Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

και μεις πολλες μυξες..οποτε ακυρο μεσα στη βδομαδα..ενημερωτικα...

χροναι πολλα και καλα σε ολους..εμεις πηγαμε ηρθανε..παρεες και 1 χαρα περασαμε!!!

και του χρονου με υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!!

Να χαίρστε τις οικογένειες σας και τα παιδάκια σας!!

Σωσώ να χαίρεσαι τον άδρα σου και εσύ Αντονία τον γιόκα σου (sorry για την καθυστέρηση..)!

Εγώ ξεκίνησα δουλειά την προηγούμενη εβδομάδα.Εχθές πήγαμε μετά τις 5 στα πεθερικά μου και ντερλικώσαμε και σήμερα θα πάμε στο φιλιότσο μου για τα δώρα. Κατα τα άλλα ηρεμία! Θα τα ξαναπύμε!! φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες μου, σας εύχομαι Χρόνια πολλά και καλά και πάνω από όλα με υγεία!!! Ακούγεται τόσο συνηθισμένο αλλά τελικά αυτή είναι η μόνη ευχή τελικά που έχει αξία.

Τα παιδάκια σας τι κάνουν? Μου λείψατε αλλά κατά καιρούς μπαίνω και διαβάζω νέα σας, άσχετα αν δεν προλαβαίνω να γράψω.

Να είσαστε όλες καλά και πολλές -πολλές ευχές για το 2012!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες και Χρόνια Πολλά!!!!!!!!

Σωσώκα μου η Μαρθούλα πως πάει; Οι μύξες;;;;; Αχ μωρέ το κοριτσάκι μας.... περαστικούλια!

Ευα μου περαστικά και σε εσας! Ευχομαι να μην κολλήσουν και οι άλλες δυο!

Γιούλη μου να μπαίνεις βρε κορίτσι να μας λες τα νέα σου! Φίλα μου τα κουκλιά σου! Και βάλε και καμιά πρόσφατη φωτο τώρα που μεγάλωσε και ο μικρός!

Κουκλίτσες μόλις γίνουν καλά τα μικρούλια, ενημερώστε να μου έρθετε για βίζιτα! Εγώ πλέον δεν οδηγώ (εμ... τέτοια κοιλάρα που έχω, φρακάρει στο τιμόνι.... και πάω και τέρμα μπροστά το κάθισμα για να φτάνω τα πετάλια...οπότε καταλαβαίνετε τις δυσκολίες μου ε; χαχαχαχα! )

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Σήμερα λέω να κάνω μελομακάρονα!

Ο μικρός μου έσπασε πλήρως το νευρικό σύστημα το πρωί.... χέστηκε και δεν ήθελε με τίποτα να τον αλλάξω. Φώναξα την μαμά μου για βοήθεια και αυτό που καταφέραμε είναι να χτυπιέται και να κλαίει ακόμα πιο πολύ, να πασαλείψει τον κόσμο με σκατά και το χέρι του που μετά το έβαλε στο πρόσωπό του :ymsick: ... 8 το πρωί όλα αυτά και εννοείται μπήκε κατευθείαν στην μπανιέρα. Του φώναξα πάαααρα πολύ και τον μάλωσα επίσης πάρα πολύ αλλά δεν τον είδα να συγκινείται. Μου ήρθε να το λιανίσω το σκατό. :twisted: Εννοείται από το πολύ κλάμα είχαμε και εμετό....

ρε παιδιά ρίξτε καμιά ιδέα, τι να κάνω;;;; Έχω απογοητευτεί πλήρως :(

Αν Παρασκευή είστε καλά σας περιμένω το πρωί κατά τις 10:30 - 11.

Όσοι πιστοί προσέλθετε! χα χα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και χρονια πολλα!!!!! τι κανετε κοριτσακια??? ολες καλα διαβαζω...και μεις καλα!!!

Μαριλου πλησιαζει η ωρα εεε??

μακαρι να μπορουσα να ερθω και γω να σας δω αλλα δεν εχω αμαξι και ειναι δυσκολο...

καλα να περνατε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα ..

της μυξας το αναγνωσμα περναμε με την Νικη ..το ιδιο κ με τον Νικο ..τελεια κ σουπερ μαζι .. :? Η Σοφια προς το παρον δεν φαινεται να εμφανιζει τιποτα το ιδιο κ η μικρη ..Περισσοτερο σκεφτομαι το καημενο το μικρο που ηρεμισε απο τα συμπτωματα του Νοτια να μην κολλησει ..για να δουμε ..Ειναι κουλο ρε παιδια κ μονο που το σκεφτομαι ..με το που γυρισε ο καιρος σε βορια υποχωρησαν μεσα σε λιγες ωρες κ τα μυξακια κ ολα ..

Ρε Σωσω τι χαρτοπετσετες θες ?????

Ρε Μαριλου γιατι ρε γμτ την εχει δει ετσι ο μικρος , τον ειχα για συγκαταβατικο παιδακι ..μηπως κατι τον ενοχλει στην ολη διαδικασια ..το κανει στανταρ στα κακα η κ στα τσισα ?? Που τον αλλαζεις μηπως ειναι παγωμενα εκει στην επιφανεια κ του κανει καπως ..τι να πω ..προσπαθησε να του απασχολησεις λιγο τα χερια με κατι που θελει πολυ αλλα δεν μπορει να εχει ..κατι δικο σας ισως ..τι να πω ..εμενα κ οι τρεις με τραβαγαν να τις αλλαξω , οι παστρικοθοδωρες ..ουτε τα τσισα δεν ανεχονταν ..

Σπιρτουλιτς τι κανετε εσεις , ωραια η φωτο του μικρου σου στο προφιλ ..μεγαλωνουν μωρε γρηγορα ..

Εκανα κουραμπιεδες κ βγηκαν τρελα ..ευτυχως ποτε δεν τους ετρωγα οποτε δεν ..κινδυνευω :lol::lol::lol: Μελομακαρουνα δεν εχω προλαβει να κανω κ να δουμε ποτε ..

Αληθεια τα δωρα σας τα ανοιξατε η περιμενετε την πρωτοχρονια ? Εμεις τους τα δινουμε πρωτοχρονια ..

Σακουλογιουλη χρονια πολλα κ απο εμας να ειστε καλα καλη χρονια κ σε σας !!

Μα κ κατι αλλο ηθελα να πω αλλα δεν θυμαμαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Αχ Ευα μου δεν ξέρω τί τον έχει πιάσει.... από οταν αρρώστησε πριν 2-3 βδομάδες ξεκίνησε αυτό το βιολί. Πιο πριν οχι απλά δεν ανεχόταν τα κακά αλλά ακόμα και μια τζούρνα τσίσα να έκανε δεν καθόταν πουθενά και ερχόταν και με τραβούσε για να τον αλλάξω. Τώρα δεν θέλει όχι μόνο την πάνα να αλλάζουμε αλλά δεν θέλει ούτε τα ρούχα του να βγάζει αλλά ούτε και να τα βάζει :? Κάθε πρωί έχουμε μάχη μέχρι να βγάλει τις πυτζάμες και μάχη μέχρι να βάλει τα ρούχα του....το ίδιο και το βράδυ για το αντίστροφο... τί να πω; Όταν κάνει μπάνιο βέβαια το απολαμβάνει.... Έχει λαλήσει το παιδί μου .... και το άλλαγμα (ειδικά των ρούχων) προσπαθώ και το κάνω στο σαλόνι εκεί που παίζει ή του βάζω στην τηλεόραση παιδικά για να ξεχνιέται, αλλά πάλι έχουμε δράματα. Την πάνα την αλλάζουμε στο κρεβάτι μου και πάντα του δίνω κάτι να απασχολείται αλλά δεν ξεγελιέται τώρα, δεν ξαπλώνει καν, τρέχει να φύγει, τον πιάνω και μου γλιστράει σαν χέλι.... Δεν ξέρω τί έχει πάθει. Μίλησα χθες και με την κουμπάρα μου και περνάει το ίδιο αλλά σε χειρότερο βαθμό με τον γιό της που είναι 2,5. Εκείνος δεν θέλει ούτε το μπάνιο με αποτέλεσμα να τον κάνει 1 το πολύ 2 φορές την εβδομάδα και εκτός αυτού κοιμάται και ξυπνάει με τα ίδια ρούχα μέχρι να κάνει το περιβόητο μπάνιο του. Ουφ...μήπως είναι της ηλικίας ή να το πάω σε έναν παπά το παιδί μου να μου το διαβάσει;;;;;

Περαστικά στην φαμίλια και εύχομαι να μην κολλήσετε και οι υπόλοιποι χρονιάρες μέρες ....

Έλσα κουκλί το μικρό σου!!!!

Σωσωκα εγώ δεν έχω αλλά ίσως βρω από την πεθερά. Εκείνη δεν πετάει τίποτα και πάντα όλο και κάτι θα βρεις στο σπίτι της!

Παραμονή τί θα κάνετε;;; Εμείς μάλλον σπίτι και θα έρθουν τα πεθερικά να φάμε. Λέω να κάνω:

1) ρολό χοιρινό με πιπεριά-φέτα-λιαστή ντομάτα

2) ρολό κοτόπουλο με πιπεριά-μπέικον-τυρί,

3) ψητό αρνάκι με πατάτες

4) Σαλάτα πράσινη με καρύδια, φλούδες γραβιέρας και σως βινεγκρέτ (θα έβαζα και ρόδι που πάει τέλεια, αλλά δεν έχω :( )

5) θα κάνει και η πεθερά ή κοτόπιτα ή καβρουμά (μιαμ μιαμ).

Νομίζω πως για 8 άτομα είναι αρκετά ε;

Εννοείται πως θα υπάρχει και η βασιλόπιτα μου και τα μελομακάρονα που νομίζω μου έγιναν πολύ καλά!!!! Τα έφτιαξα χθες και σήμερα το πρωί τα μέλωσα. Τώρα κάνει και η μάνα μου κουραμπιέδες και θα τζουρνέψω μερικούς χαχα!

Α! Σας είπα για την τζακόσομπα/γαμόσομπα;;;; Δουλεύει τέλεια!!!! Φτιάξαμε το πρόβλημα τελικά (ελπίζω δηλαδή :? ) και της έχω αλλάξει τα φώτα! Την ανάβει ο Γιώργος το πρωί πριν φύγει για δουλειά και την ταϊζω συνέχεια!!!! Τα τελευταία ξύλα που βάζω είναι το βράδυ που θα πάμε για νάνι! Ε μα η π@@@@να! Της χρειάζεται! :lol::lol::lol: Άχτι το είχαμε!

Πάω να σφουγγαρίσω τώρα που κοιμήθηκε και ο μικρός! Τί ωραία που είναι όταν κοιμάται.... τρεμω βέβαια στην ιδέα πως όταν ξυπνήσει θα πρέπει να του αλλάξω την πάνα.... αχ Παναγίτσα μου φώτισε το παιδάκι μου... :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σας..καλα και μεις..θελω χαρτοπετσετες με σχεδια..πασχαλινα χροστουγεννιατικα..παιδικα..οτι μπορειτε μαζεψτε..1-2 σε καθε ειδος θελω..αυτο με το παμπερσς το περασαμε και μεις...

φαση ειναι φιλεναδα..εμεις καλυτερα με μυξες..ξεκινησαμε και το ματζουνι..

1 που μας ειπε..

περαστικα ρε ευα..ελπιζω να μη κολησουν οι υπολοιποι..ειστε και πολλοι..

και ο λευτ ειναικ πως 2 μερες τωρα..

τι θα κανετε παραμονη;;ρε συ μαριλου αλλα δεν εχει να κανεις;;

τοσα λιγα;;εχετε χωρο για αλλους 3;;χαχαχ..

δε πειραζει για τουσ κουραμπιεδες..

η προσπαθεια μετραει..καμαι συνταγη για βασιλοπιτα;;

γιεα σου φιλεναδα γιουλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα και απο μας..κομματια λεμε..δουλεια ειμαι..κοιμηθηκαμε στισ 3,30...περασαμε εκπληκτικα..το φλουρι το ετυχε η μαντονα...παναγια στο χωριο μας..χαχαχα...

φαγαμε σκασμαε..ειχε κανει η τεο κουλ 1 σκασμο πραγματα..

η μικρη κοιμηθηκε στισ 11 εκει..

εκανα και 1 διαρροια μικρη..

και σημερα παλι μουσταρδι κακα..

κερδισα 6 ευρω στα χαρτια..

το βραδυ ολο και παλι κατι θα μαγειρεψουμε δουλεια να μασαμπουκιασουμε..

για πειτε εσεις πως περασατε!!

καλη χρονιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλα με υγεία και χαρα!!!καλη χρόνια να έχουμε!!!εμεις γυρίσαμε χτες το μεσημέρι απο Ιεραπετρα,μια βδομαδουλα σχεδόν κατσαμε στην κουμπαρα μου που έχει κι αυτη ένα κοριτσακι 1,5 χρονων και νομίζω ότι το κατευχαρηστηθηκαν κι οι 2!!! Και η μπεμπουλιτσα μου κατασυμπαθησε τον κουμπάρο μου και να του γελάει να την κοιμίζει σε δευτερόλεπτα και γενικά πρώτη φορα τέτοια οικειοτητα με άντρα!!!αλλα μόλις είδε πάλι τον αδερφό μου και τον ξάδερφό μου έβαλε τα κλάματα!!! Τι να πω? μάλλον δεν τις αρέσουν οι μελαχροινοι!!! Σημείωση,ο κουμπάρος είναι καστανόξανθος με γαλανά ματια και ο αδερφός μου μαυροτσουκαλο και με κάτι καταμαυρα μουσια και ο ξαδερφος ακόμη περισσότερο!!! Χτες το βράδυ κάναμε αλλαγή χρόνου στον ξαδερφο που τρέμει η μπεμπουλα με άλλους του σογιού μαζί και κατα τις 3 πήγαμε στο μαγαζι του αδερφου μου και γυρίσαμε στις 6 το πρωι!!!Χαμός!!! Και η μπεμπουλα αταραχη να κοιμάται στις αγκαλιές απο δω κι απο κει!!! Η μασκότ του μαγαζιού έγινε!!! Καφεδάκι για το καλο το χρόνου ποτε θα κάνουμε???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!!!!

Εύχομαι όλες να έχουμε μια όμορφη χρονιά!!!!!!!!!

Εμείς τα περάσαμε οικογενειακά.... παραμονή ήρθαν τα πεθερικά στο σπίτι που τελικά ήμασταν μόνο 6 άτομα και το μενού που είχα κατά νου τροποποιήθηκε... έκανα χοιρινό ρολό (τέλειο λέμε! ), πατάτες φούρνου, σουφλέ, τζατζίκι, σαλάτα, χωριάτικο λουκάνικο, κατσικάκι στη λαδόκολλα (η πεθερά) και για επιδόρπιο φρουτοσαλάτα, μελομακάρονα, κουραμπιέδες και φυσικά βασιλόπιτα! Το φλουρί έπεσε στην δουλειά! Μακάρι να πάρουμε λίγο τα πάνω μας....

Ο μικρός έμεινε ξύπνιος μέχρι τις 1 και μετά από λίγο έφυγαν και τα πεθερικά .

Χθες Πρωτοχρονιά κάτσαμε στο σπίτι το μεσημέρι τα 3 μας και φάγαμε απομεινάρια της προηγούμενης βραδιάς (και σήμερα μια από τα ίδια θα έχουμε) και το απόγευμα πήγαμε στης κουνιάδας μου που έκανε τα γενέθλια του μικρού της γιου. Καλά ήταν (ο Χριστόφορος ξέσκισε τα κεφτεδάκια πάλι! )!

Αχ εγώ βρε κορίτσια δεν ξέρω αν θα κάνω γενέθλια για τον Χριστόφορο... εννοείται πως θέλω σαν τρελή αλλά σκέφτομαι πως η κοιλιά θα έχει γίνει αερόστατο και από την άλλη θα έχω σίγουρα γιαγιάδες παππούδες και όλο το σόι.... πως μας είπε η Σωσω για το πάρτι του Αλέξανδρου της Τόνιας;;;; Ε, εγώ θα μοιράζω για αναμνηστικά δωράκια πάνες ακράτειας και κεσεδάκια με νερό για να βάζουν το βράδυ τις μασέλες τους! Μέχρι τότε θα δω τι θα κάνω...

Λοιπόν κανονίστε αυτή τη βδομάδα να έρθετε στο σπίτι μου για καφεδάκι! Πείτε πότε σας βολεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας....χαχαχ.καλο αυτο με τα μασελακια..

θα δω το προγραμμα και θα δουμε ποτε θα ωρεθουμε!!

εριξε η μαρθα 1 δακωνιδι ασοτ χριστοφορ..ελπιζω να ειστε καλα...ε μαριλου;;

δε ξερω ρε μαριλου για τα γενεθλια...

αλλο τα δικα σας γενεθλια και αλλο τα δικα μας..εσυ εχετε και στενο μαρκαρισμα απο βαλσαμωμενες μουμιες..σορυ για την εκφραση αλλα ειμαι αυπνη και λεω οτι μου κατεβει1!!δε μπορω να σκεφτω και να το διορθωσω!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

χαχαχα! Μούμιες! χαχαχα! Είσαι απίστευτη Σωσώκα!

Καλά είναι βρε το χέρι του! Σηκώθηκε το πρωί και έλεγε: "γιατί Μασούλα δάγκωσες χεράκι μου; ε; καλό παιδί ο Σόφορος! Ελα να παίτσουμε! " και τον ρώτησα αν πονάει και λέει: " όχι ε πονάει το χέρι μου, καλά είμαι" χαχα!

Ένα σημαδάκι το έχουμε αλλά είναι για αναμνηστικό! χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω την ρωτησασ στο σπιτι τι εκανες το χριστοφορο..και λεω σιγανα μη το πει..και λεει ....δεν ειπε..μου εδεξε την κινηση..και αρχισα το κυτρηγμα..δε δασγκωνουμε και τετοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά & καλή χρονιά σε όλες!! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!

Εμείς κρυώσαμε οικογενειακώς! Από γιαγιάδες μέχρι νύφες! Της μικρής μου της έχει μείνει φλέμα και δεν ξέρω πώς να το εξαφανίσω...την δυσκολεύει πολύ στον ύπνο..εννοείται πώς συνεχίζουμε τα ξενύχτια.. κάθε βράδυ 3.30 όρθια και ξανακοιμόμαστε 6-7.. Παραμονή στης μάνας μου και Πρωτοχρονιά σπίτι.

Σωσώ έχω χαρτοπετσέτες με τον Μίκυ, αν αξιωθώ να σε δω θα σου κρατάω.

Μαίρη κι εμένα ψιλοαντιδράει στο ντύσιμο / ξεχέσιμο αλλά όχι έτσι. Μήπως να τον αγνοούσες και να μην τον άλλαζες μόλις ξυπνάει;;

Εύα τί κάνουν οι δικές σου; ακόμα άρρωστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα οτι κοψαμε τη πιπιλα ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ,Ε;

ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΖΗΤΗΣΕ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ εκανε τιποτα..ουτε να την βαλει στο στομα..

.εγω δουλεια..δεν εχουμε ασθενεις και κανουμε φασινα ολη την μοναδα..προτιμω να ειχαμε!!

χλωρινες παντου!!

το σαβ κο ειμαι φρι..οποτε θελέτε μπορουμε να βρεθουμε..και σε μενα ακομα..νικη ακομα κρυωμενη ειναι;;

εμεις παλι μυξες και λεμε να παμε σε κανενα ωρυλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!!! Πως πανε οι γιορτές σας?! Εμεις χτες τη βγάλαμε όλη μέρα στον ξαδερφο μου με πολύ φαΐ πάλι και λίγο χαρτάκι!Η μικρη είναι συναχωμένη και είμαι τρία βράδια σερί σχεδόν άϋπνη :shock::shock::?:shock::? Με τι ξεβουλώνει τα παιδιά αυτό το μυταλάκι το μικροσκοπικό???!!!Της βάζω συνέχεια ορό και μετά το ρουφηχτήρι τρεις μέρες τώρα αλλά πάντα της μένει κατιτις μέσα και ρουθουνίζει λίγο!Κατά τα άλλα μια χαρά!Μαριλού και της κουμπάρας μου τα ίδια κάνει η μικρή και την αφήνει έτσι το πρωί μέχρι που το βγάζει μονη της και την τραβάει να την αλλάξει!!!Για δοκίμασε να τον αφήσεις έτσι και βλέπεις!Καφεδοσυνάντηση πότε θα κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!!!!!

Τα αρρωστούλια έγιναν καλά;;;;;

Άντε να κανονίσουμε μέσα στην εβδομάδα να έρθετε σπίτι μου για καφεδάκι!!!!! Τετάρτη ή Πέμπτη πρωί βολεύει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεμπτη πρωι καλυτερα πουειμαι απογ!!

παρασκ ειμαι πρωι!!

καλημερα και καλη βδομαδα!

...

το πρωι σηκωθηκσμε..μετα πηγαμε σε 1 τελεια ταβερνα..σε 1χωριο εδω πιο πανω..

μιλαμε φαγημε μεχρι σκασμου αλαλ αξιζε..

το μεσημερι πηγα σε 1 συναδελφου το σπιτι και το απογ ηρθαν κατι φιλοι..

εγω ειμαι δουλεια..

πρωι και νυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Εγώ είμαι μέσα για Πέμπτη πρωί!Οι υπόλοιπες που είστε καλέ?Σωσω η Αντωνία θα έρθει καλέ που έχουμε τόσο καιρό να τη δούμε?Πες της να πάρει τα μπαρμπούνια της και να έρθει οπωσδήποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μένα!!! Καλή χρονιά, με υγεία, κ αγάπη!!!

Η αλήθεια είναι ότι έκανα ένα πολύ μεγάλο διάλλειμα!!!

0 Κυριάκος σχεδόν 22 μηνών, είναι μια χαρά, είμαστε κάθε μέρα μαζί, μιας κ δεν δουλεύω.

Εσείς πως τα περνάτε; Πως είναι τα παιδάκια σας;

Εύχομαι να είστε καλά, κ θα χαρώ πολύ να σας δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τεο!!πεμπτη πρωι εγω δε μπορω παιδια...

γ.πηγαμε ωρλ σημερα...

λοιπον...

μας ειπε να κανουμε μερικες εξετασεις να δουμε μηπως και ειναι αλλεργικες οι μυξες..

μας εδωσε 1 διαλυμα με κορτιζονη αντιβιωση, οτριβιν και φυσιολογικο ορο..20 ευρω παρακαλω..για 15 μερες..

εχει λιγο υγρο το αυτακι της.

ακομα οχι αντιβιωση..

μου εξηγησε μερικα πραγματα..

σε 15 μερες επανελεγχος και ισως λεει να χρειαστει να παιρνει προληπτικα τη κορτιζονη στη μυτη ....θα δειξει λεει.

απλα ειπε να ταπ αισουμε ενα ενα..ισως κανει και ακτινογραφια να δουμε για κρεατακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα! Τι καιρός και αυτός! Το πρωι που πήγαινα τον μικρο στην θεία του μας έπιασε το χαλάζι και ομπρελα ελάχιστα πράγματα μπορούσε να κάνει ... Πουθα παει ...θα περάσει και αυτο ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...