Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

παντως ξερω για μια περιπτωση που το παιδακι ηταν τριων που κολλησε τον ιο αυτο και το αδελφακι του που ηταν μηνων,δε θυμαμαι ποσο,μεχρι στιγμης δεν εχει δειξει τιποτα ανησυχητικο...το αδελφακι του αρρωστησε γυρω στο Πασχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια σας αφηνω..παω να απλωσω το κορμακι μου διπλα στου αντρουλη μου ετσι να τον ακουω να ροχαλιζει απο κοντα :shock::shock::shock: ..

καληνυχτα ηρεμη και ομορφη να ειναι για ολες..θηλαζουσες και μη... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα πας στο πρώτο πρώτο μήνυμα και πατήσεις επεξεργασία, πας και αλλάζεις τον τίτλο σε ότι θέλεις. Αλλά ίσως θα πρέπει να το κάνουμε κι εμείς copy-paste στα επόμενα μηνύματά μας για να συνεχιστεί μετά στα επόμενα... Για δοκίμασε και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα αυτο μεταδιδετε με το σαλιο κια οχι με τον αερα (ευτυχος) αλλα και παλι η Φλωρα δεν περνει απο λογια και σινεχια ειναι κολιμενη πανο του, δεν μπορω και να την μαλωνω σινεχια την λιπαμε γιατι σινεχια την μαλωνω που δεν καθετε φρονιμα να τη ξεκοψω τελιος δεν γινετε....

Μαρια στα παπουτσια παιζει ρολο και το κοψιμο που εχουν, καπια ειναι σε στενη γραμμη καπια σε φαρδια και μπορει να παιζουν τα νουμερακια..Ασ πουμε εγω στην Φλωρα μπορει να της παρω 33 σε σπορτεξ και σε καλο παπουτσι να θελει 32 η και 34 αν ειναι πιο λεπτα σαν καλουπι....

Γιαφτο και εγω εχω κολισει με καπιες ετεριες και ψονιζω σινεχια απο εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοο....

Επέστρεψε η ξανθιά πλέον Ευγενία..βρήκα τον παλιό καλό εαυτό μου...χάζεψα δηλαδή εντελώς :lol::lol:

Έβαλα τους άντρες εδω και ώρα για ύπνο, ο μικρός επίσημα και ο μεγάλος ροχαλίζει στον καναπέ και κάνω προσπάθειες να τον ξυπνήσω για να κάνει μπάνιο και να πάμε στο δωμάτιο μας...ρε τι τραβάω κάθε βράδυ για να τον ξυπνήσω..μόνο όταν αρχίσω τα καντήλια και δει ότι πλέον έχω βγει εκτός εαυτού θα το πάρει απόφαση και θα σηκωθεί (μια ώρα, μιαμιση μετά!!)

Εύη μου περαστικά με την Φλώρα σου...μακάρι η μικρή σου να γίνει γρήγορα καλά και να μην κολλήσει και ο μικρός..πακέτο μεγάλο αυτό που περνάς!!

Μαράκι και εγώ πραγματικά φοβόμουν πάρα πολύ που τον έβλεπα στα σκαλιά - ο Μανωλιός έχει ξεπεταχθεί πολύ γρήγορα!! Είναι απίστευτος!!

Εγώ δεν τον βάζω ακόμα κάτω και όταν τον βάζω τον κρατάω γιατί μια φορά που τον έβαλα έφαγε τούμπα και σπάραξε στο κλάμα..κότα είμαι μάλλον και εγώ...

ΑΑΑ έχω και το άλλο...ο πατέρας μου έχει αρχίσει να με βγάζει άχρηστη μάνα και ότι μόνο μαζί τους περνάει καλά ο Νώντας....τι άλλο θα ακούσω θεέ μου!! Αχ δεν θα τον ήθελα για πεθερό μου!!!Αντίθετα ο Δημήτρης τον γουστάρει τρελά.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ξανθια!!! τι παλευεις με τον ανθρωπο και τον ξυπνας;ξερεις τι γλυκος που ειναι ο υπνος στον καναπε;και γιατι να ερθει να κοιμηθει μαζι σου δηλαδη;για να ακουει κρεββατομουρμουρα; :lol::lol::lol: ασε τον ανθρωπο στην ησυχια του!!! μπανιο τωρα ειναι αργα!!ας πλυνει τα ποδαρακια του,τα δοντακια του,τα χερακια του και μετα νανι!!!

αμα πια!!!!!

(τωρα θα με βριζεις,το ξερω!!!!!!) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ξανθια!!! τι παλευεις με τον ανθρωπο και τον ξυπνας;ξερεις τι γλυκος που ειναι ο υπνος στον καναπε;και γιατι να ερθει να κοιμηθει μαζι σου δηλαδη;για να ακουει κρεββατομουρμουρα; :lol::lol::lol: ασε τον ανθρωπο στην ησυχια του!!! μπανιο τωρα ειναι αργα!!ας πλυνει τα ποδαρακια του,τα δοντακια του,τα χερακια του και μετα νανι!!!

αμα πια!!!!!

(τωρα θα με βριζεις,το ξερω!!!!!!) :lol::lol:

βαλε και μια φωτο σου να δουμε το ξανθο!!!!! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος την ξανθομαλουσα.....

Κατι τετια τρελα μου ελεγε και εμενα ο πατερας μου Ευγενια...Το τι κραξιμο ειχα φαει οταν γεννησα την Φλωρα δεν λεγετε...

Πως το κρατας ετσι το παιδι θα σου πεσει, θα το πνιξεις πως το ταιζεις ετσι, ουτε το καροτσι δεν ξερεις να κιλας :o:o:o:o Οταν ειχε κολικους τα βραδια την επερνε απο τα χερια μου γιατι μονο σε αυτον ισιχαζε το μωρο κατα τα λεγομενα του....

Οσπου μια μερα δεν αντεξα κοριτσια και του ειπα μερικα σιγιριζμενα γιατι αν ηταν πεθερος μου μπορει και να μην του ξαναμιλουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα!! παω να την πεσω...μου ερχεται ο πρωτος και λεω να μην τον κακοκαρδισω :lol::lol:

σας φιλω γλυκα στις μουρες!!!

καληνυχτα!!

Υ.Γ. μαλλον χαλασα!!και πού να αρχισω και δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ! βλέπω κόσμο εδώ ε; Καλημέρααααα :P

Ο δικός μου πήγε στο κρεβάτι να κοιμηθεί τουλάχιστον, χα χα χα! γυρίσαμε από το πανηγύρι πριν μία ωρίτσα, έπαιξα με τη μικρή, την τάισα και τώρα κάνει κι αυτή νάνι. Μάλλον έβγαλε δεύτερο δοντάκι :D:D:ymparty:

Ευάκι στενοχωρήθηκα πολύ με την Φλωρίτσα... εύχομαι να το ξεπεράσει πολύ πολύ γρήγορα και κυρίως να μην σου κολλήσει και ο μικρός. Τι άλλο θα σας βρει πιά, κάντε βρε ένα ευχέλαιο!

Μαριέττα κι εγώ πιστεύω ότι θέλει το χρόνο της η κοπέλα, είναι μικρούλα δεν έχει εμπειρία για να είναι τόσο άνετη. Μπορεί και να κομπλάρει με σένα μπροστά. Πιστεύω ότι θα τα πάει μια χαρά μην ανησυχείς καθόλου.

Ευγενία κι εγώ όπως το λες, κότα! Σήμερα πάντως την έβαλα αρκετή ώρα στο πάτωμα, με πολύυυυ προσοχή όμως. Πρέπει να το ξεπεράσω αυτό το άγχος γιατί είναι φυσικό επόμενο να χτυπάνε συνέχεια μέχρι να μάθουν να περπατάνε κανονικά, δεν είναι και καλό να τα περιορίζουμε.

Καλέ, πήρα φόρα και καλορίζικο δεν είπα! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ το καινούριο μας θεματάκι!

Μαριέττα, που πας;;;; κάτσε λίγο ακόμα βρε! θα έρθει και ο δεύτερος! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ Μαριεττα δεν σε αναγνοριζω .........Φεβγεις απο τωρα?????

Πλακα σου κανω , να πας να ξεκουραστεις κοριτσακι να εισαι φρεσκαδουρα αυριο...

Φιλια στο ζουζουνι σου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε για χαρη σου θα κατσω λιγο ακομα!!! παντως στην ερωτηση σου το μαλλι το εβαψα και ειχα σχεδον τελειωσει με το ισιωμα οταν πηρα τηλ στο σπιτι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε για χαρη σου θα κατσω λιγο ακομα!!! παντως στην ερωτηση σου το μαλλι το εβαψα και ειχα σχεδον τελειωσει με το ισιωμα οταν πηρα τηλ στο σπιτι :lol::lol:

:D:-*:-*:-*

Ναι μωρέ κάτσε λίγο μιας και δεν δουλευουμε αύριο και μπορώ να κάτσω κι εγώ μετά από τόσες μέρες!

"Σχεδόν"; άρα τελικά το πρόλαβε ή έφυγες με το μισό μόνο μαλλί ίσιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη σου την εσκασα!!!

Ελενη καλοριζικο και το δοντακι σας!!! τι πανηγυρι ηταν αυτο που πηγατε;καλα κανεις και την βαζεις στο πατωμα..εγω τον εβαλα το απογευμα και μπουσουλωντας απο δωματιο σε δωματιο μου εκανε και ενα καλο παρκε! λεω να του ραψω πανακια σε παντελονακι του για να βγαζει και το μεροκαματο το παιδι!! απο μικρος να μαθει στην βιοπαλη!!

κοριτσια παντως οταν του λεω σκουπισε το τραπεζακι του,παιρνει το χαρτι κουζινας και κανει με το χερακι του περα δωθε και σκουπιζει :lol::lol: το γλυκο μου!!!!κι ο Μανος του φωναζει:λουλη θα σε κανει η μαμα!!!και του απανταω:ναι,να γινει σαν εσενα που η μαμα σας σας ειχε καλομαθημενους και τα απλυτα εκεινη σας τα εβαζε στο καλαθι!!!!

πηρα φορα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημπεθερα βγαλατε κιαλο δοντακι \:D/ \:D/ \:D/ Με για......

Ασε εμας δεν φτανει μονο ενα ευχαιλεο, τι να μας κανει??? Εξορκιζμο θελουμε ομαδικος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:-*:-*:-*

Ναι μωρέ κάτσε λίγο μιας και δεν δουλευουμε αύριο και μπορώ να κάτσω κι εγώ μετά από τόσες μέρες!

"Σχεδόν"; άρα τελικά το πρόλαβε ή έφυγες με το μισό μόνο μαλλί ίσιο;;

:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κανετε; Δίνω το παρόν και σας λέω ότι είμαστε καλα αλλά δεν αντέχω να μείνω. Ειμαι ψόφια. Είχα έναν γαμο μετα την δουλειά 7.30 το απογευμα(παντρευόταν μια συναδερφός μου,παρασκευιάτικα κι αυτή βρήκε...) και δεν έχω κάτσει καθόλου όλη μέρα.

Διαβασα τα νέα σας, δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω όμως. Θα το κάνω αύριο.

Σας καληνυχτώ λοιπόν με πολλά πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη σου την εσκασα!!!

Ελενη καλοριζικο και το δοντακι σας!!! τι πανηγυρι ηταν αυτο που πηγατε;καλα κανεις και την βαζεις στο πατωμα..εγω τον εβαλα το απογευμα και μπουσουλωντας απο δωματιο σε δωματιο μου εκανε και ενα καλο παρκε! λεω να του ραψω πανακια σε παντελονακι του για να βγαζει και το μεροκαματο το παιδι!! απο μικρος να μαθει στην βιοπαλη!!

κοριτσια παντως οταν του λεω σκουπισε το τραπεζακι του,παιρνει το χαρτι κουζινας και κανει με το χερακι του περα δωθε και σκουπιζει :lol::lol: το γλυκο μου!!!!κι ο Μανος του φωναζει:λουλη θα σε κανει η μαμα!!!και του απανταω:ναι,να γινει σαν εσενα που η μαμα σας σας ειχε καλομαθημενους και τα απλυτα εκεινη σας τα εβαζε στο καλαθι!!!!

πηρα φορα παλι!!!

Δεν χανεις ευκαιρια να την πενεψεις την γηννεκα....Την εφαγες πια, τετια πεθερα μαλαμα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χανεις ευκαιρια να την πενεψεις την γηννεκα....Την εφαγες πια, τετια πεθερα μαλαμα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ελα ρε!! για καλο δικο της το ειπα!!με παρεξηγησες :)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...