Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Τι μου κάνετε κοριτσάκια μου;;

Ο Πάνος είναι πολύ πολύ καλύτερα αλλά την άρπαξα εγώ :evil::evil: .Προς το παρόν έχω πονόλαιμο και πονοκέφαλο τρομερό. Αύριο βλέπουμε πώς θα ξυπνήσω..Επίσης έχω και μια απίστευτη μελαγχολία. Έχω επηρεαστεί και από αυτά που ακούω στις ειδήσεις..Πάει η Ελλαδίτσα μας..Θα μας ξετινάξουν όλους με τους φόρους.Κακό χρόνο να έχουν όλοι αυτοί που μας οδήγησαν σε αυτό το σημείο :evil::evil::evil:

Βασούλα με γεια τα ρουχαλάκια και τα παπουτσάκια σου! Σπαθί ο μπαμπάκας σου! Να έρθω κι εγώ μαζί σας την επόμενη φορά :lol::lol::lol: ;;;;;;;;;;;;;;Τελικά το ξύδι έκανε δουλίτσα;;;;

Άσπα δεν ξέρω από πού κολλάει. Μπορεί να μεταφέρω κι εγώ κάποιες ιώσεις. Τώρα μάλλον κόλλησε σε μια βάφτιση που πήγαμε την Κυριακή. Καθόταν με ένα παιδάκι το οποίο κυνηγούσε η μαμά του να φυσήξει τη μύτη του. Όταν το διαπίστωσα ήταν αργά :evil::evil::evil:

Στάμυ τι κάνεις;; Χάθηκες..Έμειναν μόνο 99 μέρες;; Μα καλά πόσο γρήγορα πια περνάει ο καιρός;;;Σαν χθες θυμάμαι που μας είπες πως είσαι έγκυος...Άντε με το καλό να ξεφουσκώσεις και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τον μπεμπούλη σου!

Εράκι περάσατε βαριά ίωση ε;; Ευτυχώς τώρα είναι όλα καλά! Δεν μπορώ καθόλου τις ιώσεις..Μου δίνουν στα νεύρα :evil::evil::evil:

Γεια σου bikxar! Η φωτογραφία σου είναι άπαιχτη! Πολύ στυλ!

Κορίτσια νομίζω ότι το Νο 16 είναι γούρικο! Σα να μαζευόμαστε πάλι ε;; Άντε μακάρι!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες :)

Κοιμαμαι i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Με τιποτα δεν ανοιγει το ματι και σηκωθηκα και με πονοκεφαλο και αναγουλες :ymsick:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ αλλα δεν ξερω τι εχω παθει ισως αργοτερα να στρωσω ;)

Εχθες πηγα κομμωτηριο ισιωσα τα μαλλια μου και εκοωα φραντρα κοντουλικια καλα εγιναν αλλα

αμα τα λουσω και γινουν σγουρα να δω πως θα ισιωσω την φραντζα γιατι δεν το χω με το πιστολακι.....

Ερακι μας ελειψες ρε συ να μπαινεις συχνα να μας λες νεα.....φιλια στον μικρο σου :D

Βικαρα τρελη μου σεφ η φωτο σου ειναι ΑΠΑΙΧΤΗ :!::!::!::!::!:

Και ελπιζω να μην κανεις παλι να μπεις κατι σε καποιους μηνες αλλα συντομα......... ;)

Ανθη μου περαστικα σας ρε συ...Ελα να σε ψωνισει ο μπαμπας μου για να δεις τι γρηγορα

που θα γινεις καλα :lol::lol::lol::lol: θα τα ξεχασεις ολα....

Για το ξυδι που ειπες ναι κανει θαυματα ελπιζω βεβαια να μην παει να κατσει σε πετρελαιο ο

τρελος μου ;)

Σταμουλα που εισαι ρε συ :?:

Καλε ποτε εφτασε ο καιρος εσυ γεννας και εμεις χαμπαρι δεν θα το παρουμε............

Υπομονη λιγο εμεινε :D

Ασπακι εσενα σε περιμενω για καφε ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Φιλια σε ολες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa...

eimai arrwstoulaaa k eimai sto krevvaati tou ponou...

anthi mou se euxaristw...eimai i biky ena bima prin ta 29 k exw to xaraaki pou einai 3,5 to zoyzoyni...

vasoulaaa mou glykiaaa ti kaneis??o kouklos sou???

ante pou eisaaste?? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου……..Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι σήμερα!!!!!

Το απογευματάκι φεύγουμε για Ερέτρια…..να κάνουμε και κανένα μπάνιο ακόμα !!! :D:D

Πολύ χαίρομαι που βλέπω κίνηση στο ποστ….σας το ξανάπα εεεε????

Αχ βρε Στάμυ, πότε έγινες 6 μηνών…περνάει ο καιρός εεεε??? Με το καλόοοοοοοοοοοο :!::!::!:

Τρελοκοτσιδού, πες καλέ κανένα νέοοοοοο, ή να μπαίνεις συχνά………και μια χάρη….γράφε ελληνικά, με σκοτώνουν τα αγγλικά… :roll: .

Έρη είμαστε καλά…..τώρα μπορώ να πω ότι είμαστε καλά οικογενειακώς. :P

Ανθή μου, τα φιλιά μου σου στέλνω και την καλημέρα μου. 8-)

Βάσωωωωωω, κερνάς καφέ???????? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πουθενα αλλα δεν μαζευομασταν κ σπιτι καθολου...μπορω να ομολογησω οτι περαασααα ενα πολυ ωραιο καλοκαιρι παρολο τις συνθηκες!!!!

εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε βγηκα για λιγο γιατι ειχα δουλιτσες και μπηκα και βλεπω κινηση..........

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............

Τρελη μου μαγειρισσα επιτελου μπηκεες.......

Περαστικα σου...........

Ο κουκλος μου καλα ειναι στην τρελα του ;)

Ασπακι μπανακι ακουω........ερχομαι μαζι σας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σαν βλαχάκια που είμαστε :lol::lol::lol::lol::lol: πήγαμε στα χωριά μας. Πρώτα στου άντρα μου που έχει και θάλασσα και μετά στο δικό μου που έχει βουνό.

Βέβαια την περισσότερη άδεια την περάσαμε στην Ερέτρια!!!! Φέτος χόρτασα μπάνια!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλαα κανατε!!!!!!!!!!!!!!

καλο χειμωνααααααα!!!!!!!

βασουλαααααα????????????????

τι κανει το ιωννακη η φλωριαννα η ρια???

κ γενικααα ολες οι τσουπρεσ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιωάννα έγραψε πρόσφατα και είναι καλά, το ίδιο και τα μικρά της.

Αλλά οι υπόλοιπες χάθηκαν…..έχουν πάρα πολύ καιρό να γράψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα που εχει κινησει το θεματακι μας κολλαει ο υπολογιστης αργει να μου

ανοιξει την σελιδα :evil:

Και εσεις δεν με αφηνεται να υποβαλλω,...............

ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ σπαστικο ρε συ αυτο το πραγμα να παιδευεσαι 1ωρα και στο τελος

να σε πεταει εξω

Εφτιαξα κεικ εχθες το βραδυ και τωρα καθομαι και το

απολαμβανω με το καφεδακι μου......μουρλια εγινε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι με κάτι γιορτές εδώ….το έριξα έξω, αλλά από σήμερα είπα τέλος τα γλυκά. Ότι έφαγα έφαγα…..πάλι στο πρόγραμμά μας.

Τα πάω καλά ρε γμτ…κρίμα να τα παρατήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! :x

Ειναι η διαφορά της ώρας που δεν σας πετυχαίνω :( μέσα αλλά its ok, χαιρομαι που σας διαβάζω! :D

Ανθή μου περαστικά βρε και σε σενα, ελπίζω να την περάσεις ελαφριά, τουλάχιστον ειναι καλύτερα το παιδι! :)

Και εγώ στεναχωριέμαι βρε συ με όλα αυτά που βλέπουμε στις ειδήσεις και μας λένε οι φιλοι μας και οι γονείς μας..

Ειναι τρομερά άδικο αυτο που συμβάινει, τρώγανε τα ζώα τόσα χρόνια με χρυσά κουτάλια και τώρα τα ζητάνε απο τον κοσμάκη, τρομερή αδικία, δεν καταλαβαίνω πως το επιτρέπουν αυτο το πράγμα.

Λυπάμαι τόσο πολύ που ακομη όλες οι κυβερνήσεις έχουν για Θεό το χρήμα και δεν έχει τίποτα άλλο σημασία, δικαιοσύνη, αλληλεγγύη, συντροφικότητα δεν έχουν καμία έννοια πια, είμαστε τρομερά υποκριτές που δηθεν μαθαίνουμε τέτοιες έννοιες στα παιδιά μας. Μα σε τι σκατόκοσμο τα φέραμε!

Ουφ.. σορυ για το παραλήρημα, ξέρω αρκετές φορές σας κουράζω.. Δεν το θέλω όμως απλά ωρες ωρες δεν μπορώ να ησυχάσω.. :twisted::twisted: Εξάλλου ξεσπιτώθηκα και αφησα την χώρα μου, τους γονείς μου και τους φίλους μου επειδή οι μαλάκες καταστρέψανε την Ελλάδα. :twisted::twisted::twisted:

Βασούλα μεγιά και το μαλί και εγώ θέλω να κάνω κάτι λίγο να ανέβω γιατι σε λίγο ακουμπάω Τάρταρα.. :(

Σημερα θα πάω να πάρω μια βαφή θα το αλλάξω το χρώμα μου.. δεν ξέρω τι θα κάνω... εκεινη την στιγμή θα αποφασίσω και θα σας πω.. :)

Ρε κορίτσια σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα και εμένα μου λειψατε. :x:x:x

Ασπάκι χαιρομαι που ειστε καλα, να περάσετε τέλεια και σημερα στην Ερέτρια! Φιλάκια :-*:-*

Φιλενάδα, περαστικά σου βρε συ τι έπαθες?? Περαστικά μωρό μου, Φιλάκια :x

Λοιπόν σας αφιερώνω μπισκοτάκια που εφτιαξα κουκουβάγιες για τα παιδάκια για την νέα σχολική χρονιά αλλά και για εμάς τις κουκουβάγιες μαμάδες!!

arxi.JPG[/attachment:ppeu1s1u]

Φιλάκιααααα πολλά σε όλες κορίτσια! :-*:-*

post-4408-13873937726939_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα στείλε λιγα μπισκοτακια απο εδω που τα λιγουρευτικα... :D:D:D:D

δεν ξερω ρε γμτ πως τη πατησα κ αρρωστησα τετοια εποχη :(:(:(:(

τελικα αποφασισες χρωμα οεοοο????

ο κωστης μας τι κανει?φιλενααδα εχει ψηλωσει πααρα πολυ!!1 κουκλος ειναι...!!!!!!!!!!!!!!!!1

αντε βρε κοριτσιααααα που εισαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsoudia mou!!!kale me geloun ta matia mou??mpike i bikara mas????wow!!!polu xairomai!!!edw kai 2 meres me piasane pali ta gastronomika mou..kai den exw katsei katholou..to mikro sto vuzi,to mageirema,to 3wro stis kounies to apogeuma...!xxthes ekana mousaka kai ena miam miam kekaki sokolatenio me glaso sokolatas k maltesers!kolasi!simera ekana pitsoula kai mia tarta amugdalou me vusino..ax...pali koilouba to joanaki..afiste ta!!xaxa!

sorry για τα αγγλικα ασπάκι~!!!

ασπακι καλα να περασετε στην ερετρια,ριξτε και καμια βουτιτσα και για μας τα καημενα!!!

βασουλα καλη αρχη στον αντρακλα με το σχολειο..και καλο κουραγιο με το νεο μελος(κουνελακι)!μεγια τα ψωνακια...μπραβο και στον μπαμπα..αψογος..δεν εχω λογια!σ ευχαριστω και για το σχολιασμο..

σταμουλινι με το καλο κοριτσακι μου!!!!

βικαρα...τρελη μου φιλεναδα που γυρνας????τοσο τρελο καλοκαιραααααααααααακι τραλαλαλααλαα...!ετσι ετσι να σαι συ καλα και να μην μπαινεις...

βικουλινακι να τον χαιρεσαι τον ιακωβακο σου1!!!γερος κ τυχερος για μια ζωηηηηηηηηη!!!

ανθουλα μου περαστικα στον πανουλη!!!κι εμενα σημερα γυρισε μπουκωμενος απο το σχολειο..αστα απο τωρα λεω??κ να δω τι θα κανουμε κ με το μικρουλη..

ερακι που εισαι εσυ ξενιτεμενη μας???ειναι ωραιες οι βολτουλεσ..ετσι μη σταματατε...κι εγω αυτο κανω..εχει κ πολυ ενεργεια ο τυφωνας χαρης και δεν την παλευουμε στο σπιτι..!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...