Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΑΠΟΒΟΛΗ;;


eleftheria!!!

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΑΛΙ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ...ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΤΥΧΑΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...6 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ...ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΥΠΕΡΕΚΚΡΙΣΗ ΣΑΛΙΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ 36,5 ΜΕΧΡΙ 37,2....ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ...ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ...ΦΟΒΕΡΟΣ...ΜΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ....ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ..Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ...Κ ΡΙΓΟΣ..ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΥΣΩΝΑ, ΕΓΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ...ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ηρεμησεις καταρχας και να μην σε πιανει ουτε αγχος ουτε πανικος...ειναι το χειροτερο που μπορεις να κανεις...εγω θα σου ελεγα να εισαι οσο πιο ηρεμη γινεται αν συνεχιζεις να πονας ξαπλωσε και ασε τις δουλειες για αργοτερα..και την κυριακη που δεν θα σου εχει ερθει κανε τεστακι να το τσεκαρεις(παρε απο τωρα μην ψαχνεις φαρμακειο τελευταια στιγμη..)εγω σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να ερθει το μωρακι που τοσο θες..και επειδη ειχες μια αποβολη δεν σημαινει πως θα εχεις συνεχεια...ηρεμισε και θα δεις ολα καλα θα πανε..περιμενουμε τα ευχαριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ....ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ...ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ...ΑΛΛΑ 3...ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΔΗΣ..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙ Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΟΤΑΝ ΔΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα καταλαβαινω το αγχος σου αλλα και με το να σκεφτεσαι το μεγαλωνεις οποτε ειναι προτιμοτερο να σκεφτεσαι μια υγειη και ηρεμη εγκυμοσυνη...και ολα θα πανε καλα..χαμογελα..το κακο τριτωσε αρα δεν εχεις αλλα περιθωρεια απο τωρα και επειτα μονο χαμογελα :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΕΝΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 8 ΜΗΝΩΝ,ΗΤΑΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΑΚΧΑΡΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΛΟΙΠΟΝ ΨΑΞ'ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΤΩΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΨΑΧΝΕΝΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ....ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΙΤΩΣΕΙ..Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ..ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ...Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ..ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου, ευχομαι να εισαι εγκυος!ξερω πολυ καλα πως νιωθεις..ειχα δυο αποβολες..την πρωτη φορα ειπαμε ειναι τυχαιο, δεν εκανα τιποτα..μετα φοβομουν να ξαναπροσπαθησω.. Την δευτερη φορα που εμεινα εγκυος ειχα απιστευτο αγχος, καθε τρια λεπτα πηγαινα τουαλετα να δω αν εχω αιμα η οχι..ξανα αποβολη στις 7 βδομαδες..η ψυχολογια μου ηταν χαλια..σιγουρα εσυ καταλαβαινεις..αλλα ξερεις τι ειπα στον εαυτο μου?οτι η θεληση μου να γινω μανουλα ειναι πιο μεγαλη απο το αγχος μου για το τι θα γινει..ετσι κι εγινε..

Την επομενα φορα που εμεινα εγκυος, το πηρα πολυ ψυχραιμα..τοσο που να φανταστεις ειχα δυο μερες περιοδο, σταματησε ξαφνικα κι απο διαισθηση εκανα τεστ. Ηταν θετικο αλλα η περιοδος ξαναηρθε..ειπα στον εαυτο μου πως οτι ειναι να γινει θα γινει..αγχος ειχα αλλα λιγοτερο..κι ακομα εχω αγχος..ειχα μια δυσκολη εγκυμοσυνη αλλα χαλαλι ..τωρα μπηκα στον μηνα μου κι ακομα δεν εχω πιστεψει οτι θα γινω μαμα..

Η συμβουλη μου ειναι να χαλαρωσεις..καποια στιγμη θα ερθει και ειμαι σιγουρη γι αυτο..προσπαθησε μονο να μην σου γινεται κατι εμμονη γιατι ειναι δυσκολο να ξεπερνας τις εμμονες και τις φοβιες..σκεψου αλλα πραγματα κι ασε την κατασταση να κυλησει μονη της..να δεις που στο τελος θα κρατας στα χερια σου το μωρο σου και θα λες..τι χαζη που ημουν..αλλα χαλαλι οτι περασα για σενα..

Ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΜΜΟΝΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΥ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ..ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..Κ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΣΑ...Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΞΑΝΑ..ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΑΜΥΝΕΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΙΩΞΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ....Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Κ ΕΓΩ ΒΑΘΕΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σιγουρη πως βαθια μεσα σου παρακαλας να υπηρχε μια ενεση που να σε κανει να μην σκεφτεσαι τιποτα για εννια μηνες..κοιτα, η εγκυμοσυνη αργα η γρηγορα θα ερθει!το θεμα ειναι εσυ να το παρεις αποφαση και να δεις τι ειναι το καλυτερο για σενα!απο την στιγμη που το τεστ θα βγει θετικο να μην σκεφτεσαι εσενα αλλα το μπεμπε σου!και να μην λες οτι θα εχεις ασχημη εγκυμοσυνη και τετοια..ουτε η πρωτη θα εισαι ουτε η τελευταια..εχουμε γεννηθει για να τα αντεχουμε αυτα!και γιατι να μην εισαι καλη μαμα?μια χαρα μαμα θα γινεις επειδη το θελεις πολυ..

Ελευθερια μου, δεν εχεις συνειδητοποιησει κατι ακομα..απο την στιγμη που το μυαλο σου εχει την δυναμη να σκεφτεται οτι κατι θα παει στραβα , οτι θα απογοητευτεις κτλ..σημαινει οτι εχει και την δυναμη να σκεφτει πως ολα θα πανε καλα και στο τελος θα εισαι ευτυχισμενη..αφου μπορεις να βαλεις το κακομστο μυαλο σου, μπορεις να βαλεις και το καλο..

Με την βοηθεια του θεου αλλα και την δικη σου θεληση, ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΛΟΓΙΑ...ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ..ΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ...Κ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ..Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΣ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια ευχαριστω για τα καλα σου λογια!

Ολες οι κοπελες εδω στο μαμμυ συμπαραστεκονται η μια στην αλλη γιατι λιγο η πολυ ολεσ εχουμε περασει απο δυσκολες καταστασεις..

Θα περιμενουμε νεα σου το συντομοτερο..

Μονο μην αγχωνεσαι και μην απογοητευεσαι..κανε την προσευχη σου, πηγαινε να αναψεις κι ενα κερακι στην εκκλησια και θα παρεις δυναμη, θα νιωσεις καλυτερα και δεν θα αγχωνεσαι τοσο..ο θεος θα βοηθησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελευθερια μου!

κοπελα μου εγω θα σε συμβουλευα να ηρεμησεις κοριτσακι μου!

να μην αγχωνεσαι και να μη φοβασαι τιποτα!

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ κοπελα μου!

και εγω τον δεκεμβριο του 2008 εμεινα εγκυος αλλα 22 ιανουαριου εκανα αποξεση γιατι δεν υπηρχε καρδιακη λειτουργια!

δυσκολευτηκα πολυ να ξεπερασω το φοβο μου!

καναμε προσπαθειες με θεραπειες, με ενεσιμα, με σπερματεγχυση, ακομα και με εξωσωματικη τον δεκεμβριο του 2010!δυστυχως ομως αποτυχημενη οπως και ολες μας οι προσπαθειες!

μετα την αποτυχια της εξωσωματικης αποφασισα να αλλαξω γιατρο!με εκανε λαπαροσκοπηση υστεροσκοπηση, ειχα διαφραγμα στην μητρα, ειχα μισοκλειστες σαλπιγγες, ειχα ενδομητριωση τα οποια και διορθωσε!1 φεβρουαριου εκανα εγχειρηση και τον μαρτιο που καναμε την πρωτη μας προσπαθεια εμεινα φυσιολογικα εγκυος!ΘΑΥΜΑ!

την αλλη βδομαδα μπαινω στον 7ο μηνα!ναι σιγουρα εχω φοβο αλλα εχω πιστη Στο Θεο και Στην Παναγια και θα βοηθησουν να πανε ολα καλα!

εγω ειμαι σιγουρη πως θα μεινεις εγκυουλα και ολα θα πανε καλα!φτανει να σκεφτεσαι θετικα,να προσευχεσαι και Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ κανενα δεν ξεχνανε!

ειμαστε γεννημενες για τα δυσκολα!για αυτο και αντιμετωπιζουμε με θαρρος οτι και να μας συμβει!

σιγουρα με ενα ιστορικο 3 αποβολων λογικο ειναι κοριτσι μου να εχεις αγχος, να φοβασαι, αλλα τωρα αυτα κοπελα μου οσο και να σε πληγωνουν ανηκουν στο παρελθον!δεν σου λεω να τα ξεχασεις, ουτε να τα ξεγραψεις!αδυνατον!σου λεω ομως να τα προσπερασεις!

και να δεις το σπορι ειναι εκει και σε περιμενει!εγω ειμαι σιγουρη!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ...Κ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ...ΩΣΤΟΣΟ..ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ..ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΠΙΣΗΣ...ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ...Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΑΡΡΩΣΤΗ;;;Κ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;;;ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ...ΜΕΧΡΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΟΥΣΑ...ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ..Κ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ...ΜΕ ΑΥΤΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ..ΞΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ...Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω 3 αποβολες ειχα... Και για δες τωρα τη φωτογραφια... :D

Η 4η ειναι η τυχερη... Και αυτα που νοιωθεις ή ειναι καμια ιωσουλα ή απο το αγχος σου φρικαρε ο οργανισμος και αντεδρασε ετσι !!! Ειναι νωρις για συμπτωματα αποβολης!! :D

Ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ;;;ΜΠΟΡΕΙ....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...Η ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑΤΑ...ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΗ...ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...Κ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΤΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ...Κ ΑΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι και να γινει εσυ να μην απογοητευεσαι και να αγχωνεσαι!το μπεμπε αργα η γρηγορα θα ερθει..αυτο ειναι το μονο σιγουρο και να το εχεις στο μυαλο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια διαβασα την ιστορια σου και με συγκινησες.ειμαι καινουργια εδω και εχω τρια παιδια με 2 παλινδρομες κυησεις . ειχα μια παλινδρομη μετα απο 9 μηνες εκανα την μικρη μου και τωρα ειχα ξανα μια παλινδρομη. οι παλινδρομες ηταν εξαιτιας της προγεστερονης. ειμαι 41 χρονων και αποφασισα οτι δεν υπαρχει λογος να χαλιεσαι για τις αποβολες που ειχαμε. μην σε παιρνει απο κατω. εγω μετα την πρωτη αποβολη ειχα μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη αφου βεβαια ηπια τα ουτροτζεσταν για να βοηθησουμε την προγεστερονη, οποτε μην φοβασαι. μονο χειροτερα τα κανεις οταν αγχωνεσαι. ηρεμησε κοριτσι μου και να δεις ολα καλα θα πανε. σου το ευχομαι μεσα απο τη καρδιαμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου μη χανεις την πιστη σου!

ουτε και τις ελπιδες σου!

εχε πιστη Στο Θεό!Ο Θεός ειναι Μεγαλος!

αυτο να σκεφτεσαι!

Εχει για ολους μας!

εγω σου ευχομαι να σαι εγκυος αυτο τον μηνα!

αλλα και ετσι να μην ειναι, θα ρθει το μωρακι και θα μεινει και θα το χεις στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΑ...ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ....ΒΕΒΑΙΑ Κ Ο ΦΟΒΟΣ ΦΟΒΟΣ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ...ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ...ΠΧ...ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΤΡΙΨΑ ΛΙΓΑΚΙ...ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΟΥΤΕ Κ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ...ΟΜΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΚΑΝΩ ΜΙΚΡΑ ΟΝΕΙΡΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΠΑΛΙ ΝΙΩΘΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΠΟΤΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ;;ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια κανε ενα τεστ βρε...δυο μερες καθυστερησης ειναι μια χαρα....

ευχομαι ενα θετικο αποτελεσμα και ενα γερο μπεμπακι σε 9 μηνες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου γιατί δε κάνεις ένα τεστάκι;;;;;

Αφού έχεις 2 ημέρες καθυστέρηση, ή καλύτερα γιατί δε πας για μια χοριακή;;;

Γιατί ταλαιπωρείς τον εαυτό σου και αγχώνεσαι;;;;

Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ!!!!!!!!! ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΕ...ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΚΟΜΗ...ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ....17 Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ...ΝΩΡΙΣ....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλευθΕρια μου, χαιρομαι πολυ που εχεις καθυστερηση!μακαρι να εισαι εγκυος!εγω επειδη ειχα παντα σταθερο κυκλο ακομα και μια μερα καθυστερηση σημαινε εγκυμοσυνη..

Περιμενουμε να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!!ο θεος να βοηθησει να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΠΟΝΑΚΙΑ...ΚΡΑΜΠΕΣ...ΑΣΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ Κ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ..Κ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΩΣ ΕΔΩ ΕΧΩ ΞΑΝΑΦΤΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...