Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!

Αφρο με γεια το δοντακι γερα να ειναι!!

Και εγω Αφροδιτη ξερω οτι πρωτα τα κατω βγαινουν και μετα τα πανω. Διαβαζα εχθες οτι χωρια απο την γρινια μπορει και να αλλαζουν τα ωραρια υπνου τους και να ξυπνανε μες στο κλαμα. Τι να πω λετε γι'αυτο να μου ξυπναει συχνα την νυχτα; Εχει αλλαξει πολυ τα ωραρια την νυχτα σε σχεση με πριν 2 μηνες, αντι να κοιματε πιο πολυ ξυπναει σαν νεογεννητο.

Τα μαλλια μου ελεγε η κομμωτρια οτι πεφτουν τωρα επειδη στην εγκυμοσυνη δεν επεφταν και τωρα ο οργανισμος τα αποβαλλει. Εχω βαρεθει να σκουπιζω μακριες τριχες!!!!! Αντε να στρωσουν αυτες οι ορμονες!

Γιουλη σου εγραψα οτι δεν ειναι τοσο επικυνδινο απλα το νου σου μην το σπασει πιο πολυ.

Σημερα δεν αντεχω αλλο μες στο σπιτι και ειπα να παω στα πεθερικα μου για φαγητο, ευτυχως μενει απο πανω και ο αδελφος του και ετσι θα εχω παρεα την συνηφαδα μου.

Καλα να περασετε στο κεφεδακι σας οσες βγειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!

I mikri koimate sto relax :D..

afrodite mou teleiwsa olo to spiti mesa xtes to vradi k simera to prwi ekana to sidero mou,ekana mia veranta (ston 1o orofo) k evgala skoupidia k o giwrgos 8a kanei tin avli e3w k tin veranta tis kirias eisodou..Axxx an den eixa tin mama mou k ton andra mou den 8a teleiwna me tipota tis douleies..Xtes o andras mou kourasmenos apo tin douleia, mou ekane k hoover to spiti k simera analave tin mikri..Ton lipame alla ti na kanw?

Eutixws 8a pame stous goneis mou gia fagito to mesimeri..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas rwtisw kati..Ka8e prwi to kefalaki tis,ta mallakia tis k to proswpo tis mikris einai mouskema apo ton idrwta sas simvainei k esas? Den tin nti8w kremmidaki ka8e allo tis foraw kontomaniko formaki pou kleinei ekei sto panaki k kaltses oute kan eskimwo..Tin skepazw me ena sentonaki k panta tin vriskw 3eskepasti..Tis exw poli ligo to para8iro anoixto k xtes tin nixta evala to klimatistiko stous 29 va8mous giati i dipla mas ekana party k stis 1 to prwi fwnazan, gelousan k eixa tin mousiki stin diapaswn..Aa na sas anaferw pws akomi tin exw sto carry cot mipws epeidi einai sta plagia 4ilo na men tin pernei ka8olou o aeras k gi'auto? Simera eipame an ta kataferoume na metaferoume to krevvataki tis sto dwmatio mas, den niw8w kala akomi na tin parw sto dwmatio tis k na figei teleiws apo konta mas :(..Aa o andras mou k o mpampas mou exoun megalo provlima me tin zesti idrwnoun apisteuta k egw idrwnw eukola alla oxi se etsi megalo va8mo..Mallon gonidia 8a einai :)):))..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μαλλον φταιει το πορτ-μπεμπε.....η παιδιατρος μας ειχε πει οτι ειναι σαν φωλιτσα, αρα λογικα κανει περισσοτερο ζεστη...δε μπορειτε να βαλετε την κουνια στο δωματιο σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καινούργιο θεματάκι, αχ περιμένω πως και πως να αρχίσει να τρώει κρεμούλες.. αυτή τη βδομάδα κλείνει τον πέμπτο και την άλλη βδομάδα θα πάμε στη γιατρό και θα μας πει να ξεκινήσουμε.. γιούπιιιι! Γεωργιάννα εμείς έχουμε αγοράσει επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και έχουμε ησυχάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prepei na 3estisoume to krevvataki tis k na to paroume sto dwmatio mas giati den to xwraei i porta an to perasoume etsi..An einai 8a to kanoume simera giati einai krima i mikri..An kataferw ton giwrgo giati einai poli kourasmenos!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.τι μου κανετε.ελπιζω να ειστε καλα. εμενα τα νευρα μου τσαταλοφουσκες.ο μεγαλος ειναι παλι αρρωστος με πυρετο.εγινε καλα τον εστειλα σχολειο και χθες απογευμα παρτον παλι 38,8 πυρετο.την βλεπω την δουλεια ετσι να παμε ολη την χρονια...κλαψ.κατα τ'αλλα ησυχα χθες πηγαμε στο μολλ για ψωνια .σημερα ολη μερα καθαριζα το σπιτι και σε λιγο θα φτιαξω μια πιτσα για το βραδυ.αφρο μου μεγια σας το πρωτο δοντακι.καλη συνεχεια και στα επομενα.ο μεγαλος μου γιος εβγαλε το 1 δοντι του λιγο πριν τα πρωτα του γενεθλια.αφου ειχα αρχισει να λεω στην παιδιατρο '''καλα δεν θα βγαλει δοντιά'''.γεωργιααννα η παιδιατρος μου λεει ολα καλα με το βαρος του μπεμπη.σιγα μην του κανω διαιτα .πλακα βεβαια εκανα.η ανηψια μου 6 μηνων ηταν 11 κιλα και τωρα που ειναι 2,5 χρονων ειναι 14.και ειναι 1 χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω περαστικα σας!! Το ξερω οτι εκανες πλακα, απλα ηθελα να μου πεις τι λεει και η παιδιατρος σου.

Ιωαννα μια χαρα ειναι οι μπαταριες, δεν μας αντεχει με το βαρος μας. Πηραμε και εμεις επαναφορτιζομενες μεγαλες και ηρεμησα.

Σημερα εφερα και το καθισμα φαγητου, ειναι λαχανι. ωραιο ειναι. Θα φαμε εκει σε λιγο.

Το μεσιμερι κοιμηθηκα 2 ωρες μαζι με το μπεμπη στον καναπε!!!!! Μαλλον το χρειαζομουνα. δεν το εχω ξανακανει, παντα 1 ωρα το πολυ!!!!

Ανδρια ο δικος μου δεν μου ιδρωνει. Εχει δροσια κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κ daddy!!!

Τελικά την τριχόπτωση την έχουμε συναντήσει σχεδόν όλες...πιο πολύ με ενοχλεί που βρίσκω στα χεράκια της Χριστίνας καμιά κ τρελαίνομαι!!!

Εμείς 1 του μηνός μπαίνουμε στον 6ο κ θα ξεκινήσουμε φρουτοκρεμα φυσικη,μπισκοτοκρεμα νομιζω κ χορτοσουπες,θα μας τα πει ο γιατρος με λεπτομέρειες.

Η μικρή αρπάζει τα πάντα πλέον,οταν την πλενω στα κακακια της πρεπει να έχω αδειάσει τον νεροχύτη,χαζεύει με τα πάντα κ βάζει στοχους για αργοτερα για το τι θα καταστρέψει 1ο :lol:

Το πρωι ξυπναει στις 7 περιπου,πινει 200 μλ γαλα,στις 11 κρεμα βανιλλια ρυζαλευρο 180,το μεσημερι πριν κοιμηθει γαλα 120 περιπου,κοιμαται 3 ωριτσες κ το απογευμα τρωει στις 6.00 κρεμα φαριν λακτε...μετα παιζει στο πάρκο ,στην κουνια mobile καθεται μετα αγκαλιτσα παιχνιδακια,μπανιο κ νάνι...ευτυχώς τηρούμε το πρόγραμμα κ τα βράδιαπου έχει ρεπο ο Χρηστος...περναμε καλα :oops::P

Για την συνάντηση τώρα,μήπως θελετε να την κάνουμε νωρίτερα,εφόσον η Αφροδίτη πιθανοτατα να μην μπορει....προς το παρον στις επομενες συναντησεις θα είμαστε παλι μαζι :D

Δλδ Τριτη η Πεμπτη ,,,,,εμμμ οτι θελετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!η μπουμπου μου εχει μπουκωμα και μυξες και που και που βηχει... :(:( πυρετο δεν εχει, αλλα ανησυχω που αυριο θα παμε στο παιδων, στην καρδια των ιωσεων....τι να κανω ομως, δεν γινεται και να μην παμε.....για τη συναντηση, κανονιστε οποτε μπορειτε εσεις, γιατι εγω ειμαι μπαλαντερ, αν καταφερω θα ερθω...βασω, περαστικα στο αγορακι σου!!!πω πω, γωγω μου, εσεις ειστε μεγαλα κοριτσια θα αρχισετε και σουπιτσες σε λιγο!!!!γεωργιαννα, χρειαζεται ο υπνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χίλια συγνώμμη....μήπως θα μπορούσαμε να συναντηθούμε απο το Σάββατο κ μετά ,που θα έχουμε πληρωθεί κ θα μπορώ να είμαι κ πιο άνετα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!η μπουμπου μου εχει μπουκωμα και μυξες και που και που βηχει... :(:( πυρετο δεν εχει, αλλα ανησυχω που αυριο θα παμε στο παιδων, στην καρδια των ιωσεων....τι να κανω ομως, δεν γινεται και να μην παμε.....για τη συναντηση, κανονιστε οποτε μπορειτε εσεις, γιατι εγω ειμαι μπαλαντερ, αν καταφερω θα ερθω...βασω, περαστικα στο αγορακι σου!!!πω πω, γωγω μου, εσεις ειστε μεγαλα κοριτσια θα αρχισετε και σουπιτσες σε λιγο!!!!γεωργιαννα, χρειαζεται ο υπνος!!!

Αφροδιτη μ,δεν μπορεις να της βάλεις μια παιδικη μάσκα???Βασικα δεν ξερω αν υπάρχει :?

Ευχομαι να εχεις καλα νέα κ να ειναι ολα περαστικα πολυ συντομα...

Εμεις ειμαστε μεγάλες βέβαια!!!

Νομιζω εγω κ η jule εχουμε τα μεγαλυτερα μωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολη νυχτα η χθεσινη κ ακομη πιο δυσκολη μερα...η μικρη ανεβασε πυρετο εκανε εμετο μπουκωνε απο τις μυξουλες της κ σημερα βηχει λιγο..μαλλον ειναι φλεγματα...ο πυρετος επεσε προς το παρον...ελπιζω ως αυριο να ειναι μια χαρα...

εμεις πηραμε εχθες το οκ για φρεσκα φρουτα πρωτα μηλο μετα μηλο αχλαδι μηλο αχλαδη+μπανανα κ αργοτερα πορτοκαλι κ ροδακινο..ειχε μια φατσα σημερα που εφαγε φρεσκα φρουτα ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: ξεχασα να ρωτησω την γιατρο ποτε αλλαζω το γαλα ομως :? τωρα που ειναι στον 6ο η αφου τον κλεινουμε????

αφρο μου σιδερενιο το δοντακι!!!!!!!!!!!

τεσπα σας καληνυχτω ειμαι κ εγω λιγο μπουκωμενη

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, κορίτσια!

Βρε πότε προλάβατε και γράψατε τόσα?

Η ζουζούνα είναι μες στην γκρίνια και δεν προλαβαίνω να σχολιάσω τα νέα σας! Και είχα πολλά να πω :lol::lol::lol:

Δίνω λοιπόν το παρόν και θα τα πούμε καλύτερα από κοντά στη συνάντηση!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ειπαμε για Παρασκευη οχι επειδη δεν μπορει η Αφροδιτη αλλα επειδη ξεκινανε απεργιες στα ΜΜΜ. Το εχουμε αφησει ανοιχτο ακομη γτ δεν ξερουμε πως θα κιλησει ακομη. Και Σαββατο καλα θα ηταν, μονο μην εχει πολυ κοσμο γι'αυτο λεμε καθημερινη.

Εμεις ξεκιναμε σουπες πριν κλεισουμε τον 6ο.

Αφροδιτη ευχομαι να πανε ολα καλα! Εχε το νου σου απλα να ειναι μακρυα απο τα παιδακια αυριο στο νοσοκομειο. Δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολη νυχτα η χθεσινη κ ακομη πιο δυσκολη μερα...η μικρη ανεβασε πυρετο εκανε εμετο μπουκωνε απο τις μυξουλες της κ σημερα βηχει λιγο..μαλλον ειναι φλεγματα...ο πυρετος επεσε προς το παρον...ελπιζω ως αυριο να ειναι μια χαρα...

εμεις πηραμε εχθες το οκ για φρεσκα φρουτα πρωτα μηλο μετα μηλο αχλαδι μηλο αχλαδη+μπανανα κ αργοτερα πορτοκαλι κ ροδακινο..ειχε μια φατσα σημερα που εφαγε φρεσκα φρουτα ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: ξεχασα να ρωτησω την γιατρο ποτε αλλαζω το γαλα ομως :? τωρα που ειναι στον 6ο η αφου τον κλεινουμε????

αφρο μου σιδερενιο το δοντακι!!!!!!!!!!!

τεσπα σας καληνυχτω ειμαι κ εγω λιγο μπουκωμενη

φιλια

Περαστικα στην μπέμπα!

Και γω ανυπομονώ να δω φάτσα με τα φρουτα :D

Πάντως σχετικά με το ΄γαλα εμενα μου είπε να ξεκινήσω το νουμερο 2 μόλις μπει στον 6ο κ μια μερα πχ κ οχι οταν τον κλείσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου περαστικα σας!!!

Γωγω ωραιο προγραμμα. Εμεις θα εχουμε το πρωι φρουτο, το μεσιμερι γαλα, μετα απο 1 εβδομαδα

σουπα, απογευμα γαλα και βραδυ ρυζαλευρο και γαλα.

Ποσες κουταλιες βαζεις στην βανιλια της; Σημερα του εφτιαξα 50μλ γαλα με 4-5 κουταλια σκονη ρυζαλευρο. Καθε μερα προσπαθω να βγαζω εστω 60 μλ γαλα, πολυ παιδεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια δεν σας προλαβαίνω πια...ούτε να διαβάσω, ούτε να γράψω! Σήμερα η μικρούλα μου κάθισε κανονικά στο ποπό της και μάλιστα πήγαινε και μπρος πίσω από τη χαρά της και τσίριζε :P . Πολύ γέλιο! Άντε τώρα να δούμε πότε θα αρχίσει το μπουσούλημα. Με τις στέρεες ακόμα πρόβλημα. Ούτε φρουτόκρεμα με διάθεση τρώει και ούτε συζήτηση για ρυζάλευρο. Απελπισία με έχει πιάσει και έχω πια κουραστεί και αγχωθεί τόσο πολύ με το θηλασμό και αν την καλύπτω πια τώρα που οι ανάγκες της είναι αυξημένες και δεν τρώει στέρεες που μάλλον θα κάνω σοβαρή προσπάθεια να της δώσω ξένο. :( . Με το βάρος έχουμε φρενάρει πολύ. Τον προηγούμενο μήνα πήρε μόνο 200γρ. εκεί που έπαιρνε 900γρ μέχρι τον τέταρτο και μετά 500γρ. Ο γιατρός λέει ότι είναι μια χαρά και ότι τέτοια φρεναρίσματα στην ανάπτυξη είναι πολύ συνηθισμένα. Εμένα όμως μου έχει γίνει έμμονη ιδέα και αφόρητο άγχος σε σημείο που πια επηρεάζει τη διάθεσή μου καθημερινά. Ήλπιζα ότι με την εισαγωγή στις στέρεες θα περιοριζόμουν στο να της δίνω μόνο πρωί και βράδυ και μπορεί και να συνέχιζα μέχρι τον χρόνο. Που να φανταστώ ότι δεν θα θέλει να φάει τίποτα....Σήμερα το απόγευμα είχαμε καθαρίσει με τη μαμά μου να φάμε ροδάκινο. Και ξαφνικά τη βλέπουμε να ανοίγει το στόμα της για να φάει κι εκείνη. Θα της δώσω μου λέει η μαμά μου. Φοβήθηκα. Πήρε το πιρούνι, της το έλιωσε και η μικρή έκανε σαν τρελή, δεν ήθελε να σταματήσει να τρώει ροδάκινο. Θα με τρελάνει. Της λέω μαμά σταμάτα να της δίνεις γιατί δεν είναι στα φρούτα που μας είπε ο γιατρός και δεν ξέρω αν κάνει και εξάλλου πρέπει να της δώσουμε μικρή ποσότητα για αλλεργίες. Και σταματήσαμε. Αύριο θα πάρω το γιατρό. Είναι δυνατόν να μην θέλει μπανάνα, μήλο ή αχλάδι, να μην της αρέσει η βανίλια και να τρελαίνεται για ροδάκινο; Το οποίο ήταν και λίγο ξινό. Με έχει μπερδέψει πολύ η μικρή μου... :shock::shock: Σας καληνυχτίζω. Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο ανάποδη μέρα σήμερα αλλά τελικά πέρασα καλά! Είχαμε κανονίσει να βγούμε το μεσημέρι με τους γονείς μου και τελευταία στιγμή πήραν τηλέφωνο να πουν πως δε θα έρθουν γιατί τσακώθηκαν μεταξύ τους. Νευρίασα πολύ και τους έβαλα τις φωνές και μετά από καμιά ώρα αποφάσισαν τελικά να πάμε... Βγήκαμε, φάγαμε, ο μικρός ήταν ήσυχος και μετά πήγαμε για καφέ κι εκεί τσακωθήκαμε με τον άντρα μου! (ήταν η Κυριακή των καυγάδων φαίνεται...) Δε μου άρεσε που έγινε μπροστά στους γονείς μου κι όταν γυρίσαμε σπίτι είχα ακόμα πολλά νεύρα κι έτσι βούτηξα τον Άρη με το καρότσι και ανέβηκα στο Λυκαβηττό. Είχε μια υπέροχη δύση, πήρα μια μπυρίτσα από τη καντίνα κι έκατσα σ' ένα παγκάκι, με τον Αρούλη αγκαλιά και χαζεύαμε τη θέα! Ο Λυκαβηττός πάντα με ηρεμεί! Γυρίσαμε, τα βρήκαμε και με τον άντρα μου, τώρα ο μικρός κοιμάται κι εγώ μόλις έφαγα ένα πελώριο μπωλ παγωτό και θα πάω για ύπνο. Πάντως τις τελευταίες δυο μέρες έχω πάρα πολλή κούραση και πολλά νεύρα... Λέτε να εμφανιστεί καμιά περίοδος??

Σούλα, Αφροδίτη και Βάσω περαστικά στα μωρούλια σας!

Αφροδίτη όλα καλά να είναι αύριο και ν'ακούσεις ευχάριστα!! Θα περιμένουμε νέα σας!

Άφρο συγχαρητήρια για το δόντι!

Γεωργιάννα, Μαριτίνα, Γωγώ, Αναστασία, Άντρια και υπόλοιπη παρέα πολλά φιλιά, όνειρα γλυκά και καλή βδομάδα να έχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

γωγω μου επειδη ειμαι λιγο στοκος :lol::lol::lol: δηλαδη μολις εκλεισε τον 5ο μηνα αρχισες το γαλα 2ης βρεφικης ηλικιας???η δικια μου που ειναι 5 μηνων κ μιας εβδομαδας δηλαδη μορει να αλλαξει???εχω μπερδευτη ρε συ γιατι οι κρεμουλες που της παιρνω εχουν μεσα γαλα 2ης βρεφ.ηλικιας κ ξεκινανε απο τον 5ο μηνα...ποτε θα ξεκινησεις τα φρουτακια στην χριστινουλα??

δαφνη μου ακομη δεν εχεις περιοδο???τι καλα!!!!!!!!μπορει κ να φταιει η περιοδος για τα νευρα τι να σου πω εγω που εχω κανονικα περιοδο με πιανουν ωρες ωρες τα διαολια μου κ γινομε καπως ετσι :evil: με το παραμικρο :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου ναι μου ειπε η παιδιατρος πολυ φυσιολογικο ορο κοντεψε να τελειωσει το κουτι :lol: μπορεις να μου ξαναπεις το προγραμμα σας???λιγο πριν κλεισει τον 6ο θα ξεκινησετε σουπιτσες???εμενα δεν μου ειπε τιποτα...μονο για φρουτα κ βανιλια μου εδωσε οδηγειες μαλλον οταν κλεισει τον 6ο θα μου τις βαλει κ τις σουπες..

μαριτινα μου ειναι εκλεκτικη απο τωρα η μπουμπου :lol::lol::lol: η γιατρος μας μας εβαλε κ ροδακινο κ πορτοκαλι,αν δεν εβγαλε κατι ως τωρα απο το ροδακινο που εφαγε τοτε να της δωσεις αφοβα..

αφροδιτη μου ευχομε να μας εχεις καλα νεα σημερα!!!!φορα μασκουλα στο νινι κ μην το αφησεις να ακουμπησει πουθενα εκει κ φυσικα μακρυα απο ασθενεις!!!

αντε σμουτς!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

To vradaki ir8e o 3aderfos mou me tin ginaika tou k oi nonoi tis mikris k oi andres metaferan to krevvataki tis sto dwmatio mas, epeidi iparxan polla andrika xeria mesa se 10 lepta egine i douleia mas!!!! Mana mou ton gliko mou anoige podia k xeria vrike xwro k to ekmetalleutike to zouzouni mou :D

Gewrgianna mou 8a ma8eis na antleis gala 8a ginei paixnidaki meta, egw evgaza mexri k 250ml tin fora (meta apo polles wres a8ikto) xwris kopo 8elei e3askisi k i antlisi distixws :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaa k to prwi den itan ka8olou idrwmeni axxxx iremisa :)..Telika prepei na eftaige to carry cot..Aa na rwtisw k kati allo? pws na valw ta prostateutiko sta kagkela? Opws einai stin photo diladi kefalaria k stis 2 meries i stin kefalaria k to ipoloipo apo tin mia meria mono? I mia meria exei toixo k i alli meria einai dipla sto krevvati mas...

post-5713-13873937744121_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...