί και 3 μήνες πρακτική, έτυχε και πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστήριο και μετά την έχασα 'οταν διορίστηκε........ πόσο μικρός είναι ο κόσμος....άμα μιλήσετε να τις δώσεις πολλά φιλιά!!!

Μαράκι πολύ χαίρομαι που είσαι καλά!!!! άντε με το καλό να τελειώσετε το δωμάτιο να το χαρή το αντράκι σου!!!!

Αχ ΝΑΝ εγώ ευτυχώς δεν έχω πόνο.... πω πω φαντάζομαι τι παιρνάς :(

Για το παγάκι το έχω ακούσει και εγώ ότι ανακουφίζει.....

Φλωριάννα πόσο καιρό είπε ότι μπορείς να το παίρνεις το dufalac? εγώ του το ζήτησα να το πάρω όταν κάναμε τον υπέρηχο καρδιάς γιατί μου το ζήτησε η παιδοκαρδιολόγοςν να είναι άδειο το έντερό μου και μου είπε για 2 μέρες .....

Άσε Εβίτα πολλά τα έξοδα και όντως μόνο σιγά σιγά και λίγα λίγα μπορούμε να παίρνουμε.....

Εμείς επιτέλους αύριο θα ξεκινήσουμε την έρευνα αγοράς και θα πάμε και LEROY να δω για ραφάκια.......

Λοιπόν θα τα πούμε και αργότερα ....πάμε να κάνουμε κάτι μερεμέτια στο παιδικό....

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..........

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ 29 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ LILYPIE ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΑΛΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥΣ.......?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλέ σορυ, το σκιουράκι εννοούσα :oops::oops::oops: . Η μπεμπα μου κλεβει φαιά ουσία, το έχω πει εγω :oops::oops::oops: .

Σοφάκι δε δοκιμάζεις να πιεις dufalac για τη δυσκοιλιότητα; Εγω αυτό πίνω μου το συνέστησε ο γιατρος και κάπως με βοηθάει!!! Ρωτα και τον γιατρό σου βεβαια, αλλά μην ταλαιπωρήσε τοσο βρε μάτια μου...[/quote:250simzg]

θα του το πω να δουμε ....το dufalac αυτό καθε ποτε το πινεις? γιατι το λαδακι εγω καθε μερα πρεπει να το πινω αλλα δεν με βοηθαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ....ΕΚΑΝΑΝ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.......ΤΩΡΑ ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ

[/code]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το παίρνω περίπου μέρα παρα μέρα ή όποτε βλέπω οτι δεν βγαίνω για 2-3 μέρες παίρνω το βράδυ 2 κουταλιές, μπορεί και 3. Πάντως εξίσου καλό και ίσως καλύτερο είναι το γάλα μαγνησίας. Είναι φυτικό και το έπερνα στην 1η μου εγκυμοσύνη αλλά τώρα μου φέρνει φοβερη αναγούλα :ymsick: εσας όμως μπορεί να μην σας ενοχλεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες......

δεν σχολιαζω,,,συγνωμη αλλα σας εχω διαβασει αποσπασματικα και δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα....

εγω ακομα εδω.......δεν εχω καθολου πονακια πλεον και δυστυχως κατα οπως φαινεται δεν την γλιτωνω την προκληση την παρασκευη... :(:(:(:( κριμα και ηθελα τοσο πολυ να ερθει μονη της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 2 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.......ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥ ΚΟΥ ΤΖΑ.....ΑΝ ΟΧΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.......ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ

[code:9u3plxjl]Pu1hp2.png

[codeuJBhp2.png ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique ola 8a pane kala mhn agxwnesai arkei pou 8a einai kala to mwro kai as er8ei kai me proklhsh..perimenoume oles!!

koritsia egw auto to petrwma to niw8w edw kai arketo kairo..

duskoiliothta den exw idiaitero provlhma tis perissoteres fores..kalo kouragio se oses talaipwrountai..

skiouraki mia xara to tikeraki sou mpravo!!konta eimaste..

evita exeis dikio ta eksoda einai trela auton ton kairo kai prepei na krath8oume ligo kai na afhsoume kati gia pio meta..emeis exoume afhsei to xalaki mas mono..na gemhsei ligo h tseph pali kai vlepoume :D:D:D

maraki polu xairomai pou eiste kala esu kai o mpemphs sou..ante na er8ei spiti na mas peis entupwseis..

filakia polla stis koilitses!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δυσκοιλιοτητα δεν ειχα σε καμοια εγκυμοσυνη.....ομως εχω αιμορροειδες...απο που δεν ξερω.....οι οποιες ναι μεν δεν με πονανε εκτος απο κανα δυο φορες αλλα σχεδον σε καθημερινη βαση με φαγουριζουν..και νευριαζω πολυ...παρολο που πλενομαι σε καθε επισκεψη στη τουαλετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...