Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Καλά, κι εγώ εδώ χαλαρά.

Σήμερα το βράδυ μπορώ να πω ότι κοιμήθηκα καλά και έτσι ξύπνησα όμορφα το πρωί.

Πήγα την μικρή εγώ σχολείο και την σήκωσα νωρίς, αλλά δεν πειράζει…θα κοιμηθεί το μεσημέρι περισσότερο.

Κατά τα άλλα ησυχία…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω το βραδυ παλι δεν κοιμηθηκα καθολου καλα ειχε ζεστη και πηγα και την επεσα στον

σαλονι και φυσικα εκει δεν μπορεσα να κοιμηθω ασε που απεναντι μενει ενας με 4σκυλια

και ολη την νυχτα λυσαξαν ελεος..........αλλα με το που σχολασω κατευθειαν υπνος......

Εδω παλι δουλεια δεν εχουμε ηρθαν καμια 10φορτηγα στις 6 φορτωσαν και τωρα ολοι ειναι εξαφανισμενοι

τ καλο ειναι πως περναει η ωρα γρηγορα και δεν πολυβαριεμαι.........

Ερωτηση κρισεως ο μικρος καθησε με το τζιν παντελονι του πανω σε πετρελαιο και εδω και μια βδομαδα

το μουλιαζω στο νερο με χιλια δυο φαρμακα το πλενω αλλα η μυρωδια δεν φευγει μηπως ξερεις κανενα

κολπακι :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!!! :-*:-*:-*;;);;);;)

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?? Πως περάσατε το καλοκαιρι?? Τωρα σιγά σιγά κάθε κατεργάρης στον πάγκο του??

Κ εμείς περάσαμε πολύ καλά και ακομη δηλαδή μας έχουν φάει οι βόλτες γιατι έχει πολύ καλό καιρό και προσπαθούμε να εκμεταλευτούμε τις λιακάδες πριν έρθει ο μακρύς χειμώνας που λενε.. Τοτε θα πήξουμε στα εμπορικά κέντρα χαχα!

Εισαστε καλα? σιγουρα εχω χάσει πολλά ελπίζω να ειστε όλες καλα!

Φιλάκια πολλά! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !

Σήμερα δε δούλευα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα γιατί ο μικρός αρρώστησε :(:(:( .Είναι πολύ μπουκωμένος, βήχει λιγάκι και έκανε πυρετό 38.2 :(:(:( Παρόλ' αυτά του έδωσα ντεπονάκι και πήγαμε μαζί με τη μαμά μου στο mall και του ψώνισε για τη γιορτή του.Ευτυχώς όταν γυρίσαμε είχε 37.4 και δεν του ανέβηκε στα ύψη...Υποψιάζομαι όμως ότι η νύχτα μας δε θα είναι ήρεμη γιατί θα ξυπνάει από το μπούκωμα..Ήδη κάνει κάτι θορύβους..Άντε να δούμε..Αρχίσαν οι ιώσεις :evil::evil::evil:

Βάσω σου ψώνισε ο μπαμπάς σου;; Πες μας τα νέα σου. Τι αγοράσατε;;

Άσπα έχω πολύ καιρό να πω ότι κοιμήθηκα καλά το βράδυ....Σε ζήλεψα..

Πού είσαι βρε Έρη;;;Χάθηκες...Μας έλειψες. Καλά είναι ο Κωστάκης σου;;

Γεια σου bikxar. Καλά είσαι; Δεν έτυχε να μιλήσουμε ποτέ γιατί με το που άρχισα να γράφω εγώ στο θεματάκι έφυγες εσύ..

Αχ βρε κορίτσια είδατε που σας έλεγα ότι δε θα έχουμε ήσυχο βράδυ;; Ήδη ο Πάνος ξύπνησε και τον πήραμε στο κρεβάτι μας..Δεν μπορεί να ανασάνει το μικράκι μου..Ποιος τον κόλλησε ρε γαμώτο;;Και δεν πάει και σχολείο..Φανταστείτε να πήγαινε τι θα γινόταν..

Αυτά τα νέα μας..Ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα.

Πολλά φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες..............

Σημερα νυσταζω παραααααααα πολυυυυυυυυ δεν μπορουσα να σηκωθω με τιποτα

κοιμαμαι ορθια i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Ασπακι χαθηκαμε εχτες................

Ερι τι κανεις :?:

Τρελη μου μαγειρισσα τι εκπληξη ηταν αυτη :?::D

Χαρηκα που εισαι εδω τι κανεις :?: ο μικρος καλα :?::-*

Ανθη μου περαστικα στον μικρο σου ευχομαι σημερα να ξυπνησει και να ειναι περδικη....απο τωρα

αρρωστιες :?: καηκαμε που να μπει και ο χειμωνας τι εχει να γινει..........

Εχθες πηγαμε για ψωνια καλα ε τον ταραξα τον μπαμπα μου πηρα αθλητικα παππουτσια,3ζευγαρια φορμες

2τζιν παντελονια και 4μπλουζες αυτα ηθελε να παρει και τον μικρο αθλητικο αλλα δεν βρηκα κατι που να μου κανει κλικ και ετσι μου εδωσε 100Ε για να του παρω οτι θελω αλλη φορα εκτος αν δεν χρειαζεται κατι ο μικρος να ψωνισω εγω :D

Ειχα καιρο να παμε για ψωνια και φυσικα θα κανει κατι χρονια για να με ξαναπαει ετσι που τον ξετιναξα :lol::lol::lol:

Αλλα δεν φταιω εγω μου ελεγε συνεχεια παρε και παρε ;)

Κατι ηθελα να πω και το ξεχασα :( κοιμαμαι ακομα αν το θυμηθω θα ξαναγραψω......

Ας απολαυσω το καφεδακι μου μεχρι να μπει καμια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!

Καλέ τι έπληξη ήταν αυτή πρωί-πρωί…..κίνηση είδα εχθές το βραδάκι.

Έρη είστε καλά, καιρό έχω να μάθω νέα σου!!! Προσαρμοστήκατε για τα καλά στα ξένα???

Για λέγε πως είναι η ζωή έξω….δουλεύεις, παιδικό πάτε???

Βρε-βρε…βλέπουν καλά τα ματάκια μου……τρελοκοτσιδού, που είσαι παιδί μου???

Άντε γράψε και τίποτα άλλο να μάθουμε νέα σου….ακούς εκεί ένα γειά και ένα μου λείπετε……και μας κοπελιά μας λείπεις, αλλά δεν μας σκέφτεσαι καθόλου βλέπω.

Περιμένω……ακούς???????

Βάσωωωωω, δεν σου έφτανε μαρή το εμποροπανήγυρο…..έπρεπε να ξετινάξεις και τον πατέρα σου????

Για λέγε ο μικρός πως πάει???

Αχ βρε Ανθή από τώρα ιωσούλες βλέπω εεεε??? Περαστικά να είναι. Μήπως μεταφέρεις εσύ μικρόβια από το φροντιστήριο και έτσι κολλάει ο μικρός???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι μου καλημερουδια...........

Κοιμαμαι ορθια σημερα δευτερος καφες και ακομη δεν εχει ανοιξει το ματι μου...........

Ειδες καλε τι καλο πατερουλη που εχω :?::D

Δεν φταιω εγω δεν τον πιεσα καθολου αυτος ηθελε να με ψωνισει καλα μην φανταστεις δεν ηταν ακριβα

αυτα που πηρα μονο τα αθλητικα ηταν λιγακι τσιμπιμενα ;)

Εσυ τι κανεις :?:

Ααααααααα βρηκα εχθες για το πετρελαιο που ρωτουσα βαζεις ξυδι λενε εβαλα απο το βραδυ

πανω στο παντελονι και το αφησα μεσα στο μπανιο με το που σηκωθηκα ολο το μπανιο βρωμουσε ξυδιλας το παρακανα λιγακι οταν σχολασω θα παω να το πλυνω να δω αν κανει θαυματα οπως λενε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ακομη δεν ξεκινησαμε ειμαι ακομη στο να περιμενω να μας παρουν

τηλ για την ενημερωσει που θα μας κανουν λενε πως θα ειναι ετοιμος

τελη του μηνος λογικα ;)

Γι αυτο και ειμαι και πρωινη στην δουλεια μεχρι να ανοιξει ο παιδικος τα πρωινα τον κραταει ο αντρας μου

ενω οταν ημουν απογευμα κατα τις 5 τον πηγαινε στο μαγαζι και για να μην τον ταλαιπωρει ειπα να με

αλλαξουν ..........

Εσυ και τους δυο τους στελνεις παιδικο :?: καθονται :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εγώ είχα μείνει στο γεγονός ότι την Δευτέρα θα άνοιγε, και μάλιστα λέγαμε αν θα είναι έτοιμος έτσι ερείπιο που τον είχες δει….τέλος πάντων, δεν κατάλαβα καλά.

Εγώ στέλνω μόνο την Μαρία γιαρί είναι ιδιωτικός. Είναι η 2η χρονιά και είμαστε μια χαρά.

Και ο μικρός το ήθελε….όλο το καλοκαίρι το έλεγε το πουλάκι μου, αλλά είναι δύσκολο και τα δυο να τα στείλω ιδιωτικά.

Καλά να είμαστε του χρόνου θα πάει και αυτός μια και η ηΜαρία θα πάει προνήπιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι υποτιθεται θα ηταν ετοιμος την Δευτερα αλλα ποια Δευτερα δεν ξερουμε :lol::lol::lol:

Και παιδικο που μας κανουν παλι ευχαριστω να λεμε τωρα το ποτε θα αμοιξει ισως και του

χρονου που θα παει και προνηπιο :lol::lol::lol::lol:

Που να τα στειλεις και τα 2 σε ιδιωτικο φανταζομαι ειναι αρκετα τα χρηματα :?

Τον μικρο ποιος τον κραταει :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας είναι καλά η μητέρα μου. Και τα δύο τα κράταγε, αλλά μιλάμε για ζωηρά παιδάκια όταν είναι μαζί, και έτσι από πέρυσι έγραψα την μεγάλη, για να έχει ησυχία η μητέρα μου, αλλά και ο μικρός.

Και τα 2 δεν λέει…ένας μισθός θα πήγαινε μόνο εκεί!!!! Φρίκη…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα που εχεις την μαμα σου :)

Εχθες μου ανακοινωσε ο αντρας μου πως μαλλον δεν θα μετακομισουμε γιατι αυτος που νοικιαζει

το σπιτι διπλα στο μαγαζι του πολυ πιθανον να μην φυγει εγω χαρηκα πολυ ο αντρας μου βεβαια

οχι και τοσο...............αλλα ακομη τιποτα δεν ειναι σιγουρο.......

Ασε καλυτερα ετσι γιατι το σπιτι ειναι μεγαλο και απο παλιους ενοικιαστες που εμεναν εκει μου ειπαν

πως τα εξοδα θα ειναι πολυ μεγαλα για την θερμανση κυριως γιατι εχει παλια ξυλινα παραθυνα και οσο

να πεις απο παντου μπαζουν.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα αγοραζε ενα σπιτι αυτος στο Κιλκις και τελευταια στιγμη δεν τα βρηκανε και

χαλασε η συμφωνια αυτα τα ξερουμε απο κουτσομπολια που γινονται στο χωριο

ξερεις απο το ενα στομα στο αλλο και το τοσο το κανουν αλλο τοοοοσοοοοοοοοοο :!::!::!::!:

Οποτε ακομη τιποτα δεν ειναι σιγουρο.........

Μωρε οτι ειναι να γινει θα γινει αλλα πραγματικα δεν θελω να φυγω απο εκει που μενουμε τωρα

δεν ειμαι ετοιμη να το ξαναπερασω ολο αυτο απο την αρχη..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και μου εχει σπασει τα νευρα η λογιστρια που εχουμε εδω

1 ωρα μιλαμε στο τηλ και δεν καταλαβαινει ελεος :evil:

Ηρθε ο υπευθυνος μου ευτυχως και βρηκα το δικιο μου τι βλαμενη :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλασπερα μανουλες!!!!!!!!!!καλοριζικη η σελιδα μας!!!εχω χαθει το ξερω αλλα οσο φουσκωνω δεν μπορω να καθομαι σε καρεκλα!!!!

Καλα μου ειστε???

Εμεις περιμενουμε τον μπεμπη!!99 μερες εμειναν!!Αντε να γεννησω να ξεφουσκωσω κ εγω,οι αντοχες μου πολυ λιγες η μικρη μου ξεσηκωμενη κ ζουζουνα!!!πως θα την μαζεψω ενας θεος ξερει!!!!

εσεις τι νεα???

φιλακια σε ολες σας κ στα παιδακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Στάμυ πως πέρασε ο καιρός βρε 3 μηνάκια μείνανε ε? θα περάσουν και αυτά νερό, με το καλό ο παίδαρός σας! Η Φλωριάννα τι κάνει ρε συ πως πάει? :?:

Ασπάκι μου γειά σου, γυρίσατε και εσεις ε? :-* Τι κάνουν τα παιδάκια σου? Ο άντρας σου? ελπίζω να είστε όλοι καλα! :YMHUG:

Βάσω μεγιά τα ρούχα βρε! Ειχε γεννέθλια ο μικρός σου? Χρονια σας πολλά, να το χαιρεστε το κουκλάκι σας! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ανθή μου περαστικά σας κοπέλα μου, μπόλικο ορό στην μυτούλα να του βάζεις.. Ελπίζω να είστε καλύτερα σήμερα! :YMHUG:

Βικάρα άντε έλα πίσω να μας πεις κανα νέο για τον Χαράκη και για σένα ρε! :-p:-*

Τζοαννάκι τι ωραία φωτο τα παιδάκια σου! Τι κάνεις κοριτσάκι μου εσυ? Πως πάτε?

Βικουλίνι έχει γεννέθλια το μωρό? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Εμεις καλά ειμαστε παιδιά, ο μικρός θα πάει του χρονου παιδικό γιατι πρέπει να έχει κλείσει τα 3 για να πάει. Περάσαμε μια αμυγδαλίτιδα, χτυπησε το μωρό μου 4 μέρες 40άρια πυρετό και πηραμε αντιβίωση.. Τωρα ευτυχώς ειμαστε καλα..

Πείτε μου βρε τα νέα σας!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glyka k partsaklaaa!!!!!!!!!!

apo pou na ksekiniso k apo pou na teleioso....to zoumi tis ipothesis gia na min sas kourazw einai oti eimai kalaa k egw k o xarakis mou....

twra ama piasw gia kathe miaa ksexorista sothikaate....

den sas exw ksexasei....allaa min ksexnate oi palies....wraio to kalokairaki traalaaalaaaa :D:D:D:D:D:ympeace::ympeace::ympeace::ympeace:

elpizw na min ksanakano tosous mines na mpw :D:D:D:D

sas filw staurwtaaaaaaa smouts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...