Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

koritsaki ti mou kanete?????????egw edw o mpempis htan para poly anhsyxos apo to apogeyma!!!!!!!tromaxame na ton koimisoume...........kata tis 9 ton phre o ypnos!!!!!!!!!!

twra perimenw ton antra mou na erthei na me pareiiiiiiiiiiiiiiiii kai naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tha vgoume gia ena potaki sto magazi twn koumparwn mas epitelous!!!!!!!!!!!!!den to pistevw!!!!!!!!!!!eimai toso ptwma giati den koimithika katholou exthes to vrady alla thn exw toso anagh aythn thn exodo oso den fantazeste!!!!!!!O mpempis tha katsei spiti me ton pappou kai thn giagia :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια με τις ομορφες κοιλιτσες και τα ομορφα μωρακια,ηηηηηηηρθαααααα!

Τι κανετε?ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Σας την εσκασα τελικα!γεννησα την προηγουμενη κυριακη..σημερα το μεσιμερι γυρισαμε σπιτι, ειμαστε καπως αναστατωμενοι..πρωτη μερα σπιτι μας..

Εχω μια δδομαδα να κοιμηθω..ακομα δεν εχω πιστεψει οτι εγινα μαμα..αναμεικτα συναισθηματα..χαρα , αγωνια, αγχος και αγαπη ..πολυ αγαπη γι αυτο το πλασματακι... Η μαλλον κατι ανωτερο απο αγαπη γιατι ποτε δεν εχω ξανανιωσει ετσι..

Παντως φιλεναδες μου, αξιζει τον κοπο οτι περασαμε για τα μικρα μας...

Το μονο που εχω να πω ειναι οτι παρα τους πονους, την αγωνια, τα αγχη κτλ...εγω θελω να ξαναζησω αυτο το πραγμα..θαλω να κανω πολλα παιδια(θεου θελωντος) ..μοναδικη εμπειρια να κρατας στα χερια σου αυτο που ονειρευοσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKOULAAAAAAAAAAAAAAA AXIZEI DEN LES TIPOTA KAI ME TO PARAPANW!!!!!!!!!!!!!!!

EMENA MOU EXEI LEIPSEI PARA POLY H PERIODOS THS EGGYMOSYNHS!!!!!!!!!!!!!

THA EINAI LIGO DYSKOLA STHN ARXH MEXRI NA SYNITHISETE YPOMONH KAI OLA THA STRWSOUN!!!!!!!!!ALLA KAI MONO POU THA VLEPEIS AYTHN THN FATSOULA THA SOU PERNANE OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KALH PROSARMOGH NA EXETE KAI KALA KSENYXTIA TWRA ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι, ειναι ανησυχος σημερα..ολη μερα θηλαζουμε με μικρα διαλειμματα..προσπαθω να τον κοιμησω αλλα τιποτα..κοιματαιμστο στηθος μου καιμσε πεντε λεπτα ξυπναει και θελει να φαει..ολο τεντωνεται και ειναι ανησυχος..

Εξοδος,ε..?αντε με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφουλες μανουλες τι κάνετε ??? εγω κάθομαι με τον αντρουλι μου και βλέπουμε μια ελληνική ταινία. Χιχιχιιχι και η φαγούρα συνεχίζεται ....κοντευω να βγάλω το δέρμα μου ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου γλυκιά να σου ζήσει φιλενάδα να το καμαρωσεις οποως θέλεις πάντα να είναι γερο και τυχερο το μπουμπουκακι σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΠΟΛΥ....ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΥΧΗΘΩ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!

ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΣΟΥ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ.ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΒΑΡΙΕΜΑΙ,ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΣ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΟΚΙΝΟ.

ΚΛΝΧΤ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Αγγελικούλα μας με τον παίδαρό της!!!!!!!!!!

Καλώς ορισατε στο σπίτι σας!!!!!!!!

Φαντάζομαι ευτυχίαααααα!!!!!!

Άντε το έκανες και εσύ το θαυματάκι σου!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει και πάλι!!!!!!!!

Μυριαμ μου καλό βράδυ καλή ξεκούραση!!

Καλά να περάσετε αύριο!!!!!!!

Άντε και στα βαφτίσια του παιδιού σας!!!!!!!!

Νια μου φιλάκια στα μωράααααααακια σου!!!!

Σε έχασα σήμερα!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρακι μου σήμερα χαθηκαμε είχε έρθει το μεσημέρι ο κουμπάρος μου ν μας δει να δει και ο νέο Σπιτι μας και μετα πήγαμε για φαγητο ." καλα περάσαμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πριν πήγαμε στους γονείς μου να δούμε τον αδελφό μου που φεύγει αύριο. Θα τον δούμε και στο αεροδρόμιο αύριο, βέβαια.

Αυτές τις μέρες έχω αρκετές συσπάσεις, όχι συνέχεια, βέβαια, αλλά έχω αρκετές. Χτες και προχτές κουράστηκα αρκετά, και ίσως να είναι απ' αυτό.

Αγγελική καλώς όρισες ξανά!!!! Λογικό είναι να είστε λίγο φρικαρισμένοι, εγώ νομίζω θα φάω μεγάαααλη φρίκη στην αρχή!

Χριστίνα, μια χαρά που βγαίνεις. Πολύ καλά κάνεις, να ξεσκάσεις!!!

Όσο για βοήθεια, κι εγώ συμφωνώ με την Αναστασία, προτιμώ να μην έχω άλλον μες στα πόδια μου. Κι όταν λέω άλλον, εννοώ φυσικά τη μάνα μου, όχι τον άντρα μου, που είναι αυτονόητο ότι με βοηθά! Σας είπα που μου έφερε δυο σακούλες με διάφορα δικά μας μωρουδιακά. Σήμερα της επέστρεψα τη μία με διάφορα που ξεχώρισα. Μαζί είχε βάλει και σακουλάκια με λεβάντα για να βάλω στη συρταριέρα του μωρού. Της λέω ότι δε θέλω να βάλω λεβάντα, γιατί δεν ξέρεις, μπορεί να έχει αλλεργία, μπορεί να μην κάνει, οπότε καλύτερα ας μη βάλω. Κι άρχισαν με τον πατέρα μου να γελάνε, να ειρωνεύονται και να κοροϊδεύουν. Γι' αυτό δεν τους αντέχω, γιατί νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα, κι ότι εγώ είμαι ιδιότροπη και παράξενη. Αλλά τι να κάνω, που έχω πέσει στην ανάγκη της, και χρειάζομαι βοήθεια για διάφορα, π.χ. σιδέρωμα ή την περίφημη ζωγραφιά στον τοίχο. Νομίζω ότι, όταν γεννηθεί το μωρό, σιγά σιγά θα τους κάνω πέρα, γιατί δε γίνεται να επεμβαίνουν στη ζωή μας και να μου κάνουν τα νεύρα τσατάλια.

Τέλος πάντων...

Μπανάκι εμείς δεν πήραμε ακόμη. Έχουν οι γονείς μου στο μαγαζί μπανάκια, ιταλικά, τώρα αν είναι καλά, δεν ξέρω ακόμα... Θα πάω να τα δω. Ελπίζω να είναι καλά, για να μην χρειαστεί να αγοράσω ΚΑΙ μπανάκι. Πάντως, αυτό με το πλύσιμο στο νιπτήρα μου φαίνεται λίγο αδιανόητο. Πώς δηλαδή θα πλύνω το παιδί στο νιπτήρα; Εμάς η βρύση είναι πολύ χαμηλή και δε μετακινείται. Δε νομίζω ότι θα βολέψει καθόλου. Όσο για τον αφαλό, ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω, μπλιάαααααααααχ......!!!!!!!!!!!

Όσο για τα δώρα, όταν με ρωτάνε θα τους λέω ότι δε θέλω να μου φέρουν τίποτα. Ε μα πια!!! Άντε γιατί τα πήρα τώρα, σου λένε ότι θα σου φέρουν κάτι και σε καταντούν γύφτο να τους παρακαλάς. Θα τους λέω "ελάτε να μας δείτε και δε θέλουμε να μας φέρετε τίποτα". Τελεία.

Ουφ, εκνευρίστηκα πάλι. Μία οι γονείς μου, μία οι διάφοροι καλοθελητές που θα μου έδιναν ένα κάρο πράγματα κι ακόμα μου τα φέρνουν, εκνευρίστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα σε όλα τα μωράαααααααα μας!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια;;;;

Εμείς κοιμηθηκαμε πολύ πάλι!!!!! :lol::lol: 1.30-5.0!!!!!!!!!

Κουνιέται ο μπεμπούλης, ας πάμε να πιούμε κανενα γαλατακι και καφεδάκι!

Άννα Μαρία μου καλό ταξίδι να έχει ο αδερφός σου!!!!

Καλά έκανες και δεν έβαλες λεβάντα μέσα στα ρούχα, δε νόμίζω ακόμα και αν δεν υπάρχει θέμα αλλεργίας να αντέξει το μωρό τη μυρωδια, ούτε κολωνια δε θα βάζω εγώ πάνω μου........

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααα......σε ολες τις φουσκιτσεσ.......

καλημερα μαρακι μου..τι κανεισ???????

εγω δεν πινω ξανα γαλα γιτι μου δημιουργη δυσπεψια........ κι ετσι μου εχει στειλει μια φιλη απο γερμανια ενα ροφημα με διαφορα βοτανα και πινω αυτο .και τρωω φρυγανιεσ με βουτηρακι............

σημερα κοιμηθηκα καλα μπορω να πω επειτελους........

και σε λιγακι θα αρχισουμε το δωματιακι μασ.χιχιχι ειμαι πολυ χαρουμενη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAA EDW EIMASTE KAI EMEIS!!!!!!!!!!!!!!!!!

O FAGANOULIS MOU PALI POLY KLAMA ERIXE TO VRADY MEXRI NA PIEI TO GALA TOU...APAPPAPA THA MAS FAEI ZWNANOUS KAMIA MERA!!!!!!!

TI WRAIA POU VGHKAME EXTHES.........TO EYXARISTITHIKA....VEVAIA DEN KATSAME KAI POLY!!!!!!!!!OTAN GYRISAME O MPEMPIS EKANE NANAKIA...MOU ELEIPSE MWRE O GLYKOULIS MOU KAI OTAN GYRISA KATHOMOUN KAI TON XAZEVA STHN KOUNIA POU KOIMOTAN!!!!!!!!! :D:D:D:D

NIA MOU TI WRAIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KSEKINATE TO DWMATIO SHMERAAAAAAAAAA!!!!!!AX EYXOMAI NA TO APOLAYSETE EINAI TELEIO SYNAISTHIMA!!!!!!!!!!!!!!!

THA PERIMENOUME FWTOGRAFIES MOLIS OLOKLHROTHEI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χριστινακι μου ........βολτουλα εχτεσ εε? μια χαρα σε βρισκω..ειναι το καλο οταν μενεισ με την μαμα ;););););) ....

οσο για το μικρουλι σου θα υσυχασει που θα παει χιχιχιχιχι......

και βεβαια μολισ θα ειναι ετοιμο θα βαλω φωτο χιχιχι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοπελιτσες ομορφες, τι κανετε?

Αγγελικη μου καλως ηρθατε στο σπιτι σας με το νεο μικρο ανθρωπακι σας, καλη προσαρμογη να εχετε και φυσικα να σας ζησει να ειναι γερος και καλοτυχος ο μπομπιρας!Εσυ πως εισαι γλυκια μου?φανταζομαι τα εχεις λιγο ανακατεμενα στο μυαλο σου αλλα ολα θα στρωσουν.

Νια μου καλημερα σου.Τελεια σημερα η ημερα σου θα ειναι ευχαριστη!!!!

Εδω εχει ηλιο σημερα κι οχι και πολυ κρυο αλλα μια ζακετουλα την θελεις, βεβαια ειναι και νωρις αλλα κακα τα ψεματα χειμωνιασε πλεον και μου αρεσειιιιιιιιι!!!!!

Αννα Μαρια κι εγω πηρα λαδακι της johnson και για μενα και για το μωρο.Οταν θα κανω μπανακι θα βαζω απο αυτο κι οχι τις κρεμες που εβαζα πριν μην του κανει αλλεργια.Σκεφτηκα και τα ρουχα μου να τα πλενω με το παιδικο planet ή τουλαχιστον με το ιδιο απορρυπαντικο που ειναι υποαλλεργικο!Και φυσικα οποιος επισκεπτης ερχεται θα τον περιλουζω με οινοπνευμα ή αντισυπτικο :twisted::lol::lol: μακαρι να μπορουσα θα το εκανα!

Τιτινακι κυριος ο μπεμπης σας,βγηκε εξω η μαμα και ο μπαμπας και ειπε να κοιμηθει να μην σας ενοχλησει!!! ;) Οποτε βρισκεις ευκαιρια βγες για να ηρεμεις και να μαζευεις δυναμεις!

Οι αλλες υπναρουδες που ειστε καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε κοριτσακια,σηκωθηκατε ολες απο τα χαραματα???κι εμεις μολις ξυπνησαμε και πινουμε καφεδακι.το μεσημερι θα παμε στη μαμα για φαγητο,οποτε ειμαι αραχτη!!!χτες το βραδυ ηρθαν φιλοι και μειναμε σπιτι , παραγγειλαμε και περασαμε τελεια!!!ξετρελλαθηκαν με το δωματιο!!!κι εγω συνεχεια πηγαινω και το βλεπω και προσθετω λεπτομερειες.της εφερε και η μαμα μου κατι τελεια πραγματακια απο λονδινο και ανυπομονω να τα βαλουμε ολα!!!θα βαλω φωτο οταν ολοκληρωθει!!!

νιακι θα ξετρελλαθεις κι εσυ αφου ξεκινατε το δωματιο!!!ειναι ο,τι πιο απολαυστικο!!!εμεις ειχαμε βαλει απαλη μουσικουλα, καφεδακι και το χαρηκαμε πολυ οταν το ετοιμαζαμε!!!με το καλο λοιπον κοριτσακι μου!!!

αννα μαρια,τελικα ολοκληρωσατε την τοιχογραφια???θελω πολυ να τη δω!!!!οσο γι αυτο που λες για γνωστους , φιλους κτλ κι εμενα μου υποσχονταν διαφορα οτι θα μου φερναν, αλλα δεν εχω δει ουτε κολυμπηθροξυλο !!! :lol::lol::lol: βεβαια το ηξερα τι θα γινοταν και τα πηρα απο την αρχη ολα μονη μου!!

αναστασια μου εγω αυτα που δεν εχω παρει ακομη ειναι τα προιοντα περιποιησης του μωρου γιατι εχω μπερδευτει και ο καθενας λεει τα δικα του.χτες πηγαμε σε ενα φαρμακειο που εχει τα παντα και ειδα και καποα της frezyderm.ειναι βεβαια πιο ακριβα,αλλα λεω να τα δοκιμασω.

κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω και κατι αλλο.διαβασα οτι για να αποφυγεις σκισιμο στο περινεο, ειναι καλο να κανεις καθε μερα μασαζ εκει με ειδικο λαδακι, η ελαιο βιταμινης ε η αμυγδαλελαιο.επειδη φοβαμαι τρομερα τα ραματα και να μη σκιστω λεω να το κανω.εχετε ακουσει κατι σχετικο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερ ααναστασακι καλημερα και σε εσενα βανεσακι ...........ναι οντοσ κοριτσια ειναι πολυ ομορφα ολα αυτα που κανουμε για τα μωρακια μασ αντε τα περασει ο καιροσ να μπουν μεσα να γινουν ομορφοτερα χιχιχιχιχι........ μολισ βρισκω ευκαιρια θα σασ γραφω χιχιχιχι.........

ουτε και εγω εχω ακουσει κατι για αυτο βανεσακι μου..........βεβαια δεν το εχω ψαξει για να πω και την αληθεια γιατι δεν θα μου χριαστει εγω θα κανω καισαρικη ετσι και αλλιωσ οποτε.... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσακι εγω πιστευω ειναι αναλογα και το γιατρο αν κοβει ή οχι...ισως και αναλογα τη στιγμη της γεννας αν χρειαζεται ή οχι.Ξερω οτι μετα πλενεσαι με σαπουνι και νερο και βαζεις μπεταντιν για τα ραματα! Τωρα δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως θα το παρω και αν τη γλιτωσω θα δειξει!!!δεν ειναι μονο θεμα γιατρου αναστασια μου, γιατι μπορει να σκιστει και απο μονο του αν δεν υπαρχει ελαστικοτητα.αφου φοβαμαι θα το δοκιμασω .εγω θα κανω ο,τι μπορω για να το αποφυγω.τωρα αν δεν τα καταφερω τιποτα δεν πειραζει μπροστα στο μωρακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Δεν κοιμήθηκα καλά χτες βράδι, κλααααααααψ... Μάλλον κάναμε ανταλλαγή ύπνου με τη Νία, οπότε χαλάλι!

Τώρα θα πάμε στο αεροδρόμιο να αποχαιρετήσουμε τον αδελφό μου.

Κι εμείς θα πηγαίναμε στη μάνα μου για φαγητό, αλλά μου τη βάρεσε από χτες, είμαι και με λίγο ύπνο, θα κάνουμε σουπίτσα στο σπιτάκι μας! Αμάν πια μ' αυτή την οικογενειακή συγκέντρωση κάθε Κυριακή.

Αναστασία, κι εγώ σκέφτηκα να πλένω και τα δικά μας ρούχα με Προδέρμ (δηλαδή ο άντρας μου θα τα πλένει), αλλά ας μην είμαστε υπερβολικοί. Δεν θα το βάλουμε και σε γυάλα το παιδί.

Βανεσσάκι, απ' όσο ξέρω, είναι καλύτερα να σε κόψει ο γιατρός παρά να σκιστείς από μόνη σου, γιατί έτσι κάνεις ραγάδες και πονάς πολύ περισσότερο.

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...