Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα

Από αύριο ξεκινάει ο μήνας των αυχενικών μας.Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχουμε μόνο ευχάριστα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιααααααααα!!

Έκλεισα αυχενική σήμερα για την επόμενη Δευτέρα....!!!Αχ να πάνε όλα καλά και θα βγω στον δρόμο κρατώντας πανό ότι είμαι έγκυος!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete? me thelete sthn parea sas? eimai kainouria sto postaki sas? edw kai 3 xrona egrafa sto post ths ekswswmatikghs alla h panagia ekane to thavma ths kai mou to edwse fysiologika to sporaki mou, exw 2 evdomades na to dw kai mou eleipse, se ligo tha parw thl na kleisw rantevou gia thn ayxenikh gia na thn kanw thn epomenh evdomada kai exw poly agwnia. re koritsia eseis pws ta pate me thn egkymosynh? egw ws twra eimai poly kala den exw tipota apo symptwmata ektos apo thn ligoura, den xortenw me tipota thelw synexeia na trww, kata ta alla den exw tipota oute emetous oute zalades tipota, einai fysiologiko h prepei na arxisw na anyshxw? aaaa koritsia exw kai arketa ygra, to eswrouxo mou ginete mouskema synexeia....eseis exete h prepei na milhsw mr thn giatro mou? sygnwmh an sas kourasa, filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες!!! Ασφαλώς και σε θέλουμε στην παρέα μας!!!

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα συμπτώματα, εκτός από το πρησμένο στήθος και ελαφριές αναγούλες το πρωί που δεν κρατάνε όμως και πολύ. Όσο για τα υγρά, κι εγώ έχω πολλά και ο γιατρός μου είπε ότι στην πορεία θα αυξηθούν κι άλλο αλλά είναι φυσιολογικό!!!

Κάθε επιτυχία για την αυχενική και σε σένα και σε όλες τις υποψήφιες μανούλες μιας και είναι ο μήνας μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinan82 kalos irthes stin pareoula mas . enoite aftou to mikrouli sou tha genithi me to kalo ton maio anikis k esi edo :) mia teliomini egkimosini efxome . Apo to tickeraki sou blepo pos ise 11 ebdomadon k mias imeras opos i expectingmymmy kai i marriana :) PHT xeris?? na se baloume k esena stin listoula mas . tha perimenoume na mas enimerosis k gia tin imerominia tis afxenikis etsi. Oso gia ta igra pou ipes , ine fisiologiko , o giatros mou edose kai 1-2 idika sapounia gia na plenome stin ebesthiti perioxi .

Ta ipolipa koritsia ti kanoun???na efxitho k ego me tin sira mou kala apotelesmata stis afxenikes mas...

me to stithos sas ti ginete ?? emena exi gini TERASTIO kai den 3ero pos na to perioriso :) ponai k olas . afiste ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες skorpina μου,είδες τελικά πως τα φέρνει η ζωή.Προσπαθούσες με εξωσωματικές και όταν τελικά ήρθε η κατάλληλη στιγμή τρύπωσε το σποράκι χωρίς καμία βοήθεια.Μπράβο κοριτσάκι μου.Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.Έχουμε και την ίδια Πητ.Όσο για συμπτώματα και εγώ δεν έχω κανένα πέρα από το πρησμένο στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ 16/05/2012 ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΡΥΠΩΣΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.

ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ, ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΛΕΙΞΕ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΛΗ, ΜΙΑ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΠΟΥ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ, ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.

ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΜΠΑΙΝΩ-ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΟΡΟΥΣ ΛΟΓΩ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ. Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΞΑΤΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΑΧΤΑΡΑ!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες X+M στην παρεούλα μας και σου εύχομαι πραγματικά μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.Το ξέρω πως το άγχος μετά από κάποιες αποτυχημένες εγκυμοσύνες είναι τεράστιο (το περνάω και εγώ) αλλά αυτή την φορά τα πράγματα είναι διαφορετικά και θα φτάσουμε μέχρι το τέλος.Πάντως ότι και να τραβάμε για τα μωράκια μας αξίζει!!!!!!!!!Σε έβαλα και στην λιστούλα μας.

Λοιπόν να ευχηθώ καλή επιτυχία αύριο στα κορίτσια μας που θα κάνουν αυχενική και περιμένουμε τα ευχάριστα.Ίσως να μάθετε και το φύλλο!-οπότε θα σας χρωματίσω ανάλογα ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos irthes H+M . pragmatika efxome mesa apo tin kardia mou na pane ola kala afti tin fora k na kratisis se ligous mines to ageloudi sou agkalitsa . efxi pou kano kathimerina gia oles mas . kali epitixia abrio stin afxeniki . tha perimenoume na mas enimerosis gia tin diadikasia k ta apotelesmata :)

kali epitixia omos na efxitho k sta ipolipa tria koritsakia pou exoun abrio afxeniki . ola kala na pane . filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Καλώς τα νέα κορίτσια!!!!

Με το καλό σε όλες!!!!!

Σήμερα πήγα στον γιατρό για υπέρηχο...όχι στον δικό μου στην Αθήνα αλλά σε κάποιον άλλο στα Ιωάννινα .....και έκανα κοιλιακό υπέρηχο ...θα μπορούσα να κάνω και κολπικό αλλά βιαζόμουν να γυρίσω σπίτι να ταίσω την μικρή....

ωστόσο τα είδαμε όλα και είναι μια χαρά, είμαι σχεδόν 10 εβδομάδων (λιγότερο από ότι γράφει το τικεράκι καθώς η σύλληψη έγινε πολύ αργα...)....και σε 3 εβδομάδες θα κάνω την αυχενική

πάντα ο γιατρός μου την κάνει αργά!! φέτος εντάξει δεν έχω και τόοοοσο αγωνία αλλά πέρυσι που ήταν και το 1ο μωράκι μου είχα πεθάνει από την αγωνία και οι μέρες δεν περνούσαν με τίποτα...

τώρα κοντεύει να περάσει το 1ο τρίμηνο και ούτε το έχω καταλάβει!!!

μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

σας φιλώ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai kalws orisan ta kainourgia melh kai sporakia mas! koritsia perasa ena sk mesa sthn anagoula stous emetous kai sta fouskwmata...aurio 3 kai 15 exw rantevou gia auxenikh diafaneia gia na doume auth th fora 8a eimaste ok? :D (8a eimaste pisteuw) kapoia kopela apo tis kainourgies rwthsa an exoume ugra kai prhsmeno sth8os.egw exw mono prismeno sth8os twra ygra den kserw an einai mesa sto ''programma''.koritsia epafes exete me ton antra sas egw mexri twra mas ths eixe apagoreusei twra 8a rwthsw ton giatro aurio na dw ti 8a kanoume gt eimaste kai oi duo perierga :P xexexxxe loipon filakia kai kalo bradi na eimaste kala oles kai oloi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

τα υγρά είναι φυσιολογικά σε όλη την εγκυμοσύνη αρκεί νομίζω να είναι άοσμα,στην προηγούμενη είχα και εγώ αρκετά.Οσο για το σεξ sotkou και εμάς μας το απαγόρεψε για το πρώτο τρίμηνο.Βέβαια εγώ είχα και κακό παρελθόν με αποκολλήσεις οπότε δεν θα το ρισκάραμε.Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι θα κάνω όταν δώσει το οκ ο γιατρός γιατί φοβάμαι.Ευτυχώς και ο καλός μου συνηθισμένος από την προηγούμενη 12μηνη αποχή :D κάνει υπομονή,μουρμουράει καμιά φορά λιγάκι αλλά μετά του περνάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! :)

Τι κάνετε κοριτσάκια;;

Εμάς το σεξ μας το κόψε όταν είχα δει λίγο αίμα αλλά μετά μας ξανάδωσε το ελεύθερο, στην αρχή βέβαια πολύ πολύ προσεκτικά και λίγο με φόβο αλλά τώρα το ξεπερνάμε σιγά σιγά. Για να μαι ειλικρινής, εφ΄όσον είμαι μια χαρά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην κάνω σεξ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, Αυριο το πρωι θα παω να κανω τις εξετασεις μου, και η αληθεια ειναι οτι αγχώνομαι λιγακι...Μακαρι να πανε ολα καλα!!

Βρε κοριτσια εσεις κανατε την μικρη καμπυλη ζαχαρου? Εμενα μου την εχει βαλει ο γιατρος να την κανω τωρα και μονο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω ολοκληρη μπρρρρρρ Αλλα πρεπει....

Την Αλλη τριτη εχω και την Αυχενική...εκει να δειτε Αγχος....

Οσο για το σεξ και εμεις απέχουμε, με εντολη γιατρου, βεβαια εγω ειχα και αποκολλήσεις και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα και τωρα. Ο γιατρος μου ειπε καμια επαφη το πρωτο τριμηνο μετα μπορουμε αλλα εννοείτε προσεκτικά :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kmatina προφανώς έχει αυξημένο ζάχαρο και σου ζήτησε να την κάνουν ε;Εμένα ο προηγούμενος δεν με έβαλε να κάνω καθόλου καμπύλη ζαχάρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou. Ola kala? Ego perimeno pos k pos na erthi i pempti .

Xthes to vradi me epiase enas foveros ponos arisyera apo ton afalo k pros to plai. Fovithika k pira ton giatro mou ipe na paro panadol k ama den mou pernouse entos mias oras na pigena na me evlepe. Eftixos xaplosa kimithika k otan sikothika mou ixe perasi. Mallon itan to enteraki lei .

Tora osos afora to sex :) ,emas apo tin arxi den mas to apagorefse mas ipe 1 ante 2 fores tin evdomada alla siga siga . Epidi exo apoliti empistosini ston sigkekrimeno giatro den fovame k exo k diathesi . To thema omos ine oti o antroulis mou fovate:) , zitima ean egine dio fores se afto to trimino . Lei tha to xeperasi siga siga :)tis proales pire to vivlio pou diavazo gia tin egkimosini o kalos mou k diavaze to kefaleo gia to sex mipos k prosperadi tin fovia tou:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To panadol επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη;; Γιατί είχα τρομερό πονοκέφαλο την Κυριακή αλλά δεν πήρα τίποτε και θεώρησα χαζομάρα να ενοχλήσω τον γιατρό για κάτι τέτοιο για να μαι ειλικρινής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Logika periptosi apo periptosi diaferi opote kalo tha itan na rotisis ton giatro sou . Xero omos sigoura pos apagorevete stis protes evdomades tis kiisis , opou k ginete i organogenesi . Meta k me entoli giatrou mpori na lifthi. Ego prin dio evdomades peripou ton enoxlisa pali ton giatro giati tha spage pragmatika to kefali mou k tote itan i proti fora pou mou ipe na paro . Tou leo pirazi?ama ine na prospathousa na kano ipomoni (an k tote ppu ton pira ixe ftasi i katastasi sto aproxorito) k mou lei den pirazi , ama piraze tha to riskara k tha sou lega na paris:) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expectingmummy για panadol δεν ξέρω πάντως depon και buscopan μπορούμε να πάρουμε όσα θέλουμε άφοβα.Στο λέω με σιγουριά γιατί τα έπαιρνα στον Δημητράκη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σίγουρα δεν θα το ρίσκαρε. Βέβαια επειδή οι πονοκέφαλοι που με πιάνουν ή θα ναι σε βαθμό που μπορώ να κάνω υπομονή και να τους αντιμετωπίσω με μπανάκι και χαλάρωση, τσαγάκι και σουπίτσα δηλαδή ή που θα σπάει το κεφάλι μου και δεν θα μου κάνει δουλειά κανένα παυσίπονο, μάλλον δεν θα χρειαστεί να τον ενοχλήσω για αυτό τον λόγο. Και πριν μείνω έγκυος, παυσίπονο έπαιρνα σε συγκεκριμένες περιπτώσεις μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως και χθες που είχα πονοκέφαλο ένα depon το πήρα.Λένε πως αν δεν πάρεις το φάρμακο στην αρχή του πονοκεφάλου μετά περνάει πολύ δύσκολα.Πάντως και τα δύο χάπια είναι άφοβα (όσα και να πάρουμε) και έχω ρωτήσει πάρα πολλούς γιατρούς γιατί και εγώ δεν τα πάω καλά με τα χάπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε άμα με ξαναπιάσει θα πάρω, άλλωστε περνάνε και οι επίφοβες εβδομάδες σιγά σιγά οπότε ο κίνδυνος σίγουρα είναι μικρότερος!! Θα ήθελα να μην πάρω καθόλου φάρμακα αλλά δυστυχώς με τον χειμώνα μπροστά δεν το βλέπω εφικτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!! ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ, ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΥΤΟΥΛΑ, ΚΑΤΑ 60% ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ, ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ 164 ΦΟΡΕΣ/min ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ 62mm. ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΞΙΟΛΟΓΙΣΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗ. ΠΙΟ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ PAPP-A TEST. EIMAI ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ UTROGESTAN.

KAI EMENA MOY EXEI ΠΕΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΟΝΟ ΝΙΩΘΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ DEPON KAI BUSCOPAN.

OΣΟ ΓΙΑ ΤΟ SEX ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΕΜΕΤΩΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ........ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...