Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Καλησπέρες!!!!Τι κάνετε?Εμεις προσπαθούμε να αναρρωσουμε όλοι οικογενειακως απο το σπαστικο κρυωμα-συναχι!Μα όλος ο κόσμος χάλια πια αυτές τις μέρες???!!!Τι κακό είναι αυτο???Εσεις ξεκρυώσατε ή ακόμη? Άντε να φτιάξει λίγο ο καιρός να κανονίσουμε για κανένα καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις με ιωση..1 μερα η μαρθα ,1 ο λρυτ και τωρα εγω..ο καιρος δε θα φτιαξει μαρια.δε τη κοβω δλδ..

μαμα ευα που εισαι;;ανυσηχω !!

να κανονιδσουμε καφε..εχω αδεια 2 βδομαδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα κυρια προεδρος..

καλα ρε Σωσω με μυριζεσαι οταν εχω τις μαυρες μου κ ανησυχεις ??????? :D

τι μου κανετε ? ειχα την εντυπωση οτι ευχηθηκα τα της καλης χρονιας κτλ αλλα βλεπω οτι δεν το εκανα η γαιδουρογαιδουρα.. :shock::roll: Λοιπον καλη χρονια σ¨ολες σας να χαιρομαστε τα πιτσιφρικια μας κ να μας χαιρονται κ αυτα ..

Εχω διαβασει στα πολυ γρηγορα τα νεα σας ..Εμεις αν θυμαστε ειχαμε κατιτι σε μυξακι που μας εξελιχθηκε σε ωραιοτατο κρυωμα που μαλιστα το εισπραξαμε απαντες ..καναμε μια πρωτοχρονια τελεια τι να σας πω .. :? Τωρα ευτυχως το ξεπερασαμε οποτε ειμαστε στις επαλξεις για καφεδουμπα οποτε μπορειτε ..

Γενικα αυτον τον καιρο κυκλοφορουν τα απιστευτα σε ιωσεις ..ειναι κ αυτη η μινι γαστρεντεριτιδα που κραταει δυο μερες κ μετα οκ την οποια την τρεμω γιατι αν την τσιμπησουμε την γ..με ..σορρυ κιολας για την εκφραση αλλα μπουχτησα με μυξα βηχα κρυωμα εμετο κ δεν την παλευω ..

Το μπουλουκακι μας γινεται πολυ ταρζαν κ πως να το παλεψω δεν ξερω ..Η Σοφια με υφος τουλαχιστον καρδιναλιο μην σας πω κ πατριαρχη απανταει στα παντα κ παντου ..μην χασει κιχ το σπλαχνο μου δεν μπορει ..Η Νικη μας στον υπεροχο ξανθο της κοσμο με φωτεινα διαλειματα περναει χαρμα χορευει κ γελαει κ σκασιλα της τα υπολοιπα ..η μανα των τριων τουτων τεκνων κοντευει να βαρεσει μπιελα η εστω μια κ ειναι της μοδος να πηδηχτει απ¨το παραθυρο ..πως μπορει να πηδηξει ενα παραθυρο δεν καταλαβα ποτε μου ..Κοπελαρες μουυυυυυυυυυυυυυυυ..δεν πειραζει θα βαλω κ σος για να γλιστραει .. :lol::lol::lol::lol::lol: Αχ θεε μου δεν παω λεμε καλα ..δεν πειραζει ομως ..

καλως την theo28..εσεις βρε κ αν χαθηκατε ..ολα καλα , τι κανει το δικο σου ταρζανακι..

Ειρηνη εσεις πως τα πατε ..νομιζω χρονισε κ ο δικος σου ετσι ?

Καλα , σημερα δεν γιορταζει κ η Αντωνια η εγω εχω παραισθησεις ??? Χρονια πολλα βρε κοριτσι να χαιρεσαι κ να σε χαιρονται οσοι σ¨αγαπουν !! τα δικα σου καλοπαιδακια τι κανουν, ο ανταρτης σου ηρεμισε καθολου ?

Αυτα τα ολιγα προς το παρον ..σας φιλω ολες κ ελπιζω να τα πουμε συντομα .. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε ευα;;;;πολυ ωραια τα γραφεις παντως!!

και μεις περασαεμ την ιωση της μερας..πρωτα η μικρη μετα ο λευτ και τελευταια εγω..αλλα 1 μερα μονο..σημερα ολα ειναι σουπερ!!!

ηρθαμε και στη θενων κοντα να δουμε για σπιτι ευα!θα σε πω απο κοντα!!

ο απορριψαμε εννοειται!!χαχα

να κανονισουμε καφε!!

εννοειται!!

η αντωνια γιορταζει και ειναι αθηνα 4μερο!γυρναει τη πεμπτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κοπελια ! σωσω αν ψαχνετε για σπιτι κ στην περιοχη μας πες μου να εχω το νου μου ..τι ψαχνετε πως κ τι τελοσπαντων ..στην θενων πανω δεν νομιζω να βρεις κατι που να ειναι οκ κ στο θεμα παλαιοτητας αλλα κ τιμης ..προς την μερια κοντα στο 2ο λυκειο - πολυ κοντα επισης σε μενα - υπαρχουν καλες περιπτωσεις ..

βρε την αντωνια ..μια χαρα το τετραημερο το χρειαζεται κ αυτη να ξελαμπικαρει λιγακι ..αντε κανονιστε για καφε κορες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου χρόνια σου πολλά κι από δω!!!!Να σε χαιρόμαστε!!!Οι υπόλοιπες τι κάνετε?Ξεκρυώσατε,ξεκρυώσατε???!!!Εγώ μες στη θολούρα του κρυολογήματος είπα να το παίξω υπεράνω και έστειλα μήνυμα στον καλόχαρο!!!Όχι για τίποτα άλλο αλλά για να είμαι εγώ κατοχυρωμένη απέναντι στην κόρη μου αύριο μεθαύριο που θα με ρωτήσει τι έγινε,ότι εγώ τουλάχιστον προσπάθησα!!!Ακόμη δε μπορώ να πιστέψω πόσο άχρηστος είναι!!!!Του έστειλα και βιντεάκι με το παιδί που παίζει και γελάει και απάντηση καμία τέσσερις μέρες τώρα!!!!Ε ρε να πέσει τρελλό χαράτσι στην Ιταλία και να τους τα φάει ΟΛΑ!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Άντε να κανονίσουμε και καφεδάκι όταν γυρίσει κι η Αντωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο το πρωι κετναω καφε στο σπιτι μου!!!τι λετε;;;τσουπρες;;;

ο αντρας μου θα λειπει...

μαριλου εσενα θα μπορεσει να σε φερει καποιος;;

πως την βλεπεις τη δουλεια;;

οι υπολοιπες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!!

Να κάνουμε το αυριανό καφεδάκι στο σπίτι μου;;;;; Δεν οδηγώ τώρα και δυσκολεύομαι στις μετακινήσεις... :cry: ελάτε εδώ να ανάψουμε και την φωτιά ε; ε; ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε γαμώτο! Έχασα το χθεσινό και μπορούσα...δεν πειράζει..εγώ φταίω.

Τί κάνετε; εμείς τρέχουμε (μάλλον εγώ τρέχω) για την βάπτιση και είμαι κάθε μέρα πτώμα.

Η μικρή ξεκρύωσε ευτυχώς χωρίς αντιβίωση και τα σχετικά αλλά η γκρίνια γκρίνια. Δεν θέλει να την ντύνω, να την αλλάζω, ξυπνάει μέσα στην νύχτα και κλαίει γενικά έχει γίνει πολύ κλαψιάρα ενώ δεν ήταν έτσι. Όλοι μου λένε για κυνόδοντες αλλά τους περιμένω εδώ και 3 μήνες υποτίθεται και τίποτα! Είμαι στην δουλειά θα ξαναμπω μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα ρε νικη!!!θα ξανα συναντηθουμε απο δβομαδα σιγουρα..ποιες μερες σε βολευουν;;

πως παει η προετοιμασια;;

ξανα πες ποτε ειναι η βαφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές!!!!!

Ωραία μέρα σήμερα!!!!

Ο αντρας πάει τον Χριστόφορο βόλτα και εγώ σιδερώνω τα μωρουδιακά!!!! Εχω να κάνω ψάρι στο γκρίλ και λέω να ανοίξω φύλλο να κάνω χορτόπιτα... αντε να δούμε!

Λοιπόν τα λέμε αυριο στης Σωσως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα

μυριστηκα την καφεδουμπα κ ειπα να μπω.. :D:D

δεν ξερω να θα τα καταφερω για σημερις αλλα ειδομεν..να σου κραταω κ την συνταγη για τα ψωμοκεκακια σωσω ..

σας φιλω παω να μαζεψω το τρελοκομειο που αφησαν οι μεγαλες φευγοντας για τον παιδικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αριαδνούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ευα μου να την χαίρεστε την μπουμπούκα και να την καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!! Τα παιδάκια σου να έχουν πάντα την υγεια τους και όλη τους την ζωή να είναι χαρούμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D:D:D

με το καλο τον μπεμπαρο κ φιλακια στον φοφορο..

καλε μαζευτειτε αυριο η μεθαυριο για καφε στο σπιτι μου ..αντε να σας δω κυριες μου ..πρωι αλλα κ απογευμα δεν εχουμε θεμα ..απλα θα ειναι κ οι μεγαλες το απογευμα κ θα γινεται της ποπης .. :lol::lol::lol:

παω να βολταρω με την μπουλουκα στην λιακαδα ..φιλακια σ¨ολες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xzronia poλλα αριαδδνη!!!να σε χαιρονται ολοι!!!!

να την χαιρεσαι ρε ευα!!

λιγο συσκολο για αυριο και μεθαυιο γιατι μαλλον ξανα δικαστηριο ο νατρας..ατελειωτο αυτο το δικαστηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλαα φοφορε!!!!!!

να χαιρεσαι τη μανουλα σου και το μελλοντικο αδερφακι σου!!!

το ρημαδι το τηλ σας μαριλου!!

ευα ωραιο αβαταρ...

η προσωποποιηση σου!!χαχαχα!!!το σχοινι δε βλεπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμας..

Να τον χαιρεσαι μαιρη ..πολυχρονος πολυχρωμος κ με υγεια ..με το καλο να γινει κ μεγαλος αδερφος ;)

Σωσω μερσι για τις ευχες να ειστε καλα ..αντε να κανεις κ συ την Μαρθα μεγαλη αδερφη .. ;);)

Τι κανετε κορες ..εμεις σημερα πηγαμε στο περιβολι των πεθερικων κ μαζεψαμε μανταρινια ..οποτε υπαρχει μπολικο πραγμα κ για εσας οποτε περασετε απο τα μερη μας για καφεδουμπα ..

Εσεις πως περασατε σκ ..

παω να κανω ενα μπανιο γιατι καλη η αεροβια στην φυση αλλα μου χει πεσει το νεφρι ..

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!!!!!!! :-*

Καλά περάσαμε.... που λέει ο λόγος..... κουράστηκα πολύ παρόλο που δεν κάναμε πάρτι, απλά ήρθαν οι γονείς και τα αδέρφια μας να κόψουμε την τούρτα.... αλλά είπα να κάνω και έναν μικρό μπουφέ μην την βγάλουμε ξεροσφύρι... και κάνε το ένα κάνε το άλλο έφτιαξα φαγητά για τουλάχιστον 35-40 άτομα :?

Έδωσα σε όλους ταπεράκια φεύγοντας και μας έμειναν να τρώμε και για 2 μέρες ακόμα!

Τέλος πάντων ας είναι... εγώ αλλιώς ήθελα να κάνω τα γενέθλια αλλά λόγω εγκυμοσύνης αλλιώς έγιναν....

Του χρόνου πρώτα ο Θεός θα το κάψουμε!!!!!

Αντε βρε κοπελιές να ανασκουμπωθούμε για κανένα καφεδάκι!!!!! Βέβαια είπαν Τρίτη - Τετάρτη θα έχουμε πολύ κρύο και ίσως είναι καλύτερα να κάτσουμε στα αυγά μας αλλά από Πέμπτη θα βελτιωθεί λίγο ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tA χω παρει κρανιο..ουτε σε 1 μηνα 200 ευρω πετρελαιο;;δε το δεχομαι...

μιλαμε και πολυ ελεγχομενα ανοιγματα..το βραδυ καμια ωρα και αν!!κατι παιζει..αλλα μου διαβεβαιωσε ο λευτ οτι ειναι κλειδωμενο και δε χανει απο πουθενα!!

πηγα οδοντιατρο..σφραγισμα..και θελω εν καιρω αλλα 4-5 δοντια κουπες@

φακ!εκανα και επαναληπτικο λειζερ!

πρεναταλ 60-70%οτι εχει μεεινει!!

ενημερωτικα!

λιγο απολα φαγσμε σημερα!!

μπραβο μαριλου που ενημερωνεις για το καιρο..ιδεα δεν εχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σας στέλνω και επίσημα πρόσκληση :D:D

Εγώ τα έχω παίξει. Την προηγούμενη εβδομάδα έπαθα νευροκαβαλίκεμα και την έβγαλα με χαπάκια και από την Παρασκευή είναι η μικρή μου άρρωστη. Εμετό και διάρροια! Την Κυριακή το βράδυ την πήγα νοσοκομείο, είχε πέσει σε κώμα από την εξάντληση. Σήμερα είναι κάπως καλύτερα. Βρε κορίτσια βοηθήστε! Τί κάνω με τη διάρροια; ξέρω λαπάδες, βραστές πατάτες και γάλα με ρυζόνερο. Κάτι που να πρέπει να προσέξω; την λυπάμαι..

post-7962-1387393869679_thumb.jpg

post-7962-13873938697131_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...