Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Νίκη σ'ευχαριστώ!Εχει ένα δίκιο η Σωσω!!!!Για μεζεδοποτειον με ζωντανη μουσικη ξεκίνησε κι έχει καταλήξει μπουζουξιδικο.......σχεδόν!!!!!Κι εγω μέσα για Παρασκευή πρωι,για που όμως λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα καλημέρα!!!!

Αχ τί καλές που είστε...!!!!!! :-* Ευακι μου απλά πες μου την ώρα για να είμαστε έτοιμοι!!!!

Όχι καλέ γιατί να γεννήσω τόσο νωρίς;;;; Άστο εκεί που κάθεται το παιδάκι μου! Να περάσουμε την 37η εβδομάδα και μετά ας έρθει με το καλό!!!!

Νίκη δεν θα μας την κάνεις, έτσι;;;;;;

Μαρία μου στης Σωσώς λέμε...

Θα ντύσω το παιδί μου καρναβαλάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα γίνει ναυτάκι!!!!!

Πωπω! Φωτιά και λαύρα οι τιμές των παιδικών στολών! :shock: Στο τζάμπο δεν είχε τίποτα για την ηλικία μας.... το χιπ χοπ μου είπε η Αντωνία οτι είναι αρκετά ακριβό και δεν μπήκα στον κόπο να πάω . Πήγαμε 4 εποχές (στον Αγ. Κων/νο) και ήταν από 28€ οι πιο φτηνές και γύρω στα 45€ οι πολύ ωραίες! Ευτυχώς βρήκαμε μια και μοναδική στα 17€ και το θεωρήσαμε ευκαιρία μια που μάλλον θα του κάνει και του χρόνου, και θα την αποσβέσει και ο αδερφούλης του για αλλες 2 χρονιές! :D

Δεν είναι και η καλύτερη αλλά οκ... δύσκολοι καιροί για κάτι παραπάνω.

Για κοριτσάκια όμως πωπωπω!!!! τρελάθηκα!!!! Μπορείς πολύ οικονομικά να κάνεις σκέτη κουκλίτσα ένα κοριτσάκι!!!!! Ένα απλό κορμάκι, ένα καλσόν και 2 φτερά και έτοιμη η πεταλουδίτσα σου!!!! αχχχχχ!!!!! Θέλω και εγώ καλέ μια κόρη!!!!!! Αν ποτέ κάνω,φοβάμαι οτι θα την έχω σαν μπιμπιμπο... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τελευταία μέρα στη δουλειά. Η μικρή άρρωστη με πυρετό από την Δευτέρα το βράδυ :( Την πήγα γιατρό και της έδωσε Amoxil + Augmentin για 10 μέρες, πρωί-βράδυ. Έχει λίγα ακροαστικά, ο λαιμός κόκκινος με φυσαλίδες αλλά αυτό που τον ανησυχεί είναι ότι ενώ πήρε αντιβίωση η ωτίτιδα δεν υποχώρησε..θέλει να την ξαναδεί αύριο και γενικά να την παρακολουθούμε συχνά γιατί αν προχωρήσει θα της κάνει εισαγωγή.. εύχομαι να υποχωρήσει γιατί έχει ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ τελευταία..τί να πω ρε γαμώτο..όλα τώρα θα της τύχουν. Αν κανονίσετε συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθω χωρίς την μικρή εννοείται. Εγώ συνεχίζω την αντιβίωση, είμαι καλύτερα αλλά μου έχει μείνει το βράχνιασμα. Αν μπορώ να σας κολλήσω να μου το πείτε να μην έρθω.

Μαίρη, εμείς είχαμε πάρει μία στολή Minnie πέρυσι και μας κάνει και φέτος! Εύχομαι μόνο να είναι καλά το κοριτσάκι μου και να την βάλει. Κοντεύεις εσύ,ε; ετοίμασες βαλίτσα κτλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 600 φωτογραφίες 5-6 είναι που δεν κλαίει...ήταν τόσο κουρασμένη από την αρρώστια που έτρεχαν τα μάτια της συνεχώς :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη κουκλιτσα η μικρη σου!!!Ειναι μια μικρογραφία σου νομίζω!!!Να σας ζήσει και να 'ναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!!!Και περαστικά σας εύχομαι!Σωσω το σπίτι που είναι καλε να κατατοπιστώ λίγο!Μαριλου εγω δε μπήκα κάνω στον κόπο να πάρω στολή!!!Εχω μια δανεική πασχαλιτσα και μια χαρα τσάμπα θα τη βγάλω!Απο του χρόνου το "ξήλωμα" που θα περπατάει και θα καμαρώνεται και στον καθρέφτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον!!!παρασκ πρωι σε μενα ισχυει;;;

μιλα με μαμα ευα ανμ!!για το σπιτι μου!!νικη πολυ καλες φωτο!!μπραβο στο φωτογραφο!!αχχαχαχ!!!πολυ ομορφες!!και ολη η οικογενεια ειναι τελεια!!

νικη ελπιζω να μπορεσεις να ερθεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν ..

λοιπον εκλεισε για παρασκευη πρωι στην σωσ?

τι ωρα λετε περιπου ????? Mαριλουκι ζηλεψα θα ντυσω κ γω την Αριαδνη την παρασκευη να παμε ολο το καρναβαλι στης γιωργιας ..αντε παιδια ..Σωσω ντυσε κ συ το μαρθουλιδιον..ναι ρε παιδια αποκριες ειναι ας το διασκεδασουμε λιγακι..

Κανονιστε την ωρα για να περασω να μαζεψω Μαρια - μπεμπιδιο κ Μαριλου - φοφορο..χωραμε πιστευω..Μαριλου μπροστα , αριαδνη καρεκλακι , φοφορος με ζωνη ασφαλειας κ Μαρια πισω με την μικρη ..ειμαστε οκ ? :D

Ατακα της κορασιδας μου ..Μαμα ποιοι γιορταζουν την κουτσοπεμπτη? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..Δεν υπαρχει κουτσοπεμπτη αγαπη μου ..Τσικνοπεμπτη μαλλον εννοεις ..

Σοφια: αν υπηρχε μαμα ποιοι θα γιορταζαν ..φταιω εγω να της πω για τους χαντικαπε ? :D

Ρε Νικη πολυ ωραιες οι φωτο ..περαστικα στην Ευανζελι ..ταλαιπωρηθηκε το καημενο .. :roll:

Σημερα εχει γενεθλια η μικρη της Αντωνιας η αυριο ? Χρονια πολλα οπως κ να χ ει ..να την καμαρωσει σκλεναρικοβα την μικρη Αντριανα..

Τι καλα μαγειρεψατε σημερις ? Εμεις εχουμε φασολακι με πατατες ..το τιμουν ολοι ανεξαιρετως οποτε ειναι μια σιγουρη λυση ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

shmera ειναι τα γλνεθλια!!!

εμεις καλα..εκανα και εφαγα πρωτη φορα κουνελι στιφαδο...ωραιο ειναι ρε παιδια..

μας εδωσε η μαριλου 1 κυνελι..μουρλια!!!

να ναι καλα!!

χρονια πολλα ανδριαννα!!!και σου εκανα 1 τουρτα..μουρλαι..φωτο και λεπτομεριες θα σας βαλω λινκ οταν το βαλω στο μπλογκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!Που θα το τσικνίσετε σήμερα το κορμάκι σας?!Εμεις θα πάμε το μεσημερι στο ΑΝΤΕΤΙ,το μαγαζι του αδερφου μου είναι αυτο,να φάμε ψητά πατάτες και δε συμμαζευεται!!!Προβλέπω τρελή μάσα πάλι!!!

Αντωνία να χαίρεστε τη μπουμπούκα σας!!!Πολύχρονη και γερή πάντα!!!

Ευακι σ'ευχαριστω πολυ που σκέφτεσαι κι εμένα την άχρηστη που δεν οδηγαω!!!Εγω δεν έχω κανένα πρόβλημα,πιστεύω χωραμε!!! :lol::lol::lol: Τι ώρα είπαμε?Κατα τις 11 να υποθέσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα

τελεια η τουρτα της Αντριανας ..με λιγωσες καλε ..γιαμι λεμε ..τα ψωμοκεκακια τα εκανες ?

Kala 1030 τοτε αυριο ..οποτε εχουμε κ λεμε ..

Μαρια-μπεμπιδιο παρακαλειστε να ειστε ετοιμες στις 1010 ετοιμες στο γνωστο μερος .. :D

Μαριλου - φοφορος παρακαλειστε να ειστε ετοιμοι κατα τις 1020 θα σας κορναρουμε να κατεβετε .. :D

Εγω πηγα σημερις πρωτη φορα στο γραφειο να δω τα πως κ τι τελοσπαντων ..οκ ..θα ξαναπαω την Δευτερα το πρωι οποτε δυστηχως δεν ξερω αν θα προλαβω κοπτο-ραπτο ..Αυτο για μαριλου κ γιωργια ..ειδομεν ..θα εχουμε τελειωσει πριν τις 11 τι λετε ? Αν ναι τοτε ολο κ κατι θα προλαβω ..

Οι μεγαλες πηγαν σημερα στον παιδικο ντυμενες με τις στολες τους ..πολυ γελιο ..εννοειται οτι ξυπνησαν απο τα χαραματα σχεδον γιατι ειχαν εκει το μυαλο τους ..Η Σοφια πριγκηπισσα κ η αλλη χιονατη ..το μικρο ειναι κοκκινοσκουφιτσα :mrgreen: Υποθετω οτι μαλλον θα κοιμηθουν κ μ¨αυτες το βραδυ ..χλωμο το βλεπω να καταφερνω να τις ξεκολλησω απο πανω τους ..

Που θα τσικνησετε σημερις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeiw ua mazeytoyme σπιτι παρεα!!ρε παιδια απο που θα αγορασω καλη ρακι;;τα παιδια θελουν να παρουν πανω μαζι τους!!

δε φερνετε λιγο αυριο οποια εχει;;και τα κανονιζουμε απο τιμη!!!

χαχα!!αληθεθια..θελουν να αγορασουν αλλα δε ξερουν που πουλανε καλη!!εκτος και αν εχετε να μου προτεινετε μαγαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ!!!!!

Ευα θα σας περιμένουμε αύριο με αγωνία! :lol::lol::lol: Καλέ δεν θα τον μασκαρέψω αύριο.... υποτίθεται ότι θα έχει ψωφόκρυο.... φαντάζομαι τις κόρες αγκαλιά με τις στολές! :D

Μαρή Σωσώ.... εγώ θα σας φέρω ρακί! Απλά πες μου πόση θέλετε και πότε. Στο σπίτι δεν έχω αλλά έχει ο Γιώργος στο μαγαζί. Αν θέλουν 2-3 λίτρα θα τα έχω αύριο το απόγευμα, αλλιώς θα πρέπει να πάει στο χωρίο από την αποθήκη να φέρει παραπάνω πράγμα που σημαίνει μέσα στο Σ/Κ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια σορυ αλλα ακυρο απο εμας το αυριανο ..μου ανεβασε στο ξεκαρφωτο πυρετο η Σοφια .. :(:(:cry: Μιλαμε πριν μια ωρα ειχε 38,5 ποιος , η Σοφια που δεν καταλαβαινει χριστο ..ελεος κ οχι τιποτα αλλο ηταν μια χαρα ολη μερα ..τι να πω ..παιδια σορρυ θα προσπαθησω να ενημερωσω μαρια κ μαριλου

θα τα πουμε σε καμποσες μερες αφου μας περασει τελειως κ αφου δεν κολλησουν κ οι αλλες δυο ..βλεπω να εξαντλουμε τον μηνα ..γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρε!!!

δε πειραζει ρε συ ευα!!!

περαστικα σας..μαριλου θα ερθω να σε παρω εγω!!!

μη μασας!!!

κανα 2-3 λιτρα θελω αλλα θα σε δωσω λεφτα..επιμενει η κικη!!στο λεω!!

ανμ εσυ πως θα πας στη μαριλου μηπως μαζεψω και σενα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λέω να έρθω κατευθείαν σπιτι σου γιατι ούτως η άλλως θα πάρω ταξί για να πάω στη Μαριλου,οπότε έρχομαι μια και καλη σπίτι σου!Απλα δε ξέρω που είναι!!!Θα σου στείλω το κινητο μου σε π.μ. και στείλε μου το πρωι ένα μήνυμα με τη διεύθυνση σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές! Φωτογράφος και κάμεραμαν συνεργάτες άνδρα φίλης μου καλής.

Τόνια μου να χαίρεσαι την Αντριάννα!!! Να είναι πολύχρονη και ευτυχισμένη. Τώρα διάβασα για τα γενέθλια αλλιώς θα σ'έπαιρνα..

κορίτσια εμείς είμαστε ακόμα άρρωστοι: ο Γιώργος, η μικρή και τα 2 αυτάκια κόκκινα και παίρνει αντιβίωση, εγώ συνεχίζω την αντιβίωση ,τα πεθερικά μου νοσοκομείο με ίωση και η ανηψιά μου νοσοκομείο με ουρολοίμωξη! Μιλάμε τώρα έχω ξεβγεί στο πάνω κάτω. Έχασα την συνάντηση αλλά πήγα την μικρή στην παιδίατρο για επανεξέταση. Θα συνέλθει πού θα πάει! Οι μύξες και ο βήχας λιγόστεψε και από την Τετάρτη δεν έχει πυρετό.

Σωσώ τέλεια η τούρτα και τα κεκάκια!!! 27/02 έχει η δικιά μου γενέθλια :roll::roll: δεν υπονοώ τίποτα! :lol:

Εύα περαστικά στην Σοφία. Δυστυχώς σέρνεται ίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ!!!να ειμαι καλα και να εχω χρονο και να σου κανω και σε σενα μια!!δεν εχω προβλημα!!

απουσιες..ανμ!!

περασαμε καλα ομως!!διωξαμε τουςε αντρες και μειναμε οι γαιδαρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί πάθατε καλέ το Σ/Κ και δεν έγραψε καμία;

Εμείς συνεχίζουμε αντιβίωση μέχρι την Παρασκευή αλλά δεν έχουμε ούτε μύξα ούτε βήχα. Άντε να ηρεμήσουμε λίγο! Μαίρη πότε γεννάς; Σωσώ πότε μπορείς να κανονίσουμε συνάντηση σπίτι μου; και ρωτάω εσένα επειδή δουλεύεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμκαι πεμπτη απογ βολευει!!!

γιατι δουλευω φουλ μεχρι την αλλη πεμπρη γιατι βγαινω σε αδεια παλι!!

τι λετε οι υπολοιπες;;

εμεις καλα!!

φυγαν τα μουσαφιρια!!

περασαμε τελεια..η αδερφη του λευτ με τον αντρα και το παιδι της!!

φαγαμε,σκασαμε!!εχω τρελες καουρες 2 μερες τωρα!!

ασχετο αλλα μου ρθε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακυρο για τη πεμπτη γιατι η αντωνια δε μπορει με τιποτα!!ξεκινησε δουλεια και βαρδιες μαλιστα..σαββ απογ αν μπορει και η αντωνια;;

και σε μενα μπορειτε να ερθετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες ζηλευτες τι κανετε!!!!!! :D

Ειμαι πολυ γαιδουρα το ξερω... :oops::oops::oops::oops::oops:

Μαθαινω νεα σας απο το ροιτερ(βλεπε σωσω).... :P

Ευχαριστω για τις ευχουλες σας κοριτσακια μου!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Μακαρι να μπορουσα να σας καλεσω ολες,να περνουσαμε τελεια!!!γιατι αυτοι που ηρθαν...μμμμ μη σχολιασω καλυτερα σε τι εκτιμηση τους εχω!!!!!

Ευακι καλυτερα η μικρη;;;; :roll:

Μαρακι γιατι δεν ηρθες τη Παρασκευη στης Σωσως;;;;σε περιμενα πως και πως να σας δω με τη κουκλα σου!!!!

Μη κοιτας που δε μπαινω,σας σκεφτομαι συχνα και τις υπολοιπες τις βλεπω ποτε ποτε,ενω εσενα εχω να σε δω ουουουου πολυ καιρο!!! :roll:

τη πεμπτη πρωι μπορω,αλλα νομιζω δουλευει η Γιωργια...Παρασκευη δε ξερω τι ειμαι...Σ/Κ;;;; ελπιζω να μη με βαλουν να δουλευω...βλεπετε με μετακινησαν απο το τμημα του παιδικου σταθμου στο ιδρυμα,που ναι μεν πιστευω οτι η δουλεια θα μου αρεσει πολυ περισσοτερο,αλλα εχει σκατοωραρια! απογευματα,γιορτες,σ/κ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..οποτε ας μας πει η αντωνια ποτε μπορει μεσα στο σκ!!

η αν μπορει σαββ απογ που με βολευει και μενα1!!!

η παρασκ απογ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...