Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προτείνω να πάτε στην Αργυρούπολη με την υπέροχη βλάστηση και τα γραφικά ταβερνάκια που είναι χτισμένα σε μικρούς καταρράκτες, και στην Γεωργιούπολη που έχει την λίμνη Κουρνά!!!! Είναι καταπληκτικά!!!!! Είναι σε κοντινή απόσταση μεταξύ τους και βρίσκονται λίγο πριν τα Χανιά! Επίσης να προτείνω φαγητό στο ορεινό χωρίο Δροσιά(πρώην Γενί Γκαβέ) που κάνει τα παραδοσιακά σουβλιστά γουρουνόπουλα και αρνιά με παααααρα πολύ καλές τιμές! Βρίσκεται μεταξύ Ρεθύμνου και Ηρακλείου. Εκεί όμως γίνεται χαμός από κόσμο και αν δεν πάτε πριν τις 2 το μεσημέρι λίγο χλωμό να βρείτε να καθίσετε. Αυτά από εμένα! Καλώς να ορίσετε λοιπόν και να σου ζήσει το κουκλί σου!!!!

Μπράβο Μαριλού και γω FUN του Κουρνά με τα παϊδάκια και του Γενι Γκαβε με το γουρουνόπουλο είμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιούλη με τα ωραία σου!!!! Ξέρεις παιδί μου να τρως!!!!! Όχι σαν την φιλενάδα μας την Σωσώ που δεν αγγίζει το κρέας και έχει ταράξει τα ζαρζαβατικά! :lol::lol::lol:

Πήγα γιατρό!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχουμε πιθανότητα 80% για κορίτσι!!!!! Δεν είχαμε καλή εικόνα αλλά στις 16 Νοέμβρη που έχω την β επιπέδου θα το επιβεβαιώσουμε! Άντε να δούμε!!! Ήταν και πολύ ζωηρούλικο!!!!!!!

Πάω να την πέσω λίγο... φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιτσες!!!! τι κανετε????

μπραβο βρε Μαριλου!!!! αντε μακαρι να κανεις και την κορη να συμπληρωσει το σετ :D:D:D !!!!!

εμεις καλα!!! ο μικρουλης μου τρωει δυναμικα και ελπιζω πως εχουμε βαλει μερικα γραμ. παραπανω.... σε γενικες γραμμες μια χαρα ειμαστε!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω!!!!! Τί νέκρα είναι αυτή καλέ;;;;;;;

Που στο καλό είστε όλες;;;;;; Μην μου πείτε οτι δουλεύετε γιατί θα τραβάω τις κοτσίδες μου! :lol:

Μπήκα να ευχηθώ στην όμορφη Μαρθούλα Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα!!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Φιλενάδα μου να την χαίρεστε! Να είναι πάντα υγιής και και χαμογελαστή!Αντε και με έναν καλό γαμπρό! :lol:

Ελσα μπράβο που διορθώθηκε το προβληματάκι με το βάρος του μικρού! Λίγοι μήνες έμειναν και θα κάνετε λογικά πρόκληση να δείτε αν του πέρασε η αλλεργία ε; Εμείς είχαμε κάνει 13 μηνών και ήταν οκ! Εύχομαι και για εσάς το ίδιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κι από μας!!! Σωσω να χαίρεσαι το Μαρθουλίνι σου!!!!Να την καμαρώσετε κοπελάρα και χωρίς μύξες πια!!!!Έχω φάει μια ξενέρα από το προηγούμενο Σάββατο που είμαι κρυωμένη,άλλο πράμα!!!!δε βγήκα καθόλου έξω γιατί κυκλοφορώ όλη μέρα με ένα χαρτομάντηλο στουμπωμένο στη μύτη που τρέχει σαν βρυσούλα και έχουν παίξει τα νεύρα μου!!!ευτυχώς από χτες το βράδυ είμαι καλύτερα και δεν κοιμάμαι αγκαλιά με τα χαρτομάντηλα!!!!Που είστε καλέ όλες????Μαριλού μάθαμε το φύλο τελικά? Έλσα μια χαρά το βλέπω το αντράκι σου!!!!θα κανονίσουμε κανένα καφέ μες στη βδομάδα τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι τελειο αβαταρ ανμ;;;περαστικα σου..εγω φευγω για θεσ νικη ιταλια τη τεταρτη...οποτε εμενα να μη με υπολογιζεται!!

σας ευχαριστω για τισ ευχες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λειπω εγω και μαραζωσατε,ε;;χαχαχαχ!!

αυριο τα βαφτησια....

δευτ ιταλια...

ανμ τι κανει το μικρουλι;;τομπανιο;;χαχαχ!!!

μαριλου ολο σε σκεφτομαι αλαλ δε προλαβαινω να σε παρω!!!

αντωνιααααααααααααααααααααααααααααααα....τεο κουλλλλλλλλλλλλλλλλλ...που ειστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!!!

Καλά είμαστε και ο Χριστόφορος ζουζουνίζει όσο ποτέ άλλοτε! χα χα! Η γλώσσα του πάει ροδάνι και κάθε μέρα έχει και κάτι καινούριο να μας πει! :D

Επιτέλους ήρθε και η σόμπα μας!!!!! Δευτέρα ή Τρίτη αρχίζει το μαρτύριο με τους μάστορες! Αρχικά ο τζακάς να κάνει την βάση της σόμπας, να βάλει την καμινάδα και τους αεραγωγούς στα δωμάτια και μετά η υδραυλικός να κάνει την σύνδεση με τα καλοριφέρ (που θέλει 2 -3 μέρες) και μετά ο ηλεκτρολόγος μια μέρα και μετά πάλι ο τζακάς να καλύψει με γυψοσανίδα την σόμπα και τους σωλήνες και μετά βάψιμο..... ουφ και μόνο που σκέφτομαι το σπίτι πως θα γίνει όλη τη βδομάδα με πιάνει πανικός.... Αλλά πιστεύω το αποτέλεσμα να μας ανταμείψει! Τόσα λεφτά θα σκάσουμε και τόση ταλαιπωρία...

Σωσωκα μου και εγώ σκέφτομαι να σε πάρω αλλά δεν ξέρω πότε είναι κατάλληλη η στιγμή.... έχεις να δεις τόσο κόσμο και να ετοιμαστείτε και για την βάφτιση που νομίζω πως θα ενοχλήσω.... η Μαρθούλα τί κάνει;;;; Έχει μαραζώσει ο γκομενιάρης μου ο μικρός! :lol::lol: Όλο για την κόρη σου μας μιλάει που κάνουν αγκαλίτσες και δίνουν φιλάκια! :lol::lol::lol::lol: Τα σκατούλια!

Να μου φιλήσεις την αδερφή σου και τα πιτσιρίκια της και πολλές ευχές για το νεοφώτιστο!

Ψώνισες ρούχα και παπούτσια τελικά; Αύριο φεύγετε στα ξένα;;;; Αντε ρε φίλη!!!! Καλά να περάσετε!!!!! Φάτε πίτσες, μακαρονάδες και παγωτά και για εμένα!!!! =p~

Μαρία μου τελεια η κόρη σου!!!!! Όσο για το μπεμπάκι μας τί να σου πω;;;; Κολπάκια μας κάνει και δεν καταφέρνουμε να δούμε καθαρά τί έχει ανάμεσα στα πόδια! Μια υποψία για κοριτσακι υπάρχει αλλά θα το επιβεβαιώσουμε στις 16 του μήνα!

Ευα μου τί κάνετε;;; Η μικρούλα είναι καλά;;;; Πέρασε το αλλεργικό;;; Αχ μωρέ το πουλάκι μου.... πολύ ταλαιπωρείται αυτό το ζουζούνι... :( Οι μεγάλες καλά;;;;

Ποπάκι που είσαι καλέ;;;;; Ο μικρός μόρτης είναι καλά;;;

Ειρήνη, Νίκη, Ελσα και Γιούλη πολλά φιλιά στα μικρά σας!!!! Καλέ το "νεο μέλος" που είναι;;;; Τρόμαξε η κοπέλα με τις ερωτήσεις μας και το έβαλε στα πόδια;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmmm.....τι κανετε;;;

περιμενουμε ζζζ φτοος....

αν βγαλατε βεβαια!!!

παντελη τον βγαλαμε..ολα καλα...εβαλΑ ΤΗ ΦΟΥΣΤΑ...τακουνι..απάπαππα...στη ταβερνα εβαλα φορμςες..δε μπορεσα..\

ασε που σκιστηκε το καλτσον..που πολας να βαλεις 3αρι καλσον;;χαχαχ...

εκλαψε λιγο ο μικρος..

φαγαμε σκασμε..σε λιγο θα παραγγειλουμε..

πεταμε 1 το μεσημερι!!

περαστικα σας ρε ντομ!!!

ελπιζω να μη παιρνεται αντιβιωση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι νέκρα είναι αυτή καλέ;;;;

Καλά λέει η Σωσω... έφυγε και μαραζώσαμε! χα χα! :lol:

Εμείς είμαστε σχετικά καλά αν εξαιρέσουμε τους μαλάκες τους μάστορες που έρχονται κάνουν 1 ώρα δουλειά, αφήνουν 1 σπίτι κόλαση και λέγοντας ότι πάνε να πάρουν ένα υλικό εξαφανίζονται :twisted: τα νεύρα μου τσατάλια.... και ο μικρός είναι λίγο συναχωμένος ο καημένος (μπούκωμα και λίγο βήχα έχει) και δεν έχουμε πλέον θέρμανση. Θα γίνουμε σαν το μπάνιο της Μαρίας! :lol:

Μαρίααααααααααααααααααα! Έτοιμο το μπάνιο;;;;;

Κατά τα άλλα είμαστε καλά! Άντε να τελειώνουμε με τις δουλειές, να κάνω μια γενική, να στρώσω χαλιά και να στολίσω μια που όπως το κόβω για να γίνουν όλες οι δουλειές που θέλω θα μπει ο Δεκέμβρης! :? Ανυπομονώ για τον β' επιπέδου την Τετάρτη!!!! 6 μέρες έμειναν! Και αυτό το καημένο.... όλο κλοτσιές δίνει μπας και του δώσω λίγη σημασία :D

Α! Σας είπα;;;; Ο Χριστόφορος λέει μόνος του όλο το τραγούδι "φεγγαράκι μου λαμπρό"! Σαν γύφτικο σκεπάρνι καμαρώνω εγώ, ε τρομάρα μου! :lol:

Μαρή Σωσω.... οκ και εμείς κάνουμε αντιγραφή - επικόλληση για να μην ξαναγράφουμε τα ίδια σε κάποια θέματα, αλλά σβήνουμε οτι δεν αφορά το θέμα και κυρίως τα άτομα! :lol::lol:

Οι υπόλοιπες;;;;; Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!

Ακόμα έχω μάστορες και γίνεται χαμός! Πιστεύω μέχρι τέλος της άλλης εβδομάδας να έχουμε τελειώσει εντελώς και την καθαριότητα να στρώσω επιτέλους τα χαλιά και να στολίσουμε!!!!

Χθες κάναμε και τον β' επιπέδου και είναι όλα πολύ καλά!!!! Και το όνομα του μωρού.......... ΓΙΑΝΝΗΣ!

Τελικά αγοράκι είναι και αυτό και μάλιστα με πλούσια τα ελέη του! :lol::lol::lol: Θα έχει ο Χριστόφορος έναν αδερφούλη να παίζουν μαζί! Θα βγάλω και το όνομα του μπαμπάκα μου! Ε, το 3ο που θα μου πάει;;; Θα το πετύχω το κορίτσι!!! Ο Γιώργος βέβαια σαν γύφτικο σκεπάρνι καμαρώνει για τις.... επιδώσεις του!!! :lol::lol:

Σωσωκα μου καλωσορίσατε!!! Θα σου τηλ μόλις μπορέσω!

Αντωνία μου, καλά είναι τα μικρά;;;; Πέρασαν οι αρρώστιες;;;

Ευαααααα!!!!!!!!! Καλέ που είσαι;;;; Όλα καλά;;;;

Πόπη σε βλέπω κάθε μέρα ρε συ!!!! Χθες ήσουν σούπερ!!!! Και πολύ μιαμ μιαμ τα φαγητά σου, και ειδικά το αρνάκι φαινόταν τέλειο!!!!! Και το σπίτι σου εξαιρετικό!!!!! :ymapplause:

Μαράκι, Ειρήνη, Έλσα, Νίκη, πολλά φιλιά στα πιτσιρίκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

Μαριλουυυυ σπιτι χωρις Γιαννη προκοπη δεν κανει :D:D:D ειπα και γω να πεσουμε ολες τοσο εξω.... ειναι η εποχη που γενιουντε αντρες, εσυ θα εκανες κορη??? :lol::lol: καλη συνεχεια!!!!

ναι η ποπιτσα ειναι αψωγη αλλα ο τεο ειναι τελειος!!!!!!

εμεις καλα!!! μεγαλωνουμε και εχουμε 2 δοντακια και τωρα λεμε πως ηρθε η ωρα να σηκωθουμε και ορθιοι.... ;););) αχ μωρε ειναι τρελα αυτα τα μωρακια

Μαριλου τι λεει ο χριστοφορος για το αδερφακι????

τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! Τι γίνεται καλέ κι έχει πέσει τόση νέκρα???!!! Μας πήρε λίγο απο κάτω ο καιρός ή μου φαίνεται???!!! Μαριλου μου συγχαρητήρια αγάπη μου!!! Θα σε έχουν βασίλισσα τρεις άντρες εκει μέσα!!! Συμφωνώ με την Έλσα ότι είναι αγοροχρονιά φέτος οπότε για το κορίτσι να περιμένεις να το γυρίσει πρώτα και ξαναδώστου πάλι!!! :lol::lol::lol::lol: Με τους μαστόρους μην αγχώνεσαι!!! Με το πάσο τους!!! Φαντάσου εγώ ακόμη περιμένω τον υδραυλικό να συνδέσει το ηλιακό και να βάλει την καμπίνα απ'την ντουζιερα,τον μαραγκό να βάλει τα πορτάκια απο το επιπλο και να πάρει τα μέτρα για να βάλει σε κάτι αλλα ντουλάπια τζαμακι πορτακι!!!έχουμε συνηθίσει στην τελική και δε μας κάνει αίσθηση πλέον που είναι ακόμη ψιλομπουρδελε κατασταση!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

Ο Θοδωρας πάντως όλα τα λεφτά!!!!"ΑΒΑΠΗ ΜΟΥ"!!!!Ποπάκι το 'χουμε βλέπω με τη μαγειρική μια χαρά!!!

Ελσακι μεγιά τα δοντάκια!!!

Εύα που είσαι καλε???!!! Σωσώ Αντωνία ????!!!! Ποτε θα κάνουμε κανένα καφεδοmeeting???!!!φιλια πολλα στα ζουζουνια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...

αγορι ,ε;;;

ε δε πειραζει..το τριτο που λες και συ...

καφεδοκαφε..καλα η ευα που ειναι;;;

παρασκ απογ θελετε;;

εμεις μυξα αλλα πολυ καλυτερα..

και μονο μυξα...

τι λετε;;η σαββ σαπογ...

κυριακη δουλευω..

νεα απο κοντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι υπολοιπες δε μπορουνε μαρια..απο βδομαδα..μιλησα με ευα..καλα ειναι...

αντωνια καλα και αυτη..ξεκινησε ομοιοπαθητικη..

στο τρελογιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..παρουσα κυρια προεδρος..

εδω ειμαι κ γω η ..εξαφανισμενη..καλα ειμαστε ..ενταξει περασαμε μια καταστασουλα αλλα θα σας τα πω απο κοντα ..παει κ αυτο οκ ..

Σωσω τα καλωσορισματα στα ειπα ..αντε να μας πειτε κ πως τα περασες στις Ιταλιες..

Μαριλουκιον εγω στο ειπα οτι ηταν τσουτσουνι ..βουλωμενο γραμμα διαβαζω παει τελος ..αντε στο επομενο θα κανεις την κορη ..μην σκας ..

Μαρια πως παει ο ..Βικτωρας , ειναι καλα στην θεση του η ακομα διακοπευει ..

Η Αντωνια γιατι κανει ομοιοπαθητικη καλε ..

παω να μαζεψω το τρελοκομειο γιατι τσακωνονται παλι ..

αντε κανονιστε τον αυτον τον καφε ..

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..

εγω εκανα σοκολατακια με καραμελωμενα αμυγδαλα ψιλοκομμενα..

εμεις μυξες.

.

αλλα ολος ο κοσμος μαθαινω χαλια ειναι..

εκανα το χαλι με καρπεξ...με τον αφρο..πολυ ευκολο και καλο πραγμα..

αυριο ξεκιναω δουλεια..

σαρδελες εμεις για σημερρα..

αληθεια του βαζεις ντενεκεδουπολη;;

μιλαμε τελεια ειναι!!

ειπαν χθες τον ιδιοκτητη για μειωση ενοικιου..ουτε για συζητηση λεει...

καλος...δε λεω..

αλλα και γω το συμφερον μου θα δω..

και μπορει να ψαξουμε ...το συμβολαιο ειναι μεχρι τον μαρτη..οποτε μετα μπορει και να ψαξουμε..ρε παιδια ολος ο κοσμος το κατεβαζει...

450 ειναι πολλα πλεον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα φιλενάδες!!!

Καλέ που είστε;;; Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!

Έχω ψιλοχαθεί αλλά με τις εργασίες του σπιτιού και τον χαμό που επικρατεί είναι λίγο δύσκολο να μπαίνω.

Έχουν παίξει τα νεύρα μου και πολλές φορές με βγάζουν σε κλάματα... μα είναι τόοοοσο μ@@@κας και αναίσθητος ο τζακάς που μου έρχεται να τον πλακώσω στο ξύλο. :twisted: Μας δουλεύει τόσο καιρό και τώρα έχει εξαφανιστεί από τηλέφωνα και από το μαγαζί του. Βρήκαμε τον πατέρα του και συνεννοηθήκαμε να έρθει εκείνος να τελειώσει την δουλειά του κανακάρη του. Και δεν με νοιάζει τίποτα άλλο, αλλά έχει πάρει σαν προκαταβολή πολύ περισσότερα χρήματα από τις εργασίες που έχει κάνει ως τώρα. Διαφορετικά θα τον είχαμε διαολοστείλει και θα φωνάζαμε κάποιον άλλο. Τεσπα... υποτίθεται ότι αύριο θα έρθουν... για να δούμε.

Με την εγκυμοσύνη δόξα το Θεό όλα πάνε καλά, μόνο που η δεξιά μου μητριαία αρτηρία έχει λίγο ανεβασμένη πίεση και πρέπει να το παρακολουθούμε λίγο στενότερα. Αλλά οκ όλα καλά. Επίσης επειδή το μωράκι βγαίνει συνολικά 13 μέρες μεγαλύτερο θα κάνω την μεγάλη καμπύλη ζαχάρου σε 2 εβδομάδες και δεν ξέρω πως θα την παλέψω 3 ώρες στο νοσοκομείο σε μια καρέκλα καθισμένη.... με σταυρόλεξο ή κάποιο βιβλίο θα την βγάλω... Να σας πω κιόλας ότι έχω μεγάλη κοιλιά και κλωτσάει αρκετά δυνατά κάποιες φορές, συνήθως όταν πλένω πιάτα και πιέζω άθελά μου την κοιλιά στο νεροχύτη, το ενοχλώ το πουλάκι μου! Εχω αρχίσει να πρήζομαι από τώρα.... στον Χριστόφορο παρόλο που δεν είχα πάρει τρομερά πολλά κιλά (15 περίπου) είχα γίνει σαν αερόστατο! Ε, μάλλον και σε τούτο εδώ κάπως έτσι θα καταλήξω! Έχω πάρει μέχρι στιγμής 4,5 κιλά αλλά θέλω να μην πάρω συνολικά πάνω από 10.... λίγο αδύνατο έτσι που μου άνοιξε απότομα και ξαφνικά η όρεξη, αλλά θα το προσπαθήσω....

Ο Χριστόφορος είναι μια χαρά εκτός από λίγο μπούκωμα που έχει αλλά πήγαμε παιδίατρο την Παρασκευή και τον είδε και είπε ότι είναι μια χαρά! Έχει πάει 89 πόντους και 12,5 κιλά! Καλός λέει πως είναι! Τώρα μας είπε να ξεκινήσουμε και τα κανονικά πάζλ!!!! Θέλω να πάω τζάμπο να του πάρω και να πάρω και μερικά Χριστουγεννιάτικα στολίδια αλλά με την ιστορία του τζακιού έχω ξενερώσει γιατί σκέφτομαι ότι είναι τόσο ηλίθιος ο τύπος που μπορεί να μην έχει τελειώσει μέχρι τις γιορτές.... :(

Πάω γιατί ο Χριστόφορος θέλει να του βάλω ΕΤ1 να δει μικυ και θα τελειώσει σε ένα τέταρτο...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki γω περιμενα οτι θα εχετε γραψει..σελιδες..αλλα που....

απαραδεκτες...

α

ολο το σοι εδω..κοσμος μπαινει κοσμος βγαινει να μας δει.αυτα παιζουν σχετικα καλα..

αδεια εχω..οποτε μαγειτευω κι αραζω..

το απογ θα παμε ελενη σκ..

εκαν κατι σοκολατσκι και πιτα να της παω..

.

εγω καλα..παχαινω..

η αδερφη μου ειπε οτι απορριπτω συνεχεια τη μαρθουλα γι αυτο ειαι κολημενη πανω μου.

δε ξερω.

πρπεπει να ελεγξω την υπομονη μου.

τωρα λεω να διαβασω τα παιδια δε θελουν ψυχολογο..οι γονεις θελουν..Α

tetoia πραγματα ο τζακας;;;πωπωπω

χαρα στο κουραγιο σας μαριλου.

αντε να κανονισουμε κανενα καφε..

ευα που εισαι ρε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες!

Μπήκα να πω ένα γεια μια που έχω 2 άντρες αρρωστούληδες..... ο Γιωργος μου ηρθε χθες από την δουλειά με πυρετό 38,5 :shock: Τον κρεβάτωσα και τον στουμπώνω με βραστάρια, χυμούς και σούπες!

Και δεν έφτανε αυτό αλλά και ο μικρός έκανε χθες πυρετό για 1η φορά στη ζωή του... ένα 38αρι είχε αλλά του έδωσα ντεπόν και δεν ξανάκανε. Τώρα τον μέτρησα πάλι και είχε 36,5, μια χαρά αλλά τον ακούω λίγο βραχνιασμένο :( Εχω την εντύπωση πως κολλησαν και οι 2 από το ανηψακι του Γιώργου που παρόλο που ηταν λίγο αρρωστο το εφεραν... :twisted: Τι να πω;

Σώσω ευτυχώς που δεν ειδωθήκαμε....

ο κερατάς ο τζακάς είπε θα φέρει σήμερα το απόγευμα τα εργαλεία και τα υλικά και αυριο το πρωί στις 8 ξεκινάει δουλειά! Άντε να δούμε! Κάτσε να με τελειώσει και μετά να δείτε κράξιμο και ξεφτίλισμα που θα φάει από μένα!

Παω να ετοιμάσω την κοτόσουπα να φαμε όλοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μισή ώρα τώρα διαβάζω τα νέα σας και με έχει πιάσει μιά λυγούρα από τα ποστ της Σωσώς!! Εγώ από αυτά που έγραφες ούτε τα μισά δεν ξέρω πώς γίνονται!

Τί κάνετε; εγώ χάθηκα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου. Χτύπησα κρίση αλλά αρχίζω να στανιάρω σιγά σιγά.. έχω άδεια και αν κανονίσετε κάτι πείτε μου. Να κανονίσουμε την άλλη βδομάδα να έρθετε σπίτι μου. Όποια ώρα θέλετε.

Μαίρη διάβασα ότι περιμένεις αγοράκι! Με το καλό!!!

Εύα είδα ότι έχει f/b. Θα σε βρω. Εγώ είμαι η Niki Kakoulaki. Μπαίνω συχνά και παίζω κανένα παιχνίδι για να ξεχνιέμαι.

Τόνια ο Αλέξναδρος πάει σχολείο;;; πότε μεγάλωσε; όταν τον γνώρισα ήταν στο καρότσι!

Τις υπόλοιπες ελπίζω να τις γνωρίσω από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...