Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!!

Ωραία μέρα σήμερα, αλλά είμαστε κλεισμένοι μέσα από το πρωί, δεν πήγαμε πουθενά. Βασικά τώρα το απόγευμα μας είχε καλέσει μια φίλη της Μαρίας μου από τον παιδικό αλλά αρρώστησε ο μικρός της αδελφός και έτσι μας το ακύρωσε η μαμά της. Θα παίζανε τα παιδιά και θα πίναμε κι εμείς οι μαμάδες ένα καφεδάκι με την ησυχία μας.

Επίσης συν τοις άλλοις στραβοπάτησε ο άντρας μου γυρνώντας από την δουλειά την Παρασκευή και έπαθε κάταγμα στο πόδι. Τρέχαμε σε εφημερεύον νοσοκομείο και ύστερα από κάμποση ταλαιπωρία, του το έδεσαν με γυψονάρθηκα ως το γόνατο και τώρα κυκλοφορεί με πατερίτσες….έλεος δηλαδή.

Τώρα όλα έχουν πέσει εξολοκλήρου πάνω μου, το σπίτι, το μαγείρεμα, τα παιδιά, και φυσικά του τα πάω όλα στο χέρι.

Εκεί που κάναμε σχέδια για το Σαβ/κο, ακυρώθηκαν όλα. Μόνο σήμερα το βραδάκι, θα πάμε στον νονό μου που μένει κοντά μας και γιορτάζει. Θα πάρω τα παιδιά και θα πάμε νωρίς διότι θα είναι εκεί και η νονά του Λεωνίδα και τα περιμένει και τα δυο μικρά πως και πως.

Κοτσιδούλα χαίρομαι ιδιαίτερα που σε βλέπω εδώ, εύχομαι να συνεχιστεί αυτό και να μπαίνεις όλο και πιο συχνά. Όπως βλέπεις όλες σε καλοδεχόμαστε όποτε εμφανίζεσαι, οπότε καταλαβαίνεις πόσο πολύτιμη είσαι για το πόστ μας.

Όσο για τα σοκολατάκια σου πειρασμός τα άτιμα, και πανεύκολα!!!! Αλλά αν δοκιμάσω κι εγώ να τα κάνω σίγουρα δεν θα προλάβουν να κρυώσουν καλά καλά σε μας.!!! Άσε που εγώ, δεν σου έχω πει, αλλά είμαι δε πρόγραμμα διατροφής, πήγαινα σε διαιτολόγο πριν λίγο καιρό και έφτιαξα πολύ την διατροφή μου. Έχασα και μερικά κιλάκια και νιώθω τόσο όμορφα!!!

Αχ Ανθή κοίτα να αποκαταστήσεις το πρόβλημα του pc σου γιατί δεν μπορώ καθόλου τα grekklish, μα καθόλου όμως….

Όσο για την κατάστασή σου υπομονή βρε κοριτσάκι, τι άλλο μπορείς να κάνεις??? Εγώ πάλι κανένα θέμα δεν είχα με τις εγκυμοσύνες μου, γι αυτό και έτρωγα σαν γουρούνι….΄τεσπα.

Φανή καλή επιτυχία με το δίπλωμα οδήγησης…..έχεις καθόλου ιδέα από αυτοκίνητο ή τώρα μαθαίνεις στον δάσκαλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!! Ευτυχώς αποκαταστάθηκε το πρόβλημα με τα greeklish! Από μόνο του! Ευτυχώς γιατί δεν τα αντέχω...Το Σαββατοκύριακο πέρασε ήρεμα αλλά όμορφα. Χαλάρωσα, ξεκουράστηκα, ηρέμησα, είχα λιγότερα νεύρα, καθόλου ζαλάδες. Αύριο πάλι Δευτέρα :evil::evil::evil: Ρουτίνα...Μου τη δίνουν οι Δευτέρες....

Άσπα μου κρίμα ρε γαμώτο με το πόδι του άντρα σου..Γκαντεμιά..Τρέχεις για όλους τώρα ε;;; Περάστικά εύχομαι βρε κοπέλα μου! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν κι εγώ πολύ κυριλέ. Και τώρα όμως που έχω τα θεματάκια μου πάλι πεινάω. Απλά όταν τρώω δεινοπαθώ...

Βίκυ μου δε θα μπω καν στον πειρασμό να διαβάσω τη συνταγή για τα σοκολατάκια γιατί στάνταρ θα τα φτιάξω και στάνταρ θα τα φάω ΟΛΑ. Λατρεύω τα γλυκά!!!! Καλά είναι ο Χάρης σου;;;

Φανή πώς πηγαίνουν τα μαθήματα οδήγησης;;;; Θυμάμαι όταν έκανα μαθήματα είχα μεγάλη χαρά. Ήμουν και 18 χρονών βέβαια οπότε καταλαβαίνεις, ο ενθουσιασμός ήταν πολύ μεγάλος..

Ρε κορίτσια από τη μία πεινάω και από την άλλη ακόμα ρεύομαι σα γουρούνι το μεσημεριανό φαγητό :?:?:? Τα έχει παίξει το στομαχάκι μου. Ήταν που ήταν τώρα αποτελειώθηκε :?:?:?

ΦΙλάκια πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα να δείς Ανθή πόσο με χαλάει η Δευτέρα, ανέκαθεν βρε παιδί μου την μισούσα.

Να φαναταστείς από Κυριακή απόγευμα με πιάνει κατάθλιψη και εκνευρισμός.

Όταν περνάει όμως η άτιμη, η υπόλοιπη εβδομάδα δεν με νοιάζει όση δουλειά κι αν έχω.

Καλή εβδομάδα λοιπόν να έχουμε, λέμε τώρα μπας και το πιστέψουμε….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες τι κάνετε???

Ξεκίνησε η εβδομάδα κ νιώθω ήδη κουρασμένη ρε γμτ τι να πω σερνομαι...

Ασπακι μου γλυκο σε ευχαριστω που δεν με ξεχνας ποτε...ναι ασε μην τα φταξεις,κανεις δεν μπορει να μονο ενα...Μεγαλος πειρασμος κ εγω πρεπει να αρχισω μια ρεγουλα γιατι βλεπω οτι εχασα να το ξαναπαιρνω...

ανθη μου καλα ειναι ο χαρακησ ευτυχως παιδευτηκε το αγορακι μου πολυ...

σε ολες τις υπολοιπεσ πολλα πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες τι κάνετε???

....ομορφαίνουμε κι άλλο, τόση ομορφιά πιάαααααα :lol::lol::lol::lol: , δεν την αντέχω!!!

Ξεκίνησε η εβδομάδα κ νιώθω ήδη κουρασμένη ρε γμτ τι να πω σερνομαι...

πωπω βρε κοτσιδούλα, μες το μυαλό μου είσαι....κι εγώ τα ίδια νιώθω κάθε Δευτέρα.

Και σαν μην έφτανε αυτό, το γυμναστήριο δεν το χάνω...τρομάρα μου! :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είστε καλά;;;

Άσπα Έτσι ακριβώς κι εγώ! Από Κυριακή απόγευμα έχω τις μάυρες μου και άμα φύγει η Δευτέρα τα κέφια φτιάχνουν...Σιχαμερή μέρα..Καμία σχέση με την τέλεια Παρασκευούλα ε;;; Πώς είναι ο άντρας σου;;; Πότε θα περπατήσει κανονικά;;;;

Βίκυ μου χαίρομαι που ο Χαράκης είναι καλύτερα. Η γαστρεντερίτιδα απλά δεν παλεύεται...Σε εξαντλεί! Είχαμε κολλήσει γαστρεντερίτιδα οικογενειακώς το καλοκαίρι που πέρασε και δεν μπορώ να το ξεχάσω....

Πού είναι η Βάσω;;; Απουσία!!! Μήπως ξεκίνησε η υποχρεωτική άδεια που μας έλεγε;;;;;

Πολλά φιλάκια κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας,τι μου κανετε?.εμεις απο υγεια καλα αλλα εχουμε τρεχαματα με τον πεθερο μου περασε ενα εγκεφαλικο μετα απο ενα πολυ σοβαρο που ειχε παθει πριν 4 χρονια το πηραμε ειδηση κατα τυχη και απο χτες μπηκε νοσοκομειο αλλα μας τρομοκρατησε μια μαλ@#@#ισμενη γιατρος και μας λεει οτι αυτη θεωρει οτι ειναι προτογενεις ογκος στο κεφαλι και οχι αιμοραγεικο εγκεφαλικο και ενω πηγαμε ηδη την αξονικη σε εναν νευροχειρουργο και 99%μας απεκλεισε το ενδεχομενο αυτη θελει να το παμε και αλλου,τωρα βρισκονται στον δρομο και περιμενω νεα!!!!!!!!ελπιζω να πανε ολα καλα τελικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατα τ αλλα η μικρη αγαπησε πολυ την περπατουρα την κραταει και περπαταει αλλα για μονη της δεν την κοβω ακομα μαλλον σε κανα μηνα,και ο μεγαλος χαιρεται πολυ γιατι αποφασισα να τον ξεκινησω κολυμβητηριο που τρελαινεται για νερα πισινες θαλασσες κτλ και ειναι ολο γλυκες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα..ο Αλεξανδρος τρελαινεται στο σχολειο κ κλαει οταν τον παιρνω απο το σχολικο..θεαμα ο γιος μου...4μιση ωριτσες τον κρατανε μια χαρα..εγω κανω κ με ανεση την εργασια μου κ ειμαι κ πιο ξεκουραστη...

τα νεα σας?φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες

Θα σας πω τα νεα μας γρηγορα και θα σχολιασω την Πεμπτη που θα επιστρεψω στην

δουλεια

ειχα τον μικρο στο νοσοκομειο με γαστρεντεριτιδα τωρα σχεδον ολα καλα

Μπαινω απο το τηλ και δεν βγαζω ακρη φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουμπουκίτσες μου τι κάνετε? :x

Φανούλα ελπίζω να μην είναι τίποτα περισσότερο και αν είναι καλά ο άνθρωπος! :)

Βασούλα άρχισε η άδεια ε? :)

Ανθή μου ευχομαι γρήγορα να σου φύγουν οι ζαλάδες! Εγώ είχα πολύ καλή εγκυμοσύνη και δεν ξέρω πως είναι να είσαι χάλια. Ευχομαι όμως γρήγορα να περάσουν αυτά τα συμπτώματα! :)

Τονάκι μακάρι και ο δικό ςμου να είναι σαν τον Αλέξανδρο στο σχολείο! Απο Σεπτέμβρη θα δείξει.. :roll:

Εμείς καλά, εγώ ημουν λίγο γρυπωμένη αλλά σημερα είμαι καλά. :D

Να σας πώ δεν το "καιμε" αυτο το θέμα γιατι με το καλή σχολική χρονιά φτάσαμε στο Πάσχα? Μπήκε και νέος χρόνος δεν αλλάζουμε θεματάκι? :?: Αν θέλετε βέβαια... :roll:

Φιλάκια πολλά σε όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες τι κανουμε??

καινουργια μερα ξεκινησε πιο αισιοδοξη :D:D:D:D

Σημερα με επιασε η προκοπη με το που σχολασα ηρθα εκανα τι δουλιτσες μου ηρθε ο μικρος απο το μπαμπα του κ τωρα εχει τζακι κ μαμ κ μπανια....καλα ειναι!!!!

ασπακι βγηκα κ δεν σε προλαβα εχτεσ :(:(:(

ανθη ατιμη οντως η γαστρεντεριτιδα δεν μας ειχε τυχει ποτε...ελπιζω να εχει φτιαξει λιγο το κεφι σου

βασουλα περαστικα σας κ σε σας

τονια μου μπραβο στον αλεξ αντε κ μεισ απο σεπτεμβρη

φανουλα καλη αρχη κ στη μικρη με τη περπατουρα αλλα κ στο μικρο κολυμβητη σου

σας φιλωωωωωω

καλε η ρια τι κανει γιατι εξαφανιστηκε η φλωριαννα???τις υπολοιπες τισ βλεπω στο fb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ’ ότι βλέπω δεν ανοίξατε άλλο, οπότε γράφω εδώ….

Ρε Βάσω τι έγινε??? Τι αναγκαστική άδεια διαβάζω??? Κάτι έχασα εεε??? Περαστικά με τον μικρό σου. Τόσο βαριά ήταν που πήγατε και νοσοκομείο??? Ελπίζω να μπορέσεις σύντομα να μας ξαναγράψεις.

Φανή περαστικά και στον πεθερό σου, το πιο άσχημο πράγμα είναι να διχάζεται μια άποψη, και πόσο μάλλον μια γνωμάτευση. Αλλά αφού μπήκατε σε αυτό τι τριπάκι η τρίτη γνώμη είναι η επιβεβαίωση.

Πολλές κοπέλες εξαφανίστηκαν Βίκυ, όχι μόνο αυτές που ανέφερες….κρίμα πάντως.

Καληνυχτώ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι φιλεναδα με εχει πιασει το μαγειρικο μου νυκοκυριο μου σημερα,μολις ξαπλωσε ο χαρακης κ καθομαι τζακακι κ ακουω μουσικη....

ασπακι ναι ρε γμτ χαθηκαμε περυσι τετοιο καιρο ειμασταν στα φορτε μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι μου κάνετε;;;

Εγώ δεν έχω καλή διάθεση..Πολλά νεύρα και όλα-όλοι μου φταίνε..Δουλεύω πολύ, κουράζομαι πολύ και έχω και φοβερές τύψεις που ο Πάνος δε με χαίρεται όσο θα ήθελε και θα ήθελα..Σήμερα πχ τον είχε η πεθερά μου από τις 3 το μεσημέρι ως τις 10 το βράδυ..Δε γουστάρω ρε γαμώτο...Επίσης, άμα πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη θα πρέπει να αφήνω ένα τόοοοοοσο δα μωράκι στις γιαγιάδες από 40 ημερών :evil::evil::evil: Δε νιώθω καλά με όλα αυτά..Συγκεκριμέα νιώθω σκατά! Σήμερα λοιπόν δεν είμαι και η πιο ευχάριστη παρέα...

Φανή μου εύχομαι να μη συμβαίνει τίποτα κακό με τον πεθερό σου..Θα περιμένουμε τα νέα σου!

Καλή αρχή στον μικρό κολυμβητή και με το καλό να περπατήσει η ζουζουνίτσα!!!

Τόνια μου είσαι πολύ τυχερή που του αρέσει τόσο ο παιδικός. Πολλές μανούλες έχουν μεγάλο πρόβλημα..Κοινωνικός πολύ ο Αλέξανδρος!!!!Το πρωί πως είσαι άνετη να διαβάζεις και πιο ξεκούραστη;;; Ο Απόλλωνας με ποιον είναι;;;;;

Βασούλα μου, περαστικά στο αντράκι σου το μικρό! Μπήκατε νοσοκομείο;;; Γιατί ;;; Έπαθε αφυδάτωση;;;Θα περιμένουμε νέα..

Έρη μου κάψτο το θεματάκι! Εγώ δεν έχω αντίρρηση...Όταν το κάνεις όμως γράψε εδώ ότι άνοιξες καινούριο θέμα γιατί καμιά φορά μπαίνω μόνο στις δημοσιεύσεις μου και δεν κοιτάω τα ενεργά θέματα (όταν νυστάζω πολύ πχ :lol::lol::lol: ). Όσο για την εγκυμοσύνη και τα συμπτώματα άστα...Στον Πάνο δεν είχα τίποτα κι εγώ και τώρα μου φαίνεται κάπως....Τώρα που γράφω είμαι κάπως κουλουριασμένη για να μην πονάει το στομάχι μου....Άστα...Σου έχω ξαναπεί ότι χαίρομαι που επανήλθες στο θεματάκι ε;;;;Ξέχασα να σε ρωτήσω, πώς πάει η δίαιτα που ξεκίνησες με τον άντρα σου;; Συνεχίζετε ακάθεκτοι;;;

Βίκυ μου όπως διαπίστωσες δε μου έχει φτιάξει το κέφι και πολύ.....Δεν πειράζει όμως..Θα το φτιάξουμε και αυτό...Τζακάκι και μουσικούλα ε;;; Άκρως χαλαρωτικό...Ζήλεψα...Χαίρομαι και για σένα πολύ που γράφεις πλέον συχνά! Μακάρι να ξαναμαζευτούμε!

Ασπάκι μου τι κάνεις;; Είναι καλύτερα το πόδι του άντρα σου;;;;;

Νυστάζω πολύ..Πάω να κοιμηθώ γιατί αύριο έχω και γιατρό...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!!!!ευτηχως η περιπετεια ειχε αισιο τελος 2 καθηγητες νευροχειρουργικης που ειδαν της αξονικες απεκλεισαν το ενδεχομενο ογκου και ετσι ηρςεμησαμε και αυτη την ηλιθια την βαλαμε στη θεση της....τελοσπαντων,συμφωνω και εγω με την ιδεα να ανοιξουμε νεο θεματακι οποτε οποια θελει ας το ανοιξει,ρια περαστικα και γω τα ιδια ειμαι,βικη σημερα με εχει πιασει το μαγειρικο μου δαιμονιο και θα φτιαξω μιλ φειγ....μιαμ!!!!!!!!!!!ανθη μου ηρεμησε και απολαυσε το λιγο οι ορμονες ,λιγο αυτα που λες για τον πανουλι τα οποια οφειλω να ομολωγησω οτι ενιωθα και γω για τον γιο μου οταν ημουν εγκυος στην μπουμπου,ειναι περστικα ομως μετα τον τεταρτο ισως και νωριτερα που θα αισθανεσαι καλυτερα θα εχει την διαθεση και οσο χρονο εχεται θα το περνατε πιο δημιουργικα,περιμενουμε νεα απο τον γιατρο,βασουλα περσατικα στην αγορινα σου ασπα φιλια σε σενα καιολες της αλλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emena...ανθη μου εχω κοινωνικο παιδι χαχαχ...ο απολλωνας μενει ειτε μαζι μου ειτε με τον μπαμπα μας...αναλογα τις βαρδιες του...κοριτσια ξεκουραζομαι αρκετα τωρα που ο αλεξ παει σχολειο...ο μικρος εχει τρελη γκρινια μιας και βγαζει δοντια και τρελοι ξενυχτι....παω να διαβασω τωρα που κοιμονυται

φιλουρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσούδια τι κανουμε???? 8-)8-)8-)

εγώ μόλις χτύπησα μια μπαγκετα κανω κ ενα τσιγαρακι κ νιωθω βασιλισσα :D:D:D:D

χτες το βραδυ φτιαξαμε με το χαρακη κουλουρακια ξετρελαθηκε κ με ολη τη διαδικασια κ με τα κουλουρακια....

Κατα αλλα ολα καλα,λιγο το πρωι με συγχισε ο μπαμπας του αλλα εγω ειμαι μεγαλη καρδια κ τα συγχωρω ολα κ ολους :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σημερα το βραδυ θα ηθελα να παω καμια βολτουλα ενα cinema ενα θεατρο το κατιτις βρε αδερφε...

Ανθουλα ευχομαι συντομα να φτιαξει το κεφι σου κ να παρεις τα πανω σου,κ εγω ωρες ςρεσ εχω τυψεις που μπορει να χανω ωρες με το χαρη,αλλα δυστηχως πολλες φορες αναγκαστικα δεν περναει απο το χερι μας...Θα μας συγχωρεσουν τα αγορακια μας

τονια πεσ μας κανα νεο απο το παιδικο τι κανουν εκει??

Φανουλα ευτυχως που δεν ηταν τιποτα,αντε φτιαξε το γλυκακι κ ανεβασε φωτο να μας πεσουν τα σαλια

Βασω μου πως ειναι ο μικρος??

Μαρη φιλεναδα βραδυ ειναι εκει??κοιμασε τωρα η κάνεις τρελίτσες??? ;););)

Ασπάκι where are you love???σε εχασα

τα φιλια μου κ τους συναδελφικους μαμαδιστικους χαιρετισμους ξαναρχιζω & αποκτώ το καλό μου παλιο ευατό..... :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επανηλθα...βικακι στον παιδικο περναει υπεροχα...ειναι μικρος σταθμος με μονο 14παιδακια με 2νηπιαγωγους που ειναι το τμημα του αλεξανδρου και αλλα 15παιδακια που ειναι νηπιο..περναει υπεροχα...ζωγραφιζουν,λενε τραγουδακια,πανε θεατρο(ο δικος μου ακομα δεν πηγε),παιζουν και αλλα διαφορα...εχει αλλαξει αρκετα..ηρεμησει λιγακι διοτι δεν αντεχονταν τοση ενεργεια μεσα σε ενα διαμερισμα...ειδα τις φωτο με τον χαρη τελειες...τι καλουλης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερυ ας αλλαξουμε θεματακι....ποια θα το κανει??

βικακι θελω κ εγω σινεμα μαμ και βολτα..μεσα φλεβαρη ερχομαστε αθηνα τι θα ελεγες να βρεθουμε?

ερυ με ειχες ρωτησει εαν πηγαμε αθηνα..μπα οχι το ξανασκεφτηκαμε...αρχισαμε και ηρεμουμε εδω εχουμε αγορασει κ σπιτι οποτε καθισαμε και τα σκεφτηκαμε ολα...ειναι και η δουλεια του αντρα μου αρκετα επικυνδυνη πλεον στηην αθηνα(ειναι αστυνομικος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...