Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

γεια χαρα νταν

λοιπον σας περιμενω κοριτσουδια αυριο ..ελατε απο τις 10 ανοιξαμε κ σας περιμενουμε ..να προλαβω να μαζεψω κ τον κακο χαμο που αφηνει το διδυμοτειχο μπλουζ φευγοντας για το σχολειο..

φιλακια παω να μπανιαρισω τις μπουμπουδες ..τα λεμε αυριο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

καντε μωρε καμοια συνατηση απογευμα να ερθουμε κ μεις....

να παιξει με τα παιδακια σας λιγο το ριρι....

οοοο εκανα ποιηματακι...γεωργια εσυ να το μελοποιησεις που εισαι και πολυμηχανη... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ!!περασαμε ωραια στης ευας!!

για σαββ πρωι λεμε εκτος απροοπτου!!

ασε το σαββατιατικο σιδερο και ελα να πιουμε καφε!!χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλα ηταν ..

Ελενη το σαββατο το πρωι δουλευεις ??? αν οχι ελατε κ σεις ..ανευ απροοπτου παντα γιατι με πιτσιρικαρια ποτε κανεις δεν ξερει τι του ξημερωνει ..Καλα κ απογευμα αν θελετε ελατε εμενα δεν με χαλαει καθολου..τωρα αν σας βολευει το πρωι καλυτερα παλι οκ αλλα οπως ελεγα στις κοριτσουπρες το πρωι ενδεχεται να μην εχω το οχημα ..οποτε γι¨αυτο ελεγα να ερθετε απο εδω ..θα εχει παει κ ο Νικολης αγια πελαγια στο σπιτι ..

εχω μια σπαριλα τρελη ....οι μικρες παιζουν σχολειο στο δωματιο τους κ μαλιστα μου εκλεισαν την πορτα καταμουτρα οι σκατουλες ..μονο για μικρα παιδακια λεει ..ακους εκει..Μαθαινουν λεει πραγματα στην αριαδνη ..αμ αυτο ειναι που φοβαμαι ..μεταλλαξη θα παθει το μικρο μου με τετοια εκπαιδευση που τρωει καθημερινα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 χαρα θα ειναι η μικρη σου!!μη μασας!!

εμεις ειχαμε κοσμο κατι συναδερφοι απο εδω και πριν λιγο με πηραν οτι του 1 το αυτοκινητο του το τρακαραν παρκαρισμενο..

προφυλακτηρα πισω,φαναρια..και το πορτ παγαζ μεσα ηταν!!

στη κνωσσου..και στεναχωρεθηκα!!

αλλα οκ!!αυριο απογ δουλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν δουλευω σαββατο... ενταξει δεν θα σιδερωσω το σαββατο για να ερθουμε αν ειμαστε βεβαια καλα..

ελα ρε γεωργια..εξοδα στους ανθρωπους απο το πουθενα...

θα παρω την γεωργια να συννενοηθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Εμείς είμαστε κρεβατωμένοι οικογενειακώς. Εγώ χάλια και η μικρή ξεκίνησε βήχα. Τί κάνω βρε κορίτσια αν μου αρρωστήσει σαβ/κο; ή ακόμα καλύτερα υπάρχει κάτι να κάνω να μην χειροτερέψει; προς το παρόν έχει βήχα..

Εσείς απ'ότι διαβάζω είσαστε καλά. Σωσώ μπεζέδες θα έχω στο τραπέζι ευχών και στα τραπέζια καλεσμένων κουβαδάκι με σοκολατάκια, καραμέλες, γλυφιτζούρια και γκοφρετίνια. Δεν τα έχω φτιάξει βέβαια ακόμα, πού χρόνος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ..μυξες ??? ελπιζω συνελθει γρηγορα ..επιτελους γυρισε ο καιρος σε βορια κ ηδη το μικρο ειναι καλυτερα ..γμτ κριμα για το σαββατο ..οι υπολοιπες να θελετε παντως ελατε κ θα ειμαστε μεσω σκαιπ σε συνδεση με σωσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Νικη υπομονη καλο μου ..ιωση της εποχης υποθετω..δεν μπορεις να κανεις κ τιποτα ..σημερα που πηγα τις μικρες παιδικο ηρθε ενα παιδακι κ ειλικρινα ηταν χαλια λεμε ..τρεμω στην ιδεα κ μονο καταλαβαινετε .. :mrgreen: σιγα μην την γλιτωσουμε ..οχι τιποτα αλλο το καημενο το μικρο σκεφτομαι ..πανω που παιρνει τα πανω της με την αλλαγη του καιρου..

Μαριλουκι που εισαι καλε ??

Κ η αλλη Μαρια εξαφανιζολ επισης ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κόρες!!!Χάθηκα ολίγον τι γιατί έχουμε τρεξιματάκια οικογενειακώς και ο υπολογιστής είχε αρπάξει και μια μικρη φωτίτσα :shock::o:shock::o αλλα τώρα όλα καλα!!!! :D:D:D Τρέχουμε που λέτε όλοι μαζι γιατι ξανά άνοιξε απόψε ο αδερφός μου το μαγαζι με όλες τους τις άδειες και τα σχετικά για να μάθουν οι σπαστικοί που ήθελαν να το κλείσουν, ότι δε κολλάμε μπρίκια!!!!εγω τρέχω σε δικηγόρο για να κάνω αυτο που λένε για τα υπερχρεωμένα νοικοκυριά και τις τράπεζες!Ειμαι πολυ χαρούμενη γιατι μου τα είπε πολυ ωραία ο δικηγόρος!!!Δε θα μου τα χαρίσουν βέβαια λέει κιόλας αλλα η δόση θα χαμηλώσει τόσο που δε θα με ενοχλεί καθόλου!!!ουφ!!!!μου έφυγε ένα βάρος βρε παιδι μου!!!!

Σωσω πολυ καλό το blog!!!μεγεια μεγεια !!! Ευακι το Σάββατο μπορει να σου έρθουμε αν το επιτρέπει ο καιρός και τα πιτσιρίκια μας είναι ξεμυξωμένα!!!θα σε ενημερώσω! Φιλια πολλα στα ζουζουνια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας....

ευα μου ουτε εμεις θα ερθουμε.... δεν ειμαστε αρρωστοι... φτου φτου...

αυτο σαββατο κανονιστηκε να δουλευω.... :evil::evil:

τι να πω απο βδομαδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον καινούριο νόμο δε τον ξερεις καλε???!!! Για τα υπερχρεωμένα νοικοκυριά που αδυνατούν να πληρώσουν τη δόση του δανείου!!!Κανει ο δικηγόρος αίτηση στην τράπεζα για ρύθμιση της δόσης και μετα απο ένα μήνα σου απαντάει η τράπεζα και συνήθως καταλήγει στο ειρηνοδικίο και απο κει μετα απο 2-3 χρόνια αποφασίζεται μια δόση αρκετά χαμηλή,σε μένα απο 700 μου είπε ότι μπορει να παει 200 και πιθανότατα και λιγότερο!!!Στο εντωμεταξυ αυτα τα 2-3 χρόνια εγω θα πληρώνω ότι έχω!!!Δηλαδη οχι παραπάνω απο 50!!!Ασε σου λέω σωθηκα!!!!Η Αντωνία που είναι καλε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η σντωνια τρεχει με κατι σεμιναρια τα ρπωινα..ετοιμαζεται να παει σε 1 βδομαδα για σδουλεια..αστα σου λεω!!

η μικρη χρονιζει την αλλη βδομαδα!!

εμεις εχουμε και λιγο βηχα..οχι δεν ηξερα για τα υπερχρεωμενα νοικοκυρια..εμεις λεφτα εχουμε αλλωστε!!χαχαχα!!

πηγα χθες να βαλω λεφτα απο τη καρτα..παπταω 400 ευρω..λεει δε μπορειτε να εξυπηρετηθειτε..λεω χαλασμενο μηχανημα..μετα ξανα παω το βραδυ μου λεει το ιδιο..

και μου λεει 1 κυρια απο πισω..μηπως δεν εχετε λεφτα μεσα;;

και λεω...δε κοιταξα..και ειχα μονο 80!!αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:(( κλαίω απ'τα γέλια ρε Σωσω!!!!μονο εσείς έχετε λεφτα????!!!!Εμας τρέχουν απ'τα μπατζάκια μας!!!!!Ποτε μωρε πρόλαβε να χρονίσει κιόλας???!!!πως μεγαλώνουν έτσι αστραπιαία???!!!Γιατι δεν κανονιζουμε για απογευματινό καφε να τη δούμε κι αυτη λίγο?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από έδω, είμαι η Δήμητρα και πριν από λίγες μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος στο πρώτο μου,είμαι 27 ετών και συγκατοικώ με τον σύντροφο μου...επειδή πήγαινα σε γυναικολόγο στο Ρέθυμνο γιατί είμαι από εκεί,δεν γνωρίζω κάποιον καλό στο Ηράκλειο.Έχετε να μου προτείνετε κάποιον?Έλεγα να πήγαινα αυτήν την εβδομάδα να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο αλλα να μου πει και τις απαραίτητες εξετάσεις.Θα προτιμούσα να είναι γυναίκα γυναικολόγος έχω συνηθίσει βλέπετε...ευχαριστώ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε καλε..τι κανετε;;πηγαμε βαφτισια..ηταν ολα πολυ ωραια..η μικρη εκλειαγε..καλα η νικη..και γαμω τα γκομενακια..τι να πω!!!απιστευτη!!

μαριλου,ανορεξικια και αυτη..μη νομιζεις..

χαχα..η μικρη ηταν κουκλα!!

οι μπεζεδες μετριοι..αλλα δε φταιει η νικη γι αυτο!1

χαχαχ!!!

καλοφωτιστη νικη μου..ολα ηταν πολυ ομορφα..η μικρη εκλαιγε..αλλα ηταν και με ωτιτιδα το πουλακι μου..η νικη..και γαμω τα γκομενακια..

παναγια μου ανορεξικια...μαριλου ακους;;

το παιζουν και κομψες!!

ολα νοστιμα!!

καλοφωτιστη νικη μου!!

και ελπιζω να σε δουμε απο βδομαδα!!

ρε παιδια τι χαλι ειναι αυτο της ελλαδας;;πωπωπωπ!!!

η ψυχη μου πιανεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κ απο μας ..

Καλoφωτιστη η μικρη σου Νικη ..παλι δεν καταφεραμε να παμε σε βαφτιση του μαμμυ ..Να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε ..ειχε κ ωτιτιδα το καημενο ..τι να πω θα σας τα πω απο κοντα ..

Κλεισαμε κουμπαρια για την βαφτιση της Αριαδνης ..καλως εχοντων του χρονου το καλοκαιρι ..θα ειναι τριαμιση ετων ..θα την κραταει η νονα απ¨το χερακι κ θα πει κ μονη της το ονομα ..μια χαρα ..

οσο για τα χαλια της χωρας μας Σωσω τι να πει κανεις ..βαλαμε μονοι μας τα χερακια μας κ βγαλαμε τους οφθαλμους μας ..Οταν για δεκαετιες ζουμε με ψεματα τι αποτελεσμα κ τι πορεια να εχουμε ..Ανεχομασταν κ ευλογουσαμε ολους αυτους που μας εκλεβαν , ζητουσαμε τα ρουσφετακια μας , θεωρουσαμε απολυτα φυσιολογικο να φοροδιαφευγουμε κ ολα τα συναφη ..Κανεις δεν αγαπησε αυτη την χωρα ..ολοι για τον εαυτο τους ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παίδες!!!!

Μετά από αποχή 1 εβδομάδας έβγαλα πάλι στην φόρα τον υπολογιστή....

τον είχα αποσυνδέσει και κρύψει γιατί ο Χριστόφορος είχε πάθει τραλαλά με τα κωλομίκυ μάους που του έβαζα... όχι οτι δεν θα του ξαναβάλω αλλά με πολύ μεγαλύτερο μέτρο αυτή τη φορά. Δεν την ξαναπατώ και ας κλαίει και ας χτυπιέται...

Νίκη μου να την χαίρεστε την κουκλίτσα σας!!!!!!!!

Σωσώ μου αυτές οι ανορεξικές που λές, δεν ξέρουν να ζουν βρε παιδί μου! :lol: Μα να μην ευχαριστιούνται τίποτα;;;; :shock: απαπαπα! :lol::lol::lol:

Ευα μου αφού βρήκες νονά έστω και λίιιιγο καθυστερημένα, ούτε του παπά μην το πεις.

Πολύ δύσκολο βρε κορίτσια με τα οικονομικά χάλια που περνάμε, να κάνει κανείς κουμπαριά. Γιατί δεν είναι μόνο η μέρα της βάφτισης αλλά και τα 4 "υποχρεωτικά" ετήσια δώρα. Και εντάξει, όταν είναι μικρούλια και δεν καταλαβαίνουν συνεννοείστε με την νονά και κάνει και λίγο το κουνέλι. Όταν μεγαλώσουν όμως, περιμένουν πώς και πως τα δώρα της νονάς ... :(

Και εγώ όταν βρεθεί ο ευλογημένος άνθρωπος που θα μου βαφτίσει το Γιαννάκη μου, θα κάνω εξήγα πως οκ να παίρνει κάποια δωράκια του παιδιού αλλά μετρημένα και οικονομικά. Δεν είναι εποχές για ανοίγματα.

Μαράκι μου αντε με το καλό να έχετε μια καινούρια αρχή στο μαγαζί χωρίς προβλήματα!

Και μόλις ανοίξει ο καιρός σίγουρα θα κάνουμε ένα ντου όλες μαζί!!!!!

Φρεσκογκαστρούλα καλωσόρισες!!!! Για γυναίκα γυναικολόγο έχω ακούσει την Μπαντουβά πως είναι καλή αλλά ξεγεννάει στο Ασκληπιείο. Τώρα αν θέλεις σε δημόσιο νοσοκομείο να γεννήσεις δεν έχω κάποια γυναίκα να προτείνω, από άντρες όμως όσους θες!

Αντωνία μου ετοιμάζεσαι για επιστροφή στην δουλειά ε; Πω πω! Με το καλό κορίτσι μου και καλά κουράγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Βαπτιστήκαμε κι εμείς επιτέλους! Η μικρή έκλαψε, θα έκλαιγε περισσότερο αλλά λόγω αρρώστιας ήταν κομμένη. Μαίρη και Εύα σας ευχαριστώ για τις ευχές, Εύα με το καλό και στην Αριάδνη.

Γιωργία και Τόνια σας υπερευχαριστώ που με τιμήσατε και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Εύχομαι να περάσατε καλά. Γιωργία είχα 190 καλεσμένους και δεν ήρθαν καμία 10αριά. Η αλήθεια είναι ότι ξεκινήσαμε να καλέσουμε λιγότερους αλλά στην πορεία καταλάβαμε ότι δεν γινόταν. Είχαμε 60 παιδιά! και η κουμπάρα είχε 40 άτομα. Δεν μπορούσαμε λοιπόν να κόψουμε κανέναν και αποφασίσαμε να καλέσουμε όσους θέλαμε. Όλα καλά όμως και μεταξύ μας όσα ξόδεψα για την βάπτιση όλη έβγαλα χωρίς τα δώρα που είχα. Δεν έχω κανένα παράπονο. Από τα φακελάκια των γονιών/πεθερικών/αδελφών πληρώθηκε κέντρο και ορχήστρα ;) !! Να'ναι καλά οι άνθρωποι :D Μόλις μου δώσουν το dvd με τις φωτογραφίες θα σας βάλω.

Δήμητρα καλώς όρισες. Εγώ έχω γυναικολόγο τον Ξυλούρη, είναι του ΙΚΑ. Αν θέλεις πληροφορίες πες μου. Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη αν και δεν έχουμε γνωριστεί, να σου ζήσει η μικρή, καλοφώτιστη να είναι!!!Αφου τα καταφέρες να μη μπεις μέσα με τη βάφτιση πάλι καλα!!! Είναι και περίοδος λιτότητας κιόλας!!! Ευακι αφου τα καταφέρες κι εσυ με το θέμα του νονού,είσαι σούπερ!!!Μαίρη όπως τα λες είναι!!!Μη σου πω ότι του κανεις ξήγα κιόλας ότι τα δώρα θα τα αγοράζεις εσυ και θα του τα δίνεις να τα δίνει στο πιτσιρικι!!!!Ασε γιατι τέτοιο καιρο κανεις δεν είναι πρόθυμος για έξοδα!!!Εγω ούτε που το σκέφτομαι για καμία διετία εννοείται!!!

Καινούρια φουσκοκοιλιτσα καλώς ήρθες!!!Εγω γέννησα στο βενιζελειο και είχα δύο γιατρούς έναν καλο κι έναν ψιλοχάλια!!!Ο καλός μου έχει πει καλα λόγια για μια συνάδελφο του γυναίκα αν θέλεις!Αντε με το καλο εύχομαι!

Κορίτσια ευχαριστω για το μαγαζι,άντε και όταν ανοίξει λίγο ο καιρός να κανονίσουμε στην αυλή καμιά μάσα τρελή!!!Καφεδάκι μες τη βδομάδα τι λέτε,θα κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoyζουξιδικο.αχαχαχαπλακα κανω..

η νικη εχει ρεπο απο πεμπτη..οποτε τι λετε για παρασκ πρωι;;;

θα ειναι και η κουνιαδα με το μωρο αλλα χαλαρα...

και αν θελετε να ερθετε κι απο δω!!αλλα να παει καποις να μαζεψει τη μαριλου...αν δε εχει γεννησει!!χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

εγω μαζεψει μαριλου !! :lol::lol::lol::lol: ανευ απροοπτου παντα ..

βεβαια αν δεν εχει γεννησει..

τι μπουζουξιδικο καλε ??? :shock: διασκεδαστηριον ειναι ..οπως λεμε φροντηστηριον ..

σας αφηνω παω να μαζεψω το μικρο κ να βολταρουμε στις λιακαδες ..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...