Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

μανουλακιαααααα....εδω ειμαι και εγω....οχι οχι...δεν προκειτε να σας πω τιποτα αν δεν αλλαξουμε θεμα...εμ τι νομιζατε ετσι ευκολο ειναι???κατεριναααααα αλλαξε θεμααααα...

θα ανοιξουμε ενα καινουριο θεμα απο μια εγκυουλα και με τα πρωτα γενεθλια της παρεας...υπαρχει περιπτωση να μην ειναι γουρλιδικο ενα τετοιο θεμα????εεεε???? παντως για να μην λετε θα σας βαλω μια φωτο..την φωτο της τουρτας... :P:P

νατασσακι μου τι τελειο που ειναι το βιντεακιιιι..σε ευχαριστω χιιιιιιιλιιιιιεεεεεεες φορεεεεεεεες...

παω να κανω μπανακι το τερατονι μου μπας και κοιμηθει και θα τα ξαναπουμε με φωτο πιο μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mαράκι περάσατε ωραία;;;;

Χαίρομαι που σου άρεσε το βιντεάκι.

Βάλε και των γενεθλίων να σου φτιάξω κι άλλο. Και βίντεο αν έχεις τραβήξει βάλε.

Άντε περιμένουμε λεπτομέρειες.

Θα στείλω μήνυμα στο Κατερινάκι στο κινητό της για να μπει να ανοίξει καινούργιο θέμα γιατί δεν αντέχω.

Σήμερα πήγαμε με την Σάρα (το Ειρηνάκι μας) και ψωνίσαμε για το πάρτυ της Σοφούλας μου και είπιαμε και το καφεδάκι μας. Περάσαμε πολύ όμορφα και με βοήθησε πολύ και στα ψώνια!!!!

Σας φιλώ προς το παρόν θα μπω αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δεν προλαβαίνω να γράψω και πολλά απλά μπήκα να πω χρόνια πολλά στον ΜΑνωλακι το ξέρω έχω καθυστέρησει....αλλα δεν τον ξέχασα.

Χρονια πολλα και καλα,Να τον χαίρεστε ΜΑρια μου να είναι πάντα ευτυχισμένος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσακι...η σειρα σου τωρα...θελω το πιο ροζ και το πιο πριγκιππικο παρτυ γενεθλιων..ετσι θα ειναι??

λιζακι μου μην ανυσηχεις 40 μερες ειναι οι γιορτες προλαβαινεις να πεις χρονια πολλα οσες φορες θες.. :P:P:P σε ευχαριστω κοριτσακι μου..

οι φωτο μπηκαν στο φατσομπουκι για οσες εχουν...θα σας βαλω ομως και εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IGzxW.jpg..η τουρτα μας

7LzvW.jpgετοιμοι να αναψουμε το κερακι μας...

WtUPU.jpgεδω με τα ξαδερφια του...και οι τρεις εχουν το ιδιο ονομα..μανωλης αγγελακης...χχαχαχχαα

81p9G.jpg...αν παιταξετε και εσεις τετοια..και βαψουν τα πλακακια..μονο χλωρινη σας σωζει...οταν τα μαζεψαμε το πατωμα ηταν πολυχρωμο και κοντεψα να πανικοβληθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6SiNZ.jpg...λειπουν κανα δυο πιατελες..αλλα το νοημα το πηρατε..

9IzEV.jpgμιαμ μιαμ..

txWYB.jpgγλυκακι να κερασω???

BAYha.jpg...η σωτηρια μου αυτο το καστρο τελικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ανοιξα το καινουργιο θεματακι ε?????δεν κρατιεστε βρε ξεσικωστρες τι να πω!!!ξεκινηστε να γραφετε...κι εγω επανερχομαι.παω να μπανιαρω το γιαννακι και ερχομαι να σχολιασω το παρτυ..ή μαλλον τη δεξιωση της μαριας :lol::lol::lol::lol::lol: βρε μαρακι τι υπερπαραγωγη ηταν αυτη που εκανες ????και του χρονου τετοια ευχομαι κοπελαρα μου μπραβο!!!επισης να σχολιαζω τη σκηνοθετη νατασσα! :lol::lol::lol::lol::lol: συμφωνω οτι πρεπει να το κανεις επαγγελμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο το βιντεακι μας...

ρε κοριτσια!!αυτο που με συγκινησε ειναι η λατρεια του μπαμπα στο παιδι του!!!στο πρωτο σβησιμο της τουρτας με ποση λατρεια και γλυκα αγκαλιασε και φιλησε τον Μανωλακη!!!

να ειστε παντα ευτυχισμενοι Μαρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...