Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI I DEN EIMAI EGKYOS???


magdoula23

Recommended Posts

KORITSIA KALISPERA KAI APO MENA

EIMAI NEO MELOS EDW...

TELEYTAIA PERIODO EIXA 20-9 IRTHA SE EPAFI ELEYTHERA 6 KAI 7 -10 MESA SE MIA VDOMADA EIXA XAMILA KATI TRAVIGMATA PONALAKIA K TO STITHOS MOU ITAN PRISMENO K PONOUSA STIS THILES TORA TIN PEMPTI 20 TOU MINA PERIMENO PERIODO KATA ENAN PARAKSENO TROPO DEN EXO KANENA SYMPTOMA EKTOS TOU OTI XAMILA NIOTHO MESA MOU TRAVIGMATA

TI LETE???

THELO NA KANO MIA XORIAKI GIA PIO SIGOURIA APOTI ENA TEST ALLA EIMAI SE DILLIMA TO THELO POLI K FOBAMAI MIPOS BGEI MIDENIKI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!

Μην κάθεσαι να κοιτάς τα συμπτώματα, γιατί δεν έχουν καμία διαφορά από αυτά της περιόδου. Εγώ και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος είχα κανονικότατα συμπτώματα περιόδου.

Έχεις σταθερό κύκλο; Αν ναι, περίμενε μέχρι την Πέμπτη, κι αν δεν σου έρθει η περίοδος, κάνε μια χοριακή!

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU !!!

TOUS TELEYTAIOUS MINES EXO STATHERO KYKLO KATHE 20 -21

APOTI EXO DIAVASEI ISOS I EVDOMADA POU ENIOTHA AYTA TA SYMPTOMATA ITAN TIS SILLIPSIS DYO MERES MOU EMEINAN AKOMA K EXO AGXOTHEI!!!!

EIMAI PRISMENI KIOLAS ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ειχα ολα τα συμπτωματα τις περιοδου αλλα τα πονακια τα ειχα μια μερα μετα απο την ελευθερη επαφη τα οποια συνεχιστηκαν μεχρι και τον πεμπτο μηνα της εγκυμοσυνης! επειδη το ενιωθα οτι ημουν εγκυος εκανα ενα τεστ 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και ειχε βγει πολυ αχνο θετικο, την επομενη μερα πηγα για χοριακη! αν δεν μπορεις να περιμενεις κανε ενα τεστ, δεν χανεις και τιποτα (μονο 12 ευρω!). σου ευχομαι να εισαι τελικα εγκυουλα!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!

ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλήμερα....να σας ρωτησς κατι που με εχει μπερδεψει? :?: ..τελευταια περιοδο ειχα στις 15 σεπτεμβριου ο κυκλοσ μου ειναι 28-32 μερες..οπως κ να εχει εχω καθυστερησει..!!! εχω αγορασει τα τεστ ωορεξιας της hometest κ τα εγκυμοσυνης....ωορεξια εκανα 14 οκτωβρη....τις μερες που περιμενα να αδιαθετησω δηλαδη!!! :evil: ακομα δεν εχω αδιαιετησει...εκανα τεστ εγκυμοσυνης χτες....ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ....!! τι σημαινουν ολα αυτα....τοσο αργη ωορεξια.......πφφφφ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλήμερα....να σας ρωτησς κατι που με εχει μπερδεψει? :?: ..τελευταια περιοδο ειχα στις 15 σεπτεμβριου ο κυκλοσ μου ειναι 28-32 μερες..οπως κ να εχει εχω καθυστερησει..!!! εχω αγορασει τα τεστ ωορεξιας της hometest κ τα εγκυμοσυνης....ωορεξια εκανα 14 οκτωβρη....τις μερες που περιμενα να αδιαθετησω δηλαδη!!! :evil: ακομα δεν εχω αδιαιετησει...εκανα τεστ εγκυμοσυνης χτες....ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ....!! τι σημαινουν ολα αυτα....τοσο αργη ωορεξια.......πφφφφ... :(

Αν είχες ωορρηξία στις 14/10 κανονικά πρέπει να αδιαθετήσεις μετά από 14 μέρες (δηλ 27 ή 28/10)...έτσι νομίζω τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos σου απάντησα και στο άλλο ποστ!!!! συμφωνώ με την babelicious! η περίοδος κανονικά έρχεται 12-14 μέρες μετά την ωορηξία άρα από 26-28 να την περιμένεις ή να μην την περιμένεις καθόλου και να μην ξαναέρθει αφού θα έρθει το μπεμπέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορει ενα τεστ ωορηξιας να κανει λαθος? γιατι να μην το υπολογισει απο την τελευταια της περιοδο? που αν το υπολογισει με τις περισσοτερες μερες τοτε εχει 3 μερες καθυστερηση. εχεις συμπτωματα περιοδου?

με την αλλη κοπελα που ανοιξε το ποστ τι εγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ......ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΠΕΤΑΞΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ.....ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ....ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ....ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ Ε? ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΥΤΕΥΤΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...