Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαστεεεεε :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

κανω ποδαρικο εγω ..για να δουμε ποσο γουρικο θα ειναι...

το ποδαρικο σου ειναι εγγυηση!! μη ξεχναμε οτι εισαι η πρωτη που γεννησες και εμεις ακολουθουσαμε :-*:-*:-*:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον και τωρα σχολιαζω..

η ευη που ειναι?πως ειναι η φλωρα τι της ειπε ο γιατρος???

αννουλα απιστευτη φατσα ο γιος σου..και τι γλυκα φιλια ειναι αυτα????ολα τα λεφτα...

παναγιωτα μαζι σου με ολη μου την συμπονοια και κατανοηση για τα υπεροχα αυπνα βραδυα που περνας τα τελευταια 2,5 χρονια...το χεις παρει το κολλαι αλλωστε μην νομιζεις και ο υπνος χαμενος χρονος ειναι...θα κοιμηθεις μια και καλη στο τελος..(καλα ντεεεε σταματα να βαρας ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( πλακα κανω)

ρε συ κατερινα σοβαρα???8 δοντια εχει ο γιαννακης??θηριο...εμεις το παλευουμε μπας και βγαζει τα πανω αλλα μολις σημερα τα ειδα ψιλοπρησμενα και μαλλον θα αργησουν..και τα πισωγυρισματα ειναι απολυτα φυσιολογικα..ειναι φασεις που περνανε και ολα κατι θα κανουν εμενα ας πουμε εκει που ειχε κοψει τα νανουρισματα και τα κουνηματα και απλα τον εβαζα στο κρεβατι τωρα θελει αγκαλιες...θα περασει..

ευγενια με γεια το μαλλι..δεν το ειχατε συζητησει απο πριν με τον καλο σου για την βαφτιση??ειναι οι προσθηκες της πεθερας σου που ελεγες και την αλλη φορα εε??και δεν μου λες θα πληρωσει τιποτα η θα πινει στην υγεια σου??

μαιρουλα υπομονη κοριτσι μου και θα βγαλετε δοντια με το τσουβαλι αλλωστε οσο πιο αργα τοσο πιο γερα...ετσι δεν λενε???κι ο δικος μου δυο εχει μονο αλλα οτι βρεθει μπροστα του το μασουλαει..η καημενη η πιπιλα του μονο πιπιλα δεν ειναι πια...τσιχλα την εχει κανει..και οχι δεν κουραζεται..σημερα ανεβοκατεβαινε το τραπεζακι του σαλονιου κανοντας το ποδι μου σκαλοπατι...σηκωνοταν ορθιος και εκανε βουτια πανω μου...

ρεββεκα μια χαρα θα περασετε..μαρεσει να εχω κοσμο στο σπιτι...υπομονη με τον υπνο..

ελενη μου ετσι ειναι αμα τον βλεπεις καθε μερα να το κανει καποια στιγμη συνηθιζεις και παυεις να καρδιοχτυπας σε καθε παραπατημα..

φιλεναδα σε αφησα στο τελος να στα πω μην τα ξεχασω..

παρε βρε ενα καινουριο μουλτι μονο αφηνεις την κοπελα χωρις οδηγειες να πελαγωνει..εγω πιστευω οτι μαλλον επιτηδες το εκανες να δεις αν θα σε επαιρνε να σε ρωτουσε η αν θα το προσπερνουσε..επισης

σιγα μην τον στηριζω..μονος του ανεβαινει και εγω ειμαι καμεραμαν απλος..εχω ομως το νου μου μην παραπατησει.κανα δυο φορες ακομα και θα μαθει και να κατεβαινει κατι πηγε να κανει σημερα οποτε...σε λιγο θα τα ανεβαινει και δυο δυο

δεν μου λες κοπελια που το ακουσες ακριβως το μαμα???γιατι πιστεψε με αν το πει θα ακουσεις εμενα να πανυγηριζω..το γλυψιμο γενικα ειναι το αγαπημενο του τοιχους σκαλοπατια καρεκλες τραπεζακια δοξα το θεο ολα περνανε απο την γλωσσα μου...τοσα αντισωματα μαζεμενα το παιδι μου που δεν προκειται ποτε να αρρωστησει...οσο για τα καγκελα να αγιασει ο αρχιτεκτονας...

τα ειπα ολα??? :shock::shock::shock::shock::shock:#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s ουφ..αντε για πειτε??κανα νεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ποδαρικο σου ειναι εγγυηση!! μη ξεχναμε οτι εισαι η πρωτη που γεννησες και εμεις ακολουθουσαμε :-*:-*:-*:-bd:-bd:-bd:-bd

ναι ναι follow me girls...

πολλα εγραψα τελικα εε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην προσπαθεις να απαλινεις τον πονο μου..δεν χρειαζεται εμενα το παιδι μου θα με φωναξει μια και καλη και θα μου πει δεν μας χεζεις ρε μανα??? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα....μετρησαμε πατουσα και ειναι 13 εκατοστα..(δεν ειχα μεζουρα και μετρησα με το μετρο του αλεξη..πειραζει?)τι νουμερο φοραει λοιπον?ειναι μεγαλο το παδι του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Μαρια πραγματικα ουτε επιτηδες να το εκανα με το μιξερ :lol::lol: αλλα δε το θυμηθηκα να της το πω :oops::oops:

μωρε καλο κοριτσακι ειναι και μου ανοιγεται και μου λεει και τα προσωπικα της και μου αρεσει που νιωθει ανετα στο σπιτι,φαντασου ηρθε 09:00 το πρωι και εγω μολις ειχα ντυθει για να φυγω κι επινα τον καφε μου στην βεραντα κι επειδη ειχα το τσιγαρο αναμενο της λεω:φτιαξε καφε κι ελα εξω!! κι ο Μανος πλενοταν στο μπανιο :lol::lol::lol: και καθησαμε κι οι τρεις για λιγο εξω και τα λεγαμε...απλα δε ξερω κατα ποσο θα βοηθησει το μωρο να μιλαει και να μαθαινει πραγματακια..εχει κι ειδικοτητα λογοθεραπευτριας και λεω οτι ενας λογος παραπανω να μιλαει στο παιδι περισσοτερο,αλλα οταν τους βλεπω μαζι απλα του βαζει τραγουδακια στο cd κι ενω του λεω διαφορα εγω του μικρου,εκεινη καθεται και ακουει και δεν τον παρακινει...μαλλον ζηταω πολλα ε;

το μεγαλο αγορι εφυγε πριν καμια ωρα,παει βολτα με παλιους του συμμαθητες..ενταξει δε λεω,καλα εκανε,αλλα κι εγω εδω πηζω...τελος παντων ας μη γκρινιαζω!!

αυριο λεω να παμε στο χωριο των παπουδων μου,ειναι το τελ.Σαβ/κο πριν την βαπτιση και πριν επιστρεψω στο γραφειο κι ελεγα να την κανουμε για να γεμισω μπαταριες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα....μετρησαμε πατουσα και ειναι 13 εκατοστα..(δεν ειχα μεζουρα και μετρησα με το μετρο του αλεξη..πειραζει?)τι νουμερο φοραει λοιπον?ειναι μεγαλο το παδι του?

ουτε το "παδι" :lol::lol::lol: ουτε το ποδι δε ξερω αν ειναι μεγαλο!! ιδεα δεν εχω και με μπερδεψες τωρα!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε ενα λαθος καναμε αμεσως να το εκμεταλευτεις...α να χαθεις...

ρε συ χαλαρωσε λιγο με την κοπελα λες και καθεσαι στην γωνια και περιμενεις μια μαλακια της για να της την πεις..λογοθεραπευτρια ειναι λες να μην ξερει πως πρεπει να μιλαμε στα παιδια?αστην να χαλαρωσει και θα δεις θα τον βλεπεις τον ηλια και θα τριβεις τα ματια σου...πηρες αποφαση να πας στο χωριο??αντε ενα μηνα το αναβαλεις τωρα..φροντισε ομως να ξεκουραστεις δεν θα εχεις αλλη ευκαιρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!! Το υιοθετήσατε??? Δε χωράει!!! χαχαχα

Με το καλό λοιπόν να το γεμίσουμε και αυτό το θεματάκι, με πολλά ευχάριστα νέα και περισσότερα κατορθώματα των βλασταριών μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον βρηκα πως συμφωνα με τα εκατοστα φοραει 21 νουμερο εγω τι να περνω?21 η 22? βρηκα το νουμερο στην laredoute ισχυει?πολλες απορειες εχω αλλα τι να κανω??πρωτη φορα ειμαι μανα.. :lol::lol::lol:

ρουλα αφου ταιριαζει ταμαμ που λεει και η ρεββεκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέα πρόταση: 2010 Winter's babies+sporos/No5/Working mums in panic!! =)) =)) =))

Το δοκιμάζω να δω αν χωράει!! =))

ετσι ετσι γιατι αρχιζουμε και διεθνη καριερα...τρεμε βισσηηηηηηη... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον βρηκα πως συμφωνα με τα εκατοστα φοραει 21 νουμερο εγω τι να περνω?21 η 22? βρηκα το νουμερο στην laredoute ισχυει?πολλες απορειες εχω αλλα τι να κανω??πρωτη φορα ειμαι μανα.. :lol::lol::lol:

ρουλα αφου ταιριαζει ταμαμ που λεει και η ρεββεκα

Μαρία σκέψου ότι θα του φοράς και καλτσούλα. Αλλά μήπως του είναι πολύ φαρδύ το 22... Πρέπει να'ναι σταθερό το πόδι του μέσα στο παπούτσι...

Τον τίτλο λογικά μόνο εσύ μπορείς να τον αλλάξεις, αφού εσύ άνοιξες το θέμα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω θα επαιρνα 22 για να ειναι λιγο μεγαλυτερο και να το κρατησει...

σε λιγο θα τους φοραμε και καλτσακια,οποτε το 21 μηπως τον στενευει με τις καλτσουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες μου.....

Αλαξαμε θεματακι εεεεε??? Αντε μπενω με το δεξι για να ειναι γουρλιδικο.....

Και σε αυτο το θεματακι θελω περισοτερα σπορακια μεχρι το τελος, κανονιστε...... :D

Για να δω τι θιμαμε τωρα απο ολα που διαβασα...

Με για το μαλι Μαριεττα και Ευγενια, με το καλο να γινεις και νονα την Κυριακη Ευγενια....

Αχχχ δεν θιμαμε πια μωρακια εβγαλαν δοντακι αλλα δεν πιραζει εε?? Με το καλο τα ιπολιπα..

Μαρακι τι τελιος που ειναι ο Μανωλακις αλλα σφιχτικα εκει στο σιμιο της σκαλας που δεν εχει τυχο, εχω φοβερη υψοφοβια στο ειπα, δεν στο ειπα και σε τενια να δω υψος κατι παθενω δεν μπορω....

Αννα οι φωτογραφιες αγγαλια με τον μπεμπι σου ειναι τελιεεςςςςς, ποση ωρα εμηνα και σας χαζεβα εκει που σου δινει φιλακι ο τζουτζουκος..... :x:x

Στο θεμα με τις καμερες και τα κασετοφονακια μαλον θα διαφονισω κοριτσια, αρκει να παρατιριτε τα παιδια σας και θα καταλαβετε αν περνανε καλα μαζι με τισ ντανταδες η οχι...Αν σας ανακαλιψουν πως θα τα μπαλοσετε μετα εεε??? θα χαθει η εμπιστοσινη αναμεσα σας και θα ειναι κριμα...

Να σας πω τωρα τα δικα μας νεα απο το μετοπο......Σημερα πιγαμε στον παιδιατρο και ψιλαφισε την κιλια της Φλωρας, διογγομενη η σπλινα μαλον μας ειπε και για να βεβεοθουμε μας εστιλε για υπεριχο σπλινας και σικοτιου, πιγαμε αμεσος στο διαγνοστικο κεντρο αλλα επιδι ειχε φαει επρεπε να μινει 8 ωρες νιστικο το παιδι και το καναμε το απογεβμα στης 19.00....

Τελικα ειναι αρκετα διογγομενη η σπλινα σε σιμιο να εξεχει απο τα πλεβρα ( ο παιδιατρος μου εξιγισε πως κανονικα η σπλινα πρεπει να προστατεβετε απο τα πλεβρα γιαυτο και δεν ψιλαφιζετε καθολου με τα χερια αλλα της Φλωρας την επιανε κανονικα :(:(

Μας ειπε πως πρεπει να ειναι ξαπλα οσο γινετε περισοτερο, να ξεκουραζετε γενικα, σχολιο δεν θα παει μην τυχον και χτιπισει και εχουμε καμια ριξει σπλινας η επιδι το ανοσοπιτικο (ετσι γραφετε???) ειναι πολυ πεζμενο τωρα να μην ερχετε σε επαφη με αλα παιδακια και κολισει τπτ ακομι...

Το μωρο κανο τον σταβρο μου να μην κολισει γιατι την βαψαμε κοριτσια...Η Φλωρα δεν βαζει μπουκια στο στομα της φανταζεστε τι θα τραβιξω αν κολισε και ο μικρος...

Το κακο ειναι οτι μπορει να παρουσιαστει και εβδομαδες αργοτερα .....

Την Τρητη θα παρουμε και τα αποτελεζματα για τα αντισοματα που εκανε σημερα αλλα σιγουρα ειναι αυτος ο κολοιος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σκέψου ότι θα του φοράς και καλτσούλα. Αλλά μήπως του είναι πολύ φαρδύ το 22... Πρέπει να'ναι σταθερό το πόδι του μέσα στο παπούτσι...

Τον τίτλο λογικά μόνο εσύ μπορείς να τον αλλάξεις, αφού εσύ άνοιξες το θέμα... ;)

μην γελασεις..αλλα πως θα τον αλλαξω???εκτος κι αν το αφησουμε αυτο και παμε με τον καινουριο τιτλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Ευη!!!! γαμωτο και παλι γαμωτο!! θα κανετε υπομονη ολοι και θα περασει κι αυτο οπως τοσα αλλα!!! τι να σου πω αλλο ρε συ δε ξερω!! μετρα προφυλαξης για τον Τριανταφυλλο σας εδωσε;τι λεω τωρα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου αχ μωρε το κοριτσακι σας..να της δωσεις ενα τεραστιο φιλι και να της πεις πως εχω ενα μωρακι εδω που της εκανε μια μεγαααααλη αγκαλια για να γινει καλα... ;););)

λοιπον απο οτι διαβασα μαλλον ο τιτλος δεν αλλαζει η λοιπον λεμε στην λενα να τον αλλαξει η τον αφηνουμε καβα για το επομενο θεμα...εσεις αποφασιζετε.. :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη αν κάνεις του μικρού από τώρα εξετάσεις δε θα φανεί αν έχει κολλήσει;;

Μπας και το προλάβετε πριν εκδηλωθεί;;

Περαστικά της Φλώρας... θέλει προσοχή και υπομονή τώρα...

Μαρία δεν ξέρω, θα το κοιτάξω και θα σου πω σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...