Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΙΣΗ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ;;;;ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ!!ΧΑΧΑΧΧ!!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΘΕΣΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΝΥΣΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες........

Και σημερα στην δουλεια και απ οτι φαινεται θα πεσει και παλι τρελο

καθισιο..........

Βικουλινακι ειχες εξαφανιστει εσυ και εφυγαν ολες :lol: τωρα που γυρισες θα γυρισουν

πισω ολες ;)

Αντε να μπαινεις να μας λες τα νεα σου........

Ιωαννακι επιτελους μαυρα ματια καναμε να σε δουμε σε εφαγαν οι αντρες της

ζωης σου :?:

Ανθη που εισαι :?: ΑΠΟΥΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............

Ασπακι εχθες την κοπανησα πολυ πιο νωρις απο την δουλεια πηγα για κατι τελευταια ψωνια

για το παρτυ του μικρου....τα λεμε απο Δευτερα αλλα μετα τις 11 που πιανω δουλεια........

Ελπιζω να μπει καμια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλοριζικο!!!τι κανετε?εμεις ετοιμαζομαστε..αυριο γινομαστε 5μηνωνκαι αρχιζουμε κρεμουλα!!!την τριτη φευγουμε για αθηνα παμε για την βαοπτιση μας!!!εχω τοση αγωνια.αντε να τελειωσει και αυτο και να χαλαρωσουμε λιγακι...φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και γω!!!!!!!ιωαννακι βικουλινη καλως ηρθατε!!!!!!!!θα ξαναμπω αργοτερα να σας πω νεα!!!!α!καλοριζικο το 16 μας αντε για να πληθαινουμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα….. :D:D

Περάσαμε ένα τέλειο Σαβ/κο…..δεν αφήσαμε πάρτυ για πάρτυ που να μην πάμε, χαχαχαχα….τι όμορφα που ήταν!!!

Βάσω πως ήταν το δικό σας??? Για λέγε λεπτομέρειες ……είμαι όλη αυτιά.

Δεν ξέρω αν θα σε πετύχω μέχρι της 11:00, αν δεν είναι εδώ κανείς θα ξαναμπώ…

Τζοανάκι, καιρό είχα να μάθω νέα σου…χαίρομαι που είσαι καλά!!! Άντε να σε ακούμε περισσότερο…. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες......

Τι κανετε :?:

Εγω μολις επιασα δουλεια...........σκοτωνομαι παλι.......τιποτα δεν εχει.........

Το παρτι μας ηταν τελειο Ασπα μου ηρθαν ολοι οι καλεσμενοι μας και περασαμε πολυ ομορφα

τα μικρα με το που βγαλαμε την τουρτα ολα εβαζαν το δαχτυλακι τους και γλυφανε :lol::lol::lol:

Ο μικρος εσβησε με την πρωτη το κερακι μολις του τραγουδουσαμε χορευε σαν τρελος το

πουλακι μου χαρηκε παρα πολυ το ιδιο και εγω.....ηταν πολυ καλα και απο αποψη οτι εγω

δεν εκανα τιποτα γιατι τα καναμε στο μαγαζι και ετσι χαρηκα και εγω τους παντες.........

Ο μικρος συνεχεια ζητουσε απο την νονα του κουνελακι και ετσι του πηρε ενα επαθα σοκ

λεω τι θα το κανω καλε?Αλλα ενταξει το βολεψαμε μας εφτιαξε ο σποιτινοικοκυρης μας

ενα τεραστιο κλουβι και το εχουμε εκει ο μικρος σημερα με το που ξυπνησε ετρεξε κατευθειαν στο

κουνελι του το ονομασε και ΜΗΤΣΑΚΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και τον ταιζε μαρουλη......

Γενικα ολα ηταν υπεροχα................

Αντε καλε που ειστε ολες :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά!!!!!! Ωστε κουνελάκι δώρο εεε?????....αχ αυτές οι νονάδες........εμάς πάλι της ζητάει σκυλάκι....ελπίζω να μην της το φέρει ποτέ...... :evil::evil::evil: ...μόνο σκυλί θα μου έλειπε.

Είδες άμα κάνεις πάρτυ σε μαγαζί χαίρεσαι κι εσείς τους καλεσμένους σου και είσαι και ξεκούραστη.

Να τον χαίρεσαι λοιπόν και πάντα χαρές να έχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsoudia!!!

aspaki mou ki egw xairomai pou ksanampika alla ap oti vlepw den kounietai fullo eee!!!kali arxi gia ta zouzounakia mas!!!

vasoni na ton xaireste ton mikrouli sas!!!xairomai polu pou perasate toso wraia..etsi na pernate kathe mera..

bikoulini pou eisai???

tonaki me to kalo i vaftisi sas!!mpes na mas peis kanena neo...

fanoula pws einai i mikroula?kapou diavasa gia iwsoula?ola kala kata ta alla?eseis ti vaftisate?

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!

Καλορίζικο το Νο 16!!!! Είχα βαρεθεί να βλέπω αυτό το ΟSCAR, ειδικά που δεν είχαμε τη Ρία να μας δίνει και κανένα :lol::lol::lol::lol:

Βάσω μου πόσο σε ζηλεύω που χάρηκες το πάρτυ του Δημητράκη..Εγώ το Σάββατο έκανα συγκέντρωση για τη γιορτή του Πάνου (κάνω τη γιορτή του το Σεπτέμβρη γιατί Δεκαπεντάυγουστο λείπουμε και λείπουν όλοι γενικώς).Δεν κάθισα λεπτό.Έτρεχα ΣΥΝΕΧΕΙΑ και δε χάρηκα κανέναν :(:(:( .Μόνο όταν πήγε 12 και πήρε η μαμά μου τον μικρό να κοιμηθεί σπίτι της κάθισα και είπα μια κουβέντα...Ο Πάνος τουλάχιστον και οι καλεσμένοι πέρασαν καλά!

Τι κάνεις Βικουλίνι;; Είσαι καλύτερα;;

Τζοαννάκι!!!!Μας έλειψες! Τα αγοράκια σου είναι κουκλάκια! Η αλήθεια είναι ότι το θεματάκι δεν έχει μεγάλη κίνηση αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα ξαναπάρει τα πάνω του!

Τόνια μου μην έχεις άγχος για τη βάφτιση. 'Ολα θα πάνε τέλεια και κοίτα να το απολαύσεις! θα περιμένουμε τα νέα σου! Απόλλωνας είπαμε ε;;

Τι κάνεις Φανούλα;; Τα σκαθαράκια σου;;

Άσπα πολύ σπαστικιά αυτή η γυναίκα του αφεντικού..Δε σε αφήνει να σερφάρεις με την ησυχία σου :lol::lol::lol:

Εγώ κορίτσια σήμερα άρχισα δουλειά μετά από 3 μήνες χαλάρωσης και ξεκούρασης :(:(:( ...Είχα συνηθίσει τον Πάνο κάθε μέρα, όλη μέρα μαζί μου και μου κακοφάνηκε. Κάθε αρχή και δύσκολη. Εγκλιματίστηκα γρήγορα ;) !Σε λίγο καιρό βέβαια που θα αρχίσει η διόρθωση θα με κλαίτε...Γι' αυτό Βασούλα μη μου βάζεις απουσία αν δεν καταφέρνω να μπαίνω κάθε βράδυ..Το σίγουρο είναι ότι θα μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ ;) !

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδες!τι κανετε;

τζοανακι πως πας με τα ζουζουνια σου;

βασουλα να τον χαιρεστε να ειναι γερος!!!αχ τι ωραια τα κουνελακια αλλα θελουν κ φροντιδα!παντως ολα τα λεφτα η νονα χαχαχ!!

ασπακι περασατε κ εσεις καλα το σκ ε;ετσι!

ανθη καλη αρχη..μη στεναχωριεσε θα συνηθησεις παλι!!

φανουλα πως πατε εσεις;

εγω εχω αρρωστα κ τα 2 ιωση ειναι μαλλον για κρυωμα τετοια εποχη δεν το βλεπω...πυρετο και λιγο βηχα...αχ ελπιζω να περασει γρηγορα γιατι δεν αντεχω αλλο ξενυχτη!

εμεις το σκ κλασικα σπιτι...αχ γερασα η γυναικα!

οι υπολοιπες που ειναι;;σταμουλα,ρια,δεν θυμαμε κ τα ονοματα η γυναικα...τεσπα που ειστε ολες;;;;;;;;;;

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελοκόριτσα!!!!!....χαχαχα…. :D:D:D:D:D:D

Τι μου κάνετε??? Άλλη μια μέρα στο γραφείο….και βαριέμαι ήδη.

Βικουλίνι περαστικά σας….γρήγορα να αναρρώσουν τα μικρά. Κατά τα άλλα εσύ καλά???

Ανθή καλή προσαρμογή και δυναμικά στην δουλειά, ναι??? Γέμισες μπαταρίες 3 μήνες άλλωστε.

Τζοανάκι ….που είσαι εσύ κοπέλα μου…όλα καλά??? Στο χέρι μας είναι να ξαναζωντανέψει το ποστ….μην χανόμαστε.

Βάσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω…..μ’ ακούς????χαχαχα…άντε να πάει 11:00.

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ειπα να σας χαιρετησω για μια βδομαδουλα!!!περιμενω να σχολασει ο Νικος για να φυγουμε!!!την κυριακη ο μπεμπης θα εχει και ονοματακι:ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ!!!Εχω και μια ιδιαιτερη χαρα γιατι δεν θα ερθουν τα πεθερικα.τσακωθηκαν με τον αντρα μου γιατι πηγαν στο χωριο μου και εκαναν φασαρια και ελεγαν ασχημα λογια για μενα..οποτε τους ειπε οτι ειναι ανεπιθυμητοι και να μην πατησουν το ποδι τους!!!αμην δεν θα ξαναεχω μουτρα και καυγαδες στις ωραιες μας στιμγες!!!

θα σας πω τα νεα οταν ερβθω την τριτη!!!φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες..........

Τωρα ηρθα στην δουλεια αργησα σημερα απο το πρωι τρεχω και δεν φτανω πηγα να γραψω την

αδερφη μου στην Α λυκειου θα πηγαινε αλλου και τελευταια στιγμη γραφτηκε αλλου αλλα

πολυ τρεξιμο...........

Ειπα σημερα τον Διευθυντη απο αυριο μεχρι να ανοιξει ο παιδικος σταθμος να με εχουν μονο

πρωινη και δεχτηκε ευτυχως γιατι το 11με 7 δεν βολευει για τον αντρα μου να κραταει τον

μικρο και αργοτερα θα τους πω να με κανουν ετσι συνεχεια σιγα σιγα το παω ;)

Και ετσι απο αυριο θα με εχετε μονο πρωι :D

Με το κουνελι βρηκαμε τον μπελα μας βγηκε απο το κλουβι γιατι ο μικρος ανοιξε το πορτακι του και μεχρι

τις 12 το βραδυ το κυνηγουσαμε στην αυλη να το πιασουμε τελικα πηρα την πισινα του μικρου την πεταξα πανω του και ετσι το πιασαμε..........φρικη.........

Βικουλινακι περαστικα στα μικρα σου εσυ τι κανεις :?:

Ιωαννα η φωτο με τους αντρες σου τελεια :D

Ανθη μου καλη αρχη λοιπον............και αντε θα σου την χαριζω και δεν θα σου βαζω απουσιες αλλα

μην χαλαρωσεις πολυ και μας ξεχασεις ;):D

Τονια αφου δεν θα εχεις τα πεθερικα στην βαπτιση θα περασεις σιγουρα πολυ ομορφα ;)

Περιμενουμε νεα σου μολις γυρισεις........

Ασπακι μου ηρθα εγω και λειπεις εσυ αλλα απο αυριο εδω θα ειμαι και θα τα λεμε..........αντε για να

γεμισουμε και της σελιδες τα δυο μας.....

Αν ξεχασα καμια συγχωρεστε με αλλα σημερα και αργησα και εχω και λιγο δουλιτσα παραπανω και εργαψα στα πολυ γρηγορα........

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Βάσω και θέλω να σε πειράξω…….

Ακόμα σκέφτομαι την φάση με το κουνέλι και γελάω…….μμμμμμμμ ήθελες και κουνέλι, χαχαχαχαχα!!!!!!

Την νονά έπρεπε να φωνάξεις να το πιάσει…...έχουν κάτι ιδέες ο άτιμες!!!! :?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους καταφερα να μπω ελεος τι σκ@τ@ επαθε δεν ξερω

τοσες ωρες παιδευομουν αλλα ετσι περασε και η ωρα :lol:

Ασπακι θα τα πουμε το πρωι εμεις.......

Και μην γελας για το κουνελι γιατι θα σου το στειλο πακετο :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικουλινακι να χαιρεσαι τον γιοκα σου σημερα δεν γινεται ενος ετους :?:

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Να τον χαιρεσαι και να σας γεμιζει με χαμογελα...................

Σε μια ωριτσα σχολαω αυριο θα ειμαι πρωινη ευτυχως....πολυ βαρετο το απογευματινο.........

Αντε γεια σας :-p:-p:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά;;

Αρχίζω να συνηθίζω σιγά σιγά τη δουλίτσα.Το πρώτο μάθημα ήταν δύσκολο :lol::lol::lol: Ο Πανούλης μου λείπει πολύ πολύ αλλά σχεδόν όλες οι μανούλες αναγκάζονται να αφήνουν τα παιδάκια τους για τη δουλειά. Προσαρμοζόμαστε λοιπόν στις καταστάσεις και προχωράμε ;););)

Βικουλίνι άρχισαν οι ιώσεις από τώρα;;;Πόσο μου τη δίνουν :evil::evil::evil::evil: .Περαστικά στα μικράκια σου εύχομαι. Κρίμα να ταλαιπωρούνται και αυτά και εσύ :(:(:(

Άσπα μου γέμισαν οι μπαταρίες 3 μήνες, δεν έχω παράπονο.Σκέφτομαι όμως ότι είναι πολύ πιο εύκολη η επιστροφή στη δουλειά μετά από 1-2 εβδομάδες καθισιού παρά μετά από 3 μήνες. Ξέμαθα η καψερή...

Τόνια μου με το καλό να βαφτίσετε τον Απόλλωνα! Όσο για τα πεθερικά σου δεν έχω λόγια. Πολύ καλά ξηγήθηκε ο αντρούλης σου ;) !Θα περιμένουμε τα νέα σας!

Βασούλα δε ντρέπεσαι να αργείς στη δουλειά;;; Φτου σου :lol::lol::lol::lol::lol: .Γέλασα πολύ με το κουνέλι :lol::lol::lol::lol: Τι τραβάς κι εσύ;; Εγώ θα το έστελνα πακέτο στη νονά :lol::lol::lol::lol: .Φαντάζομαι πως ο Δημητράκης θα το διασκέδασε!Υπομονή και κουράγιο :lol::lol::lol:

Αυτά και για σήμερα κορίτσια!

Τα φιλιά μου σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες........

Μολις ηρθα στην δουλεια εκανα τον καφε μου και χαζευω...........

Για περαστε για περαστεεεεεεεεεεε εχω τον καλυτερο καφε ~o)~o)~o)~o)~o) σας

περιμενω.............

Ανθη βαστα γερα θα συνηθησεις στην δουλεια το οτι αφησες τον μικρο και σου λειπει πιστευω οτι

ολες σε καταλαβαινουμε γιατι το ιδιο νιωθω και εγω πολλες φορες αλλα τι να κανουμε δυστυχως

ετσι πρεπει..........

Το κουνελι το βαλαμε στο κλουβι βαλαμε σιτα και το κρεμασαμε ψιλα ετσι δεν μπορει να φυγει με

τιποτα ;)

Ομικρος εχθες λυσαξε να το βγαλουμε......Ηθελε λεει να το κυνηγαμε :shock: Αμ δε :!::!::!::!:

με τιποτα δεν την παταω να τρεχω παλι σαν τρελη...........λιγα θα ειναι τα ψωμια του.....(δεν θα το φαω αλλα θα το στειλο πακετο) :)

Σημερα το απογευμα ο αγαπημενος μου πατερουλης θα μας παει να μας αγορασει παπουτσακια αθλητικα για μενα τον μικρο τον αδερφο μου και την μικρη αδερφη μου :D Ασε που ειναι ευκαιρια να μου ψωνισει και κατι παραπανω ;):lol::lol:

Ασπακι εδω ειμαι και σε περιμενω..........

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...