Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

kalhmera koritsakia!!!!!!!!!ti kanete?emeis koimamaste sto relax:)))))) pwpw exhes to vrady o mikros den xerw ti epathe...efage stis 10 kai stis 11:30 orthios pali........san palavos ekane...kounouse xeria podia den koimotan me tipota omws......mou evgale to ladi...apo tis 11:30 koimithike stis 2:30..pou gyrise kai o antras mou!!!!!!!!!!GIAYTO KORITSIA KOIMHTHITE TWRA POU MPORIETE AKOMA..XAXAXAXA MOU TO ELEGAN KAI EMENA KAI TOUS KOROIDEVA..LEW TI LENE MWRE SIGA....KAI OMWS EIXAN DIKIO TELIKA :P:P:P:P:P:P

KALO GIATROULI SE OLA TA KORITSAKIA!!!!!!H EPISTIMH LOGIKA THA KRATAEI TO MWRAKI THS TWRA...EXOUME KANENA NEOTERO?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Χριστινάκι δεν είναι ότι δε θέλω να κοιμηθώ, δεν μπορώωω!!!!

Πού θα πάει ο κούκλος σου θα βρει τον ρυθμό του!

Η Επιστήμη λογικά ναι κρατάει το μωρακι της αυτή την στιγμή!!!!!! αχχχχχχχχ πότε θα έρθει και η σειρά μου!!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

αγγελικουλα για ποιο λογο να κανεις κολπικες πλυσεις? εγω στην πρωτη μου γεννα δεν εκανα, σου ειπε κατι τετοιο ο γιατρος σου?

αχ μαρακι τι καλα που θα πατε γιατρο!!!

εγω δεν ξερω ποτε θα ξαναπαω ισως την ερχομενη τεταρτη, γιατι αν θυμαστε γενναει η δικια μου μεχρι αρχες οκτωβρη

γκερλ καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου

τιτινακι ακομα εμετους κανει ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βοηθησει λες?εμενα δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος..και φαντασου εχω και θεια φυσιοθεραπευτρια και μου λεει δεν γινεται τιποτα..

Χριστινακι, πειναει ο καημενουλης.. Κι εμενα μου λενε να κοιμηθω αλλα δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα..ειναι ζορι ο υπνος κι εσυ το ξερεις..

Λενακι, δεν μου ειπε κατι ο γιατρος απλα το γραφει στην λιστα..βεβαια αυτη η λιστα ειναι σαν διαφημιστικη γοατι εχει συγκεκριμενες εταιρεις πανω..

Η επιστημη θα εμπαινε κατα τις 11 για καισσαρικη ειπε χθες..μακαρι να ειναι καλα και οι δυο τους τωρα και να το εχει αγκαλιτσα το μωρακι της..

Αχ αντε να ερθει και η σειρα μας..ανυπομονω..ξερω οτι θα ζησω κατι πρωτογνωρο που θα αλλαξει ολη μου την ζωη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα δε ξέρω αν θα μας βοηθήσει πάντως μια φίλη μου που το έχει, όχι εξαιτίας εγκυμοσύνης αλλά έχει το ίδιο συνδρομο την ανακουφίζει...την βοηθάει :(

Έρχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι η ΣΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα μαλιστα, δεν ξερω ομως, βασικα δεν τοεχω ξανακουσει να σου πω την αληθεια

γιατι δεν τον ρωτας να εισαι σιγουρη?

μαρακι μου καλυτερα ειναι το καλο μου!! ακομα θυμαται που κ που το νυχι του κ παραπονιεται αλλα καλυτερα ειναι!

τι κανει η κοιλιτσα?

αντε κοριτσαρες, αντε γεννατε να παιρνουμε κ εμεις σειρα!! να περνανε οι μερες!!!

κ μετα να μη μας ξεχνατε, να μπαινετε να μας λετε τα νεασας!!

ααα ξ αγγελικουλα μαθε να βαζεις φωτο απο το αιπαντ να δουμε τον αντρακλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI LENAKI AKOMA MOU VGAZEI TO GALA MERIKES FORES...O GIATROS EIPE OTI AFOU PERNEI KANONIKA VAROS DEN YPARXEI PROVLIMA..TI NA PW...MHPWS EGW KATI DEN KANW KALA KAI TON KOUNAW POLY???DEN XERW :?:?:?:? EYXOMAI NA VREI GRHGORA TOUS RYTHMOUS TOU O KALOS MOU!!!!!!

MHPWS KSERETE STO RELAX POSH WRA MPOROUN NA KATHONTE???O DIKOS MOU HREMEI PARA POLY EKEI KAI TON PERNEI KAI O YPNOS!!!!!!!!! :D:D:D

NAI KORITSIA TO XERW GIA TON YPNO OTI EINAI ZORI STHN EGGYMOSYNH.....YPOMONH KORITSAKIA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι αν βγαζει λιγο γαλατακι (σα γουλιτσα) δεν υπαρχει προβλημα, ειναι φυσιολογικο

θεμα υπαρχει αν κανει συνεχεια εμετους-ρουκετες

καλε στον στο ριλαξ!! αφου καθεται κ κοιμαται το παιδι!!!! εμενα ουτε να το δει δεν ηθελε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DYSTIXWS ROUKETES VGAZEI ME KANEI KATHE FORA MES STA GALATA...ALLA PERNEI KANONIKA TO VAROS TOU..TI NA PW MHPWS DEN EXEI SYNITHISEI TO GALATOU AKOMA???MHPWS TON KOUNAW EGW APOTOMA..DEN XERW!!!!!!KALE THN EXEI KATAVREI STO RELAX....TON EXW VALEI KAI PANW STO KREVATI KAI DIPLA STO PARATHYRO KAI KOIMATAI ME TON HLIO KAI TA XERIA PANW...POLY ARAGMA!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: PASAS EINAI!!!!!!!!!! :P:P:P:P

APLW SKAPOU EIXA DIAVASEI OTI DEN KANEI NA TA EXEIS POLY WRA EKEI..DEN XERW...MALLON GIA THN SPONDILIKH TOUS STHLH!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριατινακι, εγω ξερω οτι στο ριλαξ το βαζουμε για δυο τρεις ωρες την ημερα..εγω ακομη δεν πηρα ριλαξ..ειπα να μην τον βαλω απο την αρχη εκει..

Λενα μου, το εψαξα πολυ με τι ipad και τις φωτο..δεν βρηκα πως γινεται,,τι να κανω?ποιον να ρωτησω?να παω στα public και να τους πω ξερετε εχω το αι παντ και δεν ξερω πως δουλευει...ο αντρας μου φαγωθηκε να το παρει τα χριστουγεννα , μολις το φερανε κυπρο, οτι βγαινει πρεπεθ να το παρει βλεπεις..αλλα το χρησιμοποιω εγω για να μπαινω στο ιντερνετ γιατι το λαπτοπ ειναι βαρυ και βγαζει θερμοτητα..

Θα δεις τον γιοκα μου στο φεισμπουκ..αν με αφησει να ανεβασω φωτο ο αντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ASTA AGGELIKI KAI EGW EIXA KERDISEI TO IPAD TO 2!!!EMPENA MERIKES FORES APO EKEI ALLA DEN XERW DEN ME VOLEVEI POLY....SAN TO LAPTOPAKI MOU DEN EINAI!!!!OUTE KAI EGW KSERW AMA MPOREIS NA ANEVASEIS FWTOGRAFIES APO EKEI...GENIKA PISTEVW PWS DEN AXIZEI TA LEFTA TOU!!!!

TO RELAX EMAS MAS TO EDWSE H XADERFH TOU ANTRA MOU!!!!!THA DEIS OTAN ERTHEI TO MWRAKI AMA TO XREIASTEIS!!!!ZHTA APO KAPOION POU THELEI NA SAS KANEI DWRO NA SOU PAREI...EGW ETSI HTHELA NA KANW ALLA TELIKA MAS EDWSE H XADERFH TO DIKO THS!!!!!

DEN XERW AMA PISTEVW PWS KANEI NA KATHETE KAI NA KOIMATAI EKEI GIATI EINAI APO 0 MHNWN....ALLA AFOU POUTHENA ALOU DEN HREMEI TI NA TON KANW????? :D:D:D EXEI KAI AYTOS TIS IDIETEROTITES TOU :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι το ριλαξ ειναι για χρηση απο τις πρωτες μερες..αφου του αρεσει τι να πεις?!εμας βασικα ολα τα πραγμΑτακια για το μωρο μας τα πηραν οι γονεις μου..δλδ μου εδωσαν τα χρηματα και τα διαλεξαμε εμεις..

Αφησα το ριλαξ και το μουσικο περιστρεφωμενο μπας και φιλοτιμηθει κανενας απο την πλευρα του αντρα μου να μας πει αν θελουμε κατι..

Ο αντρας μου θελει να παρει ενα ριλαξ που ειναι σε βαση κουνιας και κανει και 230€ αλλα εχει και μουσικουλα και οτι θελεις..εγω βεβαια δεν συμφωνω αλλα..

Μεχρι ποια ηλικια θελουμε το ριλαξ?

Χριστινακι, δεν μας ειπες πως νιωθεις τωρα που περνανε οι μερες κι εχεις το μωρακι σου..το συνηθησες?η κουραση αντεχεται?το σωμα σου?πονας?εχεις ακομα αιμα?ξεπρηστικες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPATHA ENA PSILOSOK ME TO POU GYRISAME STO SPITI GIATI OSO NA NAI H ZWH SOU ALLAZEI TELEIWS......ALLA SIGA SIGA VRISKOUME TOUS RYTHMOUS MAS....KATHE MERA KAI KALYTERA EIMASTE....VEVAIA EXEI TIS GRINITSES TOU WRES WRES KAI DEN MPORW NA TON KOIMISW ME TIPOTA ALLA EINAI MIKROULIS MWRE AKOMA...AIMATAKI EXW AKOMA ALLA OXI MEGALES POSOTHTES...LIGO...EXW KSEPRISTEI ARKETA KAI EXW XASEI 7 KILAKIA PROS TO PARWN....AFHSTE POU MOU EXEI KOPEI KAI H OREXH GIA FAGHTO TELEIWS....MA TELEIWS OMWS...EIDIKA TIS PRWTES MERES DEN HTHELA NA FAW KATHOLOU.......TWRA TRWW TO MESHMERI KAI TO VRADY MPOREI KAI NA MHN FAW KAI TIPOTA!!!H TOMH SIGA SIGA GINETE OLO KAI PIO MIKRH ALLA MOU THN EXEI KANEI POLY XAMHLA KAI DEN POLYFAINETE....KALA DEN ME APASXWLEI KAI POLY NA SAS PW THN ALITHEIA!!!!

KOILITSAQ MOU EXEI MEINEI LIGH AKOMA ALLA EIXA KAI APO PRIN OUTOS H ALLWS....THELW NA XASW KAI ALLA KILAKIA SIGOURA...DEN MPORW ALLO ETSI!!!!!

TO VASIKO MOU KAI AIWNIO PROVLIMA TO EXW ME TA MALLIA MOU...KORITSIA EXW GEMISEI ME TRUPES ME KENA STO KEFALI MOU DEN MPOREITE NA FANTASTITE...SYNEXEIA MOU FEVGOUN MALLIA..DEN MPORW ALLO ME EXEI RIXEI POLY AYTO TO THEMA....PREPEI NA PAW STON GIATRO DEN PAEI ALLO KATI PREPEI NA KANOUME....EXW ENA FARMAKO POU VAZW SE AYTA TA KENA GIA NA VGOUNE PALI MALIA...ALLA OLO KAI MOU PEFTOUN APO ALLA SHMIA...DEN YPARXEI XEIROTERO PRAGMA KORITSIA MOU...........EIMAI POLY STENAXWREMENH :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου, καλα ειμαστε..το κοριτσακι μας τι κανει?τα αυγα που θα σου δωσει η πεθερα σου ποιας χρονιας ειναι?αυτου του αιωνα η του προηγουμενου?χιχιχι..

Αγγελικούλα καλά είμαστε και εμείς, η ζουζουνίτσα ρίχνει κάτι γερές κλοτσίτσες

πλέον....Έχεις τη μεσούλα σου φιλενάδα;Λίγη υπομονή...ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΧΕΤΑΙ

το αγοράκι μας!!!!!!!!!

Όσο για τα αυγά δεν θα το ρισκάρω, καταλαβαίνεις θα τα τακτοποιήσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μια χαρά είναι ο μπεμπούλης μου κουνιέται…να δούμε τι θα μας πει και ο γιατρός το απόγευμα…

Χριστινάκι μου δε θέλω να σε αγχώσω προς Θεού, αλλά γιατί δε παίρνεις και μια άλλη γνώμη……. Της κουνιάδας μου έκανε συνέχεια ρουκέτες, αλλά όμως δεν έπαιρνε και πολύ βάρος, εκείνο είχε πρόβλημα με το στομαχάκι του αντιμετωπίστηκε βέβαια, είναι μια χαρά 1 χρονου τωρα…. Δε κοιμότανε καλά, κακάκια του δεν έκανε κανονικά και το στοματάκι του μύριζε ξινίλα…. Συγνώμη που στα γράφωωωωω!!!!!απλά επειδή λες συνέχεια για ρουκέτες!!!!!!!

Αγγελικούλα πήγα στο φαρμακείο να πάρω για το χέρι μου, μου είπε η φαρμακοποιός μου η οποία δεν είναι να σου πάρει τα λεφτά….. μου λέει έχει 4,70 αλλά δε ξέρω αν θα σε βοηθήσει…δεν είναι μου λέει το ποσόν, κάνεις δουλειές;;; βέβαια της λέω….καλά με το γάντι δε γίνονται μου λέει δουλειές…

Μου έδωσε μια γάζα, μου λέει δες το και αν σε ανακουφίσει έλα να αγοράσεις τον επίδεσμο…οπότε θα δω…τώρα δε θα το δέσω γιατί δουλειές θα κάνω!!!!!

Γνώμη μου για το ριλάξ μην δώσεις τόσα χρήματα,, της αδερφής μου που είναι 3.5 μηνών σχεδόν δεν χωράει, και μου έχει πει από εμπειρία αν θα το χρησιμοποιήσω ως 6 μηνών θα είναι…..από εκεί και πέρα είναι το τι θέλει και βολεύεται ο καθένας!

Δωράκι κλωτσιές η μικρή σου ε;;;;

Εμένα κουνιέται αλλά σημερα με πονάνε λίγο οι κινήσεις του!!!!!! Πρώτη φορά, θα δουμε τι θα πει και ο γιατρος το απόγευμα…μεγαλώνει μωρέ και αυτό τι να κάνει!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσάκια που είστε;;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Teddy μου μόνο αυγά και φρούτα η πεθερά?????? Κανέναν δεινόσαυρο από τα μπαούλα δεν έχει???????? Είσαι σίγουρη ότι θα είναι φρέσκα ή θα είναι από τον Α' Παγκόσμιο (άντε θα πώ από τον Β' Παγκόσμιο γιατί δεν την κόβω και τόοοοοοοσο μεγάλη πιά!) =))

Νασιούλα και πάλι μου έφτιαξες το κέφι!!!!!Δεν έβγαλε εκείνα τα σεντόνια που έλεγε από

το μπαούλο με τις ναφθαλίνες....υποθέτω την ξέχεσε ο άντρας μου....Αλλά έχουμε χρόνο ακόμα.....

Κάτι μου λέει ότι θα βγει ζυγίνα και η δικιά σου η ζουζούνα μια χαρούλα!!!

Πας για τα διαδικαστικά ε;Και εγώ λέω να περάσω λίγο από το Δήμο να πάρω τις ληξιαρχικές

πράξεις γάμου.Χρειαζόμαστε μια ή δυο αλήθεια;

Και εγώ σαν και εσένα ετοιμάζομαι σαν την χελωνίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε για ψώνια σήμερα. Πήραμε μπιμπερό, πιπίλες, βούρτσα για μπιμπερό, βουρτσάκι και χτενάκι. Μπιμπερό πήρα δύο μεγάλα και ένα μικρό. Ο άνθρωπος εκεί πέρα στο μαγαζί μου είπε να μην πάρω περισσότερα από τρία αφού έχω σκοπό να θηλάσω.

Αγγελική, ρώτησα πάλι για το καρότσι, και μου είπε 440!!!! Χωρίς τη τσάντα, αλλά μάλλον θα την πάρω κι αυτήν! Μια χαρά, δε χρειάστηκε να του πω "μια κοπέλα στη Λεμεσό, μπλα μπλα".

Όσο για τη λίστα, σου την έδωσε ο γιατρός ή τη βρήκες από κάπου αλλού; Δεν ξέρω καθόλου για κολπικές πλύσεις. Ξέρω ότι σίγουρα πρέπει να πλενόμαστε πάρα πολύ καλά, κυρίως μετά την τουαλέτα.

Αχ, γράψατε ένα σωρό πράγματα, αλλά δε θυμάμαι τίποτα, γιατί σας διάβασα πριν πάω για μαγείρεμα...

Εμείς σήμερα τρώμε παραδοσιακό μακαρονάκι με κιμά. Χοιρινό κιμά, όμως, γιατί είπα στον άντρα μου "πάρε μοσχαρίσιο κιμά, όχι χοιρινό" και φυσικά πήρε χοιρινό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνίτσες!!!

Τώρα θα έχει γεννήσει η Επιστήμη μας!!!!Τι καλά, θα έχει το μπεμπέκι της αγκαλίτσα!!! στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και τα φιλιά μου!!!!!!!!!

Γλυκιά ΜΙΚΙ μας ΛΕΙΠΕΙΣ!!!!

Μαρία μου περιμένουμε νέα από το γιατρό!!!!!!!Πονάνε πολύ τα χεράκια σου κοριτσάκι μου διάβασα...Ελπίζω να ηρεμήσεις από αυτό το συντομότερο, υπομονή για λίγο!!!

Ηλιαννάκι είχες πονάκια εχθές;Πως είσαι σήμερα;Έχεις και το στομαχάκι σου;Ελπίζω τουλάχιστον

το στομάχι να μη σε βασανίσει...

Αναστασάκο μπράβο προθυμία η πεθερούλα να σας μαγειρέψει.....Λες να έχει κάτι στο μυαλό της;

μπα ας μην είμαστε καχύποπτες....Χρειάζεται ληξιαρχική πράξη γάμου να έχετε στο μαιευτήριο αλλά επικυρωμένο αντίγραφο εντός εξαμήνου όχι παραπάνω!!Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!!!

Μarie με το καλό ο γιατρός αύριο, δεν θα αργήσει ο μικρούλης, έτσι έχω ακούσει και εγώ για τα τρίτα παιδάκια!!

Άννα Μαρία μου κλασσικό αυτό με τους άνδρες και τις μισές δουλειές.....και εδώ μια από τα ίδια!!

Όσο για το ζευγάρι υποψηφίων νονών ούτε που να το σκέφτεστε!!!δεν αντέχονται αυτά τα στισίματα...Μια χαρά νονούλης θα είναι ο σδερφός σου!!

Αγγελικούλα χέρια λουκανικάκια το πρωί φιλενάδα...............κουράγιο!!!!!!!!!Νομίζω στο μήνα μας μπαίνουμε την 36η εβδομάδα.α και να σου πω και κάτι φιλενάδα ο γαμπρος μας θα γεννηθεί μετα τις 24 οπωσδήποτε, πρέπει να είναι ζυγάκι σαν τη μπεμπέκα!!

Τιτινάκι θα μπει σύντομα σε ρυθμό ο μικρούλης φιλενάδα. Μην ανησυχείς!!!!

Girl μου καλή επιτυχία αύριο στις εξετασούλες σου!!

Κορίτσια μου και εγώ σκέφτομαι ότι μόλις δω το μωρό μου θα ξεσπάσω σε λυγμούς.Σκεφτείτε ότι κλαίω από τώρα όταν το σκέφτομαι!!!Για να μη σας πω ότι θα κλαιω από την ώρα που θα πάω στο μαιευτήριο....

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια12, εμενα μου ειπαν οτι το μονο που μπορει να βοηθησει καπως ειναι να γυμναζεις λιγο τα δαχτυλα, να τα κινεις και να κανεις ασκησουλες..το δοκιμασα αλλα τζιφος..

Αννα μαρια με γεια τα πραγματακια..τελικα βρηκες καποιο καροτσι που να σου αρεσει?

Δωρακι, μαλλον ζυγακια θα βγουν τα μωρακια μας.η δικια σου σιγουρα, ο δικος μου δεν ξερω αν σκεφτεται να μου κανει καμια εκπληξη..

Δεν σας εδωσε τα σεντονακια η πεθερα?τι τσιγκουνιο ειναι αυτο καλε?τι τα εκανε?τα πουλησε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου ναι πονάνε τα χέρια μου και μουδιάζουν…….αλλά δε μπορω να πω τίποτα, σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα…και αυτό προς το τέλος!!!!!! Δόξα το Θεό!

Και εγώ από τωρα κλαίω στη σκέψη και μόνο……αφού ο αντρούλης μου με πειράζει…μου λέει θα σε πηγαίνω στο μαιευτήριο και αντι να παραπονιέσαι που πονάς θα κλαις που θα δεις τον γιο μας!!!!!!

Άννα Μαρία μου ψώνια για το μαναράκι σου ε;;; ωραιες στιγμές!!!

Όσο για το ότι σου έφερε χοιρινό ο άντρας σου, δε το κάνουν επιτήδες, αφού και εμένα που ότι του ζητήσω το έχω, καμιά φορά του λέω....... π.χ το άσπρο όχι το μαύρο..... το ΜΑΥΡΟ θα φέρει!!! :lol::lol::lol:

Αγγελικούλα έκανα και ασκήσεις!!!!!!αλλά δε βλέπω φως!!!!!!Μόνο ο πάγος με ανακουφίζει λίγο και το μασαζάκι από τον άντρα μου!!!!!! ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εννοείται ότι θα πάρω αυτό που μου είπες! Δεν μπορώ να ψάχνω, άλλωστε όλα ίδια μου φαίνονται. Αφού λες ότι το έψαξες πάρα πολύ, σε εμπιστεύομαι!

Μαρία, μια φορά όταν μέναμε Θεσσαλονίκη και μαζί μας έμενε και ο αδελφός μου, θα πήγαινε ο δικός μου για ψώνια, και ρώτησε τον αδελφό μου αν θέλει κάτι. Αυτός του λέει "φέρε μου αλκαλικές μπαταρίες για το δονητή μου", κι αυτός πήγε και του έφερε μπαταρίες!!!!!!!!!!! Φυσικά νόμισε ότι ήθελε μπαταρίες και το δονητή τον είπε για πλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι,ειναι και η περιοδος της λοχειας που ξερω οτι επιδεινωνει το προβληματακι..αλλα οπως ξερεις το εγχος ειναι καταλυτικος παραγοντας ..πρεπει να πας σε εναν καλο δερματολογο και να το ψαξεις το θεμα..υπαρχει θεραπεια..μην αγχωνεσαι..το regain το εχεις δοκιμασει?εγω παλια που ειχαν αραιωσει λιγο τα μαλλακια μου, μου ειχε γραψει ο δερματολογος μια λοσιον που την φτιαχνουν στο φαρμακειο..δλδ δεν ειναι ετοιμο διαλυμα..υπατχουν πολλες θεραπειες χριστινακι, ψαξε το θεμα και μην αγχωνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι παγο δεν δοκιμασα να βαλω..κανει τιποτα η οχι?

Αννα μαρια, ποιο σχεδιο σου αρεσε?εγω πηρα το γκρι πουα..μου φανηκε πολυ καλη ποιοτητα το υφασμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...